Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 12/2 
I700207A, Biochemie
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer
10:15
08:15
I700267A, Lineaire algebra en calculus II
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jan Baetens, Joris Mattheijssens
13:00
10:30
I700207A, Biochemie
practicum
GSCHC.0.155, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer, Kurt De Wilde, Véronique Boudolf
17:30
13:30
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 13/2 
I700203A, Programmeren II
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Demir Ali Köse, Jan Verwaeren
10:30
08:30
I700190A, Celbiologie
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Kris Audenaert
13:00
11:00
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 14/2 
I700207A, Biochemie
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer
10:15
08:15
I700203A, Programmeren II
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Jan Verwaeren
12:30
10:30
I700204A, Thermodynamica
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Frederik Ronsse
16:00
13:30
I700206A, Organische chemie
hoorcollege
GSCHB.2.018, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Sven Mangelinckx
18:30
16:30
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 15/2 
I700206A, Organische chemie
hoorcollege
GSCHB.2.018, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Sven Mangelinckx
12:30
10:30
I700206A, Organische chemie GR01
werkcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Sven Mangelinckx
15:30
13:30
I700206A, Organische chemie GR02
werkcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Sven Mangelinckx
17:45
15:45
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 16/2 
I700267A, Lineaire algebra en calculus II
hoorcollege
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
An Schelfaut, Jan Baetens, Joris Mattheijssens
12:30
10:30
I700204A, Thermodynamica GR01
practicum
GSCHB.2.039, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Frederik Ronsse
14:30
13:30
I700204A, Thermodynamica GR02
practicum
GSCHB.2.039, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Frederik Ronsse
15:30
14:30

W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 19/2 
I700207A, Biochemie
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer
10:15
08:15
I700267A, Lineaire algebra en calculus II
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jan Baetens, Joris Mattheijssens
12:30
10:30
I700207A, Biochemie GR01
practicum
GSCHC.3.040 microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer, Kurt De Wilde, Véronique Boudolf
17:30
13:30
I700190A, Celbiologie GR02
practicum
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kris Audenaert
17:30
13:30
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 20/2 
I700203A, Programmeren II
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Demir Ali Köse, Jan Verwaeren
10:30
08:30
I700190A, Celbiologie
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Kris Audenaert
13:00
11:00
I700205A, Algemene chemie II GR01
practicum
GSCHC.2.040 labo chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
15:30
13:30
I700205A, Algemene chemie II GR02
practicum
GSCHC.2.040 labo chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
17:45
15:45
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 21/2 
I700207A, Biochemie
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer
10:15
08:15
I700203A, Programmeren II
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Jan Verwaeren
12:30
10:30
I700204A, Thermodynamica
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Frederik Ronsse
16:00
13:30
I700206A, Organische chemie
hoorcollege
GSCHB.2.018, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Sven Mangelinckx
18:30
16:30
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 22/2 
I700267A, Lineaire algebra en calculus II
hoorcollege
GSCHP.0.154, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Jan Baetens, Joris Mattheijssens
10:15
08:15
I700206A, Organische chemie
hoorcollege
GSCHB.2.018, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Sven Mangelinckx
12:30
10:30
I700206A, Organische chemie GR01
werkcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Sven Mangelinckx
15:30
13:30
I700206A, Organische chemie GR02
werkcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Sven Mangelinckx
17:45
15:45
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 23/2 
I700205A, Algemene chemie II
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700267A, Lineaire algebra en calculus II
werkcollege
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
An Schelfaut, Jan Baetens, Joris Mattheijssens
12:30
10:30
I700204A, Thermodynamica GR03
practicum
GSCHB.2.039, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Frederik Ronsse
14:30
13:30
I700190A, Celbiologie GR01
practicum
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kris Audenaert
17:30
13:30
I700204A, Thermodynamica GR04
practicum
GSCHB.2.039, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Frederik Ronsse
15:30
14:30

