Schema kommande 5 timmar/Schedule for the next 5 h. Starttid 08:00 - 18:00
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
Lokal |
Lokal |
Lokal |
Inst. |
Kurs |
Ändamål |
Gr. |
Person |
Egen text |
||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17/4 08:00 - 12:45 | B4108 | Södra huset B | Vån 4 | 153 | Ingela Holmström | ||||||||||||||||||||||||
08:00 - 18:00 | 153 | Konferens | Johanna Mesch | Konferens i Poznan | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | E279, Språkbubblan | Södra huset E | Vån 2 | 153 | Möte | Ingela Holmström | |||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | KÖL-M244 | Arrhenius KÖL | Vån 2 | 153 | |||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | E299, Språkstudion, Studio 1 | Södra huset E | 153 | LIT404, LITK21 | Övning | Teckenspråk i teori och praktik II-alla | Eira Balkstam, Magnus Ryttervik | ||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Se bokningskommentar | 153 | LIM009 | SUBIC | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | C307 | Södra huset C | Vån 3 | 153 | LIN221, LINP21 | Föreläsning | Signe Tonér | ||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | C315 | Södra huset C | Vån 3 | 153 | LIN441, LINP41 | Föreläsning | Maria Koptjevskaja Tamm | ||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | F299 | Södra huset F | Vån 2 | 153 | 2LG072 | Övning | Grupp B | Alexander Näslund | |||||||||||||||||||||
10:00 - 17:00 | Tysta rummet/Anechoic chamber, Övningslabbet | Södra huset C, Södra huset C | Vån 2, Vån 2 | 153 | Peter Branderud | ||||||||||||||||||||||||
12:30 - 15:00 | C315 | Södra huset C | Vån 3 | 153 | Möte | Ingela Holmström | |||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | B4108 | Södra huset B | Vån 4 | 153 | Möte | Ingela Holmström | |||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | C397, Österbergsalen | Södra huset C | Vån 3 | 153 | LITK21 | Aktivitet | Teckenspråk i teori och praktik II-alla | Erika Lundquist | |||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Hörsal 9 | Södra huset D | Vån 3 | 153 | 2LG072 | Föreläsning | Alla | Christine Ericsdotter Nordgren, Petur Helgason | |||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | E299, Språkstudion, Studio 1 | Södra huset E | 153 | LIN215, LINP21 | Föreläsning, Laboration | Robert Mikael Östling | |||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | B4108 | Södra huset B | Vån 4 | 153 | Ingela Holmström | ||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | C307 | Södra huset C | Vån 3 | 153 | LIN221, LINP21 | Mentorsgrupper | |||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | C315 | Södra huset C | Vån 3 | 153 | Övrigt | Alexander Näslund | |||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:00 | via Zoom | 153 | LIN018 | Responsgruppträff | Tove Nilsson Gerholm |