By default you see all mandatory and elective courses within the program. Use the button "Filter" to filter on courses. Via the button "Customize" you can also select a non graphical view.
w7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 13/2 
E015590A, Leadership in Health Care
lecture
Leslokaal 3.1, K3, Campus UZ Gent
Pascal Verdonck, Renaat Peleman
13:00
08:30
E006400A, Wave Physics in Living Matter
lecture
Leslokaal 0.1, 125 Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Dick Botteldooren, Wout Joseph
13:00
08:30
E092892A, Computational Tissue and Structure Mechanics
lecture
PC / laptoplokaal 1.1 Asklepios, K3, Campus UZ Gent
Annette Caenen, Nele Famaey
17:30
13:00
w7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 14/2 
E030610A, Fotonica
seminar: coached exercises
Leslokaal 1.1, 126 iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E900436A, Neuro-physiological Signal Processing and Network Analysis
lecture
Guy Nagels, Johan Baijot, Pieter van Mierlo
18:00
14:00
E027790A, Control of Drug-Delivery Systems
guided self-study
Leslokaal 1.1 Baekeland, 130 Baekeland, Campus Ardoyen
Clara-Mihaela Ionescu, Dana Copot
19:00
16:00
w7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 15/2 
E092930A, Translational Neuroscience
lecture
Leslokaal 0.4, B3, Campus UZ Gent
Christian Vanhove, Lars Emil Larsen, Robrecht Raedt
11:30
08:30
E022250B, Bioelectromagnetism, E022250C, Bioelectromagnetism
lecture
PC / laptoplokaal 0.1, 126 iGent, Campus Ardoyen
Emmeric Tanghe, Johan Stiens, Wout Joseph
13:00
08:30
E092970A, Auditory Computation, Modelling and Devices
lecture
Leslokaal SYSTeMS, 125 Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Sarah Verhulst
13:00
08:30
E025470A, Radiochemie
lecture
Filip De Vos
17:30
14:15
w7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 16/2 
C003120B, Physics and Chemistry of Nanostructures
lecture
Leslokaal 0.3, Gebouw S4, Campus Sterre
11:30
08:30
E010620A, Computational Neurophysiology
lecture
PC / laptoplokaal 1.1 Asklepios, K3, Campus UZ Gent
Jeroen Van Schependom, Sarah Verhulst
13:00
08:30
E015570A, Health Information and Decision Support Systems
seminar
Multimediazaal, Gebouw S9, Campus Sterre
Jef Vandemeulebroucke
12:00
09:00
E027761A, Nuclear Magnetic Resonance Imaging Technology
lecture
Leslokaal 2.2, K3, Campus UZ Gent
Nico Buls, Pim Pullens, Roel Van Holen
12:30
09:30
E008445A, Sensors and Actuators, E030940A, Sensors and Microsystem Electronics, E030940O, Sensors and Microsystem Electronics
lecture
Leslokaal 0.2, 125 Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Herbert De Smet
11:30
10:00
w7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 17/2 
E015570A, Health Information and Decision Support Systems
lecture
PC / laptoplokaal 2.1 George Dantzig, 46 Metallurgie, Campus Ardoyen
Jef Vandemeulebroucke
12:00
09:00
E092923A, Computational Bio-Fluid Mechanics
lecture
Leslokaal 6.1, K3, Campus UZ Gent
Charlotte Debbaut, Patrick Segers
18:00
13:00
E008445A, Sensors and Actuators, E030940A, Sensors and Microsystem Electronics, E030940O, Sensors and Microsystem Electronics
practicum
Practicumzaal 2.3, 126 iGent, Campus Ardoyen
Herbert De Smet
19:00
13:00
E030610A, Fotonica
lecture
Auditorium M, PlaRoz, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
17:30
14:30
E075310A, Ethiek, techniek en samenleving
lecture
Auditorium C, Gebouw T2, Campus Ufo
Dorian Accoe, Guido Pennings
17:30
14:30

w8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 20/2 
E015590A, Leadership in Health Care
lecture
Leslokaal 3.1, K3, Campus UZ Gent
Pascal Verdonck, Renaat Peleman
13:00
08:30
E006400A, Wave Physics in Living Matter
lecture
Leslokaal 0.1, 125 Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Dick Botteldooren, Wout Joseph
13:00
08:30
E092892A, Computational Tissue and Structure Mechanics
lecture
PC / laptoplokaal 1.1 Asklepios, K3, Campus UZ Gent
Annette Caenen, Nele Famaey
17:30
13:00
w8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 21/2 
E030610A, Fotonica
seminar: coached exercises
Leslokaal 2 Magnel, 60 Magnel, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E900436A, Neuro-physiological Signal Processing and Network Analysis
lecture
Guy Nagels, Johan Baijot, Pieter van Mierlo
18:00
14:00
E027790A, Control of Drug-Delivery Systems
guided self-study
Leslokaal 1.1 Baekeland, 130 Baekeland, Campus Ardoyen
Clara-Mihaela Ionescu, Dana Copot
19:00
16:00
w8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 22/2 
E092930A, Translational Neuroscience
lecture
Leslokaal 0.4, B3, Campus UZ Gent
Christian Vanhove, Lars Emil Larsen, Robrecht Raedt
11:30
08:30
E022250B, Bioelectromagnetism, E022250C, Bioelectromagnetism
lecture