W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 26/2 
I700207A, Biochemie
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer
10:15
08:15
I700267A, Lineaire algebra en calculus II
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jan Baetens, Joris Mattheijssens
12:30
10:30
I700207A, Biochemie GR02
practicum
GSCHC.3.040 microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer, Kurt De Wilde, Véronique Boudolf
17:30
13:30
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 27/2 
I700203A, Programmeren II
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Demir Ali Köse, Jan Verwaeren
10:30
08:30
I700190A, Celbiologie
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Kris Audenaert
13:00
11:00
I700205A, Algemene chemie II GR04, I700205A, Algemene chemie II GR03
werkcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen, PC / laptoplokaal GSCHC.2.003, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
15:30
13:30
I700205A, Algemene chemie II GR02, I700205A, Algemene chemie II GR01
werkcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen, PC / laptoplokaal GSCHC.2.003, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:45
15:45
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 28/2 
I700207A, Biochemie
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer
10:15
08:15
I700203A, Programmeren II
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Jan Verwaeren
12:30
10:30
I700204A, Thermodynamica
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Frederik Ronsse
16:00
13:30
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 29/2 
I700267A, Lineaire algebra en calculus II
hoorcollege
GSCHP.0.154, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Jan Baetens, Joris Mattheijssens
10:15
08:15
I700206A, Organische chemie
hoorcollege
GSCHB.2.018, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Sven Mangelinckx
12:30
10:30
I700206A, Organische chemie GR01
werkcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Sven Mangelinckx
15:30
13:30
I700206A, Organische chemie GR02
werkcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Sven Mangelinckx
17:45
15:45
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 1/3 
I700205A, Algemene chemie II
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700267A, Lineaire algebra en calculus II
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
An Schelfaut, Jan Baetens, Joris Mattheijssens
12:30
10:30
I700204A, Thermodynamica GR07
practicum
GSCHB.2.039, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Frederik Ronsse
14:30
13:30
I700190A, Celbiologie GR03
practicum
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kris Audenaert
17:30
13:30
I700204A, Thermodynamica GR08
practicum
GSCHB.2.039, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Frederik Ronsse
15:30
14:30

W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 4/3 
I700207A, Biochemie
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer
10:15
08:15
I700267A, Lineaire algebra en calculus II
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jan Baetens, Joris Mattheijssens
12:30
10:30
I700190A, Celbiologie GR04
practicum
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kris Audenaert
17:15
13:30
I700207A, Biochemie GR03
practicum
GSCHC.3.040 microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer, Kurt De Wilde, Véronique Boudolf
17:30
13:30
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 5/3 
I700203A, Programmeren II
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Demir Ali Köse, Jan Verwaeren
10:30
08:30
I700190A, Celbiologie
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Kris Audenaert
13:00
11:00
I700205A, Algemene chemie II GR03
practicum
GSCHC.2.040 labo chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
15:30
13:30
I700205A, Algemene chemie II GR04
practicum
GSCHC.2.040 labo chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
17:45
15:45
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 6/3 
I700203A, Programmeren II
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Jan Verwaeren
12:30
10:30
I700204A, Thermodynamica
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Frederik Ronsse
16:00
13:30
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 7/3 
I700267A, Lineaire algebra en calculus II
hoorcollege
GSCHP.0.154, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Jan Baetens, Joris Mattheijssens
10:15
08:15
I700206A, Organische chemie
hoorcollege
GSCHB.2.018, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Sven Mangelinckx
12:30
10:30
I700206A, Organische chemie GR01
werkcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Sven Mangelinckx
15:30
13:30
I700206A, Organische chemie GR02
werkcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Sven Mangelinckx
17:45
15:45
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 8/3 
I700205A, Algemene chemie II
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700267A, Lineaire algebra en calculus II
werkcollege
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
An Schelfaut, Jan Baetens, Joris Mattheijssens
12:30
10:30
I700204A, Thermodynamica GR05
practicum
GSCHB.2.039, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Frederik Ronsse
14:30
13:30
I700190A, Celbiologie GR01
practicum
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kris Audenaert
17:30
13:30
I700204A, Thermodynamica GR06
practicum
GSCHB.2.039, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Frederik Ronsse
15:30
14:30

