u 39 
Man. 25.9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
4HGA100_2023 HØST
4MAR150_2023 HØST
Fellestime arrangering
Ole Kristian Kogstad
09:55
09:10
4MTGH100_2023 HØST
Gruppe A
Sandra Borøy
09:55
09:10
HSM121_1_2023_HØST_1
IML OG ØKADM
Obligatorisk
Truls Liland
10:30
09:10
4TEOL110_2023 HØST
Undervisning
Merete Hodt
11:45
09:10
4MGL5NO202_2023 HØST
Undervisning
Tone Helene Skattør
11:45
09:10
4MGL5MA202_2023 HØST
Undervisning
Johannes Kleppe
11:45
09:10
4MGL1NO103_2023 HØST
Undervisning
Bjørghild Kjelsvik
11:45
09:10
4HGA100_2023 HØST
Gehør UML/UMK
Sandra Borøy
10:50
10:05
4MUS510_2023 HØST
Njål Ølnes
11:45
10:05
4MUS503_2023 HØST
Masterforum
Ole Fredrik Norbye
11:45
10:05
4POPM101_2023 HØST
Ane Bjerkan
11:45
10:05
4MIW100_2023 HØST
Aleksander Lorentzen
11:45
10:05
ØKAD202_1_2023_HØST_1
Undervisning
Joachim Thøgersen
15:00
10:10
HSM121_1_2023_HØST_1
IML OG ØKADM
Obligatorisk
Truls Liland
11:45
10:30
4MTGH100_2023 HØST
Gruppe B
Sandra Borøy
11:45
11:00
4HGA100_2023 HØST
4MGL5MU101U_2023 HØST
Gehør UMD/UMLO
John Børge Askeland
12:55
12:10
4MGL5NO202_2023 HØST
Undervisning
Tone Helene Skattør
13:50
12:10
4MGL5MA202_2023 HØST
Undervisning
Johannes Kleppe
14:45
12:10
4MGL1NO103_2023 HØST
Undervisning
Bjørghild Kjelsvik
14:45
12:10
HSM201_1_2023_HØST_1
Håvard Arne Hodne
14:45
12:10
4MGL1DIP_2023 HØST
4MGL5DIP_2023 HØST
Undervisning
Juliane Sukkestad
14:50
12:10
4MSEN300_2023 HØST
Henning Waaler Kemp
13:00
12:30
Maylen Rusti Sangundervisning
17:00
13:00
4GEH201_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
13:50
13:05
4MUS510_2023 HØST
Njål Ølnes
14:45
13:05
4MUS503_2023 HØST
Masterforum
Ole Fredrik Norbye
14:45
13:05
4GEH201_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
14:45
14:00
4GEH201_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
15:40
14:55
18:00
15:00
HSM201_1_2022_HØST_1
HSM201_1_2023_HØST_1
Undervisning
19:00
16:00
HSM201_1_2022_HØST_1
HSM201_1_2023_HØST_1
Undervisning
19:00
16:00
Ole Kristian Kogstad
20:30
17:00
u 39 
Tir. 26.9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
4KOS102_2023 HØST
Felles
Tore Wilhelm Aas
09:00
08:15
4GEH100_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
09:55
09:10
4BIS100_2023 HØST
Gruppe A
Rak Marie Hatløy
09:55
09:10
4TEOL110_2023 HØST
Eirik Soldal
09:55
09:10
HSM121_1_2023_HØST_1
Obligatorisk
ØKAD
Truls Liland
10:15
09:10
4MGL1BEG301_2023 HØST
4MGL1BEG302_2023 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL1NO301_2023 HØST
Undervisning
Karen Langsholt Holmqvist
11:45
09:10
4MGL1KRLE301_2023 HØST
4MGL5KRLE301_2023 HØST
Undervisning
Gunnar Haaland
11:45
09:10
4MGL5SA302_2023 HØST
Undervisning
Elise M. Vike Johannessen
11:45
09:10
4MGL5MA301_2023 HØST
Undervisning
Ellen Kristine Solbrekke Hansen
11:45
09:10
Samling
Kulturseminar utenlandspraksis
Kulturseminar utenlandspraksis/ Marianne Ramirez
11:45
09:10
4BK100_2023 HØST
Marianne Engebretsen
11:45
09:10
4MUS501_2023 HØST
Masterforum
Njål Ølnes
Ole Fredrik Norbye
12:00
10:00
Inge Andreas Jakobsen
16:00
10:00
4GEH100_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
10:50
10:05
4BIS100_2023 HØST
Gruppe B
Rak Marie Hatløy
10:50
10:05
4MGL1PE101_2023 HØST
4MGL5PE101_2023 HØST
Undervisning
Grupperom 1, Staffeldtsgate
Grupperom 2, Staffeldtsgate
Grupperom 3, Staffeldtsgate
Grupperom 4, Staffeldtsgate
Grupperom 5, Staffeldtsgate
Grupperom 6, Staffeldtsgate
Grupperom 7, Staffeldtsgate
Renate Cecilie J. Vesteraas
11:45
10:05
4LITHY300_2023 HØST
Liv Marie Hofseth
Urkirken og middelalderens salmer, gregoriansk sang (Video: Kirkehistorie Ur- og Oldkirken)
11:45
10:05
4TEOL110_2023 HØST
Undervisning
Per Reinert Eriksen
12:55
10:05
HSM121_1_2023_HØST_1
Obligatorisk
ØKAD
Truls Liland
10:55
10:15
4GEH100_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
11:45
11:00
Kapellsamling
12:10
11:45
4MUS501_2023 HØST
Interpret
Njål Ølnes
Ole Fredrik Norbye
Interpret 1. klasse
16:00
12:00
4VUPEDVEI1-2_2023 HØST
Undervisning
Gunnvi Sæle Jokstad
16:00
12:00
4MGL1PE101_2023 HØST
4MGL5PE101_2023 HØST
Seminar
Grupperom 1, Staffeldtsgate
Grupperom 2, Staffeldtsgate
Grupperom 3, Staffeldtsgate
Grupperom 4, Staffeldtsgate
Grupperom 5, Staffeldtsgate
Grupperom 6, Staffeldtsgate
Grupperom 7, Staffeldtsgate
Renate Cecilie J. Vesteraas
13:50
12:10
4MGL1BEG301_2023 HØST
4MGL1BEG302_2023 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4MGL5MA301_2023 HØST
Undervisning
Ellen Kristine Solbrekke Hansen
13:50
12:10
4MGL1NO301_2023 HØST
Undervisning
Karen Langsholt Holmqvist
14:45
12:10
HSM203_1_2023_HØST_1
Undervisning
Naome Otiti
14:45
12:10
HSM121_1_2023_HØST_1
IML
Obligatorisk
Truls Liland
13:20
12:20
4HINS100UMK_2023 HØST
4KOR100_2023 HØST
Mick Trommestad Melby
14:55
13:05
HSM121_1_2023_HØST_1
IML
Obligatorisk
Truls Liland
14:05
13:20
u 39 
Ons. 27.9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
4MGL1DIP_2021 HØST
4MGL5DIP_2021 HØST
Undervisning
GRUPPE 2 - Juliane Sukkestad
GRUPPE 2 -Juliane Sukkestad
10:50
08:10
Sangtimer
13:00
09:00
HSM121_1_2023_HØST_1
IML OG ØKADM
Obligatorisk
Truls Liland
10:30
09:10
4MGL1NO301_2023 HØST
Undervisning
Karen Langsholt Holmqvist
11:45
09:10
4MGL1KRLE301_2023 HØST
4MGL5KRLE301_2023 HØST
Undervisning
Margrethe Løøv
11:45
09:10
4MGL5MA302_2023 HØST
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
11:45
09:10
Interpret
12:45
09:30
4MGL5SA301_2023 HØST
Undervisning
Torstein Hestnes
11:45
10:05
4MUS501_2023 HØST
Masterforum
Njål Ølnes
Ole Fredrik Norbye
11:45
10:05
HSM121_1_2023_HØST_1
IML OG ØKADM
Obligatorisk
Truls Liland
11:45
10:30
Sangundervisning
12:00
11:00
Kapellsamling
12:10
11:45
HSM204_1_2023_HØST_1
Undervisning
13:30
12:10
4MGL1DIP_2021 HØST
4MGL5DIP_2021 HØST
Undervisning
GRUPPE 1 - Juliane Sukkestad
14:45
12:10
4MUS501_2023 HØST
Masterforum
Njål Ølnes
Ole Fredrik Norbye
14:45
12:10
4HINS401R_2023 HØST
4MHI101_2023 HØST
4MHI200_2023 HØST
4MHI300_2023 HØST
4UM100_1_2023_HØST_1
4UM200_2023 HØST
4UM300R_2023 HØST
Interpret
Jonny Sjo
15:55
12:45
ØKAD204_1_2023_HØST_1
Undervisning
Ivar Bredesen
17:15
13:00
HSM204_1_2023_HØST_1
Undervisning
14:45
13:30
Sangundervisning
16:20
14:00
u 39 
Tor. 28.9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
HSM121_1_2023_HØST_1
Obligatorisk
ØKAD
Truls Liland
10:15
09:10
4MGL5SA302_2023 HØST
Seminar
Elise M. Vike Johannessen
10:50
09:10
4RELPED110_2023 HØST
Undervisning
Stephen Affleck Reid
11:45
09:10
4MGL1BEG301_2023 HØST
4MGL1BEG302_2023 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL1NO301_2023 HØST
Undervisning
Karen Langsholt Holmqvist
11:45
09:10
4MGL1KRLE301_2023 HØST
4MGL5KRLE301_2023 HØST
Undervisning
Gunnar Haaland
11:45
09:10
4MGL5MA301_2023 HØST
Undervisning
Ellen Kristine Solbrekke Hansen
11:45
09:10
HSM202_1_2023_HØST_1
Undervisning
Mona Anita Olsen
14:45
09:10
Marie P. Frostlid
11:45
10:00
4MUS511_2023 HØST
Njål Ølnes
Ole Fredrik Norbye
11:45
10:05
4MGL1PR3_2023 HØST
4MGL5PR3_2023 HØST
Samling
Elisabeth Ingvira Arnevik
Marianne Ramirez
Møte før praksis
11:45
10:05
4MUH100_2023 HØST
Ivar Smørgrav
11:45
10:05
4MLS150_2023 HØST
Christian Ingebrigtsen
Håndverk og bearbeide
11:45
10:05
HSM121_1_2023_HØST_1
Obligatorisk
ØKAD
Truls Liland
11:00
10:15
Beate Lech
13:30
10:30
Kapellsamling
12:10
11:45
4GEH201_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
12:55
12:10
4TEOL130_2023 HØST
Undervisning
Nils Terje Lunde
13:50
12:10
4MGL1BEG301_2023 HØST
4MGL1BEG302_2023 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4MGL5MA301_2023 HØST
Undervisning
Ellen Kristine Solbrekke Hansen
13:50
12:10
4MLS150_2023 HØST
UML Forum
Christian Ingebrigtsen
Songwriters Circle
13:50
12:10
4MUTENK_2023 HØST
Ivar Smørgrav
13:50
12:10
4MGL5MU101U_2023 HØST
Gitarundervisning
Henning Waaler Kemp
13:50
12:10
4MUS511_2023 HØST
Njål Ølnes
Ole Fredrik Norbye
14:45
12:10
4MGL5SA301_2023 HØST
Seminar
Torstein Hestnes
14:45
12:10
HSM121_1_2023_HØST_1
IML
Obligatorisk
Truls Liland
13:15
12:15
4GEH201_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
13:50
13:05
HSM121_1_2023_HØST_1
IML
Obligatorisk
Truls Liland
14:15
13:15
4GEH201_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