PC / laptoplokaal 0.1, 126 iGent, Campus Ardoyen
Emmeric Tanghe, Johan Stiens, Wout Joseph
13:00
08:30
E092970A, Auditory Computation, Modelling and Devices
lecture
Leslokaal SYSTeMS, 125 Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Sarah Verhulst
13:00
08:30
E025470A, Radiochemie
lecture
Filip De Vos
17:30
14:15
w8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 23/2 
C003120B, Physics and Chemistry of Nanostructures
lecture
Leslokaal 0.3, Gebouw S4, Campus Sterre
11:30
08:30
E010620A, Computational Neurophysiology
lecture
PC / laptoplokaal 1.1 Asklepios, K3, Campus UZ Gent
Jeroen Van Schependom, Sarah Verhulst
13:00
08:30
E015570A, Health Information and Decision Support Systems
seminar
Multimediazaal, Gebouw S9, Campus Sterre
Jef Vandemeulebroucke
12:00
09:00
E027761A, Nuclear Magnetic Resonance Imaging Technology
lecture
Leslokaal 2.2, K3, Campus UZ Gent
Nico Buls, Pim Pullens, Roel Van Holen
12:30
09:30
E008445A, Sensors and Actuators, E030940A, Sensors and Microsystem Electronics, E030940O, Sensors and Microsystem Electronics
lecture
Leslokaal 0.2, 125 Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Herbert De Smet
11:30
10:00
w8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 24/2 
E015570A, Health Information and Decision Support Systems
lecture
PC / laptoplokaal 2.1 George Dantzig, 46 Metallurgie, Campus Ardoyen
Jef Vandemeulebroucke
12:00
09:00
E092923A, Computational Bio-Fluid Mechanics
lecture
Leslokaal 6.1, K3, Campus UZ Gent
Charlotte Debbaut, Patrick Segers
18:00
13:00
E008445A, Sensors and Actuators, E030940A, Sensors and Microsystem Electronics, E030940O, Sensors and Microsystem Electronics
practicum
Practicumzaal 2.3, 126 iGent, Campus Ardoyen
Herbert De Smet
19:00
13:00
E030610A, Fotonica
lecture
Auditorium M, PlaRoz, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
17:30
14:30
E075310A, Ethiek, techniek en samenleving
lecture
Auditorium C, Gebouw T2, Campus Ufo
Dorian Accoe, Guido Pennings
17:30
14:30

w9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 27/2 
E015590A, Leadership in Health Care
lecture
Leslokaal 3.1, K3, Campus UZ Gent
Pascal Verdonck, Renaat Peleman
13:00
08:30
E006400A, Wave Physics in Living Matter
lecture
Leslokaal 0.1, 125 Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Dick Botteldooren, Wout Joseph
13:00
08:30
E092892A, Computational Tissue and Structure Mechanics
project
Leslokaal 5.2, B3, Campus UZ Gent
Annette Caenen, Nele Famaey
17:30
13:00
w9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 28/2 
E030610A, Fotonica
seminar: coached exercises
Leslokaal 1.1, 126 iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E900436A, Neuro-physiological Signal Processing and Network Analysis
lecture
Guy Nagels, Johan Baijot, Pieter van Mierlo
18:00
14:00
E027790A, Control of Drug-Delivery Systems
guided self-study
Leslokaal 1.1 Baekeland, 130 Baekeland, Campus Ardoyen
Clara-Mihaela Ionescu, Dana Copot
19:00
16:00
w9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 1/3 
E092930A, Translational Neuroscience
lecture
Leslokaal 0.4, B3, Campus UZ Gent
Christian Vanhove, Lars Emil Larsen, Robrecht Raedt
11:30
08:30
E022250B, Bioelectromagnetism, E022250C, Bioelectromagnetism
lecture
PC / laptoplokaal 0.1, 126 iGent, Campus Ardoyen
Emmeric Tanghe, Johan Stiens, Wout Joseph
13:00
08:30
E092970A, Auditory Computation, Modelling and Devices
lecture
Leslokaal SYSTeMS, 125 Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Sarah Verhulst
13:00
08:30
E025470A, Radiochemie
lecture
Filip De Vos
17:30
14:15
w9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 2/3 
C003120B, Physics and Chemistry of Nanostructures
lecture
Leslokaal 0.3, Gebouw S4, Campus Sterre
11:30
08:30
E010620A, Computational Neurophysiology
lecture
PC / laptoplokaal 1.1 Asklepios, K3, Campus UZ Gent
Jeroen Van Schependom, Sarah Verhulst
13:00
08:30
E015570A, Health Information and Decision Support Systems
seminar
Multimediazaal, Gebouw S9, Campus Sterre
Jef Vandemeulebroucke
12:00
09:00
E027761A, Nuclear Magnetic Resonance Imaging Technology
lecture
Leslokaal 2.2, K3, Campus UZ Gent
Nico Buls, Pim Pullens, Roel Van Holen
12:30
09:30
E008445A, Sensors and Actuators, E030940A, Sensors and Microsystem Electronics, E030940O, Sensors and Microsystem Electronics
lecture
Leslokaal 0.2, 125 Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Herbert De Smet
11:30
10:00
w9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 3/3 
E015570A, Health Information and Decision Support Systems
lecture
PC / laptoplokaal 2.1 George Dantzig, 46 Metallurgie, Campus Ardoyen
Jef Vandemeulebroucke
12:00
09:00
E092923A, Computational Bio-Fluid Mechanics
lecture
Leslokaal 6.1, K3, Campus UZ Gent
