Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 25/9
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 26/9
I620023B, Sensoren en data-acquisitie
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
10:30
08:30
I620019A, Organische chemie II
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
12:45
10:45
I620015A, Statistische data-analyse en proefopzet
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Stijn Van Hulle
15:45
13:45
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 27/9
I620023B, Sensoren en data-acquisitie
hoorcollege
KWE.A.1.105, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
11:45
08:30
I620015A, Statistische data-analyse en proefopzet
werkcollege
KWE.A.1.503, Gebouw A, Campus Kortrijk
Joël Hogie
14:45
12:45
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 28/9
E620032A, Toegepaste stromings- en energieleer
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn van den Broek
17:00
12:45
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 29/9
I610012B, Biochemie
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
12:45
09:30
E620032A, Toegepaste stromings- en energieleer
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn van den Broek
16:45
13:30
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 2/10
I620017A, Spectroscopische analysen
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Dumoulin
11:45
09:30
I620019A, Organische chemie II GR01
werkcollege
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn Roosen
18:00
12:45
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 3/10
I620023B, Sensoren en data-acquisitie
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
10:30
08:30
I620019A, Organische chemie II
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
12:45
10:45
I620015A, Statistische data-analyse en proefopzet
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Stijn Van Hulle
15:45
13:45
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 4/10
I620023B, Sensoren en data-acquisitie
hoorcollege
KWE.A.1.105, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
11:45
08:30
I620015A, Statistische data-analyse en proefopzet
werkcollege
KWE.A.1.503, Gebouw A, Campus Kortrijk
Joël Hogie
14:45
12:45
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 5/10
I620017A, Spectroscopische analysen GR01
practicum
KWE.A.2.507 - analyse, Gebouw A, Campus Kortrijk
Yannick Verheust
12:15
09:00
I620017A, Spectroscopische analysen GR01
practicum
KWE.A.2.507 - analyse, Gebouw A, Campus Kortrijk
Yannick Verheust
17:00
13:45
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 6/10
I610012B, Biochemie
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
12:45
09:30
E620032A, Toegepaste stromings- en energieleer
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn van den Broek
16:45
13:30
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 9/10
I610012B, Biochemie GR01
practicum
KWE.A.2.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Bashar Kabawa
18:00
12:45
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 10/10
I620023B, Sensoren en data-acquisitie
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
10:30
08:30
I620019A, Organische chemie II
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
12:45
10:45
I620015A, Statistische data-analyse en proefopzet
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Stijn Van Hulle
15:45
13:45
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 11/10
I620023B, Sensoren en data-acquisitie
hoorcollege
KWE.A.1.105, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
11:45
08:30
I620015A, Statistische data-analyse en proefopzet
werkcollege
KWE.A.1.503, Gebouw A, Campus Kortrijk
Joël Hogie
14:45
12:45
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 12/10
E620032A, Toegepaste stromings- en energieleer
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn van den Broek
17:00
12:45
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 13/10
I610012B, Biochemie
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
12:45
09:30
E620032A, Toegepaste stromings- en energieleer
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn van den Broek
16:45
13:30
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 16/10
I620017A, Spectroscopische analysen
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Dumoulin
11:45
09:30
I610012B, Biochemie GR01
practicum
KWE.A.2.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Bashar Kabawa
18:00
12:45
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 17/10
I620023B, Sensoren en data-acquisitie
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
10:30
08:30
I620019A, Organische chemie II
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
12:45
10:45
I620015A, Statistische data-analyse en proefopzet
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Stijn Van Hulle
15:45
13:45
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 18/10
I620023B, Sensoren en data-acquisitie
hoorcollege
KWE.A.1.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
11:45
08:30
I620015A, Statistische data-analyse en proefopzet
werkcollege
KWE.A.1.503, Gebouw A, Campus Kortrijk
Joël Hogie
14:45
12:45
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 19/10
I620017A, Spectroscopische analysen GR01
practicum
KWE.A.2.507 - analyse, Gebouw A, Campus Kortrijk
Yannick Verheust
12:15
09:00
I620017A, Spectroscopische analysen GR01
practicum
KWE.A.2.507 - analyse, Gebouw A, Campus Kortrijk
Yannick Verheust
17:00
13:45
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 20/10
I610012B, Biochemie
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
12:45
09:30
E620032A, Toegepaste stromings- en energieleer
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn van den Broek
16:45
13:30
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 23/10
I620019A, Organische chemie II GR01
