Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 12/2 
I700235A, Bio-informatica GR01, I700235A, Bio-informatica GR02
werkcollege
PC / laptoplokaal GSCHC.2.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Noémie De Zutter
12:30
08:30
I700239A, Groenteteelt onder glas
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Emmy Dhooghe
15:30
13:30
I700225A, Instrumentele analytische chemie
werkcollege
Pieter Vermeir
online inleidingsles - hele week beschikbaar
20:00
18:00
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 13/2 
I700020A, Gewasbescherming
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Benny De Cauwer, Geert Haesaert, Kevin Dewitte, Kris Audenaert, Veerle Derycke
10:15
08:15
I700154A, Industriële microbiologie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
David Laureys, Leen De Gelder
12:30
10:30
I700020A, Gewasbescherming
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Benny De Cauwer, Geert Haesaert, Kevin Dewitte, Veerle Derycke
12:30
10:30
I700226A, Conserveringstechnologie
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Peter Ragaert, Tony Ruyssen
12:30
10:30
I700234A, Moleculaire biotechnologie
hoorcollege
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Philippe De Groote, Véronique Boudolf
15:30
13:30
I700274A, Technologie en functionaliteit van voedingscomponenten
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Els Debonne, Filip Van Bockstaele
17:30
13:30
I700026A, Landbouwmechanisatie en agro-constructies
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Bart Sonck
17:30
13:30
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 14/2 
I700151A, Bachelorproef: geïntegreerd project, I700273A, Bachelorproef: geïntegreerd project
werkcollege
Ingrid De Leyn, Leen De Gelder, Veerle Derycke
17:45
08:15
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 15/2 
I700152A, Ingenieurstechnieken II
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Katrijn Ingels, Mia Eeckhout
12:30
10:30
I700174A, Toegepaste plantenveredeling
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kevin Dewitte
12:30
10:30
I700227A, Reologie en sensorische analyse
hoorcollege
GSCHC.3.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Filip Van Bockstaele, Ingrid De Leyn, Joachim Schouteten
15:30
13:30
I700034A, Plantenvoeding en bodembeheer
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan De Neve
16:30
13:30
I700227A, Reologie en sensorische analyse
hoorcollege
GSCHC.3.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Filip Van Bockstaele, Ingrid De Leyn, Joachim Schouteten
17:45
15:45
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 16/2 
I700040A, Voedingsleer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kathy Messens
15:30
13:30

W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 19/2 
I700225A, Instrumentele analytische chemie GR01
practicum
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
08:30
I700235A, Bio-informatica GR02
werkcollege
GSCHB.2.027, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Noémie De Zutter
12:30
08:30
I700239A, Groenteteelt onder glas
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Emmy Dhooghe
15:30
13:30
I700225A, Instrumentele analytische chemie GR02
practicum
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:30
13:30
I700235A, Bio-informatica GR01
werkcollege
GSCHB.2.027, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Noémie De Zutter
17:30
13:30
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 20/2 
I700020A, Gewasbescherming
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Benny De Cauwer, Geert Haesaert, Kevin Dewitte, Veerle Derycke
10:15
08:15
I700226A, Conserveringstechnologie
peer teaching
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Peter Ragaert, Tony Ruyssen
10:15
08:15
I700154A, Industriële microbiologie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
David Laureys, Leen De Gelder
12:30
10:30
I700020A, Gewasbescherming
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Benny De Cauwer, Geert Haesaert, Kevin Dewitte, Veerle Derycke
12:30
10:30
I700226A, Conserveringstechnologie
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Peter Ragaert, Tony Ruyssen
12:30
10:30
I700234A, Moleculaire biotechnologie
hoorcollege
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Philippe De Groote, Véronique Boudolf
15:30
13:30
I700274A, Technologie en functionaliteit van voedingscomponenten
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Els Debonne, Filip Van Bockstaele
17:30
13:30
I700026A, Landbouwmechanisatie en agro-constructies
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Bart Sonck
17:30
13:30
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 21/2 
I700151A, Bachelorproef: geïntegreerd project, I700273A, Bachelorproef: geïntegreerd project
werkcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Ingrid De Leyn, Leen De Gelder, Veerle Derycke
17:45
08:15
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 22/2 
I700152A, Ingenieurstechnieken II
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Katrijn Ingels, Mia Eeckhout
