By default you see all mandatory and elective courses within the program. Use the button "Filter" to filter on courses. Via the button "Customize" you can also select a non graphical view.
| |||||||||||||||||||||||||||||
Time |
Course event, Course event |
Activity type |
Rooms, Rooms |
Person staff |
Comment |
||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
w39 | Mon 26-09-2022 w39 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | C003369A, Biochemie: metabolisme II | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Leander Meuris | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 19:00 | C003374A, Geïntegreerd practicum: biochemie-microbiologie | practicum | Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
Tue 27-09-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | C003372A, Genetica II | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Wout Boerjan | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | C004097A, Analytische biochemie | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 19:00 | C003374A, Geïntegreerd practicum: biochemie-microbiologie | practicum | Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
Wed 28-09-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | C003371A, Molecular Cell Biology, C004096A, Molecular Cell Biology | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Roosmarijn Vandenbroucke | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | C003370A, Moleculaire biologie II | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Rudi Beyaert | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 19:00 | C003374A, Geïntegreerd practicum: biochemie-microbiologie | practicum | Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
18:00 - 18:30 | introductie | H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen, H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie, H002282A, Oriëntatiestage engineering en technologie | lecture | Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre | Francis wyffels, Jan Vanwetteren, Katrien Strubbe | enkel voor Bachelor-minor onderwijs en voorbereidingsprogramma | |||||||||||||||||||||||
18:45 - 19:30 | introductiesessie stages & vakdidactiek WETENSCHAPPEN | H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002218A, Vakdidactiek bio-engineering, H002219A, Vakdidactiek chemie, H002220A, Vakdidactiek biologie, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie, H002222J, Vakdidactiek aardrijkskunde, H002223A, Vakdidactiek architectuur, H002224A, Vakdidactiek fysica, H002224C, Vakdidactiek fysica, H002225A, Vakdidactiek informatica, H002226A, Vakdidactiek wiskunde I, H002227J, Vakdidactiek wiskunde II, H002299A, Stage A: STEM, H002300A, Stage A: bio-engineering, H002301A, Stage A: engineering en technologie, H002312A, Stage B: chemie, H002315A, Stage B: biologie, H002316A, Stage B: fysica, H002317A, Stage B: aardrijkskunde, H002318A, Stage B: informatica, H002319A, Stage B: wiskunde, H002321A, Stage B: architectuur, H002330A, Stage C: chemie, H002331A, Stage C: biologie, H002334A, Stage C: bio-engineering, H002335A, Stage C: fysica, H002336A, Stage C: wiskunde, H002339A, Stage C: aardrijkskunde, H002340A, Stage C: informatica, H002341A, Stage C: architectuur, H002376A, Stage B: bio-engineering, H002428J, Stage C: engineering en technologie | lecture | Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre |
voor verkorte eduma en tweejarige eduma. NIET voor wie deze stage opneemt vanuit cluster economie, LO of gezondheidswet. |
||||||||||||||||||||||||
Thu 29-09-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | C003376A, Microbiële evolutie en diversiteit | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Peter Vandamme | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | C003371A, Molecular Cell Biology, C004096A, Molecular Cell Biology | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Roosmarijn Vandenbroucke | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 19:00 | C003374A, Geïntegreerd practicum: biochemie-microbiologie | practicum | Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
Fri 30-09-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | C004097A, Analytische biochemie | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 19:00 | C003374A, Geïntegreerd practicum: biochemie-microbiologie | practicum | Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
w40 | Mon 03-10-2022 w40 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | C003369A, Biochemie: metabolisme II | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Leander Meuris | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 19:00 | C003374A, Geïntegreerd practicum: biochemie-microbiologie | practicum | Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | H002169A, Krachtige leeromgevingen | lecture | Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant | Bram De Wever | |||||||||||||||||||||||||
Tue 04-10-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | C003372A, Genetica II | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Wout Boerjan | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | C004097A, Analytische biochemie | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 19:00 | C003374A, Geïntegreerd practicum: biochemie-microbiologie | practicum | Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
Wed 05-10-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | C003371A, Molecular Cell Biology, C004096A, Molecular Cell Biology | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Roosmarijn Vandenbroucke | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | C003370A, Moleculaire biologie II | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Rudi Beyaert | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 19:00 | C003374A, Geïntegreerd practicum: biochemie-microbiologie | practicum | Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
