Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 25/9 
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700269A, Toegepaste stromingsleer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
12:30
10:30
I700216A, Analytische chemie
practicum
Pieter Vermeir
online inleidingsles practicum
15:30
13:30
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 26/9 
I700213A, Fysiologie van het dier
hoorcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jeroen Degroote
12:30
10:30
I700269A, Toegepaste stromingsleer
hoorcollege
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
15:30
13:30
I700230A, Biotechnologisch project
hoorcollege
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
David Laureys, Véronique Boudolf
17:45
15:45
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 27/9 
I700213A, Fysiologie van het dier
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jeroen Degroote
10:15
08:15
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding
hoorcollege
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Yves Briers
verplichte aanwezigheid
12:30
08:30
I700212A, Plantenfysiologie
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
10:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Toon Verstraelen
15:00
13:30
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 28/9 
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn, Michiel Stock
12:30
10:30
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 29/9 
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
hoorcollege
GSCHP.1.212, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding GR01, I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding GR02
practicum
Auditorium A1, Blok A, Campus Coupure
Véronique Boudolf, Yves Briers
17:30
13:30

W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 2/10 
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700269A, Toegepaste stromingsleer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
12:30
10:30
I700216A, Analytische chemie GR03
practicum
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:30
13:30
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 3/10 
I700216A, Analytische chemie GR01
practicum
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
08:30
I700213A, Fysiologie van het dier GR01
practicum
Practicumzaal F0.1, Blok F, Campus Coupure, Practicumzaal F0.2, Blok F, Campus Coupure
Jeroen Degroote
12:30
08:30
I700212A, Plantenfysiologie GR02
practicum
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
08:30
I700269A, Toegepaste stromingsleer
hoorcollege
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
15:30
13:30
I700230A, Biotechnologisch project
hoorcollege
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
David Laureys, Véronique Boudolf
17:45
15:45
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 4/10 
I700213A, Fysiologie van het dier
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jeroen Degroote
10:15
08:15
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding GR01
practicum
GSCHC.1.011, Gebouw C, Campus Schoonmeersen, GSCHC.2.046 org. chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen, GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf, Yves Briers
Verplichte aanwezigheid (8:30-10:30)
10:00
08:30
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding GR02
practicum
GSCHC.1.011, Gebouw C, Campus Schoonmeersen, GSCHC.2.046 org. chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen, GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf, Yves Briers
Verplichte aanwezigheid
12:00
10:00
I700212A, Plantenfysiologie
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
10:30
I700216A, Analytische chemie GR05
practicum
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:30
13:30
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 5/10 
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn, Michiel Stock
12:30
10:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
hoorcollege
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Toon Verstraelen
17:00
14:00
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 6/10 
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
hoorcollege
GSCHP.1.212, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
werkcollege
GSCHP.1.212, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Michiel Stock
12:30
10:30
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding GR02
practicum
GSCHC.2.046 org. chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf, Yves Briers
Verplichte aanwezigheid
17:30
13:30

W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 9/10 
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700269A, Toegepaste stromingsleer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
12:30
10:30
I700216A, Analytische chemie GR04
practicum
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:30
13:30
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 10/10 
I700213A, Fysiologie van het dier GR02
practicum
Practicumzaal F0.1, Blok F, Campus Coupure, Practicumzaal F0.2, Blok F, Campus Coupure
Jeroen Degroote
12:30
08:15
I700212A, Plantenfysiologie GR01
practicum
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
08:15
I700216A, Analytische chemie GR02
practicum
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
08:30
I700269A, Toegepaste stromingsleer
hoorcollege
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
15:30
13:30
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 11/10 
I700213A, Fysiologie van het dier
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jeroen Degroote
10:15
08:15
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding GR01
practicum
GSCHC.2.046 org. chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf, Yves Briers
Verplichte aanwezigheid
12:30
08:30
I700212A, Plantenfysiologie
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
10:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Toon Verstraelen
15:00
13:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Toon Verstraelen
16:30
15:00
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 12/10 
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn
10:15
08:15
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn, Michiel Stock
12:30
10:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
hoorcollege
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Toon Verstraelen
17:00
14:00
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 13/10 
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
hoorcollege
GSCHP.1.212, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
werkcollege
GSCHP.1.212, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Michiel Stock
12:30
10:30
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding GR02
practicum
GSCHC.2.046 org. chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf, Yves Briers
Verplichte aanwezigheid
17:30
13:30

