Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13/2
K001111A, Global Energy Politics
hoorcollege
Lokaal 8.6 Rode Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Thijs Van de Graaf
16:00
13:00
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14/2
K001016A, The European Union’s International Development Policy
hoorcollege: response college
Auditorium H, T2, Campus Ufo, Lokaal 3.10, T2, Campus Ufo
Petra Debusscher
11:30
08:30
K000997A, European Union Trade Policy
hoorcollege
Lokaal 1.11, T2, Campus Ufo
Ferdi De Ville
19:00
16:00
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15/2
K001141A, The European Union's Neighbourhood Policies
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Fabienne Bossuyt
11:30
08:30
K001075A, Masterproef
masterproef
Lokaal 1.10, T2, Campus Ufo
17:30
08:30
K001231A, Nationale veiligheid in hedendaags perspectief
hoorcollege
Dirk Debeaussaert
13:00
10:00
K001330A, Politics of Development
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Maria Martin de Almagro Iniesta
16:00
13:00
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16/2
K000997A, European Union Trade Policy
hoorcollege
Lokaal 1.11, T2, Campus Ufo
Ferdi De Ville
17:30
14:30
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17/2
K001258A, Actuele vraagstukken van de internationale politiek
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium D, T2, Campus Ufo
Thijs Van de Graaf
10:00
08:30
K001357A, Community Service Learning: werkcollege politieke wetenschappen
hoorcollege
Lokaal 3.10, T2, Campus Ufo
Fabienne Bossuyt
13:00
10:00
F000751A, Economic Globalisation
hoorcollege
Auditorium E - Maurice Van Vaerenbergh, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Samuel Standaert
13:00
10:00
K001373A, French for Political Scientists
hoorcollege
Lokaal 2.2, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Nina Christiaen
16:00
13:00
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20/2
K001111A, Global Energy Politics
hoorcollege
Lokaal -3.1, T1, Campus Ufo
Thijs Van de Graaf
16:00
13:00
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21/2
K001016A, The European Union’s International Development Policy
hoorcollege: response college
Auditorium H, T2, Campus Ufo, Lokaal 3.10, T2, Campus Ufo
Petra Debusscher
11:30
08:30
K000997A, European Union Trade Policy
hoorcollege
Lokaal 1.11, T2, Campus Ufo
Ferdi De Ville
19:00
16:00
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22/2
K001141A, The European Union's Neighbourhood Policies
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Fabienne Bossuyt
11:30
08:30
K001075A, Masterproef
masterproef
Lokaal 1.10, T2, Campus Ufo
17:30
08:30
K001231A, Nationale veiligheid in hedendaags perspectief
hoorcollege
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Dirk Debeaussaert
13:00
10:00
K001330A, Politics of Development
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Maria Martin de Almagro Iniesta
16:00
13:00
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23/2
K000997A, European Union Trade Policy
hoorcollege
Lokaal 1.11, T2, Campus Ufo
Ferdi De Ville
17:30
14:30
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24/2
K001258A, Actuele vraagstukken van de internationale politiek
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium D, T2, Campus Ufo
Thijs Van de Graaf
10:00
08:30
K001357A, Community Service Learning: werkcollege politieke wetenschappen
hoorcollege
Lokaal 3.10, T2, Campus Ufo
Fabienne Bossuyt
13:00
10:00
F000751A, Economic Globalisation
hoorcollege
Auditorium E - Maurice Van Vaerenbergh, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Samuel Standaert
13:00
10:00
K001373A, French for Political Scientists
hoorcollege
Lokaal 2.2, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Nina Christiaen
16:00
13:00
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 27/2
K001111A, Global Energy Politics
hoorcollege
Lokaal -3.1, T1, Campus Ufo
Thijs Van de Graaf
16:00
13:00
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 28/2
K001016A, The European Union’s International Development Policy
hoorcollege: response college
Auditorium H, T2, Campus Ufo, Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Petra Debusscher
11:30
08:30
K000997A, European Union Trade Policy
hoorcollege
Lokaal 1.11, T2, Campus Ufo
Ferdi De Ville
19:00
16:00
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 1/3
K001141A, The European Union's Neighbourhood Policies
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Fabienne Bossuyt
11:30
08:30
K001075A, Masterproef
masterproef
Lokaal 1.10, T2, Campus Ufo
17:30
