Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 26/9 
C003574A, Analyse I, C004203A, Wiskundige structuren en functies
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Jasson Vindas Diaz
10:00
08:30
C003554A, Lineaire algebra en meetkunde I, C004204A, Lineaire algebra
hoorcollege
Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre
Anneleen De Schepper
11:30
10:00
C003080A, Programmeren, C003080B, Programmeren, C003080C, Programming, C003717A, Programmeren
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw L9, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
13:00
11:30
C004205A, Chemie
hoorcollege
Auditorium 6, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Zeger Hens
16:00
14:30
C004229A, Introductory Biophysics
hoorcollege
PC / laptoplokaal 1.1 Alan Turing, Gebouw S9, Campus Sterre
Nele Vandersickel
17:30
14:30
C000838A, Deklagen en oppervlakfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Diederik Depla
17:30
14:30
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 27/9 
C003574A, Analyse I, C004203A, Wiskundige structuren en functies
hoorcollege
Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre
Jasson Vindas Diaz
10:00
08:30
C004211A, Experimenteren in de fysica en de sterrenkunde 1
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
14:30
10:00
C004211A, Experimenteren in de fysica en de sterrenkunde 1
hoorcollege
Auditorium A, Gebouw S4, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
16:00
13:00
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 28/9 
C003554A, Lineaire algebra en meetkunde I, C004204A, Lineaire algebra
hoorcollege
Auditorium A3, Gebouw S9, Campus Sterre
Anneleen De Schepper
10:00
08:30
C000857A, Mechanica
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 1 Emmy Noether, Gebouw S25, Campus Sterre
Matthieu Boone
11:30
10:00
C000246A, Fysica 1, C000857A, Mechanica, C003967A, Fysica: mechanica
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Matthieu Boone
13:00
11:30
C004211A, Experimenteren in de fysica en de sterrenkunde 1
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
17:30
14:30
C004211A, Experimenteren in de fysica en de sterrenkunde 1
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
19:00
14:30
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 29/9 
C003080A, Programmeren, C003080B, Programmeren, C003080C, Programming, C003717A, Programmeren
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw L9, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C004204A, Lineaire algebra
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Jari Desmet
11:30
10:00
C000246A, Fysica 1, C000857A, Mechanica, C003967A, Fysica: mechanica
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Matthieu Boone
13:00
11:30
C004205A, Chemie
hoorcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Zeger Hens
17:30
14:30
W 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 30/9 
C003574A, Analyse I, C004203A, Wiskundige structuren en functies
hoorcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Jasson Vindas Diaz, Maarten Baes
13:00
10:00
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR02, C003080B, Programmeren GR04, C003080C, Programming GR01, C003717A, Programmeren GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC / laptoplokaal 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC / laptoplokaal 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
17:30
14:30
C004225A, Fysica voor de wereldburger
hoorcollege
Auditorium 7, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Philippe Smet
17:30
14:30
C004229A, Introductory Biophysics
werkcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Nele Vandersickel
17:30
14:30

W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 3/10 
C003574A, Analyse I, C004203A, Wiskundige structuren en functies
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Jasson Vindas Diaz
10:00
08:30
C003554A, Lineaire algebra en meetkunde I, C004204A, Lineaire algebra
hoorcollege
Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre
Anneleen De Schepper
11:30
10:00
C003080A, Programmeren, C003080B, Programmeren, C003080C, Programming, C003717A, Programmeren
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw L9, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
13:00
11:30
C004229A, Introductory Biophysics
hoorcollege
PC / laptoplokaal 1.1 Alan Turing, Gebouw S9, Campus Sterre
Nele Vandersickel
17:30
14:30
C000838A, Deklagen en oppervlakfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Diederik Depla
17:30
14:30
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 4/10 
C003574A, Analyse I, C004203A, Wiskundige structuren en functies
hoorcollege
Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre
Jasson Vindas Diaz
10:00
08:30
C004211A, Experimenteren in de fysica en de sterrenkunde 1
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
14:30
10:00
C004211A, Experimenteren in de fysica en de sterrenkunde 1
hoorcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
16:00
13:00
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 5/10 
C003554A, Lineaire algebra en meetkunde I, C004204A, Lineaire algebra
hoorcollege
Auditorium A3, Gebouw S9, Campus Sterre
Anneleen De Schepper
10:00
08:30
C000857A, Mechanica
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 1 Emmy Noether, Gebouw S25, Campus Sterre
Matthieu Boone
11:30
10:00
C000246A, Fysica 1, C000857A, Mechanica, C003967A, Fysica: mechanica