Charlotte Debbaut, Patrick Segers
18:00
13:00
E008445A, Sensors and Actuators, E030940A, Sensors and Microsystem Electronics, E030940O, Sensors and Microsystem Electronics
practicum
Practicumzaal 2.3, 126 iGent, Campus Ardoyen
Herbert De Smet
19:00
13:00
E030610A, Fotonica
lecture
Auditorium M, PlaRoz, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
17:30
14:30
E075310A, Ethiek, techniek en samenleving
lecture
Auditorium C, Gebouw T2, Campus Ufo
Dorian Accoe, Guido Pennings
17:30
14:30

w10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 6/3 
E015590A, Leadership in Health Care
lecture
Leslokaal 3.1, K3, Campus UZ Gent
Pascal Verdonck, Renaat Peleman
13:00
08:30
E006400A, Wave Physics in Living Matter
lecture
Leslokaal 0.1, 125 Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Dick Botteldooren, Wout Joseph
13:00
08:30
E092892A, Computational Tissue and Structure Mechanics
project
Leslokaal 5.2, B3, Campus UZ Gent
Annette Caenen, Nele Famaey
17:30
13:00
w10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 7/3 
E030610A, Fotonica
seminar: coached exercises
Leslokaal 1.1, 126 iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E900436A, Neuro-physiological Signal Processing and Network Analysis
lecture
Guy Nagels, Johan Baijot, Pieter van Mierlo
18:00
14:00
E027790A, Control of Drug-Delivery Systems
guided self-study
Leslokaal 1.1 Baekeland, 130 Baekeland, Campus Ardoyen
Clara-Mihaela Ionescu, Dana Copot
19:00
16:00
w10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 8/3 
E092930A, Translational Neuroscience
lecture
Leslokaal 0.4, B3, Campus UZ Gent
Christian Vanhove, Lars Emil Larsen, Robrecht Raedt
11:30
08:30
E022250B, Bioelectromagnetism, E022250C, Bioelectromagnetism
lecture
PC / laptoplokaal 0.1, 126 iGent, Campus Ardoyen
Emmeric Tanghe, Johan Stiens, Wout Joseph
13:00
08:30
E092970A, Auditory Computation, Modelling and Devices
lecture
Leslokaal SYSTeMS, 125 Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Sarah Verhulst
13:00
08:30
E025470A, Radiochemie
lecture
Filip De Vos
17:30
14:15
w10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 9/3 
C003120B, Physics and Chemistry of Nanostructures
lecture
Leslokaal 0.3, Gebouw S4, Campus Sterre
11:30
08:30
E010620A, Computational Neurophysiology
lecture
PC / laptoplokaal 1.1 Asklepios, K3, Campus UZ Gent
Jeroen Van Schependom, Sarah Verhulst
13:00
08:30
E015570A, Health Information and Decision Support Systems
seminar
Multimediazaal, Gebouw S9, Campus Sterre
Jef Vandemeulebroucke
12:00
09:00
E027761A, Nuclear Magnetic Resonance Imaging Technology
lecture
Leslokaal 2.2, K3, Campus UZ Gent
Nico Buls, Pim Pullens, Roel Van Holen
12:30
09:30
E008445A, Sensors and Actuators, E030940A, Sensors and Microsystem Electronics, E030940O, Sensors and Microsystem Electronics
lecture
Leslokaal 0.2, 125 Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Herbert De Smet
11:30
10:00
w10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 10/3 
E015570A, Health Information and Decision Support Systems
lecture
PC / laptoplokaal 2.1 George Dantzig, 46 Metallurgie, Campus Ardoyen
Jef Vandemeulebroucke
12:00
09:00
E092923A, Computational Bio-Fluid Mechanics
lecture
Leslokaal 6.1, K3, Campus UZ Gent
Charlotte Debbaut, Patrick Segers
18:00
13:00
E008445A, Sensors and Actuators, E030940A, Sensors and Microsystem Electronics, E030940O, Sensors and Microsystem Electronics
practicum
Practicumzaal 2.3, 126 iGent, Campus Ardoyen
Herbert De Smet
19:00
13:00
E030610A, Fotonica
lecture
Auditorium M, PlaRoz, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
17:30
14:30
E075310A, Ethiek, techniek en samenleving
lecture
Auditorium C, Gebouw T2, Campus Ufo
Dorian Accoe, Guido Pennings
17:30
14:30

w11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 13/3 
E015590A, Leadership in Health Care
lecture
Leslokaal 3.1, K3, Campus UZ Gent
Pascal Verdonck, Renaat Peleman
13:00
08:30
E006400A, Wave Physics in Living Matter
lecture
Leslokaal 0.1, 125 Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Dick Botteldooren, Wout Joseph
13:00
08:30
E092892A, Computational Tissue and Structure Mechanics
lecture
PC / laptoplokaal 1.1 Asklepios, K3, Campus UZ Gent
Annette Caenen, Nele Famaey
17:30
13:00
w11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 14/3 
E030610A, Fotonica
seminar: coached exercises
Leslokaal 1.1, 126 iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E900436A, Neuro-physiological Signal Processing and Network Analysis
lecture
Guy Nagels, Johan Baijot, Pieter van Mierlo
18:00
14:00
E027790A, Control of Drug-Delivery Systems
guided self-study
Leslokaal 1.1 Baekeland, 130 Baekeland, Campus Ardoyen
Clara-Mihaela Ionescu, Dana Copot
19:00
16:00