08:30
K001231A, Nationale veiligheid in hedendaags perspectief
hoorcollege
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Dirk Debeaussaert
13:00
10:00
K001330A, Politics of Development
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Maria Martin de Almagro Iniesta
16:00
13:00
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 2/3
K000997A, European Union Trade Policy
hoorcollege
Lokaal 1.11, T2, Campus Ufo
Ferdi De Ville
17:30
14:30
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 3/3
K001258A, Actuele vraagstukken van de internationale politiek
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium D, T2, Campus Ufo
Thijs Van de Graaf
10:00
08:30
K001357A, Community Service Learning: werkcollege politieke wetenschappen
hoorcollege
Lokaal 3.10, T2, Campus Ufo
Fabienne Bossuyt
13:00
10:00
F000751A, Economic Globalisation
hoorcollege
Auditorium E - Maurice Van Vaerenbergh, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Samuel Standaert
13:00
10:00
K001373A, French for Political Scientists
hoorcollege
Lokaal 2.2, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Nina Christiaen
16:00
13:00
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 6/3
K001111A, Global Energy Politics
hoorcollege
Lokaal -3.1, T1, Campus Ufo
Thijs Van de Graaf
16:00
13:00
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 7/3
K001016A, The European Union’s International Development Policy
hoorcollege: response college
Auditorium H, T2, Campus Ufo, Lokaal 3.10, T2, Campus Ufo
Petra Debusscher
11:30
08:30
K000997A, European Union Trade Policy
hoorcollege
Lokaal 1.11, T2, Campus Ufo
Ferdi De Ville
19:00
16:00
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 8/3
K001141A, The European Union's Neighbourhood Policies
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Fabienne Bossuyt
11:30
08:30
K001075A, Masterproef
masterproef
Lokaal 1.10, T2, Campus Ufo
17:30
08:30
K001231A, Nationale veiligheid in hedendaags perspectief
hoorcollege
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Dirk Debeaussaert
13:00
10:00
K001330A, Politics of Development
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Maria Martin de Almagro Iniesta
16:00
13:00
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 9/3
K000997A, European Union Trade Policy
hoorcollege
Lokaal 1.11, T2, Campus Ufo
Ferdi De Ville
17:30
14:30
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 10/3
K001258A, Actuele vraagstukken van de internationale politiek
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium D, T2, Campus Ufo
Thijs Van de Graaf
10:00
08:30
K001357A, Community Service Learning: werkcollege politieke wetenschappen
hoorcollege
Lokaal 3.10, T2, Campus Ufo
Fabienne Bossuyt
13:00
10:00
F000751A, Economic Globalisation
hoorcollege
Auditorium E - Maurice Van Vaerenbergh, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Samuel Standaert
13:00
10:00
K001373A, French for Political Scientists
hoorcollege
Lokaal 2.2, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Nina Christiaen
16:00
13:00
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13/3
K001111A, Global Energy Politics
hoorcollege
Lokaal -3.1, T1, Campus Ufo
Thijs Van de Graaf
16:00
13:00
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14/3
K001016A, The European Union’s International Development Policy
hoorcollege: response college
Auditorium H, T2, Campus Ufo, Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Petra Debusscher
11:30
08:30
K000997A, European Union Trade Policy
hoorcollege
Lokaal 1.11, T2, Campus Ufo
Ferdi De Ville
19:00
16:00
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15/3
K001141A, The European Union's Neighbourhood Policies
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Fabienne Bossuyt
11:30
08:30
K001075A, Masterproef
masterproef
Lokaal 1.10, T2, Campus Ufo
17:30
08:30
K001231A, Nationale veiligheid in hedendaags perspectief
hoorcollege
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Dirk Debeaussaert
13:00
10:00
K001330A, Politics of Development
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Maria Martin de Almagro Iniesta
16:00
13:00
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16/3
K000997A, European Union Trade Policy
hoorcollege
Lokaal 1.11, T2, Campus Ufo
Ferdi De Ville
17:30
14:30
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17/3
K001258A, Actuele vraagstukken van de internationale politiek
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium D, T2, Campus Ufo
Thijs Van de Graaf
10:00
08:30
K001357A, Community Service Learning: werkcollege politieke wetenschappen
