Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13/2 
C001063A, Vastestoffysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Christophe Detavernier
10:00
08:30
C000919A, Inleiding tot de atoom- en molecuulfysica, C004222A, Atoom- en molecuulfysica
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Henk Vrielinck
11:30
10:00
C004223A, Nuclear Physics, E025600A, Nuclear Physics: Principles and Applications, E025600B, Kernfysica: principes en toepassingen
hoorcollege
Leslokaal 3.1 Benoit Emile Clapeyron, Gebouw S3, Campus Sterre
16:00
13:00
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14/2 
C001063A, Vastestoffysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Christophe Detavernier
11:30
10:00
C000925A, Elektronica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Dirk Poelman
17:30
13:00
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15/2 
C000919A, Inleiding tot de atoom- en molecuulfysica, C004222A, Atoom- en molecuulfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Henk Vrielinck
11:30
08:30
C001063A, Vastestoffysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Christophe Detavernier
13:00
11:30
C002100A, Subatomic Physics 1, C004224A, Elementary Particle Physics
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Didar Dobur
17:30
14:30
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
hoorcollege
Auditorium A3, Gebouw S9, Campus Sterre
Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16/2 
C004223A, Nuclear Physics, E025600A, Nuclear Physics: Principles and Applications, E025600B, Kernfysica: principes en toepassingen
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, Gebouw S8, Campus Sterre
10:00
08:30
C004223A, Nuclear Physics, E025600A, Nuclear Physics: Principles and Applications, E025600B, Kernfysica: principes en toepassingen
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, Gebouw S8, Campus Sterre
11:30
10:00
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17/2 

W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20/2 
C001063A, Vastestoffysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Christophe Detavernier
10:00
08:30
C000919A, Inleiding tot de atoom- en molecuulfysica, C004222A, Atoom- en molecuulfysica
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Henk Vrielinck
11:30
10:00
C004223A, Nuclear Physics, E025600A, Nuclear Physics: Principles and Applications, E025600B, Kernfysica: principes en toepassingen
hoorcollege
Leslokaal 3.1 Benoit Emile Clapeyron, Gebouw S3, Campus Sterre
16:00
13:00
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21/2 
C001063A, Vastestoffysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Christophe Detavernier
11:30
10:00
C000925A, Elektronica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Dirk Poelman
17:30
13:00
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22/2 
C000919A, Inleiding tot de atoom- en molecuulfysica, C004222A, Atoom- en molecuulfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Henk Vrielinck
11:30
08:30
C001063A, Vastestoffysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Christophe Detavernier
13:00
11:30
C002100A, Subatomic Physics 1, C004224A, Elementary Particle Physics
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Didar Dobur
17:30
14:30
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23/2 
C004223A, Nuclear Physics, E025600A, Nuclear Physics: Principles and Applications, E025600B, Kernfysica: principes en toepassingen
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, Gebouw S8, Campus Sterre
10:00
08:30
C004223A, Nuclear Physics, E025600A, Nuclear Physics: Principles and Applications, E025600B, Kernfysica: principes en toepassingen
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, Gebouw S8, Campus Sterre
11:30
10:00
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24/2 

W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 27/2 
C001063A, Vastestoffysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Christophe Detavernier
10:00
08:30
C000919A, Inleiding tot de atoom- en molecuulfysica, C004222A, Atoom- en molecuulfysica
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Henk Vrielinck
11:30
10:00
C004223A, Nuclear Physics, E025600A, Nuclear Physics: Principles and Applications, E025600B, Kernfysica: principes en toepassingen
hoorcollege
Leslokaal 3.1 Benoit Emile Clapeyron, Gebouw S3, Campus Sterre
16:00
13:00
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 28/2 
C001063A, Vastestoffysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Christophe Detavernier
11:30
10:00
C000925A, Elektronica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Dirk Poelman
17:30
13:00
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 1/3 
C000919A, Inleiding tot de atoom- en molecuulfysica, C004222A, Atoom- en molecuulfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Henk Vrielinck
11:30
08:30
C001063A, Vastestoffysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Christophe Detavernier
13:00
11:30
C002100A, Subatomic Physics 1, C004224A, Elementary Particle Physics
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Didar Dobur
17:30
14:30
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
hoorcollege
Auditorium A3, Gebouw S9, Campus Sterre
Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 2/3 
C004223A, Nuclear Physics, E025600A, Nuclear Physics: Principles and Applications, E025600B, Kernfysica: principes en toepassingen
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, Gebouw S8, Campus Sterre
10:00
08:30
C004223A, Nuclear Physics, E025600A, Nuclear Physics: Principles and Applications, E025600B, Kernfysica: principes en toepassingen
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, Gebouw S8, Campus Sterre
11:30
10:00
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 3/3 

