Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 12/2 
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C001165A, Organische chemie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Winne
13:00
10:00
C001837A, Wiskunde II GR02
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
biologie
17:15
14:15
C001837A, Wiskunde II GR03
werkcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
geogr & geom
17:30
14:30
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 13/2 
A003310A, Inleiding tot de geologie, C002346A, Geologie: systeem Aarde
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Johan De Grave, Stephen Louwye
10:00
08:30
C002457A, Ecologie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Dirk Verschuren, Luc Lens
13:00
10:00
Feedbacknamiddag
C000677A, Fysica II GR01
hoorcollege
Leslokaal 1.1, S2, Campus Sterre
Sandra Vangestel
17:30
13:30
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 14/2 
C000673A, Fysica II GR01, C000673A, Fysica II GR02, C000677A, Fysica II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge, Diederik Depla
groep 01: BCBT
groep 02: biologie
groep 03: geogr & geom
10:00
08:30
C001837A, Wiskunde II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
A003310A, Inleiding tot de geologie, C002346A, Geologie: systeem Aarde
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Johan De Grave, Stephen Louwye
13:00
11:30
C001837A, Wiskunde II GR02
werkcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
biologie
17:15
14:15
C001837A, Wiskunde II GR03
werkcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Koen Thas
geogr & geom
16:00
14:30
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 15/2 
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C001837A, Wiskunde II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
A003310A, Inleiding tot de geologie, C002346A, Geologie: systeem Aarde
practicum
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Johan De Grave, Stephen Louwye
19:00
13:00
C001837A, Wiskunde II GR01
werkcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
BCBT
18:00
14:00
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 16/2 
C000673A, Fysica II GR01, C000673A, Fysica II GR02, C000677A, Fysica II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge, Diederik Depla
10:00
08:30
C002457A, Ecologie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Dirk Verschuren, Luc Lens
11:30
10:00
C001165A, Organische chemie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Winne
13:00
11:30

W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 19/2 
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C001165A, Organische chemie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Winne
13:00
10:00
C001837A, Wiskunde II GR02
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
biologie
17:15
14:15
C001837A, Wiskunde II GR03
werkcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
geogr & geom
17:30
14:30
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 20/2 
A003310A, Inleiding tot de geologie, C002346A, Geologie: systeem Aarde
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Johan De Grave, Stephen Louwye
10:00
08:30
C002457A, Ecologie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Dirk Verschuren, Luc Lens
13:00
10:00
C000673A, Fysica II GR02, C000677A, Fysica II GR01
practicum
Practicumzaal 1.1, S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge, Diederik Depla
enkel bio, geogr & geom
18:00
14:00
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 21/2 
C000673A, Fysica II GR01, C000673A, Fysica II GR02, C000677A, Fysica II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge, Diederik Depla
10:00
08:30
C001837A, Wiskunde II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
A003310A, Inleiding tot de geologie, C002346A, Geologie: systeem Aarde
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Johan De Grave, Stephen Louwye
13:00
11:30
C001837A, Wiskunde II GR02
werkcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
biologie
17:15
14:15
C001837A, Wiskunde II GR03
werkcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Koen Thas
geogr & geom
16:00
14:30
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 22/2 
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C001837A, Wiskunde II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
A003310A, Inleiding tot de geologie, C002346A, Geologie: systeem Aarde
practicum
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Johan De Grave, Stephen Louwye
19:00
13:00
C001837A, Wiskunde II GR01
werkcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
BCBT
18:00
14:00
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie GR02
practicum
Practicumzaal 0.1, S2, Campus Sterre
Geologie
18:00
14:00
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 23/2 
C000673A, Fysica II GR01, C000673A, Fysica II GR02, C000677A, Fysica II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge, Diederik Depla
10:00
08:30
C002457A, Ecologie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Dirk Verschuren, Luc Lens
11:30
10:00
C001165A, Organische chemie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Winne
13:00
11:30
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie GR01
practicum
Practicumzaal 0.1, S2, Campus Sterre
Biologie
18:00
14:00