werkcollege
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn Roosen
18:00
12:45
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 24/10
I620023B, Sensoren en data-acquisitie
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
10:30
08:30
I620019A, Organische chemie II
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
12:45
10:45
I620015A, Statistische data-analyse en proefopzet
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Stijn Van Hulle
15:45
13:45
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 25/10
I620023B, Sensoren en data-acquisitie
hoorcollege
KWE.A.1.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
11:45
08:30
I620015A, Statistische data-analyse en proefopzet
werkcollege
KWE.A.1.503, Gebouw A, Campus Kortrijk
Joël Hogie
14:45
12:45
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 26/10
E620032A, Toegepaste stromings- en energieleer
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn van den Broek
17:00
12:45
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 27/10
I610012B, Biochemie
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
12:45
09:30
E620032A, Toegepaste stromings- en energieleer
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn van den Broek
16:45
13:30
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 30/10
I620017A, Spectroscopische analysen
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Dumoulin
11:45
09:30
I610012B, Biochemie GR01
practicum
KWE.A.2.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Bashar Kabawa
18:00
12:45
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 31/10
I620023B, Sensoren en data-acquisitie
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
10:30
08:30
I620019A, Organische chemie II
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
12:45
10:45
I620015A, Statistische data-analyse en proefopzet
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Stijn Van Hulle
15:45
13:45
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 1/11
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 2/11
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 3/11
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 6/11
I620017A, Spectroscopische analysen GR01
practicum
KWE.A.2.507 - analyse, Gebouw A, Campus Kortrijk
Yannick Verheust
12:45
09:30
I620017A, Spectroscopische analysen GR01
practicum
KWE.A.2.507 - analyse, Gebouw A, Campus Kortrijk
Yannick Verheust
17:00
13:45
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 7/11
I620023B, Sensoren en data-acquisitie
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
10:30
08:30
I620019A, Organische chemie II
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
12:45
10:45
I620015A, Statistische data-analyse en proefopzet
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Stijn Van Hulle
15:45
13:45
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 8/11
I620023B, Sensoren en data-acquisitie
hoorcollege
KWE.A.1.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
11:45
08:30
I620015A, Statistische data-analyse en proefopzet
werkcollege
KWE.A.1.503, Gebouw A, Campus Kortrijk
Joël Hogie
14:45
12:45
I620015A, Statistische data-analyse en proefopzet
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Stijn Van Hulle
18:00
14:45
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 9/11
E620032A, Toegepaste stromings- en energieleer
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn van den Broek
17:00
12:45
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 10/11
I610012B, Biochemie
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
12:45
09:30
E620032A, Toegepaste stromings- en energieleer
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn van den Broek
16:45
13:30
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13/11
I620017A, Spectroscopische analysen
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Dumoulin
11:45
09:30
I610012B, Biochemie GR01
practicum
KWE.A.2.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Bashar Kabawa
18:00
12:45
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14/11
I620023B, Sensoren en data-acquisitie
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
10:30
08:30
I620019A, Organische chemie II
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
12:45
10:45
I620015A, Statistische data-analyse en proefopzet
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Stijn Van Hulle
15:45
13:45
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15/11
I620023B, Sensoren en data-acquisitie
hoorcollege
KWE.A.1.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
11:45
08:30
I620015A, Statistische data-analyse en proefopzet
werkcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Joël Hogie
14:45
12:45
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16/11
I620017A, Spectroscopische analysen GR01
practicum
KWE.A.2.507 - analyse, Gebouw A, Campus Kortrijk
Yannick Verheust
12:15
09:00
I620017A, Spectroscopische analysen GR01
practicum
KWE.A.2.507 - analyse, Gebouw A, Campus Kortrijk
Yannick Verheust
17:00
13:45
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17/11
I610012B, Biochemie
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
12:45
09:30
E620032A, Toegepaste stromings- en energieleer
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn van den Broek
16:45
13:30
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20/11
I620019A, Organische chemie II GR01
werkcollege
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn Roosen
18:00
12:45
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21/11
I620023B, Sensoren en data-acquisitie
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
10:30
08:30
I620019A, Organische chemie II
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
12:45
10:45
I620015A, Statistische data-analyse en proefopzet
