Abonnér
 
Gå til forrige måned
Okt.  
Gå til neste måned

Ytre datogrenser 19.10.2020 - 23.05.2021

Man. 19.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
09:00
07:00
11:45
09:00
13:00
10:00
Undervisning
Und. Henning W. Kemp
14:00
10:00
Adrian
12:00
10:45
12:00
11:00
12:45
11:45
13:00
12:00
Sebastian
15:00
12:30
15:30
12:30
Lars Åge
15:00
13:00
15:00
14:00
Sigurd
16:45
15:45
17:30
15:45
18:00
16:00
18:30
16:00
19:30
16:30
20:00
17:00
20:30
17:30
20:30
17:30
21:00
19:45
22:00
20:15
23:30
20:30
Tir. 20.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
08:15
07:00
Rommet er i bruk
Tormod Liseth: Installasjon av ny mac
12:00
09:00
10:00
09:15
11:00
10:00
12:00
10:00
12:00
10:00
Lars Åge
12:00
10:00
12:00
10:00
12:00
10:00
Julie
13:00
10:00
11:45
11:00
12:00
11:00
13:30
12:00
13:45
12:00
4HINS101_2020 HØST
Jens Andreas Kleiven
Thomas Engebretsen
UML samspill
13:50
12:10
4HINS101_2020 HØST
Jens Andreas Kleiven
Thomas Engebretsen
UML samspill
13:50
12:10
4HINS101_2020 HØST
Jens Andreas Kleiven
Thomas Engebretsen
UML samspill
13:50
12:10
Julie
16:00
13:00
14:15
13:30
16:45
13:45
4HINS101_2020 HØST
Jens Andreas Kleiven
Thomas Engebretsen
UML samspill
15:40
14:00
4HINS101_2020 HØST
Jens Andreas Kleiven
Thomas Engebretsen
UML samspill
15:40
14:00
4HINS101_2020 HØST
Jens Andreas Kleiven
Thomas Engebretsen
UML samspill
15:40
14:00
17:00
14:00
16:00
14:15
17:45
16:00
18:15
16:00
18:15
16:00
Arbeidsmøte
Magnus Martinsen
20:00
16:00
20:00
18:30
20:45
18:30
21:00
19:00
22:00
20:00
Ons. 21.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
09:00
07:00
10:30
09:00
Undervisning
Und. Magnus Martinsen
11:00
09:00
Undervisning
Und. Magnus Martinsen
11:00
09:00
12:00
09:00
11:30
10:00
11:30
10:00
12:00
10:00
Lars Åge
12:00
11:00
12:00
11:00
12:00
11:30
Julie
20:00
17:00
Tor. 22.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
12:00
09:00
4MPD200_2020 HØST
Vegard Schow
Undervisning
11:45
09:10
4MPD200_2020 HØST
Vegard Schow
Undervisning
11:45
09:10
4MPD101_2020 HØST
Rom 106, musikkproduksjon, Staffeldtsgate
Øvingsrom 02, basement jaxx, Staffeldtsgate
Tormod Liseth
Undervisning
11:45
09:10
4MPD101_2020 HØST
Rom 106, musikkproduksjon, Staffeldtsgate
Øvingsrom 02, basement jaxx, Staffeldtsgate
Tormod Liseth
Undervisning
11:45
09:10
11:30
10:00
Synnøve
12:00
10:30
11:30
10:45
Lars Åge
15:00
12:00
4HINS101_2020 HØST
4MHI101_2020 HØST
Erland Helbø
URM1/MML1 1A Samspill
13:50
12:05
4HINS101_2020 HØST
4MHI101_2020 HØST
Erland Helbø
URM1/MML1 1A Samspill
13:50
12:05
4HINS101_2020 HØST
4MHI101_2020 HØST
Bernt Rune Stray
URM1/MML1 1B Samspill
15:40
14:00
4HINS101_2020 HØST
4MHI101_2020 HØST
Bernt Rune Stray
URM1/MML1 1B Samspill
15:40
14:00
15:45
14:00
17:00
14:00
18:30
15:30
19:00
16:00
Sebastian
19:30
16:30
Julie "Bluewood"
20:00
17:00
21:45
18:45
22:00
19:00
Sebastian
22:30
19:30
Fre. 23.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
11:00
09:00
4MPD150_2020 HØST
Gruppe A - 4MPD150
Vegard Schow
Undervisning
11:45
09:10
4MPD150_2020 HØST
Gruppe A - 4MPD150
Vegard Schow
Undervisning
11:45
09:10
10:45
09:15
11:30
10:00
13:00
10:00
12:30
11:45
4MPD150_2020 HØST
Gruppe B - 4MPD150
Vegard Schow
Undervisning
14:45
12:10
4MPD150_2020 HØST
Gruppe B - 4MPD150
Vegard Schow
Undervisning
14:45
12:10
15:00
12:15
16:00
13:00
17:00
15:00
18:00
15:15
18:00
16:00
20:00
17:00
21:30
20:00

