Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 12/2 
B001663A, Schadevergoedingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
16:00
13:00
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 13/2 
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
11:30
08:30
B001665A, Europees recht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
16:00
13:00
B000930A, Criminologie
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Cools
16:00
13:00
B001581A, Human Rights: Multidisciplinary Perspectives
hoorcollege
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Eva Brems, Ines Keygnaert, Rudi Roose, Tine Destrooper
19:00
16:00
B001339A, Rechtseconomie
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ben Depoorter
19:00
16:00
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 14/2 
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hendrik Vanhees
11:30
08:30
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
13:00
11:30
B001634A, Forensisch welzijnswerk
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Louis Favril
16:00
13:00
B001666A, Vaardigheden II GR04
werkcollege
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
16:00
14:30
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 15/2 
B001663A, Schadevergoedingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
11:30
08:30
B001662A, Balanslezen en financiële analyse
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Patricia Everaert
16:00
13:00
B001665A, Europees recht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
17:30
16:00
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 16/2 
B001317B, Goederenrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Joke Baeck
11:30
08:30
B001313A, Sociale psychologie
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alain Van Hiel
16:00
13:00
B001666A, Vaardigheden II GR02
werkcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
20:00
17:00

W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 19/2 
B001666A, Vaardigheden II GR04
werkcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
11:30
08:30
B001663A, Schadevergoedingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
16:00
13:00
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 20/2 
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
11:30
08:30
B001665A, Europees recht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
16:00
13:00
B000930A, Criminologie
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Cools
16:00
13:00
B001581A, Human Rights: Multidisciplinary Perspectives
hoorcollege
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Eva Brems, Ines Keygnaert, Rudi Roose, Tine Destrooper
19:00
16:00
B001339A, Rechtseconomie
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ben Depoorter
19:00
16:00
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 21/2 
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hendrik Vanhees
11:30
08:30
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
13:00
11:30
B001634A, Forensisch welzijnswerk
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Louis Favril
16:00
13:00
B001666A, Vaardigheden II GR04
werkcollege
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
17:30
14:30
B001666A, Vaardigheden II GR05
werkcollege
Lokaal 8.6 Rode Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Eline Audenaert
17:30
14:30
B001666A, Vaardigheden II GR01
werkcollege
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
21:00
18:00
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 22/2 
B001663A, Schadevergoedingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
11:30
08:30
B001662A, Balanslezen en financiële analyse
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Patricia Everaert
16:00
13:00
B001665A, Europees recht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
17:30
16:00
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 23/2 
B001317B, Goederenrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Joke Baeck
11:30
08:30
B001313A, Sociale psychologie
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alain Van Hiel
16:00
13:00

W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 26/2 
B001663A, Schadevergoedingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
16:00
13:00
B001666A, Vaardigheden II GR04
werkcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
20:30
17:30
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 27/2 
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
11:30
08:30
B001665A, Europees recht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
16:00
13:00
B000930A, Criminologie
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Cools
16:00
13:00
B001581A, Human Rights: Multidisciplinary Perspectives
hoorcollege
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Eva Brems, Ines Keygnaert, Rudi Roose, Tine Destrooper
19:00
16:00
B001339A, Rechtseconomie
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ben Depoorter
19:00
16:00
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 28/2 
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hendrik Vanhees
11:30
08:30
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
13:00
11:30
B001634A, Forensisch welzijnswerk
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Louis Favril
16:00
13:00
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 29/2 
B001663A, Schadevergoedingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
11:30
08:30
B001662A, Balanslezen en financiële analyse
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Patricia Everaert
16:00
13:00
B001665A, Europees recht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
17:30
16:00
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 1/3 
B001317B, Goederenrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Joke Baeck
11:30
08:30
B001313A, Sociale psychologie
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alain Van Hiel
16:00
13:00

W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 4/3 
B001663A, Schadevergoedingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
16:00
13:00
B001666A, Vaardigheden II GR03
werkcollege
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
19:00
16:00
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 5/3 
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
11:30
08:30
B001665A, Europees recht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
16:00
13:00
B000930A, Criminologie
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Cools
16:00
13:00
B001581A, Human Rights: Multidisciplinary Perspectives
hoorcollege
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Eva Brems, Ines Keygnaert, Rudi Roose, Tine Destrooper
19:00
16:00
B001339A, Rechtseconomie
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ben Depoorter
19:00
16:00
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 6/3 
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hendrik Vanhees
11:30
08:30
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
13:00
11:30
B001634A, Forensisch welzijnswerk
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Louis Favril
16:00
13:00
B001666A, Vaardigheden II GR01
werkcollege
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
21:00
18:00
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 7/3 
B001663A, Schadevergoedingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
11:30
08:30
B001662A, Balanslezen en financiële analyse
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Patricia Everaert
16:00
13:00
B001665A, Europees recht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
17:30
16:00
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 8/3 
B001317B, Goederenrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Joke Baeck
11:30
08:30
B001313A, Sociale psychologie
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alain Van Hiel
16:00
13:00