W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 11/3 
I700207A, Biochemie
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer
10:15
08:15
I700267A, Lineaire algebra en calculus II
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jan Baetens, Joris Mattheijssens
12:30
10:30
I700207A, Biochemie GR04
practicum
GSCHC.3.040 microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer, Kurt De Wilde, Véronique Boudolf
17:30
13:30
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 12/3 
I700203A, Programmeren II
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Demir Ali Köse, Jan Verwaeren
10:30
08:30
I700190A, Celbiologie
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Kris Audenaert
13:00
11:00
I700205A, Algemene chemie II GR04, I700205A, Algemene chemie II GR03
werkcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen, PC / laptoplokaal GSCHC.2.003, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
15:30
13:30
I700205A, Algemene chemie II GR02, I700205A, Algemene chemie II GR01
werkcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen, PC / laptoplokaal GSCHC.2.003, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:45
15:45
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 13/3 
I700207A, Biochemie
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer
10:15
08:15
I700203A, Programmeren II
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Jan Verwaeren
12:30
10:30
I700204A, Thermodynamica
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Frederik Ronsse
16:00
13:30
I700204A, Thermodynamica
werkcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Frederik Ronsse
18:00
16:00
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 14/3 
I700267A, Lineaire algebra en calculus II
hoorcollege
GSCHP.0.154, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Jan Baetens, Joris Mattheijssens
10:15
08:15
I700206A, Organische chemie
hoorcollege
GSCHB.2.018, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Sven Mangelinckx
12:30
10:30
I700206A, Organische chemie GR01
werkcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Sven Mangelinckx
15:30
13:30
I700206A, Organische chemie GR02
werkcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Sven Mangelinckx
17:45
15:45
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 15/3 
I700205A, Algemene chemie II
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700267A, Lineaire algebra en calculus II
werkcollege
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
An Schelfaut, Jan Baetens, Joris Mattheijssens
12:30
10:30
I700190A, Celbiologie GR03
practicum
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kris Audenaert
17:30
13:30

W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 18/3 
I700207A, Biochemie
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer
10:15
08:15
I700267A, Lineaire algebra en calculus II
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jan Baetens, Joris Mattheijssens
12:30
10:30
I700207A, Biochemie GR05
practicum
GSCHC.3.040 microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer, Kurt De Wilde, Véronique Boudolf
17:30
13:30
I700190A, Celbiologie GR02
practicum
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kris Audenaert
17:30
13:30
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 19/3 
I700203A, Programmeren II
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Demir Ali Köse, Jan Verwaeren
10:30
08:30
I700190A, Celbiologie
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Kris Audenaert
13:00
11:00
I700205A, Algemene chemie II
hoorcollege
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
16:00
14:00
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 20/3 
I700207A, Biochemie
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer
10:15
08:15
I700203A, Programmeren II
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Jan Verwaeren
12:30
10:30
I700204A, Thermodynamica
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Frederik Ronsse
16:00
13:30
I700204A, Thermodynamica
werkcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Frederik Ronsse
18:00
16:00
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 21/3 
I700267A, Lineaire algebra en calculus II
hoorcollege
GSCHP.0.154, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Jan Baetens, Joris Mattheijssens
10:15
08:15
I700206A, Organische chemie
hoorcollege
GSCHB.2.018, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Sven Mangelinckx
12:30
10:30
I700206A, Organische chemie GR01
werkcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Sven Mangelinckx
15:30
13:30
I700206A, Organische chemie GR02
werkcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Sven Mangelinckx
17:45
15:45
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 22/3 

W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 25/3 
I700207A, Biochemie
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer
10:15
08:15
I700267A, Lineaire algebra en calculus II
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jan Baetens, Joris Mattheijssens
12:30
10:30
I700207A, Biochemie GR01
practicum
GSCHC.3.040 microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer, Kurt De Wilde, Véronique Boudolf
17:30
13:30
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 26/3 
I700203A, Programmeren II
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Demir Ali Köse, Jan Verwaeren
10:30
08:30
I700190A, Celbiologie
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Kris Audenaert
13:00
11:00
I700205A, Algemene chemie II GR04, I700205A, Algemene chemie II GR03
werkcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen, GSCHC.3.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
15:30
13:30
I700205A, Algemene chemie II GR02, I700205A, Algemene chemie II GR01
werkcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen, GSCHC.3.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:45
15:45
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 27/3 
I700205A, Algemene chemie II
hoorcollege
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
10:30
I700204A, Thermodynamica
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Frederik Ronsse
16:00
13:30
I700204A, Thermodynamica
werkcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Frederik Ronsse
18:00
16:00
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 28/3 
I700267A, Lineaire algebra en calculus II
hoorcollege
GSCHP.0.154, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Jan Baetens, Joris Mattheijssens
10:15
08:15
I700206A, Organische chemie
hoorcollege
GSCHB.2.018, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Sven Mangelinckx
12:30
10:30
I700206A, Organische chemie GR01
werkcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Sven Mangelinckx
15:30
13:30
I700206A, Organische chemie GR02
werkcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Sven Mangelinckx
17:45
15:45
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 29/3 
I700205A, Algemene chemie II
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700267A, Lineaire algebra en calculus II
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
An Schelfaut, Jan Baetens, Joris Mattheijssens
12:30
10:30
I700190A, Celbiologie GR04
practicum
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kris Audenaert
17:30
13:30