w11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 15/3 
E092930A, Translational Neuroscience
lecture
Leslokaal 0.4, B3, Campus UZ Gent
Christian Vanhove, Lars Emil Larsen, Robrecht Raedt
11:30
08:30
E022250B, Bioelectromagnetism, E022250C, Bioelectromagnetism
lecture
PC / laptoplokaal 0.1, 126 iGent, Campus Ardoyen
Emmeric Tanghe, Johan Stiens, Wout Joseph
13:00
08:30
E092970A, Auditory Computation, Modelling and Devices
lecture
Leslokaal SYSTeMS, 125 Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Sarah Verhulst
13:00
08:30
E025470A, Radiochemie
lecture
Filip De Vos
17:30
14:15
w11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 16/3 
C003120B, Physics and Chemistry of Nanostructures
lecture
Leslokaal 0.3, Gebouw S4, Campus Sterre
11:30
08:30
E010620A, Computational Neurophysiology
lecture
PC / laptoplokaal 1.1 Asklepios, K3, Campus UZ Gent
Jeroen Van Schependom, Sarah Verhulst
13:00
08:30
E015570A, Health Information and Decision Support Systems
seminar
Multimediazaal, Gebouw S9, Campus Sterre
Jef Vandemeulebroucke
12:00
09:00
E027761A, Nuclear Magnetic Resonance Imaging Technology
lecture
Leslokaal 2.2, K3, Campus UZ Gent
Nico Buls, Pim Pullens, Roel Van Holen
12:30
09:30
E008445A, Sensors and Actuators, E030940A, Sensors and Microsystem Electronics, E030940O, Sensors and Microsystem Electronics
lecture
Leslokaal 0.2, 125 Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Herbert De Smet
11:30
10:00
w11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 17/3 
E015570A, Health Information and Decision Support Systems
lecture
PC / laptoplokaal 2.1 George Dantzig, 46 Metallurgie, Campus Ardoyen
Jef Vandemeulebroucke
12:00
09:00
E092923A, Computational Bio-Fluid Mechanics
lecture
Leslokaal 6.1, K3, Campus UZ Gent
Charlotte Debbaut, Patrick Segers
18:00
13:00
E008445A, Sensors and Actuators, E030940A, Sensors and Microsystem Electronics, E030940O, Sensors and Microsystem Electronics
practicum
Practicumzaal 2.3, 126 iGent, Campus Ardoyen
Herbert De Smet
19:00
13:00
E030610A, Fotonica
lecture
Auditorium M, PlaRoz, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
17:30
14:30
E075310A, Ethiek, techniek en samenleving
lecture
Auditorium C, Gebouw T2, Campus Ufo
Dorian Accoe, Guido Pennings
17:30
14:30

w12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 20/3 
E015590A, Leadership in Health Care
lecture
Leslokaal 3.1, K3, Campus UZ Gent
Pascal Verdonck, Renaat Peleman
13:00
08:30
E006400A, Wave Physics in Living Matter
lecture
Leslokaal 0.1, 125 Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Dick Botteldooren, Wout Joseph
13:00
08:30
E092892A, Computational Tissue and Structure Mechanics
project
Leslokaal 5.2, B3, Campus UZ Gent
Annette Caenen, Nele Famaey
17:30
13:00
w12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 21/3 
E030610A, Fotonica
seminar: coached exercises
Leslokaal 1.1, 126 iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E900436A, Neuro-physiological Signal Processing and Network Analysis
lecture
Guy Nagels, Johan Baijot, Pieter van Mierlo
18:00
14:00
E027790A, Control of Drug-Delivery Systems
guided self-study
Leslokaal 1.1 Baekeland, 130 Baekeland, Campus Ardoyen
Clara-Mihaela Ionescu, Dana Copot
19:00
16:00
w12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 22/3 
E092930A, Translational Neuroscience
lecture
Leslokaal 0.4, B3, Campus UZ Gent
Christian Vanhove, Lars Emil Larsen, Robrecht Raedt
11:30
08:30
E092970A, Auditory Computation, Modelling and Devices
lecture
Leslokaal SYSTeMS, 125 Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Sarah Verhulst
13:00
08:30
E025470A, Radiochemie
lecture
Filip De Vos
17:30
14:15
w12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 23/3 
C003120B, Physics and Chemistry of Nanostructures
lecture
Leslokaal 0.3, Gebouw S4, Campus Sterre
11:30
08:30
E010620A, Computational Neurophysiology
lecture
PC / laptoplokaal 1.1 Asklepios, K3, Campus UZ Gent
Jeroen Van Schependom, Sarah Verhulst
13:00
08:30
E015570A, Health Information and Decision Support Systems
seminar
Multimediazaal, Gebouw S9, Campus Sterre
Jef Vandemeulebroucke
12:00
09:00
E027761A, Nuclear Magnetic Resonance Imaging Technology
lecture
Leslokaal 2.2, K3, Campus UZ Gent
Nico Buls, Pim Pullens, Roel Van Holen
12:30
09:30
E008445A, Sensors and Actuators, E030940A, Sensors and Microsystem Electronics, E030940O, Sensors and Microsystem Electronics
lecture
Leslokaal 0.2, 125 Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Herbert De Smet
11:30
10:00
w12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 24/3 

w13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 27/3 
E015590A, Leadership in Health Care
lecture
Leslokaal 3.1, K3, Campus UZ Gent