W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 16/10 
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700269A, Toegepaste stromingsleer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
12:30
10:30
I700216A, Analytische chemie GR03
practicum
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:30
13:30
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 17/10 
I700216A, Analytische chemie GR01
practicum
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
08:30
I700213A, Fysiologie van het dier GR01
practicum
Practicumzaal F0.1, Blok F, Campus Coupure, Practicumzaal F0.2, Blok F, Campus Coupure
Jeroen Degroote
12:30
08:30
I700212A, Plantenfysiologie GR02
practicum
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
08:30
I700269A, Toegepaste stromingsleer
hoorcollege
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
15:30
13:30
I700230A, Biotechnologisch project
hoorcollege
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
David Laureys, Véronique Boudolf
17:45
15:45
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 18/10 
I700213A, Fysiologie van het dier
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jeroen Degroote
10:15
08:15
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding GR01
practicum
GSCHC.2.046 org. chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf, Yves Briers
verplichte aanwezigheid
12:30
08:30
I700212A, Plantenfysiologie
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
10:30
I700216A, Analytische chemie GR05
practicum
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:30
13:30
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 19/10 
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn
10:15
09:00
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn, Michiel Stock
12:30
10:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
hoorcollege
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Toon Verstraelen
17:00
14:00
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 20/10 
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
hoorcollege
GSCHP.1.212, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
hoorcollege
GSCHP.1.212, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Michiel Stock
12:30
10:30
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding
werkcollege
GSCHB.4.017, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf
verplichte aanwezigheid
17:30
13:30

W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 23/10 
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700269A, Toegepaste stromingsleer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
12:30
10:30
I700216A, Analytische chemie GR04
practicum
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:30
13:30
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 24/10 
I700213A, Fysiologie van het dier GR02
practicum
Practicumzaal F0.1, Blok F, Campus Coupure, Practicumzaal F0.2, Blok F, Campus Coupure
Jeroen Degroote
12:30
08:15
I700212A, Plantenfysiologie GR01
practicum
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
08:15
I700216A, Analytische chemie GR02
practicum
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
08:30
I700269A, Toegepaste stromingsleer
hoorcollege
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
15:30
13:30
I700230A, Biotechnologisch project
hoorcollege
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
David Laureys, Véronique Boudolf
17:45
15:45
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 25/10 
I700213A, Fysiologie van het dier
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jeroen Degroote
10:15
08:15
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding
practicum
GSCHC.3.040 microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf, Yves Briers
AKTA training: planning subgroepen: zie UFORA
12:30
08:30
I700212A, Plantenfysiologie
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
10:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Toon Verstraelen
15:00
13:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Toon Verstraelen
16:30
15:00
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 26/10 
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn
10:15
08:15
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn, Michiel Stock
12:30
10:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
hoorcollege
Auditorium 1, S12, Campus Sterre
Toon Verstraelen
17:00
14:00
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 27/10 
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
hoorcollege
GSCHP.1.212, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
werkcollege
GSCHP.1.212, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Michiel Stock
12:30
10:30
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding
practicum
GSCHC.3.040 microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf, Yves Briers
17:30
13:30

W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 30/10 
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700269A, Toegepaste stromingsleer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
12:30
10:30
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 31/10 
I700269A, Toegepaste stromingsleer
hoorcollege
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
15:30
13:30
I700230A, Biotechnologisch project
hoorcollege
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
David Laureys, Véronique Boudolf
17:45
15:45
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 1/11 
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 2/11 
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 3/11 

