Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 25/9 
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I GR01
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
1ba BCBT
17:15
14:00
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden GR01
practicum
Practicumzaal 3.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
18:00
14:00
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 26/9 
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
10:00
08:30
C003176A, Biodiversiteit van planten
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
11:30
10:00
C003177A, Celbiologie en genetica
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
11:30
C000514A, Wiskunde I GR03, C000514A, Wiskunde I GR04
werkcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
1ba geogr&geol
17:30
14:30
C000057A, Fysica I GR01, C002601A, Fysica I
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
BCBT en biologie
17:30
16:00
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 27/9 
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I GR03, C000514A, Wiskunde I GR04, C000514A, Wiskunde I GR02, C000514A, Wiskunde I GR01
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
13:00
11:30
C000514A, Wiskunde I GR02
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
Biologie
18:30
14:00
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 28/9 
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
11:30
10:00
C003176A, Biodiversiteit van planten
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
13:00
11:30
C003176A, Biodiversiteit van planten
practicum
Practicumzaal 3.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Federico Fabriani, Lars Chatrou
18:00
14:00
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie GR03
werkcollege
Leslokaal 3.1 Benoit Emile Clapeyron, S3, Campus Sterre
geologie
17:30
14:30
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 29/9 
C000514A, Wiskunde I GR03, C000514A, Wiskunde I GR04, C000514A, Wiskunde I GR02, C000514A, Wiskunde I GR01
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Koen Thas
10:00
08:30
C003177A, Celbiologie en genetica
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
11:30
10:00
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
13:00
11:30
C000514A, Wiskunde I GR03, C000514A, Wiskunde I GR04
werkcollege
Auditorium A, S4, Campus Sterre
1ba geogr&geol
17:30
14:30
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie GR01, C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie GR02
werkcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
inleidingsles voor biologie
17:30
14:30

W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 2/10 
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I GR01
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
Koen Thas
1ba BCBT
17:15
14:00
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden GR02
practicum
Practicumzaal 3.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
18:00
14:00
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie GR01
practicum
Practicumzaal 0.1, S2, Campus Sterre
Biologie
18:00
14:00
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 3/10 
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
10:00
08:30
C003176A, Biodiversiteit van planten
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
11:30
10:00
C003177A, Celbiologie en genetica
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
11:30
C000057A, Fysica I GR01, C002601A, Fysica I
werkcollege
Leslokaal 1.1, S2, Campus Sterre, Practicumzaal 1.1, S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
BCBT en biologie
18:00
14:00
C000514A, Wiskunde I GR03, C000514A, Wiskunde I GR04
werkcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
1ba geogr&geol
17:30
14:30
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 4/10 
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
13:00
11:30
C000514A, Wiskunde I GR02
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
Biologie
18:30
14:00
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 5/10 
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
11:30
10:00
C003176A, Biodiversiteit van planten
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
13:00
11:30
C003176A, Biodiversiteit van planten
practicum
Practicumzaal 3.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Federico Fabriani, Lars Chatrou
18:00
14:00
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 6/10 
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Koen Thas
10:00
08:30
C003177A, Celbiologie en genetica
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
11:30
10:00
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
13:00
11:30
C000514A, Wiskunde I GR03, C000514A, Wiskunde I GR04
werkcollege
Auditorium A, S4, Campus Sterre
1ba geogr&geol
17:30
14:30

W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 9/10 
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I GR01
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
1ba BCBT
17:30
14:00
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden GR01
practicum
Practicumzaal 3.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
18:00
14:00
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie GR02
practicum
Practicumzaal 0.1, S2, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
Biologie
18:00
14:00
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 10/10 
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
10:00
08:30
C003176A, Biodiversiteit van planten
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
11:30
10:00
C003177A, Celbiologie en genetica
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
11:30
C000057A, Fysica I GR01, C002601A, Fysica I
practicum
Practicumzaal 1.1, S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
BCBT en Biologie
18:00
14:00
C000514A, Wiskunde I GR03, C000514A, Wiskunde I GR04
werkcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
1ba geogr&geol
17:30
14:30
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 11/10 
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
13:00
11:30
C000514A, Wiskunde I GR02
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
Biologie
18:30
14:00
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 12/10 
sessie efficiënt studeren
C002601A, Fysica I
hoorcollege
Leslokaal 3.1 Benoit Emile Clapeyron, S3, Campus Sterre
Sandra Vangestel
10:00
08:30
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
11:30
10:00
C003176A, Biodiversiteit van planten
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
13:00
11:30
Practicum Z/B-titratie
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie GR03, C003970A, Experimenteren in de chemie 1
practicum
Practicumzaal 0.1, S2, Campus Sterre
geologie en chemie
18:00
14:00
C003176A, Biodiversiteit van planten
practicum
Practicumzaal 3.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Federico Fabriani, Lars Chatrou
18:00
14:00
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 13/10 
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Koen Thas
10:00
08:30
C003177A, Celbiologie en genetica
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
11:30
10:00
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
13:00
11:30
C000514A, Wiskunde I GR03, C000514A, Wiskunde I GR04
werkcollege
Auditorium A, S4, Campus Sterre
1ba geogr&geol
17:30
14:30
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie GR01, C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie GR02
werkcollege
Auditorium 3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Biologie
17:30
14:30