12:30
10:30
I700174A, Toegepaste plantenveredeling
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kevin Dewitte
12:30
10:30
I700227A, Reologie en sensorische analyse
hoorcollege
GSCHC.3.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Filip Van Bockstaele, Ingrid De Leyn, Joachim Schouteten
15:30
13:30
I700034A, Plantenvoeding en bodembeheer
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan De Neve
16:30
13:30
I700234A, Moleculaire biotechnologie GR01
werkcollege
PC / laptop GSCHP.1.054, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Philippe De Groote, Véronique Boudolf
17:30
13:30
I700227A, Reologie en sensorische analyse
hoorcollege
GSCHC.3.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Filip Van Bockstaele, Ingrid De Leyn, Joachim Schouteten
17:45
15:45
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 23/2 
I700225A, Instrumentele analytische chemie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
10:30
I700040A, Voedingsleer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kathy Messens
15:30
13:30
I700225A, Instrumentele analytische chemie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:45
15:45

W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 26/2 
I700225A, Instrumentele analytische chemie GR03
practicum
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
08:30
I700235A, Bio-informatica GR02
werkcollege
GSCHB.2.027, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Noémie De Zutter
12:30
08:30
I700239A, Groenteteelt onder glas
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Emmy Dhooghe
15:30
13:30
I700225A, Instrumentele analytische chemie GR04
practicum
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:30
13:30
I700235A, Bio-informatica GR01
werkcollege
PC / laptoplokaal GSCHC.2.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Noémie De Zutter
17:30
13:30
I700026A, Landbouwmechanisatie en agro-constructies
excursie
Bart Sonck
Excursie Steeno en Beyne
17:30
13:30
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 27/2 
I700020A, Gewasbescherming
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Benny De Cauwer, Geert Haesaert, Kevin Dewitte, Veerle Derycke
10:15
08:15
I700154A, Industriële microbiologie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
David Laureys, Leen De Gelder
12:30
10:30
I700020A, Gewasbescherming
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Benny De Cauwer, Geert Haesaert, Kevin Dewitte, Veerle Derycke
12:30
10:30
I700226A, Conserveringstechnologie
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Peter Ragaert, Tony Ruyssen
12:30
10:30
I700234A, Moleculaire biotechnologie
hoorcollege
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Philippe De Groote, Véronique Boudolf
15:30
13:30
I700274A, Technologie en functionaliteit van voedingscomponenten
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Els Debonne, Filip Van Bockstaele
17:30
13:30
I700026A, Landbouwmechanisatie en agro-constructies
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Bart Sonck
17:30
13:30
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 28/2 
I700151A, Bachelorproef: geïntegreerd project, I700273A, Bachelorproef: geïntegreerd project
werkcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Ingrid De Leyn, Leen De Gelder, Veerle Derycke
17:45
08:15
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 29/2 
I700152A, Ingenieurstechnieken II
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Katrijn Ingels, Mia Eeckhout
12:30
10:30
I700174A, Toegepaste plantenveredeling
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kevin Dewitte
12:30
10:30
I700227A, Reologie en sensorische analyse
hoorcollege
GSCHC.3.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Filip Van Bockstaele, Ingrid De Leyn, Joachim Schouteten
15:30
13:30
I700034A, Plantenvoeding en bodembeheer
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan De Neve
16:30
13:30
I700234A, Moleculaire biotechnologie GR02
werkcollege
PC / laptop GSCHP.1.054, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Philippe De Groote, Véronique Boudolf
17:45
13:30
I700227A, Reologie en sensorische analyse
hoorcollege
GSCHC.3.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Filip Van Bockstaele, Ingrid De Leyn, Joachim Schouteten
17:45
15:45
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 1/3 
I700040A, Voedingsleer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kathy Messens
15:30
13:30
I700225A, Instrumentele analytische chemie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:45
15:45

W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 4/3 
I700235A, Bio-informatica GR02
werkcollege
GSCHB.2.027, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Noémie De Zutter
12:30
08:30
I700239A, Groenteteelt onder glas
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Emmy Dhooghe
15:30
13:30
I700235A, Bio-informatica GR01
werkcollege
PC / laptoplokaal GSCHC.2.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Noémie De Zutter
17:30
13:30
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 5/3 