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Matthieu Boone
13:00
11:30
C004211A, Experimenteren in de fysica en de sterrenkunde 1
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
19:00
14:30
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 6/10 
C003080A, Programmeren, C003080B, Programmeren, C003080C, Programming, C003717A, Programmeren
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw L9, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C004204A, Lineaire algebra
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Jari Desmet
11:30
10:00
C000246A, Fysica 1, C000857A, Mechanica, C003967A, Fysica: mechanica
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Matthieu Boone
13:00
11:30
C004205A, Chemie
hoorcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Zeger Hens
17:30
14:30
W 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 7/10 
C003574A, Analyse I, C004203A, Wiskundige structuren en functies
hoorcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Jasson Vindas Diaz, Maarten Baes
13:00
10:00
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR02, C003080B, Programmeren GR04, C003080C, Programming GR01, C003717A, Programmeren GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC / laptoplokaal 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC / laptoplokaal 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Peter Dawyndt
17:30
14:30
C004225A, Fysica voor de wereldburger
hoorcollege
Auditorium 7, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Philippe Smet
17:30
14:30
C004229A, Introductory Biophysics
werkcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Nele Vandersickel
17:30
14:30

W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 10/10 
C003574A, Analyse I, C004203A, Wiskundige structuren en functies
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Jasson Vindas Diaz
10:00
08:30
C003554A, Lineaire algebra en meetkunde I, C004204A, Lineaire algebra
hoorcollege
Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre
Anneleen De Schepper
11:30
10:00
C003080A, Programmeren, C003080B, Programmeren, C003080C, Programming, C003717A, Programmeren
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw L9, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
13:00
11:30
C004205A, Chemie
practicum
Practicumzaal 3.1, Gebouw S3, Campus Sterre
Zeger Hens
18:00
14:00
C004229A, Introductory Biophysics
hoorcollege
PC / laptoplokaal 1.1 Alan Turing, Gebouw S9, Campus Sterre
Nele Vandersickel
17:30
14:30
C000838A, Deklagen en oppervlakfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Diederik Depla
17:30
14:30
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 11/10 
C003574A, Analyse I, C004203A, Wiskundige structuren en functies
hoorcollege
Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre
Jasson Vindas Diaz
10:00
08:30
C004211A, Experimenteren in de fysica en de sterrenkunde 1
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
14:30
10:00
C000857A, Mechanica
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A3, Gebouw S9, Campus Sterre
Matthieu Boone
17:30
16:00
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 12/10 
C003554A, Lineaire algebra en meetkunde I, C004204A, Lineaire algebra
hoorcollege
Auditorium A3, Gebouw S9, Campus Sterre
Anneleen De Schepper
10:00
08:30
C000857A, Mechanica
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 1 Emmy Noether, Gebouw S25, Campus Sterre
Matthieu Boone
11:30
10:00
C000246A, Fysica 1, C000857A, Mechanica, C003967A, Fysica: mechanica
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Matthieu Boone
13:00
11:30
C004211A, Experimenteren in de fysica en de sterrenkunde 1
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
19:00
14:30
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 13/10 
C003080A, Programmeren, C003080B, Programmeren, C003080C, Programming, C003717A, Programmeren
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw L9, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C004204A, Lineaire algebra
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Jari Desmet
11:30
10:00
C000246A, Fysica 1, C000857A, Mechanica, C003967A, Fysica: mechanica
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Matthieu Boone
13:00
11:30
C004205A, Chemie
hoorcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Zeger Hens
17:30
14:30
W 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 14/10 
C003574A, Analyse I, C004203A, Wiskundige structuren en functies
hoorcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Jasson Vindas Diaz, Maarten Baes
13:00
10:00
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR02, C003080B, Programmeren GR04, C003080C, Programming GR01, C003717A, Programmeren GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC / laptoplokaal 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC / laptoplokaal 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Peter Dawyndt
17:30
14:30
C004225A, Fysica voor de wereldburger
hoorcollege
Auditorium 7, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Philippe Smet
17:30
14:30
C004229A, Introductory Biophysics
werkcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Nele Vandersickel
17:30
14:30

W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 17/10 
C003574A, Analyse I, C004203A, Wiskundige structuren en functies
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Jasson Vindas Diaz