W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 11/3 
B001663A, Schadevergoedingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
16:00
13:00
B001666A, Vaardigheden II GR04
werkcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
20:30
17:30
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 12/3 
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
11:30
08:30
B001665A, Europees recht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
16:00
13:00
B000930A, Criminologie
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Cools
16:00
13:00
B001581A, Human Rights: Multidisciplinary Perspectives
hoorcollege
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Eva Brems, Ines Keygnaert, Rudi Roose, Tine Destrooper
19:00
16:00
B001339A, Rechtseconomie
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ben Depoorter
19:00
16:00
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 13/3 
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hendrik Vanhees
11:30
08:30
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
13:00
11:30
B001634A, Forensisch welzijnswerk
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Louis Favril
16:00
13:00
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 14/3 
B001663A, Schadevergoedingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
11:30
08:30
B001662A, Balanslezen en financiële analyse
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Patricia Everaert
16:00
13:00
B001665A, Europees recht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
17:30
16:00
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 15/3 
B001317B, Goederenrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Joke Baeck
11:30
08:30
B001313A, Sociale psychologie
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alain Van Hiel
16:00
13:00

W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 18/3 
B001663A, Schadevergoedingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
16:00
13:00
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 19/3 
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
11:30
08:30
B001665A, Europees recht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
16:00
13:00
B000930A, Criminologie
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Cools
16:00
13:00
B001581A, Human Rights: Multidisciplinary Perspectives
hoorcollege
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Eva Brems, Ines Keygnaert, Rudi Roose, Tine Destrooper
19:00
16:00
B001339A, Rechtseconomie
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ben Depoorter
19:00
16:00
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 20/3 
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hendrik Vanhees
11:30
08:30
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
13:00
11:30
B001634A, Forensisch welzijnswerk
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Louis Favril
16:00
13:00
B001666A, Vaardigheden II GR03
werkcollege
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
17:30
14:30
B001666A, Vaardigheden II GR05
werkcollege
Lokaal 8.6 Rode Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Eline Audenaert
18:00
14:30
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 21/3 
B001663A, Schadevergoedingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
11:30
08:30
B001662A, Balanslezen en financiële analyse
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Patricia Everaert
16:00
13:00
B001665A, Europees recht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
17:30
16:00
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 22/3 

W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 25/3 
B001666A, Vaardigheden II GR03
werkcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
11:30
08:30
B001663A, Schadevergoedingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
16:00
13:00
B001666A, Vaardigheden II GR03
werkcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
19:00
16:00
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 26/3 
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
11:30
08:30
B001665A, Europees recht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
16:00
13:00
B000930A, Criminologie
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Cools
16:00
13:00
B001581A, Human Rights: Multidisciplinary Perspectives
hoorcollege
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Eva Brems, Ines Keygnaert, Rudi Roose, Tine Destrooper
19:00
16:00
B001339A, Rechtseconomie
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ben Depoorter
19:00
16:00
B001666A, Vaardigheden II GR03
werkcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
19:00
16:00
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 27/3 
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hendrik Vanhees
11:30
08:30
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
13:00
11:30
B001634A, Forensisch welzijnswerk
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Louis Favril
16:00
13:00
B001666A, Vaardigheden II GR03
werkcollege
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
17:30
14:30
B001666A, Vaardigheden II GR05
werkcollege
Lokaal 8.6 Rode Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Eline Audenaert
17:30
14:30
B001666A, Vaardigheden II GR01
werkcollege
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
21:00
18:00
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 28/3 
B001663A, Schadevergoedingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
11:30
08:30
B001662A, Balanslezen en financiële analyse
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Patricia Everaert
16:00
13:00
B001665A, Europees recht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
17:30
16:00
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 29/3 
B001317B, Goederenrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Joke Baeck
11:30
08:30
B001313A, Sociale psychologie
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alain Van Hiel
16:00
13:00
B001666A, Vaardigheden II GR03
werkcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
19:00
16:00

W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 1/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 2/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 3/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 4/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 5/4 

W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 8/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 9/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 10/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 11/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 12/4 