W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 26/2 
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C001165A, Organische chemie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Winne
13:00
10:00
C001837A, Wiskunde II GR02
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
biologie
17:15
14:15
C001837A, Wiskunde II GR03
werkcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
geogr & geom
17:30
14:30
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 27/2 
A003310A, Inleiding tot de geologie, C002346A, Geologie: systeem Aarde
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Johan De Grave, Stephen Louwye
10:00
08:30
C002457A, Ecologie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Dirk Verschuren, Luc Lens
13:00
10:00
C000673A, Fysica II GR02, C000677A, Fysica II GR01
practicum
Practicumzaal 1.1, S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge, Diederik Depla
18:00
14:00
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 28/2 
C000673A, Fysica II GR01, C000673A, Fysica II GR02, C000677A, Fysica II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge, Diederik Depla
10:00
08:30
C001837A, Wiskunde II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
A003310A, Inleiding tot de geologie, C002346A, Geologie: systeem Aarde
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Johan De Grave, Stephen Louwye
13:00
11:30
C001837A, Wiskunde II GR02
werkcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
biologie
17:15
14:15
C001837A, Wiskunde II GR03
werkcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Koen Thas
geogr & geom
16:00
14:30
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 29/2 
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C001837A, Wiskunde II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
A003310A, Inleiding tot de geologie, C002346A, Geologie: systeem Aarde
practicum
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Johan De Grave, Stephen Louwye
19:00
13:00
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie GR02
werkcollege
Leslokaal 3.1 Benoit Emile Clapeyron, S3, Campus Sterre
Geologie
17:00
14:00
C001837A, Wiskunde II GR01
werkcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
BCBT
18:00
14:00
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 1/3 
C000673A, Fysica II GR01, C000673A, Fysica II GR02, C000677A, Fysica II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge, Diederik Depla
10:00
08:30
C002457A, Ecologie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Dirk Verschuren, Luc Lens
11:30
10:00
C001165A, Organische chemie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Winne
13:00
11:30

W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 4/3 
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C001165A, Organische chemie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Winne
13:00
10:00
C001837A, Wiskunde II GR02
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
biologie
17:15
14:15
C001837A, Wiskunde II GR03
werkcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
geogr & geom
17:30
14:30
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 5/3 
A003310A, Inleiding tot de geologie, C002346A, Geologie: systeem Aarde
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Johan De Grave, Stephen Louwye
10:00
08:30
C002457A, Ecologie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Dirk Verschuren, Luc Lens
13:00
10:00
C000673A, Fysica II GR02, C000677A, Fysica II GR01
practicum
Practicumzaal 1.1, S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge, Diederik Depla
18:00
14:00
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 6/3 
C000673A, Fysica II GR01, C000673A, Fysica II GR02, C000677A, Fysica II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge, Diederik Depla
10:00
08:30
C001837A, Wiskunde II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
A003310A, Inleiding tot de geologie, C002346A, Geologie: systeem Aarde
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Johan De Grave, Stephen Louwye
13:00
11:30
C001837A, Wiskunde II GR02
werkcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
biologie
17:15
14:15
C001837A, Wiskunde II GR03
werkcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Koen Thas
geogr & geom
16:00
14:30
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 7/3 
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C001837A, Wiskunde II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
C001165A, Organische chemie GR04
werkcollege
Leslokaal 0.1, S4, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:00
C001165A, Organische chemie GR02
werkcollege
Leslokaal 1.1, S4, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:00
C001165A, Organische chemie GR03
werkcollege
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:00
C001165A, Organische chemie GR01
werkcollege
Leslokaal 0.2, S4, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:00
C001165A, Organische chemie GR05
werkcollege
Leslokaal 0.3, S4, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:00
C001165A, Organische chemie GR06
werkcollege
Leslokaal 1.2, S8, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:00
C001837A, Wiskunde II GR01
werkcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
BCBT
18:00
14:00
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 8/3 
C000673A, Fysica II GR01, C000673A, Fysica II GR02, C000677A, Fysica II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge, Diederik Depla
10:00
08:30
C002457A, Ecologie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Dirk Verschuren, Luc Lens
11:30
10:00
C001165A, Organische chemie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Winne
13:00
11:30
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie GR01
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
biologie
16:30
14:00