10:00
08:30
C003554A, Lineaire algebra en meetkunde I, C004204A, Lineaire algebra
hoorcollege
Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre
Anneleen De Schepper
11:30
10:00
C003080A, Programmeren, C003080B, Programmeren, C003080C, Programming, C003717A, Programmeren
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw L9, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
13:00
11:30
C004205A, Chemie
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Zeger Hens
17:30
14:30
C004229A, Introductory Biophysics
hoorcollege
PC / laptoplokaal 1.1 Alan Turing, Gebouw S9, Campus Sterre
Nele Vandersickel
17:30
14:30
C000838A, Deklagen en oppervlakfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Diederik Depla
17:30
14:30
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 18/10 
C003574A, Analyse I, C004203A, Wiskundige structuren en functies
hoorcollege
Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre
Jasson Vindas Diaz
10:00
08:30
C004211A, Experimenteren in de fysica en de sterrenkunde 1
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
14:30
10:00
C000857A, Mechanica
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A3, Gebouw S9, Campus Sterre
Matthieu Boone
17:30
16:00
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 19/10 
C003554A, Lineaire algebra en meetkunde I, C004204A, Lineaire algebra
hoorcollege
Auditorium A3, Gebouw S9, Campus Sterre
Anneleen De Schepper
10:00
08:30
C000857A, Mechanica
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 1 Emmy Noether, Gebouw S25, Campus Sterre
Matthieu Boone
11:30
10:00
C000246A, Fysica 1, C000857A, Mechanica, C003967A, Fysica: mechanica
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Matthieu Boone
13:00
11:30
C004211A, Experimenteren in de fysica en de sterrenkunde 1
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
17:30
14:30
C004211A, Experimenteren in de fysica en de sterrenkunde 1
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
19:00
14:30
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 20/10 
C003080A, Programmeren, C003080B, Programmeren, C003080C, Programming, C003717A, Programmeren
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw L9, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C004204A, Lineaire algebra
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Jari Desmet
11:30
10:00
C000246A, Fysica 1, C000857A, Mechanica, C003967A, Fysica: mechanica
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Matthieu Boone
13:00
11:30
C004205A, Chemie
hoorcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Zeger Hens
17:30
14:30
W 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 21/10 
C003574A, Analyse I, C004203A, Wiskundige structuren en functies
hoorcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Jasson Vindas Diaz, Maarten Baes
13:00
10:00
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR02, C003080B, Programmeren GR04, C003080C, Programming GR01, C003717A, Programmeren GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC / laptoplokaal 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC / laptoplokaal 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
17:30
14:30
C004225A, Fysica voor de wereldburger
hoorcollege
Auditorium 7, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Philippe Smet
17:30
14:30
C004229A, Introductory Biophysics
werkcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Nele Vandersickel
17:30
14:30

W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 24/10 
C004203A, Wiskundige structuren en functies
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Maarten Baes
10:00
08:30
C003554A, Lineaire algebra en meetkunde I, C004204A, Lineaire algebra
hoorcollege
Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre
Anneleen De Schepper
11:30
10:00
C004203A, Wiskundige structuren en functies
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Maarten Baes
13:00
11:30
C004205A, Chemie
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Zeger Hens
17:30
14:30
C004229A, Introductory Biophysics
hoorcollege
PC / laptoplokaal 1.1 Alan Turing, Gebouw S9, Campus Sterre
Nele Vandersickel
17:30
14:30
C000838A, Deklagen en oppervlakfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Diederik Depla
17:30
14:30
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 25/10 
C004211A, Experimenteren in de fysica en de sterrenkunde 1
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
14:30
10:00
C000857A, Mechanica
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A3, Gebouw S9, Campus Sterre
Matthieu Boone
17:30
16:00
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 26/10 
C003554A, Lineaire algebra en meetkunde I, C004204A, Lineaire algebra
hoorcollege
Auditorium A3, Gebouw S9, Campus Sterre
Anneleen De Schepper
10:00
08:30
C000857A, Mechanica
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 1 Emmy Noether, Gebouw S25, Campus Sterre
Matthieu Boone
11:30
10:00
C000246A, Fysica 1, C000857A, Mechanica, C003967A, Fysica: mechanica
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Matthieu Boone
13:00
11:30
C004211A, Experimenteren in de fysica en de sterrenkunde 1
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
19:00
14:30
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 27/10 
C003080A, Programmeren, C003080B, Programmeren, C003080C, Programming, C003717A, Programmeren
