Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 25/9 
B001311A, Geschiedenis van het publiekrecht en de politiek
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Georges Martyn, Rik Opsommer
11:30
08:30
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 26/9 
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Vander Beken
11:30
08:30
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
14:30
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
14:30
13:00
B001311A, Geschiedenis van het publiekrecht en de politiek
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Georges Martyn, Rik Opsommer
16:00
13:00
B001173B, Economie
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Albrecht
17:30
16:00
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 27/9 
B001658B, Algemene rechtsleer
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Frederik Peeraer
11:30
08:30
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Gerd Verschelden, Piet Taelman
16:00
13:00
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 28/9 
B001659A, Vaardigheden I
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Jan Verplaetse
13:00
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril
16:00
13:00
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Gerd Verschelden, Piet Taelman
19:00
16:00
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 29/9 
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
10:00
08:30
B001173B, Economie
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Albrecht
11:30
08:30
B001659A, Vaardigheden I
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Joke Baeck
13:00
11:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Tom Vander Beken
17:30
14:30

W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 2/10 
B001311A, Geschiedenis van het publiekrecht en de politiek
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Georges Martyn, Rik Opsommer
11:30
08:30
H002169A, Krachtige leeromgevingen
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
21:00
18:00
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 3/10 
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Vander Beken
11:30
08:30
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
14:30
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
14:30
13:00
B001311A, Geschiedenis van het publiekrecht en de politiek
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Georges Martyn, Rik Opsommer
16:00
13:00
B001173B, Economie
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Albrecht
17:30
16:00
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 4/10 
B001658B, Algemene rechtsleer
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Frederik Peeraer
11:30
08:30
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Gerd Verschelden, Piet Taelman
16:00
13:00
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 5/10 
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
16:00
13:00
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Gerd Verschelden, Piet Taelman
19:00
16:00
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 6/10 
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
10:00
08:30
B001173B, Economie
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Albrecht
11:30
08:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Tom Vander Beken
17:30
14:30

W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 9/10 
B001311A, Geschiedenis van het publiekrecht en de politiek
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Georges Martyn, Rik Opsommer
11:30
08:30
H002169A, Krachtige leeromgevingen
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
21:00
18:00
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 10/10 
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Vander Beken
11:30
08:30
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
14:30
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
14:30
13:00
B001311A, Geschiedenis van het publiekrecht en de politiek
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Georges Martyn, Rik Opsommer
16:00
13:00
B001173B, Economie
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Albrecht
17:30
16:00
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 11/10 
B001658B, Algemene rechtsleer
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Frederik Peeraer
11:30
08:30
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Gerd Verschelden, Piet Taelman
16:00
13:00
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 12/10 
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
16:00
13:00
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Gerd Verschelden, Piet Taelman
19:00
16:00
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 13/10 
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
10:00
08:30
B001173B, Economie
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Albrecht
11:30
08:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Tom Vander Beken
17:30
14:30

W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 16/10 
B001311A, Geschiedenis van het publiekrecht en de politiek
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Georges Martyn, Rik Opsommer
11:30
08:30
rubric oefensessie
H002169A, Krachtige leeromgevingen, H002169K, Krachtige leeromgevingen
werkcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant, Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant, Auditorium 5, Dunant 1, Campus Dunant, KWE.A.1.401, Gebouw A, Campus Kortrijk, Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
groeps- en lokaalverdeling via Ufora.
Campus Gent: 16 OF 23/10
21:00
18:00
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 17/10 
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Vander Beken
11:30
08:30
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
14:30
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
14:30
13:00
B001311A, Geschiedenis van het publiekrecht en de politiek
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Georges Martyn, Rik Opsommer
16:00
13:00
B001173B, Economie
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Albrecht
17:30
16:00
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 18/10 
B001658B, Algemene rechtsleer
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Frederik Peeraer
11:30
08:30
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Gerd Verschelden, Piet Taelman
16:00
13:00
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 19/10 
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
16:00
13:00
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Gerd Verschelden, Piet Taelman
19:00
16:00
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 20/10 
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
10:00
08:30
B001173B, Economie
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Albrecht
11:30
08:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Tom Vander Beken
17:30
14:30

