u 39 
Man. 26.9 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
4MGL1DIP_2020 HØST
4MGL5DIP_2020 HØST
Undervisning
10:50
08:15
4HSM208_2022 HØST
Undervisning
Sindre Olafsrud
10:50
08:15
4GEH100_2022 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
09:55
09:10
4HGA100_2022 HØST
4HGA100 Gehør
Sandra Borøy
09:55
09:10
4BIP100_2022 HØST
Gruppe A
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
10:00
09:10
4MUS510_2022 HØST
Ole Fredrik Norbye
15:00
10:00
Marie P. Frostlid
16:15
10:00
4BIP100_2022 HØST
Gruppe B
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
10:50
10:05
4GEH100_2022 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
10:50
10:05
4MTGH100_2022 HØST
4MTGH Gehør gr A
Sandra Borøy
10:50
10:05
4REL111_2022 HØST
Undervisning
Gunnar Haaland
11:45
10:05
4BIP100_2022 HØST
Gruppe C
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
11:45
11:00
4GEH100_2022 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
11:45
11:00
4MTGH100_2022 HØST
4MTGH Gehør gr B
Sandra Borøy
11:45
11:00
Maylen Rusti
13:00
11:00
4BIP100_2022 HØST
Gruppe D
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
12:55
12:10
4REL112_2022 HØST
Undervisning
Gunnar Haaland
13:50
12:10
4MGL1DIP_2020 HØST
4MGL5DIP_2020 HØST
Undervisning
14:45
12:10
HSM201_1_2022_HØST_1
Undervisning
Excel for regnskap/Oppgavesem
15:00
13:00
Maylen Rusti
15:30
13:00
4GEH201_2022 HØST
Gruppe B
Undervisning
John Børge Askeland
13:50
13:05
4BIP100_2022 HØST
Gruppe E
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
13:50
13:05
4GEH201_2022 HØST
Gruppe C
Undervisning
John Børge Askeland
14:45
14:00
4GEH201_2022 HØST
Gruppe A
Undervisning
John Børge Askeland
15:40
14:55
17:00
15:00
Reservert
Arne Kristian Skagen
18:00
16:00
Studentkoret
21:00
18:30
Storsalen
21:30
18:30
u 39 
Tir. 27.9 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
4MGL5MA301_2022 HØST
Undervisning
11:45
08:15
4MGL1KRLE301_2022 HØST
4MGL5KRLE301_2022 HØST
Undervisning
Dag Øivind Østereng
11:45
08:15
4MGL1PR5_2022 HØST
4MGL5PR5_2022 HØST
Seminar
Marit Helene Lie
Responsseminar
12:00
09:00
4MGL1PR5_2022 HØST
4MGL5PR5_2022 HØST
Seminar
Marit Helene Lie
Responsseminar
12:00
09:00
4MGL1PR5_2022 HØST
4MGL5PR5_2022 HØST
Seminar
Marit Helene Lie
Responsseminar
12:00
09:00
4HGA100_2022 HØST
4MAR150_2022 HØST
Felles
Ole Kristian Kogstad
09:55
09:10
4MGL5SA302_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL1BEG301_2022 HØST
4MGL1BEG302_2022 HØST
Undervisning
Tone Ophus
11:45
09:10
4MGL1NO301_2022 HØST
Undervisning
11:50
09:10
Storsalen
11:00
09:55
Marie P. Frostlid
15:00
10:00
4MPD101_2022 HØST
4MPD101 for UML gr.A
Rom 105, musikklab, under the chapel, Staffeldtsgate
Øvingsrom 02, basement jaxx, Staffeldtsgate
John Christer Vesttun
11:45
10:05
4TEOL150_2022 HØST
Undervisning
Per Reinert Eriksen
11:45
10:05
4MUS501_2022 HØST
Ole Fredrik Norbye
16:00
11:30
4MPD101_2022 HØST
4MPD101 for UML gr.B
Rom 105, musikklab, under the chapel, Staffeldtsgate
Øvingsrom 02, basement jaxx, Staffeldtsgate
John Christer Vesttun
13:50
12:10
4MGL5SA302_2022 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4MGL1NO301_2022 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4HSM208_2022 HØST
Undervisning
Sindre Olafsrud
14:45
12:10
HSM203_1_2022_HØST_1
Undervisning
14:45
12:10
4MGL1PE103_2022 HØST
4MGL5PE103_2022 HØST
Undervisning
Margrethe Løøv
15:40
12:10
Sangundervisning
14:00
13:00
4MPD101_2022 HØST
4MPD101 for UML gr.C
Rom 105, musikklab, under the chapel, Staffeldtsgate
Øvingsrom 02, basement jaxx, Staffeldtsgate
John Christer Vesttun
15:40
14:00
Adrian Pleym Vollan
18:00
16:00
u 39 
Ons. 28.9 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
4MGL5MA302_2022 HØST
Undervisning
11:45
08:15
4MGL1KRLE301_2022 HØST
4MGL5KRLE301_2022 HØST
Undervisning
Dag Øivind Østereng
11:45
08:15
4MGL1NO301_2022 HØST
Undervisning
11:45
08:15
4HGA100_2022 HØST
Gruppe UML/UMK
Jens Andreas Kleiven
09:10
08:25
Samling
Shut up and write master GLU
15:00
09:00
4HINS301R_2022 HØST
4HINS401R_2022 HØST
4MHI100_2022 HØST
4MHI101_2022 HØST
4MHI200_2022 HØST
4MHI300_2022 HØST
4UM100_2022 HØST
4UM200_2022 HØST
Interpret
Jonny Sjo
16:30
09:00
4MAR150_2022 HØST
Gruppe A
Jens Andreas Kleiven
Ole Kristian Kogstad
09:55
09:10
4MUS511_2022 HØST
Ole Fredrik Norbye
14:00
10:00
4MAR150_2022 HØST
Gruppe B
Jens Andreas Kleiven
Ole Kristian Kogstad
10:50
10:05
4TEOL150_2022 HØST
Undervisning
Per Reinert Eriksen
11:45
10:05
4MAR150_2022 HØST
Gruppe C
Jens Andreas Kleiven
Ole Kristian Kogstad
11:45
11:00
4ØKAD202_2022 HØST
Undervisning
Joachim Thøgersen
14:45
12:10
4REL112_2022 HØST
Undervisning
Per Reinert Eriksen
15:40
12:10
Sangtimer
Undervisning med master-student, Marie Pihlstrøm
15:30
14:00
u 39 
Tor. 29.9 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
4POPM101_2022 HØST
Undervisning
Ane Bjerkan
09:55
08:15
4MGL1KRLE301_2022 HØST
4MGL5KRLE301_2022 HØST
Undervisning
Margrethe Løøv
10:50
08:15
4MGL1PR3_2022 HØST
4MGL5PR3_2022 HØST
Samling
Praksisforberedelser
12:00
09:00
Marie P. Frostlid
16:00
09:00
4MGL1PE202_2022 HØST
4MGL5PE202_2022 HØST
Undervisning
Robert Mjelde Flatås
11:00
09:10
4ØKAD203_2022 HØST
Undervisning
Joachim Thøgersen
11:45
09:10
4MGL5MA301_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4HINS100UMK_2022 HØST
Individualundervisning
Linda Kristengård
14:00
10:00
4MLS150_2022 HØST
Christian Ingebrigtsen
11:45
10:05
4MUH100_2022 HØST
Undervisning
Ivar Smørgrav
11:45
10:05
4GEH201_2022 HØST
Gruppe A
Undervisning
John Børge Askeland
11:45
11:00
4MGL1PE202_2022 HØST
4MGL5PE202_2022 HØST
Undervisning
Robert Mjelde Flatås
15:00
11:00
4MGL1PE202_2022 HØST
4MGL5PE202_2022 HØST
Undervisning
Robert Mjelde Flatås
15:00
11:00
4MGL1PE202_2022 HØST
4MGL5PE202_2022 HØST
Undervisning
Robert Mjelde Flatås
15:00
11:00
4MGL1PE202_2022 HØST
4MGL5PE202_2022 HØST
Undervisning
Robert Mjelde Flatås
15:00
11:00
4MGL1PE202_2022 HØST
4MGL5PE202_2022 HØST
Undervisning
Robert Mjelde Flatås
15:00
11:00
4MGL1PE202_2022 HØST
4MGL5PE202_2022 HØST
Undervisning
Robert Mjelde Flatås
15:00
11:00
Samling
12:15
11:45
4BIP201_2022 HØST
Ivar Smørgrav
12:55
12:10
4MLS150_2022 HØST
UML Forum
Christian Ingebrigtsen
Inge Andreas Jacobsen
14:45
12:10
HSM201_1_2022_HØST_1
Undervisning
Håvard Arne Hodne
14:45
12:10
4MGL5SA301_2022 HØST
Seminar
14:45
12:10
4MGL1BEG301_2022 HØST
4MGL1BEG302_2022 HØST
Undervisning
Tone Ophus
14:45
12:10
HSM102_1_2022_HØST_1
Undervisning
Magne Supphellen
14:45
12:10
4TEOL130_2022 HØST
Undervisning
Per Reinert Eriksen
15:40
12:10
4MGL1PR3_2022 HØST
4MGL5PR3_2022 HØST
Samling
Møte før praksis
15:00
13:00
4GEH201_2022 HØST
Gruppe B
Undervisning
John Børge Askeland
13:50
13:05
4MUTENK_2022 HØST
Ivar Smørgrav
14:45
13:05
4GEH201_2022 HØST
Gruppe C
Undervisning
John Børge Askeland
14:45
14:00
HSM201_1_2022_HØST_1
Undervisning
Excel for regnskap/Oppgavesem
17:00
15:00
Maylen Rusti
17:15
15:00
Adrian Pleym Vollan
18:00
15:00
20:45
18:00
u 39 
Fre. 30.9 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
4MGL1DIP_2020 HØST
4MGL5DIP_2020 HØST
Undervisning
10:50
08:15
HSM103_1_2022_HØST_1
Undervisning
Gorm Jacobsen
10:50
08:15
4MGAI300_2022 HØST
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
09:10
08:25
4MGL1KRLE301_2022 HØST
4MGL5KRLE301_2022 HØST
Undervisning
Jan Almäng
11:45
09:10
4TEOL110_2022 HØST
Undervisning
Merete Hodt
11:45
09:10
4REL112_2022 HØST
Undervisning
Per Reinert Eriksen
11:15
09:30
4HGA100_2022 HØST
4HGA100 Gehør
Sandra Borøy
10:50
10:05
4MTGH100_2022 HØST
Musikkteori UML/UMK gr.A
Inge Andreas Jacobsen
11:45
10:05
4GEH100_2022 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
11:45
11:00
4MGAI300_2022 HØST
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
11:45
11:00
4MTGH100_2022 HØST
4MTGH Gehør gr B
Sandra Borøy
11:45
11:00
HSM103_1_2022_HØST_1
Undervisning
Oppgaveseminar
13:15
11:15
4MTGH100_2022 HØST
4MTGH Gehør gr A
Sandra Borøy
12:55
12:10
4BIS201_2022 HØST
Rak Marie Hatløy
12:55
12:10
4MTGH100_2022 HØST
Musikkteori UML/UMK gr.B
Inge Andreas Jacobsen
13:50
12:10
4MGL5MA302_2022 HØST
Undervisning
14:45
12:10
4GEH100_2022 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
13:50
13:05
4BIS100_2022 HØST
Rak Marie Hatløy
13:50
13:05
4HINS100UMK_2022 HØST
Vokalgruppe
Sandra Borøy
14:45
13:05
4GEH100_2022 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
14:45
14:00
u 39 
Lør. 1.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