W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 6/3 
C001063A, Vastestoffysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Christophe Detavernier
10:00
08:30
C000919A, Inleiding tot de atoom- en molecuulfysica, C004222A, Atoom- en molecuulfysica
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Henk Vrielinck
11:30
10:00
C004223A, Nuclear Physics, E025600A, Nuclear Physics: Principles and Applications, E025600B, Kernfysica: principes en toepassingen
hoorcollege
Leslokaal 3.1 Benoit Emile Clapeyron, Gebouw S3, Campus Sterre
16:00
13:00
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 7/3 
C001063A, Vastestoffysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Christophe Detavernier
11:30
10:00
C000925A, Elektronica
hoorcollege
Practicumzaal 2.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Dirk Poelman
17:30
13:00
C003154A, Bachelorproef, C003187A, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003187B, Wetenschappelijke methode en bachelorproef, C003382A, Bachelorproject, C003573A, Bachelorproject, C003715A, Computationele biologie, C003789A, Computationele biologie, C003993A, Multidisciplinary Bachelor Project, C004005A, Bachelor Project, C004228A, Bachelorproject, C004253A, Bachelorproject
bachelorproef
Auditorium A2, Gebouw S9, Campus Sterre
Pascal Van Der Voort
19:30
18:00
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 8/3 
C000919A, Inleiding tot de atoom- en molecuulfysica, C004222A, Atoom- en molecuulfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Henk Vrielinck
11:30
08:30
C001063A, Vastestoffysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Christophe Detavernier
13:00
11:30
C002100A, Subatomic Physics 1, C004224A, Elementary Particle Physics
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Didar Dobur
17:30
14:30
ENKEL voor INFORMATICA
H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR02
hoorcollege
Leslokaal 3.2, Gebouw S9, Campus Sterre
17:30
14:30
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 9/3 
C004223A, Nuclear Physics, E025600A, Nuclear Physics: Principles and Applications, E025600B, Kernfysica: principes en toepassingen
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, Gebouw S8, Campus Sterre
10:00
08:30
C004223A, Nuclear Physics, E025600A, Nuclear Physics: Principles and Applications, E025600B, Kernfysica: principes en toepassingen
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, Gebouw S8, Campus Sterre
11:30
10:00
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 10/3 

W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13/3 
C001063A, Vastestoffysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Christophe Detavernier
10:00
08:30
C000919A, Inleiding tot de atoom- en molecuulfysica, C004222A, Atoom- en molecuulfysica
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Henk Vrielinck
11:30
10:00
C004223A, Nuclear Physics, E025600A, Nuclear Physics: Principles and Applications, E025600B, Kernfysica: principes en toepassingen
hoorcollege
Leslokaal 3.1 Benoit Emile Clapeyron, Gebouw S3, Campus Sterre
16:00
13:00
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14/3 
C001063A, Vastestoffysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Christophe Detavernier
11:30
10:00
C000925A, Elektronica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Dirk Poelman
17:30
13:00
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15/3 
C000919A, Inleiding tot de atoom- en molecuulfysica, C004222A, Atoom- en molecuulfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Henk Vrielinck
11:30
08:30
C001063A, Vastestoffysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Christophe Detavernier
13:00
11:30
C002100A, Subatomic Physics 1, C004224A, Elementary Particle Physics
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Didar Dobur
17:30
14:30
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
hoorcollege
Auditorium A3, Gebouw S9, Campus Sterre
Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16/3 
C004223A, Nuclear Physics, E025600A, Nuclear Physics: Principles and Applications, E025600B, Kernfysica: principes en toepassingen
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, Gebouw S8, Campus Sterre
10:00
08:30
C004223A, Nuclear Physics, E025600A, Nuclear Physics: Principles and Applications, E025600B, Kernfysica: principes en toepassingen
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, Gebouw S8, Campus Sterre
11:30
10:00
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17/3 