Tir. 27.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
4MPD101_2020 HØST
Vegard Schow
Gruppe A
16:00
10:00
4MPD101_2020 HØST
Vegard Schow
Gruppe A
16:00
10:00
4HINS301R_2020 HØST
4MHI200_2020 HØST
Konsertsal, Staffeldtsgate
Jonny Sjo
URM 2 A Sampill
13:50
12:10
Isak
15:30
13:15
Lars Åge
16:00
14:00
19:00
16:30
Ons. 28.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Undervisning
Und. Magnus Martinsen
11:00
09:00
Undervisning
Und. Magnus Martinsen
11:00
09:00
20:30
17:30
Tor. 29.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
4MPD101_2020 HØST
Rom 106, musikkproduksjon, Staffeldtsgate
Øvingsrom 02, basement jaxx, Staffeldtsgate
Tormod Liseth
Undervisning
11:45
09:10
4MPD101_2020 HØST
Rom 106, musikkproduksjon, Staffeldtsgate
Øvingsrom 02, basement jaxx, Staffeldtsgate
Tormod Liseth
Undervisning
11:45
09:10
4MPD101_2020 HØST
Vegard Schow
Gruppe B
16:00
10:00
4MPD101_2020 HØST
Vegard Schow
Gruppe B
16:00
10:00
4HINS101_2020 HØST
4MHI101_2020 HØST
Erland Helbø
URM1/MML1 1A Samspill
13:50
12:05
4HINS101_2020 HØST
4MHI101_2020 HØST
Erland Helbø
URM1/MML1 1A Samspill
13:50
12:05
4HINS101_2020 HØST
4MHI101_2020 HØST
Bernt Rune Stray
URM1/MML1 1B Samspill
15:40
14:00
4HINS101_2020 HØST
4MHI101_2020 HØST
Bernt Rune Stray
URM1/MML1 1B Samspill
15:40
14:00
Fre. 30.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
4MPD150_2020 HØST
Gruppe A - 4MPD150
Vegard Schow
Undervisning
11:45
09:10
4MPD150_2020 HØST
Gruppe A - 4MPD150
Vegard Schow
Undervisning
11:45
09:10
4MPD150_2020 HØST
Gruppe B - 4MPD150
Vegard Schow
Undervisning
14:45
12:10
4MPD150_2020 HØST
Gruppe B - 4MPD150
Vegard Schow
Undervisning
14:45
12:10