u 39 
Søn. 2.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Storsalen
23:00
07:00

u 40 
Man. 3.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
u 40 
Tir. 4.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
u 40 
Ons. 5.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
HSM202_1_2022_HØST_1
Mona Anita Olsen
14:45
09:10
u 40 
Tor. 6.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
u 40 
Fre. 7.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
u 40 
Lør. 8.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
u 40 
Søn. 9.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Storsalen
23:00
07:00

u 41 
Man. 10.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
4ARR400_2022 HØST
Gruppe A
Undervisning
Tore Wilhelm Aas
09:55
08:15
4MGL1BEG301_2022 HØST
4MGL1BEG302_2022 HØST
Undervisning
Anne Guro Schmidt Antun
14:45
08:15
HSM201_1_2022_HØST_1
Undervisning
Excel for regnskap/Oppgavesem
Excel for regnskap/Oppgavesemniar
11:00
09:00
4GEH100_2022 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
09:55
09:10
4MGL1MA103_2022 HØST
Undervisning
Kathrin Liselott Storebø
Frivillig
11:45
09:10
4MGL5MA202_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL5NO203_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
HSM111_1_2022_HØST_1
Undervisning
Ola Grytten
11:45
09:10
4GEH100_2022 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
10:50
10:05
4ARR400_2022 HØST
Gruppe B
Undervisning
Tore Wilhelm Aas
11:45
10:05
4REL111_2022 HØST
Undervisning
Gunnar Haaland
11:45
10:05
4GTP200_2022 HØST
Inge Andreas Jacobsen
11:45
10:05
4GEH100_2022 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
11:45
11:00
Maylen Rusti
15:30
11:00
4REL112_2022 HØST
Undervisning
Gunnar Haaland
12:55
12:10
4MGL5MA202_2022 HØST
Undervisning
14:45
12:10
4MGL5NO203_2022 HØST
Undervisning
14:45
12:10
HSM204_1_2022_HØST_1
Undervisning
Vegard Holm
14:45
12:10
4MSEN300_2022 HØST
Felles
Henning Waaler Kemp
13:05
12:30
4GEH201_2022 HØST
Gruppe B
Undervisning
John Børge Askeland
13:50
13:05
4KOS102_2022 HØST
Gruppe A
Undervisning
Tore Wilhelm Aas
13:50
13:05
4GEH201_2022 HØST
Gruppe C
Undervisning
John Børge Askeland
14:45
14:00
4KOS102_2022 HØST
Gruppe B
Undervisning
Tore Wilhelm Aas
14:45
14:00
4GEH201_2022 HØST
Gruppe A
Undervisning
John Børge Askeland
15:40
14:55
4KOS102_2022 HØST
Gruppe C
Undervisning
Tore Wilhelm Aas
15:40
14:55
Studentkoret
21:00
18:30
u 41 
Tir. 11.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
4MGL5MA301_2022 HØST
Undervisning
11:45
08:15
4HGA100_2022 HØST
4MAR150_2022 HØST
Felles
Ole Kristian Kogstad
09:55
09:10
4MGL5MA202 Gruppe A
4MGL5MA202_2022 HØST
Undervisning
Gruppe A
11:45
09:10
4MGL1KRLE301_2022 HØST
4MGL5KRLE301_2022 HØST
Undervisning
Margrethe Løøv
11:45
09:10
4MGL1NO301_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4BLKO1AB-E_2022 HØST
Undervisning
14:45
09:10
4BLKO2AB-E_2022 VÅR
Undervisning
Tone Ophus
15:40
09:10
4ØKAD204_2022 HØST
Undervisning
Ivar Bredesen
15:40
09:15
4GTP200_2022 HØST
Inge Andreas Jacobsen
11:45
10:05
4MPD101_2022 HØST
4MPD101 for UMK
Rom 105, musikklab, under the chapel, Staffeldtsgate
Øvingsrom 02, basement jaxx, Staffeldtsgate
John Christer Vesttun
11:45
10:05
4VUPEDVEI1-1_2022 HØST
Undervisning
Marit Myklebust
16:00
12:00
4VUPEDVEI1-2_2022 HØST
Undervisning
Gunnvi Sæle Jokstad
16:30
12:00
4MGL1KRLE301_2022 HØST
4MGL5KRLE301_2022 HØST
Undervisning
Margrethe Løøv
13:50
12:10
4MGL1NO301_2022 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4MGL5MA202 Gruppe B
4MGL5MA202_2022 HØST
Undervisning
Gruppe B
14:45
12:10
HSM203_1_2022_HØST_1
Undervisning
14:45
12:10
Marie P. Frostlid
15:40
12:10
4TEOL110_2022 HØST
Undervisning
Merete Hodt
15:40
13:05
u 41 
Ons. 12.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
4MGL5MA302_2022 HØST
Undervisning
11:45
08:15
4MGL1NO301_2022 HØST
Undervisning
11:45
08:15
4HGA100_2022 HØST
Gruppe UML/UMK
Jens Andreas Kleiven
09:10
08:25
4HINS301R_2022 HØST
4HINS401R_2022 HØST
4MHI100_2022 HØST
4MHI101_2022 HØST
4MHI200_2022 HØST
4MHI300_2022 HØST
4UM100_2022 HØST
4UM200_2022 HØST
Interpret
Jonny Sjo
16:35
09:05
4MAR150_2022 HØST
Gruppe A
Jens Andreas Kleiven
Ole Kristian Kogstad
09:55
09:10
4MGL1KRLE301_2022 HØST
4MGL5KRLE301_2022 HØST
Undervisning
Gunnar Haaland
11:45
09:10
4RELPED110_2022 HØST
Undervisning
Stephen Affleck Reid
11:45
09:10
4BLKO2AB-E_2022 VÅR
Undervisning
Hanna Henriksen Dølvik
13:50
09:10
4BLKO1AB-E_2022 HØST
Undervisning
Natalia Alfarnes
15:00
09:10
4MAR150_2022 HØST
Gruppe B
Jens Andreas Kleiven
Ole Kristian Kogstad
10:50
10:05
4TEOL150_2022 HØST
Undervisning
Per Reinert Eriksen
11:45
10:05
4MAR150_2022 HØST
Gruppe C
Jens Andreas Kleiven
Ole Kristian Kogstad
11:45
11:00
Samling
12:15
11:45
Seminar
Fou v/Johannes Kleppe
15:00
12:00
Seminar
Fou v/Johannes Kleppe
15:00
12:00
Seminar
Fou v/Johannes Kleppe
15:00
12:00
4MLS150_2022 HØST
Inge Andreas Jacobsen
13:50
12:10
4ØKAD202_2022 HØST
Undervisning
Joachim Thøgersen
14:45
12:10
4BLKO2AB-E_2022 VÅR
Undervisning
Tone Ophus
15:40
14:00
u 41 
Tor. 13.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Utleie
17:00
08:00
Utleie
17:00
08:00
4POPM101_2022 HØST
Undervisning
Ane Bjerkan
09:55
08:15
4MGL1KRLE301_2022 HØST
4MGL5KRLE301_2022 HØST
Undervisning
Margrethe Løøv
10:50
08:15
4TEOL110_2022 HØST
Undervisning
Erle Slagsvold
10:50
08:15
Marie P. Frostlid
16:00
09:00
4MGL1MA103_2022 HØST
Undervisning
Kathrin Liselott Storebø
Frivillig
11:45
09:10
4MGL5MA202 Gruppe B
4MGL5MA202_2022 HØST
Undervisning
Gruppe B
11:45
09:10
4MGL5NO202_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL5MA301_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4BLKO2AB-E_2022 VÅR
Undervisning
Dina Maria Åsen
12:55
09:10
4BLKO1AB-E_2022 HØST
Undervisning
Monica Hammer
14:45
09:10
4ØKAD203_2022 HØST
Undervisning
Joachim Thøgersen
11:45
09:15
4MUH100_2022 HØST
Undervisning
Ivar Smørgrav
11:45
10:05
4GEH201_2022 HØST
Gruppe A
Undervisning
John Børge Askeland
11:45
11:00
Samling
12:15
11:45
4BIP201_2022 HØST
Ivar Smørgrav
12:55
12:10
4MGL5NO202_2022 HØST
Undervisning
13:50
12:10
HSM201_1_2022_HØST_1
Undervisning
Håvard Arne Hodne
14:45
12:10
4MGL5MA202 Gruppe A
4MGL5MA202_2022 HØST
Undervisning
Gruppe A
14:45
12:10
4MGL5SA301_2022 HØST
Seminar
14:45
12:10
4MGL1BEG301_2022 HØST
4MGL1BEG302_2022 HØST
Undervisning
14:45
12:10
HSM102_1_2022_HØST_1
Undervisning
Magne Supphellen
14:45
12:10
4GEH201_2022 HØST
Gruppe B
Undervisning
John Børge Askeland
13:50
13:05
4MUTENK_2022 HØST
Ivar Smørgrav
14:45
13:05
4BLKO2AB-E_2022 VÅR
Undervisning
Tone Ophus
15:40
13:05
4GEH201_2022 HØST
Gruppe C
Undervisning
John Børge Askeland
14:45
14:00
Maylen Rusti
17:15
15:00
u 41 
Fre. 14.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Utleie
Storsalen
17:00
08:00
HSM103_1_2022_HØST_1
Undervisning
Gorm Jacobsen
10:50
08:15
4HSM208_2022 HØST
Undervisning
Sindre Olafsrud
11:00
08:15
4MGAI300_2022 HØST
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
09:10
08:25
4MGL1KRLE301_2022 HØST
4MGL5KRLE301_2022 HØST
Undervisning
Jan Almäng
11:45
09:10
4MGL1BEG301_2022 HØST
4MGL1BEG302_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4TEOL110_2022 HØST
Undervisning
Erle Slagsvold
11:45
09:10
4BLKO1AB-E_2022 HØST
Undervisning
Sæbjørg Hageberg Kjeka
11:45
09:10
4BLKO2AB-E_2022 VÅR
Undervisning
Tone Ophus
11:45
09:10
4MTGH100_2022 HØST
Musikkteori UML/UMK gr.A
Inge Andreas Jacobsen
11:45
10:05
4MGL1NO103_2022 HØST
Undervisning
13:50
10:05
4GEH100_2022 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
11:45
11:00
4MGAI300_2022 HØST
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
11:45
11:00
HSM103_1_2022_HØST_1
Undervisning
Oppgaveseminar
13:15
11:15
4BLKO2AB-E_2022 VÅR
Undervisning
Tone Ophus
12:55
11:45
4BIS201_2022 HØST
Rak Marie Hatløy
12:55
12:10
4MTGH100_2022 HØST
Musikkteori UML/UMK gr.B
Inge Andreas Jacobsen
13:50
12:10
4BLKO1AB-E_2022 HØST
Undervisning
Karen Langsholt Holmqvist
13:50
12:10
4MGL5MA302_2022 HØST
Undervisning
14:45
12:10
4BLKO2AB-E_2022 VÅR
Undervisning
Åse Kvalbein
15:00
13:00
4GEH100_2022 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
13:50
13:05
4BIS100_2022 HØST
Rak Marie Hatløy
13:50
13:05
4HINS100UMK_2022 HØST
Vokalgruppe
Sandra Borøy
14:45
13:05
4GEH100_2022 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
14:45
14:00
u 41 
Lør. 15.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