I700020A, Gewasbescherming
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Benny De Cauwer, Geert Haesaert, Kevin Dewitte, Veerle Derycke
10:15
08:15
I700226A, Conserveringstechnologie
peer teaching
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Peter Ragaert, Tony Ruyssen
10:15
08:15
I700020A, Gewasbescherming
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Benny De Cauwer, Geert Haesaert, Kevin Dewitte, Veerle Derycke
12:30
10:30
I700226A, Conserveringstechnologie
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Peter Ragaert, Tony Ruyssen
12:30
10:30
I700234A, Moleculaire biotechnologie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Philippe De Groote
12:30
10:30
I700234A, Moleculaire biotechnologie
hoorcollege
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Philippe De Groote, Véronique Boudolf
15:30
13:30
I700274A, Technologie en functionaliteit van voedingscomponenten
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Els Debonne, Filip Van Bockstaele
17:30
13:30
I700026A, Landbouwmechanisatie en agro-constructies
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Bart Sonck
17:30
13:30
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 6/3 
I700151A, Bachelorproef: geïntegreerd project, I700273A, Bachelorproef: geïntegreerd project
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Ingrid De Leyn, Leen De Gelder, Veerle Derycke
10:15
08:15
I700151A, Bachelorproef: geïntegreerd project, I700273A, Bachelorproef: geïntegreerd project
werkcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Ingrid De Leyn, Leen De Gelder, Veerle Derycke
17:45
10:30
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 7/3 
I700154A, Industriële microbiologie
hoorcollege
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
David Laureys, Leen De Gelder
10:15
08:15
I700152A, Ingenieurstechnieken II
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Katrijn Ingels, Mia Eeckhout
12:30
10:30
I700174A, Toegepaste plantenveredeling
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kevin Dewitte
12:30
10:30
I700227A, Reologie en sensorische analyse
hoorcollege
GSCHC.3.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Filip Van Bockstaele, Ingrid De Leyn, Joachim Schouteten
15:30
13:30
I700034A, Plantenvoeding en bodembeheer
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan De Neve
16:30
13:30
I700234A, Moleculaire biotechnologie GR01
werkcollege
PC / laptop GSCHP.1.054, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Philippe De Groote, Véronique Boudolf
17:30
13:30
I700227A, Reologie en sensorische analyse
hoorcollege
GSCHC.3.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Filip Van Bockstaele, Ingrid De Leyn, Joachim Schouteten
17:45
15:45
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 8/3 
I700225A, Instrumentele analytische chemie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
10:30
I700020A, Gewasbescherming
hoorcollege
GSCHC.1.011, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Veerle Derycke
12:30
10:45
I700040A, Voedingsleer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kathy Messens
15:30
13:30
I700225A, Instrumentele analytische chemie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:45
15:45

W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 11/3 
I700174A, Toegepaste plantenveredeling
werkcollege
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kevin Dewitte
12:30
08:15
I700235A, Bio-informatica GR02
werkcollege
GSCHB.2.027, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Noémie De Zutter
12:30
08:30
I700225A, Instrumentele analytische chemie GR01, I700225A, Instrumentele analytische chemie GR03
werkcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
10:30
I700239A, Groenteteelt onder glas
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Emmy Dhooghe
15:30
13:30
I700225A, Instrumentele analytische chemie GR04, I700225A, Instrumentele analytische chemie GR02
werkcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
15:30
13:30
I700235A, Bio-informatica GR01
werkcollege
PC / laptoplokaal GSCHC.2.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Noémie De Zutter
17:30
13:30
I700026A, Landbouwmechanisatie en agro-constructies
werkcollege
GSCHC.1.007, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Bart Sonck
17:30
13:30
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 12/3 
I700020A, Gewasbescherming
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Benny De Cauwer, Geert Haesaert, Kevin Dewitte, Veerle Derycke
10:15
08:15
I700152A, Ingenieurstechnieken II
werkcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Mia Eeckhout
Verplicht werkcollege. Groepsindeling zie Ufora
10:15
08:15
I700154A, Industriële microbiologie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
David Laureys, Leen De Gelder
12:30
10:30
I700020A, Gewasbescherming
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Benny De Cauwer, Geert Haesaert, Kevin Dewitte, Veerle Derycke
12:30
10:30
I700226A, Conserveringstechnologie
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Peter Ragaert, Tony Ruyssen
