Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 25/9 
B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
B001334A, Strafvordering
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Philip Traest
17:30
13:00
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 26/9 
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
14:30
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
14:30
13:00
B001660A, Rechtsvinding
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Frederik Peeraer
16:00
13:00
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 27/9 
B001331B, Mensenrechten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Haeck
16:00
13:00
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 28/9 
B001376A, Europese en Belgische privaatrechtsgeschiedenis
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Dirk Heirbaut
13:00
08:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril
16:00
13:00
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 29/9 
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
10:00
08:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
11:30
08:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
14:30
13:00
B001331B, Mensenrechten
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Haeck
17:30
14:30

W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 2/10 
B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
B001334A, Strafvordering
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Philip Traest
17:30
13:00
H002169A, Krachtige leeromgevingen
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
21:00
18:00
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 3/10 
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
14:30
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
14:30
13:00
B001660A, Rechtsvinding
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Frederik Peeraer
16:00
13:00
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 4/10 
B001331B, Mensenrechten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Haeck
16:00
13:00
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 5/10 
B001376A, Europese en Belgische privaatrechtsgeschiedenis
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Dirk Heirbaut
13:00
08:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
16:00
13:00
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 6/10 
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
10:00
08:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
11:30
08:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
14:30
13:00
B001331B, Mensenrechten
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Haeck
17:30
14:30

W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 9/10 
B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
B001334A, Strafvordering
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Philip Traest
17:30
13:00
H002169A, Krachtige leeromgevingen
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
21:00
18:00
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 10/10 
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
14:30
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
14:30
13:00
B001660A, Rechtsvinding
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Frederik Peeraer
16:00
13:00
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 11/10 
B001331B, Mensenrechten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Haeck
16:00
13:00
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 12/10 
B001376A, Europese en Belgische privaatrechtsgeschiedenis
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Dirk Heirbaut
13:00
08:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
16:00
13:00
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 13/10 
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
10:00
08:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
11:30
08:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
14:30
13:00
B001331B, Mensenrechten
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Haeck
17:30
14:30

W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 16/10 
B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
B001334A, Strafvordering
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Philip Traest
17:30
13:00
rubric oefensessie
H002169A, Krachtige leeromgevingen, H002169K, Krachtige leeromgevingen
werkcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant, Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant, Auditorium 5, Dunant 1, Campus Dunant, KWE.A.1.401, Gebouw A, Campus Kortrijk, Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
groeps- en lokaalverdeling via Ufora.
Campus Gent: 16 OF 23/10
21:00
18:00
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 17/10 
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
14:30
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
14:30
13:00
B001660A, Rechtsvinding
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Frederik Peeraer
16:00
13:00
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 18/10 
B001331B, Mensenrechten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Haeck
16:00
13:00
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 19/10 
B001376A, Europese en Belgische privaatrechtsgeschiedenis
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Dirk Heirbaut
13:00
08:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
16:00
13:00
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 20/10 
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
10:00
08:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
11:30
08:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
14:30
13:00
B001331B, Mensenrechten
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Haeck
17:30
14:30

W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 23/10 
B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
B001334A, Strafvordering
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Philip Traest
17:30
13:00
rubric oefensessie
H002169A, Krachtige leeromgevingen, H002169B, Krachtige leeromgevingen
werkcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant, Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant, Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant, Leslokaal 1.3, Dunant 2, Campus Dunant, Lokaal B.2.007, Howest, campus Brugge Station
Bram De Wever
groeps- en lokaalverdeling via Ufora.
Campus Gent: 16 OF 23/10
21:00
18:00
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 24/10 
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
14:30
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
14:30
13:00
B001660A, Rechtsvinding
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Frederik Peeraer
16:00
13:00
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 25/10 
B001331B, Mensenrechten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Haeck
16:00
13:00
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 26/10 
B001376A, Europese en Belgische privaatrechtsgeschiedenis
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Dirk Heirbaut
13:00
08:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
16:00
13:00
B001666A, Vaardigheden II GR02
werkcollege
Lokaal 5.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
17:00
14:30
B001666A, Vaardigheden II GR02
werkcollege
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
20:00
17:30
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 27/10 
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
10:00
08:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
11:30
08:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
14:30
13:00
B001331B, Mensenrechten
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Haeck
17:30
14:30

W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 30/10 
B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
B001334A, Strafvordering
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Philip Traest
17:30
13:00
H002169A, Krachtige leeromgevingen, H002169B, Krachtige leeromgevingen, H002169K, Krachtige leeromgevingen
zelfstandig werk
Bram De Wever
21:00
18:00
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 31/10 
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
14:30
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
14:30
13:00
B001660A, Rechtsvinding
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Frederik Peeraer
16:00
13:00
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 1/11 
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 2/11 
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 3/11 