W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20/3 
C001063A, Vastestoffysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Christophe Detavernier
10:00
08:30
C000919A, Inleiding tot de atoom- en molecuulfysica, C004222A, Atoom- en molecuulfysica
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Henk Vrielinck
11:30
10:00
C004223A, Nuclear Physics, E025600A, Nuclear Physics: Principles and Applications, E025600B, Kernfysica: principes en toepassingen
hoorcollege
Leslokaal 3.1 Benoit Emile Clapeyron, Gebouw S3, Campus Sterre
16:00
13:00
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21/3 
C001063A, Vastestoffysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Christophe Detavernier
11:30
10:00
C000925A, Elektronica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Dirk Poelman
17:30
13:00
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22/3 
C000919A, Inleiding tot de atoom- en molecuulfysica, C004222A, Atoom- en molecuulfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Henk Vrielinck
11:30
08:30
C001063A, Vastestoffysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Christophe Detavernier
13:00
11:30
C002100A, Subatomic Physics 1, C004224A, Elementary Particle Physics
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Didar Dobur
17:30
14:30
ENKEL voor INFORMATICA
H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR02
hoorcollege
Leslokaal 3.2, Gebouw S9, Campus Sterre
17:30
14:30
ENKEL CHEMIE - in 2 groepen
H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR03
hoorcollege
Leslokaal 3.3, Gebouw S1, Campus Sterre, Leslokaal 3.4, Gebouw S1, Campus Sterre
Ilse Mariën, Katrien Strubbe
21:00
18:00
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23/3 
C004223A, Nuclear Physics, E025600A, Nuclear Physics: Principles and Applications, E025600B, Kernfysica: principes en toepassingen
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, Gebouw S8, Campus Sterre
10:00
08:30
C004223A, Nuclear Physics, E025600A, Nuclear Physics: Principles and Applications, E025600B, Kernfysica: principes en toepassingen
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, Gebouw S8, Campus Sterre
11:30
10:00
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24/3 

W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 27/3 
C001063A, Vastestoffysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Christophe Detavernier
10:00
08:30
C002100A, Subatomic Physics 1, C004224A, Elementary Particle Physics
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Didar Dobur
11:30
10:00
C004223A, Nuclear Physics, E025600A, Nuclear Physics: Principles and Applications, E025600B, Kernfysica: principes en toepassingen
hoorcollege
Leslokaal 3.1 Benoit Emile Clapeyron, Gebouw S3, Campus Sterre
16:00
13:00
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 28/3 
C000919A, Inleiding tot de atoom- en molecuulfysica, C004222A, Atoom- en molecuulfysica
hoorcollege
Leslokaal 0.1, Gebouw S8, Campus Sterre
Henk Vrielinck
10:00
08:30
C001063A, Vastestoffysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Christophe Detavernier
11:30
10:00
C000925A, Elektronica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Dirk Poelman
17:30
13:00
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 29/3 
C000919A, Inleiding tot de atoom- en molecuulfysica, C004222A, Atoom- en molecuulfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Henk Vrielinck
11:30
08:30
C001063A, Vastestoffysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Christophe Detavernier
13:00
11:30
C002100A, Subatomic Physics 1, C004224A, Elementary Particle Physics
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Didar Dobur
17:30
14:30
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
hoorcollege
Auditorium A3, Gebouw S9, Campus Sterre
Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 30/3 
C004223A, Nuclear Physics, E025600A, Nuclear Physics: Principles and Applications, E025600B, Kernfysica: principes en toepassingen
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, Gebouw S8, Campus Sterre
10:00
08:30
C004223A, Nuclear Physics, E025600A, Nuclear Physics: Principles and Applications
hoorcollege
Leslokaal 2.4, Gebouw S8, Campus Sterre
11:30
10:00
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 31/3 

W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 3/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 4/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 5/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 6/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 7/4 

W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 10/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 11/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 12/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 13/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 14/4 

