Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13/2 
C001369A, Materiaalfysica, C004215A, Materiaalfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Diederik Depla
13:00
10:00
C004218A, Experimenteren in de fysica en de sterrenkunde 2
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
18:00
14:00
C004218A, Experimenteren in de fysica en de sterrenkunde 2
hoorcollege
Leslokaal 1.3, Gebouw S8, Campus Sterre
Véronique Cremers
16:00
14:30
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14/2 
C000104A, Thermische fysica
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
10:00
08:30
C002994A, Extragalactische sterrenkunde, C004214A, Sterrenstelsels
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Maarten Baes
11:30
10:00
C000925A, Elektronica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Dirk Poelman
17:30
13:00
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15/2 
C002133A, Elektromagnetisme, C004216A, Relativity and Electromagnetism
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Archisman Ghosh
11:30
08:30
C000104A, Thermische fysica
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
13:00
11:30
C001369A, Materiaalfysica, C004215A, Materiaalfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Jolien Dendooven
16:00
14:30
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16/2 
C002133A, Elektromagnetisme, C004216A, Relativity and Electromagnetism
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Archisman Ghosh
10:00
08:30
C002994A, Extragalactische sterrenkunde, C004214A, Sterrenstelsels
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Maarten Baes
13:00
10:00
C002133A, Elektromagnetisme, C004216A, Relativity and Electromagnetism
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Archisman Ghosh
16:00
14:30
W 7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17/2 
C000104A, Thermische fysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
13:00
10:00
C004217A, Groepen en representaties
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Frank Verstraete
17:30
14:30

W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20/2 
C001369A, Materiaalfysica, C004215A, Materiaalfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Diederik Depla
13:00
10:00
C004218A, Experimenteren in de fysica en de sterrenkunde 2
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Véronique Cremers
18:00
14:00
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21/2 
C000104A, Thermische fysica
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
10:00
08:30
C002994A, Extragalactische sterrenkunde, C004214A, Sterrenstelsels
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Maarten Baes
11:30
10:00
C000925A, Elektronica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Dirk Poelman
17:30
13:00
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22/2 
C002133A, Elektromagnetisme, C004216A, Relativity and Electromagnetism
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Archisman Ghosh
11:30
08:30
C000104A, Thermische fysica
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
13:00
11:30
C001369A, Materiaalfysica, C004215A, Materiaalfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Jolien Dendooven
16:00
14:30
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23/2 
C002133A, Elektromagnetisme, C004216A, Relativity and Electromagnetism
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Archisman Ghosh
10:00
08:30
C002994A, Extragalactische sterrenkunde, C004214A, Sterrenstelsels
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Maarten Baes
13:00
10:00
C002133A, Elektromagnetisme, C004216A, Relativity and Electromagnetism
hoorcollege
Leslokaal 3.2, Gebouw S9, Campus Sterre
Archisman Ghosh
16:00
14:30
W 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24/2 
C000104A, Thermische fysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
13:00
10:00
C004217A, Groepen en representaties
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Frank Verstraete
17:30
14:30

W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 27/2 
C001369A, Materiaalfysica, C004215A, Materiaalfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Diederik Depla
13:00
10:00
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 28/2 
C000104A, Thermische fysica
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
10:00
08:30
C002994A, Extragalactische sterrenkunde, C004214A, Sterrenstelsels
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Maarten Baes
11:30
10:00
C000925A, Elektronica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Dirk Poelman
17:30
13:00
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 1/3 
C002133A, Elektromagnetisme, C004216A, Relativity and Electromagnetism
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Archisman Ghosh
11:30
08:30
C000104A, Thermische fysica
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
13:00
11:30
C001369A, Materiaalfysica, C004215A, Materiaalfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Jolien Dendooven
16:00
14:30
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 2/3 
C002133A, Elektromagnetisme, C004216A, Relativity and Electromagnetism
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Archisman Ghosh
10:00
08:30
C002994A, Extragalactische sterrenkunde, C004214A, Sterrenstelsels
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Maarten Baes
13:00
10:00
C002133A, Elektromagnetisme, C004216A, Relativity and Electromagnetism
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Archisman Ghosh
16:00
14:30
W 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 3/3 
C000104A, Thermische fysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
13:00
10:00
C004217A, Groepen en representaties
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Frank Verstraete
17:30
14:30