W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 6/11 
B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
B001334A, Strafvordering
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Philip Traest
17:30
13:00
H002169A, Krachtige leeromgevingen, H002169B, Krachtige leeromgevingen, H002169K, Krachtige leeromgevingen
zelfstandig werk
Bram De Wever
21:00
18:00
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 7/11 
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
14:30
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
14:30
13:00
B001660A, Rechtsvinding
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Frederik Peeraer
16:00
13:00
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 8/11 
B001331B, Mensenrechten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Haeck
16:00
13:00
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 9/11 
B001376A, Europese en Belgische privaatrechtsgeschiedenis
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Dirk Heirbaut
13:00
08:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
16:00
13:00
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 10/11 
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
10:00
08:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
11:30
08:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
14:30
13:00
B001331B, Mensenrechten
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Haeck
17:30
14:30

W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 13/11 
B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
B001334A, Strafvordering
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Philip Traest
17:30
13:00
H002169A, Krachtige leeromgevingen, H002169B, Krachtige leeromgevingen, H002169K, Krachtige leeromgevingen
zelfstandig werk
Bram De Wever
21:00
18:00
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 14/11 
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
14:30
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
14:30
13:00
B001660A, Rechtsvinding
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Frederik Peeraer
16:00
13:00
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 15/11 
B001331B, Mensenrechten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Haeck
16:00
13:00
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 16/11 
B001376A, Europese en Belgische privaatrechtsgeschiedenis
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Dirk Heirbaut
13:00
08:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
16:00
13:00
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 17/11 
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
10:00
08:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
11:30
08:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
14:30
13:00
B001331B, Mensenrechten
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Haeck
17:30
14:30

W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 20/11 
B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
B001334A, Strafvordering
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Philip Traest
17:30
13:00
H002169A, Krachtige leeromgevingen, H002169B, Krachtige leeromgevingen, H002169K, Krachtige leeromgevingen
zelfstandig werk
Bram De Wever
21:00
18:00
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 21/11 
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
14:30
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
14:30
13:00
B001660A, Rechtsvinding
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Frederik Peeraer
16:00
13:00
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 22/11 
B001331B, Mensenrechten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Haeck
16:00
13:00
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 23/11 
B001376A, Europese en Belgische privaatrechtsgeschiedenis
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Dirk Heirbaut
13:00
08:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
16:00
13:00
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 24/11 
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
10:00
08:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
11:30
08:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
14:30
13:00
B001331B, Mensenrechten
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Haeck
17:30
14:30

W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 27/11 
B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
B001334A, Strafvordering
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Philip Traest
17:30
13:00
workshop onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR01
werkcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant, Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant, Leslokaal 0.1, Dunant 1, Campus Dunant, Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
verdeling in groepen via Ufora
19:00
17:30
workshop onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR01
werkcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant, Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant, Leslokaal 0.1, Dunant 1, Campus Dunant, Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
verdeling in groepen via Ufora
20:45
19:15
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 28/11 
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
14:30
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
14:30
13:00
B001660A, Rechtsvinding
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Frederik Peeraer
16:00
13:00
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 29/11 
B001331B, Mensenrechten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Haeck
16:00
13:00
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 30/11 
B001376A, Europese en Belgische privaatrechtsgeschiedenis
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Dirk Heirbaut
13:00
08:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
16:00
13:00
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 1/12 
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
10:00
08:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
11:30
08:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
14:30
13:00
B001331B, Mensenrechten
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Haeck
17:30
14:30

W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 4/12 
B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
B001334A, Strafvordering
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Philip Traest
17:30
13:00
workshops onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR01
werkcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant, Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant, Leslokaal 0.1, Dunant 1, Campus Dunant, Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
verdeling in groepen via Ufora
19:00
17:30
workshop onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR01
werkcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant, Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant, Leslokaal 0.1, Dunant 1, Campus Dunant, Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
verdeling in groepen via Ufora
20:45
19:15
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 5/12 
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
14:30
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
14:30
13:00
B001660A, Rechtsvinding
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Frederik Peeraer
16:00
13:00
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 6/12 
B001331B, Mensenrechten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Haeck
16:00
13:00
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 7/12 
B001376A, Europese en Belgische privaatrechtsgeschiedenis
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Dirk Heirbaut
13:00
08:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
16:00
13:00
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 8/12 
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
10:00
08:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
11:30
08:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
14:30
13:00
B001331B, Mensenrechten
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Haeck
17:30
14:30

W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 11/12 
B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
B001334A, Strafvordering
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Philip Traest
17:30
13:00
H002169A, Krachtige leeromgevingen
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
21:00
18:00
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 12/12 
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
14:30
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
14:30
13:00
B001660A, Rechtsvinding
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Frederik Peeraer
16:00
13:00
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 13/12 
B001331B, Mensenrechten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Haeck
16:00
13:00
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 14/12 
B001376A, Europese en Belgische privaatrechtsgeschiedenis
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Dirk Heirbaut
13:00
08:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
16:00
13:00
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 15/12 
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
10:00
08:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
11:30
08:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
14:30
13:00
B001331B, Mensenrechten
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Haeck
17:30
14:30

W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 18/12 
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 19/12 
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 20/12 
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 21/12 
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 22/12