14:45
14:00
4HGA100_2023 HØST
4MGL5MU101U_2023 HØST
Gehør UMD/UMLO
John Børge Askeland
15:40
14:55
Eksamen
16:00
15:00
Eksamen
16:00
15:00
Eksamen
16:00
15:00
Eksamen
16:00
15:00
u 39 
Fre. 29.9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen
15:00
08:00
Eksamen
15:00
08:00
Eksamen
15:00
08:00
Eksamen
15:00
08:00
4KOS102_2023 HØST
Gruppe A
Tore Wilhelm Aas
09:00
08:15
4MGAI300_2023 HØST
Ole Kristian Kogstad
09:10
08:30
4HGA100_2023 HØST
Gehør UML/UMK
Sandra Borøy
09:55
09:10
4KOS102_2023 HØST
Gruppe B
Tore Wilhelm Aas
09:55
09:10
4MGL5PE103_2023 HØST
Undervisning
Grupperom 1, Staffeldtsgate
Grupperom 2, Staffeldtsgate
Grupperom 3, Staffeldtsgate
Grupperom 4, Staffeldtsgate
Grupperom 5, Staffeldtsgate
Grupperom 6, Staffeldtsgate
Grupperom 7, Staffeldtsgate
Grupperom 8, Staffeldtsgate
Grupperom 9, Staffeldtsgate
Dag Øivind Østereng
11:45
09:10
4MGL1BEG301_2023 HØST
4MGL1BEG302_2023 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL5MA302_2023 HØST
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
11:45
09:10
4MGL5MU101U_2023 HØST
Tone Ophus
11:45
09:10
4MGL1KRLE301_2023 HØST
4MGL5KRLE301_2023 HØST
Undervisning
Margrethe Løøv
12:55
09:10
4KOS102_2023 HØST
Gruppe C
Tore Wilhelm Aas
10:50
10:05
4MGAI300_2023 HØST
Ole Kristian Kogstad
11:45
11:00
4GEH100_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
12:55
12:10
4MGL1BEG301_2023 HØST
4MGL1BEG302_2023 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4MGL5MA302_2023 HØST
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
13:50
12:10
4HINS100UMK_2023 HØST
Vokalgruppe
Sandra Borøy
13:50
12:10
4MGL5NO202_2023 HØST
Undervisning
Kristina Leganger Iversen
14:45
12:10
4MGL5MA202_2023 HØST
Undervisning
Johannes Kleppe
14:45
12:10
4MGL5MU101U_2023 HØST
Tone Ophus
14:45
12:10
4GEH100_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
13:50
13:05
4GEH100_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
14:45
14:00
u 39 
Lør. 30.9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 39 
Søn. 1.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Storsalen
Storsalen eget bruk
20:00
08:00

u 40 
Man. 2.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
4MGL5SA302_2023 HØST
Seminar
Elise M. Vike Johannessen
Frivillig SUAW-seminar
10:45
09:10
HSM201_1_2022_HØST_1
HSM201_1_2023_HØST_1
Undervisning
19:00
16:00
HSM201_1_2022_HØST_1
HSM201_1_2023_HØST_1
Undervisning
19:00
16:00
u 40 
Tir. 3.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
HSM208_1_2023_HØST_1
Undervisning
Frode Kirkedam
Lærer: Frode Kirkedam
17:00
12:10
u 40 
Ons. 4.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
HSM103_1_2022_HØST_1
Seminar
Gorm Jacobsen
14:00
09:00
Reservert
IT v/Albert
14:00
10:00
HSM208_1_2023_HØST_1
Undervisning
Frode Kirkedam
Lærer: Frode Kirkedam
17:00
12:10
Kristian Gamborg
22:00
14:00
u 40 
Tor. 5.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
HSM103_1_2022_HØST_1
Seminar
Gorm Jacobsen
14:00
09:00
ØKAD203_1_2023_HØST_1
Undervisning
John Arngrim Hunnes
14:45
12:10
u 40 
Fre. 6.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
ØKAD203_1_2023_HØST_1
Undervisning
John Arngrim Hunnes
11:45
09:10
u 40 
Lør. 7.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 40 
Søn. 8.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Storsalen
Storsalen eget bruk
20:00
08:00

u 41 
Man. 9.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
4HGA100_2023 HØST
4MAR150_2023 HØST
Fellestime arrangering
Ole Kristian Kogstad
09:55
09:10
4MTGH100_2023 HØST
Gruppe A
Sandra Borøy
09:55
09:10
4MGL5MA301_2023 HØST
Undervisning
Ellen Kristine Solbrekke Hansen
11:45
09:10
Reservert
Ole Fredrik Norbye
14:00
10:00
4HGA100_2023 HØST
Gehør UML/UMK
Sandra Borøy
10:50
10:05
4POPM101_2023 HØST
Ane Bjerkan
11:45
10:05
4MIW100_2023 HØST
Aleksander Lorentzen
11:45
10:05
ØKAD202_1_2023_HØST_1
Undervisning
Joachim Thøgersen
15:00
10:10
4MTGH100_2023 HØST
Gruppe B
Sandra Borøy
11:45
11:00
4HGA100_2023 HØST
4MGL5MU101U_2023 HØST
Gehør UMD/UMLO
John Børge Askeland
12:55
12:10
4MGL5MA301_2023 HØST
Undervisning
Ellen Kristine Solbrekke Hansen
13:50
12:10
HSM201_1_2023_HØST_1
Håvard Arne Hodne
14:45
12:10
Maylen Rusti Sangundervisning
17:00
13:00
4KOS102_2023 HØST
Gruppe A
Tore Wilhelm Aas
13:50
13:05
4GEH201_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
13:50
13:05
4KOS102_2023 HØST
Gruppe B
Tore Wilhelm Aas
14:45
14:00
4GEH201_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
14:45
14:00
Marianne Jørgensen
17:00
14:00
4KOS102_2023 HØST
Gruppe C
Tore Wilhelm Aas
15:40
14:55
4GEH201_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
15:40
14:55
u 41 
Tir. 10.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
4KOS102_2023 HØST
Felles
Tore Wilhelm Aas
09:00
08:15
4GEH100_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
09:55
09:10
4BIS100_2023 HØST
Gruppe A
Tone Scott-Dahl Pedersen
09:55
09:10
4MGL1BEG301_2023 HØST
4MGL1BEG302_2023 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL1KRLE301_2023 HØST
4MGL5KRLE301_2023 HØST
Undervisning
Gunnar Haaland
11:45
09:10
4MGL5SA302_2023 HØST
Undervisning
Elise M. Vike Johannessen
11:45
09:10
4LITHY300_2023 HØST
Anders Fjeld Meyer
Luther og reformasjonens salmer (Video: Reformasjonen)
11:45
09:10
4GEH100_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
10:50
10:05
4BIS100_2023 HØST
Gruppe B
Tone Scott-Dahl Pedersen
10:50
10:05
4BK100_2023 HØST
Inge Andreas Jacobsen
11:45
10:05
4GEH100_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
11:45
11:00
Reservert
Solfrid Ebbesen
13:00
11:30
Kapellsamling
12:10
11:45
4VUPEDVEI1-1_2023 HØST
Undervisning
Marit Myklebust
16:00
12:00
4MGL1BEG301_2023 HØST
4MGL1BEG302_2023 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4MGL5MU101U_2023 HØST
Tone Ophus
14:45
12:10
HSM203_1_2023_HØST_1
Undervisning
Naome Otiti
14:45
12:10
4MHI101_2023 HØST
Masterclass vokal
Marie Philstrøm Frostlid
15:40
12:10
4MGL1NO301_2023 HØST
Undervisning
Øygunn Skodvin Prestegård
16:00
12:30
Kristian Grostad
15:30
14:00
u 41 
Ons. 11.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
4MGL1PE202_2023 HØST
4MGL5PE202_2023 HØST
Undervisning
Linnéa Jermstad
Robert Mjelde Flatås
11:45
09:10
4MGL1KRLE301_2023 HØST
4MGL5KRLE301_2023 HØST
Undervisning
Jan Almäng
11:45
09:10
4MGL5MA302_2023 HØST
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
11:45
09:10
4MGL1BEG301_2023 HØST
4MGL1BEG302_2023 HØST
Reservert
Rom til å jobbe med prosjekt
16:00
09:10
Interpret
12:45
09:30
4MGL5SA301_2023 HØST
Asynkront undervisningsopplegg
Torstein Hestnes
11:45
10:05
Sangundervisning
12:00
11:00
Kapellsamling
12:10
11:45
HSM204_1_2023_HØST_1
Undervisning
13:30
12:10
4MGL1PE202_2023 HØST
4MGL5PE202_2023 HØST
Undervisning
Linnéa Jermstad
Robert Mjelde Flatås
15:05
12:30
4MGL1PE202_2023 HØST
4MGL5PE202_2023 HØST
Undervisning
Linnéa Jermstad
Robert Mjelde Flatås
15:05
12:30
4MGL1NO301_2023 HØST
Undervisning
Kristina Leganger Iversen
16:00
12:30
4HINS401R_2023 HØST
4MHI101_2023 HØST
4MHI200_2023 HØST
4MHI300_2023 HØST
4UM100_1_2023_HØST_1
4UM200_2023 HØST
4UM300R_2023 HØST
Interpret
Jonny Sjo
15:55
12:45
ØKAD204_1_2023_HØST_1
Undervisning
Ivar Bredesen
17:15
13:00
HSM204_1_2023_HØST_1
Undervisning
14:45
13:30
Sangundervisning
16:20
14:00
u 41 
Tor. 12.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
4MGL1PR4_2023 HØST
4MGL5PR4_2023 HØST
Samling
Bjørghild Kjelsvik
Kullets time
09:00
08:30
4MGL1PR5_2023 HØST
4MGL5PR5_2023 HØST
Samling
Kullets time
09:00
08:30
4MGL5SA302_2023 HØST
Seminar
Elise M. Vike Johannessen
10:50
09:10
4MGL5MU101U_2023 HØST
Tone Ophus
10:50
09:10
4MGL1PE202_2023 HØST
4MGL5PE202_2023 HØST
Undervisning
Linnéa Jermstad
Robert Mjelde Flatås
11:45
09:10
4RELPED110_2023 HØST
Undervisning
Stephen Affleck Reid
11:45
09:10
4MGL1BEG301_2023 HØST
4MGL1BEG302_2023 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL1BEG301_2023 HØST
4MGL1BEG302_2023 HØST
Undervisning
11:45
09:10
Marie P. Frostlid
11:45
10:00
HSM123_1_2023_HØST_1
IML
Obligatorisk
Undervisning
Vegard Holm
14:45
10:00
4MUH100_2023 HØST
Ivar Smørgrav
11:45
10:05