W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 6/3 
C001369A, Materiaalfysica, C004215A, Materiaalfysica
hoorcollege
Diederik Depla, Jolien Dendooven
17:00
08:30
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 7/3 
C000104A, Thermische fysica
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
10:00
08:30
C002994A, Extragalactische sterrenkunde, C004214A, Sterrenstelsels
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Maarten Baes
11:30
10:00
C000925A, Elektronica
hoorcollege
Practicumzaal 2.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Dirk Poelman
17:30
13:00
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 8/3 
C002133A, Elektromagnetisme, C004216A, Relativity and Electromagnetism
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Archisman Ghosh
11:30
08:30
C000104A, Thermische fysica
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
13:00
11:30
C001369A, Materiaalfysica, C004215A, Materiaalfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Jolien Dendooven
16:00
14:30
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 9/3 
C002133A, Elektromagnetisme, C004216A, Relativity and Electromagnetism
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Archisman Ghosh
10:00
08:30
C002994A, Extragalactische sterrenkunde, C004214A, Sterrenstelsels
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Maarten Baes
13:00
10:00
C004218A, Experimenteren in de fysica en de sterrenkunde 2
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Bartel Van Waeyenberge, Véronique Cremers
18:00
17:30
W 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 10/3 
C000104A, Thermische fysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
13:00
10:00
C004217A, Groepen en representaties
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Frank Verstraete
17:30
14:30

W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13/3 
C001369A, Materiaalfysica, C004215A, Materiaalfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Diederik Depla
13:00
10:00
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14/3 
C000104A, Thermische fysica
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
10:00
08:30
C002994A, Extragalactische sterrenkunde, C004214A, Sterrenstelsels
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Maarten Baes
11:30
10:00
C000925A, Elektronica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Dirk Poelman
17:30
13:00
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15/3 
C002133A, Elektromagnetisme, C004216A, Relativity and Electromagnetism
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Archisman Ghosh
11:30
08:30
C000104A, Thermische fysica
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
13:00
11:30
C001369A, Materiaalfysica, C004215A, Materiaalfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Jolien Dendooven
16:00
14:30
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16/3 
C002133A, Elektromagnetisme, C004216A, Relativity and Electromagnetism
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Archisman Ghosh
10:00
08:30
C002994A, Extragalactische sterrenkunde, C004214A, Sterrenstelsels
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Maarten Baes
13:00
10:00
C002133A, Elektromagnetisme, C004216A, Relativity and Electromagnetism
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Archisman Ghosh
16:00
14:30
W 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17/3 
C000104A, Thermische fysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
13:00
10:00
C004217A, Groepen en representaties
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Frank Verstraete
17:30
14:30

W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20/3 
C001369A, Materiaalfysica, C004215A, Materiaalfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Diederik Depla
13:00
10:00
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21/3 
C000104A, Thermische fysica
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
10:00
08:30
C002994A, Extragalactische sterrenkunde, C004214A, Sterrenstelsels
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Maarten Baes
11:30
10:00
C000925A, Elektronica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Dirk Poelman
17:30
13:00
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22/3 
C002133A, Elektromagnetisme, C004216A, Relativity and Electromagnetism
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Archisman Ghosh
11:30
08:30
C000104A, Thermische fysica
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
13:00
11:30
C001369A, Materiaalfysica, C004215A, Materiaalfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Jolien Dendooven
16:00
14:30
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23/3 
C002133A, Elektromagnetisme, C004216A, Relativity and Electromagnetism
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Archisman Ghosh
10:00
08:30
C002994A, Extragalactische sterrenkunde, C004214A, Sterrenstelsels
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Maarten Baes
13:00
10:00
C002133A, Elektromagnetisme, C004216A, Relativity and Electromagnetism
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Archisman Ghosh
16:00
14:30
W 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24/3 