17:30 - 20:15 | H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR01 | seminar: coached exercises | Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre | Hendrik Van Maldeghem | ENKEL WISKUNDE | ||||||||||||||||||||||||
18:30 - 20:30 | H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR04, H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR03, H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR02, H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR05, H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR06, H002282A, Oriëntatiestage engineering en technologie GR01 | lecture | Auditorium A0, S9, Campus Sterre | Francis wyffels, Katrien Strubbe | |||||||||||||||||||||||||
Thu 06-10-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | C003376A, Microbiële evolutie en diversiteit | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Peter Vandamme | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | C003371A, Molecular Cell Biology, C004096A, Molecular Cell Biology | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Roosmarijn Vandenbroucke | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 19:00 | C003374A, Geïntegreerd practicum: biochemie-microbiologie | practicum | Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
Fri 07-10-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | C004097A, Analytische biochemie | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 19:00 | C003374A, Geïntegreerd practicum: biochemie-microbiologie | practicum | Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
w41 | Mon 10-10-2022 w41 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | C003369A, Biochemie: metabolisme II | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Leander Meuris | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 19:00 | C003374A, Geïntegreerd practicum: biochemie-microbiologie | practicum | Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | H002169A, Krachtige leeromgevingen | lecture | Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant | Bram De Wever | |||||||||||||||||||||||||
Tue 11-10-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | C003372A, Genetica II | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Wout Boerjan | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | C004097A, Analytische biochemie | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 19:00 | C003374A, Geïntegreerd practicum: biochemie-microbiologie | practicum | Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
Wed 12-10-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | C003371A, Molecular Cell Biology, C004096A, Molecular Cell Biology | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Roosmarijn Vandenbroucke | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | C003370A, Moleculaire biologie II | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Rudi Beyaert | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 19:00 | C003374A, Geïntegreerd practicum: biochemie-microbiologie | seminar: practical PC room classes | Lokaal -1.5 Farmacie, Blok A, Campus Heymans | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:15 | H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR02 | seminar: coached exercises | Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre | Kris Coolsaet | ENKEL INFORMATICA | ||||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:30 | H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie | lecture | Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre | ||||||||||||||||||||||||||
Thu 13-10-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | C003376A, Microbiële evolutie en diversiteit | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Peter Vandamme | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | C003371A, Molecular Cell Biology, C004096A, Molecular Cell Biology | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Roosmarijn Vandenbroucke | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 19:00 | C003374A, Geïntegreerd practicum: biochemie-microbiologie | seminar: practical PC room classes | Lokaal -1.5 Farmacie, Blok A, Campus Heymans | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
Fri 14-10-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | C004097A, Analytische biochemie | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 19:00 | C003374A, Geïntegreerd practicum: biochemie-microbiologie | seminar: practical PC room classes | Lokaal -1.5 Farmacie, Blok A, Campus Heymans | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
w42 | Mon 17-10-2022 w42 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | C003369A, Biochemie: metabolisme II | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Leander Meuris | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 19:00 | C003374A, Geïntegreerd practicum: biochemie-microbiologie | practicum | Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Projectlokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | online leerpad | H002169A, Krachtige leeromgevingen | online project | Bram De Wever | info en opnames in Ufora cursussite | ||||||||||||||||||||||||
Tue 18-10-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | C003372A, Genetica II | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Wout Boerjan | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | C004097A, Analytische biochemie | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 19:00 | C003374A, Geïntegreerd practicum: biochemie-microbiologie | practicum | Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Projectlokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
