Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 25/9 
I700219A, Ingenieurstechnieken I
hoorcollege
GSCHB.2.018, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Katrijn Ingels, Mia Eeckhout
10:15
08:15
I700224A, Kwaliteitszorg in de agro-food keten
hoorcollege
GSCHP.1.213, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Liesbeth Jacxsens
12:30
10:30
I700219A, Ingenieurstechnieken I
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Katrijn Ingels, Mia Eeckhout
15:30
13:30
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 26/9 
I700157A, Moleculaire identificatietechnieken
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kathy Messens, Lander Bauters
11:15
08:15
I002522A, Gene Technology and Molecular Diagnostics, I700233A, Gene Technology
hoorcollege
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Els Van Damme, Marjan De Mey, Tina Kyndt
11:30
08:30
I700238A, Agrobiotechnologie
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
12:30
10:30
I700151A, Bachelorproef: geïntegreerd project, I700273A, Bachelorproef: geïntegreerd project
werkcollege
GSCHP.1.214, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Ingrid De Leyn, Leen De Gelder, Veerle Derycke
17:30
13:30
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 27/9 
I700221A, Ondernemerschap en bedrijfsbeheer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Joachim Schouteten
12:30
10:30
I700222A, Levensmiddelenmicrobiologie
hoorcollege
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
An Vermeulen, Frank Devlieghere
19:00
16:00
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 28/9 
I700221A, Ondernemerschap en bedrijfsbeheer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Joachim Schouteten
10:15
08:15
I700220A, Milieukunde
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Leen De Gelder
12:30
10:30
I700232A, Enzymtechnologie
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Véronique Boudolf, Yves Briers
17:30
13:30
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 29/9 
I700236A, Verteringsfysiologie van dieren
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Dirk Fremaut, Katrijn Ingels, Miel Hostens, Veerle Fievez
12:30
08:15
I700035A, Plantenweefselteelt
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen, GSCHC.4.116, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
12:30
08:15
I700222A, Levensmiddelenmicrobiologie
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
An Vermeulen, Frank Devlieghere
11:30
08:30
I700232A, Enzymtechnologie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Yves Briers
15:30
13:30
I700237A, Fruitteelt
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Filip Debersaques
17:30
13:30

W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 2/10 
I700219A, Ingenieurstechnieken I
hoorcollege
GSCHB.2.018, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Katrijn Ingels, Mia Eeckhout
10:15
08:15
I700224A, Kwaliteitszorg in de agro-food keten
hoorcollege
GSCHP.1.213, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Liesbeth Jacxsens
12:30
10:30
I700219A, Ingenieurstechnieken I
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Katrijn Ingels, Mia Eeckhout
15:30
13:30
I700233A, Gene Technology
practicum
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf, Yves Briers
Inleidingsles
18:00
16:00
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 3/10 
I700157A, Moleculaire identificatietechnieken
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kathy Messens, Lander Bauters
11:15
08:15
I002522A, Gene Technology and Molecular Diagnostics, I700233A, Gene Technology
hoorcollege
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Els Van Damme, Marjan De Mey, Tina Kyndt
11:30
08:30
I700238A, Agrobiotechnologie
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
12:30
10:30
I700238A, Agrobiotechnologie GR03
practicum
GSCHC.4.116, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
16:30
13:30
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 4/10 
I700221A, Ondernemerschap en bedrijfsbeheer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Joachim Schouteten
12:30
10:30
I700238A, Agrobiotechnologie GR03
practicum
GSCHC.4.116, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
16:30
13:30
I700233A, Gene Technology GR01
practicum
GSCHC.3.040 microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf, Yves Briers
17:30
13:30
I700222A, Levensmiddelenmicrobiologie
hoorcollege
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
An Vermeulen, Frank Devlieghere
19:00
16:00
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 5/10 
I700221A, Ondernemerschap en bedrijfsbeheer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Joachim Schouteten
10:15
08:15
I700220A, Milieukunde
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Leen De Gelder
12:30
10:30