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw L9, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C004204A, Lineaire algebra
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Jari Desmet
11:30
10:00
C000246A, Fysica 1, C000857A, Mechanica, C003967A, Fysica: mechanica
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Matthieu Boone
13:00
11:30
W 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 28/10 
C004203A, Wiskundige structuren en functies
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Jasson Vindas Diaz, Maarten Baes
13:00
10:00
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR02, C003080B, Programmeren GR04, C003080C, Programming GR01, C003717A, Programmeren GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC / laptoplokaal 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC / laptoplokaal 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
17:30
14:30
C004225A, Fysica voor de wereldburger
hoorcollege
Auditorium 7, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Philippe Smet
17:30
14:30
C004229A, Introductory Biophysics
werkcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Nele Vandersickel
17:30
14:30

W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 31/10 
C004203A, Wiskundige structuren en functies
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Maarten Baes
10:00
08:30
C003554A, Lineaire algebra en meetkunde I, C004204A, Lineaire algebra
hoorcollege
Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre
Anneleen De Schepper
11:30
10:00
C004229A, Introductory Biophysics
hoorcollege
PC / laptoplokaal 1.1 Alan Turing, Gebouw S9, Campus Sterre
Nele Vandersickel
17:30
14:30
C000838A, Deklagen en oppervlakfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Diederik Depla
17:30
14:30
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 1/11 
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 2/11 
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 3/11 
C003080A, Programmeren, C003080B, Programmeren, C003080C, Programming, C003717A, Programmeren
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw L9, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C004204A, Lineaire algebra
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Jari Desmet
11:30
10:00
C000246A, Fysica 1, C000857A, Mechanica, C003967A, Fysica: mechanica
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Matthieu Boone
13:00
11:30
C004205A, Chemie
hoorcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Zeger Hens
17:30
14:30
W 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 4/11 
C004203A, Wiskundige structuren en functies
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Jasson Vindas Diaz, Maarten Baes
13:00
10:00
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR02, C003080B, Programmeren GR04, C003080C, Programming GR01, C003717A, Programmeren GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
Auditorium A3, Gebouw S9, Campus Sterre, PC / laptoplokaal 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC / laptoplokaal 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
17:30
14:30
C004225A, Fysica voor de wereldburger
hoorcollege
Auditorium 7, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Philippe Smet
17:30
14:30
C004229A, Introductory Biophysics
werkcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Nele Vandersickel
17:30
14:30

W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 7/11 
C004203A, Wiskundige structuren en functies
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Maarten Baes
10:00
08:30
C003554A, Lineaire algebra en meetkunde I, C004204A, Lineaire algebra
hoorcollege
Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre
Anneleen De Schepper
11:30
10:00
C004203A, Wiskundige structuren en functies
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Maarten Baes
13:00
11:30
C004229A, Introductory Biophysics
hoorcollege
PC / laptoplokaal 1.1 Alan Turing, Gebouw S9, Campus Sterre
Nele Vandersickel
17:30
14:30
C000838A, Deklagen en oppervlakfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Diederik Depla
17:30
14:30
C004205A, Chemie
hoorcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Zeger Hens
17:30
14:30
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 8/11 
C004211A, Experimenteren in de fysica en de sterrenkunde 1
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
14:30
10:00
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 9/11 
C003554A, Lineaire algebra en meetkunde I, C004204A, Lineaire algebra
hoorcollege
Auditorium A3, Gebouw S9, Campus Sterre
Anneleen De Schepper
10:00
08:30
C000857A, Mechanica
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 1 Emmy Noether, Gebouw S25, Campus Sterre
Matthieu Boone
11:30
10:00
C000246A, Fysica 1, C000857A, Mechanica, C003967A, Fysica: mechanica
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Matthieu Boone
13:00
11:30
C004211A, Experimenteren in de fysica en de sterrenkunde 1
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
19:00
14:30
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 10/11 
C003080A, Programmeren, C003080B, Programmeren, C003080C, Programming, C003717A, Programmeren
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw L9, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C004204A, Lineaire algebra
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Jari Desmet
11:30
10:00
C000246A, Fysica 1, C000857A, Mechanica, C003967A, Fysica: mechanica