12:30
10:30
I700234A, Moleculaire biotechnologie
hoorcollege
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Philippe De Groote, Véronique Boudolf
15:30
13:30
I700274A, Technologie en functionaliteit van voedingscomponenten
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Els Debonne, Filip Van Bockstaele
17:30
13:30
I700026A, Landbouwmechanisatie en agro-constructies
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Bart Sonck
17:30
13:30
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 13/3 
I700151A, Bachelorproef: geïntegreerd project, I700273A, Bachelorproef: geïntegreerd project
werkcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Ingrid De Leyn, Leen De Gelder, Veerle Derycke
17:45
08:15
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 14/3 
I700152A, Ingenieurstechnieken II
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Katrijn Ingels, Mia Eeckhout
12:30
10:30
I700174A, Toegepaste plantenveredeling
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kevin Dewitte
12:30
10:30
I700227A, Reologie en sensorische analyse
hoorcollege
GSCHC.3.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Filip Van Bockstaele, Ingrid De Leyn, Joachim Schouteten
15:30
13:30
I700034A, Plantenvoeding en bodembeheer
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan De Neve
16:30
13:30
I700234A, Moleculaire biotechnologie GR02
werkcollege
PC / laptop GSCHP.1.054, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Philippe De Groote, Véronique Boudolf
17:45
13:30
I700227A, Reologie en sensorische analyse
hoorcollege
GSCHC.3.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Filip Van Bockstaele, Ingrid De Leyn, Joachim Schouteten
17:45
15:45
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 15/3 
I700225A, Instrumentele analytische chemie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
10:30
I700040A, Voedingsleer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kathy Messens
15:30
13:30

W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 18/3 
I700225A, Instrumentele analytische chemie GR01, I700225A, Instrumentele analytische chemie GR03
practicum
Pieter Vermeir
opdracht 1
12:30
08:30
I700235A, Bio-informatica GR02
werkcollege
GSCHB.2.027, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Noémie De Zutter
12:30
08:30
I700026A, Landbouwmechanisatie en agro-constructies
excursie
Leslokaal Bottelare, Gebouw Proefhoeve, Campus Bottelare
Bart Sonck
Kunstmeststofstrooier
Tractoren basis
Precisiezaaimachines
GPS-basis
18:00
08:30
I700239A, Groenteteelt onder glas
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Emmy Dhooghe
15:30
13:30
I700225A, Instrumentele analytische chemie GR04, I700225A, Instrumentele analytische chemie GR02
practicum
Pieter Vermeir
opdracht 1
17:30
13:30
I700235A, Bio-informatica GR01
werkcollege
GSCHB.2.027, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Noémie De Zutter
17:30
13:30
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 19/3 
I700020A, Gewasbescherming
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Benny De Cauwer, Geert Haesaert, Kevin Dewitte, Veerle Derycke
10:15
08:15
I700226A, Conserveringstechnologie
peer teaching
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Peter Ragaert, Tony Ruyssen
10:15
08:15
I700154A, Industriële microbiologie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
David Laureys, Leen De Gelder
12:30
10:30
I700020A, Gewasbescherming
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Benny De Cauwer, Geert Haesaert, Kevin Dewitte, Veerle Derycke
12:30
10:30
I700226A, Conserveringstechnologie
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Peter Ragaert, Tony Ruyssen
12:30
10:30
I700234A, Moleculaire biotechnologie
hoorcollege
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Philippe De Groote, Véronique Boudolf
15:30
13:30
I700274A, Technologie en functionaliteit van voedingscomponenten
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Els Debonne, Filip Van Bockstaele
17:30
13:30
I700026A, Landbouwmechanisatie en agro-constructies
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Bart Sonck
17:30
13:30
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 20/3 
I700151A, Bachelorproef: geïntegreerd project, I700273A, Bachelorproef: geïntegreerd project
werkcollege
Ingrid De Leyn, Leen De Gelder, Veerle Derycke
17:45
08:15
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 21/3 
I700152A, Ingenieurstechnieken II
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Katrijn Ingels, Mia Eeckhout
12:30
10:30
I700174A, Toegepaste plantenveredeling
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kevin Dewitte
12:30
10:30
I700227A, Reologie en sensorische analyse
werkcollege
GSCHC.3.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Filip Van Bockstaele, Ingrid De Leyn, Joachim Schouteten
15:30
13:30
I700034A, Plantenvoeding en bodembeheer
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan De Neve
16:30
13:30
I700234A, Moleculaire biotechnologie GR01
werkcollege