W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 11/3 
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C001165A, Organische chemie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Winne
13:00
10:00
C001837A, Wiskunde II GR02
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
biologie
17:15
14:15
C001837A, Wiskunde II GR03
werkcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
geogr & geom
17:30
14:30
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 12/3 
A003310A, Inleiding tot de geologie, C002346A, Geologie: systeem Aarde
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Johan De Grave, Stephen Louwye
10:00
08:30
C002457A, Ecologie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Dirk Verschuren, Luc Lens
13:00
10:00
C000673A, Fysica II GR02, C000677A, Fysica II GR01
practicum
Leslokaal 1.1, S2, Campus Sterre, Practicumzaal 1.1, S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge, Diederik Depla
18:00
14:00
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 13/3 
C000673A, Fysica II GR01, C000673A, Fysica II GR02, C000677A, Fysica II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge, Diederik Depla
10:00
08:30
C001837A, Wiskunde II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
A003310A, Inleiding tot de geologie, C002346A, Geologie: systeem Aarde
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Johan De Grave, Stephen Louwye
13:00
11:30
C001837A, Wiskunde II GR02
werkcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
biologie
17:15
14:15
C001837A, Wiskunde II GR03
werkcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Koen Thas
geogr & geom
16:00
14:30
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 14/3 
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C001837A, Wiskunde II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
A003310A, Inleiding tot de geologie, C002346A, Geologie: systeem Aarde
practicum
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Johan De Grave, Stephen Louwye
19:00
13:00
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie GR02
werkcollege
Leslokaal 3.1 Benoit Emile Clapeyron, S3, Campus Sterre
geologie
17:00
14:00
C001837A, Wiskunde II GR01
werkcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
BCBT
18:00
14:00
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 15/3 
C000673A, Fysica II GR01, C000673A, Fysica II GR02, C000677A, Fysica II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge, Diederik Depla
10:00
08:30
C002457A, Ecologie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Dirk Verschuren, Luc Lens
11:30
10:00
C001165A, Organische chemie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Winne
13:00
11:30
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie GR01
werkcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
biologie
16:30
14:00

W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 18/3 
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C001165A, Organische chemie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Winne
13:00
10:00
C001837A, Wiskunde II GR02
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
biologie
17:15
14:15
C001837A, Wiskunde II GR03
werkcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
geogr & geom
17:30
14:30
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 19/3 
A003310A, Inleiding tot de geologie, C002346A, Geologie: systeem Aarde
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Johan De Grave, Stephen Louwye
10:00
08:30
C002457A, Ecologie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Dirk Verschuren, Luc Lens
13:00
10:00
C000673A, Fysica II GR02, C000677A, Fysica II GR01
practicum
Leslokaal 1.1, S2, Campus Sterre, Practicumzaal 1.1, S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge, Diederik Depla
18:00
14:00
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 20/3 
C000673A, Fysica II GR01, C000673A, Fysica II GR02, C000677A, Fysica II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge, Diederik Depla
10:00
08:30
C001837A, Wiskunde II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
A003310A, Inleiding tot de geologie, C002346A, Geologie: systeem Aarde
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Johan De Grave, Stephen Louwye
13:00
11:30
C001837A, Wiskunde II GR02
werkcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
biologie
17:15
14:15
C001837A, Wiskunde II GR03
werkcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Koen Thas
geogr & geom
16:00
14:30
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 21/3 
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C001837A, Wiskunde II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
A003310A, Inleiding tot de geologie, C002346A, Geologie: systeem Aarde
practicum
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Johan De Grave, Stephen Louwye
19:00
13:00
C001837A, Wiskunde II GR01
werkcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
BCBT
18:00
14:00
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie GR02
practicum
Practicumzaal 0.1, S2, Campus Sterre
geologie
18:00
14:00
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 22/3 