Wed 19-10-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | C003371A, Molecular Cell Biology, C004096A, Molecular Cell Biology | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Roosmarijn Vandenbroucke | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | C003370A, Moleculaire biologie II | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Rudi Beyaert | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 19:00 | C003374A, Geïntegreerd practicum: biochemie-microbiologie | practicum | Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Projectlokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:15 | H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR02, H002225A, Vakdidactiek informatica | lecture | Leslokaal 3.1, S9, Campus Sterre, Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre | Kris Coolsaet | ENKEL INFORMATICA; bachelor enkel oriëntatiestage | ||||||||||||||||||||||||
17:30 - 20:15 | H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR01 | seminar: coached exercises | Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre | Hendrik Van Maldeghem | ENKEL WISKUNDE | ||||||||||||||||||||||||
Thu 20-10-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | C003376A, Microbiële evolutie en diversiteit | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Peter Vandamme | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | C003371A, Molecular Cell Biology, C004096A, Molecular Cell Biology | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Roosmarijn Vandenbroucke | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 19:00 | C003374A, Geïntegreerd practicum: biochemie-microbiologie | practicum | Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Projectlokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
Fri 21-10-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | C004097A, Analytische biochemie | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | C003374A, Geïntegreerd practicum: biochemie-microbiologie | practicum | Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck | infomoment internationalisering | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 19:00 | C003374A, Geïntegreerd practicum: biochemie-microbiologie | practicum | Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Projectlokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
w43 | Mon 24-10-2022 w43 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | C003369A, Biochemie: metabolisme II | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Leander Meuris | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 19:00 | C003374A, Geïntegreerd practicum: biochemie-microbiologie | practicum | Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Projectlokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
18:00 - 19:30 | H002169A, Krachtige leeromgevingen | lecture | Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant | Bram De Wever | |||||||||||||||||||||||||
19:30 - 21:00 | rubric oefensessie | H002169A, Krachtige leeromgevingen GR01, H002169A, Krachtige leeromgevingen GR11 | seminar | Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant | groep bij voorkeur voor studenten eduma talen | ||||||||||||||||||||||||
19:30 - 21:00 | rubric oefensessie | H002169A, Krachtige leeromgevingen GR02 | seminar | Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant | groep bij voorkeur voor studenten eduma gezondheidswetenschappen | ||||||||||||||||||||||||
19:30 - 21:00 | rubric oefensessie | H002169A, Krachtige leeromgevingen GR03 | seminar | Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant | groep bij voorkeur voor studenten eduma LO | ||||||||||||||||||||||||
19:30 - 21:00 | rubric oefensessie | H002169A, Krachtige leeromgevingen GR09 | seminar | Leslokaal 2.3, Dunant 2, Campus Dunant | groep ENKEL voor studenten HoGent KASK | ||||||||||||||||||||||||
19:30 - 21:00 | Ik beslis later over deelname aan de workshops | H002169A, Krachtige leeromgevingen GR10 | seminar | ||||||||||||||||||||||||||
Tue 25-10-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | C003372A, Genetica II | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Wout Boerjan | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | C004097A, Analytische biochemie | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 19:00 | C003374A, Geïntegreerd practicum: biochemie-microbiologie | practicum | Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Projectlokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
Wed 26-10-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | C003371A, Molecular Cell Biology, C004096A, Molecular Cell Biology | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Roosmarijn Vandenbroucke | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | C003370A, Moleculaire biologie II | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Rudi Beyaert | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 19:00 | C003374A, Geïntegreerd practicum: biochemie-microbiologie | practicum | Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Projectlokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:30 | auditorium A3, S9 | H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie | lecture | ||||||||||||||||||||||||||
Thu 27-10-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | C003376A, Microbiële evolutie en diversiteit | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Peter Vandamme | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | C003371A, Molecular Cell Biology, C004096A, Molecular Cell Biology | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Roosmarijn Vandenbroucke | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 19:00 | C003372A, Genetica II | seminar: coached exercises | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Wout Boerjan | |||||||||||||||||||||||||