PC / laptop GSCHP.1.054, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Philippe De Groote, Véronique Boudolf
17:30
13:30
I700227A, Reologie en sensorische analyse
werkcollege
GSCHC.3.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Filip Van Bockstaele, Ingrid De Leyn, Joachim Schouteten
17:45
15:45
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 22/3 

W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 25/3 
I700235A, Bio-informatica GR02
werkcollege
GSCHB.2.027, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Noémie De Zutter
12:30
08:30
I700225A, Instrumentele analytische chemie GR01, I700225A, Instrumentele analytische chemie GR03
werkcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
10:30
I700239A, Groenteteelt onder glas
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Emmy Dhooghe
15:30
13:30
I700225A, Instrumentele analytische chemie GR04, I700225A, Instrumentele analytische chemie GR02
werkcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
15:30
13:30
I700235A, Bio-informatica GR01
werkcollege
GSCHB.2.027, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Noémie De Zutter
17:30
13:30
I700026A, Landbouwmechanisatie en agro-constructies
werkcollege
GSCHC.1.007, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Bart Sonck
17:30
13:30
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 26/3 
I700020A, Gewasbescherming
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Benny De Cauwer, Geert Haesaert, Kevin Dewitte, Veerle Derycke
10:15
08:15
I700152A, Ingenieurstechnieken II
werkcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Mia Eeckhout
10:15
08:15
I700154A, Industriële microbiologie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
David Laureys, Leen De Gelder
12:30
10:30
I700020A, Gewasbescherming
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Benny De Cauwer, Geert Haesaert, Kevin Dewitte, Veerle Derycke
12:30
10:30
I700226A, Conserveringstechnologie
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Peter Ragaert, Tony Ruyssen
12:30
10:30
I700234A, Moleculaire biotechnologie
hoorcollege
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Philippe De Groote, Véronique Boudolf
15:30
13:30
I700274A, Technologie en functionaliteit van voedingscomponenten
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Els Debonne, Filip Van Bockstaele
17:30
13:30
I700026A, Landbouwmechanisatie en agro-constructies
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Bart Sonck
17:30
13:30
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 27/3 
I700151A, Bachelorproef: geïntegreerd project, I700273A, Bachelorproef: geïntegreerd project
werkcollege
Ingrid De Leyn, Leen De Gelder, Veerle Derycke
17:45
08:15
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 28/3 
I700152A, Ingenieurstechnieken II
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Katrijn Ingels, Mia Eeckhout
12:30
10:30
I700174A, Toegepaste plantenveredeling
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kevin Dewitte
12:30
10:30
I700227A, Reologie en sensorische analyse
werkcollege
GSCHC.3.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Filip Van Bockstaele, Ingrid De Leyn, Joachim Schouteten
15:30
13:30
I700034A, Plantenvoeding en bodembeheer
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan De Neve
16:30
13:30
I700234A, Moleculaire biotechnologie GR02
werkcollege
PC / laptop GSCHP.1.054, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Philippe De Groote, Véronique Boudolf
17:45
13:30
I700227A, Reologie en sensorische analyse
werkcollege
GSCHC.3.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Filip Van Bockstaele, Ingrid De Leyn, Joachim Schouteten
17:45
15:45
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 29/3 
I700225A, Instrumentele analytische chemie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
10:30
I700040A, Voedingsleer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kathy Messens
15:30
13:30

W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 1/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 2/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 3/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 4/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 5/4 

W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 8/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 9/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 10/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 11/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 12/4 

W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 15/4 
I700174A, Toegepaste plantenveredeling
excursie
Geert Haesaert, Kevin Dewitte
12:30
08:15
I700225A, Instrumentele analytische chemie GR01
practicum
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
08:30
I700235A, Bio-informatica GR02
werkcollege
GSCHB.2.027, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Noémie De Zutter
12:30
08:30
I700239A, Groenteteelt onder glas
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Emmy Dhooghe
15:30
13:30
I700225A, Instrumentele analytische chemie GR02
practicum