hoorcollege
Lokaal 3.10, T2, Campus Ufo
Fabienne Bossuyt
13:00
10:00
F000751A, Economic Globalisation
hoorcollege
Auditorium E - Maurice Van Vaerenbergh, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Samuel Standaert
13:00
10:00
K001373A, French for Political Scientists
hoorcollege
Lokaal 2.2, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Nina Christiaen
16:00
13:00
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20/3
K001111A, Global Energy Politics
hoorcollege
Lokaal -3.1, T1, Campus Ufo
Thijs Van de Graaf
16:00
13:00
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21/3
K001016A, The European Union’s International Development Policy
hoorcollege: response college
Auditorium H, T2, Campus Ufo, Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Petra Debusscher
11:30
08:30
K000997A, European Union Trade Policy
hoorcollege
Lokaal 1.11, T2, Campus Ufo
Ferdi De Ville
19:00
16:00
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22/3
K001141A, The European Union's Neighbourhood Policies
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Fabienne Bossuyt
11:30
08:30
K001075A, Masterproef
masterproef
Lokaal 1.10, T2, Campus Ufo
17:30
08:30
K001231A, Nationale veiligheid in hedendaags perspectief
hoorcollege
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Dirk Debeaussaert
13:00
10:00
K001330A, Politics of Development
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Maria Martin de Almagro Iniesta
16:00
13:00
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23/3
K000997A, European Union Trade Policy
hoorcollege
Lokaal 1.11, T2, Campus Ufo
Ferdi De Ville
17:30
14:30
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24/3
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 27/3
K001111A, Global Energy Politics
hoorcollege
Lokaal -3.1, T1, Campus Ufo
Thijs Van de Graaf
16:00
13:00
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 28/3
K001016A, The European Union’s International Development Policy
hoorcollege: response college
Auditorium H, T2, Campus Ufo, Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Petra Debusscher
11:30
08:30
K000997A, European Union Trade Policy
hoorcollege
Lokaal 1.11, T2, Campus Ufo
Ferdi De Ville
19:00
16:00
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 29/3
K001141A, The European Union's Neighbourhood Policies
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Fabienne Bossuyt
11:30
08:30
K001075A, Masterproef
masterproef
Lokaal 1.10, T2, Campus Ufo
17:30
08:30
K001231A, Nationale veiligheid in hedendaags perspectief
hoorcollege
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Dirk Debeaussaert
13:00
10:00
K001330A, Politics of Development
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Maria Martin de Almagro Iniesta
16:00
13:00
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 30/3
K000997A, European Union Trade Policy
hoorcollege
Lokaal 1.11, T2, Campus Ufo
Ferdi De Ville
17:30
14:30
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 31/3
K001258A, Actuele vraagstukken van de internationale politiek
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium D, T2, Campus Ufo
Thijs Van de Graaf
10:00
08:30
K001357A, Community Service Learning: werkcollege politieke wetenschappen
hoorcollege
Lokaal 3.10, T2, Campus Ufo
Fabienne Bossuyt
13:00
10:00
F000751A, Economic Globalisation
hoorcollege
Auditorium E - Maurice Van Vaerenbergh, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Samuel Standaert
13:00
10:00
K001373A, French for Political Scientists
hoorcollege
Lokaal 2.2, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Nina Christiaen
16:00
13:00
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 3/4
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 4/4
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 5/4
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 6/4
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 7/4
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 10/4
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 11/4
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 12/4
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 13/4
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 14/4
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 17/4
K001111A, Global Energy Politics
hoorcollege
Lokaal -3.1, T1, Campus Ufo
Thijs Van de Graaf
16:00
13:00
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 18/4
K001016A, The European Union’s International Development Policy
hoorcollege: response college
Auditorium H, T2, Campus Ufo, Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Petra Debusscher