u 41 
Søn. 16.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Storsalen
23:00
07:00

u 42 
Man. 17.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Tone Ophus
09:10
08:15
4ARR400_2022 HØST
Gruppe A
Undervisning
Tore Wilhelm Aas
09:55
08:15
4MGL1PR4_2022 HØST
4MGL5PR4_2022 HØST
Undervisning
4. etg. grupperom 1, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 2, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 3, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 4, Staffeldtsgate
Grupperom 1, Staffeldtsgate
Grupperom 2, Staffeldtsgate
Grupperom 3, Staffeldtsgate
Grupperom 4, Staffeldtsgate
Grupperom 5, Staffeldtsgate
Grupperom 6, Staffeldtsgate
Grupperom 7, Staffeldtsgate
Grupperom 8, Staffeldtsgate
Grupperom 9, Staffeldtsgate
Hanna Henriksen Dølvik
Marit Helene Lie
Profesjonsdag
15:00
09:00
4MGL1PR4_2022 HØST
4MGL5PR4_2022 HØST
Undervisning
4. etg. grupperom 1, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 2, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 3, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 4, Staffeldtsgate
Grupperom 1, Staffeldtsgate
Grupperom 2, Staffeldtsgate
Grupperom 3, Staffeldtsgate
Grupperom 4, Staffeldtsgate
Grupperom 5, Staffeldtsgate
Grupperom 6, Staffeldtsgate
Grupperom 7, Staffeldtsgate
Grupperom 8, Staffeldtsgate
Grupperom 9, Staffeldtsgate
Hanna Henriksen Dølvik
Marit Helene Lie
Profesjonsdag
15:00
09:00
4MGL1PR4_2022 HØST
4MGL5PR4_2022 HØST
Undervisning
4. etg. grupperom 1, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 2, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 3, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 4, Staffeldtsgate
Grupperom 1, Staffeldtsgate
Grupperom 2, Staffeldtsgate
Grupperom 3, Staffeldtsgate
Grupperom 4, Staffeldtsgate
Grupperom 5, Staffeldtsgate
Grupperom 6, Staffeldtsgate
Grupperom 7, Staffeldtsgate
Grupperom 8, Staffeldtsgate
Grupperom 9, Staffeldtsgate
Hanna Henriksen Dølvik
Marit Helene Lie
Profesjonsdag
15:00
09:00
4IL205_2022 HØST
Undervisning
Geir Thompson
16:00
09:00
4GEH100_2022 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
09:55
09:10
4HGA100_2022 HØST
4HGA100 Gehør
Sandra Borøy
09:55
09:10
4BIP100_2022 HØST
Gruppe A
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
10:00
09:10
4MGL1ENG101_2022 HØST
4MGL1ENG102_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL1PROP101_2022 HØST
4MGL5PROP101_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Tone Ophus
11:45
09:10
4MGL5SA101_2022 HØST
12:55
09:10
Marie P. Frostlid
16:15
10:00
4BIP100_2022 HØST
Gruppe B
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
10:50
10:05
4GEH100_2022 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
10:50
10:05
4MTGH100_2022 HØST
4MTGH Gehør gr A
Sandra Borøy
10:50
10:05
4MGL1KRLE101_2022 HØST
4MGL5KRLE101_2022 HØST
Undervisning
Margrethe Løøv
11:45
10:05
4ARR400_2022 HØST
Gruppe B
Undervisning
Tore Wilhelm Aas
11:45
10:05
4REL111_2022 HØST
Undervisning
Gunnar Haaland
11:45
10:05
4BIP100_2022 HØST
Gruppe C
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
11:45
11:00
4GEH100_2022 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
11:45
11:00
4MTGH100_2022 HØST
4MTGH Gehør gr B
Sandra Borøy
11:45
11:00
Maylen Rusti
13:00
11:00
4BIP100_2022 HØST
Gruppe D
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
12:55
12:10
4MGL1KRLE101_2022 HØST
4MGL5KRLE101_2022 HØST
Undervisning
Erle Slagsvold
13:50
12:10
4MGL1ENG101_2022 HØST
4MGL1ENG102_2022 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4MGL1PROP101_2022 HØST
4MGL5PROP101_2022 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Dina Maria Åsen
14:45
12:10
HSM104_1_2022_HØST_1
Undervisning
Vegard Holm
14:45
12:10
4REL112_2022 HØST
Undervisning
Per Reinert Eriksen
14:00
12:15
Maylen Rusti
15:30
13:00
4GEH201_2022 HØST
Gruppe B
Undervisning
John Børge Askeland
13:50
13:05
4KOS102_2022 HØST
Gruppe A
Undervisning
Tore Wilhelm Aas
13:50
13:05
4BIP100_2022 HØST
Gruppe E
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
13:50
13:05
4GEH201_2022 HØST
Gruppe C
Undervisning
John Børge Askeland
14:45
14:00
4KOS102_2022 HØST
Gruppe B
Undervisning
Tore Wilhelm Aas
14:45
14:00
4GEH201_2022 HØST
Gruppe A
Undervisning
John Børge Askeland
15:40
14:55
4KOS102_2022 HØST
Gruppe C
Undervisning
Tore Wilhelm Aas
15:40
14:55
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Dina Maria Åsen
15:40
14:55
Storsalen
Storsalen
storband
21:30
18:30
u 42 
Tir. 18.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
4MGL5MA301_2022 HØST
Undervisning
11:45
08:15
4IL205_2022 HØST
Undervisning
Geir Thompson
16:00
09:00
4HGA100_2022 HØST
4MAR150_2022 HØST
Felles
Ole Kristian Kogstad
09:55
09:10
4MGL5SA302_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL1KRLE301_2022 HØST
4MGL5KRLE301_2022 HØST
Undervisning
Margrethe Løøv
11:45
09:10
4MGL1NO301_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
Marie P. Frostlid
15:00
10:00
4MGL1PR2_2021 HØST
4MGL1PR2_2022 HØST
Undervisning
Kristina Leganger Iversen
Kurs i akademisk skriving
11:45
10:05
4GTP200_2022 HØST
Inge Andreas Jacobsen
11:45
10:05
4REL112_2022 HØST
Undervisning
Stephen Affleck Reid
11:45
10:05
4MPD101_2022 HØST
4MPD101 for UMK
Rom 105, musikklab, under the chapel, Staffeldtsgate
Øvingsrom 02, basement jaxx, Staffeldtsgate
John Christer Vesttun
11:45
10:05
4MGL1KRLE301_2022 HØST
4MGL5KRLE301_2022 HØST
Undervisning
Margrethe Løøv
13:50
12:10
4MGL1NO301_2022 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4MGL1PR2_2021 HØST
4MGL1PR2_2022 HØST
Undervisning
Kristina Leganger Iversen
Kurs i akademisk skriving
13:50
12:10
4HINS100UMK_2022 HØST
Gruppetimer
Marie Philstrøm Frostlid
13:50
12:10
4MGL5SA301_2022 HØST
Seminar
Torstein Hestnes
14:45
12:10
HSM203_1_2022_HØST_1
Undervisning
14:45
12:10
4HINS100UMK_2022 HØST
4KOR100_2022 HØST
Inge Andreas Jacobsen
Marie Philstrøm Frostlid
15:40
14:00
u 42 
Ons. 19.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
4MGL5MA302_2022 HØST
Undervisning
11:45
08:15
4MGL1NO301_2022 HØST
Undervisning
11:45
08:15
4HGA100_2022 HØST
Gruppe UML/UMK
Jens Andreas Kleiven
09:10
08:25
4MGL1PR2_2021 HØST
4MGL1PR2_2022 HØST
Samling
Møte etter praksis
11:00
09:00
4IL205_2022 HØST
Undervisning
Geir Thompson
16:00
09:00
4HINS301R_2022 HØST
4HINS401R_2022 HØST
4MHI100_2022 HØST
4MHI101_2022 HØST
4MHI200_2022 HØST
4MHI300_2022 HØST
4UM100_2022 HØST
4UM200_2022 HØST
Interpret
Jonny Sjo
16:35
09:05
4MAR150_2022 HØST
Gruppe A
Jens Andreas Kleiven
Ole Kristian Kogstad
09:55
09:10
4MGL1BEG301_2022 HØST
4MGL1BEG302_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL1KRLE301_2022 HØST
4MGL5KRLE301_2022 HØST
Undervisning
Margrethe Løøv
11:45
09:10
4MAR150_2022 HØST
Gruppe B
Jens Andreas Kleiven
Ole Kristian Kogstad
10:50
10:05
4REL112_2022 HØST
Undervisning
Per Reinert Eriksen
11:45
10:05
4MAR150_2022 HØST
Gruppe C
Jens Andreas Kleiven
Ole Kristian Kogstad
11:45
11:00
Samling
12:15
11:45
4ØKAD202_2022 HØST
Undervisning
Joachim Thøgersen
14:45
12:10
4MGL1DIP_2021 HØST
4MGL5DIP_2021 HØST
Undervisning
14:45
12:10
4MGL1BEG301_2022 HØST
4MGL1BEG302_2022 HØST
Undervisning
15:40
12:10
4MGL1PR1_2022 HØST
4MGL5PR1_2022 HØST
Samling
Møte etter praksis
15:00
13:00
u 42 
Tor. 20.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
4POPM101_2022 HØST
Undervisning
Ane Bjerkan
09:55
08:15
4MSLED100_2022 HØST
Ole Fredrik Norbye
09:55
08:15
Marie P. Frostlid
16:00
09:00
4IL205_2022 HØST
Undervisning
Geir Thompson
16:00
09:00
4TEOL110_2022 HØST
Undervisning
Per Reinert Eriksen
11:45
09:10
HSM111_1_2022_HØST_1
Undervisning
John Arngrim Hunnes
11:45
09:10
4ØKAD203_2022 HØST
Undervisning
Joachim Thøgersen
11:45
09:15
4HINS100UMK_2022 HØST
Individualundervisning
Linda Kristengård
14:00
10:00
4MUH100_2022 HØST
Undervisning
Ivar Smørgrav
11:45
10:05
4GEH201_2022 HØST
Gruppe A
Undervisning
John Børge Askeland
11:45
11:00
Samling
12:15
11:45
4BIP201_2022 HØST
Ivar Smørgrav
12:55
12:10
4HINS101_2022 HØST
UML Forum
Inge Andreas Jacobsen
14:45
12:10
HSM201_1_2022_HØST_1
Undervisning
Håvard Arne Hodne
14:45
12:10
4TEOL130_2022 HØST
Undervisning
Nils Terje Lunde
15:40
12:10
4GEH201_2022 HØST
Gruppe B
Undervisning
John Børge Askeland
13:50
13:05
4MUTENK_2022 HØST
Ivar Smørgrav
14:45
13:05
4GEH201_2022 HØST
Gruppe C
Undervisning
John Børge Askeland
14:45
14:00
Maylen Rusti
17:15
15:00
u 42 
Fre. 21.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