W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 16/10 
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I GR01
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
1ba BCBT
17:30
14:00
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden GR02
practicum
Practicumzaal 3.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
18:00
14:00
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie GR01
practicum
Practicumzaal 3.1, S3, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
Biologie
18:00
14:00
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 17/10 
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
10:00
08:30
C003176A, Biodiversiteit van planten
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
11:30
10:00
C003177A, Celbiologie en genetica
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
11:30
C000057A, Fysica I GR01, C002601A, Fysica I
practicum
Practicumzaal 1.1, S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
BCBT en Biologie
18:00
14:00
C000514A, Wiskunde I GR03, C000514A, Wiskunde I GR04
werkcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
1ba geogr&geol
17:30
14:30
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 18/10 
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
13:00
11:30
C000514A, Wiskunde I GR02
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
Biologie
18:30
14:00
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 19/10 
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
11:30
10:00
C003176A, Biodiversiteit van planten
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
13:00
11:30
C003176A, Biodiversiteit van planten
practicum
Practicumzaal 3.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Federico Fabriani, Lars Chatrou
18:00
14:00
Practicum calorimetrie
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie GR03, C003970A, Experimenteren in de chemie 1
practicum
Practicumzaal 3.1, S3, Campus Sterre
geologie en chemie
18:00
14:00
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 20/10 
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Koen Thas
10:00
08:30
C003177A, Celbiologie en genetica
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
11:30
10:00
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
13:00
11:30
C000514A, Wiskunde I GR03, C000514A, Wiskunde I GR04
werkcollege
Auditorium A, S4, Campus Sterre
1ba geogr&geol
17:30
14:30
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie GR01, C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie GR02
werkcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Biologie
17:30
14:30

W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 23/10 
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I GR01
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
Koen Thas
13:00
11:30
C000514A, Wiskunde I GR01
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
1ba BCBT
17:30
14:00
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden GR01
practicum
Practicumzaal 3.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
18:00
14:00
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie GR02
practicum
Practicumzaal 3.1, S3, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
Biologie
18:00
14:00
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 24/10 
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
10:00
08:30
C003176A, Biodiversiteit van planten
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
11:30
10:00
C003177A, Celbiologie en genetica
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
11:30
C000057A, Fysica I GR01, C002601A, Fysica I
practicum
Practicumzaal 1.1, S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
BCBT en Biologie
18:00
14:00
C000514A, Wiskunde I GR03, C000514A, Wiskunde I GR04
werkcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
1ba geogr&geol
17:30
14:30
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 25/10 
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
13:00
11:30
C000514A, Wiskunde I GR02
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
Biologie
18:30
14:00
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 26/10 
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
11:30
10:00
C003176A, Biodiversiteit van planten
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
13:00
11:30
C003176A, Biodiversiteit van planten
practicum
Practicumzaal 3.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Federico Fabriani, Lars Chatrou
18:00
14:00
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie GR03
werkcollege
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
geologie
17:30
14:30
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 27/10 
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Koen Thas
10:00
08:30
C003177A, Celbiologie en genetica
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
11:30
10:00
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
13:00
11:30
C000514A, Wiskunde I GR03, C000514A, Wiskunde I GR04
werkcollege
Auditorium A, S4, Campus Sterre
1ba geogr&geol
17:30
14:30

W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 30/10 
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I GR01
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
Koen Thas
13:00
11:30
C000514A, Wiskunde I GR01
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
1ba BCBT
17:30
14:00
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden GR02
practicum
Practicumzaal 3.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
18:00
14:00
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 31/10 
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
10:00
08:30
C003176A, Biodiversiteit van planten
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
11:30
10:00
C003177A, Celbiologie en genetica
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
11:30
C000057A, Fysica I GR01, C002601A, Fysica I
practicum
Practicumzaal 1.1, S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
BCBT en Biologie
18:00
14:00
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 1/11 
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 2/11 
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 3/11 