Tir. 3.11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
4MPD101_2020 HØST
Vegard Schow
Gruppe C
16:00
10:00
4MPD101_2020 HØST
Vegard Schow
Gruppe C
16:00
10:00
4HINS301R_2020 HØST
4MHI200_2020 HØST
Konsertsal, Staffeldtsgate
Jonny Sjo
URM 2 A Sampill
13:50
12:10
Ons. 4.11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Undervisning
Und. Magnus Martinsen
11:00
09:00
Undervisning
Und. Magnus Martinsen
11:00
09:00
Tor. 5.11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
4MPD101_2020 HØST
Vegard Schow
Gruppe_D
16:00
10:00
4MPD101_2020 HØST
Vegard Schow
Gruppe_D
16:00
10:00
4HINS101_2020 HØST
4MHI101_2020 HØST
Erland Helbø
URM1/MML1 1A Samspill
13:55
12:10
4HINS101_2020 HØST
4MHI101_2020 HØST
Erland Helbø
URM1/MML1 1A Samspill
13:55
12:10
4HINS101_2020 HØST
4MHI101_2020 HØST
Bernt Rune Stray
URM1/MML1 1B Samspill
15:40
14:00
4HINS101_2020 HØST
4MHI101_2020 HØST
Bernt Rune Stray
URM1/MML1 1B Samspill
15:40
14:00
Fre. 6.11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
4MPD150_2020 HØST
Gruppe A - 4MPD150
Vegard Schow
Undervisning
11:45
09:10
4MPD150_2020 HØST
Gruppe A - 4MPD150
Vegard Schow
Undervisning
11:45
09:10
4MPD150_2020 HØST
Gruppe B - 4MPD150
Vegard Schow
Undervisning
14:45
12:10
4MPD150_2020 HØST
Gruppe B - 4MPD150
Vegard Schow
Undervisning
14:45
12:10

Man. 9.11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
4MSEN300_2020 HØST
Henning Waaler Kemp
Undervisning
15:40
12:30
4HINS101_2020 HØST
Konsertsal, Staffeldtsgate
Thomas Engebretsen
UML samspill
17:30
15:50
Tir. 10.11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
4MPD101_2020 HØST
Rom 106, musikkproduksjon, Staffeldtsgate
Øvingsrom 02, basement jaxx, Staffeldtsgate
Vegard Schow
Gruppe A
11:45
11:00
4MPD101_2020 HØST
Rom 106, musikkproduksjon, Staffeldtsgate
Øvingsrom 02, basement jaxx, Staffeldtsgate
Vegard Schow
Gruppe A
11:45
11:00
4HINS301R_2020 HØST
4MHI200_2020 HØST
Jonny Sjo
URM 2 A Sampill
13:50
12:10
4HINS301R_2020 HØST
4MHI200_2020 HØST
Jonny Sjo
URM 2 A Sampill
13:50
12:10
4MPD101_2020 HØST
Rom 106, musikkproduksjon, Staffeldtsgate
Øvingsrom 02, basement jaxx, Staffeldtsgate
Vegard Schow
Gruppe B
13:50
13:05
4MPD101_2020 HØST
Rom 106, musikkproduksjon, Staffeldtsgate
Øvingsrom 02, basement jaxx, Staffeldtsgate
Vegard Schow
Gruppe B
13:50
13:05
4MPD101_2020 HØST
Rom 106, musikkproduksjon, Staffeldtsgate
Øvingsrom 02, basement jaxx, Staffeldtsgate
Vegard Schow
Gruppe C
14:45
14:00
4MPD101_2020 HØST
Rom 106, musikkproduksjon, Staffeldtsgate
Øvingsrom 02, basement jaxx, Staffeldtsgate
Vegard Schow
Gruppe C
14:45
14:00
4HINS301R_2020 HØST
4MHI200_2020 HØST
Bernt Rune Stray
URM 2 B Samspill
15:40
14:00
4MPD101_2020 HØST
Rom 106, musikkproduksjon, Staffeldtsgate
Øvingsrom 02, basement jaxx, Staffeldtsgate
Vegard Schow
Gruppe_D
15:40
14:55
4MPD101_2020 HØST
Rom 106, musikkproduksjon, Staffeldtsgate
Øvingsrom 02, basement jaxx, Staffeldtsgate
Vegard Schow
Gruppe_D
15:40
14:55
Ons. 11.11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Undervisning
Und. Magnus Martinsen
11:00
09:00
Undervisning
Und. Magnus Martinsen
11:00
09:00
4HINS101_2020 HØST
Konsertsal, Staffeldtsgate
Thomas Engebretsen
UML samspill
10:50
09:10
Tor. 12.11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
4MPD200_2020 HØST
Vegard Schow
Undervisning
11:45
09:10
4MPD200_2020 HØST
Vegard Schow
Undervisning
11:45
09:10
URM1/MML1 1B Samspill
15:40
12:05
URM1/MML1 1B Samspill
15:40
12:05
4HINS101_2020 HØST
Konsertsal, Staffeldtsgate
Thomas Engebretsen
UML samspill
13:50
12:10
4HINS101_2020 HØST
Konsertsal, Staffeldtsgate
Thomas Engebretsen
UML samspill
15:40
14:00