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Matthieu Boone
13:00
11:30
C004205A, Chemie
hoorcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Zeger Hens
17:30
14:30
W 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 11/11 

W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 14/11 
C004203A, Wiskundige structuren en functies
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Maarten Baes
10:00
08:30
C003554A, Lineaire algebra en meetkunde I, C004204A, Lineaire algebra
hoorcollege
Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre
Anneleen De Schepper
11:30
10:00
C004205A, Chemie
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Zeger Hens
17:30
14:30
C004229A, Introductory Biophysics
hoorcollege
PC / laptoplokaal 1.1 Alan Turing, Gebouw S9, Campus Sterre
Nele Vandersickel
17:30
14:30
C000838A, Deklagen en oppervlakfysica
hoorcollege
Leslokaal 1.1 Educatieve Master, Gebouw S1, Campus Sterre
Diederik Depla
17:30
14:30
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 15/11 
C004211A, Experimenteren in de fysica en de sterrenkunde 1
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
14:30
10:00
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 16/11 
C003554A, Lineaire algebra en meetkunde I, C004204A, Lineaire algebra
hoorcollege
Auditorium A3, Gebouw S9, Campus Sterre
Anneleen De Schepper
10:00
08:30
C000857A, Mechanica
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 1 Emmy Noether, Gebouw S25, Campus Sterre
Matthieu Boone
11:30
10:00
C000246A, Fysica 1, C000857A, Mechanica, C003967A, Fysica: mechanica
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Matthieu Boone
13:00
11:30
C004211A, Experimenteren in de fysica en de sterrenkunde 1
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
19:00
14:30
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 17/11 
C003080A, Programmeren, C003080B, Programmeren, C003080C, Programming, C003717A, Programmeren
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw L9, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C004204A, Lineaire algebra
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Jari Desmet
11:30
10:00
C000246A, Fysica 1, C000857A, Mechanica, C003967A, Fysica: mechanica
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Matthieu Boone
13:00
11:30
C004205A, Chemie
hoorcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Zeger Hens
17:30
14:30
W 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 18/11 
C004203A, Wiskundige structuren en functies
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Jasson Vindas Diaz, Maarten Baes
13:00
10:00
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR02, C003080B, Programmeren GR04, C003080C, Programming GR01, C003717A, Programmeren GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC / laptoplokaal 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC / laptoplokaal 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
17:30
14:30
C004225A, Fysica voor de wereldburger
hoorcollege
Auditorium 7, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Philippe Smet
17:30
14:30
C004229A, Introductory Biophysics
werkcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Nele Vandersickel
17:30
14:30

W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 21/11 
C004203A, Wiskundige structuren en functies
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Maarten Baes
10:00
08:30
C004204A, Lineaire algebra
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Jari Desmet
11:30
10:00
C004203A, Wiskundige structuren en functies
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Maarten Baes
13:00
11:30
C004229A, Introductory Biophysics
hoorcollege
PC / laptoplokaal 1.1 Alan Turing, Gebouw S9, Campus Sterre
Nele Vandersickel
17:30
14:30
C000838A, Deklagen en oppervlakfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Diederik Depla
17:30
14:30
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 22/11 
C004211A, Experimenteren in de fysica en de sterrenkunde 1
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
14:30
10:00
C000857A, Mechanica
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A3, Gebouw S9, Campus Sterre
Matthieu Boone
17:30
16:00
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 23/11 
C004204A, Lineaire algebra
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A3, Gebouw S9, Campus Sterre
Jari Desmet
10:00
08:30
C000857A, Mechanica
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 1 Emmy Noether, Gebouw S25, Campus Sterre
Matthieu Boone
11:30
10:00
C000246A, Fysica 1, C000857A, Mechanica, C003967A, Fysica: mechanica
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Matthieu Boone
13:00
11:30
C004211A, Experimenteren in de fysica en de sterrenkunde 1
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
19:00
14:30
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 24/11 
C003080A, Programmeren, C003080B, Programmeren, C003080C, Programming, C003717A, Programmeren
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw L9, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C000246A, Fysica 1, C000857A, Mechanica, C003967A, Fysica: mechanica
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Matthieu Boone
13:00
11:30
C004205A, Chemie
hoorcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Zeger Hens
17:30
14:30
W 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 25/11 
C004203A, Wiskundige structuren en functies