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:30
13:30
I700235A, Bio-informatica GR01
werkcollege
GSCHB.2.027, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Noémie De Zutter
17:30
13:30
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 16/4 
I700020A, Gewasbescherming
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Benny De Cauwer, Geert Haesaert, Kevin Dewitte, Veerle Derycke
10:15
08:15
I700226A, Conserveringstechnologie
peer teaching
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Peter Ragaert, Tony Ruyssen
10:15
08:15
I700154A, Industriële microbiologie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
David Laureys, Leen De Gelder
12:30
10:30
I700020A, Gewasbescherming
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Benny De Cauwer, Geert Haesaert, Kevin Dewitte, Veerle Derycke
12:30
10:30
I700226A, Conserveringstechnologie
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Peter Ragaert, Tony Ruyssen
12:30
10:30
I700234A, Moleculaire biotechnologie
hoorcollege
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Philippe De Groote, Véronique Boudolf
15:30
13:30
I700274A, Technologie en functionaliteit van voedingscomponenten
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Els Debonne, Filip Van Bockstaele
17:30
13:30
I700026A, Landbouwmechanisatie en agro-constructies
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Bart Sonck
17:30
13:30
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 17/4 
I700151A, Bachelorproef: geïntegreerd project, I700273A, Bachelorproef: geïntegreerd project
werkcollege
Ingrid De Leyn, Leen De Gelder, Veerle Derycke
17:45
08:15
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 18/4 
I700152A, Ingenieurstechnieken II
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Katrijn Ingels, Mia Eeckhout
12:30
10:30
I700174A, Toegepaste plantenveredeling
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kevin Dewitte
12:30
10:30
I700227A, Reologie en sensorische analyse
werkcollege
PC / laptoplokaal GSCHB.2.031, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Filip Van Bockstaele, Ingrid De Leyn, Joachim Schouteten
15:30
13:30
I700034A, Plantenvoeding en bodembeheer
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan De Neve
16:30
13:30
I700154A, Industriële microbiologie GR01
excursie
David Laureys, Leen De Gelder
17:45
13:30
I700227A, Reologie en sensorische analyse
werkcollege
PC / laptoplokaal GSCHB.2.031, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Filip Van Bockstaele, Ingrid De Leyn, Joachim Schouteten
17:45
15:45
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 19/4 
I700225A, Instrumentele analytische chemie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
10:30
I700040A, Voedingsleer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kathy Messens
15:30
13:30

W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 22/4 
I700174A, Toegepaste plantenveredeling
excursie
Geert Haesaert, Kevin Dewitte
12:30
08:15
I700225A, Instrumentele analytische chemie GR03
practicum
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
08:30
I700235A, Bio-informatica GR02
werkcollege
GSCHB.2.027, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Noémie De Zutter
12:30
08:30
I700239A, Groenteteelt onder glas
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Emmy Dhooghe
15:30
13:30
I700225A, Instrumentele analytische chemie GR04
practicum
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:30
13:30
I700235A, Bio-informatica GR01
werkcollege
GSCHB.2.027, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Noémie De Zutter
17:30
13:30
I700026A, Landbouwmechanisatie en agro-constructies
excursie
Bart Sonck
ventilatiestudie
17:30
13:30
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 23/4 
I700020A, Gewasbescherming
hoorcollege
Benny De Cauwer, Geert Haesaert, Kevin Dewitte, Veerle Derycke
10:15
08:15
I700152A, Ingenieurstechnieken II
werkcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Mia Eeckhout
10:15
08:15
I700154A, Industriële microbiologie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
David Laureys, Leen De Gelder
12:30
10:30
I700020A, Gewasbescherming
hoorcollege
Benny De Cauwer, Geert Haesaert, Kevin Dewitte, Veerle Derycke
12:30
10:30
I700226A, Conserveringstechnologie
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Peter Ragaert, Tony Ruyssen
12:30
10:30
I700234A, Moleculaire biotechnologie
hoorcollege
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Philippe De Groote, Véronique Boudolf
15:30
13:30
I700026A, Landbouwmechanisatie en agro-constructies
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Bart Sonck
17:30
13:30
I700239A, Groenteteelt onder glas
excursie
Emmy Dhooghe
18:00
13:30
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 24/4 
I700151A, Bachelorproef: geïntegreerd project, I700273A, Bachelorproef: geïntegreerd project
werkcollege
Ingrid De Leyn, Leen De Gelder, Veerle Derycke
17:45
08:15
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 25/4 
I700274A, Technologie en functionaliteit van voedingscomponenten
excursie