I700273A, Bachelorproef: geïntegreerd project
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Ingrid De Leyn, Leen De Gelder, Veerle Derycke
17:30
13:30
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 6/10 
I700236A, Verteringsfysiologie van dieren
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Dirk Fremaut, Katrijn Ingels, Miel Hostens, Veerle Fievez
12:30
08:15
I700035A, Plantenweefselteelt
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen, GSCHC.4.116, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
12:30
08:15
I700222A, Levensmiddelenmicrobiologie
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
An Vermeulen, Frank Devlieghere
11:30
08:30
I700232A, Enzymtechnologie GR01
practicum
GSCHC.3.040 microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf, Yves Briers
12:30
08:30
I700232A, Enzymtechnologie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Yves Briers
15:30
13:30
I700237A, Fruitteelt
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Filip Debersaques
17:30
13:30

W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 9/10 
I700219A, Ingenieurstechnieken I
hoorcollege
GSCHB.2.018, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Katrijn Ingels, Mia Eeckhout
10:15
08:15
I700224A, Kwaliteitszorg in de agro-food keten
hoorcollege
GSCHP.1.213, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Liesbeth Jacxsens
12:30
10:30
I700219A, Ingenieurstechnieken I
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Katrijn Ingels, Mia Eeckhout
15:30
13:30
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 10/10 
I700157A, Moleculaire identificatietechnieken
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kathy Messens, Lander Bauters
11:15
08:15
I002522A, Gene Technology and Molecular Diagnostics, I700233A, Gene Technology
hoorcollege
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Els Van Damme, Marjan De Mey, Tina Kyndt
11:30
08:30
I700238A, Agrobiotechnologie
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
12:30
10:30
I700238A, Agrobiotechnologie GR01
practicum
GSCHC.4.116, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
16:30
13:30
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 11/10 
I700221A, Ondernemerschap en bedrijfsbeheer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Joachim Schouteten
12:30
10:30
I700238A, Agrobiotechnologie GR01
practicum
GSCHC.4.116, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
16:30
13:30
I700233A, Gene Technology GR01
practicum
GSCHC.3.040 microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf, Yves Briers
17:30
13:30
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 12/10 
I700221A, Ondernemerschap en bedrijfsbeheer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Joachim Schouteten
10:15
08:15
I700220A, Milieukunde
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Leen De Gelder
12:30
10:30
I700151A, Bachelorproef: geïntegreerd project, I700273A, Bachelorproef: geïntegreerd project
werkcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Ingrid De Leyn, Leen De Gelder, Veerle Derycke
17:30
13:30
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 13/10 
I700236A, Verteringsfysiologie van dieren
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Dirk Fremaut, Katrijn Ingels, Miel Hostens, Veerle Fievez
12:30
08:15
I700035A, Plantenweefselteelt
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen, GSCHC.4.116, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
12:30
08:15
I700232A, Enzymtechnologie GR02
practicum
GSCHC.3.040 microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf, Yves Briers
12:30
08:30
I700232A, Enzymtechnologie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Yves Briers
15:30
13:30
I700237A, Fruitteelt
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Filip Debersaques
17:30
13:30

W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 16/10 
I700219A, Ingenieurstechnieken I
hoorcollege
GSCHB.2.018, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Katrijn Ingels, Mia Eeckhout
10:15
08:15
I700224A, Kwaliteitszorg in de agro-food keten
hoorcollege
GSCHP.1.213, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Liesbeth Jacxsens
12:30
10:30
I700219A, Ingenieurstechnieken I
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Katrijn Ingels, Mia Eeckhout
15:30
13:30
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 17/10 
I700157A, Moleculaire identificatietechnieken
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kathy Messens, Lander Bauters
11:15
08:15
I002522A, Gene Technology and Molecular Diagnostics, I700233A, Gene Technology
hoorcollege
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Els Van Damme, Marjan De Mey, Tina Kyndt
11:30
08:30
I700238A, Agrobiotechnologie
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
12:30
10:30
I700238A, Agrobiotechnologie GR02