W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 6/11 
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700269A, Toegepaste stromingsleer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
12:30
10:30
I700216A, Analytische chemie GR05, I700216A, Analytische chemie GR04, I700216A, Analytische chemie GR03
werkcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
15:30
13:30
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 7/11 
I700212A, Plantenfysiologie GR01
practicum
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
08:15
I700216A, Analytische chemie GR01, I700216A, Analytische chemie GR02
werkcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
10:30
I700269A, Toegepaste stromingsleer
hoorcollege
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
15:30
13:30
I700230A, Biotechnologisch project
hoorcollege
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
David Laureys, Véronique Boudolf
17:45
15:45
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 8/11 
I700213A, Fysiologie van het dier
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jeroen Degroote
10:15
08:15
I700212A, Plantenfysiologie
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
10:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Toon Verstraelen
15:00
13:30
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding
hoorcollege
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer
17:45
15:45
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 9/11 
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn
10:15
09:00
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
hoorcollege
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn, Michiel Stock
12:30
10:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
hoorcollege
Auditorium 1, S12, Campus Sterre
Toon Verstraelen
17:00
14:00
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 10/11 
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
hoorcollege
GSCHP.1.212, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
hoorcollege
GSCHP.1.212, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Michiel Stock
12:30
10:30
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding
practicum
GSCHC.3.040 microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf
AKTA training: planning subgroepen: zie UFORA
17:30
13:30

W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13/11 
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700269A, Toegepaste stromingsleer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
12:30
10:30
I700216A, Analytische chemie GR03
practicum
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:30
13:30
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14/11 
I700216A, Analytische chemie GR01
practicum
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
08:30
I700212A, Plantenfysiologie GR02
practicum
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
08:30
I700269A, Toegepaste stromingsleer
hoorcollege
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
15:30
13:30
I700230A, Biotechnologisch project
hoorcollege
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
David Laureys, Véronique Boudolf
17:45
15:45
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15/11 
I700213A, Fysiologie van het dier
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jeroen Degroote
10:15
08:15
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding
hoorcollege
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer
12:30
10:30
I700212A, Plantenfysiologie
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
10:30
I700216A, Analytische chemie GR05
practicum
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:30
13:30
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding
hoorcollege
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer
17:45
15:45
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16/11 
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn
10:15
08:15
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
hoorcollege
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn, Michiel Stock
12:30
10:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
hoorcollege
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Toon Verstraelen
17:00
14:00
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17/11 
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding
practicum
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:00
09:00
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
werkcollege
GSCHP.1.212, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Michiel Stock
12:30
10:30
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding
practicum
GSCHC.3.040 microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf
17:30
13:30

W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20/11 
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700269A, Toegepaste stromingsleer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
12:30
10:30
I700216A, Analytische chemie GR04
practicum
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:30
13:30
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21/11 
I700213A, Fysiologie van het dier GR02
practicum
Practicumzaal F0.1, Blok F, Campus Coupure, Practicumzaal F0.2, Blok F, Campus Coupure
Jeroen Degroote
12:30
08:15
I700212A, Plantenfysiologie GR01
practicum
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
08:15
I700216A, Analytische chemie GR02
practicum
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
08:30
I700269A, Toegepaste stromingsleer
hoorcollege
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
15:30
13:30
I700230A, Biotechnologisch project
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
David Laureys, Véronique Boudolf
17:45
15:45
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22/11 
I700213A, Fysiologie van het dier
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jeroen Degroote
10:15
08:15
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding GR01
practicum
GSCHC.2.046 org. chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer, Pieter Vermeir
12:30
08:30
I700212A, Plantenfysiologie
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
10:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Toon Verstraelen
15:00
13:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Toon Verstraelen
16:30
15:00
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23/11 
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn
10:15
09:00
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
hoorcollege
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn, Michiel Stock
12:30
10:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
hoorcollege
Auditorium 1, S12, Campus Sterre
Toon Verstraelen
17:00
14:00
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24/11 
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
werkcollege
GSCHP.1.212, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Michiel Stock
12:30
10:30
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding GR02
practicum
GSCHC.2.046 org. chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer, Pieter Vermeir
17:30
13:30