Els Debonne, Filip Van Bockstaele
17:45
08:15
I700152A, Ingenieurstechnieken II
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Katrijn Ingels, Mia Eeckhout
12:30
10:30
I700174A, Toegepaste plantenveredeling
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kevin Dewitte
12:30
10:30
I700034A, Plantenvoeding en bodembeheer
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan De Neve
16:30
13:30
I700154A, Industriële microbiologie GR02
excursie
David Laureys, Leen De Gelder
17:45
13:30
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 26/4 
I700225A, Instrumentele analytische chemie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
10:30
I700040A, Voedingsleer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kathy Messens
15:30
13:30

W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 29/4 
I700020A, Gewasbescherming
hoorcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kevin Dewitte, Veerle Derycke
12:30
08:15
I700235A, Bio-informatica GR02
werkcollege
GSCHB.2.027, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Noémie De Zutter
12:30
08:30
I700154A, Industriële microbiologie GR01
excursie
David Laureys, Leen De Gelder
12:30
08:30
I700239A, Groenteteelt onder glas
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Emmy Dhooghe
15:30
13:30
I700235A, Bio-informatica GR01
werkcollege
GSCHB.2.027, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Noémie De Zutter
17:30
13:30
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 30/4 
I700020A, Gewasbescherming
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Benny De Cauwer, Geert Haesaert, Kevin Dewitte, Veerle Derycke
10:15
08:15
I700226A, Conserveringstechnologie
peer teaching
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Peter Ragaert, Tony Ruyssen
10:15
08:15
I700154A, Industriële microbiologie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
David Laureys, Leen De Gelder
12:30
10:30
I700020A, Gewasbescherming
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Benny De Cauwer, Geert Haesaert, Kevin Dewitte, Veerle Derycke
12:30
10:30
I700226A, Conserveringstechnologie
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Peter Ragaert, Tony Ruyssen
12:30
10:30
I700234A, Moleculaire biotechnologie
hoorcollege
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Philippe De Groote, Véronique Boudolf
15:30
13:30
I700274A, Technologie en functionaliteit van voedingscomponenten
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Els Debonne, Filip Van Bockstaele
17:30
13:30
I700026A, Landbouwmechanisatie en agro-constructies
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Bart Sonck
17:30
13:30
I700239A, Groenteteelt onder glas
excursie
Emmy Dhooghe
18:00
13:30
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 1/5 
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 2/5 
I700152A, Ingenieurstechnieken II
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Katrijn Ingels, Mia Eeckhout
12:30
10:30
I700174A, Toegepaste plantenveredeling
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kevin Dewitte
12:30
10:30
I700227A, Reologie en sensorische analyse
hoorcollege
GSCHC.3.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Filip Van Bockstaele, Ingrid De Leyn, Joachim Schouteten
15:30
13:30
I700034A, Plantenvoeding en bodembeheer
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan De Neve
16:30
13:30
I700154A, Industriële microbiologie GR02
excursie
David Laureys, Leen De Gelder
17:30
13:30
I700227A, Reologie en sensorische analyse
hoorcollege
GSCHC.3.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Filip Van Bockstaele, Ingrid De Leyn, Joachim Schouteten
17:45
15:45
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 3/5 
I700225A, Instrumentele analytische chemie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
10:30
I700174A, Toegepaste plantenveredeling
werkcollege
Geert Haesaert, Kevin Dewitte
online zelfstudie
12:30
11:30
I700040A, Voedingsleer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kathy Messens
15:30
13:30

W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 6/5 
I700020A, Gewasbescherming
practicum
Leslokaal Bottelare, Gebouw Proefhoeve, Campus Bottelare
Geert Haesaert, Kevin Dewitte, Veerle Derycke
12:30
08:15
I700235A, Bio-informatica GR02
werkcollege
GSCHB.2.027, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Noémie De Zutter
12:30
08:30
I700225A, Instrumentele analytische chemie GR01, I700225A, Instrumentele analytische chemie GR03
werkcollege
Pieter Vermeir
opdracht 2 - online
12:30
08:30
I700239A, Groenteteelt onder glas
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Emmy Dhooghe
15:30
13:30
I700235A, Bio-informatica GR01
werkcollege
GSCHB.2.027, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Noémie De Zutter
17:30
13:30
I700225A, Instrumentele analytische chemie GR04, I700225A, Instrumentele analytische chemie GR02
werkcollege
Pieter Vermeir
opdracht 2 - online
17:30
13:30
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 7/5 
I700020A, Gewasbescherming
hoorcollege
Benny De Cauwer, Geert Haesaert, Kevin Dewitte, Veerle Derycke