11:30
08:30
K000997A, European Union Trade Policy
hoorcollege
Lokaal 1.11, T2, Campus Ufo
Ferdi De Ville
19:00
16:00
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 19/4
K001141A, The European Union's Neighbourhood Policies
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Fabienne Bossuyt
11:30
08:30
K001075A, Masterproef
masterproef
Lokaal 1.10, T2, Campus Ufo
17:30
08:30
K001231A, Nationale veiligheid in hedendaags perspectief
hoorcollege
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Dirk Debeaussaert
13:00
10:00
K001330A, Politics of Development
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Maria Martin de Almagro Iniesta
16:00
13:00
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 20/4
K000997A, European Union Trade Policy
hoorcollege
Lokaal 1.11, T2, Campus Ufo
Ferdi De Ville
17:30
14:30
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 21/4
K001258A, Actuele vraagstukken van de internationale politiek
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium D, T2, Campus Ufo
Thijs Van de Graaf
10:00
08:30
K001357A, Community Service Learning: werkcollege politieke wetenschappen
hoorcollege
Lokaal 3.10, T2, Campus Ufo
Fabienne Bossuyt
13:00
10:00
F000751A, Economic Globalisation
hoorcollege
Auditorium E - Maurice Van Vaerenbergh, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Samuel Standaert
13:00
10:00
K001373A, French for Political Scientists
hoorcollege
Lokaal 2.2, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Nina Christiaen
16:00
13:00
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 24/4
K001111A, Global Energy Politics
hoorcollege
Lokaal -3.1, T1, Campus Ufo
Thijs Van de Graaf
16:00
13:00
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 25/4
K001016A, The European Union’s International Development Policy
hoorcollege: response college
Auditorium H, T2, Campus Ufo, Lokaal 3.10, T2, Campus Ufo
Petra Debusscher
11:30
08:30
K000997A, European Union Trade Policy
hoorcollege
Lokaal 1.11, T2, Campus Ufo
Ferdi De Ville
19:00
16:00
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 26/4
K001141A, The European Union's Neighbourhood Policies
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Fabienne Bossuyt
11:30
08:30
K001075A, Masterproef
masterproef
Lokaal 1.10, T2, Campus Ufo
17:30
08:30
K001231A, Nationale veiligheid in hedendaags perspectief
hoorcollege
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Dirk Debeaussaert
13:00
10:00
K001330A, Politics of Development
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Maria Martin de Almagro Iniesta
16:00
13:00
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 27/4
K000997A, European Union Trade Policy
hoorcollege
Lokaal 1.11, T2, Campus Ufo
Ferdi De Ville
17:30
14:30
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 28/4
K001258A, Actuele vraagstukken van de internationale politiek
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium D, T2, Campus Ufo
Thijs Van de Graaf
10:00
08:30
K001357A, Community Service Learning: werkcollege politieke wetenschappen
hoorcollege
Lokaal 3.10, T2, Campus Ufo
Fabienne Bossuyt
13:00
10:00
F000751A, Economic Globalisation
hoorcollege
Auditorium E - Maurice Van Vaerenbergh, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Samuel Standaert
13:00
10:00
K001373A, French for Political Scientists
hoorcollege
Lokaal 2.2, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Nina Christiaen
16:00
13:00
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 1/5
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 2/5
K001016A, The European Union’s International Development Policy
hoorcollege: response college
Auditorium H, T2, Campus Ufo, Lokaal 3.10, T2, Campus Ufo
Petra Debusscher
11:30
08:30
K000997A, European Union Trade Policy
hoorcollege
Lokaal 1.11, T2, Campus Ufo
Ferdi De Ville
19:00
16:00
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 3/5
K001141A, The European Union's Neighbourhood Policies
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Fabienne Bossuyt
11:30
08:30
K001075A, Masterproef
masterproef
Lokaal 1.10, T2, Campus Ufo
17:30
08:30
K001231A, Nationale veiligheid in hedendaags perspectief
hoorcollege
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Dirk Debeaussaert
13:00
10:00
K001330A, Politics of Development
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Maria Martin de Almagro Iniesta
16:00
13:00
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 4/5
K000997A, European Union Trade Policy
hoorcollege
Lokaal 1.11, T2, Campus Ufo
Ferdi De Ville
17:30
14:30