HSM103_1_2022_HØST_1
Undervisning
Gorm Jacobsen
10:50
08:15
4MGAI300_2022 HØST
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
09:10
08:25
4IL205_2022 HØST
Undervisning
Geir Thompson
16:00
09:00
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
09:55
09:10
4MGL1PROP101_2022 HØST
4MGL5PROP101_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4REL112_2022 HØST
Undervisning
Merete Hodt
12:15
09:30
4HGA100_2022 HØST
4HGA100 Gehør
Sandra Borøy
10:50
10:05
4MTGH100_2022 HØST
Musikkteori UML/UMK gr.A
Inge Andreas Jacobsen
11:45
10:05
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Henning Waaler Kemp
11:45
10:05
4GEH100_2022 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
11:45
11:00
4MTGH100_2022 HØST
4MTGH Gehør gr B
Sandra Borøy
11:45
11:00
4MGAI300_2022 HØST
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
11:45
11:00
HSM103_1_2022_HØST_1
Undervisning
Oppgaveseminar
13:15
11:15
4MTGH100_2022 HØST
4MTGH Gehør gr A
Sandra Borøy
12:55
12:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Henning Waaler Kemp
12:55
12:10
4BIS201_2022 HØST
Rak Marie Hatløy
12:55
12:10
4MTGH100_2022 HØST
Musikkteori UML/UMK gr.B
Inge Andreas Jacobsen
13:50
12:10
4GEH100_2022 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
13:50
13:05
4BIS100_2022 HØST
Rak Marie Hatløy
13:50
13:05
4HINS100UMK_2022 HØST
Vokalgruppe
Sandra Borøy
14:45
13:05
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Skolekonsert
15:40
13:05
4GEH100_2022 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
14:45
14:00
u 42 
Lør. 22.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
u 42 
Søn. 23.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Storsalen
23:00
07:00

u 43 
Man. 24.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
4ARR400_2022 HØST
Gruppe A
Undervisning
Tore Wilhelm Aas
09:55
08:15
4GEH100_2022 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
09:55
09:10
4HGA100_2022 HØST
4HGA100 Gehør
Sandra Borøy
09:55
09:10
4BIP100_2022 HØST
Gruppe A
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
10:00
09:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Tone Ophus
10:55
09:10
4MGL1ENG102_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL1PROP101_2022 HØST
4MGL5PROP101_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL5SA101_2022 HØST
12:55
09:10
4BIP100_2022 HØST
Gruppe B
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
10:50
10:05
4GEH100_2022 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
10:50
10:05
4MTGH100_2022 HØST
4MTGH Gehør gr A
Sandra Borøy
10:50
10:05
4MGL1KRLE101_2022 HØST
4MGL5KRLE101_2022 HØST
Undervisning
Erle Slagsvold
11:45
10:05
4ARR400_2022 HØST
Gruppe B
Undervisning
Tore Wilhelm Aas
11:45
10:05
4REL111_2022 HØST
Undervisning
Margrethe Løøv
11:45
10:05
4BIP100_2022 HØST
Gruppe C
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
11:45
11:00
4GEH100_2022 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
11:45
11:00
4MTGH100_2022 HØST
4MTGH Gehør gr B
Sandra Borøy
11:45
11:00
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
11:45
11:00
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
11:45
11:00
Maylen Rusti
15:30
11:00
4BIP100_2022 HØST
Gruppe D
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
12:55
12:10
4MGL1KRLE101_2022 HØST
4MGL5KRLE101_2022 HØST
Undervisning
Erle Slagsvold
13:50
12:10
4MGL1ENG102_2022 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4MGL1PROP101_2022 HØST
4MGL5PROP101_2022 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
13:55
12:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
13:55
12:10
HSM204_1_2022_HØST_1
Undervisning
Vegard Holm
14:45
12:10
4REL112_2022 HØST
Undervisning
Per Reinert Eriksen
14:00
12:15
4MSEN300_2022 HØST
Felles
Henning Waaler Kemp
13:05
12:30
4GEH201_2022 HØST
Gruppe B
Undervisning
John Børge Askeland
13:50
13:05
4KOS102_2022 HØST
Gruppe A
Undervisning
Tore Wilhelm Aas
13:50
13:05
4BIP100_2022 HØST
Gruppe E
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
13:50
13:05
4GEH201_2022 HØST
Gruppe C
Undervisning
John Børge Askeland
14:45
14:00
4KOS102_2022 HØST
Gruppe B
Undervisning
Tore Wilhelm Aas
14:45
14:00
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Tone Ophus
14:55
14:00
4GEH201_2022 HØST
Gruppe A
Undervisning
John Børge Askeland
15:40
14:55
4KOS102_2022 HØST
Gruppe C
Undervisning
Tore Wilhelm Aas
15:40
14:55
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
15:40
14:55
Studentkoret
21:00
18:30
u 43 
Tir. 25.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
4MGL5MA301_2022 HØST
Undervisning
11:45
08:15
4REL111_2022 HØST
Undervisning
Merete Hodt
11:15
08:35
4HGA100_2022 HØST
4MAR150_2022 HØST
Felles
Ole Kristian Kogstad
09:55
09:10
4MGL1ENG101_2022 HØST
4MGL1ENG102_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL5SA101_2022 HØST
4. etg. grupperom 1, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 2, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 3, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 4, Staffeldtsgate
11:45
09:10
4MGL1PROP102_2022 HØST
4MGL5PROP102_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL1NO301_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL1KRLE301_2022 HØST
4MGL5KRLE301_2022 HØST
Undervisning
Gunnar Haaland
11:45
09:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Dina Maria Åsen
11:45
09:10
4MGL1BEG301_2022 HØST
4MGL1BEG302_2022 HØST
Undervisning
Tone Ophus
15:15
09:10
4ØKAD204_2022 HØST
Undervisning
Ivar Bredesen
15:40
09:10
4MGL1KRLE101_2022 HØST
4MGL5KRLE101_2022 HØST
Undervisning
Margrethe Løøv
11:45
10:05
4TEOL150_2022 HØST
Undervisning
Per Reinert Eriksen
11:45
10:05
4GTP200_2022 HØST
Inge Andreas Jacobsen
11:45
10:05
4MGL5SA302_2022 HØST
Undervisning
Elise M. Vike Johannessen
14:45
10:05
4MGL1KRLE101_2022 HØST
4MGL5KRLE101_2022 HØST
Undervisning
Margrethe Løøv
13:50
12:10
4MGL1ENG101_2022 HØST
4MGL1ENG102_2022 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4MGL5SA101_2022 HØST
4. etg. grupperom 1, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 2, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 3, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 4, Staffeldtsgate
13:50
12:10
4MGL1PROP102_2022 HØST
4MGL5PROP102_2022 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4MGL1NO301_2022 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4HINS100UMK_2022 HØST
Gruppetimer
Marie Philstrøm Frostlid
13:50
12:10
4MGL1KRLE301_2022 HØST
4MGL5KRLE301_2022 HØST
Undervisning
Gunnar Haaland
13:50
12:10
HSM203_1_2022_HØST_1
Undervisning
14:45
12:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Dina Maria Åsen
15:40
12:10
Marie P. Frostlid
15:40
12:10
4TEOL112_2022 HØST
Undervisning
Merete Hodt
14:45
13:05
4HINS100UMK_2022 HØST
4KOR100_2022 HØST
Inge Andreas Jacobsen
Marie Philstrøm Frostlid
15:40
14:00
u 43 
Ons. 26.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
4MGL1KRLE101_2022 HØST
4MGL5KRLE101_2022 HØST
Undervisning
Margrethe Løøv
11:45
08:15
4MGL1ENG102_2022 HØST
Undervisning
11:45
08:15
4MGL5MA302_2022 HØST
Undervisning
11:45
08:15
4MGL1NO301_2022 HØST
Undervisning
11:45
08:15
4HGA100_2022 HØST
Gruppe UML/UMK
Jens Andreas Kleiven
09:10
08:25
4HINS301R_2022 HØST
4HINS401R_2022 HØST
4MHI100_2022 HØST
4MHI101_2022 HØST
4MHI200_2022 HØST
4MHI300_2022 HØST
4UM100_2022 HØST
4UM200_2022 HØST
Interpret
Jonny Sjo
16:35
09:05
4MAR150_2022 HØST
Gruppe A
Jens Andreas Kleiven
Ole Kristian Kogstad
09:55
09:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
09:55
09:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
09:55
09:10
4MGL5SA101_2022 HØST
11:45
09:10
4MGL1PROP102_2022 HØST
4MGL5PROP102_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4RELPED110_2022 HØST
Undervisning
Stephen Affleck Reid
11:45
09:10
4TEOL210_2022 HØST
Undervisning
Per Reinert Eriksen
12:55
09:10
4MAR150_2022 HØST
Gruppe B
Jens Andreas Kleiven
Ole Kristian Kogstad
10:50
10:05
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Henning Waaler Kemp
11:45
10:05
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Henning Waaler Kemp
11:45
10:05
4MAR150_2022 HØST
Gruppe C
Jens Andreas Kleiven
Ole Kristian Kogstad
11:45
11:00
Samling
12:15
11:45
4ØKAD202_2022 HØST
Undervisning
Joachim Thøgersen
14:45
12:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
14:45
12:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
14:45
12:10
4TEOL112_2022 HØST