4MLS150_2023 HØST
Inge Andreas Jacobsen
Besifring og harmonikk
11:45
10:05
Kapellsamling
12:10
11:45
4GEH201_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
12:55
12:10
4TEOL130_2023 HØST
Undervisning
Nils Terje Lunde
13:50
12:10
4MGL1BEG301_2023 HØST
4MGL1BEG302_2023 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4MGL1BEG301_2023 HØST
4MGL1BEG302_2023 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4MLS150_2023 HØST
UML Forum
Inge Andreas Jacobsen
Songwriters Circle
13:50
12:10
4MUTENK_2023 HØST
Ivar Smørgrav
13:50
12:10
4MGL5MU101U_2023 HØST
Gitarundervisning
Henning Waaler Kemp
13:50
12:10
4MGL5SA301_2023 HØST
Seminar
Torstein Hestnes
14:45
12:10
4MGL1PE202_2023 HØST
4MGL5PE202_2023 HØST
Undervisning
Linnéa Jermstad
Robert Mjelde Flatås
15:05
12:30
4MGL1PE202_2023 HØST
4MGL5PE202_2023 HØST
Undervisning
Linnéa Jermstad
Robert Mjelde Flatås
15:05
12:30
4GEH201_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
13:50
13:05
4GEH201_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
14:45
14:00
4HGA100_2023 HØST
4MGL5MU101U_2023 HØST
Gehør UMD/UMLO
John Børge Askeland
15:40
14:55
u 41 
Fre. 13.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen
14:30
08:00
Reservert
Odd Harald Reme
17:00
08:00
4MGAI300_2023 HØST
Ole Kristian Kogstad
09:10
08:30
4HGA100_2023 HØST
Gehør UML/UMK
Sandra Borøy
09:55
09:10
4MGL1BEG301_2023 HØST
4MGL1BEG302_2023 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL1KRLE301_2023 HØST
4MGL5KRLE301_2023 HØST
Undervisning
Gunnar Haaland
11:45
09:10
4MGL5SA302_2023 HØST
Seminar
Elise M. Vike Johannessen
Frivillig skriveseminar
11:45
09:10
4MGL5MA302_2023 HØST
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
11:45
09:10
4MGL1NO301_2023 HØST
Undervisning
Kristina Leganger Iversen
11:45
09:10
HSM123_1_2023_HØST_1
Obligatorisk
Undervisning
ØKAD
Vegard Holm
14:45
10:00
4MGAI300_2023 HØST
Ole Kristian Kogstad
11:45
11:00
4GEH100_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
12:55
12:10
4MGL1BEG301_2023 HØST
4MGL1BEG302_2023 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4MGL5MA302_2023 HØST
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
13:50
12:10
4HINS100UMK_2023 HØST
Vokalgruppe
Sandra Borøy
13:50
12:10
4GEH100_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
13:50
13:05
4GEH100_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
14:45
14:00
u 41 
Lør. 14.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Reservert
Odd Harald Reme
17:00
08:00
u 41 
Søn. 15.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Storsalen
Storsalen eget bruk
20:00
08:00

u 42 
Man. 16.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
4MGL1DIP_2022 HØST
4MGL5DIP_2022 HØST
Undervisning
GRUPPE 1 - Juliane Sukkestad
GRUPPE 1 -Juliane Sukkestad
10:50
08:15
4MGL5SA-M_2023 HØST
Samling
Kari-Mette Walmann Hidle
15:00
09:00
4MGL5SA-M_2023 HØST
Samling
Kari-Mette Walmann Hidle
15:00
09:00
4MTGH100_2023 HØST
Gruppe A
Sandra Borøy
09:55
09:10
4HGA100_2023 HØST
4MAR150_2023 HØST
Fellestime arrangering
Ole Kristian Kogstad
09:55
09:10
4MGL1MA101_2023 HØST
Undervisning
Kathrin Liselott Storebø
11:45
09:10
4MGL5NO101_2023 HØST
Undervisning
Kristina Leganger Iversen
11:45
09:10
4MGL5MA301_2023 HØST
Undervisning
Ellen Kristine Solbrekke Hansen
11:45
09:10
4TEOL110_2023 HØST
Undervisning
Ingrid Trætteberg
12:55
09:10
HSM122_1_2023_HØST_1
IML OG ØKADM
Obligatorisk
Leif Ove Rørnes
11:45
10:00
4HGA100_2023 HØST
Gehør UML/UMK
Sandra Borøy
10:50
10:05
4MGL5MA101_2023 HØST
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
11:45
10:05
4POPM101_2023 HØST
Ane Bjerkan
11:45
10:05
4MTGH100_2023 HØST
Gruppe B
Sandra Borøy
11:45
11:00
4HGA100_2023 HØST
4MGL5MU101U_2023 HØST
Gehør UMD/UMLO
John Børge Askeland
12:55
12:10
4MGL5MA301_2023 HØST
Undervisning
Ellen Kristine Solbrekke Hansen
13:50
12:10
HSM122_1_2023_HØST_1
IML OG ØKADM
Obligatorisk
Leif Ove Rørnes
14:00
12:10
4MGL1MA101_2023 HØST
Undervisning
Kathrin Liselott Storebø
14:45
12:10
4MGL5NO101_2023 HØST
Undervisning
Kristina Leganger Iversen
14:45
12:10
4MGL1DIP_2022 HØST
4MGL5DIP_2022 HØST
Undervisning
GRUPPE 2 - Juliane Sukkestad
GRUPPE 2 -Juliane Sukkestad
14:45
12:10
4MGL5MA101_2023 HØST
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
14:45
12:10
HSM201_1_2023_HØST_1
Håvard Arne Hodne
14:45
12:10
ØKAD204_1_2023_HØST_1
Undervisning
Ivar Bredesen
17:00
13:00
Maylen Rusti Sangundervisning
17:00
13:00
4KOS102_2023 HØST
Gruppe A
Tore Wilhelm Aas
13:50
13:05
4GEH201_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
13:50
13:05
4KOS102_2023 HØST
Gruppe B
Tore Wilhelm Aas
14:45
14:00
4GEH201_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
14:45
14:00
4KOS102_2023 HØST
Gruppe C
Tore Wilhelm Aas
15:40
14:55
4GEH201_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
15:40
14:55
u 42 
Tir. 17.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
4KOS102_2023 HØST
Felles
Tore Wilhelm Aas
09:00
08:15
HSM122_1_2023_HØST_1
IML OG ØKADM
Seminar
11:30
09:00
4GEH100_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
09:55
09:10
4MGL1NO301_2023 HØST
Undervisning
Karen Langsholt Holmqvist
11:45
09:10
4MGL5SA302_2023 HØST
Undervisning
Elise M. Vike Johannessen
11:45
09:10
4MGL5MU101U_2023 HØST
Dina Maria Åsen
11:45
09:10
4MGL1KRLE301_2023 HØST
4MGL5KRLE301_2023 HØST
Undervisning
Gunnar Haaland
12:55
09:10
4MGL1PR2_2023 HØST
4MGL5PR2_2023 HØST
Undervisning
Kristina Leganger Iversen
Kurs i akademisk skriving
15:00
10:00
4GEH100_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
10:50
10:05
4MGL1PE101_2023 HØST
4MGL5PE101_2023 HØST
Undervisning
Grupperom 1, Staffeldtsgate
Grupperom 2, Staffeldtsgate
Grupperom 3, Staffeldtsgate
Grupperom 4, Staffeldtsgate
Grupperom 5, Staffeldtsgate
Grupperom 6, Staffeldtsgate
Grupperom 7, Staffeldtsgate
Renate Cecilie J. Vesteraas
11:45
10:05
4LITHY300_2023 HØST
Liv Marie Hofseth
1600-tallet
11:45
10:05
4HINS100UMK_2023 HØST
Linda Kristengård
11:45
10:05
4BK100_2023 HØST
Inge Andreas Jacobsen
11:45
10:05
4TEOL110_2023 HØST
Undervisning
Per Reinert Eriksen
12:55
10:05
4GEH100_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
11:45
11:00
Kapellsamling
12:10
11:45
4MGL1PE101_2023 HØST
4MGL5PE101_2023 HØST
Seminar
Grupperom 1, Staffeldtsgate
Grupperom 2, Staffeldtsgate
Grupperom 3, Staffeldtsgate
Grupperom 4, Staffeldtsgate
Grupperom 5, Staffeldtsgate
Grupperom 6, Staffeldtsgate
Grupperom 7, Staffeldtsgate
Renate Cecilie J. Vesteraas
13:50
12:10
4MGL1NO301_2023 HØST
Undervisning
Karen Langsholt Holmqvist
14:45
12:10
4MGL5MU101U_2023 HØST
Dina Maria Åsen
14:45
12:10
4MHI101_2023 HØST
Masterclass vokal
Marie Philstrøm Frostlid
15:40
12:10
4HINS100UMK_2023 HØST
4KOR100_2023 HØST
Linda Kristengård
14:55
13:05
Kristian Grostad
15:30
14:00
4HINS100UMK_2023 HØST
4KOR100_2023 HØST
Linda Kristengård
17:45
16:00
Linda Kristengård
19:00
17:00
u 42 
Ons. 18.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
4BLKO2AB-E_2023 VÅR
Undervisning
Tone Ophus
15:45
08:15
4BLKO2AB-E_2023 VÅR
Undervisning
Tone Ophus
15:45
08:15
4BLKO2AB-E_2023 VÅR
Undervisning
Tone Ophus
15:45
08:15
Musikkavdelingen
11:45
09:00
4MGL5SA-M_2023 HØST
Samling
Kari-Mette Walmann Hidle
15:00
09:00
4MGL5SA101_2023 HØST
Undervisning
Anna Nøkland
11:45
09:10
4MGL1NO301_2023 HØST
Undervisning
Karen Langsholt Holmqvist
11:45
09:10
4MGL1KRLE301_2023 HØST
4MGL5KRLE301_2023 HØST
Undervisning
Jan Almäng
11:45
09:10
4MHI101_2023 HØST
4MHI200_2023 HØST
4MHI300_2023 HØST
LLP
Komprom grønt, Staffeldtsgate
Komprom rosa, Staffeldtsgate
Rom 302 Undervisningsrom, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Beate Lech
12:45
09:10
Interpret
12:45
09:30
4MGL5SA301_2023 HØST
Undervisning
Torstein Hestnes
11:45
10:05
Kapellsamling
12:10
11:45
4MGL1PR2_2023 HØST
4MGL5PR2_2023 HØST
Samling
Astrid Haugestad
Kullets time
12:30
12:00
4MGL1PR1_2023 HØST
4MGL5PR1_2023 HØST
Samling
Kathrin Liselott Storebø
Kullets time
12:45
12:15
4HINS401R_2023 HØST
4MHI101_2023 HØST
4MHI200_2023 HØST
4MHI300_2023 HØST
4UM100_1_2023_HØST_1
4UM200_2023 HØST
4UM300R_2023 HØST
Interpret
Jonny Sjo
15:55
12:45
4MGL1PR1_2023 HØST
