Schema kommande 5 timmar/Schedule for the next 5 h.
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
Lokal |
Lokal |
Lokal |
Inst. |
Kurs |
Ändamål |
Gr. |
Person |
Egen text |
||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6/5 08:00 - 16:00 | EEG-labbet/EEG-lab | Södra huset C | Vån 2 | 153 | Elisabet Cortes | ||||||||||||||||||||||||
08:00 - 08:15 | via Athena | 153 | LIT150 | Omexamination, Utlämning av tentamen, Webbaserat | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:45 | C307, C397, Österbergsalen | Södra huset C, Södra huset C | Vån 3, Vån 3 | 153 | LIT419, LITK21 | Dugga, Examination | Teckenspråk i teori och praktik II-alla | ||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | Forskningslabbet | Södra huset C | Vån 2 | 153 | Rickard Franzén | ||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | KÖL-M244 | Arrhenius KÖL | Vån 2 | 153 | |||||||||||||||||||||||||
09:00 - 09:15 | via Athena | 153 | LIT150, LIT153 | Examination, Inlämning, Webbaserat | |||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | via Zoom | 153 | LIT406, TTA236 | Övning | Teckenspråk och tolkning II - helgrupp | Magnus Ryttervik | Övning 28 | ||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | B4108 | Södra huset B | Vån 4 | 153 | Beata Megyesi | ||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | C315 | Södra huset C | Vån 3 | 153 | LIN441, LINP41 | Mentorsgrupper | Mika Matthis | ||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | F299 | Södra huset F | Vån 2 | 153 | 2LG082 | Projektarbete | |||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Övningslabbet | Södra huset C | Vån 2 | 153 | LIN221, LINP21 | Föreläsning | Daniel Kjellander | ||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | E299, Språkstudion, Studio 1 | Södra huset E | 153 | 2LG072 | Handledning | Grupp EGG1, Grupp EGG2 | Christine Ericsdotter Nordgren | ||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | E299, Språkstudion, Studio 1 | Södra huset E | 153 | 2LG072 | Handledning | Grupp RIP1, Grupp RIP2 | Christine Ericsdotter Nordgren | ||||||||||||||||||||||
12:00 - 14:00 | Interaktionslabbet/Interaction-lab | Södra huset C | Vån 2 | 153 | Lisa Gustavsson | ||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Andningslabbet | Södra huset C | Vån 2 | 153 | Marcin Wlodarczak | ||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | B4108 | Södra huset B | Vån 4 | 153 | Anna Sjöberg | ||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | C311 | Södra huset C | Vån 3 | 153 | LIT404, LITK21 | Övning | Teckenspråk i teori och praktik II-grB | Erika Lundquist | |||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | C315 | Södra huset C | Vån 3 | 153 | Möte | Ingela Holmström | |||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | C320, Max Goroschrummet | Södra huset C | Vån 3 | 153 | LIT404, LITK21 | Övning | Teckenspråk i teori och praktik II-grA | Eira Balkstam | |||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | E289, Språkstudion, Studio 2 | Södra huset E | Vån 2 | 153 | LIN215, LINP21 | Föreläsning, Laboration | Robert Mikael Östling | ||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | KÖL-M244 | Arrhenius KÖL | Vån 2 | 153 | Föreläsning | Rita Almeida | |||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | B4108 | Södra huset B | Vån 4 | 153 | Hatice Zora | ||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:30 | E299, Språkstudion, Studio 1 | Södra huset E | 153 | 2LG072 | Handledning | Grupp EGG3 | Christine Ericsdotter Nordgren | ||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | via Zoom | 153 | LISD40 | Seminarium | Moa Gärdenfors | ||||||||||||||||||||||||
14:30 - 16:00 | C311 | Södra huset C | Vån 3 | 153 | LIT404, LITK21 | Övning | Teckenspråk i teori och praktik II-grA | Erika Lundquist | |||||||||||||||||||||
14:30 - 16:00 | C320, Max Goroschrummet | Södra huset C | Vån 3 | 153 | LIT404, LITK21 | Övning | Teckenspråk i teori och praktik II-grB | Eira Balkstam |