W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 27/11 
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700269A, Toegepaste stromingsleer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
12:30
10:30
I700216A, Analytische chemie GR05, I700216A, Analytische chemie GR04, I700216A, Analytische chemie GR03
werkcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
15:30
13:30
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 28/11 
I700213A, Fysiologie van het dier GR01
practicum
Practicumzaal F0.1, Blok F, Campus Coupure, Practicumzaal F0.2, Blok F, Campus Coupure
Jeroen Degroote
12:30
08:30
I700212A, Plantenfysiologie GR02
practicum
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
08:30
I700216A, Analytische chemie GR01, I700216A, Analytische chemie GR02
werkcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
10:30
I700269A, Toegepaste stromingsleer
hoorcollege
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
15:30
13:30
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 29/11 
I700213A, Fysiologie van het dier
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jeroen Degroote
10:15
08:15
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding GR01
practicum
GSCHC.2.046 org. chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer, Pieter Vermeir
12:30
08:30
I700212A, Plantenfysiologie
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
10:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Toon Verstraelen
15:00
13:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Toon Verstraelen
16:30
15:00
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 30/11 
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn
10:15
08:15
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
hoorcollege
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Gauthier Vanhaelewyn, Michiel Stock
12:30
10:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
hoorcollege
Auditorium E2, Blok E, Campus Coupure
Toon Verstraelen
17:00
14:00
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 1/12 
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
werkcollege
GSCHP.1.212, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Michiel Stock
12:30
10:30
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding GR02
practicum
GSCHC.2.046 org. chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer, Pieter Vermeir
17:30
13:30

W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 4/12 
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700269A, Toegepaste stromingsleer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jan De Strooper, Niko Verhoest
12:30
10:30
I700216A, Analytische chemie GR03
practicum
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:30
13:30
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 5/12 
I700212A, Plantenfysiologie GR01
practicum
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
08:15
I700216A, Analytische chemie GR01
practicum
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
08:30
I700269A, Toegepaste stromingsleer
hoorcollege
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Jan De Strooper, Niko Verhoest
15:30
13:30
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 6/12 
I700213A, Fysiologie van het dier
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jeroen Degroote
10:15
08:15
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding GR01
practicum
GSCHC.2.046 org. chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer, Pieter Vermeir
12:30
08:30
I700212A, Plantenfysiologie
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
10:30
I700216A, Analytische chemie GR05
practicum
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:30
13:30
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 7/12 
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
hoorcollege
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn, Michiel Stock
12:30
10:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
hoorcollege
Auditorium 1, S12, Campus Sterre
Toon Verstraelen
17:00
14:00
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 8/12 
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding GR02
practicum
GSCHC.2.046 org. chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer, Pieter Vermeir
17:30
13:30

W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 11/12 
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700269A, Toegepaste stromingsleer
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jan De Strooper, Niko Verhoest
12:30
10:30
I700216A, Analytische chemie GR04
practicum
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:30
13:30
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 12/12 
I700216A, Analytische chemie GR02
practicum
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
08:30
TEST PLANTENFYSIOLOGIE
I700212A, Plantenfysiologie
practicum
GSCHC.3.010, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
09:30
I700269A, Toegepaste stromingsleer
hoorcollege
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Jan De Strooper, Niko Verhoest
15:30
13:30
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 13/12 
I700213A, Fysiologie van het dier
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jeroen Degroote
10:15
08:15
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding GR01
practicum
GSCHC.2.046 org. chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer, Pieter Vermeir
12:30
08:30
I700212A, Plantenfysiologie
hoorcollege
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
10:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Toon Verstraelen
15:00
13:30
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 14/12 
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn
10:15
09:00
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
hoorcollege
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn, Michiel Stock
12:30
10:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
hoorcollege
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Toon Verstraelen
17:00
14:00
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 15/12 
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
werkcollege
GSCHP.1.212, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Michiel Stock
12:30
10:30
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding GR02
practicum
GSCHC.2.046 org. chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer, Pieter Vermeir
17:30
13:30

W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 18/12 
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 19/12 
I700213A, Fysiologie van het dier
schriftelijke evaluatie
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jeroen Degroote
12:30
08:30
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 20/12 
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 21/12 
I700230A, Biotechnologisch project
schriftelijke evaluatie
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
David Laureys, Véronique Boudolf
12:00
09:00
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 22/12