4MGL1PR2_2023 HØST
4MGL5PR1_2023 HØST
4MGL5PR2_2023 HØST
Samling
Elisabeth Ingvira Arnevik
Marianne Ramirez
Møte etter praksis
15:00
13:00
HSM122_1_2023_HØST_1
IML OG ØKADM
Obligatorisk
Leif Ove Rørnes
15:40
13:00
Linda Kristengård
16:00
15:00
u 42 
Tor. 19.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Utleie
Storsalen eget bruk
17:55
08:05
4MGL5KØ101_2023 HØST
Undervisning
09:55
08:15
4BLKO2AB-E_2023 VÅR
Undervisning
Tone Ophus
15:45
08:15
4BLKO2AB-E_2023 VÅR
Undervisning
Tone Ophus
15:45
08:15
4BLKO2AB-E_2023 VÅR
Undervisning
Tone Ophus
15:45
08:15
4MSLED100_2023 HØST
Ole Fredrik Norbye
09:55
08:55
4MGL5SA302_2023 HØST
Seminar
Elise M. Vike Johannessen
10:50
09:10
4MGL5SA101_2023 HØST
Undervisning
Anna Nøkland
11:45
09:10
4MGL1NA101_2023 HØST
4MGL5NA101_2023 HØST
Undervisning
Endre Knudsen
11:45
09:10
4MGL1BEG301_2023 HØST
4MGL1BEG302_2023 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL1NO301_2023 HØST
Undervisning
Karen Langsholt Holmqvist
11:45
09:10
4MGL1KRLE301_2023 HØST
4MGL5KRLE301_2023 HØST
Undervisning
Jan Almäng
11:45
09:10
4MGL5MA301_2023 HØST
Undervisning
Ellen Kristine Solbrekke Hansen
11:45
09:10
4MGL1PROP102_2023 HØST
4MGL5PROP102_2023 HØST
Undervisning
Marit Myklebust
13:50
09:10
4BLKO5AB-E_2023 HØST
Undervisning
Gunnar Haaland
14:45
09:10
4MUH100_2023 HØST
Ivar Smørgrav
11:45
10:05
4MLS150_2023 HØST
Inge Andreas Jacobsen
Skriveprosesser og skisser
11:45
10:05
4GTP101_2023 HØST
Ole Kristian Kogstad
11:45
10:05
Kapellsamling
12:10
11:45
4GEH201_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
12:55
12:10
4MGL5SA101_2023 HØST
Undervisning
Anna Nøkland
13:50
12:10
4MGL5MA301_2023 HØST
Undervisning
Ellen Kristine Solbrekke Hansen
13:50
12:10
4MUTENK_2023 HØST
Ivar Smørgrav
13:50
12:10
4MGL1BEG301_2023 HØST
4MGL1BEG302_2023 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4MGL1NO301_2023 HØST
Undervisning
Karen Langsholt Holmqvist
13:50
12:10
4MGL5SA301_2023 HØST
Seminar
Torstein Hestnes
14:45
12:10
4HINS101_2023 HØST
UML Forum
Sandra Borøy
Interpretasjon samspill
14:45
12:10
4MGL1NA101_2023 HØST
4MGL5NA101_2023 HØST
Undervisning
Endre Knudsen
14:10
12:30
4GEH201_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
13:50
13:05
4GEH201_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
14:45
14:00
4HGA100_2023 HØST
4MGL5MU101U_2023 HØST
Gehør UMD/UMLO
John Børge Askeland
15:40
14:55
u 42 
Fre. 20.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Undervisning
MGL5NO102
14:10
08:15
4BLKO2AB-E_2023 VÅR
Undervisning
Tone Ophus
15:45
08:15
4BLKO2AB-E_2023 VÅR
Undervisning
Tone Ophus
15:45
08:15
4BLKO2AB-E_2023 VÅR
Undervisning
Tone Ophus
15:45
08:15
4MGAI300_2023 HØST
Ole Kristian Kogstad
09:10
08:30
4HGA100_2023 HØST
4HGA100 gehør gruppe A
Sandra Borøy
09:55
09:10
4MGL1PROP101_2023 HØST
4MGL5PROP101_2023 HØST
Undervisning
Turid Løyte Harboe
11:45
09:10
4MGL1BEG301_2023 HØST
4MGL1BEG302_2023 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL5MA302_2023 HØST
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
11:45
09:10
4MGL1NO101_2023 HØST
Undervisning
Tone Helene Skattør
11:45
09:10
HSM122_1_2023_HØST_1
IML
Obligatorisk
Leif Ove Rørnes
11:45
09:10
4BLKO5AB-E_2023 HØST
Undervisning
Gunnar Haaland
14:45
09:10
4MGL1NA101_2023 HØST
4MGL5NA101_2023 HØST
Undervisning
Endre Knudsen
10:50
10:05
4HGA100_2023 HØST
4HGA100 gehør gruppe B
Sandra Borøy
10:50
10:05
4MGAI300_2023 HØST
Ole Kristian Kogstad
11:45
11:00
4MGL1NA101_2023 HØST
4MGL5NA101_2023 HØST
Undervisning
Hamid Shegarfi
12:40
11:00
4GEH100_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
12:55
12:10
4MGL1BEG301_2023 HØST
4MGL1BEG302_2023 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4MGL5MA302_2023 HØST
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
13:50
12:10
4MGL1NO101_2023 HØST
Undervisning
Tone Helene Skattør
13:50
12:10
4HINS100UMK_2023 HØST
Vokalgruppe
Sandra Borøy
13:50
12:10
HSM122_1_2023_HØST_1
Obligatorisk
ØKAD
Leif Ove Rørnes
14:45
12:10
4MGL1NA101_2023 HØST
4MGL5NA101_2023 HØST
Undervisning
Hamid Shegarfi
15:30
13:00
4GEH100_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
13:50
13:05
4GEH100_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
14:45
14:00
u 42 
Lør. 21.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Utleie
Storsalen
18:00
08:05
u 42 
Søn. 22.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Storsalen
Storsalen eget bruk
20:00
08:00

u 43 
Man. 23.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
4MGL5KØ101_2023 HØST
Undervisning
Ingfrid Mattingsdal Thorjussen
11:45
08:15
Bibliotek
17:30
08:15
4HGA100_2023 HØST
4MAR150_2023 HØST
Fellestime arrangering
Ole Kristian Kogstad
09:55
09:10
4MTGH100_2023 HØST
Gruppe A
Sandra Borøy
09:55
09:10
HSM122_1_2023_HØST_1
Obligatorisk
ØKAD
Leif Ove Rørnes
11:45
09:10
4MGL1MA101_2023 HØST
Undervisning
Kathrin Liselott Storebø
11:45
09:10
4MGL5NO101_2023 HØST
Undervisning
Kristina Leganger Iversen
11:45
09:10
4MGL1PROP101_2023 HØST
4MGL5PROP101_2023 HØST
Undervisning
Tomas Stølen
12:55
09:10
4HGA100_2023 HØST
Gehør UML/UMK
Sandra Borøy
10:50
10:05
4MGL5MA101_2023 HØST
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
11:45
10:05
4POPM101_2023 HØST
Ane Bjerkan
11:45
10:05
ØKAD202_1_2023_HØST_1
Undervisning
Joachim Thøgersen
15:00
10:10
4MTGH100_2023 HØST
Gruppe B
Sandra Borøy
11:45
11:00
4HGA100_2023 HØST
4MGL5MU101U_2023 HØST
Gehør UMD/UMLO
John Børge Askeland
12:55
12:10
4MGL1MA101_2023 HØST
Undervisning
Kathrin Liselott Storebø
14:45
12:10
4MGL5NO101_2023 HØST
Undervisning
Kristina Leganger Iversen
14:45
12:10
4MGL5MA101_2023 HØST
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
14:45
12:10
HSM122_1_2023_HØST_1
IML
Obligatorisk
Leif Ove Rørnes
14:45
12:10
4MGL5KØ101_2023 HØST
Undervisning
Ingfrid Mattingsdal Thorjussen
14:45
12:10
HSM201_1_2023_HØST_1
Håvard Arne Hodne
14:45
12:10
Maylen Rusti Sangundervisning
17:00
13:00
4KOS102_2023 HØST
Gruppe A
Tore Wilhelm Aas
13:50
13:05
4KOS102_2023 HØST
Gruppe B
Tore Wilhelm Aas
14:45
14:00
4KOS102_2023 HØST
Gruppe C
Tore Wilhelm Aas
15:40
14:55
u 43 
Tir. 24.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
4KOS102_2023 HØST
Felles
Tore Wilhelm Aas
09:00
08:15
ØKAD203_1_2023_HØST_1
Undervisning
Ola Grytten
14:45
09:00
4BIS100_2023 HØST
Gruppe A
Tone Scott-Dahl Pedersen
09:55
09:10
4MGL5MU101U_2023 HØST
Dina Maria Åsen
11:45
09:10
4LITHY300_2023 HØST
Anders Fjeld Meyer
1700-tallet
11:45
09:10
HSM122_1_2023_HØST_1
IML OG ØKADM
Seminar
11:45
09:10
4BIS100_2023 HØST
Gruppe B
Tone Scott-Dahl Pedersen
10:50
10:05
4BK100_2023 HØST
Inge Andreas Jacobsen
11:45
10:05
Kapellsamling
12:10
11:45
4MGL5MU101U_2023 HØST
Dina Maria Åsen
14:45
12:10
Kristian Grostad
15:30
14:00
u 43 
Ons. 25.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
4BLKO2AB-E_2023 VÅR
Undervisning
Tone Ophus
15:45
08:15
4BLKO2AB-E_2023 VÅR
Undervisning
Tone Ophus
15:45
08:15
4BLKO2AB-E_2023 VÅR
Undervisning
Tone Ophus
15:45
08:15
HSM204_1_2023_HØST_1
Undervisning
10:40
09:10
HSM122_1_2023_HØST_1
IML OG ØKADM
Seminar
11:45
09:10
Interpret
12:45
09:30
HSM204_1_2023_HØST_1
Undervisning
11:45
10:40
Kapellsamling
12:10
11:45
HSM208_1_2023_HØST_1
Undervisning
Frode Kirkedam
Lærer: Frode Kirkedam
17:00
12:10
4HINS401R_2023 HØST
4MHI101_2023 HØST
4MHI200_2023 HØST
4MHI300_2023 HØST
4UM100_1_2023_HØST_1
4UM200_2023 HØST
4UM300R_2023 HØST
Interpret
Jonny Sjo
15:55
12:45
u 43 
Tor. 26.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
4MGL1NA101_2023 HØST
4MGL5NA101_2023 HØST
Undervisning
Alette Aasvold Rolland
11:45
08:15
4MSLED100_2023 HØST
Ole Fredrik Norbye
09:55
08:55
4VUBE1BS-UD_2023 HØST
Undervisning
17:00
09:00
4MGL5NO102_2023 HØST
Undervisning
Bjørghild Kjelsvik
11:45
09:10
4MGL5SA101_2023 HØST
Undervisning
Anna Nøkland
11:45
09:10
4RELPED110_2023 HØST
Undervisning
Stephen Affleck Reid
11:45
09:10
4MGL1PROP102_2023 HØST
4MGL5PROP102_2023 HØST
Undervisning
Marit Myklebust
11:45
09:10
4BLKO5AB-E_2023 HØST
Undervisning
Gunnar Haaland
14:45
09:10
Marie P. Frostlid
11:45
10:00
4MGL5MAT-M_2023 HØST
Seminar
Jørgen Sjaastad
14:00
10:00
4MGL5MA102_2023 HØST