W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 23/10 
B001311A, Geschiedenis van het publiekrecht en de politiek
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Georges Martyn, Rik Opsommer
11:30
08:30
rubric oefensessie
H002169A, Krachtige leeromgevingen, H002169B, Krachtige leeromgevingen
werkcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant, Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant, Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant, Leslokaal 1.3, Dunant 2, Campus Dunant, Lokaal B.2.007, Howest, campus Brugge Station
Bram De Wever
groeps- en lokaalverdeling via Ufora.
Campus Gent: 16 OF 23/10
21:00
18:00
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 24/10 
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Vander Beken
11:30
08:30
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
14:30
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
14:30
13:00
B001311A, Geschiedenis van het publiekrecht en de politiek
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Georges Martyn, Rik Opsommer
16:00
13:00
B001173B, Economie
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Albrecht
17:30
16:00
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 25/10 
B001658B, Algemene rechtsleer
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Frederik Peeraer
11:30
08:30
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Gerd Verschelden, Piet Taelman
16:00
13:00
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 26/10 
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
16:00
13:00
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Gerd Verschelden, Piet Taelman
19:00
16:00
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 27/10 
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
10:00
08:30
B001173B, Economie
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Albrecht
11:30
08:30
B001659A, Vaardigheden I
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Joke Baeck, Maja Reynebeau
13:00
11:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Tom Vander Beken
17:30
14:30

W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 30/10 
B001311A, Geschiedenis van het publiekrecht en de politiek
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Georges Martyn, Rik Opsommer
11:30
08:30
H002169A, Krachtige leeromgevingen, H002169B, Krachtige leeromgevingen, H002169K, Krachtige leeromgevingen
zelfstandig werk
Bram De Wever
21:00
18:00
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 31/10 
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Vander Beken
11:30
08:30
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
14:30
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
14:30
13:00
B001311A, Geschiedenis van het publiekrecht en de politiek
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Georges Martyn, Rik Opsommer
16:00
13:00
B001173B, Economie
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Albrecht
17:30
16:00
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 1/11 
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 2/11 
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 3/11 

W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 6/11 
B001311A, Geschiedenis van het publiekrecht en de politiek
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Georges Martyn, Rik Opsommer
11:30
08:30
H002169A, Krachtige leeromgevingen, H002169B, Krachtige leeromgevingen, H002169K, Krachtige leeromgevingen
zelfstandig werk
Bram De Wever
21:00
18:00
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 7/11 
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Vander Beken
11:30
08:30
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
14:30
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
14:30
13:00
B001311A, Geschiedenis van het publiekrecht en de politiek
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Georges Martyn, Rik Opsommer
16:00
13:00
B001173B, Economie
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Albrecht
17:30
16:00
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 8/11 
B001658B, Algemene rechtsleer
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Frederik Peeraer
11:30
08:30
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Gerd Verschelden, Piet Taelman
16:00
13:00
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 9/11 
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
16:00
13:00
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Gerd Verschelden, Piet Taelman
19:00
16:00
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 10/11 
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
10:00
08:30
B001173B, Economie
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Albrecht
11:30
08:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Tom Vander Beken
17:30
14:30

W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 13/11 
B001311A, Geschiedenis van het publiekrecht en de politiek
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Georges Martyn, Rik Opsommer
11:30
08:30
H002169A, Krachtige leeromgevingen, H002169B, Krachtige leeromgevingen, H002169K, Krachtige leeromgevingen
zelfstandig werk
Bram De Wever
21:00
18:00
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 14/11 
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Vander Beken
11:30
08:30
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
14:30
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
14:30
13:00
B001311A, Geschiedenis van het publiekrecht en de politiek
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Georges Martyn, Rik Opsommer
16:00
13:00
B001173B, Economie
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Albrecht
17:30
16:00
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 15/11 
B001658B, Algemene rechtsleer
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Frederik Peeraer
11:30
08:30
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Gerd Verschelden, Piet Taelman
16:00
13:00
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 16/11 
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
16:00
13:00
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Gerd Verschelden, Piet Taelman
19:00
16:00
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 17/11 
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
10:00
08:30
B001173B, Economie
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Albrecht
11:30
08:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Tom Vander Beken
17:30
14:30