W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 6/11 
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I GR01
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
Koen Thas
13:00
11:30
C000514A, Wiskunde I GR01
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
1ba BCBT
17:30
14:00
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden GR01
practicum
Practicumzaal 3.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
18:00
14:00
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie GR02
practicum
Practicumzaal 0.1, S2, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
Biologie
18:00
14:00
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 7/11 
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
10:00
08:30
C003176A, Biodiversiteit van planten
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
11:30
10:00
C003177A, Celbiologie en genetica
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
11:30
C000057A, Fysica I GR01, C002601A, Fysica I
practicum
Leslokaal 1.1, S2, Campus Sterre, Practicumzaal 1.1, S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
BCBT en biologie
18:00
14:00
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 8/11 
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
13:00
11:30
C000514A, Wiskunde I GR02
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
Biologie
18:30
14:00
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 9/11 
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
11:30
10:00
C003176A, Biodiversiteit van planten
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
13:00
11:30
C003176A, Biodiversiteit van planten
practicum
Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Federico Fabriani, Lars Chatrou
18:00
14:00
Practicum O2
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie GR03, C003970A, Experimenteren in de chemie 1
practicum
Practicumzaal 0.1, S2, Campus Sterre
geologie en chemie
18:00
14:00
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 10/11 
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Koen Thas
10:00
08:30
C003177A, Celbiologie en genetica
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
11:30
10:00
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
13:00
11:30
C000514A, Wiskunde I GR03, C000514A, Wiskunde I GR04
werkcollege
Auditorium A, S4, Campus Sterre
1ba geogr&geol
17:30
14:30

W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13/11 
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I GR01
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
Koen Thas
13:00
11:30
C000514A, Wiskunde I GR01
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
1ba BCBT
17:30
14:00
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden GR02
practicum
Practicumzaal 3.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
18:00
14:00
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie GR01
practicum
Practicumzaal 0.1, S2, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
Biologie
18:00
14:00
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14/11 
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
10:00
08:30
C003176A, Biodiversiteit van planten
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
11:30
10:00
C003177A, Celbiologie en genetica
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
11:30
C000057A, Fysica I GR01, C002601A, Fysica I
practicum
Auditorium 1, S12, Campus Sterre, Practicumzaal 1.1, S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
BCBT en Biologie
18:00
14:00
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15/11 
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
13:00
11:30
C000514A, Wiskunde I GR02
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
Biologie
18:30
14:00
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16/11 
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
11:30
10:00
C003176A, Biodiversiteit van planten
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
13:00
11:30
C003176A, Biodiversiteit van planten
practicum
Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Federico Fabriani, Lars Chatrou
18:00
14:00
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie GR03
werkcollege
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Isabel Van Driessche, Klaartje De Buysser
17:30
14:30
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17/11 
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Koen Thas
10:00
08:30
C003177A, Celbiologie en genetica
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
11:30
10:00
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
13:00
11:30
C000514A, Wiskunde I GR03, C000514A, Wiskunde I GR04
werkcollege
Auditorium A, S4, Campus Sterre
1ba geogr&geol
17:30
14:30
C003177A, Celbiologie en genetica
werkcollege
Auditorium 3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
17:30
14:30

W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20/11 
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I GR02
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
biologie
13:00
10:00
C000514A, Wiskunde I GR01
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
1ba BCBT
17:30
14:00
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden GR01
practicum
Practicumzaal 3.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
18:00
14:00
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21/11 
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
10:00
08:30
C003176A, Biodiversiteit van planten
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
11:30
10:00
C003177A, Celbiologie en genetica
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
11:30
C000057A, Fysica I GR01, C002601A, Fysica I
practicum
Auditorium 1, S12, Campus Sterre, Practicumzaal 1.1, S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
BCBT en Biologie
18:00
14:00
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22/11 
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
13:00
11:30
C000514A, Wiskunde I GR02
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
Biologie
18:30
14:00
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23/11 
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
11:30
10:00
C003176A, Biodiversiteit van planten
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
13:00
11:30
C003176A, Biodiversiteit van planten
practicum
Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Federico Fabriani, Lars Chatrou
18:00
14:00
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie GR03
werkcollege
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
geologie
17:30
14:30
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24/11 
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Koen Thas
10:00
08:30
C003177A, Celbiologie en genetica
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
11:30
10:00
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
13:00
11:30
C000514A, Wiskunde I GR03, C000514A, Wiskunde I GR04
werkcollege
Auditorium A, S4, Campus Sterre
1ba geogr&geol
17:30
14:30
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie GR01, C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie GR02
werkcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Biologie
17:30
14:30