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
11:45
10:05
4MUH100_2023 HØST
Ivar Smørgrav
11:45
10:05
4MLS150_2023 HØST
Christian Ingebrigtsen
Inge Andreas Jacobsen
11:45
10:05
Kapellsamling
12:10
11:45
4VUPEDVEI1-2_2023 HØST
Undervisning
Gunnvi Sæle Jokstad
16:00
12:00
4GEH201_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
12:55
12:10
4MGL5NO102_2023 HØST
Undervisning
Bjørghild Kjelsvik
13:50
12:10
4MGL5SA101_2023 HØST
Undervisning
Anna Nøkland
13:50
12:10
4MGL1PROP102_2023 HØST
4MGL5PROP102_2023 HØST
Undervisning
Marit Myklebust
13:50
12:10
4TEOL130_2023 HØST
Undervisning
Nils Terje Lunde
13:50
12:10
4MUTENK_2023 HØST
Ivar Smørgrav
13:50
12:10
4MGL5MU101U_2023 HØST
Tone Ophus
14:40
12:10
4MGL5MA102_2023 HØST
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
14:45
12:10
4HINS101_2023 HØST
UML Forum
Jens Andreas Kleiven
Interpretasjon samspill
14:45
12:10
4MGL1NA101_2023 HØST
4MGL5NA101_2023 HØST
Undervisning
Endre Knudsen
14:10
12:30
4GEH201_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
13:50
13:05
4GEH201_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
14:45
14:00
4HGA100_2023 HØST
4MGL5MU101U_2023 HØST
Gehør UMD/UMLO
John Børge Askeland
15:40
14:55
Utleie
utleie storsalen
22:00
14:55
u 43 
Fre. 27.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Undervisning
MGL5NO102
14:10
08:15
4MGAI300_2023 HØST
Ole Kristian Kogstad
09:10
08:30
4VUBE1BS-UD_2023 HØST
Undervisning
17:00
09:00
HSM122_1_2023_HØST_1
Obligatorisk
ØKAD
Leif Ove Rørnes
11:45
09:05
4HGA100_2023 HØST
Gehør UML/UMK
Sandra Borøy
09:55
09:10
4MGL5SA101_2023 HØST
Undervisning
Anna Nøkland
11:45
09:10
4MGL5MA302_2023 HØST
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
11:45
09:10
4MGL1NO101_2023 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL1PROP101_2023 HØST
4MGL5PROP101_2023 HØST
Undervisning
Tomas Stølen
12:55
09:10
4BLKO5AB-E_2023 HØST
Undervisning
Gunnar Haaland
14:45
09:10
4MGL5MAT-M_2023 HØST
Seminar
Jørgen Sjaastad
14:00
10:00
4MGL1BEG301_2023 HØST
4MGL1BEG302_2023 HØST
Undervisning
13:50
10:05
4MGAI300_2023 HØST
Ole Kristian Kogstad
11:45
11:00
4MGL1NA101_2023 HØST
4MGL5NA101_2023 HØST
Undervisning
Hamid Shegarfi
12:40
11:00
4MGL5SA101_2023 HØST
Undervisning
Anna Nøkland
13:50
12:10
4MGL5MA302_2023 HØST
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
13:50
12:10
4MGL1NO101_2023 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4HINS100UMK_2023 HØST
Vokalgruppe
Sandra Borøy
13:50
12:10
HSM122_1_2023_HØST_1
IML
Obligatorisk
Leif Ove Rørnes
14:45
12:10
4MGL5SA301_2023 HØST
Seminar
Torstein Hestnes
14:45
12:10
HSM208_1_2023_HØST_1
Undervisning
Frode Kirkedam
Lærer: Frode Kirkedam
17:00
12:10
4MGL1NA101_2023 HØST
4MGL5NA101_2023 HØST
Undervisning
Hamid Shegarfi
15:30
13:00
Utleie
utleie storsalen
Utleie storsalen
23:00
14:00
u 43 
Lør. 28.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Drift
Soul children
00:00
06:20
u 43 
Søn. 29.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Storsalen
Storsalen eget bruk
20:00
08:00

u 44 
Man. 30.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
4MGL5KØ101_2023 HØST
Undervisning
10:05
08:15
4HGA100_2023 HØST
4MAR150_2023 HØST
Fellestime arrangering
Ole Kristian Kogstad
09:55
09:10
4MTGH100_2023 HØST
Gruppe A
Sandra Borøy
09:55
09:10
HSM122_1_2023_HØST_1
Obligatorisk
ØKAD
Leif Ove Rørnes
11:45
09:10
4MGL1MA101_2023 HØST
Undervisning
Kathrin Liselott Storebø
11:45
09:10
4MGL5NO101_2023 HØST
Undervisning
Kristina Leganger Iversen
11:45
09:10
4MGL5SA101_2023 HØST
Undervisning
Anna Nøkland
11:45
09:10
4MGL1PROP101_2023 HØST
4MGL5PROP101_2023 HØST
Undervisning
Tomas Stølen
12:55
09:10
4MGL5MAT-M_2023 HØST
Seminar
Jørgen Sjaastad
14:00
10:00
4HGA100_2023 HØST
Gehør UML/UMK
Sandra Borøy
10:50
10:05
4MUS503_2023 HØST
Masterforum
Ole Fredrik Norbye
11:45
10:05
4MGL5MA101_2023 HØST
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
11:45
10:05
4POPM101_2023 HØST
Ane Bjerkan
11:45
10:05
4MIW100_2023 HØST
Aleksander Lorentzen
11:45
10:05
Marie P. Frostlid
14:45
10:05
4MTGH100_2023 HØST
Gruppe B
Sandra Borøy
11:45
11:00
4HGA100_2023 HØST
4MGL5MU101U_2023 HØST
Gehør UMD/UMLO
John Børge Askeland
12:55
12:10
4MGL5SA101_2023 HØST
Undervisning
Anna Nøkland
13:50
12:10
4MGL1MA101_2023 HØST
Undervisning
Kathrin Liselott Storebø
14:45
12:10
4MGL5NO101_2023 HØST
Undervisning
Kristina Leganger Iversen
14:45
12:10
4MGL5MA101_2023 HØST
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
14:45
12:10
HSM122_1_2023_HØST_1
IML
Obligatorisk
Leif Ove Rørnes
14:45
12:10
HSM201_1_2023_HØST_1
Håvard Arne Hodne
14:45
12:10
4MSEN300_2023 HØST
Henning Waaler Kemp
13:00
12:30
MGL5NO101_2023 HØST
Klasserom D120 (I), Breistein
16:00
12:30
ØKAD204_1_2023_HØST_1
Undervisning
Ivar Bredesen
17:00
13:00
Maylen Rusti Sangundervisning
17:00
13:00
4KOS102_2023 HØST
Gruppe A
Tore Wilhelm Aas
13:50
13:05
4GEH201_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
13:50
13:05
4MUS503_2023 HØST
Masterforum
Ole Fredrik Norbye
14:45
13:05
4KOS102_2023 HØST
Gruppe B
Tore Wilhelm Aas
14:45
14:00
4GEH201_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
14:45
14:00
Marianne Jørgensen
17:00
14:00
4KOS102_2023 HØST
Gruppe C
Tore Wilhelm Aas
15:40
14:55
4GEH201_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
15:40
14:55
u 44 
Tir. 31.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
4KOS102_2023 HØST
Felles
Tore Wilhelm Aas
09:00
08:15
4GEH100_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
09:55
09:10
4BIS100_2023 HØST
Gruppe A
Tone Scott-Dahl Pedersen
09:55
09:10
HSM122_1_2023_HØST_1
IML OG ØKADM
Seminar
11:30
09:10
4MGL5SA101_2023 HØST
Undervisning
Anna Nøkland
11:45
09:10
4MGL1PROP102_2023 HØST
4MGL5PROP102_2023 HØST
Undervisning
Marit Myklebust
11:45
09:10
4MGL1NA101_2023 HØST
4MGL5NA101_2023 HØST
Undervisning
Alette Aasvold Rolland
11:45
09:10
4MGL5SA302_2023 HØST
Undervisning
Elise M. Vike Johannessen
11:45
09:10
4MGL5MA301_2023 HØST
Undervisning
Ellen Kristine Solbrekke Hansen
11:45
09:10
4MGL5MU101U_2023 HØST
Tone Ophus
11:45
09:10
4MGL5MAT-M_2023 HØST
Seminar
Jørgen Sjaastad
14:00
10:00
4GEH100_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
10:50
10:05
4BIS100_2023 HØST
Gruppe B
Tone Scott-Dahl Pedersen
10:50
10:05
4MUS501_2023 HØST
4MUS503_2023 HØST
Felles masterforum
Njål Ølnes
Ole Fredrik Norbye
11:45
10:05
4MGL1PE101_2023 HØST
4MGL5PE101_2023 HØST
Seminar
Grupperom 1, Staffeldtsgate
Grupperom 2, Staffeldtsgate
Grupperom 3, Staffeldtsgate
Grupperom 4, Staffeldtsgate
Grupperom 5, Staffeldtsgate
Grupperom 6, Staffeldtsgate
Grupperom 7, Staffeldtsgate
Renate Cecilie J. Vesteraas
11:45
10:05
4LITHY300_2023 HØST
Anders Fjeld Meyer
1800-tallet
11:45
10:05
4TEOL110_2023 HØST
Undervisning
Per Reinert Eriksen
12:55
10:05
4MGL1BEG301_2023 HØST
4MGL1BEG302_2023 HØST
Undervisning
13:50
10:05
Marie P. Frostlid
14:45
10:05
4GEH100_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
11:45
11:00
Kapellsamling
12:10
11:45
4MGL5SA101_2023 HØST
Undervisning
Anna Nøkland
13:50
12:10
4MGL1PROP102_2023 HØST
4MGL5PROP102_2023 HØST
Undervisning
Marit Myklebust
13:50
12:10
4MGL5MA301_2023 HØST
Undervisning
Ellen Kristine Solbrekke Hansen
13:50
12:10
4MGL5MU101U_2023 HØST
Tone Ophus
14:45
12:10
4MGL1NA101_2023 HØST
4MGL5NA101_2023 HØST
Undervisning
Alette Aasvold Rolland
15:00
12:30
4HINS100UMK_2023 HØST
4KOR100_2023 HØST
Mick Trommestad Melby
14:55
13:05
4MUS501_2023 HØST
4MUS521_2023 HØST
Interpret
Njål Ølnes
Ole Fredrik Norbye
Konsert - stilfordypning
15:40
13:05
Kristian Grostad
15:30
14:00
u 44 
Ons. 1.11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen
13:00
08:00
4MGL5MU101U_2023 HØST
Tone Ophus
10:50
09:10
4MGL1NO301_2023 HØST
Undervisning
Karen Langsholt Holmqvist
11:45
09:10
4MGL5MA302_2023 HØST
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
11:45
09:10
4MGL1NA101_2023 HØST
4MGL5NA101_2023 HØST
Undervisning
Alette Aasvold Rolland
11:45
09:10
Interpret
12:45
09:30
4MGL5MAT-M_2023 HØST
Seminar
Jørgen Sjaastad
14:00
10:00
4MUS511_2023 HØST
Njål Ølnes
Ole Fredrik Norbye
11:45
10:05
4MGL5SA301_2023 HØST