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 5/5
K001258A, Actuele vraagstukken van de internationale politiek
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium D, T2, Campus Ufo
Thijs Van de Graaf
10:00
08:30
K001357A, Community Service Learning: werkcollege politieke wetenschappen
hoorcollege
Lokaal 3.10, T2, Campus Ufo
Fabienne Bossuyt
13:00
10:00
F000751A, Economic Globalisation
hoorcollege
Auditorium E - Maurice Van Vaerenbergh, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Samuel Standaert
13:00
10:00
K001373A, French for Political Scientists
hoorcollege
Lokaal 2.2, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Nina Christiaen
16:00
13:00
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 8/5
K001111A, Global Energy Politics
hoorcollege
Lokaal -3.1, T1, Campus Ufo
Thijs Van de Graaf
16:00
13:00
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 9/5
K001016A, The European Union’s International Development Policy
hoorcollege: response college
Auditorium H, T2, Campus Ufo, Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Petra Debusscher
11:30
08:30
K000997A, European Union Trade Policy
hoorcollege
Lokaal 1.11, T2, Campus Ufo
Ferdi De Ville
19:00
16:00
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 10/5
K001141A, The European Union's Neighbourhood Policies
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Fabienne Bossuyt
11:30
08:30
K001075A, Masterproef
masterproef
Lokaal 1.10, T2, Campus Ufo
17:30
08:30
K001231A, Nationale veiligheid in hedendaags perspectief
hoorcollege
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Dirk Debeaussaert
13:00
10:00
K001330A, Politics of Development
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Maria Martin de Almagro Iniesta
16:00
13:00
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 11/5
K000997A, European Union Trade Policy
hoorcollege
Lokaal 1.11, T2, Campus Ufo
Ferdi De Ville
17:30
14:30
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 12/5
K001258A, Actuele vraagstukken van de internationale politiek
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium D, T2, Campus Ufo
Thijs Van de Graaf
10:00
08:30
K001357A, Community Service Learning: werkcollege politieke wetenschappen
hoorcollege
Lokaal 3.10, T2, Campus Ufo
Fabienne Bossuyt
13:00
10:00
F000751A, Economic Globalisation
hoorcollege
Auditorium E - Maurice Van Vaerenbergh, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Samuel Standaert
13:00
10:00
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 15/5
K001111A, Global Energy Politics
hoorcollege
Lokaal -3.1, T1, Campus Ufo
Thijs Van de Graaf
16:00
13:00
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 16/5
K001016A, The European Union’s International Development Policy
hoorcollege: response college
Auditorium H, T2, Campus Ufo, Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Petra Debusscher
11:30
08:30
K001373A, French for Political Scientists
hoorcollege
Lokaal 1.4, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
14:00
11:00
K000997A, European Union Trade Policy
hoorcollege
Lokaal 1.11, T2, Campus Ufo
Ferdi De Ville
19:00
16:00
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 17/5
K001141A, The European Union's Neighbourhood Policies
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Fabienne Bossuyt
11:30
08:30
K001075A, Masterproef
masterproef
Lokaal 1.10, T2, Campus Ufo
17:30
08:30
K001231A, Nationale veiligheid in hedendaags perspectief
hoorcollege
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Dirk Debeaussaert
13:00
10:00
K001330A, Politics of Development
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Maria Martin de Almagro Iniesta
16:00
13:00
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 18/5
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 19/5
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 22/5
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 23/5
K001373A, French for Political Scientists
hoorcollege
Lokaal 2.2, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Nina Christiaen
14:00
11:00
K000997A, European Union Trade Policy
hoorcollege
Lokaal 1.11, T2, Campus Ufo
Ferdi De Ville
19:00
16:00
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 24/5
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 25/5
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 26/5
K001357A, Community Service Learning: werkcollege politieke wetenschappen
hoorcollege
Auditorium C, T2, Campus Ufo
Fabienne Bossuyt
13:00
10:00
K001373A, French for Political Scientists
hoorcollege
Lokaal 1.14, T2, Campus Ufo
Nina Christiaen
16:00
13:00