W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 1/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 2/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 3/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 4/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 5/4 

W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 8/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 9/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 10/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 11/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 12/4 

W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 15/4 
I700207A, Biochemie
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer
10:15
08:15
I700267A, Lineaire algebra en calculus II
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jan Baetens, Joris Mattheijssens
12:30
10:30
I700207A, Biochemie GR02
practicum
GSCHC.3.040 microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer, Kurt De Wilde, Véronique Boudolf
17:30
13:30
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 16/4 
I700203A, Programmeren II
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Demir Ali Köse, Jan Verwaeren
10:30
08:30
I700190A, Celbiologie
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Kris Audenaert
13:00
11:00
I700205A, Algemene chemie II GR03
practicum
GSCHC.2.040 labo chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
15:30
13:30
I700205A, Algemene chemie II GR04
practicum
GSCHC.2.040 labo chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
17:45
15:45
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 17/4 
I700205A, Algemene chemie II
hoorcollege
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
10:30
I700204A, Thermodynamica
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Frederik Ronsse
16:00
13:30
I700204A, Thermodynamica
werkcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Frederik Ronsse
17:30
16:00
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 18/4 
I700267A, Lineaire algebra en calculus II
hoorcollege
GSCHP.0.154, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Jan Baetens, Joris Mattheijssens
10:15
08:15
I700206A, Organische chemie
hoorcollege
GSCHB.2.018, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Sven Mangelinckx
12:30
10:30
I700206A, Organische chemie GR01
werkcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Sven Mangelinckx
15:30
13:30
I700206A, Organische chemie GR02
werkcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Sven Mangelinckx
17:45
15:45
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 19/4 
I700205A, Algemene chemie II
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700267A, Lineaire algebra en calculus II
werkcollege
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
An Schelfaut, Jan Baetens, Joris Mattheijssens
12:30
10:30
I700190A, Celbiologie GR03
practicum
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kris Audenaert
17:30
13:30

W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 22/4 
I700207A, Biochemie
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer
10:15
08:15
I700267A, Lineaire algebra en calculus II
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jan Baetens, Joris Mattheijssens
12:30
10:30
I700207A, Biochemie GR03
practicum
GSCHC.3.040 microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer, Kurt De Wilde, Véronique Boudolf
17:30
13:30
I700190A, Celbiologie GR02
practicum
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kris Audenaert
17:30
13:30
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 23/4 
I700203A, Programmeren II
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Demir Ali Köse, Jan Verwaeren
10:30
08:30
I700190A, Celbiologie
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Kris Audenaert
13:00
11:00
I700205A, Algemene chemie II GR04, I700205A, Algemene chemie II GR03
werkcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen, GSCHC.1.010, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
15:30
13:30
I700205A, Algemene chemie II GR02, I700205A, Algemene chemie II GR01
werkcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen, GSCHC.1.010, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:45
15:45
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 24/4 
I700204A, Thermodynamica
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Frederik Ronsse
16:00
13:30
I700204A, Thermodynamica
werkcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Frederik Ronsse
18:00
16:00
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 25/4 
I700267A, Lineaire algebra en calculus II
hoorcollege
GSCHP.0.154, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Jan Baetens, Joris Mattheijssens
10:15
08:15
I700206A, Organische chemie
hoorcollege
GSCHB.2.018, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Sven Mangelinckx
12:30
10:30
I700206A, Organische chemie GR01
werkcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Sven Mangelinckx
15:30
13:30
I700206A, Organische chemie GR02
werkcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Sven Mangelinckx
17:45
15:45
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 26/4 
I700205A, Algemene chemie II
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700267A, Lineaire algebra en calculus II
werkcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
An Schelfaut, Jan Baetens, Joris Mattheijssens
12:30
10:30