Undervisning
Torstein Hestnes
11:45
10:05
Kapellsamling
12:10
11:45
4MGL1NA101_2023 HØST
4MGL5NA101_2023 HØST
Undervisning
Alette Aasvold Rolland
15:00
12:30
4HINS401R_2023 HØST
4MHI101_2023 HØST
4MHI200_2023 HØST
4MHI300_2023 HØST
4UM100_1_2023_HØST_1
4UM200_2023 HØST
4UM300R_2023 HØST
Interpret
Jonny Sjo
15:55
12:45
HSM122_1_2023_HØST_1
IML OG ØKADM
Obligatorisk
Leif Ove Rørnes
15:40
13:00
4MUS511_2023 HØST
Njål Ølnes
Ole Fredrik Norbye
14:45
13:05
u 44 
Tor. 2.11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
4MGL5KØ101_2023 HØST
Undervisning
10:50
08:15
4MGL5SA302_2023 HØST
Seminar
Elise M. Vike Johannessen
10:50
09:10
4MGL5NO102_2023 HØST
Undervisning
Bjørghild Kjelsvik
11:45
09:10
4MGL1NA101_2023 HØST
4MGL5NA101_2023 HØST
Undervisning
Endre Knudsen
11:45
09:10
4MGL1NO301_2023 HØST
Undervisning
Kristina Leganger Iversen
11:45
09:10
4MGL1PROP102_2023 HØST
4MGL5PROP102_2023 HØST
Undervisning
Marit Myklebust
12:55
09:10
4BLFORBAB-E_2023 HØST
Undervisning
14:45
09:10
HSM202_1_2023_HØST_1
Undervisning
Mona Anita Olsen
14:45
09:10
4MGL5SA101_2023 HØST
Undervisning
Anna Nøkland
Breddetest
11:45
10:00
4MGL5SA101_2023 HØST
Undervisning
Anna Nøkland
Breddetest
11:45
10:00
4MUS501_2023 HØST
4MUS503_2023 HØST
Njål Ølnes
Ole Fredrik Norbye
11:45
10:05
4MGL5MA102_2023 HØST
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
11:45
10:05
4MUH100_2023 HØST
Ivar Smørgrav
11:45
10:05
4GTP101_2023 HØST
Ole Kristian Kogstad
11:45
10:05
Kapellsamling
12:10
11:45
4GEH201_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
12:55
12:10
4MGL5NO102_2023 HØST
Undervisning
Bjørghild Kjelsvik
13:50
12:10
4TEOL130_2023 HØST
Undervisning
Nils Terje Lunde
13:50
12:10
4MGL5MU101U_2023 HØST
Gitarundervisning
Henning Waaler Kemp
13:50
12:10
4MGL5MA102_2023 HØST
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
14:45
12:10
4MGL1NO301_2023 HØST
Undervisning
Kristina Leganger Iversen
14:45
12:10
4MGL5SA301_2023 HØST
Seminar
Torstein Hestnes
14:45
12:10
4MGL5KØ101_2023 HØST
Undervisning
14:45
12:10
4HINS101_2023 HØST
UML Forum
Espen Tappel
Interpretasjon samspill
14:45
12:10
4MUTENK_2023 HØST
Ivar Smørgrav
14:00
12:20
4GEH201_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
13:50
13:05
4MUS501_2023 HØST
4MUS503_2023 HØST
Njål Ølnes
Ole Fredrik Norbye
14:45
13:05
4GEH201_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
14:45
14:00
4HGA100_2023 HØST
4MGL5MU101U_2023 HØST
Gehør UMD/UMLO
John Børge Askeland
15:40
14:55
u 44 
Fre. 3.11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Utleie
storsalen utleie
17:00
08:00
Utleie
Storsalen utleie
17:00
08:00
Undervisning
MGL5NO102
14:10
08:15
4MGAI300_2023 HØST
Ole Kristian Kogstad
09:10
08:30
4HGA100_2023 HØST
Gehør UML/UMK
Sandra Borøy
09:55
09:10
4MGL1NA101_2023 HØST
4MGL5NA101_2023 HØST
Undervisning
Endre Knudsen
10:40
09:10
4MGL1NO101_2023 HØST
Undervisning
Tone Helene Skattør
11:45
09:10
4MGL5SA101_2023 HØST
Undervisning
Anna Nøkland
11:45
09:10
HSM122_1_2023_HØST_1
IML
Obligatorisk
Leif Ove Rørnes
11:45
09:10
4MGL1PROP101_2023 HØST
4MGL5PROP101_2023 HØST
Undervisning
Turid Løyte Harboe
12:55
09:10
4BLFORBAB-E_2023 HØST
Undervisning
14:45
09:10
4MGL1BEG301_2023 HØST
4MGL1BEG302_2023 HØST
Undervisning
13:50
10:05
4MGAI300_2023 HØST
Ole Kristian Kogstad
11:45
11:00
4MGL1NA101_2023 HØST
4MGL5NA101_2023 HØST
Undervisning
Hamid Shegarfi
12:40
11:00
4GEH100_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
12:55
12:10
4MGL1NO101_2023 HØST
Undervisning
Tone Helene Skattør
13:50
12:10
4MGL5SA101_2023 HØST
Undervisning
Anna Nøkland
13:50
12:10
4HINS100UMK_2023 HØST
Vokalgruppe
Sandra Borøy
13:50
12:10
HSM122_1_2023_HØST_1
Obligatorisk
ØKAD
Leif Ove Rørnes
14:45
12:10
4GEH100_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
13:50
13:05
4GEH100_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
14:45
14:00
u 44 
Lør. 4.11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 44 
Søn. 5.11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Storsalen
Storsalen eget bruk
20:00
08:00

u 45 
Man. 6.11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
4HGA100_2023 HØST
4MAR150_2023 HØST
Fellestime arrangering
Ole Kristian Kogstad
09:55
09:10
4MTGH100_2023 HØST
Gruppe A
Sandra Borøy
09:55
09:10
HSM122_1_2023_HØST_1
Obligatorisk
ØKAD
Leif Ove Rørnes
11:45
09:10
4MGL1MA101_2023 HØST
Undervisning
Kathrin Liselott Storebø
11:45
09:10
4MGL5NO101_2023 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL5NO202_2023 HØST
Undervisning
Kristina Leganger Iversen
11:45
09:10
4MGL5MA202_2023 HØST
Undervisning
Johannes Kleppe
11:45
09:10
4MGL1NO103_2023 HØST
Undervisning
Bjørghild Kjelsvik
11:45
09:10
4MGL1PROP101_2023 HØST
4MGL5PROP101_2023 HØST
Undervisning
Øyvind Økland
12:55
09:10
4HGA100_2023 HØST
Gehør UML/UMK
Sandra Borøy
10:50
10:05
4MGL5MA101_2023 HØST
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
11:45
10:05
4POPM101_2023 HØST
Ane Bjerkan
11:45
10:05
4MIW100_2023 HØST
Aleksander Lorentzen
11:45
10:05
4MGL5SA101_2023 HØST
Undervisning
Anna Nøkland
11:45
11:00
4MTGH100_2023 HØST
Gruppe B
Sandra Borøy
11:45
11:00
4HGA100_2023 HØST
4MGL5MU101U_2023 HØST
Gehør UMD/UMLO
John Børge Askeland
12:55
12:10
4MGL5NO202_2023 HØST
Undervisning
Kristina Leganger Iversen
13:50
12:10
4MGL5MA202_2023 HØST
Undervisning
Johannes Kleppe
13:50
12:10
4MGL1MA101_2023 HØST
Undervisning
Kathrin Liselott Storebø
14:45
12:10
4MGL5NO101_2023 HØST
Undervisning
14:45
12:10
4MGL5MA101_2023 HØST
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
14:45
12:10
HSM122_1_2023_HØST_1
IML
Obligatorisk
14:45
12:10
4MGL1NO103_2023 HØST
Undervisning
Bjørghild Kjelsvik
14:45
12:10
4MGL5SA101_2023 HØST
Undervisning
Anna Nøkland
15:30
12:10
4MGL1NA101_2023 HØST
4MGL5NA101_2023 HØST
Undervisning
Marit Helene Lie
15:00
12:30
MGL5NO101_2023 HØST
Klasserom D120 (I), Breistein
16:00
12:30
ØKAD204_1_2023_HØST_1
Undervisning
Ivar Bredesen
17:00
13:00
Maylen Rusti Sangundervisning
17:00
13:00
4KOS102_2023 HØST
Gruppe A
Tore Wilhelm Aas
13:50
13:05
4GEH201_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
13:50
13:05
4KOS102_2023 HØST
Gruppe B
Tore Wilhelm Aas
14:45
14:00
4GEH201_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
14:45
14:00
4KOS102_2023 HØST
Gruppe C
Tore Wilhelm Aas
15:40
14:55
4GEH201_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
15:40
14:55
u 45 
Tir. 7.11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen
14:30
08:00
4MGL1DIP_2021 HØST
4MGL5DIP_2021 HØST
Undervisning
GRUPPE 2 - Juliane Sukkestad
GRUPPE 1 - Juliane Sukkestad
10:50
08:10
4KOS102_2023 HØST
Felles
Tore Wilhelm Aas
09:00
08:15
4GEH100_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
09:55
09:10
4BIS100_2023 HØST
Gruppe A
Tone Scott-Dahl Pedersen
09:55
09:10
4MGL5SA101_2023 HØST
Undervisning
Anna Nøkland
10:50
09:10
4MGL1PROP102_2023 HØST
4MGL5PROP102_2023 HØST
Undervisning
Marit Myklebust
11:45
09:10
4MGL5MU101U_2023 HØST
Tone Ophus
11:45
09:10
4HINS101_2023 HØST
Individuell veiledning
Christian Ingebrigtsen
16:00
10:00
4HINS101_2023 HØST
Individuell veiledning
Inge Andreas Jacobsen
16:00
10:00
4GEH100_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
10:50
10:05
4BIS100_2023 HØST
Gruppe B
Tone Scott-Dahl Pedersen
10:50
10:05
4MGL1PE101_2023 HØST
4MGL5PE101_2023 HØST
Undervisning
Grupperom 1, Staffeldtsgate
Grupperom 2, Staffeldtsgate
Grupperom 3, Staffeldtsgate
Grupperom 4, Staffeldtsgate
Grupperom 5, Staffeldtsgate
Grupperom 6, Staffeldtsgate
Grupperom 7, Staffeldtsgate
Renate Cecilie J. Vesteraas
11:45
10:05
4LITHY300_2023 HØST
Liv Marie Hofseth
1900-tallet Norge
11:45
10:05
4GEH100_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
11:45
11:00
Kapellsamling
12:10
11:45
4MGL1PROP102_2023 HØST
4MGL5PROP102_2023 HØST
Undervisning
Marit Myklebust
13:50
12:10
4MGL1DIP_2021 HØST
4MGL5DIP_2021 HØST
Undervisning
Juliane Sukkestad
14:45
12:10
4MGL1PE101_2023 HØST
4MGL5PE101_2023 HØST
Seminar
Grupperom 1, Staffeldtsgate
Grupperom 2, Staffeldtsgate
Grupperom 3, Staffeldtsgate
Grupperom 4, Staffeldtsgate
Grupperom 5, Staffeldtsgate
Grupperom 6, Staffeldtsgate