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Stijn Van Hulle
15:45
13:45
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22/11
I620023B, Sensoren en data-acquisitie
hoorcollege
KWE.A.1.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
11:45
08:30
I620015A, Statistische data-analyse en proefopzet
werkcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Joël Hogie
14:45
12:45
I620015A, Statistische data-analyse en proefopzet
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Stijn Van Hulle
18:00
14:45
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23/11
E620032A, Toegepaste stromings- en energieleer
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn van den Broek
17:00
12:45
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24/11
I610012B, Biochemie
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
12:45
09:30
E620032A, Toegepaste stromings- en energieleer
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn van den Broek
16:45
13:30
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 27/11
I620017A, Spectroscopische analysen
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Dumoulin
11:45
09:30
I610012B, Biochemie GR01
practicum
KWE.A.2.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Bashar Kabawa
18:00
12:45
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 28/11
I620023B, Sensoren en data-acquisitie
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
10:30
08:30
I620019A, Organische chemie II
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
12:45
10:45
I620015A, Statistische data-analyse en proefopzet
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Stijn Van Hulle
15:45
13:45
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 29/11
I620023B, Sensoren en data-acquisitie
hoorcollege
KWE.A.1.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
11:45
08:30
I620015A, Statistische data-analyse en proefopzet
werkcollege
KWE.A.1.503, Gebouw A, Campus Kortrijk
Joël Hogie
14:45
12:45
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 30/11
I620017A, Spectroscopische analysen GR01
practicum
KWE.A.2.507 - analyse, Gebouw A, Campus Kortrijk
Yannick Verheust
12:15
09:00
I620017A, Spectroscopische analysen GR01
practicum
KWE.A.2.507 - analyse, Gebouw A, Campus Kortrijk
Yannick Verheust
17:00
13:45
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 1/12
I610012B, Biochemie
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
12:45
09:30
E620032A, Toegepaste stromings- en energieleer
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn van den Broek
16:45
13:30
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 4/12
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 5/12
I620023B, Sensoren en data-acquisitie
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
10:30
08:30
I620019A, Organische chemie II
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
12:45
10:45
I620015A, Statistische data-analyse en proefopzet
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Stijn Van Hulle
15:45
13:45
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 6/12
I620023B, Sensoren en data-acquisitie
hoorcollege
KWE.A.1.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
11:45
08:30
I620015A, Statistische data-analyse en proefopzet
werkcollege
KWE.A.1.503, Gebouw A, Campus Kortrijk
Joël Hogie
14:45
12:45
I620015A, Statistische data-analyse en proefopzet
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Stijn Van Hulle
18:00
14:45
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 7/12
E620032A, Toegepaste stromings- en energieleer
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn van den Broek
17:00
12:45
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 8/12
I610012B, Biochemie
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
12:45
09:30
E620032A, Toegepaste stromings- en energieleer
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn van den Broek
16:45
13:30
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 11/12
I620017A, Spectroscopische analysen
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Dumoulin
11:45
09:30
I610012B, Biochemie GR01
practicum
KWE.A.2.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Bashar Kabawa
18:00
12:45
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 12/12
I620023B, Sensoren en data-acquisitie
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
10:30
08:30
I620019A, Organische chemie II
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
12:45
10:45
I620015A, Statistische data-analyse en proefopzet
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Stijn Van Hulle
15:45
13:45
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 13/12
I620023B, Sensoren en data-acquisitie
hoorcollege
KWE.A.1.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
11:45
08:30
I620015A, Statistische data-analyse en proefopzet
werkcollege
KWE.A.1.503, Gebouw A, Campus Kortrijk
Joël Hogie
14:45
12:45
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 14/12
I620017A, Spectroscopische analysen GR01
practicum
KWE.A.2.507 - analyse, Gebouw A, Campus Kortrijk
Yannick Verheust
12:15
09:00
I620017A, Spectroscopische analysen GR01
practicum
KWE.A.2.507 - analyse, Gebouw A, Campus Kortrijk
Yannick Verheust
17:00
13:45
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 15/12
I610012B, Biochemie
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Christophe Wille
12:45
09:30
E620032A, Toegepaste stromings- en energieleer
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn van den Broek
16:45
13:30
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 18/12
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 19/12
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 20/12
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 21/12
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 22/12