Undervisning
Merete Hodt
14:45
13:05
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Dina Maria Åsen
15:40
14:55
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Dina Maria Åsen
15:40
14:55
u 43 
Tor. 27.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Reservert
Konferanse: Frontline
23:00
08:00
4POPM101_2022 HØST
Undervisning
Ane Bjerkan
09:55
08:15
4MSLED100_2022 HØST
Ole Fredrik Norbye
09:55
08:15
4REL111_2022 HØST
Undervisning
Merete Hodt
11:15
08:35
Marie P. Frostlid
16:00
09:00
4VUBE1BS-UD_2022 HØST
Undervisning
Tone Helene Skattør
17:00
09:00
4MGL1KRLE301_2022 HØST
4MGL5KRLE301_2022 HØST
Undervisning
Jan Almäng
11:45
09:10
4TEOL110_2022 HØST
Undervisning
Per Reinert Eriksen
11:45
09:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Skolekonsert
11:45
09:10
4ØKAD203_2022 HØST
Undervisning
Joachim Thøgersen
11:45
09:15
4HINS100UMK_2022 HØST
Individualundervisning
Linda Kristengård
14:00
10:00
4MUH100_2022 HØST
Undervisning
Ivar Smørgrav
11:45
10:05
4TEOL115_2022 HØST
Undervisning
14:45
10:15
4GEH201_2022 HØST
Gruppe A
Undervisning
John Børge Askeland
11:45
11:00
4HINS101_2022 HØST
UML Forum
Sandra Borøy
15:15
11:30
4BIP201_2022 HØST
Ivar Smørgrav
12:55
12:10
HSM201_1_2022_HØST_1
Undervisning
Håvard Arne Hodne
14:45
12:10
4MGL5SA301_2022 HØST
Seminar
14:45
12:10
4MGL5MA301_2022 HØST
Undervisning
14:45
12:10
4MGL1BEG301_2022 HØST
4MGL1BEG302_2022 HØST
Undervisning
14:45
12:10
4TEOL130_2022 HØST
Undervisning
Per Reinert Eriksen
15:40
12:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Skolekonsert
15:40
12:10
4GEH201_2022 HØST
Gruppe B
Undervisning
John Børge Askeland
13:50
13:05
4MUTENK_2022 HØST
Ivar Smørgrav
14:45
13:05
4GEH201_2022 HØST
Gruppe C
Undervisning
John Børge Askeland
14:45
14:00
Maylen Rusti
17:15
15:00
u 43 
Fre. 28.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Reservert
Konferanse: Frontline
23:00
08:00
HSM103_1_2022_HØST_1
Undervisning
Gorm Jacobsen
10:50
08:15
4MGL1DIP_2022 HØST
Undervisning
Erle Slagsvold
10:50
08:15
4MGAI300_2022 HØST
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
09:10
08:25
4VUBE1BS-UD_2022 HØST
Undervisning
Tone Helene Skattør
17:00
09:00
4MGL1PROP101_2022 HØST
4MGL5PROP101_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL1KRLE301_2022 HØST
4MGL5KRLE301_2022 HØST
Undervisning
Hanna Henriksen Dølvik
11:45
09:10
4MGL1BEG301_2022 HØST
4MGL1BEG302_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4TEOL115_2022 HØST
Undervisning
12:00
09:10
4HGA100_2022 HØST
4HGA100 Gehør
Sandra Borøy
10:50
10:05
4MTGH100_2022 HØST
Musikkteori UML/UMK gr.A
Inge Andreas Jacobsen
11:45
10:05
4GEH100_2022 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
11:45
11:00
4MTGH100_2022 HØST
4MTGH Gehør gr B
Sandra Borøy
11:45
11:00
4MGAI300_2022 HØST
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
11:45
11:00
HSM103_1_2022_HØST_1
Undervisning
Oppgaveseminar
13:15
11:15
4TEOL115_2022 HØST
Undervisning
14:45
12:05
4MTGH100_2022 HØST
4MTGH Gehør gr A
Sandra Borøy
12:55
12:10
4BIS201_2022 HØST
Rak Marie Hatløy
12:55
12:10
4MTGH100_2022 HØST
Musikkteori UML/UMK gr.B
Inge Andreas Jacobsen
13:50
12:10
4MGL5SA101_2022 HØST
Undervisning
Anna Nøkland
13:50
12:10
4MGL5MA302_2022 HØST
Undervisning
14:45
12:10
4MGL5DIP_2022 HØST
Undervisning
Erle Slagsvold
14:45
12:10
4GEH100_2022 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
13:50
13:05
4BIS100_2022 HØST
Rak Marie Hatløy
13:50
13:05
4HINS100UMK_2022 HØST
Vokalgruppe
Sandra Borøy
14:45
13:05
4GEH100_2022 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
14:45
14:00
u 43 
Lør. 29.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
u 43 
Søn. 30.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Storsalen
23:00
07:00
Arne Skorpe Sjøen - BrioTrio
21:00
16:00

u 44 
Man. 31.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
4MUS510_2022 HØST
Ole Fredrik Norbye
16:00
08:00
4ARR400_2022 HØST
Gruppe A
Undervisning
Tore Wilhelm Aas
09:55
08:15
4HSM208_2022 HØST
Undervisning
Sindre Olafsrud
10:50
08:15
4GEH100_2022 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
09:55
09:10
4HGA100_2022 HØST
4HGA100 Gehør
Sandra Borøy
09:55
09:10
4BIP100_2022 HØST
Gruppe A
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
10:00
09:10
4MGL1ENG101_2022 HØST
4MGL1ENG102_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL1PROP101_2022 HØST
4MGL5PROP101_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Dina Maria Åsen
11:45
09:10
4MGL5SA101_2022 HØST
12:55
09:10
Marie P. Frostlid
16:15
10:00
4BIP100_2022 HØST
Gruppe B
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
10:50
10:05
4GEH100_2022 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
10:50
10:05
4MTGH100_2022 HØST
4MTGH Gehør gr A
Sandra Borøy
10:50
10:05
4MGL1KRLE101_2022 HØST
4MGL5KRLE101_2022 HØST
Undervisning
Erle Slagsvold
11:45
10:05
4ARR400_2022 HØST
Gruppe B
Undervisning
Tore Wilhelm Aas
11:45
10:05
4REL111_2022 HØST
Undervisning
Margrethe Løøv
11:45
10:05
4BIP100_2022 HØST
Gruppe C
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
11:45
11:00
4GEH100_2022 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
11:45
11:00
4MTGH100_2022 HØST
4MTGH Gehør gr B
Sandra Borøy
11:45
11:00
Maylen Rusti
15:30
11:00
4BIP100_2022 HØST
Gruppe D
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
12:55
12:10
4MGL1KRLE101_2022 HØST
4MGL5KRLE101_2022 HØST
Undervisning
Erle Slagsvold
13:50
12:10
4MGL1ENG101_2022 HØST
4MGL1ENG102_2022 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4MGL1PROP101_2022 HØST
4MGL5PROP101_2022 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4TEOL150_2022 HØST
Undervisning
May Bente Matre
13:50
12:10
4REL112_2022 HØST
Undervisning
Margrethe Løøv
13:50
12:10
HSM104_1_2022_HØST_1
Undervisning
Vegard Holm
14:45
12:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Dina Maria Åsen
15:40
12:10
4GEH201_2022 HØST
Gruppe B
Undervisning
John Børge Askeland
13:50
13:05
4KOS102_2022 HØST
Gruppe A
Undervisning
Tore Wilhelm Aas
13:50
13:05
4BIP100_2022 HØST
Gruppe E
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
13:50
13:05
4GEH201_2022 HØST
Gruppe C
Undervisning
John Børge Askeland
14:45
14:00
4KOS102_2022 HØST
Gruppe B
Undervisning
Tore Wilhelm Aas
14:45
14:00
4GEH201_2022 HØST
Gruppe A
Undervisning
John Børge Askeland
15:40
14:55
4KOS102_2022 HØST
Gruppe C
Undervisning
Tore Wilhelm Aas
15:40
14:55
u 44 
Tir. 1.11 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
4TEOL130_2022 HØST
Undervisning
Bård Eirik Hallesby Norheim
09:55
08:15
4HGA100_2022 HØST
4MAR150_2022 HØST
Felles
Ole Kristian Kogstad
09:55
09:10
4MGL1KRLE101_2022 HØST
4MGL5KRLE101_2022 HØST
Undervisning
Margrethe Løøv
11:45
09:10
4MGL1ENG102_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL5SA101_2022 HØST
4. etg. grupperom 1, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 2, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 3, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 4, Staffeldtsgate
11:45
09:10
4MGL1PROP102_2022 HØST
4MGL5PROP102_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4PTL231_2022 HØST
4PTL235_2022 HØST
Undervisning
Per Reinert Eriksen
11:45
09:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Tone Ophus
11:45
09:10
HSM111_1_2022_HØST_1
Undervisning
Ola Grytten
11:45
09:10
Marie P. Frostlid
15:00
10:00
4MPD101_2022 HØST
4MPD101 for UML gr.A
Rom 105, musikklab, under the chapel, Staffeldtsgate
Øvingsrom 02, basement jaxx, Staffeldtsgate
John Christer Vesttun
11:45
10:05
4GTP200_2022 HØST
Inge Andreas Jacobsen
11:45
10:05
4MUS501_2022 HØST
Ole Fredrik Norbye
16:00
11:30
4MGL1KRLE101_2022 HØST
4MGL5KRLE101_2022 HØST
Undervisning
Margrethe Løøv
13:50
12:10
4MPD101_2022 HØST
4MPD101 for UML gr.B
Rom 105, musikklab, under the chapel, Staffeldtsgate
John Christer Vesttun
13:50
12:10
4MGL1ENG102_2022 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4MGL5SA101_2022 HØST
4. etg. grupperom 1, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 2, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 3, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 4, Staffeldtsgate
13:50
12:10
4MGL1PROP102_2022 HØST
4MGL5PROP102_2022 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4HINS100UMK_2022 HØST
Gruppetimer
Marie Philstrøm Frostlid
13:50
12:10
HSM203_1_2022_HØST_1
Undervisning
14:45
12:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Tone Ophus