Grupperom 7, Staffeldtsgate
Renate Cecilie J. Vesteraas
14:45
12:10
4MGL5MU101U_2023 HØST
Tone Ophus
14:45
12:10
4HINS100UMK_2023 HØST
4KOR100_2023 HØST
Mick Trommestad Melby
14:55
13:05
Kristian Grostad
15:30
14:00
u 45 
Ons. 8.11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
4BLKO2AB-E_2023 VÅR
Undervisning
Tone Ophus
09:00
08:15
4BLKO2AB-E_2023 VÅR
Undervisning
Tone Ophus
12:00
09:00
4MGL5NO202_2023 HØST
Undervisning
Kristina Leganger Iversen
11:45
09:10
HSM122_1_2023_HØST_1
IML OG ØKADM
Seminar
11:45
09:10
4MHI101_2023 HØST
4MHI200_2023 HØST
4MHI300_2023 HØST
LLP
Komprom grønt, Staffeldtsgate
Komprom rosa, Staffeldtsgate
Rom 302 Undervisningsrom, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Beate Lech
12:45
09:10
Interpret
12:45
09:30
4MLS150_2023 HØST
Christian Ingebrigtsen
Låtskrivingscamp: produksjon som låtskriving
11:45
10:05
Kapellsamling
12:10
11:45
4MGL1PR3_2023 HØST
4MGL5PR3_2023 HØST
Samling
Turid Løyte Harboe
Kullets time
12:45
12:00
4VUPEDVEI1-1_2023 HØST
Undervisning
Marit Myklebust
16:00
12:00
4BLKO2AB-E_2023 VÅR
Tone Ophus
12:55
12:10
4BLKO2AB-E_2023 VÅR
Tone Ophus
12:55
12:10
4BLKO2AB-E_2023 VÅR
Tone Ophus
12:55
12:10
HSM208_1_2023_HØST_1
Undervisning
Frode Kirkedam
Lærer: Frode Kirkedam
17:00
12:10
4HINS401R_2023 HØST
4MHI101_2023 HØST
4MHI200_2023 HØST
4MHI300_2023 HØST
4UM100_1_2023_HØST_1
4UM200_2023 HØST
4UM300R_2023 HØST
Interpret
Jonny Sjo
15:55
12:45
4BLKO2AB-E_2023 VÅR
Tone Ophus
13:50
12:55
4BLKO2AB-E_2023 VÅR
Tone Ophus
13:50
12:55
4MGL5MU101U_2023 HØST
Tone Ophus
14:45
12:55
4MGL1PR3_2023 HØST
4MGL5PR3_2023 HØST
Samling
Elisabeth Ingvira Arnevik
Marianne Ramirez
Møte etter praksis
15:00
13:00
u 45 
Tor. 9.11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
4BLKO2AB-E_2023 VÅR
Undervisning
Tone Ophus
16:05
08:00
4MSLED100_2023 HØST
Ole Fredrik Norbye
09:55
08:55
4MGL5NO102_2023 HØST
Undervisning
Bjørghild Kjelsvik
11:45
09:10
4MGL5SA101_2023 HØST
Undervisning
Anna Nøkland
11:45
09:10
4MGL1PE202_2023 HØST
4MGL5PE202_2023 HØST
Undervisning
Robert Mjelde Flatås
11:45
09:10
4RELPED110_2023 HØST
Undervisning
Stephen Affleck Reid
11:45
09:10
4MGL5KØ101_2023 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL1NA101_2023 HØST
4MGL5NA101_2023 HØST
Undervisning
Endre Knudsen
11:45
09:10
4MGL1PE103_2023 HØST
4MGL5PE103_2023 HØST
Undervisning
Dag Øivind Østereng
11:45
09:10
4MGL1PE103_2023 HØST
4MGL5PE103_2023 HØST
Undervisning
Dag Øivind Østereng
11:45
09:10
4MGL1PE103_2023 HØST
4MGL5PE103_2023 HØST
Undervisning
Dag Øivind Østereng
11:45
09:10
HSM122_1_2023_HØST_1
IML OG ØKADM
Seminar
11:45
09:10
4MGL1PROP102_2023 HØST
4MGL5PROP102_2023 HØST
Undervisning
Marit Myklebust
12:55
09:10
4MGL5MA102_2023 HØST
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
11:45
10:05
4MUH100_2023 HØST
Ivar Smørgrav
11:45
10:05
Kapellsamling
12:10
11:45
4GEH201_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
12:55
12:10
4MGL5NO102_2023 HØST
Undervisning
Bjørghild Kjelsvik
13:50
12:10
4MGL5SA101_2023 HØST
Undervisning
Anna Nøkland
13:50
12:10
4MGL5KØ101_2023 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4MUTENK_2023 HØST
Ivar Smørgrav
13:50
12:10
4MGL5MA102_2023 HØST
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
14:45
12:10
4MGL1PE103_2023 HØST
4MGL5PE103_2023 HØST
Undervisning
Grupperom 1, Staffeldtsgate
Grupperom 2, Staffeldtsgate
Grupperom 3, Staffeldtsgate
Grupperom 4, Staffeldtsgate
Grupperom 5, Staffeldtsgate
Grupperom 6, Staffeldtsgate
Grupperom 7, Staffeldtsgate
Grupperom 8, Staffeldtsgate
Grupperom 9, Staffeldtsgate
Dag Øivind Østereng
14:45
12:10
4MGL1PE103_2023 HØST
4MGL5PE103_2023 HØST
Undervisning
Grupperom 1, Staffeldtsgate
Grupperom 2, Staffeldtsgate
Grupperom 3, Staffeldtsgate
Grupperom 4, Staffeldtsgate
Grupperom 5, Staffeldtsgate
Grupperom 6, Staffeldtsgate
Grupperom 7, Staffeldtsgate
Grupperom 8, Staffeldtsgate
Grupperom 9, Staffeldtsgate
Dag Øivind Østereng
14:45
12:10
HSM208_1_2023_HØST_1
Undervisning
Frode Kirkedam
Lærer: Frode Kirkedam
17:00
12:10
4MGL1PE202_2023 HØST
4MGL5PE202_2023 HØST
Eksamensseminar
Robert Mjelde Flatås
15:05
12:30
4MGL1PE202_2023 HØST
4MGL5PE202_2023 HØST
Eksamensseminar
Robert Mjelde Flatås
15:05
12:30
4GEH201_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
13:50
13:05
4GEH201_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
14:45
14:00
4MLS150_2023 HØST
Christian Ingebrigtsen
Låtskrivingscamp: produksjon som låtskriving
15:40
14:00
4HGA100_2023 HØST
4MGL5MU101U_2023 HØST
Gehør UMD/UMLO
John Børge Askeland
15:40
14:55
u 45 
Fre. 10.11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
4BLKO2AB-E_2023 VÅR
Undervisning
09:00
08:00
4BLKO2AB-E_2023 VÅR
Eksamen
Tone Ophus
12:00
08:00
4MGAI300_2023 HØST
Ole Kristian Kogstad
09:10
08:30
4HGA100_2023 HØST
Gehør UML/UMK
Sandra Borøy
09:55
09:10
4MGL1NO101_2023 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL1MA103_2023 HØST
Undervisning
Kathrin Liselott Storebø
11:45
09:10
4KOS102_2023 HØST
Felles
Tore Wilhelm Aas
11:45
09:10
HSM122_1_2023_HØST_1
IML
Obligatorisk
Leif Ove Rørnes
11:45
09:10
4MGL1PROP101_2023 HØST
4MGL5PROP101_2023 HØST
Undervisning
Turid Løyte Harboe
12:55
09:10
4MGL5NO202_2023 HØST
Undervisning
Tone Helene Skattør
11:45
10:05
4MGAI300_2023 HØST
Ole Kristian Kogstad
11:45
11:00
4MGL1NA101_2023 HØST
4MGL5NA101_2023 HØST
Undervisning
Hamid Shegarfi
12:40
11:00
4GEH100_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
12:55
12:10
4KOS102_2023 HØST
Felles
Tore Wilhelm Aas
12:55
12:10
4MGL1NO101_2023 HØST
Undervisning
13:50
12:10
4HINS100UMK_2023 HØST
Vokalgruppe
Sandra Borøy
13:50
12:10
4BLKO2AB-E_2023 VÅR
Undervisning
13:50
12:10
4BLKO2AB-E_2023 VÅR
Undervisning
13:50
12:10
HSM122_1_2023_HØST_1
Obligatorisk
ØKAD
Leif Ove Rørnes
14:45
12:10
4MGL5MA202_2023 HØST
Undervisning
Johannes Kleppe
14:45
12:10
4MGL1MA103_2023 HØST
Undervisning
Kathrin Liselott Storebø
15:40
12:10
4MGL1NA101_2023 HØST
4MGL5NA101_2023 HØST
Undervisning
Hamid Shegarfi
14:40
13:00
4GEH100_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
13:50
13:05
4GEH100_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
14:45
14:00
u 45 
Lør. 11.11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 45 
Søn. 12.11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Storsalen
Storsalen eget bruk
20:00
08:00

u 46 
Man. 13.11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
4HGA100_2023 HØST
4MAR150_2023 HØST
Fellestime arrangering
Ole Kristian Kogstad
09:55
09:10
HSM122_1_2023_HØST_1
Obligatorisk
ØKAD
Leif Ove Rørnes
11:45
09:10
4MGL1MA101_2023 HØST
Undervisning
Kathrin Liselott Storebø
11:45
09:10
4MGL5NO101_2023 HØST
Undervisning
Kristina Leganger Iversen
11:45
09:10
4MGL5KØ101_2023 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL5MA202_2023 HØST
Undervisning
Johannes Kleppe
11:45
09:10
4MGL1NO103_2023 HØST
Undervisning
Bjørghild Kjelsvik
11:45
09:10
4MGL1PROP101_2023 HØST
4MGL5PROP101_2023 HØST
Undervisning
Turid Løyte Harboe
12:55
09:10
4MGL5MA101_2023 HØST
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
11:45
10:05
4MGL5NO202_2023 HØST
Undervisning
Eksamensseminar
11:45
10:05
4POPM101_2023 HØST
Ane Bjerkan
11:45
10:05
4HINS101_2023 HØST
Samspillprosjekt UML
Sandra Borøy
Intro for dagene + planlegging av band og låter
11:45
10:05
Marie P. Frostlid
14:45
10:05
4MGL5SA101_2023 HØST
Undervisning
Anna Nøkland
11:45
11:00
4VUPEDVEI1-2_2023 HØST
Undervisning
Gunnvi Sæle Jokstad
16:00
12:00
4HGA100_2023 HØST
4MGL5MU101U_2023 HØST
Gehør UMD/UMLO
John Børge Askeland
12:55
12:10
4MGL5MA202_2023 HØST
Undervisning
Johannes Kleppe
13:50
12:10
4HINS101_2023 HØST
Samspillprosjekt UML
Komprom grønt, Staffeldtsgate
Komprom rosa, Staffeldtsgate
Metodikkrom, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Sandra Borøy
Øve i band
14:00
12:10
4HINS101_2023 HØST
Samspillprosjekt UML
Komprom grønt, Staffeldtsgate
Komprom rosa, Staffeldtsgate
Metodikkrom, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Sandra Borøy
Øve i band
14:00
12:10
4MGL1MA101_2023 HØST
Undervisning
Kathrin Liselott Storebø
14:45
12:10
4MGL5NO101_2023 HØST