Fri 28-10-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | C003374A, Geïntegreerd practicum: biochemie-microbiologie | practicum | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | overgang bachelor naar master | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | C004097A, Analytische biochemie | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
w44 | Mon 31-10-2022 w44 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | C003369A, Biochemie: metabolisme II | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Leander Meuris | |||||||||||||||||||||||||
18:00 - 19:30 | H002169A, Krachtige leeromgevingen | lecture | Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant | Bram De Wever | |||||||||||||||||||||||||
19:30 - 21:00 | rubric oefensessie | H002169A, Krachtige leeromgevingen GR04 | seminar | Auditorium 5, Dunant 1, Campus Dunant | groep bij voorkeur voor eduma maatschappijwetenschappen | ||||||||||||||||||||||||
19:30 - 21:00 | rubric oefensessie | H002169A, Krachtige leeromgevingen GR05 | seminar | Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant | groep bij voorkeur voor studenten eduma economie | ||||||||||||||||||||||||
19:30 - 21:00 | rubric oefensessie | H002169A, Krachtige leeromgevingen GR06 | seminar | Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant | groep bij voorkeur voor studenten eduma wetenschappen en technologie | ||||||||||||||||||||||||
19:30 - 21:00 | rubric oefensessie | H002169A, Krachtige leeromgevingen GR07 | seminar | Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant | groep bij voorkeur voor studenten eduma cultuurwetenschappen | ||||||||||||||||||||||||
19:30 - 21:00 | rubric oefensessie | H002169A, Krachtige leeromgevingen GR08 | seminar | Leslokaal 1.3, Dunant 2, Campus Dunant | groep bij voorkeur voor studenten eduma gedragswetenschappen | ||||||||||||||||||||||||
Thu 03-11-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | C003376A, Microbiële evolutie en diversiteit | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Peter Vandamme | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | C003371A, Molecular Cell Biology, C004096A, Molecular Cell Biology | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Roosmarijn Vandenbroucke | |||||||||||||||||||||||||
Fri 04-11-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | C004097A, Analytische biochemie | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
Sat 05-11-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
05:00 - 05:30 | online leerpad | H002169A, Krachtige leeromgevingen | self-reliant study activities | ongeveer 3u tijd rekenen hiervoor - kan je in de week van 7/11 zelf inplannen om te doorlopen | |||||||||||||||||||||||||
w45 | Mon 07-11-2022 w45 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | C003369A, Biochemie: metabolisme II | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Leander Meuris | |||||||||||||||||||||||||
Tue 08-11-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | C003372A, Genetica II | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Wout Boerjan | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | C004097A, Analytische biochemie | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:30 | C003374A, Geïntegreerd practicum: biochemie-microbiologie | seminar: practical PC room classes | Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
Wed 09-11-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | C003371A, Molecular Cell Biology, C004096A, Molecular Cell Biology | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Roosmarijn Vandenbroucke | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | C003370A, Moleculaire biologie II | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Rudi Beyaert | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | C003369A, Biochemie: metabolisme II | seminar: coached exercises | Leslokaal 1.4, Ledeganck, Campus Ledeganck | Leander Meuris | |||||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:30 | H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie | lecture | Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre | ||||||||||||||||||||||||||
Thu 10-11-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | C003376A, Microbiële evolutie en diversiteit | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Peter Vandamme | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | C003371A, Molecular Cell Biology, C004096A, Molecular Cell Biology | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Roosmarijn Vandenbroucke | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | C003374A, Geïntegreerd practicum: biochemie-microbiologie | seminar: practical PC room classes | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | feedbackles | ||||||||||||||||||||||||
w46 | Mon 14-11-2022 w46 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | C003369A, Biochemie: metabolisme II | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Leander Meuris | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 19:00 | C003372A, Genetica II | seminar: coached exercises | Auditorium A, S4, Campus Sterre | Wout Boerjan | |||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | H002169A, Krachtige leeromgevingen | lecture | Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant, Leslokaal 0.1, Dunant 1, Campus Dunant, Leslokaal 1.1, Dunant 2, Campus Dunant, Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant, Leslokaal 4.2, Dunant 2, Campus Dunant | Bram De Wever | |||||||||||||||||||||||||