15:40
12:10
4MPD101_2022 HØST
4MPD101 for UML gr.C
Rom 105, musikklab, under the chapel, Staffeldtsgate
Øvingsrom 02, basement jaxx, Staffeldtsgate
John Christer Vesttun
15:40
14:00
4HINS100UMK_2022 HØST
4KOR100_2022 HØST
Inge Andreas Jacobsen
Marie Philstrøm Frostlid
15:40
14:00
u 44 
Ons. 2.11 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
4HGA100_2022 HØST
Gruppe UML/UMK
Jens Andreas Kleiven
09:10
08:25
4MUS511_2022 HØST
Ole Fredrik Norbye
11:45
09:00
4HINS301R_2022 HØST
4HINS401R_2022 HØST
4MHI100_2022 HØST
4MHI101_2022 HØST
4MHI200_2022 HØST
4MHI300_2022 HØST
4UM100_2022 HØST
4UM200_2022 HØST
Interpret
Jonny Sjo
16:35
09:05
4MAR150_2022 HØST
Gruppe A
Jens Andreas Kleiven
Ole Kristian Kogstad
09:55
09:10
4MGL1PR1_2022 HØST
4MGL5PR1_2022 HØST
Samling
Hanna Henriksen Dølvik
Karen Veslemøy Lemvik
Kullets time + infomøte 5-10
11:45
09:10
4MGL1PR2_2021 HØST
4MGL1PR2_2022 HØST
Samling
11:45
09:10
4RELPED110_2022 HØST
Undervisning
Stephen Affleck Reid
11:45
09:10
4TEOL150_2022 HØST
Undervisning
May Bente Matre
11:45
09:10
4TEOL210_2022 HØST
Undervisning
Per Reinert Eriksen
12:55
09:10
4MAR150_2022 HØST
Gruppe B
Jens Andreas Kleiven
Ole Kristian Kogstad
10:50
10:05
4MAR150_2022 HØST
Gruppe C
Jens Andreas Kleiven
Ole Kristian Kogstad
11:45
11:00
Samling
12:15
11:45
4ØKAD202_2022 HØST
Undervisning
Joachim Thøgersen
14:45
12:10
4MGL1DIP_2021 HØST
4MGL5DIP_2021 HØST
Undervisning
14:45
12:10
4MUS511_2022 HØST
Ole Fredrik Norbye
16:00
12:15
4TEOL112_2022 HØST
Undervisning
Merete Hodt
14:45
13:05
u 44 
Tor. 3.11 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
4POPM101_2022 HØST
Undervisning
Ane Bjerkan
09:55
08:15
4MSLED100_2022 HØST
Ole Fredrik Norbye
09:55
08:15
4REL111_2022 HØST
Undervisning
Merete Hodt
11:15
08:35
4MUS501_2022 HØST
4MUS510_2022 HØST
4MUS511_2022 HØST
Ole Fredrik Norbye
15:00
09:00
Marie P. Frostlid
16:00
09:00
4TEOL110_2022 HØST
Undervisning
Per Reinert Eriksen
11:45
09:10
4RELPED230_2022 HØST
Undervisning
Stephen Affleck Reid
11:45
09:10
HSM111_1_2022_HØST_1
Undervisning
Ola Grytten
11:45
09:10
4ØKAD203_2022 HØST
Undervisning
Joachim Thøgersen
11:45
09:15
4HINS100UMK_2022 HØST
Individualundervisning
Linda Kristengård
14:00
10:00
4MUH100_2022 HØST
Undervisning
Ivar Smørgrav
11:45
10:05
4GEH201_2022 HØST
Gruppe A
Undervisning
John Børge Askeland
11:45
11:00
Samling
12:15
11:45
4BIP201_2022 HØST
Ivar Smørgrav
12:55
12:10
HSM201_1_2022_HØST_1
Undervisning
Håvard Arne Hodne
14:45
12:10
4GEH201_2022 HØST
Gruppe B
Undervisning
John Børge Askeland
13:50
13:05
4MUTENK_2022 HØST
Ivar Smørgrav
14:45
13:05
4GEH201_2022 HØST
Gruppe C
Undervisning
John Børge Askeland
14:45
14:00
Maylen Rusti
17:15
15:00
4HINS101_2022 HØST
UML Forum
Christian Ingebrigtsen
17:35
15:00
u 44 
Fre. 4.11 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Utleie
23:00
08:00
Utleie
23:00
08:00
HSM103_1_2022_HØST_1
Undervisning
Gorm Jacobsen
10:50
08:15
4MGAI300_2022 HØST
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
09:10
08:25
4MGL5SA101_2022 HØST
11:45
09:10
4MGL1PROP102_2022 HØST
4MGL5PROP102_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Tone Ophus
11:45
09:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Tone Ophus
11:45
09:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Tone Ophus
11:45
09:10
4MGL1ENG102_2022 HØST
Undervisning
12:55
09:10
4HGA100_2022 HØST
4HGA100 Gehør
Sandra Borøy
10:50
10:05
4MGL1KRLE101_2022 HØST
4MGL5KRLE101_2022 HØST
Undervisning
Margrethe Løøv
11:45
10:05
4MTGH100_2022 HØST
Musikkteori UML/UMK gr.A
Inge Andreas Jacobsen
11:45
10:05
4GEH100_2022 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
11:45
11:00
4MTGH100_2022 HØST
4MTGH Gehør gr B
Sandra Borøy
11:45
11:00
4MGAI300_2022 HØST
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
11:45
11:00
HSM103_1_2022_HØST_1
Undervisning
Oppgaveseminar
13:15
11:15
4MTGH100_2022 HØST
4MTGH Gehør gr A
Sandra Borøy
12:55
12:10
4BIS201_2022 HØST
Rak Marie Hatløy
12:55
12:10
4MGL1KRLE101_2022 HØST
4MGL5KRLE101_2022 HØST
Undervisning
Margrethe Løøv
13:50
12:10
4MTGH100_2022 HØST
Musikkteori UML/UMK gr.B
Inge Andreas Jacobsen
13:50
12:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Tone Ophus
15:40
12:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Tone Ophus
15:40
12:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Tone Ophus
15:40
12:10
4GEH100_2022 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
13:50
13:05
4BIS100_2022 HØST
Rak Marie Hatløy
13:50
13:05
4HINS100UMK_2022 HØST
Vokalgruppe
Sandra Borøy
14:45
13:05
4GEH100_2022 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
14:45
14:00
u 44 
Lør. 5.11 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
u 44 
Søn. 6.11 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Storsalen
23:00
07:00

u 45 
Man. 7.11 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Utleie
Storsalen
17:00
08:00
4ARR400_2022 HØST
Gruppe A
Undervisning
Tore Wilhelm Aas
09:55
08:15
4MGL1DIP_2020 HØST
4MGL5DIP_2020 HØST
Undervisning
10:50
08:15
4HSM208_2022 HØST
Undervisning
Sindre Olafsrud
10:50
08:15
4GEH100_2022 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
09:55
09:10
4HGA100_2022 HØST
4HGA100 Gehør
Sandra Borøy
09:55
09:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
09:55
09:10
4BIP100_2022 HØST
Gruppe A
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
10:00
09:10
4REL111_2022 HØST
Undervisning
Margrethe Løøv
10:50
09:10
4MGL1ENG102_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL1PROP101_2022 HØST
4MGL5PROP101_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4RELPED110_2022 HØST
Undervisning
Bård Eirik Hallesby Norheim
11:45
09:10
4BIP100_2022 HØST
Gruppe B
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
10:50
10:05
4GEH100_2022 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
10:50
10:05
4MTGH100_2022 HØST
4MTGH Gehør gr A
Sandra Borøy
10:50
10:05
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Henning Waaler Kemp
11:00
10:05
4MGL1KRLE101_2022 HØST
4MGL5KRLE101_2022 HØST
Undervisning
Erle Slagsvold
11:45
10:05
4ARR400_2022 HØST
Gruppe B
Undervisning
Tore Wilhelm Aas
11:45
10:05
4BIP100_2022 HØST
Gruppe C
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
11:45
11:00
4GEH100_2022 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
11:45
11:00
4MTGH100_2022 HØST
4MTGH Gehør gr B
Sandra Borøy
11:45
11:00
4REL112_2022 HØST
Undervisning
Margrethe Løøv
11:45
11:00
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Henning Waaler Kemp
11:45
11:00
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Henning Waaler Kemp
11:45
11:00
4BIP100_2022 HØST
Gruppe D
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
12:55
12:10
4MGL1KRLE101_2022 HØST
4MGL5KRLE101_2022 HØST
Undervisning
Erle Slagsvold
13:50
12:10
4MGL1ENG102_2022 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4MGL1PROP101_2022 HØST
4MGL5PROP101_2022 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4MGL1DIP_2020 HØST
4MGL5DIP_2020 HØST
Undervisning
14:45
12:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Dina Maria Åsen
14:45
12:10
HSM204_1_2022_HØST_1
Undervisning
Vegard Holm
14:45
12:10
4MSEN300_2022 HØST
Felles
Henning Waaler Kemp
13:05
12:30
4GEH201_2022 HØST
Gruppe B
Undervisning
John Børge Askeland
13:50
13:05
4KOS102_2022 HØST
Gruppe A
Undervisning
Tore Wilhelm Aas
13:50
13:05
4BIP100_2022 HØST
Gruppe E
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
13:50
13:05
4TEOL112_2022 HØST
Undervisning
Tomas Bokedal
14:45
13:05
4RELPED230_2022 HØST
Undervisning
Bård Eirik Hallesby Norheim
15:00
13:05
4GEH201_2022 HØST
Gruppe C
Undervisning
John Børge Askeland
14:45
14:00
4KOS102_2022 HØST
Gruppe B
Undervisning
Tore Wilhelm Aas
14:45
14:00
4GEH201_2022 HØST
Gruppe A
Undervisning
John Børge Askeland
15:40
14:55
4KOS102_2022 HØST
Gruppe C
Undervisning
Tore Wilhelm Aas
15:40
14:55
Studentkoret
21:00
18:30
u 45 
Tir. 8.11 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
4REL111_2022 HØST
Undervisning
Merete Hodt
11:15
08:35
4HGA100_2022 HØST
4MAR150_2022 HØST
Felles
Ole Kristian Kogstad
09:55
09:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Tone Ophus
10:55
09:10
4MGL1KRLE101_2022 HØST
4MGL5KRLE101_2022 HØST
Undervisning
Jan Almäng
11:45
09:10
4MGL1ENG101_2022 HØST
4MGL1ENG102_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL5SA101_2022 HØST