practicum
GSCHC.4.116, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
16:30
13:30
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 18/10 
I700221A, Ondernemerschap en bedrijfsbeheer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Joachim Schouteten
12:30
10:30
I700238A, Agrobiotechnologie GR02
practicum
GSCHC.4.116, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
16:30
13:30
I700233A, Gene Technology GR01
practicum
GSCHC.3.040 microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf, Yves Briers
17:30
13:30
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 19/10 
I700221A, Ondernemerschap en bedrijfsbeheer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Joachim Schouteten
10:15
08:15
I700220A, Milieukunde
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Leen De Gelder
12:30
10:30
I700151A, Bachelorproef: geïntegreerd project, I700273A, Bachelorproef: geïntegreerd project
werkcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Ingrid De Leyn, Leen De Gelder, Veerle Derycke
17:30
13:30
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 20/10 
I700035A, Plantenweefselteelt
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen, GSCHC.4.116, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
12:30
08:15
I700236A, Verteringsfysiologie van dieren
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Dirk Fremaut, Katrijn Ingels, Miel Hostens, Veerle Fievez
12:30
08:15
I700232A, Enzymtechnologie GR01
practicum
GSCHC.3.040 microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf, Yves Briers
12:30
08:30
I700232A, Enzymtechnologie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Yves Briers
15:30
13:30
I700237A, Fruitteelt
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Filip Debersaques
17:30
13:30

W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 23/10 
I700219A, Ingenieurstechnieken I
hoorcollege
GSCHB.2.018, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Katrijn Ingels, Mia Eeckhout
10:15
08:15
I700224A, Kwaliteitszorg in de agro-food keten
hoorcollege
GSCHP.1.213, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Liesbeth Jacxsens
12:30
10:30
I700219A, Ingenieurstechnieken I
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Katrijn Ingels, Mia Eeckhout
15:30
13:30
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 24/10 
I002522A, Gene Technology and Molecular Diagnostics, I700233A, Gene Technology
hoorcollege
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Els Van Damme, Marjan De Mey, Tina Kyndt
11:30
08:30
I700236A, Verteringsfysiologie van dieren GR02
werkcollege
Joris Michiels, Katrijn Ingels, Miel Hostens
Labo Lanupro - campus Coupure blok F - schakelstudenten
12:30
08:30
I700222A, Levensmiddelenmicrobiologie
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
An Vermeulen, Frank Devlieghere
12:30
10:30
I700035A, Plantenweefselteelt
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
12:30
10:30
I700236A, Verteringsfysiologie van dieren GR01
werkcollege
Joris Michiels, Katrijn Ingels, Miel Hostens
Labo Lanupro - campus coupure blok F
17:30
13:30
I700222A, Levensmiddelenmicrobiologie GR01
practicum
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
An Vermeulen, Frank Devlieghere
17:30
13:30
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 25/10 
I700221A, Ondernemerschap en bedrijfsbeheer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Joachim Schouteten
12:30
10:30
I700238A, Agrobiotechnologie GR03
practicum
GSCHC.4.116, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
16:30
13:30
I700233A, Gene Technology GR01
practicum
GSCHC.3.040 microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf, Yves Briers
17:30
13:30
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 26/10 
I700221A, Ondernemerschap en bedrijfsbeheer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Joachim Schouteten
10:15
08:15
I700220A, Milieukunde
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Leen De Gelder
12:30
10:30
I700238A, Agrobiotechnologie GR01
practicum
GSCHC.4.116, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
16:30
13:30
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 27/10 
I700236A, Verteringsfysiologie van dieren
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Dirk Fremaut, Katrijn Ingels, Miel Hostens, Veerle Fievez
12:30
08:15
I700035A, Plantenweefselteelt
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen, GSCHC.4.116, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
12:30
08:15
I700232A, Enzymtechnologie GR02
practicum
GSCHC.3.040 microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf, Yves Briers
12:30
08:30
I700232A, Enzymtechnologie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Yves Briers
15:30
13:30
I700237A, Fruitteelt
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Filip Debersaques
17:30
13:30