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Jasson Vindas Diaz, Maarten Baes
13:00
10:00
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR02, C003080B, Programmeren GR04, C003080C, Programming GR01, C003717A, Programmeren GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC / laptoplokaal 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC / laptoplokaal 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
17:30
14:30
C004225A, Fysica voor de wereldburger
hoorcollege
Auditorium 7, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Philippe Smet
17:30
14:30
C004229A, Introductory Biophysics
werkcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Nele Vandersickel
17:30
14:30

W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 28/11 
C004203A, Wiskundige structuren en functies
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Maarten Baes
10:00
08:30
C004204A, Lineaire algebra
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Jari Desmet
11:30
10:00
C004203A, Wiskundige structuren en functies
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Maarten Baes
13:00
11:30
C004205A, Chemie
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Zeger Hens
17:30
14:30
C004229A, Introductory Biophysics
hoorcollege
PC / laptoplokaal 1.1 Alan Turing, Gebouw S9, Campus Sterre
Nele Vandersickel
17:30
14:30
C000838A, Deklagen en oppervlakfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Diederik Depla
17:30
14:30
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 29/11 
C004211A, Experimenteren in de fysica en de sterrenkunde 1
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
14:30
10:00
C000857A, Mechanica
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A3, Gebouw S9, Campus Sterre
Matthieu Boone
17:30
16:00
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 30/11 
C004204A, Lineaire algebra
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A3, Gebouw S9, Campus Sterre
Jari Desmet
10:00
08:30
C000857A, Mechanica
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 1 Emmy Noether, Gebouw S25, Campus Sterre
Matthieu Boone
11:30
10:00
C000246A, Fysica 1, C000857A, Mechanica, C003967A, Fysica: mechanica
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Matthieu Boone
13:00
11:30
C004211A, Experimenteren in de fysica en de sterrenkunde 1
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
19:00
14:30
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 1/12 
C003080A, Programmeren, C003080B, Programmeren, C003080C, Programming, C003717A, Programmeren
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw L9, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C000246A, Fysica 1, C000857A, Mechanica, C003967A, Fysica: mechanica
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Matthieu Boone
13:00
11:30
W 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 2/12 
C004203A, Wiskundige structuren en functies
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Jasson Vindas Diaz, Maarten Baes
13:00
10:00
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR02, C003080B, Programmeren GR04, C003080C, Programming GR01, C003717A, Programmeren GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC / laptoplokaal 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC / laptoplokaal 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
17:30
14:30
C004225A, Fysica voor de wereldburger
hoorcollege
Auditorium 7, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Philippe Smet
17:30
14:30
C004229A, Introductory Biophysics
werkcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Nele Vandersickel
17:30
14:30

W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 5/12 
C004203A, Wiskundige structuren en functies
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Maarten Baes
10:00
08:30
C004204A, Lineaire algebra
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Jari Desmet
11:30
10:00
C004203A, Wiskundige structuren en functies
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Maarten Baes
13:00
11:30
C004229A, Introductory Biophysics
hoorcollege
PC / laptoplokaal 1.1 Alan Turing, Gebouw S9, Campus Sterre
Nele Vandersickel
17:30
14:30
C000838A, Deklagen en oppervlakfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Diederik Depla
17:30
14:30
C004205A, Chemie
hoorcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Zeger Hens
17:30
14:30
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 6/12 
C004211A, Experimenteren in de fysica en de sterrenkunde 1
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
14:30
10:00
C000857A, Mechanica
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A3, Gebouw S9, Campus Sterre
Matthieu Boone
17:30
16:00
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 7/12 
C004204A, Lineaire algebra
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A3, Gebouw S9, Campus Sterre
Jari Desmet
10:00
08:30
C000857A, Mechanica
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 1 Emmy Noether, Gebouw S25, Campus Sterre
Matthieu Boone
11:30
10:00
C000857A, Mechanica
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Matthieu Boone
13:00
11:30
C004211A, Experimenteren in de fysica en de sterrenkunde 1
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
19:00
14:30
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 8/12 
C003080A, Programmeren, C003080B, Programmeren, C003080C, Programming, C003717A, Programmeren