W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 15/4 
B001666A, Vaardigheden II GR04
werkcollege
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
13:00
08:30
B001663A, Schadevergoedingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
16:00
13:00
B001666A, Vaardigheden II GR04
werkcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
19:00
16:00
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 16/4 
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
11:30
08:30
B001665A, Europees recht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
16:00
13:00
B000930A, Criminologie
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Cools
16:00
13:00
B001581A, Human Rights: Multidisciplinary Perspectives
hoorcollege
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Eva Brems, Ines Keygnaert, Rudi Roose, Tine Destrooper
19:00
16:00
B001339A, Rechtseconomie
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ben Depoorter
19:00
16:00
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 17/4 
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hendrik Vanhees
11:30
08:30
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
13:00
11:30
B001634A, Forensisch welzijnswerk
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Louis Favril
17:30
14:30
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 18/4 
B001663A, Schadevergoedingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
11:30
08:30
B001662A, Balanslezen en financiële analyse
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Patricia Everaert
16:00
13:00
B001665A, Europees recht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
17:30
16:00
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 19/4 
B001317B, Goederenrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Joke Baeck
11:30
08:30
B001313A, Sociale psychologie
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alain Van Hiel
16:00
13:00
B001666A, Vaardigheden II GR04
werkcollege
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
19:00
16:00

W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 22/4 
B001666A, Vaardigheden II GR02
werkcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
12:30
08:30
B001663A, Schadevergoedingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
16:00
13:00
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 23/4 
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
11:30
08:30
B001665A, Europees recht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
16:00
13:00
B000930A, Criminologie
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Cools
16:00
13:00
B001581A, Human Rights: Multidisciplinary Perspectives
hoorcollege
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Eva Brems, Ines Keygnaert, Rudi Roose, Tine Destrooper
19:00
16:00
B001339A, Rechtseconomie
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ben Depoorter
19:00
16:00
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 24/4 
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hendrik Vanhees
11:30
08:30
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
13:00
11:30
B001634A, Forensisch welzijnswerk
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Louis Favril
16:00
13:00
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 25/4 
B001663A, Schadevergoedingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
11:30
08:30
B001662A, Balanslezen en financiële analyse
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Patricia Everaert
16:00
13:00
B001665A, Europees recht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
17:30
16:00
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 26/4 
B001317B, Goederenrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Joke Baeck
11:30
08:30
B001313A, Sociale psychologie
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alain Van Hiel
16:00
13:00

W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 29/4 
B001663A, Schadevergoedingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
16:00
13:00
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 30/4 
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
11:30
08:30
B001665A, Europees recht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
16:00
13:00
B000930A, Criminologie
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Cools
16:00
13:00
B001581A, Human Rights: Multidisciplinary Perspectives
hoorcollege
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Eva Brems, Ines Keygnaert, Rudi Roose, Tine Destrooper
19:00
16:00
B001339A, Rechtseconomie
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ben Depoorter
19:00
16:00
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 1/5 
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 2/5 
B001663A, Schadevergoedingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
11:30
08:30
B001662A, Balanslezen en financiële analyse
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Patricia Everaert
16:00
13:00
B001665A, Europees recht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
17:30
16:00
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 3/5 
B001317B, Goederenrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Joke Baeck
11:30
08:30
B001313A, Sociale psychologie
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alain Van Hiel
16:00
13:00

W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 6/5 
B001663A, Schadevergoedingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
16:00
13:00
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 7/5 
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
11:30
08:30
B001665A, Europees recht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
16:00
13:00
B000930A, Criminologie
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Cools
16:00
13:00
B001581A, Human Rights: Multidisciplinary Perspectives
hoorcollege
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Eva Brems, Ines Keygnaert, Rudi Roose, Tine Destrooper
19:00
16:00
B001339A, Rechtseconomie
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ben Depoorter
19:00
16:00
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 8/5 
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hendrik Vanhees
11:30
08:30
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
13:00
11:30
B001634A, Forensisch welzijnswerk
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Louis Favril
16:00
13:00
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 9/5 
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 10/5 

W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13/5 
B001663A, Schadevergoedingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
16:00
13:00
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14/5 
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
11:30
08:30
B001665A, Europees recht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
16:00
13:00
B000930A, Criminologie
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Cools
16:00
13:00
B001581A, Human Rights: Multidisciplinary Perspectives
hoorcollege
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Eva Brems, Ines Keygnaert, Rudi Roose, Tine Destrooper
19:00
16:00
B001339A, Rechtseconomie
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ben Depoorter
19:00
16:00
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15/5 
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hendrik Vanhees
11:30
08:30
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
13:00
11:30
B001634A, Forensisch welzijnswerk
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Louis Favril
16:00
13:00
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16/5 
B001663A, Schadevergoedingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
11:30
08:30
B001662A, Balanslezen en financiële analyse
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Patricia Everaert
16:00
13:00
B001665A, Europees recht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
17:30
16:00
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17/5 
B001317B, Goederenrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Joke Baeck
11:30
08:30
B001313A, Sociale psychologie
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alain Van Hiel
16:00
13:00

W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24/5