I700157A, Moleculaire identificatietechnieken
werkcollege
GSCHC.3.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
17:30
13:30

W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 30/10 
I700219A, Ingenieurstechnieken I
hoorcollege
GSCHB.2.018, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Katrijn Ingels, Mia Eeckhout
10:15
08:15
I700224A, Kwaliteitszorg in de agro-food keten
hoorcollege
GSCHP.1.213, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Liesbeth Jacxsens
12:30
10:30
I700219A, Ingenieurstechnieken I
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Katrijn Ingels, Mia Eeckhout
15:30
13:30
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 31/10 
I002522A, Gene Technology and Molecular Diagnostics, I700233A, Gene Technology
hoorcollege
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Els Van Damme, Marjan De Mey, Tina Kyndt
11:30
08:30
I700238A, Agrobiotechnologie
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
12:30
10:30
I700222A, Levensmiddelenmicrobiologie
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
An Vermeulen, Frank Devlieghere
12:30
10:30
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 1/11 
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 2/11 
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 3/11 

W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 6/11 
I700219A, Ingenieurstechnieken I
hoorcollege
GSCHB.2.018, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Katrijn Ingels, Mia Eeckhout
10:15
08:15
I700224A, Kwaliteitszorg in de agro-food keten
hoorcollege
GSCHP.1.213, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Liesbeth Jacxsens
12:30
10:30
I700219A, Ingenieurstechnieken I
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Katrijn Ingels, Mia Eeckhout
15:30
13:30
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 7/11 
I700157A, Moleculaire identificatietechnieken
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kathy Messens, Lander Bauters
10:15
08:15
I002522A, Gene Technology and Molecular Diagnostics, I700233A, Gene Technology
hoorcollege
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Els Van Damme, Marjan De Mey, Tina Kyndt
11:30
08:30
I700238A, Agrobiotechnologie
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
12:30
10:30
I700222A, Levensmiddelenmicrobiologie
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
An Vermeulen, Frank Devlieghere
12:30
10:30
I700222A, Levensmiddelenmicrobiologie GR01
practicum
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
An Vermeulen, Frank Devlieghere
17:30
13:30
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 8/11 
I700220A, Milieukunde
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Leen De Gelder
10:15
08:15
I700221A, Ondernemerschap en bedrijfsbeheer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Joachim Schouteten
12:30
10:30
I700238A, Agrobiotechnologie GR02
practicum
GSCHC.4.116, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
16:30
13:30
I700233A, Gene Technology GR01
practicum
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen, GSCHC.1.007, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf, Yves Briers
Examen practicum
17:30
13:30
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 9/11 
I700221A, Ondernemerschap en bedrijfsbeheer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Joachim Schouteten
10:15
08:15
I700220A, Milieukunde
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Leen De Gelder
12:30
10:30
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 10/11 
I700236A, Verteringsfysiologie van dieren
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Dirk Fremaut, Katrijn Ingels, Miel Hostens, Veerle Fievez
12:30
08:15
I700035A, Plantenweefselteelt
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen, GSCHC.4.116, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
12:30
08:15
I700232A, Enzymtechnologie GR01
practicum
GSCHC.3.040 microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf, Yves Briers
12:30
08:30
I700232A, Enzymtechnologie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Yves Briers
15:30
13:30
I700237A, Fruitteelt
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Filip Debersaques
17:30
13:30
I700157A, Moleculaire identificatietechnieken
werkcollege
GSCHC.3.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
17:30
13:30

W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13/11 
I700219A, Ingenieurstechnieken I
hoorcollege
GSCHB.2.018, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Katrijn Ingels, Mia Eeckhout
10:15
08:15
I700224A, Kwaliteitszorg in de agro-food keten
hoorcollege
GSCHP.1.213, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Liesbeth Jacxsens
12:30
10:30
I700219A, Ingenieurstechnieken I
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Katrijn Ingels, Mia Eeckhout
15:30
13:30