W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 20/11 
B001311A, Geschiedenis van het publiekrecht en de politiek
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Georges Martyn, Rik Opsommer
11:30
08:30
H002169A, Krachtige leeromgevingen, H002169B, Krachtige leeromgevingen, H002169K, Krachtige leeromgevingen
zelfstandig werk
Bram De Wever
21:00
18:00
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 21/11 
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Vander Beken
11:30
08:30
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
14:30
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
14:30
13:00
B001311A, Geschiedenis van het publiekrecht en de politiek
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Georges Martyn, Rik Opsommer
16:00
13:00
B001173B, Economie
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Albrecht
17:30
16:00
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 22/11 
B001658B, Algemene rechtsleer
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Frederik Peeraer
11:30
08:30
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Gerd Verschelden, Piet Taelman
16:00
13:00
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 23/11 
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
16:00
13:00
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Gerd Verschelden, Piet Taelman
19:00
16:00
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 24/11 
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
10:00
08:30
B001173B, Economie
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Albrecht
11:30
08:30
B001659A, Vaardigheden I GR01
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Joke Baeck
13:00
11:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Tom Vander Beken
17:30
14:30

W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 27/11 
B001311A, Geschiedenis van het publiekrecht en de politiek
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Georges Martyn, Rik Opsommer
11:30
08:30
workshop onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR01
werkcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant, Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant, Leslokaal 0.1, Dunant 1, Campus Dunant, Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
verdeling in groepen via Ufora
19:00
17:30
workshop onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR01
werkcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant, Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant, Leslokaal 0.1, Dunant 1, Campus Dunant, Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
verdeling in groepen via Ufora
20:45
19:15
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 28/11 
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Vander Beken
11:30
08:30
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
14:30
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
14:30
13:00
B001311A, Geschiedenis van het publiekrecht en de politiek
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Georges Martyn, Rik Opsommer
16:00
13:00
B001173B, Economie
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Albrecht
17:30
16:00
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 29/11 
B001658B, Algemene rechtsleer
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Frederik Peeraer
11:30
08:30
B001659A, Vaardigheden I
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Joke Baeck, Maja Reynebeau
13:00
11:30
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Gerd Verschelden, Piet Taelman
16:00
13:00
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 30/11 
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
16:00
13:00
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Gerd Verschelden, Piet Taelman
19:00
16:00
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 1/12 
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
10:00
08:30
B001173B, Economie
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Albrecht
11:30
08:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Tom Vander Beken
17:30
14:30

W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 4/12 
B001311A, Geschiedenis van het publiekrecht en de politiek
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Georges Martyn, Rik Opsommer
11:30
08:30
workshops onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR01
werkcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant, Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant, Leslokaal 0.1, Dunant 1, Campus Dunant, Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
verdeling in groepen via Ufora
19:00
17:30
workshop onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR01
werkcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant, Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant, Leslokaal 0.1, Dunant 1, Campus Dunant, Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
verdeling in groepen via Ufora
20:45
19:15
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 5/12 
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Vander Beken
11:30
08:30
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
14:30
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
14:30
13:00
B001311A, Geschiedenis van het publiekrecht en de politiek
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Georges Martyn, Rik Opsommer
16:00
13:00
B001173B, Economie
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Albrecht
17:30
16:00
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 6/12 
B001658B, Algemene rechtsleer
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Frederik Peeraer
11:30
08:30
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Gerd Verschelden, Piet Taelman
16:00
13:00
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 7/12 
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
16:00
13:00
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Gerd Verschelden, Piet Taelman
19:00
16:00
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 8/12 
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
10:00
08:30
B001173B, Economie
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Albrecht
11:30
08:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Tom Vander Beken
17:30
14:30

W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 11/12 
B001311A, Geschiedenis van het publiekrecht en de politiek
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Georges Martyn, Rik Opsommer
11:30
08:30
H002169A, Krachtige leeromgevingen
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
21:00
18:00
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 12/12 
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Vander Beken
11:30
08:30
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
14:30
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
14:30
13:00
B001311A, Geschiedenis van het publiekrecht en de politiek
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Georges Martyn, Rik Opsommer
16:00
13:00
B001173B, Economie
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Albrecht
17:30
16:00
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 13/12 
B001658B, Algemene rechtsleer
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Frederik Peeraer
11:30
08:30
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Gerd Verschelden, Piet Taelman
16:00
13:00
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 14/12 
B001637A, Drugsfenomenen
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Jan Van Bocxlaer, Louis Favril, Tom Decorte
16:00
13:00
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Gerd Verschelden, Piet Taelman
19:00
16:00
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 15/12 
B001502A, Etiologische criminologie
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
10:00
08:30
B001173B, Economie
hoorcollege
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Albrecht
11:30
08:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Tom Vander Beken
17:30
14:30

W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Maandag 18/12 
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dinsdag 19/12 
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Woensdag 20/12 
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Donderdag 21/12 
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Vrijdag 22/12