W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 17/4 
C001063A, Vastestoffysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Christophe Detavernier
10:00
08:30
C002100A, Subatomic Physics 1, C004224A, Elementary Particle Physics
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Didar Dobur
11:30
10:00
C004223A, Nuclear Physics, E025600A, Nuclear Physics: Principles and Applications, E025600B, Kernfysica: principes en toepassingen
hoorcollege
Leslokaal 3.1 Benoit Emile Clapeyron, Gebouw S3, Campus Sterre
16:00
13:00
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 18/4 
C000919A, Inleiding tot de atoom- en molecuulfysica, C004222A, Atoom- en molecuulfysica
hoorcollege
Leslokaal 0.1, Gebouw S8, Campus Sterre
Henk Vrielinck
10:00
08:30
C001063A, Vastestoffysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Christophe Detavernier
11:30
10:00
C000925A, Elektronica
hoorcollege
Practicumzaal 2.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Dirk Poelman
17:30
13:00
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 19/4 
C000919A, Inleiding tot de atoom- en molecuulfysica, C004222A, Atoom- en molecuulfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Henk Vrielinck
11:30
08:30
C001063A, Vastestoffysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Christophe Detavernier
13:00
11:30
C002100A, Subatomic Physics 1, C004224A, Elementary Particle Physics
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Didar Dobur
17:30
14:30
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 20/4 
C004223A, Nuclear Physics, E025600A, Nuclear Physics: Principles and Applications, E025600B, Kernfysica: principes en toepassingen
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, Gebouw S8, Campus Sterre
10:00
08:30
C004223A, Nuclear Physics, E025600A, Nuclear Physics: Principles and Applications
hoorcollege
Leslokaal 2.4, Gebouw S8, Campus Sterre
11:30
10:00
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 21/4 

W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 24/4 
C001063A, Vastestoffysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Christophe Detavernier
10:00
08:30
C002100A, Subatomic Physics 1, C004224A, Elementary Particle Physics
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Didar Dobur
11:30
10:00
C004223A, Nuclear Physics, E025600A, Nuclear Physics: Principles and Applications, E025600B, Kernfysica: principes en toepassingen
hoorcollege
Leslokaal 3.1 Benoit Emile Clapeyron, Gebouw S3, Campus Sterre
16:00
13:00
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 25/4 
C000919A, Inleiding tot de atoom- en molecuulfysica, C004222A, Atoom- en molecuulfysica
hoorcollege
Leslokaal 0.1, Gebouw S8, Campus Sterre
Henk Vrielinck
10:00
08:30
C001063A, Vastestoffysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Christophe Detavernier
11:30
10:00
C000925A, Elektronica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Dirk Poelman
17:30
13:00
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 26/4 
C000919A, Inleiding tot de atoom- en molecuulfysica, C004222A, Atoom- en molecuulfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Henk Vrielinck
11:30
08:30
C001063A, Vastestoffysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Christophe Detavernier
13:00
11:30
C002100A, Subatomic Physics 1, C004224A, Elementary Particle Physics
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Didar Dobur
17:30
14:30
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
hoorcollege
Auditorium A3, Gebouw S9, Campus Sterre
Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 27/4 
C004223A, Nuclear Physics, E025600A, Nuclear Physics: Principles and Applications, E025600B, Kernfysica: principes en toepassingen
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, Gebouw S8, Campus Sterre
10:00
08:30
C004223A, Nuclear Physics, E025600A, Nuclear Physics: Principles and Applications
hoorcollege
Leslokaal 2.4, Gebouw S8, Campus Sterre
11:30
10:00
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 28/4 