10:15
08:15
I700152A, Ingenieurstechnieken II
werkcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Mia Eeckhout
10:15
08:15
I700154A, Industriële microbiologie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
David Laureys, Leen De Gelder
12:30
10:30
I700020A, Gewasbescherming
hoorcollege
Benny De Cauwer, Geert Haesaert, Kevin Dewitte, Veerle Derycke
12:30
10:30
I700226A, Conserveringstechnologie
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Peter Ragaert, Tony Ruyssen
12:30
10:30
I700234A, Moleculaire biotechnologie
hoorcollege
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Philippe De Groote, Véronique Boudolf
15:30
13:30
I700274A, Technologie en functionaliteit van voedingscomponenten
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Els Debonne, Filip Van Bockstaele
17:30
13:30
I700026A, Landbouwmechanisatie en agro-constructies
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Bart Sonck
17:30
13:30
I700239A, Groenteteelt onder glas
excursie
Emmy Dhooghe
18:00
13:30
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 8/5 
I700151A, Bachelorproef: geïntegreerd project, I700273A, Bachelorproef: geïntegreerd project
werkcollege
Ingrid De Leyn, Leen De Gelder, Veerle Derycke
17:45
08:15
I700020A, Gewasbescherming
excursie
Benny De Cauwer, Geert Haesaert, Kevin Dewitte, Veerle Derycke
17:30
12:30
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 9/5 
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 10/5 

W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13/5 
I700174A, Toegepaste plantenveredeling
werkcollege
Leslokaal Bottelare, Gebouw Proefhoeve, Campus Bottelare
Geert Haesaert, Kevin Dewitte
12:30
08:15
I700235A, Bio-informatica GR01, I700235A, Bio-informatica GR02
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Noémie De Zutter
12:30
08:30
I700239A, Groenteteelt onder glas
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Emmy Dhooghe
15:30
13:30
I700154A, Industriële microbiologie GR01
excursie
David Laureys, Leen De Gelder
17:30
13:30
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14/5 
I700020A, Gewasbescherming
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Benny De Cauwer, Geert Haesaert, Kevin Dewitte, Veerle Derycke
10:15
08:15
I700226A, Conserveringstechnologie
peer teaching
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Peter Ragaert, Tony Ruyssen
10:15
08:15
I700020A, Gewasbescherming
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Benny De Cauwer, Geert Haesaert, Kevin Dewitte, Veerle Derycke
12:30
10:30
I700226A, Conserveringstechnologie
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Peter Ragaert, Tony Ruyssen
12:30
10:30
I700234A, Moleculaire biotechnologie
hoorcollege
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Philippe De Groote, Véronique Boudolf
15:30
13:30
I700274A, Technologie en functionaliteit van voedingscomponenten
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Els Debonne, Filip Van Bockstaele
17:30
13:30
I700026A, Landbouwmechanisatie en agro-constructies
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Bart Sonck
17:30
13:30
I700239A, Groenteteelt onder glas
excursie
Emmy Dhooghe
18:00
13:30
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15/5 
Test pc-practicum
I700234A, Moleculaire biotechnologie
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Véronique Boudolf
12:30
08:30
I700227A, Reologie en sensorische analyse
hoorcollege
GSCHC.3.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Filip Van Bockstaele, Ingrid De Leyn, Joachim Schouteten
15:30
13:30
I700227A, Reologie en sensorische analyse
hoorcollege
GSCHC.3.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Filip Van Bockstaele, Ingrid De Leyn, Joachim Schouteten
17:45
15:45
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16/5 
I700152A, Ingenieurstechnieken II
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Katrijn Ingels, Mia Eeckhout
12:30
10:30
I700174A, Toegepaste plantenveredeling
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kevin Dewitte
12:30
10:30
I700154A, Industriële microbiologie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
David Laureys, Leen De Gelder
15:30
13:30
I700034A, Plantenvoeding en bodembeheer
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan De Neve
16:30
13:30
I700154A, Industriële microbiologie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
David Laureys, Leen De Gelder
17:45
15:45
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17/5 
I700225A, Instrumentele analytische chemie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
10:30
I700040A, Voedingsleer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kathy Messens
15:30
13:30

W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21/5 
I700020A, Gewasbescherming
hoorcollege
Benny De Cauwer, Geert Haesaert, Kevin Dewitte, Veerle Derycke
10:15
08:15
I700020A, Gewasbescherming
hoorcollege
Benny De Cauwer, Geert Haesaert, Kevin Dewitte, Kris Audenaert, Veerle Derycke
12:30
10:30
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24/5