W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 27/3 
C001369A, Materiaalfysica, C004215A, Materiaalfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Diederik Depla
13:00
10:00
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 28/3 
C000104A, Thermische fysica
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
10:00
08:30
C002994A, Extragalactische sterrenkunde, C004214A, Sterrenstelsels
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Maarten Baes
11:30
10:00
C000925A, Elektronica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Dirk Poelman
17:30
13:00
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 29/3 
C002133A, Elektromagnetisme, C004216A, Relativity and Electromagnetism
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Archisman Ghosh
11:30
08:30
C000104A, Thermische fysica
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
13:00
11:30
C001369A, Materiaalfysica, C004215A, Materiaalfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Jolien Dendooven
16:00
14:30
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 30/3 
C002133A, Elektromagnetisme, C004216A, Relativity and Electromagnetism
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Archisman Ghosh
10:00
08:30
C002994A, Extragalactische sterrenkunde, C004214A, Sterrenstelsels
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Maarten Baes
13:00
10:00
C002133A, Elektromagnetisme, C004216A, Relativity and Electromagnetism
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Archisman Ghosh
16:00
14:30
W 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 31/3 
C000104A, Thermische fysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
13:00
10:00
C004217A, Groepen en representaties
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Frank Verstraete
17:30
14:30

W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 3/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 4/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 5/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 6/4 
W 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 7/4 

W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 10/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 11/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 12/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 13/4 
W 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 14/4 

W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 17/4 
C001369A, Materiaalfysica, C004215A, Materiaalfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Diederik Depla
13:00
10:00
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 18/4 
C000104A, Thermische fysica
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
10:00
08:30
C002994A, Extragalactische sterrenkunde, C004214A, Sterrenstelsels
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Maarten Baes
11:30
10:00
C000925A, Elektronica
hoorcollege
Practicumzaal 2.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Dirk Poelman
17:30
13:00
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 19/4 
C002133A, Elektromagnetisme, C004216A, Relativity and Electromagnetism
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Archisman Ghosh
11:30
08:30
C000104A, Thermische fysica
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
13:00
11:30
C001369A, Materiaalfysica, C004215A, Materiaalfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Jolien Dendooven
16:00
14:30
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 20/4 
C002133A, Elektromagnetisme, C004216A, Relativity and Electromagnetism
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Archisman Ghosh
10:00
08:30
C002994A, Extragalactische sterrenkunde, C004214A, Sterrenstelsels
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Maarten Baes
13:00
10:00
C002133A, Elektromagnetisme, C004216A, Relativity and Electromagnetism
hoorcollege
Leslokaal 3.2, Gebouw S9, Campus Sterre
Archisman Ghosh
16:00
14:30
W 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 21/4 
C000104A, Thermische fysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
13:00
10:00
C004217A, Groepen en representaties
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Frank Verstraete
17:30
14:30

W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 24/4 
C001369A, Materiaalfysica, C004215A, Materiaalfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Diederik Depla
13:00
10:00
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 25/4 
C000104A, Thermische fysica
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
10:00
08:30
C002994A, Extragalactische sterrenkunde, C004214A, Sterrenstelsels
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Maarten Baes
11:30
10:00
C000925A, Elektronica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Dirk Poelman
17:30
13:00
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 26/4 
C002133A, Elektromagnetisme, C004216A, Relativity and Electromagnetism
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Archisman Ghosh
11:30
08:30
C000104A, Thermische fysica
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
13:00
11:30
C001369A, Materiaalfysica, C004215A, Materiaalfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Jolien Dendooven
16:00
14:30
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 27/4 
C002133A, Elektromagnetisme, C004216A, Relativity and Electromagnetism
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Archisman Ghosh
10:00
08:30
C002994A, Extragalactische sterrenkunde, C004214A, Sterrenstelsels
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Maarten Baes
13:00
10:00
C002133A, Elektromagnetisme, C004216A, Relativity and Electromagnetism
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Archisman Ghosh
16:00
14:30
W 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 28/4 
C000104A, Thermische fysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
13:00
10:00
C004217A, Groepen en representaties
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Frank Verstraete
17:30
14:30