W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 25/3 
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C001165A, Organische chemie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Winne
13:00
10:00
C001837A, Wiskunde II GR01
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
BCBT
17:15
14:00
C001165A, Organische chemie GR03
werkcollege
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:00
C001165A, Organische chemie GR04
werkcollege
Leslokaal 0.1, S4, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:00
C001165A, Organische chemie GR01
werkcollege
Leslokaal 2.1, S8, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:00
C001165A, Organische chemie GR05
werkcollege
Leslokaal 0.3, S4, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:00
C001165A, Organische chemie GR02
werkcollege
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:00
C001165A, Organische chemie GR06
werkcollege
Leslokaal 0.1 Svante Arrhenius, S3, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:00
C001837A, Wiskunde II GR03
werkcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
geogr & geom
17:30
14:30
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 26/3 
A003310A, Inleiding tot de geologie, C002346A, Geologie: systeem Aarde
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Johan De Grave, Stephen Louwye
10:00
08:30
C002457A, Ecologie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Dirk Verschuren, Luc Lens
13:00
10:00
C000673A, Fysica II GR02, C000677A, Fysica II GR01
practicum
Practicumzaal 1.1, S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge, Diederik Depla
18:00
14:00
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 27/3 
C000673A, Fysica II GR01, C000673A, Fysica II GR02, C000677A, Fysica II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge, Diederik Depla
10:00
08:30
C001837A, Wiskunde II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
A003310A, Inleiding tot de geologie, C002346A, Geologie: systeem Aarde
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Johan De Grave, Stephen Louwye
13:00
11:30
C001837A, Wiskunde II GR02
werkcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
biologie
17:15
14:15
C001837A, Wiskunde II GR03
werkcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Koen Thas
geogr & geom
16:00
14:30
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 28/3 
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C001837A, Wiskunde II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
A003310A, Inleiding tot de geologie, C002346A, Geologie: systeem Aarde
practicum
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Johan De Grave, Stephen Louwye
19:00
13:00
C001837A, Wiskunde II GR01
werkcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
BCBT
18:15
14:15
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 29/3 
C000673A, Fysica II GR01, C000673A, Fysica II GR02, C000677A, Fysica II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge, Diederik Depla
10:00
08:30
C002457A, Ecologie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Dirk Verschuren, Luc Lens
11:30
10:00
C001165A, Organische chemie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Winne
13:00
11:30

W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 1/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 2/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 3/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 4/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 5/4 

W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 8/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 9/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 10/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 11/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 12/4 

W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 15/4 
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C001165A, Organische chemie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Winne
13:00
10:00
C001837A, Wiskunde II GR01
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
BCBT
17:15
14:00
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie GR01
practicum
Practicumzaal 0.1, S2, Campus Sterre
Biologie
18:00
14:00
C001837A, Wiskunde II GR03
werkcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
geogr & geom
17:30
14:30
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 16/4 
A003310A, Inleiding tot de geologie, C002346A, Geologie: systeem Aarde
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Johan De Grave, Stephen Louwye
10:00
08:30
C002457A, Ecologie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Dirk Verschuren, Luc Lens
13:00
10:00
C000673A, Fysica II GR02, C000677A, Fysica II GR01
practicum
Leslokaal 1.1, S2, Campus Sterre, Practicumzaal 1.1, S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge, Diederik Depla
18:00
14:00
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 17/4 
C000673A, Fysica II GR01, C000673A, Fysica II GR02, C000677A, Fysica II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge, Diederik Depla
10:00
08:30
C001837A, Wiskunde II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
A003310A, Inleiding tot de geologie, C002346A, Geologie: systeem Aarde
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Johan De Grave, Stephen Louwye
13:00
11:30
C001837A, Wiskunde II GR02
werkcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
biologie
17:15
14:15
C001837A, Wiskunde II GR03
werkcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Koen Thas
geogr & geom
16:00
14:30
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 18/4 
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C001837A, Wiskunde II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie GR02
practicum
Practicumzaal 3.1, S3, Campus Sterre
geologie
18:00
14:00
C001165A, Organische chemie GR01, C001165A, Organische chemie GR02, C001165A, Organische chemie GR03, C001165A, Organische chemie GR04, C001165A, Organische chemie GR05, C001165A, Organische chemie GR06
practicum
Practicumzaal 3.3, S4, Campus Sterre
Johan Winne
18:00
14:00
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 19/4 
C000673A, Fysica II GR01, C000673A, Fysica II GR02, C000677A, Fysica II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge, Diederik Depla
10:00
08:30
C002457A, Ecologie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Dirk Verschuren, Luc Lens
11:30
10:00
C001165A, Organische chemie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Winne
13:00
11:30