4. etg. grupperom 1, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 2, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 3, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 4, Staffeldtsgate
11:45
09:10
4MGL1PROP102_2022 HØST
4MGL5PROP102_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4ØKAD204_2022 HØST
Undervisning
Ivar Bredesen
11:45
09:10
4BLKO1AB-E_2022 HØST
Undervisning
Natalia Alfarnes
14:45
09:10
4MPD101_2022 HØST
4MPD101 for UML felles
John Christer Vesttun
11:45
10:05
4MGL5PE103_2022 HØST
Seminar
Grupperom 1, Staffeldtsgate
Grupperom 2, Staffeldtsgate
Grupperom 3, Staffeldtsgate
Grupperom 4, Staffeldtsgate
Grupperom 5, Staffeldtsgate
Grupperom 6, Staffeldtsgate
Grupperom 7, Staffeldtsgate
Grupperom 8, Staffeldtsgate
Grupperom 9, Staffeldtsgate
Margrethe Løøv
11:45
10:05
4MGL5PE103_2022 HØST
Seminar
Grupperom 1, Staffeldtsgate
Grupperom 2, Staffeldtsgate
Grupperom 3, Staffeldtsgate
Grupperom 4, Staffeldtsgate
Grupperom 5, Staffeldtsgate
Grupperom 6, Staffeldtsgate
Grupperom 7, Staffeldtsgate
Grupperom 8, Staffeldtsgate
Grupperom 9, Staffeldtsgate
Margrethe Løøv
11:45
10:05
4TEOL130_2022 HØST
Undervisning
Bård Eirik Hallesby Norheim
11:45
10:05
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
11:45
11:00
Samling
12:10
11:40
4MGL1KRLE101_2022 HØST
4MGL5KRLE101_2022 HØST
Undervisning
Jan Almäng
13:50
12:10
4MGL1ENG101_2022 HØST
4MGL1ENG102_2022 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4MGL5SA101_2022 HØST
4. etg. grupperom 1, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 2, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 3, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 4, Staffeldtsgate
13:50
12:10
4MGL1PROP102_2022 HØST
4MGL5PROP102_2022 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4MGL5PE103_2022 HØST
Seminar
Grupperom 1, Staffeldtsgate
Grupperom 2, Staffeldtsgate
Grupperom 3, Staffeldtsgate
Grupperom 4, Staffeldtsgate
Grupperom 5, Staffeldtsgate
Grupperom 6, Staffeldtsgate
Grupperom 7, Staffeldtsgate
Grupperom 8, Staffeldtsgate
Grupperom 9, Staffeldtsgate
Margrethe Løøv
13:50
12:10
4MGL5PE103_2022 HØST
Seminar
Grupperom 1, Staffeldtsgate
Grupperom 2, Staffeldtsgate
Grupperom 3, Staffeldtsgate
Grupperom 4, Staffeldtsgate
Grupperom 5, Staffeldtsgate
Grupperom 6, Staffeldtsgate
Grupperom 7, Staffeldtsgate
Grupperom 8, Staffeldtsgate
Grupperom 9, Staffeldtsgate
Margrethe Løøv
13:50
12:10
4HINS100UMK_2022 HØST
Gruppetimer
Marie Philstrøm Frostlid
13:50
12:10
4MPD101_2022 HØST
4MPD101 for UML felles
John Christer Vesttun
13:50
12:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Tone Ophus
13:55
12:10
HSM203_1_2022_HØST_1
Undervisning
14:45
12:10
Marie P. Frostlid
15:40
12:10
4TEOL112_2022 HØST
Undervisning
Tomas Bokedal
14:45
13:05
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Tone Ophus
14:45
14:00
4HINS100UMK_2022 HØST
4KOR100_2022 HØST
Inge Andreas Jacobsen
Marie Philstrøm Frostlid
15:40
14:00
u 45 
Ons. 9.11 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
4MGL1ENG102_2022 HØST
Undervisning
11:45
08:15
4HGA100_2022 HØST
Gruppe UML/UMK
Jens Andreas Kleiven
09:10
08:25
4HINS301R_2022 HØST
4HINS401R_2022 HØST
4MHI100_2022 HØST
4MHI101_2022 HØST
4MHI200_2022 HØST
4MHI300_2022 HØST
4UM100_2022 HØST
4UM200_2022 HØST
Interpret
Jonny Sjo
16:35
09:05
4MAR150_2022 HØST
Gruppe A
Jens Andreas Kleiven
Ole Kristian Kogstad
09:55
09:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Skolekonsert
09:55
09:10
4MGL1KRLE101_2022 HØST
4MGL5KRLE101_2022 HØST
Undervisning
Jan Almäng
11:45
09:10
4MGL5SA101_2022 HØST
11:45
09:10
4MGL1PROP101_2022 HØST
4MGL5PROP101_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL1PR3_2022 HØST
4MGL5PR3_2022 HØST
Samling
Kullets time
11:45
09:10
4BLKO1AB-E_2022 HØST
Undervisning
Natalia Alfarnes
12:55
09:10
4MAR150_2022 HØST
Gruppe B
Jens Andreas Kleiven
Ole Kristian Kogstad
10:50
10:05
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Tone Ophus
11:45
10:05
4MAR150_2022 HØST
Gruppe C
Jens Andreas Kleiven
Ole Kristian Kogstad
11:45
11:00
Samling
12:15
11:45
4VUPEDVEI1-1_2022 HØST
Undervisning
Marit Myklebust
16:00
12:00
4ØKAD202_2022 HØST
Undervisning
Joachim Thøgersen
14:45
12:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Skolekonsert
14:45
12:10
4MGL1PR3_2022 HØST
4MGL5PR3_2022 HØST
Samling
Møte etter praksis
15:00
13:00
4BLKO1AB-E_2022 HØST
Undervisning
Monica Hammer
15:40
13:05
u 45 
Tor. 10.11 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
4POPM101_2022 HØST
Undervisning
Ane Bjerkan
09:55
08:15
4MSLED100_2022 HØST
Ole Fredrik Norbye
09:55
08:15
Marie P. Frostlid
16:00
09:00
4BLKO1AB-E_2022 HØST
Undervisning
Ingfrid Mattingsdal Thorjussen
10:50
09:10
4MGL1MA103_2022 HØST
Undervisning
Kathrin Liselott Storebø
11:45
09:10
4MGL5MA202 Gruppe A
4MGL5MA202_2022 HØST
Undervisning
Gruppe A
11:45
09:10
4MGL5NO202_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4ØKAD203_2022 HØST
Undervisning
Joachim Thøgersen
11:45
09:15
4MUH100_2022 HØST
Undervisning
Ivar Smørgrav
11:45
10:05
4BLKO1AB-E_2022 HØST
Undervisning
Karen Langsholt Holmqvist
15:30
11:00
Samling
12:10
11:40
4BIP201_2022 HØST
Ivar Smørgrav
12:55
12:10
4MGL1PE103_2022 HØST
Seminar
4. etg. grupperom 1, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 2, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 3, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 4, Staffeldtsgate
Grupperom 1, Staffeldtsgate
Grupperom 2, Staffeldtsgate
Margrethe Løøv
13:50
12:10
4MGL5NO202_2022 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4HINS101_2022 HØST
UML Forum
Espen Tappel
14:45
12:10
HSM201_1_2022_HØST_1
Undervisning
Håvard Arne Hodne
14:45
12:10
4MGL5MA202 Gruppe B
4MGL5MA202_2022 HØST
Undervisning
Gruppe B
14:45
12:10
4MUTENK_2022 HØST
Ivar Smørgrav
14:45
13:05
u 45 
Fre. 11.11 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
4MGL1DIP_2020 HØST
4MGL5DIP_2020 HØST
Undervisning
10:50
08:15
HSM103_1_2022_HØST_1
Undervisning
Gorm Jacobsen
10:50
08:15
4MGAI300_2022 HØST
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
09:10
08:25
4MGL1PROP102_2022 HØST
4MGL5PROP102_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4BLKO1AB-E_2022 HØST
Undervisning
Sæbjørg Hageberg Kjeka
11:45
09:10
4MGL1PE202_2022 HØST
4MGL5PE202_2022 HØST
Undervisning
Robert Mjelde Flatås
11:45
09:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Dina Maria Åsen
11:45
09:10
4MGL1KRLE101_2022 HØST
4MGL5KRLE101_2022 HØST
Undervisning
Jan Almäng
12:55
09:10
4MGL1ENG101_2022 HØST
4MGL1ENG102_2022 HØST
Undervisning
12:55
09:10
4MGL5SA101_2022 HØST
Undervisning
12:55
09:10
4REL112_2022 HØST
Undervisning
Merete Hodt
12:15
09:30
4HGA100_2022 HØST
4HGA100 Gehør
Sandra Borøy
10:50
10:05
4MTGH100_2022 HØST
Musikkteori UML/UMK gr.A
Inge Andreas Jacobsen
11:45
10:05
4MTGH100_2022 HØST
4MTGH Gehør gr B
Sandra Borøy
11:45
11:00
4MGAI300_2022 HØST
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
11:45
11:00
HSM103_1_2022_HØST_1
Undervisning
Oppgaveseminar
13:15
11:15
4MTGH100_2022 HØST
4MTGH Gehør gr A
Sandra Borøy
12:55
12:10
4BIS201_2022 HØST
Rak Marie Hatløy
12:55
12:10
4MTGH100_2022 HØST
Musikkteori UML/UMK gr.B
Inge Andreas Jacobsen
13:50
12:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Dina Maria Åsen
13:55
12:10
4BLKO1AB-E_2022 HØST
Undervisning
Karen Langsholt Holmqvist
14:45
12:10
4MGL1PE202_2022 HØST
4MGL5PE202_2022 HØST
Undervisning
Robert Mjelde Flatås
14:45
12:10
4BIS100_2022 HØST
Rak Marie Hatløy
13:50
13:05
4HINS100UMK_2022 HØST
Vokalgruppe
Sandra Borøy
14:45
13:05
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Dina Maria Åsen
14:45
14:00
u 45 
Lør. 12.11 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
u 45 
Søn. 13.11 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Storsalen
23:00
07:00

u 46 
Man. 14.11 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
4ARR400_2022 HØST
Gruppe A
Undervisning
Tore Wilhelm Aas
09:55
08:15
4HSM208_2022 HØST
Undervisning
Sindre Olafsrud
10:50
08:15
4GEH100_2022 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
09:55
09:10
4HGA100_2022 HØST
4HGA100 Gehør
Sandra Borøy
09:55
09:10
4BIP100_2022 HØST
Gruppe A
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
10:00
09:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Tone Ophus
10:50
09:10
4MGL1ENG101_2022 HØST
4MGL1ENG102_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL1PROP101_2022 HØST