W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 1/5 
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 2/5 
C000104A, Thermische fysica
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
10:00
08:30
C002994A, Extragalactische sterrenkunde, C004214A, Sterrenstelsels
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Maarten Baes
11:30
10:00
C000925A, Elektronica
hoorcollege
Practicumzaal 2.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Dirk Poelman
17:30
13:00
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 3/5 
C002133A, Elektromagnetisme, C004216A, Relativity and Electromagnetism
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Archisman Ghosh
11:30
08:30
C000104A, Thermische fysica
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
13:00
11:30
C004218A, Experimenteren in de fysica en de sterrenkunde 2
practicum
Leslokaal 0.1, Gebouw S8, Campus Sterre
Véronique Cremers
19:00
14:30
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 4/5 
C002133A, Elektromagnetisme, C004216A, Relativity and Electromagnetism
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Archisman Ghosh
10:00
08:30
C002994A, Extragalactische sterrenkunde, C004214A, Sterrenstelsels
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Maarten Baes
13:00
10:00
C004218A, Experimenteren in de fysica en de sterrenkunde 2
practicum
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
19:00
14:30
W 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 5/5 
C000104A, Thermische fysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
13:00
10:00
C004217A, Groepen en representaties
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Frank Verstraete
17:30
14:30

W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 8/5 
C001369A, Materiaalfysica, C004215A, Materiaalfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Diederik Depla
13:00
10:00
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 9/5 
C000104A, Thermische fysica
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
10:00
08:30
C002994A, Extragalactische sterrenkunde, C004214A, Sterrenstelsels
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Maarten Baes
11:30
10:00
C000925A, Elektronica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Dirk Poelman
17:30
13:00
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 10/5 
C000104A, Thermische fysica
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
13:00
11:30
C001369A, Materiaalfysica, C004215A, Materiaalfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Jolien Dendooven
16:00
14:30
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 11/5 
C002133A, Elektromagnetisme, C004216A, Relativity and Electromagnetism
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Archisman Ghosh
10:00
08:30
C002994A, Extragalactische sterrenkunde, C004214A, Sterrenstelsels
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Maarten Baes
13:00
10:00
C004218A, Experimenteren in de fysica en de sterrenkunde 2
practicum
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
19:00
14:30
W 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 12/5 
C000104A, Thermische fysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
13:00
10:00
C004217A, Groepen en representaties
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Frank Verstraete
17:30
14:30

W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 15/5 
C001369A, Materiaalfysica, C004215A, Materiaalfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Diederik Depla
13:00
10:00
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 16/5 
C000104A, Thermische fysica
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
10:00
08:30
C002994A, Extragalactische sterrenkunde, C004214A, Sterrenstelsels
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Maarten Baes
11:30
10:00
C000925A, Elektronica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Dirk Poelman
17:30
13:00
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 17/5 
C002133A, Elektromagnetisme, C004216A, Relativity and Electromagnetism
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Archisman Ghosh
11:30
08:30
C000104A, Thermische fysica
hoorcollege
Leslokaal 1.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
13:00
11:30
C001369A, Materiaalfysica, C004215A, Materiaalfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Jolien Dendooven
16:00
14:30
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 18/5 
W 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 19/5 

W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 22/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 23/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 24/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 25/5 
W 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 26/5 

  Afgelopen uur aangepast.