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14/11 
I700157A, Moleculaire identificatietechnieken
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kathy Messens, Lander Bauters
10:15
08:15
I002522A, Gene Technology and Molecular Diagnostics, I700233A, Gene Technology
hoorcollege
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Els Van Damme, Marjan De Mey, Tina Kyndt
11:30
08:30
I700238A, Agrobiotechnologie
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
12:30
10:30
I700222A, Levensmiddelenmicrobiologie
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
An Vermeulen, Frank Devlieghere
12:30
10:30
I700238A, Agrobiotechnologie
practicum
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen, GSCHC.4.116, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
Inleidingsles practicum 4
15:30
13:30
I700222A, Levensmiddelenmicrobiologie GR01
practicum
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
An Vermeulen, Frank Devlieghere
17:30
13:30
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15/11 
I700221A, Ondernemerschap en bedrijfsbeheer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Joachim Schouteten
12:30
10:30
I700220A, Milieukunde GR02
excursie
Kurt De Wilde, Leen De Gelder
Biotechnologie
19:00
12:30
I700233A, Gene Technology GR02
practicum
GSCHC.3.040 microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf, Yves Briers
17:30
13:30
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16/11 
I700221A, Ondernemerschap en bedrijfsbeheer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Joachim Schouteten
10:15
08:15
I700220A, Milieukunde
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Leen De Gelder
12:30
10:30
I700220A, Milieukunde GR01
excursie
Kurt De Wilde, Leen De Gelder
Land- en tuinbouwkunde, voedingsindustrie
19:00
12:30
I700232A, Enzymtechnologie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Yves Briers
15:30
13:30
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17/11 
I700236A, Verteringsfysiologie van dieren
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Dirk Fremaut, Katrijn Ingels, Miel Hostens, Veerle Fievez
12:30
08:15
I700035A, Plantenweefselteelt
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen, GSCHC.4.116, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
12:30
08:15
I700232A, Enzymtechnologie GR02
practicum
GSCHC.3.040 microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf, Yves Briers
12:30
08:30
I700236A, Verteringsfysiologie van dieren
werkcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Dirk Fremaut, Katrijn Ingels, Miel Hostens, Veerle Fievez
15:30
13:30
I700237A, Fruitteelt
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Filip Debersaques
17:30
13:30
I700157A, Moleculaire identificatietechnieken
excursie
17:30
13:30

W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20/11 
I700219A, Ingenieurstechnieken I
hoorcollege
GSCHB.2.018, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Katrijn Ingels, Mia Eeckhout
10:15
08:15
I700224A, Kwaliteitszorg in de agro-food keten
hoorcollege
GSCHP.1.213, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Liesbeth Jacxsens
12:30
10:30
I700219A, Ingenieurstechnieken I
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Katrijn Ingels, Mia Eeckhout
15:30
13:30
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21/11 
I700157A, Moleculaire identificatietechnieken
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kathy Messens, Lander Bauters
10:15
08:15
I700238A, Agrobiotechnologie
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
12:30
10:30
I700222A, Levensmiddelenmicrobiologie
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
An Vermeulen, Frank Devlieghere
12:30
10:30
I700222A, Levensmiddelenmicrobiologie GR01
practicum
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
An Vermeulen, Frank Devlieghere
17:30
13:30
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22/11 
I700221A, Ondernemerschap en bedrijfsbeheer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Joachim Schouteten
12:30
10:30
I700233A, Gene Technology GR02
practicum
GSCHC.3.040 microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf, Yves Briers
17:30
13:30
I700238A, Agrobiotechnologie GR03
practicum
GSCHC.1.030 L2 zone labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
17:30
13:30
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23/11 
I700221A, Ondernemerschap en bedrijfsbeheer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Joachim Schouteten
10:15
08:15
I700220A, Milieukunde
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Leen De Gelder
12:30
10:30
I700220A, Milieukunde GR03
excursie
Biotechnologie
19:00
12:30
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24/11 
I700236A, Verteringsfysiologie van dieren
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Dirk Fremaut, Katrijn Ingels, Miel Hostens, Veerle Fievez