Pascal Verdonck, Renaat Peleman
13:00
08:30
E006400A, Wave Physics in Living Matter
lecture
Leslokaal 0.1, 125 Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Dick Botteldooren, Wout Joseph
13:00
08:30
E092892A, Computational Tissue and Structure Mechanics
project
Leslokaal 5.2, B3, Campus UZ Gent
Annette Caenen, Nele Famaey
17:30
13:00
w13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 28/3 
E030610A, Fotonica
seminar: coached exercises
Leslokaal 1.1, 126 iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E900436A, Neuro-physiological Signal Processing and Network Analysis
lecture
Guy Nagels, Johan Baijot, Pieter van Mierlo
18:00
14:00
E027790A, Control of Drug-Delivery Systems
guided self-study
Leslokaal 1.1 Baekeland, 130 Baekeland, Campus Ardoyen
Clara-Mihaela Ionescu, Dana Copot
19:00
16:00
w13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 29/3 
E092930A, Translational Neuroscience
lecture
Leslokaal 0.4, B3, Campus UZ Gent
Christian Vanhove, Lars Emil Larsen, Robrecht Raedt
11:30
08:30
E022250B, Bioelectromagnetism, E022250C, Bioelectromagnetism
lecture
PC / laptoplokaal 0.1, 126 iGent, Campus Ardoyen
Emmeric Tanghe, Johan Stiens, Wout Joseph
13:00
08:30
E092970A, Auditory Computation, Modelling and Devices
lecture
Leslokaal SYSTeMS, 125 Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Sarah Verhulst
13:00
08:30
E025480A, Radiobiology and Radiopathology
lecture
Leslokaal -1.1, B3, Campus UZ Gent
Marc Van Eijkeren
12:00
09:00
E025470A, Radiochemie
lecture
Filip De Vos
17:30
14:15
w13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 30/3 
C003120B, Physics and Chemistry of Nanostructures
lecture
Leslokaal 0.3, Gebouw S4, Campus Sterre
11:30
08:30
E010620A, Computational Neurophysiology
lecture
PC / laptoplokaal 1.1 Asklepios, K3, Campus UZ Gent
Jeroen Van Schependom, Sarah Verhulst
13:00
08:30
E015570A, Health Information and Decision Support Systems
seminar
Multimediazaal, Gebouw S9, Campus Sterre
Jef Vandemeulebroucke
12:00
09:00
E027761A, Nuclear Magnetic Resonance Imaging Technology
lecture
Leslokaal 2.2, K3, Campus UZ Gent
Nico Buls, Pim Pullens, Roel Van Holen
12:30
09:30
E008445A, Sensors and Actuators, E030940A, Sensors and Microsystem Electronics, E030940O, Sensors and Microsystem Electronics
lecture
Leslokaal 0.2, 125 Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Herbert De Smet
11:30
10:00
w13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 31/3 
E015570A, Health Information and Decision Support Systems
lecture
PC / laptoplokaal 2.1 George Dantzig, 46 Metallurgie, Campus Ardoyen
Jef Vandemeulebroucke
12:00
09:00
E092923A, Computational Bio-Fluid Mechanics
lecture
Leslokaal 6.1, K3, Campus UZ Gent
Charlotte Debbaut, Patrick Segers
18:00
13:00
E008445A, Sensors and Actuators, E030940A, Sensors and Microsystem Electronics, E030940O, Sensors and Microsystem Electronics
practicum
Practicumzaal 2.3, 126 iGent, Campus Ardoyen
Herbert De Smet
19:00
13:00
E030610A, Fotonica
lecture
Auditorium M, PlaRoz, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
17:30
14:30
E075310A, Ethiek, techniek en samenleving
lecture
Auditorium C, Gebouw T2, Campus Ufo
Dorian Accoe, Guido Pennings
17:30
14:30

w14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 3/4 
w14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 4/4 
w14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 5/4 
w14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 6/4 
w14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 7/4 

w15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 10/4 
w15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 11/4 
w15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 12/4 
w15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 13/4 
w15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 14/4 

w16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 17/4 
E015590A, Leadership in Health Care
lecture
Leslokaal 3.1, K3, Campus UZ Gent
Pascal Verdonck, Renaat Peleman
13:00
08:30
E006400A, Wave Physics in Living Matter
lecture
Leslokaal 0.1, 125 Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Dick Botteldooren, Wout Joseph
13:00
08:30
E092892A, Computational Tissue and Structure Mechanics
project
Leslokaal 5.2, B3, Campus UZ Gent
Annette Caenen, Nele Famaey
17:30
13:00
w16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 18/4 
E030610A, Fotonica
seminar: coached exercises
Leslokaal 1.1, 126 iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E900436A, Neuro-physiological Signal Processing and Network Analysis
lecture
Guy Nagels, Johan Baijot, Pieter van Mierlo
18:00
14:00
E027790A, Control of Drug-Delivery Systems
guided self-study