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw L9, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C000857A, Mechanica
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Matthieu Boone
13:00
11:30
C004205A, Chemie
hoorcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Zeger Hens
17:30
14:30
W 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 9/12 
C004203A, Wiskundige structuren en functies
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Jasson Vindas Diaz, Maarten Baes
13:00
10:00
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR02, C003080B, Programmeren GR04, C003080C, Programming GR01, C003717A, Programmeren GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC / laptoplokaal 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC / laptoplokaal 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
17:30
14:30
C004225A, Fysica voor de wereldburger
hoorcollege
Auditorium 7, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Philippe Smet
17:30
14:30
C004229A, Introductory Biophysics
werkcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Nele Vandersickel
17:30
14:30

W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 12/12 
C004203A, Wiskundige structuren en functies
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 1, Gebouw S2, Campus Sterre
Maarten Baes
10:00
08:30
C004204A, Lineaire algebra
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Jari Desmet
11:30
10:00
C004203A, Wiskundige structuren en functies
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Maarten Baes
13:00
11:30
C004205A, Chemie
practicum
Practicumzaal 0.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Zeger Hens
17:30
14:00
C004229A, Introductory Biophysics
hoorcollege
PC / laptoplokaal 1.1 Alan Turing, Gebouw S9, Campus Sterre
Nele Vandersickel
17:30
14:30
C000838A, Deklagen en oppervlakfysica
hoorcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S1, Campus Sterre
Diederik Depla
17:30
14:30
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 13/12 
C004211A, Experimenteren in de fysica en de sterrenkunde 1
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
14:30
10:00
C000857A, Mechanica
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A3, Gebouw S9, Campus Sterre
Matthieu Boone
17:30
16:00
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 14/12 
C004204A, Lineaire algebra
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A3, Gebouw S9, Campus Sterre
Jari Desmet
10:00
08:30
C000857A, Mechanica
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 1 Emmy Noether, Gebouw S25, Campus Sterre
Matthieu Boone
11:30
10:00
C000246A, Fysica 1, C000857A, Mechanica
hoorcollege
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Matthieu Boone
13:00
11:30
C004211A, Experimenteren in de fysica en de sterrenkunde 1
practicum
Practicumzaal 1.1, Gebouw S2, Campus Sterre
Natalie Jachowicz
19:00
14:30
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 15/12 
C003080A, Programmeren, C003080B, Programmeren, C003080C, Programming, C003717A, Programmeren
hoorcollege
Auditorium 1, Gebouw L9, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C000246A, Fysica 1, C000857A, Mechanica
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Matthieu Boone
13:00
11:30
C004205A, Chemie
hoorcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Zeger Hens
17:30
14:30
W 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 16/12 
C004203A, Wiskundige structuren en functies
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, Gebouw S3, Campus Sterre
Jasson Vindas Diaz, Maarten Baes
13:00
10:00
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR02, C003080B, Programmeren GR04, C003080C, Programming GR01, C003717A, Programmeren GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC / laptoplokaal 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC / laptoplokaal 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
17:30
14:30
C004225A, Fysica voor de wereldburger
hoorcollege
Auditorium 7, Gebouw L10, Campus Ledeganck
Philippe Smet
17:30
14:30
C004229A, Introductory Biophysics
werkcollege
Leslokaal 3.1, Gebouw S9, Campus Sterre
Nele Vandersickel
17:30
14:30

W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 19/12 
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR02, C003080B, Programmeren GR03, C003080B, Programmeren GR04, C003080C, Programming GR01, C003301A, Computational Biosciences GR01, C003717A, Programmeren GR01, C003804A, Programming and Algorithms GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
Auditorium A, PlaRoz, Campus Boekentoren, Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre, Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
17:30
14:30
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 20/12 
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR02, C003080B, Programmeren GR03, C003080B, Programmeren GR04, C003080C, Programming GR01, C003301A, Computational Biosciences GR01, C003717A, Programmeren GR01, C003804A, Programming and Algorithms GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
Auditorium A0, Gebouw S9, Campus Sterre, Auditorium A1, Gebouw S9, Campus Sterre
13:00
10:00
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 21/12 
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 22/12 
W 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 23/12 
C004203A, Wiskundige structuren en functies
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 3.1, Gebouw S8, Campus Sterre
13:00
10:00