Tue 15-11-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | C003372A, Genetica II | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Wout Boerjan | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | C004097A, Analytische biochemie | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:30 | C003374A, Geïntegreerd practicum: biochemie-microbiologie | practicum | Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck, Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck, Auditorium A0, S9, Campus Sterre | Bart Devreese | examen | ||||||||||||||||||||||||
Wed 16-11-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | C003371A, Molecular Cell Biology, C004096A, Molecular Cell Biology | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Roosmarijn Vandenbroucke | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | C003370A, Moleculaire biologie II | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Rudi Beyaert | |||||||||||||||||||||||||
13:30 - 17:00 | C003375A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel I | lecture | Auditorium 3, Ledeganck, Campus Ledeganck | Daniël Van Damme | |||||||||||||||||||||||||
17:30 - 20:15 | H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR01 | seminar: coached exercises | Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre | Hendrik Van Maldeghem | ENKEL WISKUNDE | ||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR03 | lecture | Leslokaal 3.3, S1, Campus Sterre, Leslokaal 3.4, S1, Campus Sterre | Ilse Mariën, Katrien Strubbe | ENKEL CHEMIE | ||||||||||||||||||||||||
Thu 17-11-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | C003376A, Microbiële evolutie en diversiteit | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Peter Vandamme | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | C003371A, Molecular Cell Biology, C004096A, Molecular Cell Biology | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Roosmarijn Vandenbroucke | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 19:00 | C003372A, Genetica II | seminar: coached exercises | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Wout Boerjan | |||||||||||||||||||||||||
Fri 18-11-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | C004097A, Analytische biochemie | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | C003375A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel I | practicum | Auditorium 5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck, Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck, Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck | Daniël Van Damme | |||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | C003375A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel I | practicum | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck, Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck, Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck | Daniël Van Damme | |||||||||||||||||||||||||
w47 | Mon 21-11-2022 w47 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | C003369A, Biochemie: metabolisme II | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Leander Meuris | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 19:00 | C003375A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel I | practicum | Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck, Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck | Daniël Van Damme | |||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | H002169A, Krachtige leeromgevingen | lecture | Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant | Bram De Wever | |||||||||||||||||||||||||
Tue 22-11-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | C003372A, Genetica II | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Wout Boerjan | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | C004097A, Analytische biochemie | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | C003375A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel I | practicum | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Daniël Van Damme | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 19:00 | C003375A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel I | practicum | Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck, Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Daniël Van Damme | |||||||||||||||||||||||||
Wed 23-11-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | C003371A, Molecular Cell Biology, C004096A, Molecular Cell Biology | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Roosmarijn Vandenbroucke | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | C003370A, Moleculaire biologie II | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Rudi Beyaert | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | C003375A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel I | practicum | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Daniël Van Damme | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 19:00 | C003375A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel I | practicum | Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck, Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck | Daniël Van Damme | |||||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:30 | H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie | lecture | Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre | ||||||||||||||||||||||||||
Thu 24-11-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | C003376A, Microbiële evolutie en diversiteit | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Peter Vandamme | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | C003371A, Molecular Cell Biology, C004096A, Molecular Cell Biology | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Roosmarijn Vandenbroucke | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 19:00 | C003375A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel I | practicum | Daniël Van Damme |