Leslokaal 1.1 Baekeland, 130 Baekeland, Campus Ardoyen
Clara-Mihaela Ionescu, Dana Copot
19:00
16:00
w16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 19/4 
E092930A, Translational Neuroscience
lecture
Leslokaal 0.4, B3, Campus UZ Gent
Christian Vanhove, Lars Emil Larsen, Robrecht Raedt
11:30
08:30
E022250B, Bioelectromagnetism, E022250C, Bioelectromagnetism
lecture
PC / laptoplokaal 0.1, 126 iGent, Campus Ardoyen
Emmeric Tanghe, Johan Stiens, Wout Joseph
13:00
08:30
E092970A, Auditory Computation, Modelling and Devices
lecture
Leslokaal SYSTeMS, 125 Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Sarah Verhulst
13:00
08:30
E025480A, Radiobiology and Radiopathology
lecture
Leslokaal -1.1, B3, Campus UZ Gent
Marc Van Eijkeren
12:00
09:00
E025470A, Radiochemie
lecture
Filip De Vos
17:30
14:15
w16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 20/4 
C003120B, Physics and Chemistry of Nanostructures
lecture
Leslokaal 0.3, Gebouw S4, Campus Sterre
11:30
08:30
E010620A, Computational Neurophysiology
lecture
PC / laptoplokaal 1.1 Asklepios, K3, Campus UZ Gent
Jeroen Van Schependom, Sarah Verhulst
13:00
08:30
E015570A, Health Information and Decision Support Systems
seminar
Multimediazaal, Gebouw S9, Campus Sterre
Jef Vandemeulebroucke
12:00
09:00
E027761A, Nuclear Magnetic Resonance Imaging Technology
lecture
Leslokaal 2.2, K3, Campus UZ Gent
Nico Buls, Pim Pullens, Roel Van Holen
12:30
09:30
E008445A, Sensors and Actuators, E030940A, Sensors and Microsystem Electronics, E030940O, Sensors and Microsystem Electronics
lecture
Leslokaal 0.2, 125 Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Herbert De Smet
11:30
10:00
w16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 21/4 
E015570A, Health Information and Decision Support Systems
lecture
PC / laptoplokaal 2.1 George Dantzig, 46 Metallurgie, Campus Ardoyen
Jef Vandemeulebroucke
12:00
09:00
E092923A, Computational Bio-Fluid Mechanics
lecture
Leslokaal 6.1, K3, Campus UZ Gent
Charlotte Debbaut, Patrick Segers
18:00
13:00
E008445A, Sensors and Actuators, E030940A, Sensors and Microsystem Electronics, E030940O, Sensors and Microsystem Electronics
practicum
Practicumzaal 2.3, 126 iGent, Campus Ardoyen
Herbert De Smet
19:00
13:00
E030610A, Fotonica
lecture
Auditorium M, PlaRoz, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
17:30
14:30
E075310A, Ethiek, techniek en samenleving
lecture
Auditorium C, Gebouw T2, Campus Ufo
Dorian Accoe, Guido Pennings
17:30
14:30

w17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 24/4 
E015590A, Leadership in Health Care
lecture
Leslokaal 3.1, K3, Campus UZ Gent
Pascal Verdonck, Renaat Peleman
13:00
08:30
E006400A, Wave Physics in Living Matter
lecture
Leslokaal 0.1, 125 Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Dick Botteldooren, Wout Joseph
13:00
08:30
E092892A, Computational Tissue and Structure Mechanics
project
Leslokaal 5.2, B3, Campus UZ Gent
Annette Caenen, Nele Famaey
17:30
13:00
w17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 25/4 
E030610A, Fotonica
seminar: coached exercises
Leslokaal 1.1, 126 iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E900436A, Neuro-physiological Signal Processing and Network Analysis
lecture
Guy Nagels, Johan Baijot, Pieter van Mierlo
18:00
14:00
E027790A, Control of Drug-Delivery Systems
guided self-study
Leslokaal 1.1 Baekeland, 130 Baekeland, Campus Ardoyen
Clara-Mihaela Ionescu, Dana Copot
19:00
16:00
w17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 26/4 
E092930A, Translational Neuroscience
lecture
Leslokaal 0.4, B3, Campus UZ Gent
Christian Vanhove, Lars Emil Larsen, Robrecht Raedt
11:30
08:30
E022250B, Bioelectromagnetism, E022250C, Bioelectromagnetism
lecture
PC / laptoplokaal 0.1, 126 iGent, Campus Ardoyen
Emmeric Tanghe, Johan Stiens, Wout Joseph
13:00
08:30
E092970A, Auditory Computation, Modelling and Devices
lecture
Leslokaal SYSTeMS, 125 Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Sarah Verhulst
13:00
08:30
E025480A, Radiobiology and Radiopathology
lecture
Leslokaal -1.1, B3, Campus UZ Gent
Marc Van Eijkeren
12:00
09:00
E025470A, Radiochemie
lecture
Filip De Vos
17:30
14:15
w17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 27/4 
C003120B, Physics and Chemistry of Nanostructures
lecture
Leslokaal 0.3, Gebouw S4, Campus Sterre
11:30
08:30
E010620A, Computational Neurophysiology
lecture
PC / laptoplokaal 1.1 Asklepios, K3, Campus UZ Gent
Jeroen Van Schependom, Sarah Verhulst
13:00
08:30
E015570A, Health Information and Decision Support Systems
seminar
Multimediazaal, Gebouw S9, Campus Sterre
Jef Vandemeulebroucke
12:00
09:00
E027761A, Nuclear Magnetic Resonance Imaging Technology
lecture
Leslokaal 2.2, K3, Campus UZ Gent