Tir. 17.11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
4MPD101_2020 HØST
Rom 106, musikkproduksjon, Staffeldtsgate
Øvingsrom 02, basement jaxx, Staffeldtsgate
Vegard Schow
Gruppe A
11:45
11:00
4MPD101_2020 HØST
Rom 106, musikkproduksjon, Staffeldtsgate
Øvingsrom 02, basement jaxx, Staffeldtsgate
Vegard Schow
Gruppe A
11:45
11:00
4HINS301R_2020 HØST
4MHI200_2020 HØST
Jonny Sjo
URM 2 A Sampill
13:50
12:10
4HINS301R_2020 HØST
4MHI200_2020 HØST
Jonny Sjo
URM 2 A Sampill
13:50
12:10
4MPD101_2020 HØST
Rom 106, musikkproduksjon, Staffeldtsgate
Øvingsrom 02, basement jaxx, Staffeldtsgate
Vegard Schow
Gruppe B
13:50
13:05
4MPD101_2020 HØST
Rom 106, musikkproduksjon, Staffeldtsgate
Øvingsrom 02, basement jaxx, Staffeldtsgate
Vegard Schow
Gruppe B
13:50
13:05
4MPD101_2020 HØST
Rom 106, musikkproduksjon, Staffeldtsgate
Øvingsrom 02, basement jaxx, Staffeldtsgate
Vegard Schow
Gruppe C
14:45
14:00
4MPD101_2020 HØST
Rom 106, musikkproduksjon, Staffeldtsgate
Øvingsrom 02, basement jaxx, Staffeldtsgate
Vegard Schow
Gruppe C
14:45
14:00
4HINS301R_2020 HØST
4MHI200_2020 HØST
Bernt Rune Stray
URM 2 B Samspill
15:40
14:00
4MPD101_2020 HØST
Rom 106, musikkproduksjon, Staffeldtsgate
Øvingsrom 02, basement jaxx, Staffeldtsgate
Vegard Schow
Gruppe_D
15:40
14:55
4MPD101_2020 HØST
Rom 106, musikkproduksjon, Staffeldtsgate
Øvingsrom 02, basement jaxx, Staffeldtsgate
Vegard Schow
Gruppe_D
15:40
14:55
Ons. 18.11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Undervisning
Und. Magnus Martinsen
11:00
09:00
Undervisning
Und. Magnus Martinsen
11:00
09:00
4HINS101_2020 HØST
Konsertsal, Staffeldtsgate
Thomas Engebretsen
UML samspill
10:50
09:10
Tor. 19.11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
4HINS101_2020 HØST
4MHI101_2020 HØST
Erland Helbø
URM1/MML1 1A Samspill
13:50
12:10
4HINS101_2020 HØST
4MHI101_2020 HØST
Erland Helbø
URM1/MML1 1A Samspill
13:50
12:10
4HINS101_2020 HØST
4MHI101_2020 HØST
Bernt Rune Stray
URM1/MML1 1B Samspill
15:40
14:00
4HINS101_2020 HØST
4MHI101_2020 HØST
Bernt Rune Stray
URM1/MML1 1B Samspill
15:40
14:00




KodeNavn
KodeNavn


  Endret de siste 2 dagene.