W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 22/4 
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C001165A, Organische chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Johan Winne
11:30
10:00
C001837A, Wiskunde II GR01
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
BCBT
17:15
14:00
C001165A, Organische chemie GR03
werkcollege
Leslokaal 0.2, S8, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:00
C001165A, Organische chemie GR05
werkcollege
Leslokaal 0.3, S4, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:00
C001165A, Organische chemie GR04
werkcollege
Leslokaal 0.2, S4, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:00
C001165A, Organische chemie GR01
werkcollege
Leslokaal 2.1, S8, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:00
C001165A, Organische chemie GR02
werkcollege
Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:00
C001165A, Organische chemie GR06
werkcollege
Leslokaal 3.3, S1, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:00
C001837A, Wiskunde II GR03
werkcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
geogr & geom
17:30
14:30
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 23/4 
A003310A, Inleiding tot de geologie, C002346A, Geologie: systeem Aarde
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Johan De Grave, Stephen Louwye
10:00
08:30
C002457A, Ecologie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Dirk Verschuren, Luc Lens
13:00
10:00
C000673A, Fysica II GR02, C000677A, Fysica II GR01
practicum
Leslokaal 1.1, S2, Campus Sterre, Practicumzaal 1.1, S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge, Diederik Depla
18:00
14:00
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 24/4 
C000673A, Fysica II GR01, C000673A, Fysica II GR02, C000677A, Fysica II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge, Diederik Depla
10:00
08:30
C001837A, Wiskunde II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
A003310A, Inleiding tot de geologie, C002346A, Geologie: systeem Aarde
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Johan De Grave, Stephen Louwye
13:00
11:30
C001837A, Wiskunde II GR02
werkcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
biologie
17:15
14:15
C001837A, Wiskunde II GR03
werkcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Koen Thas
geogr & geom
16:00
14:30
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 25/4 
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C001837A, Wiskunde II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie GR02
practicum
Practicumzaal 0.1, S2, Campus Sterre
geologie
18:00
14:00
C001165A, Organische chemie GR01, C001165A, Organische chemie GR02, C001165A, Organische chemie GR03, C001165A, Organische chemie GR04, C001165A, Organische chemie GR05, C001165A, Organische chemie GR06
practicum
Practicumzaal 3.3, S4, Campus Sterre
Johan Winne
18:00
14:00
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 26/4 
C000673A, Fysica II GR01, C000673A, Fysica II GR02, C000677A, Fysica II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge, Diederik Depla
10:00
08:30
C002457A, Ecologie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Dirk Verschuren, Luc Lens
11:30
10:00
C001165A, Organische chemie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Winne
13:00
11:30
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie GR01
practicum
Practicumzaal 3.1, S3, Campus Sterre
Biologie
18:00
14:00

W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 29/4 
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C001165A, Organische chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Johan Winne
11:30
10:00
C001837A, Wiskunde II GR02
werkcollege
Leslokaal 1.1, S2, Campus Sterre
biologie
13:00
11:30
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie GR01
werkcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
biologie
16:30
14:00
C001837A, Wiskunde II GR01
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
BCBT
17:15
14:00
C001837A, Wiskunde II GR03
werkcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
geogr & geom
17:30
14:30
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 30/4 
A003310A, Inleiding tot de geologie, C002346A, Geologie: systeem Aarde
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Johan De Grave, Stephen Louwye
10:00
08:30
C002457A, Ecologie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Dirk Verschuren, Luc Lens
13:00
10:00
C000673A, Fysica II GR02, C000677A, Fysica II GR01
practicum
Leslokaal 1.1, S2, Campus Sterre, Practicumzaal 1.1, S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge, Diederik Depla
18:00
14:00
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 1/5 
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 2/5 
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C001837A, Wiskunde II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie GR02
werkcollege
Leslokaal 0.1, S4, Campus Sterre
geologie
17:00
14:00
C001165A, Organische chemie GR01, C001165A, Organische chemie GR02, C001165A, Organische chemie GR03, C001165A, Organische chemie GR04, C001165A, Organische chemie GR05, C001165A, Organische chemie GR06
practicum
Practicumzaal 3.3, S4, Campus Sterre
Johan Winne
18:00
14:00
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 3/5 
C000673A, Fysica II GR01, C000673A, Fysica II GR02, C000677A, Fysica II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge, Diederik Depla
10:00
08:30
C002457A, Ecologie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Dirk Verschuren, Luc Lens
11:30
10:00
C001165A, Organische chemie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Winne
13:00
11:30