Nico Buls, Pim Pullens, Roel Van Holen
12:30
09:30
E008445A, Sensors and Actuators, E030940A, Sensors and Microsystem Electronics, E030940O, Sensors and Microsystem Electronics
lecture
Leslokaal 0.2, 125 Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Herbert De Smet
11:30
10:00
w17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 28/4 
E015570A, Health Information and Decision Support Systems
lecture
PC / laptoplokaal 2.1 George Dantzig, 46 Metallurgie, Campus Ardoyen
Jef Vandemeulebroucke
12:00
09:00
E092923A, Computational Bio-Fluid Mechanics
lecture
Leslokaal 6.1, K3, Campus UZ Gent
Charlotte Debbaut, Patrick Segers
18:00
13:00
E008445A, Sensors and Actuators, E030940A, Sensors and Microsystem Electronics, E030940O, Sensors and Microsystem Electronics
practicum
Practicumzaal 2.3, 126 iGent, Campus Ardoyen
Herbert De Smet
19:00
13:00
E030610A, Fotonica
lecture
Auditorium M, PlaRoz, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
17:30
14:30
E075310A, Ethiek, techniek en samenleving
lecture
Auditorium C, Gebouw T2, Campus Ufo
Dorian Accoe, Guido Pennings
17:30
14:30

w18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 1/5 
w18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 2/5 
E030610A, Fotonica
seminar: coached exercises
Leslokaal 1.1, 126 iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E900436A, Neuro-physiological Signal Processing and Network Analysis
lecture
Guy Nagels, Johan Baijot, Pieter van Mierlo
18:00
14:00
E027790A, Control of Drug-Delivery Systems
guided self-study
Leslokaal 1.1 Baekeland, 130 Baekeland, Campus Ardoyen
Clara-Mihaela Ionescu, Dana Copot
19:00
16:00
w18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 3/5 
E092930A, Translational Neuroscience
lecture
Leslokaal 0.4, B3, Campus UZ Gent
Christian Vanhove, Lars Emil Larsen, Robrecht Raedt
11:30
08:30
E022250B, Bioelectromagnetism, E022250C, Bioelectromagnetism
lecture
PC / laptoplokaal 0.1, 126 iGent, Campus Ardoyen
Emmeric Tanghe, Johan Stiens, Wout Joseph
13:00
08:30
E092970A, Auditory Computation, Modelling and Devices
lecture
Leslokaal SYSTeMS, 125 Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Sarah Verhulst
13:00
08:30
E025480A, Radiobiology and Radiopathology
lecture
Leslokaal -1.1, B3, Campus UZ Gent
Marc Van Eijkeren
12:00
09:00
E025470A, Radiochemie
lecture
Filip De Vos
17:30
14:15
w18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 4/5 
C003120B, Physics and Chemistry of Nanostructures
lecture
Leslokaal 0.3, Gebouw S4, Campus Sterre
11:30
08:30
E010620A, Computational Neurophysiology
lecture
PC / laptoplokaal 1.1 Asklepios, K3, Campus UZ Gent
Jeroen Van Schependom, Sarah Verhulst
13:00
08:30
E015570A, Health Information and Decision Support Systems
seminar
Multimediazaal, Gebouw S9, Campus Sterre
Jef Vandemeulebroucke
12:00
09:00
E027761A, Nuclear Magnetic Resonance Imaging Technology
lecture
Leslokaal 2.2, K3, Campus UZ Gent
Nico Buls, Pim Pullens, Roel Van Holen
12:30
09:30
E008445A, Sensors and Actuators, E030940A, Sensors and Microsystem Electronics, E030940O, Sensors and Microsystem Electronics
lecture
Leslokaal 0.2, 125 Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Herbert De Smet
11:30
10:00
w18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 5/5 
E015570A, Health Information and Decision Support Systems
lecture
PC / laptoplokaal 2.1 George Dantzig, 46 Metallurgie, Campus Ardoyen
Jef Vandemeulebroucke
12:00
09:00
E092923A, Computational Bio-Fluid Mechanics
lecture
Leslokaal 6.1, K3, Campus UZ Gent
Charlotte Debbaut, Patrick Segers
18:00
13:00
E008445A, Sensors and Actuators, E030940A, Sensors and Microsystem Electronics, E030940O, Sensors and Microsystem Electronics
practicum
Practicumzaal 2.3, 126 iGent, Campus Ardoyen
Herbert De Smet
19:00
13:00
E030610A, Fotonica
lecture
Auditorium M, PlaRoz, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
17:30
14:30
E075310A, Ethiek, techniek en samenleving
lecture
Auditorium C, Gebouw T2, Campus Ufo
Dorian Accoe, Guido Pennings
17:30
14:30

w19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 8/5 
E015590A, Leadership in Health Care
lecture
Leslokaal 3.1, K3, Campus UZ Gent
Pascal Verdonck, Renaat Peleman
13:00
08:30
E006400A, Wave Physics in Living Matter
lecture
Leslokaal 0.1, 125 Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Dick Botteldooren, Wout Joseph
13:00
08:30
E092892A, Computational Tissue and Structure Mechanics
project
Leslokaal 5.2, B3, Campus UZ Gent
Annette Caenen, Nele Famaey
17:30
13:00
w19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 9/5 
E030610A, Fotonica
seminar: coached exercises
Leslokaal 1.1, 126 iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E900436A, Neuro-physiological Signal Processing and Network Analysis