VIB, Technologiepark 71, Zwijnaarde info via lesgever |
|||||||||||||||||||||||||
Fri 25-11-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 18:00 | C003375A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel I | practicum | Practicumzaal 3.1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Daniël Van Damme | |||||||||||||||||||||||||
w48 | Mon 28-11-2022 w48 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | C003369A, Biochemie: metabolisme II | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Leander Meuris | |||||||||||||||||||||||||
13:30 - 19:00 | C003375A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel I | practicum | Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck, Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck | Daniël Van Damme | |||||||||||||||||||||||||
17:30 - 19:00 | Sessie onderwijstechnologie | H002169A, Krachtige leeromgevingen GR01, H002169A, Krachtige leeromgevingen GR08 | seminar | Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant | slechts 1 van de 2 sessies te volgen, dus week 48 OF 49 | ||||||||||||||||||||||||
17:30 - 19:00 | Sessie onderwijstechnologie | H002169A, Krachtige leeromgevingen GR02 | seminar | Leslokaal 0.1, Dunant 1, Campus Dunant | |||||||||||||||||||||||||
17:30 - 19:00 | Sessie onderwijstechnologie | H002169A, Krachtige leeromgevingen GR06 | seminar | Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant | |||||||||||||||||||||||||
19:15 - 20:45 | Sessie onderwijstechnologie | H002169A, Krachtige leeromgevingen GR03 | seminar | Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant | |||||||||||||||||||||||||
19:15 - 20:45 | Sessie onderwijstechnologie | H002169A, Krachtige leeromgevingen GR07 | seminar | Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant | slechts 1 van de 2 sessies te volgen, dus week 48 OF 49 | ||||||||||||||||||||||||
19:15 - 20:45 | Sessie onderwijstechnologie | H002169A, Krachtige leeromgevingen GR09 | seminar | Leslokaal 0.1, Dunant 1, Campus Dunant | |||||||||||||||||||||||||
Tue 29-11-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | C003372A, Genetica II | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Wout Boerjan | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | C004097A, Analytische biochemie | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
13:30 - 15:30 | C003375A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel I | practicum | Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Daniël Van Damme | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 18:00 | C003375A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel I | practicum | Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Daniël Van Damme | |||||||||||||||||||||||||
Wed 30-11-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | C003371A, Molecular Cell Biology, C004096A, Molecular Cell Biology | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Roosmarijn Vandenbroucke | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | C003370A, Moleculaire biologie II | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Rudi Beyaert | |||||||||||||||||||||||||
13:30 - 15:30 | C003375A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel I | practicum | Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Daniël Van Damme | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:15 | H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR02, H002225A, Vakdidactiek informatica | lecture | Leslokaal 3.1, S9, Campus Sterre, Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre | Kris Coolsaet | ENKEL INFORMATICA; voor bachelors enkel Oriëntatiestage | ||||||||||||||||||||||||
16:00 - 18:00 | C003375A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel I | practicum | Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Daniël Van Damme | |||||||||||||||||||||||||
17:30 - 20:15 | H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR01 | seminar: coached exercises | Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre | Hendrik Van Maldeghem | ENKEL WISKUNDE | ||||||||||||||||||||||||
Thu 01-12-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | C003376A, Microbiële evolutie en diversiteit | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Peter Vandamme | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | C003371A, Molecular Cell Biology, C004096A, Molecular Cell Biology | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Roosmarijn Vandenbroucke | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | C003369A, Biochemie: metabolisme II | seminar: coached exercises | Leslokaal 1.4, Ledeganck, Campus Ledeganck | Leander Meuris | |||||||||||||||||||||||||
Fri 02-12-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 19:00 | C003371A, Molecular Cell Biology, C004096A, Molecular Cell Biology | lecture | Auditorium 1, S12, Campus Sterre | Roosmarijn Vandenbroucke | |||||||||||||||||||||||||
w49 | Mon 05-12-2022 w49 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | C003369A, Biochemie: metabolisme II | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Leander Meuris | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 19:00 | C003371A, Molecular Cell Biology, C004096A, Molecular Cell Biology | seminar | Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck | Roosmarijn Vandenbroucke | |||||||||||||||||||||||||
17:30 - 19:00 | Sessie onderwijstechnologie | H002169A, Krachtige leeromgevingen GR01, H002169A, Krachtige leeromgevingen GR08 | seminar | Leslokaal 0.1, Dunant 1, Campus Dunant | slechts 1 van de 2 sessies te volgen, dus week 48 OF 49 | ||||||||||||||||||||||||
17:30 - 19:00 | Sessie onderwijstechnologie | H002169A, Krachtige leeromgevingen GR05 | seminar | Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant | |||||||||||||||||||||||||