W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 6/5 
C001165A, Organische chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Johan Winne
11:30
10:00
C001837A, Wiskunde II GR02
werkcollege
Leslokaal 1.1, S2, Campus Sterre
biologie
13:00
11:30
C001837A, Wiskunde II GR01
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
17:15
14:00
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie GR01
practicum
Practicumzaal 0.1, S2, Campus Sterre
Biologie
18:00
14:00
C001837A, Wiskunde II GR03
werkcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
geogr & geom
17:30
14:30
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 7/5 
A003310A, Inleiding tot de geologie, C002346A, Geologie: systeem Aarde
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Johan De Grave, Stephen Louwye
10:00
08:30
C002457A, Ecologie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Dirk Verschuren, Luc Lens
13:00
10:00
C001165A, Organische chemie GR04
werkcollege
Leslokaal 0.2, S4, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:00
C001165A, Organische chemie GR05
werkcollege
Leslokaal 0.3, S4, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:00
C001165A, Organische chemie GR01
werkcollege
Leslokaal 1.1, S8, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:00
C001165A, Organische chemie GR02
werkcollege
Leslokaal 1.1, S4, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:00
C001165A, Organische chemie GR03
werkcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:00
C001165A, Organische chemie GR06
werkcollege
Leslokaal 0.2, S8, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:00
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 8/5 
C000673A, Fysica II GR01, C000673A, Fysica II GR02, C000677A, Fysica II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge, Diederik Depla
10:00
08:30
C001837A, Wiskunde II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
A003310A, Inleiding tot de geologie, C002346A, Geologie: systeem Aarde
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Johan De Grave, Stephen Louwye
13:00
11:30
C000673A, Fysica II GR01, C000677A, Fysica II GR01
practicum
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre, Practicumzaal 1.1, S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
18:00
14:00
C001837A, Wiskunde II GR03
werkcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Koen Thas
geogr & geom
16:00
14:30
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 9/5 
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 10/5 

W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13/5 
C001165A, Organische chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Johan Winne
11:30
10:00
C001837A, Wiskunde II GR02
werkcollege
Leslokaal 1.1, S2, Campus Sterre
biologie
13:00
11:30
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie GR01
werkcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
biologie
16:30
14:00
C001837A, Wiskunde II GR01
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
BCBT
17:15
14:00
C001837A, Wiskunde II GR03
werkcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
geogr & geom
17:30
14:30
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14/5 
A003310A, Inleiding tot de geologie, C002346A, Geologie: systeem Aarde
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Johan De Grave, Stephen Louwye
10:00
08:30
C002457A, Ecologie GR01
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Dirk Verschuren, Luc Lens
13:00
10:00
C002457A, Ecologie GR02
hoorcollege
Auditorium 5, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Dirk Verschuren, Luc Lens
13:00
10:00
C001165A, Organische chemie GR05
werkcollege
Leslokaal 0.3, S4, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:00
C001165A, Organische chemie GR02
werkcollege
Leslokaal 1.1, S4, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:00
C001165A, Organische chemie GR01
werkcollege
Leslokaal 1.1, S8, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:00
C001165A, Organische chemie GR04
werkcollege
Leslokaal 0.2, S4, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:00
C001165A, Organische chemie GR03
werkcollege
Leslokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:00
C001165A, Organische chemie GR06
werkcollege
Leslokaal 0.2, S8, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:00
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15/5 
C002346A, Geologie: systeem Aarde GR03
excursie
Stephen Louwye
Vertrek 8u
19:00
08:00
C002346A, Geologie: systeem Aarde GR02
excursie
Stephen Louwye
Vertrek 7u
19:00
08:00
C000673A, Fysica II GR01, C000673A, Fysica II GR02, C000677A, Fysica II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge, Diederik Depla
10:00
08:30
C001837A, Wiskunde II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
A003310A, Inleiding tot de geologie, C002346A, Geologie: systeem Aarde GR01
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Johan De Grave, Stephen Louwye
13:00
11:30
C001837A, Wiskunde II GR03
werkcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Koen Thas
geogr & geom
16:00
14:30
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16/5 
C002346A, Geologie: systeem Aarde GR01
excursie
Stephen Louwye
Vertrek 7u
19:00
08:00
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C001837A, Wiskunde II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
C000424A, Algemene chemie II: veranderingen in materie GR02
werkcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
geologie
17:00
14:00
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17/5 
C000673A, Fysica II GR01, C000673A, Fysica II GR02, C000677A, Fysica II
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge, Diederik Depla
10:00
08:30
C002457A, Ecologie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Dirk Verschuren, Luc Lens
11:30
10:00
C001165A, Organische chemie
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Winne
13:00
11:30
C000677A, Fysica II GR01
practicum
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre, Practicumzaal 1.1, S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
18:00
14:00

W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24/5