lecture
Guy Nagels, Johan Baijot, Pieter van Mierlo
18:00
14:00
E027790A, Control of Drug-Delivery Systems
guided self-study
Leslokaal 1.1 Baekeland, 130 Baekeland, Campus Ardoyen
Clara-Mihaela Ionescu, Dana Copot
19:00
16:00
w19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 10/5 
E092930A, Translational Neuroscience
lecture
Leslokaal 0.4, B3, Campus UZ Gent
Christian Vanhove, Lars Emil Larsen, Robrecht Raedt
11:30
08:30
E022250B, Bioelectromagnetism, E022250C, Bioelectromagnetism
lecture
PC / laptoplokaal 0.1, 126 iGent, Campus Ardoyen
Emmeric Tanghe, Johan Stiens, Wout Joseph
13:00
08:30
E092970A, Auditory Computation, Modelling and Devices
lecture
Leslokaal SYSTeMS, 125 Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Sarah Verhulst
13:00
08:30
E025480A, Radiobiology and Radiopathology
lecture
Leslokaal -1.1, B3, Campus UZ Gent
Marc Van Eijkeren
12:00
09:00
E025470A, Radiochemie
lecture
Filip De Vos
17:30
14:15
w19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 11/5 
C003120B, Physics and Chemistry of Nanostructures
lecture
Leslokaal 0.3, Gebouw S4, Campus Sterre
11:30
08:30
E010620A, Computational Neurophysiology
lecture
PC / laptoplokaal 1.1 Asklepios, K3, Campus UZ Gent
Jeroen Van Schependom, Sarah Verhulst
13:00
08:30
E015570A, Health Information and Decision Support Systems
seminar
Multimediazaal, Gebouw S9, Campus Sterre
Jef Vandemeulebroucke
12:00
09:00
E027761A, Nuclear Magnetic Resonance Imaging Technology
lecture
Leslokaal 2.2, K3, Campus UZ Gent
Nico Buls, Pim Pullens, Roel Van Holen
12:30
09:30
E008445A, Sensors and Actuators, E030940A, Sensors and Microsystem Electronics, E030940O, Sensors and Microsystem Electronics
lecture
Leslokaal 0.2, 125 Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Herbert De Smet
11:30
10:00
w19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 12/5 
E015570A, Health Information and Decision Support Systems
lecture
PC / laptoplokaal 2.1 George Dantzig, 46 Metallurgie, Campus Ardoyen
Jef Vandemeulebroucke
12:00
09:00
E092923A, Computational Bio-Fluid Mechanics
lecture
Leslokaal 6.1, K3, Campus UZ Gent
Charlotte Debbaut, Patrick Segers
18:00
13:00
E008445A, Sensors and Actuators, E030940A, Sensors and Microsystem Electronics, E030940O, Sensors and Microsystem Electronics
practicum
Practicumzaal 2.3, 126 iGent, Campus Ardoyen
Herbert De Smet
19:00
13:00
E030610A, Fotonica
lecture
Auditorium M, PlaRoz, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
17:30
14:30
E075310A, Ethiek, techniek en samenleving
lecture
Auditorium C, Gebouw T2, Campus Ufo
Dorian Accoe, Guido Pennings
17:30
14:30

w20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 15/5 
E015590A, Leadership in Health Care
lecture
Leslokaal 3.1, K3, Campus UZ Gent
Pascal Verdonck, Renaat Peleman
13:00
08:30
E006400A, Wave Physics in Living Matter
lecture
Leslokaal 0.1, 125 Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Dick Botteldooren, Wout Joseph
13:00
08:30
E092892A, Computational Tissue and Structure Mechanics
project
Leslokaal 5.2, B3, Campus UZ Gent
Annette Caenen, Nele Famaey
17:30
13:00
w20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 16/5 
E030610A, Fotonica
seminar: coached exercises
Leslokaal 1.1, 126 iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E900436A, Neuro-physiological Signal Processing and Network Analysis
lecture
Guy Nagels, Johan Baijot, Pieter van Mierlo
18:00
14:00
E027790A, Control of Drug-Delivery Systems
guided self-study
Leslokaal 1.1 Baekeland, 130 Baekeland, Campus Ardoyen
Clara-Mihaela Ionescu, Dana Copot
19:00
16:00
w20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 17/5 
E092930A, Translational Neuroscience
lecture
Leslokaal 0.4, B3, Campus UZ Gent
Christian Vanhove, Lars Emil Larsen, Robrecht Raedt
11:30
08:30
E092970A, Auditory Computation, Modelling and Devices
lecture
Leslokaal SYSTeMS, 125 Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Sarah Verhulst
13:00
08:30
E025480A, Radiobiology and Radiopathology
lecture
Leslokaal -1.1, B3, Campus UZ Gent
Marc Van Eijkeren
12:00
09:00
E025470A, Radiochemie
lecture
Filip De Vos
17:30
14:15
w20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 18/5 
w20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 19/5 

w21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 22/5 
E092892A, Computational Tissue and Structure Mechanics
seminar
Annette Caenen, Nele Famaey
17:30
13:00
w21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 23/5 
w21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 24/5 
w21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 25/5 
w21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 26/5