12:30
08:15
I700035A, Plantenweefselteelt
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen, GSCHC.4.116, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
12:30
08:15
I700232A, Enzymtechnologie GR01
practicum
GSCHC.3.040 microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf, Yves Briers
12:30
08:30
I700232A, Enzymtechnologie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Yves Briers
15:30
13:30
I700237A, Fruitteelt
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Filip Debersaques
17:30
13:30
I700157A, Moleculaire identificatietechnieken
hoorcollege
GSCHC.3.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
17:30
13:30

W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 27/11 
I700219A, Ingenieurstechnieken I
hoorcollege
GSCHB.2.018, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Katrijn Ingels, Mia Eeckhout
10:15
08:15
I700224A, Kwaliteitszorg in de agro-food keten
hoorcollege
GSCHP.1.213, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Liesbeth Jacxsens
12:30
10:30
I700219A, Ingenieurstechnieken I
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Katrijn Ingels, Mia Eeckhout
15:30
13:30
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 28/11 
I700157A, Moleculaire identificatietechnieken
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kathy Messens, Lander Bauters
10:15
08:15
I700238A, Agrobiotechnologie
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
12:30
10:30
I700222A, Levensmiddelenmicrobiologie
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
An Vermeulen, Frank Devlieghere
12:30
10:30
I700222A, Levensmiddelenmicrobiologie GR01
practicum
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
An Vermeulen, Frank Devlieghere
17:30
13:30
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 29/11 
I700221A, Ondernemerschap en bedrijfsbeheer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Joachim Schouteten
12:30
10:30
I700233A, Gene Technology GR02
practicum
GSCHC.3.040 microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf, Yves Briers
17:30
13:30
I700238A, Agrobiotechnologie GR01
practicum
GSCHC.1.030 L2 zone labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
17:30
13:30
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 30/11 
I700221A, Ondernemerschap en bedrijfsbeheer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Joachim Schouteten
10:15
08:15
I700220A, Milieukunde
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Leen De Gelder
12:30
10:30
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 1/12 
I700238A, Agrobiotechnologie
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
10:15
08:15
I700222A, Levensmiddelenmicrobiologie
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
An Vermeulen, Frank Devlieghere
11:30
08:30
I700232A, Enzymtechnologie GR02
practicum
GSCHC.3.040 microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf
12:30
08:30
I700232A, Enzymtechnologie GR01
werkcollege
Yves Briers
Online
12:30
09:30
I700236A, Verteringsfysiologie van dieren
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Dirk Fremaut, Katrijn Ingels, Miel Hostens, Veerle Fievez
12:30
10:30
I700035A, Plantenweefselteelt
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen, GSCHC.4.116, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
12:30
10:30
I700232A, Enzymtechnologie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Yves Briers
15:30
13:30
I700237A, Fruitteelt
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Filip Debersaques
17:30
13:30

W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 4/12 
I700219A, Ingenieurstechnieken I
hoorcollege
GSCHB.2.018, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Katrijn Ingels, Mia Eeckhout
10:15
08:15
I700224A, Kwaliteitszorg in de agro-food keten
hoorcollege
GSCHP.1.213, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Liesbeth Jacxsens
12:30
10:30
I700219A, Ingenieurstechnieken I
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Katrijn Ingels, Mia Eeckhout
15:30
13:30
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 5/12 
I700157A, Moleculaire identificatietechnieken
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kathy Messens, Lander Bauters
10:15
08:15
I700238A, Agrobiotechnologie
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
12:30
10:30
I700222A, Levensmiddelenmicrobiologie
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
An Vermeulen, Frank Devlieghere
12:30
10:30
I700222A, Levensmiddelenmicrobiologie GR01
practicum
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
An Vermeulen, Frank Devlieghere
17:30
13:30
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 6/12 
I700221A, Ondernemerschap en bedrijfsbeheer
groepswerk
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Joachim Schouteten
Presentatie groepswerk