W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 1/5 
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 2/5 
C000919A, Inleiding tot de atoom- en molecuulfysica, C004222A, Atoom- en molecuulfysica
hoorcollege
Leslokaal 0.1, Gebouw S8, Campus Sterre
Henk Vrielinck
10:00
08:30
C001063A, Vastestoffysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Christophe Detavernier
11:30
10:00
C000925A, Elektronica
hoorcollege
Practicumzaal 2.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Dirk Poelman
17:30
13:00
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 3/5 
C000919A, Inleiding tot de atoom- en molecuulfysica, C004222A, Atoom- en molecuulfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Henk Vrielinck
11:30
08:30
C001063A, Vastestoffysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Christophe Detavernier
13:00
11:30
C002100A, Subatomic Physics 1, C004224A, Elementary Particle Physics
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Didar Dobur
17:30
14:30
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 4/5 
C004223A, Nuclear Physics, E025600A, Nuclear Physics: Principles and Applications, E025600B, Kernfysica: principes en toepassingen
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, Gebouw S8, Campus Sterre
10:00
08:30
C004223A, Nuclear Physics, E025600A, Nuclear Physics: Principles and Applications
hoorcollege
Leslokaal 2.4, Gebouw S8, Campus Sterre
11:30
10:00
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 5/5 

W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 8/5 
C001063A, Vastestoffysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Christophe Detavernier
10:00
08:30
C002100A, Subatomic Physics 1, C004224A, Elementary Particle Physics
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Didar Dobur
11:30
10:00
C004223A, Nuclear Physics, E025600A, Nuclear Physics: Principles and Applications, E025600B, Kernfysica: principes en toepassingen
hoorcollege
Leslokaal 3.1 Benoit Emile Clapeyron, Gebouw S3, Campus Sterre
16:00
13:00
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 9/5 
C000919A, Inleiding tot de atoom- en molecuulfysica, C004222A, Atoom- en molecuulfysica
hoorcollege
Leslokaal 0.1, Gebouw S8, Campus Sterre
Henk Vrielinck
10:00
08:30
C001063A, Vastestoffysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Christophe Detavernier
11:30
10:00
C000925A, Elektronica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Dirk Poelman
17:30
13:00
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 10/5 
C000919A, Inleiding tot de atoom- en molecuulfysica, C004222A, Atoom- en molecuulfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Henk Vrielinck
11:30
08:30
C001063A, Vastestoffysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Christophe Detavernier
13:00
11:30
C002100A, Subatomic Physics 1, C004224A, Elementary Particle Physics
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Didar Dobur
17:30
14:30
ENKEL voor INFORMATICA
H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR02
hoorcollege
Leslokaal 3.2, Gebouw S9, Campus Sterre
17:30
14:30
H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie
hoorcollege
Auditorium A3, Gebouw S9, Campus Sterre
Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 11/5 
C004223A, Nuclear Physics, E025600A, Nuclear Physics: Principles and Applications, E025600B, Kernfysica: principes en toepassingen
hoorcollege
Auditorium 1 Valère Billiet, Gebouw S8, Campus Sterre
10:00
08:30
C004223A, Nuclear Physics, E025600A, Nuclear Physics: Principles and Applications
hoorcollege
Leslokaal 2.4, Gebouw S8, Campus Sterre
11:30
10:00
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 12/5 

W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 15/5 
C001063A, Vastestoffysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Christophe Detavernier
10:00
08:30
C002100A, Subatomic Physics 1, C004224A, Elementary Particle Physics
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Didar Dobur
11:30
10:00
C004223A, Nuclear Physics, E025600A, Nuclear Physics: Principles and Applications, E025600B, Kernfysica: principes en toepassingen
hoorcollege
Leslokaal 3.1 Benoit Emile Clapeyron, Gebouw S3, Campus Sterre
16:00
13:00
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 16/5 
C000919A, Inleiding tot de atoom- en molecuulfysica, C004222A, Atoom- en molecuulfysica
hoorcollege
Leslokaal 0.1, Gebouw S8, Campus Sterre
Henk Vrielinck
10:00
08:30
C001063A, Vastestoffysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Christophe Detavernier
11:30
10:00
C000925A, Elektronica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Dirk Poelman
17:30
13:00
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 17/5 
C000919A, Inleiding tot de atoom- en molecuulfysica, C004222A, Atoom- en molecuulfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Henk Vrielinck
11:30
08:30
C001063A, Vastestoffysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Christophe Detavernier
13:00
11:30
C002100A, Subatomic Physics 1, C004224A, Elementary Particle Physics
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Didar Dobur
17:30
14:30
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 18/5 
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 19/5 

W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 22/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 23/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 24/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 25/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 26/5