17:30 - 19:00 | Sessie onderwijstechnologie | H002169A, Krachtige leeromgevingen GR07 | seminar | Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant | slechts 1 van de 2 sessies te volgen, dus week 48 OF 49 | ||||||||||||||||||||||||
19:15 - 20:45 | Sessie onderwijstechnologie | H002169A, Krachtige leeromgevingen GR03 | seminar | Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant | |||||||||||||||||||||||||
19:15 - 20:45 | Sessie onderwijstechnologie | H002169A, Krachtige leeromgevingen GR04 | seminar | Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant | |||||||||||||||||||||||||
Tue 06-12-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | C003372A, Genetica II | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Wout Boerjan | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | C004097A, Analytische biochemie | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | C003375A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel I | practicum | Practicumzaal 2.1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Daniël Van Damme | |||||||||||||||||||||||||
Wed 07-12-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | C003371A, Molecular Cell Biology, C004096A, Molecular Cell Biology | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Roosmarijn Vandenbroucke | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | C003370A, Moleculaire biologie II | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Rudi Beyaert | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 19:00 | C003371A, Molecular Cell Biology, C004096A, Molecular Cell Biology | seminar | Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck | Roosmarijn Vandenbroucke | |||||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:30 | H002175A, Vakdidactiek wetenschappen, H002221A, Vakdidactiek engineering en technologie | lecture | Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre | ||||||||||||||||||||||||||
Thu 08-12-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | C003376A, Microbiële evolutie en diversiteit | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Peter Vandamme | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | C003371A, Molecular Cell Biology, C004096A, Molecular Cell Biology | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Roosmarijn Vandenbroucke | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | C003369A, Biochemie: metabolisme II | seminar: coached exercises | Leslokaal 1.4, Ledeganck, Campus Ledeganck | Leander Meuris | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 19:00 | C003372A, Genetica II | seminar: coached exercises | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Wout Boerjan | |||||||||||||||||||||||||
Fri 09-12-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 19:00 | C003371A, Molecular Cell Biology, C004096A, Molecular Cell Biology | seminar | Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck | Roosmarijn Vandenbroucke | |||||||||||||||||||||||||
w50 | Mon 12-12-2022 w50 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | C003369A, Biochemie: metabolisme II | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Leander Meuris | |||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | H002169A, Krachtige leeromgevingen | lecture | Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant | Bram De Wever | |||||||||||||||||||||||||
Tue 13-12-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | C003372A, Genetica II | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Wout Boerjan | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | C004097A, Analytische biochemie | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Bart Devreese | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:30 | C003375A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel I | practicum | Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck | Daniël Van Damme | |||||||||||||||||||||||||
Wed 14-12-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | C003371A, Molecular Cell Biology, C004096A, Molecular Cell Biology | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Roosmarijn Vandenbroucke | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | C003370A, Moleculaire biologie II | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Rudi Beyaert | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 19:00 | C003371A, Molecular Cell Biology, C004096A, Molecular Cell Biology | seminar | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Roosmarijn Vandenbroucke | presentaties | ||||||||||||||||||||||||
17:30 - 20:15 | H002170A, Oriëntatiestage wetenschappen GR01 | seminar: coached exercises | Leslokaal 3.1, S8, Campus Sterre | Hendrik Van Maldeghem | ENKEL WISKUNDE | ||||||||||||||||||||||||
Thu 15-12-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | C003376A, Microbiële evolutie en diversiteit | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Peter Vandamme | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | C003371A, Molecular Cell Biology, C004096A, Molecular Cell Biology | lecture | Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Roosmarijn Vandenbroucke | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 19:00 | C003371A, Molecular Cell Biology, C004096A, Molecular Cell Biology | seminar | Auditorium 1, S12, Campus Sterre, Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Roosmarijn Vandenbroucke | |||||||||||||||||||||||||
Fri 16-12-2022 | |||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 17:30 | C003375A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel I | practicum | Auditorium 5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck | Daniël Van Damme | practicumexamen |