12:30
10:30
I700233A, Gene Technology GR02
practicum
GSCHC.3.040 microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf, Yves Briers
17:30
13:30
I700238A, Agrobiotechnologie GR02
practicum
GSCHC.1.030 L2 zone labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
17:30
13:30
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 7/12 
I700221A, Ondernemerschap en bedrijfsbeheer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Joachim Schouteten
10:15
08:15
I700220A, Milieukunde
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Leen De Gelder
12:30
10:30
I700221A, Ondernemerschap en bedrijfsbeheer
groepswerk
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Joachim Schouteten
Presentatie groepswerk
17:30
13:30
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 8/12 
I700035A, Plantenweefselteelt
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen, GSCHC.4.116, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
12:30
08:15
I700222A, Levensmiddelenmicrobiologie
hoorcollege
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
An Vermeulen, Frank Devlieghere
11:30
08:30
I700232A, Enzymtechnologie GR02
werkcollege
Yves Briers
Online
12:30
09:30
I700232A, Enzymtechnologie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Yves Briers
15:30
13:30
I700237A, Fruitteelt
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Filip Debersaques
17:30
13:30

W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 11/12 
I700219A, Ingenieurstechnieken I
hoorcollege
GSCHB.2.018, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Katrijn Ingels, Mia Eeckhout
10:15
08:15
I700224A, Kwaliteitszorg in de agro-food keten
hoorcollege
GSCHP.1.213, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Liesbeth Jacxsens
12:30
10:30
I700219A, Ingenieurstechnieken I
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Katrijn Ingels, Mia Eeckhout
15:30
13:30
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 12/12 
I700157A, Moleculaire identificatietechnieken
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kathy Messens, Lander Bauters
11:15
08:15
I700238A, Agrobiotechnologie
hoorcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
12:30
10:30
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 13/12 
I700221A, Ondernemerschap en bedrijfsbeheer
groepswerk
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Joachim Schouteten
Presentatie groepswerk
12:30
10:30
I700233A, Gene Technology GR02
practicum
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen, GSCHC.1.007, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf
Examen practicum
17:30
13:30
I700238A, Agrobiotechnologie
practicum
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
17:30
13:30
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 14/12 
I700221A, Ondernemerschap en bedrijfsbeheer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Joachim Schouteten
10:15
08:15
I700220A, Milieukunde
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Leen De Gelder
12:30
10:30
I700221A, Ondernemerschap en bedrijfsbeheer
groepswerk
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Joachim Schouteten
Presentatie groepswerk
17:30
13:30
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 15/12 
I700035A, Plantenweefselteelt
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen, GSCHC.4.116, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Stefaan Werbrouck
12:30
08:15
I700236A, Verteringsfysiologie van dieren
hoorcollege
GSCHB.2.018, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Dirk Fremaut, Katrijn Ingels, Miel Hostens, Veerle Fievez
TEST
11:30
09:00
I700232A, Enzymtechnologie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Yves Briers
15:30
13:30
I700237A, Fruitteelt
hoorcollege
GSCHC.2.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Filip Debersaques
17:30
13:30

W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 18/12 
I700220A, Milieukunde
peer teaching
GSCHC.3.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kurt De Wilde, Leen De Gelder
12:30
08:00
I700220A, Milieukunde
peer teaching
GSCHC.3.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kurt De Wilde, Leen De Gelder
18:15
13:00
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 19/12 
I700220A, Milieukunde
peer teaching
GSCHC.3.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kurt De Wilde, Leen De Gelder
12:30
08:00
I700220A, Milieukunde
peer teaching
GSCHC.3.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kurt De Wilde, Leen De Gelder
17:30
13:00
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 20/12 
I700220A, Milieukunde
peer teaching
GSCHC.3.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kurt De Wilde, Leen De Gelder
11:00
08:00
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 21/12 
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 22/12