W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 27/11 
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I GR02
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
biologie
13:00
10:00
C000514A, Wiskunde I GR01
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
1ba BCBT
17:30
14:00
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden GR02
practicum
Practicumzaal 3.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
18:00
14:00
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 28/11 
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
10:00
08:30
C003176A, Biodiversiteit van planten
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
11:30
10:00
C003177A, Celbiologie en genetica
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
11:30
C000057A, Fysica I GR01, C002601A, Fysica I
practicum
Auditorium 1, S12, Campus Sterre, Practicumzaal 1.1, S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
BCBT en Biologie
18:00
14:00
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 29/11 
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
13:00
11:30
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 30/11 
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
11:30
10:00
C003176A, Biodiversiteit van planten
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
13:00
11:30
C003176A, Biodiversiteit van planten
practicum
Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Federico Fabriani, Lars Chatrou
18:00
14:00
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie GR03
werkcollege
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
geologie
17:30
14:30
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 1/12 
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Koen Thas
10:00
08:30
C003177A, Celbiologie en genetica
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
11:30
10:00
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
13:00
11:30
C000514A, Wiskunde I GR03, C000514A, Wiskunde I GR04
werkcollege
Auditorium A, S4, Campus Sterre
1ba geogr&geol
17:30
14:30

W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 4/12 
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I GR02
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
biologie
13:00
10:00
C000514A, Wiskunde I GR01
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
1ba BCBT
17:30
14:00
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden GR01
practicum
Practicumzaal 3.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
18:00
14:00
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie GR02
practicum
Practicumzaal 3.1, S3, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
Biologie
18:00
14:00
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 5/12 
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
10:00
08:30
C003176A, Biodiversiteit van planten
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
11:30
10:00
C003177A, Celbiologie en genetica
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
11:30
C000057A, Fysica I GR01, C002601A, Fysica I
practicum
Leslokaal 1.1, S2, Campus Sterre, Practicumzaal 1.1, S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
BCBT en Biologie
18:00
14:00
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 6/12 
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
13:00
11:30
C003177A, Celbiologie en genetica
werkcollege
Auditorium 5, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
17:30
14:30
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 7/12 
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
11:30
10:00
C003176A, Biodiversiteit van planten
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
13:00
11:30
C003176A, Biodiversiteit van planten
practicum
Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Federico Fabriani, Lars Chatrou
18:00
14:00
Practicum Intermol
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie GR03, C003970A, Experimenteren in de chemie 1
practicum
Practicumzaal 3.1, S3, Campus Sterre
geologie en chemie
18:00
14:00
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 8/12 
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Koen Thas
10:00
08:30
C003177A, Celbiologie en genetica
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
11:30
10:00
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
13:00
11:30
C000514A, Wiskunde I GR03, C000514A, Wiskunde I GR04
werkcollege
Auditorium A, S4, Campus Sterre
1ba geogr&geol
17:30
14:30
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie GR01, C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie GR02
werkcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Biologie
17:30
14:30

W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 11/12 
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I GR02
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
biologie
13:00
10:00
C000514A, Wiskunde I GR01
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
1ba BCBT
17:45
14:00
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden GR02
practicum
Practicumzaal 3.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
18:00
14:00
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie GR01
practicum
Practicumzaal 3.1, S3, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
Biologie
18:00
14:00
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 12/12 
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
10:00
08:30
C003176A, Biodiversiteit van planten
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
11:30
10:00
C003177A, Celbiologie en genetica
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
11:30
C000057A, Fysica I GR01, C002601A, Fysica I
practicum
Leslokaal 1.1, S2, Campus Sterre, Practicumzaal 1.1, S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
BCBT en Biologie
18:00
14:00
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 13/12 
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
10:00
08:30
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Koen Thas
11:30
10:00
C000057A, Fysica I, C002601A, Fysica I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge
13:00
11:30
C003177A, Celbiologie en genetica
werkcollege
Auditorium 5, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
17:30
14:30
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 14/12 
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie, C003963A, Algemene chemie, C004091A, Algemene chemie
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Klaartje De Buysser
11:30
10:00
C003176A, Biodiversiteit van planten
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
13:00
11:30
C003176A, Biodiversiteit van planten
practicum
Practicumzaal 3.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Federico Fabriani, Lars Chatrou
18:00
14:00
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie GR03
werkcollege
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
geologie
17:30
14:30
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 15/12 
C000514A, Wiskunde I
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Koen Thas
10:00
08:30
C003177A, Celbiologie en genetica
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
11:30
10:00
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden
hoorcollege
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
13:00
11:30
C000514A, Wiskunde I GR03, C000514A, Wiskunde I GR04
werkcollege
Auditorium A, S4, Campus Sterre
1ba geogr&geol
17:30
14:30
C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie GR01, C001522A, Algemene chemie I: opbouw van de materie GR02
werkcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Biologie
17:30
14:30

W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 18/12 
practicumtest
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden GR01
practicum
Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
12:00
10:00
practicumtest
C000602B, Biodiversiteit van de ongewervelden GR02
practicum
Practicumzaal 3.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Moens
15:00
13:00
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 19/12 
C000514A, Wiskunde I GR02
werkcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
13:00
10:00
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 20/12 
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 21/12 
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 22/12