4MGL5PROP101_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL1MA103_2022 HØST
Undervisning
Kathrin Liselott Storebø
11:45
09:10
4MGL5MA202_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL5NO203_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL5MAT-M_2022 HØST
Samling
Jørgen Sjaastad
11:45
09:10
Marie P. Frostlid
16:15
10:00
4BIP100_2022 HØST
Gruppe B
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
10:50
10:05
4GEH100_2022 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
10:50
10:05
4MTGH100_2022 HØST
4MTGH Gehør gr A
Sandra Borøy
10:50
10:05
4MGL1KRLE101_2022 HØST
4MGL5KRLE101_2022 HØST
Undervisning
Dag Øivind Østereng
11:45
10:05
4REL111_2022 HØST
Undervisning
Margrethe Løøv
11:45
10:05
4ARR400_2022 HØST
Gruppe B
Undervisning
Tore Wilhelm Aas
11:45
10:05
4BIP100_2022 HØST
Gruppe C
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
11:45
11:00
4GEH100_2022 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
11:45
11:00
4MTGH100_2022 HØST
4MTGH Gehør gr B
Sandra Borøy
11:45
11:00
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
11:45
11:00
Maylen Rusti
15:30
11:00
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Tone Ophus
13:50
12:05
4BIP100_2022 HØST
Gruppe D
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
12:55
12:10
4MGL1KRLE101_2022 HØST
4MGL5KRLE101_2022 HØST
Undervisning
Dag Øivind Østereng
13:50
12:10
4MGL1ENG101_2022 HØST
4MGL1ENG102_2022 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4MGL1PROP101_2022 HØST
4MGL5PROP101_2022 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4MGL5MAT-M_2022 HØST
Samling
Jørgen Sjaastad
13:50
12:10
4REL112_2022 HØST
Undervisning
Margrethe Løøv
13:50
12:10
4MGL1NO103_2022 HØST
Undervisning
14:45
12:10
4MGL5MA202_2022 HØST
Undervisning
14:45
12:10
4MGL5NO203_2022 HØST
Undervisning
14:45
12:10
HSM104_1_2022_HØST_1
Undervisning
Vegard Holm
14:45
12:10
4GEH201_2022 HØST
Gruppe B
Undervisning
John Børge Askeland
13:50
13:05
4BIP100_2022 HØST
Gruppe E
Undervisning
Ole Kristian Kogstad
13:50
13:05
4KOS102_2022 HØST
Gruppe A
Undervisning
Tore Wilhelm Aas
13:50
13:05
4TEOL112_2022 HØST
Undervisning
Tomas Bokedal
14:45
13:05
4GEH201_2022 HØST
Gruppe C
Undervisning
John Børge Askeland
14:45
14:00
4KOS102_2022 HØST
Gruppe B
Undervisning
Tore Wilhelm Aas
14:45
14:00
4GEH201_2022 HØST
Gruppe A
Undervisning
John Børge Askeland
15:40
14:55
4KOS102_2022 HØST
Gruppe C
Undervisning
Tore Wilhelm Aas
15:40
14:55
u 46 
Tir. 15.11 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Samling
Campusmøte
12:00
08:00
4MGL1KRLE101_2022 HØST
4MGL5KRLE101_2022 HØST
Undervisning
Dag Øivind Østereng
11:45
08:15
4HGA100_2022 HØST
4MAR150_2022 HØST
Felles
Ole Kristian Kogstad
09:55
09:10
4MGL1ENG101_2022 HØST
4MGL1ENG102_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL5SA101_2022 HØST
4. etg. grupperom 1, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 2, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 3, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 4, Staffeldtsgate
11:45
09:10
4MGL1PROP102_2022 HØST
4MGL5PROP102_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL5MA202 Gruppe B
4MGL5MA202_2022 HØST
Undervisning
Gruppe B
11:45
09:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Skolekonsert
11:45
09:10
4BLKO3AB-E_2022 HØST
Undervisning
Karen Langsholt Holmqvist
14:45
09:10
4ØKAD204_2022 HØST
Undervisning
Ivar Bredesen
15:40
09:10
Marie P. Frostlid
15:00
10:00
4HINS101_2022 HØST
Samspillprosjekt UML
Komprom grønt, Staffeldtsgate
Komprom rosa, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Espen Tappel
Sandra Borøy
16:00
10:00
4HINS101_2022 HØST
Samspillprosjekt UML
Komprom grønt, Staffeldtsgate
Komprom rosa, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Espen Tappel
Sandra Borøy
16:00
10:00
4MGL5MAT-M_2022 HØST
Samling
Jørgen Sjaastad
11:45
10:05
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Tone Ophus
13:55
12:05
4MGL1ENG101_2022 HØST
4MGL1ENG102_2022 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4MGL5SA101_2022 HØST
4. etg. grupperom 1, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 2, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 3, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 4, Staffeldtsgate
13:50
12:10
4MGL1PROP102_2022 HØST
4MGL5PROP102_2022 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4MGL5MAT-M_2022 HØST
Samling
Jørgen Sjaastad
13:50
12:10
4HINS100UMK_2022 HØST
Gruppetimer
Marie Philstrøm Frostlid
13:50
12:10
4MGL5MA202 Gruppe A
4MGL5MA202_2022 HØST
Undervisning
Gruppe A
14:45
12:10
4TEOL112_2022 HØST
Undervisning
Tomas Bokedal
14:45
13:05
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Skolekonsert
14:45
14:00
u 46 
Ons. 16.11 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
4HINS301R_2022 HØST
4HINS401R_2022 HØST
4MHI100_2022 HØST
4MHI101_2022 HØST
4MHI200_2022 HØST
4MHI300_2022 HØST
4UM100_2022 HØST
4UM200_2022 HØST
Interpret
Jonny Sjo
16:35
09:05
4MAR150_2022 HØST
Gruppe A
Jens Andreas Kleiven
Ole Kristian Kogstad
09:55
09:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Dina Maria Åsen
09:55
09:10
4MGL5SA101_2022 HØST
11:45
09:10
4MGL1PROP102_2022 HØST
4MGL5PROP102_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL5MAT-M_2022 HØST
Samling
Jørgen Sjaastad
11:45
09:10
4RELPED110_2022 HØST
Undervisning
Stephen Affleck Reid
11:45
09:10
4MGL1ENG101_2022 HØST
4MGL1ENG102_2022 HØST
Undervisning
12:55
09:10
4MGL1MU101_2022 HØST
4MGL5MU101_2022 HØST
Undervisning
Dina Maria Åsen
11:45
10:00
Samling
Utenlandspraksis GLU - Marianne Ramirez
12:00
10:00
4HINS101_2022 HØST
Samspillprosjekt UML
Komprom grønt, Staffeldtsgate
Komprom rosa, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Espen Tappel
Sandra Borøy
16:00
10:00
4HINS101_2022 HØST
Samspillprosjekt UML
Komprom grønt, Staffeldtsgate
Komprom rosa, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Espen Tappel
Sandra Borøy
16:00
10:00
4MAR150_2022 HØST
Gruppe B
Jens Andreas Kleiven
Ole Kristian Kogstad
10:50
10:05
4MAR150_2022 HØST
Gruppe C
Jens Andreas Kleiven
Ole Kristian Kogstad
11:45
11:00
4VUPEDVEI1-2_2022 HØST
Undervisning
Gunnvi Sæle Jokstad
16:30
12:00
4MGL5MAT-M_2022 HØST
Samling
Jørgen Sjaastad
13:50
12:10
4TEOL150_2022 HØST
Undervisning
Per Reinert Eriksen
13:50
12:10
4ØKAD202_2022 HØST
Undervisning
Joachim Thøgersen
14:45
12:10
u 46 
Tor. 17.11 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
4POPM101_2022 HØST
Undervisning
Ane Bjerkan
09:55
08:15
4MGL1MA103_2022 HØST
Undervisning
Kathrin Liselott Storebø
11:45
08:15
Marie P. Frostlid
16:00
09:00
4MGL5MA202 Gruppe A
4MGL5MA202_2022 HØST
Undervisning
Gruppe A
11:45
09:10
4MGL5NO202_2022 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL5MAT-M_2022 HØST
Samling
Jørgen Sjaastad
11:45
09:10
4RELPED230_2022 HØST
Undervisning
Stephen Affleck Reid
11:45
09:10
HSM111_1_2022_HØST_1
Undervisning
John Arngrim Hunnes
11:45
09:10
4ØKAD203_2022 HØST
Undervisning
Joachim Thøgersen
11:45
09:15
4HINS100UMK_2022 HØST
Individualundervisning
Linda Kristengård
14:00
10:00
4HINS101_2022 HØST
Samspillprosjekt UML
Komprom grønt, Staffeldtsgate
Komprom rosa, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Espen Tappel
Sandra Borøy
16:00
10:00
4HINS101_2022 HØST
Samspillprosjekt UML
Komprom grønt, Staffeldtsgate
Komprom rosa, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Espen Tappel
Sandra Borøy
16:00
10:00
4GEH201_2022 HØST
Gruppe A
Undervisning
John Børge Askeland
11:45
11:00
4MGL5MAT-M_2022 HØST
Samling
Jørgen Sjaastad
13:50
12:10
HSM201_1_2022_HØST_1
Undervisning
Håvard Arne Hodne
14:45
12:10
4MGL1PE103_2022 HØST
Seminar
4. etg. grupperom 1, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 2, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 3, Staffeldtsgate
4. etg. grupperom 4, Staffeldtsgate
Grupperom 1, Staffeldtsgate
Grupperom 2, Staffeldtsgate
Dag Øivind Østereng
14:45
12:10
4MGL5MA202 Gruppe B
4MGL5MA202_2022 HØST
Undervisning
Gruppe B
14:45
12:10
4MGL5NO202_2022 HØST
Undervisning
14:45
12:10
4GEH201_2022 HØST
Gruppe B
Undervisning
John Børge Askeland
13:50
13:05
4TEOL112_2022 HØST
Undervisning
Per Reinert Eriksen
14:45
13:05
4GEH201_2022 HØST
Gruppe C
Undervisning
John Børge Askeland
14:45
14:00
Maylen Rusti
17:15
15:00
u 46 
Fre. 18.11 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
HSM103_1_2022_HØST_1
Undervisning
Gorm Jacobsen
10:50
08:15
4MGL5SA101_2022 HØST
11:45