W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 29/4 
I700207A, Biochemie
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer
10:15
08:15
I700267A, Lineaire algebra en calculus II
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jan Baetens, Joris Mattheijssens
12:30
10:30
I700207A, Biochemie GR04
practicum
GSCHC.3.040 microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer, Kurt De Wilde, Véronique Boudolf
17:30
13:30
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 30/4 
I700203A, Programmeren II
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Demir Ali Köse, Jan Verwaeren
10:30
08:30
I700190A, Celbiologie
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Kris Audenaert
13:00
11:00
I700205A, Algemene chemie II GR02, I700205A, Algemene chemie II GR01
practicum
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen, GSCHC.1.010, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
15:30
13:30
I700205A, Algemene chemie II GR04, I700205A, Algemene chemie II GR03
practicum
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen, GSCHC.1.010, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
17:45
15:45
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 1/5 
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 2/5 
I700206A, Organische chemie
hoorcollege
GSCHB.2.018, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Sven Mangelinckx
12:30
10:30
TEST organische chemie
I700206A, Organische chemie
werkcollege
GSCHC.1.155 CPVZ, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Lana Hellebaut
16:00
13:30
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 3/5 
I700205A, Algemene chemie II
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700267A, Lineaire algebra en calculus II
werkcollege
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
An Schelfaut, Jan Baetens, Joris Mattheijssens
12:30
10:30
I700190A, Celbiologie GR01
practicum
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kris Audenaert
17:30
13:30

W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 6/5 
I700207A, Biochemie
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer
10:15
08:15
I700267A, Lineaire algebra en calculus II
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jan Baetens, Joris Mattheijssens
12:30
10:30
I700207A, Biochemie GR05
practicum
GSCHC.3.040 microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer, Kurt De Wilde, Véronique Boudolf
17:30
13:30
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 7/5 
I700203A, Programmeren II
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Demir Ali Köse, Jan Verwaeren
10:30
08:30
I700190A, Celbiologie
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Kris Audenaert
13:00
11:00
I700205A, Algemene chemie II GR04, I700205A, Algemene chemie II GR03
werkcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen, GSCHC.1.010, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
15:30
13:30
I700205A, Algemene chemie II GR02, I700205A, Algemene chemie II GR01
werkcollege
GSCHC.1.008, Gebouw C, Campus Schoonmeersen, GSCHC.1.010, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:45
15:45
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 8/5 
I700203A, Programmeren II
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Demir Ali Köse, Jan Verwaeren
10:00
08:30
I700207A, Biochemie
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer
12:30
10:30
I700204A, Thermodynamica
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Frederik Ronsse
16:00
13:30
I700204A, Thermodynamica
werkcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Frederik Ronsse
18:00
16:00
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 9/5 
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 10/5 

W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13/5 
I700207A, Biochemie
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer
10:15
08:15
I700267A, Lineaire algebra en calculus II
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jan Baetens, Joris Mattheijssens
12:30
10:30
I700190A, Celbiologie GR04
practicum
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Kris Audenaert
16:30
13:30
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14/5 
I700203A, Programmeren II
werkcollege
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Demir Ali Köse, Jan Verwaeren
10:30
08:30
HERHALINGSTEST
I700190A, Celbiologie
hoorcollege
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Kris Audenaert
13:00
11:00
I700205A, Algemene chemie II GR01
practicum
GSCHC.2.040 labo chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
15:30
13:30
I700205A, Algemene chemie II GR02
practicum
GSCHC.2.040 labo chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
17:45
15:45
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15/5 
I700204A, Thermodynamica
hoorcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Frederik Ronsse
16:00
13:30
I700204A, Thermodynamica
werkcollege
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Frederik Ronsse
18:00
16:00
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16/5 
I700267A, Lineaire algebra en calculus II
hoorcollege
GSCHP.0.154, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Jan Baetens, Joris Mattheijssens
10:15
08:15
I700206A, Organische chemie
hoorcollege
GSCHB.2.018, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Sven Mangelinckx
12:30
10:30
I700206A, Organische chemie GR01
werkcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Sven Mangelinckx
15:30
13:30
I700206A, Organische chemie GR02
werkcollege
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Sven Mangelinckx
17:45
15:45
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17/5 
I700205A, Algemene chemie II
hoorcollege
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700267A, Lineaire algebra en calculus II
werkcollege
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
An Schelfaut, Jan Baetens, Joris Mattheijssens
12:30
10:30
I700205A, Algemene chemie II
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen, GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Annette Vermassen, Pieter Vermeir
Test
15:30
13:30

W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24/5