Undervisning
Kristina Leganger Iversen
14:45
12:10
4MGL5MA101_2023 HØST
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
14:45
12:10
HSM122_1_2023_HØST_1
IML
Obligatorisk
Leif Ove Rørnes
14:45
12:10
4MGL1NO103_2023 HØST
Undervisning
Bjørghild Kjelsvik
14:45
12:10
HSM201_1_2023_HØST_1
Håvard Arne Hodne
14:45
12:10
4MGL5SA101_2023 HØST
Undervisning
Anna Nøkland
15:30
12:10
MGL5NO101_2023 HØST
Klasserom D120 (I), Breistein
16:00
12:30
ØKAD204_1_2023_HØST_1
Undervisning
Ivar Bredesen
17:00
13:00
4KOS102_2023 HØST
Gruppe A
Tore Wilhelm Aas
13:50
13:05
4GEH201_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
13:50
13:05
4KOS102_2023 HØST
Gruppe B
Tore Wilhelm Aas
14:45
14:00
4GEH201_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
14:45
14:00
4HINS101_2023 HØST
Samspillprosjekt UML
Komprom grønt, Staffeldtsgate
Komprom rosa, Staffeldtsgate
Metodikkrom, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Sandra Borøy
Lære felleslåt
16:00
14:00
4HINS101_2023 HØST
Samspillprosjekt UML
Komprom grønt, Staffeldtsgate
Komprom rosa, Staffeldtsgate
Metodikkrom, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Sandra Borøy
Lære felleslåt
16:00
14:00
4KOS102_2023 HØST
Gruppe C
Tore Wilhelm Aas
15:40
14:55
4GEH201_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
15:40
14:55
u 46 
Tir. 14.11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
4KOS102_2023 HØST
Felles
Tore Wilhelm Aas
09:00
08:15
4GEH100_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
09:55
09:10
4MGL5SA101_2023 HØST
Undervisning
Anna Nøkland
11:45
09:10
4MGL1PROP102_2023 HØST
4MGL5PROP102_2023 HØST
Undervisning
Marit Myklebust
11:45
09:10
4MGL1NA101_2023 HØST
4MGL5NA101_2023 HØST
Undervisning
Endre Knudsen
11:45
09:10
4MGL5MU101U_2023 HØST
Tone Ophus
11:45
09:10
HSM122_1_2023_HØST_1
IML OG ØKADM
Seminar
11:45
09:10
4GEH100_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
10:50
10:05
4MGL1PE101_2023 HØST
4MGL5PE101_2023 HØST
Undervisning
Grupperom 1, Staffeldtsgate
Grupperom 2, Staffeldtsgate
Grupperom 3, Staffeldtsgate
Grupperom 4, Staffeldtsgate
Grupperom 5, Staffeldtsgate
Grupperom 6, Staffeldtsgate
Grupperom 7, Staffeldtsgate
Renate Cecilie J. Vesteraas
11:45
10:05
4HINS101_2023 HØST
Samspillprosjekt UML
Sandra Borøy
Felleslåt hele 1. klasse
11:45
10:05
4LITHY300_2023 HØST
Anders Fjeld Meyer
1800-tallet England/Nord-Amerika
11:45
10:05
4HINS100UMK_2023 HØST
Linda Kristengård
11:45
10:05
4TEOL110_2023 HØST
Undervisning
Per Reinert Eriksen
12:55
10:05
Marie P. Frostlid
14:45
10:05
4GEH100_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
11:45
11:00
Kapellsamling
12:10
11:45
4MGL5SA101_2023 HØST
Undervisning
Anna Nøkland
13:50
12:10
4MGL1PROP102_2023 HØST
4MGL5PROP102_2023 HØST
Undervisning
Marit Myklebust
13:50
12:10
4MGL1PE101_2023 HØST
4MGL5PE101_2023 HØST
Seminar
Grupperom 1, Staffeldtsgate
Grupperom 2, Staffeldtsgate
Grupperom 3, Staffeldtsgate
Grupperom 4, Staffeldtsgate
Grupperom 5, Staffeldtsgate
Grupperom 6, Staffeldtsgate
Grupperom 7, Staffeldtsgate
Renate Cecilie J. Vesteraas
14:45
12:10
4MGL5MU101U_2023 HØST
Tone Ophus
14:45
12:10
4HINS101_2023 HØST
Samspillprosjekt UML
Komprom grønt, Staffeldtsgate
Komprom rosa, Staffeldtsgate
Metodikkrom, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Jens Andreas Kleiven
15:00
12:10
4HINS100UMK_2023 HØST
4KOR100_2023 HØST
Linda Kristengård
14:55
13:05
Kristian Grostad
15:30
14:00
4HINS100UMK_2023 HØST
4KOR100_2023 HØST
Linda Kristengård
17:45
16:00
Linda Kristengård
19:00
17:00
u 46 
Ons. 15.11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Musikkavdelingen
11:45
09:00
HSM204_1_2023_HØST_1
Undervisning
10:40
09:10
4MGL5MA202_2023 HØST
Undervisning
Johannes Kleppe
11:45
09:10
4MGL1PE103_2023 HØST
Undervisning
Grupperom 1, Staffeldtsgate
Grupperom 2, Staffeldtsgate
Grupperom 3, Staffeldtsgate
Grupperom 4, Staffeldtsgate
Grupperom 5, Staffeldtsgate
Grupperom 6, Staffeldtsgate
Grupperom 7, Staffeldtsgate
Grupperom 8, Staffeldtsgate
Grupperom 9, Staffeldtsgate
Dag Øivind Østereng
11:45
09:10
4BLKO3AB-E_2023 HØST
Undervisning
Karen Langsholt Holmqvist
14:45
09:10
Interpret
12:45
09:30
4HINS101_2023 HØST
Samspillprosjekt UML
Sandra Borøy
Felleslåt hele 1. klasse
11:45
10:05
4MGL5NO202_2023 HØST
Seminar
Kristina Leganger Iversen
11:45
10:05
HSM204_1_2023_HØST_1
Undervisning
11:45
10:40
Kapellsamling
12:10
11:45
Eksamen
15:30
12:30
4HINS401R_2023 HØST
4MHI101_2023 HØST
4MHI200_2023 HØST
4MHI300_2023 HØST
4UM100_1_2023_HØST_1
4UM200_2023 HØST
4UM300R_2023 HØST
Interpret
Jonny Sjo
15:55
12:45
4MGL5SA101_2023 HØST
Undervisning
Anna Nøkland
14:30
13:00
4HINS100UMK_2023 HØST
Linda Kristengård
15:00
13:00
HSM122_1_2023_HØST_1
IML OG ØKADM
Obligatorisk
Leif Ove Rørnes
15:40
13:00
Linda Kristengård
16:00
15:00
u 46 
Tor. 16.11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
4MSLED100_2023 HØST
Ole Fredrik Norbye
09:55
08:55
4MGL5NO102_2023 HØST
Undervisning
Bjørghild Kjelsvik
11:45
09:10
4MGL5SA101_2023 HØST
Undervisning
Anna Nøkland
11:45
09:10
4MGL5KØ101_2023 HØST
Undervisning
11:45
09:10
4MGL1PROP102_2023 HØST
4MGL5PROP102_2023 HØST
Undervisning
Marit Myklebust
13:50
09:10
4MGL5MA102_2023 HØST
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
11:45
10:05
4MGL1PE103_2023 HØST
4MGL5PE103_2023 HØST
Undervisning
Grupperom 1, Staffeldtsgate
Grupperom 2, Staffeldtsgate
Grupperom 3, Staffeldtsgate
Grupperom 4, Staffeldtsgate
Grupperom 5, Staffeldtsgate
Grupperom 6, Staffeldtsgate
Grupperom 7, Staffeldtsgate
Grupperom 8, Staffeldtsgate
Grupperom 9, Staffeldtsgate
Dag Øivind Østereng
11:45
10:05
4MUH100_2023 HØST
Ivar Smørgrav
11:45
10:05
4MLS150_2023 HØST
Christian Ingebrigtsen
Inge Andreas Jacobsen
11:45
10:05
4GTP101_2023 HØST
Ole Kristian Kogstad
11:45
10:05
Kapellsamling
12:10
11:45
4GEH201_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
12:55
12:10
4MGL5NO102_2023 HØST
Undervisning
Bjørghild Kjelsvik
13:50
12:10
4MGL5SA101_2023 HØST
Undervisning
Anna Nøkland
13:50
12:10
4TEOL130_2023 HØST
Undervisning
Nils Terje Lunde
13:50
12:10
4MGL5MU101U_2023 HØST
Gitarundervisning
Henning Waaler Kemp
13:50
12:10
4MGL5MA102_2023 HØST
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
14:45
12:10
4MGL5PE103_2023 HØST
Seminar
Grupperom 1, Staffeldtsgate
Grupperom 2, Staffeldtsgate
Grupperom 3, Staffeldtsgate
Grupperom 4, Staffeldtsgate
Grupperom 5, Staffeldtsgate
Grupperom 6, Staffeldtsgate
Grupperom 7, Staffeldtsgate
Grupperom 8, Staffeldtsgate
Grupperom 9, Staffeldtsgate
Dag Øivind Østereng
14:45
12:10
4MUTENK_2023 HØST
Ivar Smørgrav
14:00
12:20
4GEH201_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
13:50
13:05
4GEH201_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
14:45
14:00
4HGA100_2023 HØST
4MGL5MU101U_2023 HØST
Gehør UMD/UMLO
John Børge Askeland
15:40
14:55
Samling
10 års jubileum HSM
22:00
16:00
u 46 
Fre. 17.11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Undervisning
MGL5NO102
14:10
08:15
4HGA100_2023 HØST
Gehør UML/UMK
Sandra Borøy
09:55
09:10
4MGL1NO101_2023 HØST
Undervisning
Tone Helene Skattør
11:45
09:10
4MGL1MA103_2023 HØST
Undervisning
Kathrin Liselott Storebø
11:45
09:10
HSM122_1_2023_HØST_1
IML
Obligatorisk
Leif Ove Rørnes
11:45
09:10
4MGL1PROP101_2023 HØST
4MGL5PROP101_2023 HØST
Undervisning
Turid Løyte Harboe
12:55
09:10
4MGL5NO203_2023 HØST
Seminar
Kristina Leganger Iversen
11:45
10:05
4MGL1NA101_2023 HØST
4MGL5NA101_2023 HØST
Undervisning
Hamid Shegarfi
12:40
11:00
4GEH100_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
12:55
12:10
4MGL1NO101_2023 HØST
Undervisning
Tone Helene Skattør
13:50
12:10
4HINS100UMK_2023 HØST
Vokalgruppe
Sandra Borøy
13:50
12:10
HSM122_1_2023_HØST_1
Obligatorisk
ØKAD
Leif Ove Rørnes
14:40
12:10
4MGL5MA202_2023 HØST
Undervisning
Johannes Kleppe
14:45
12:10
4MGL1MA103_2023 HØST
Undervisning
Kathrin Liselott Storebø
15:40
12:10
4MGL1NA101_2023 HØST
4MGL5NA101_2023 HØST
Undervisning
Hamid Shegarfi
14:40
13:00
4GEH100_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
13:50
13:05
4GEH100_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
14:45
14:00
u 46 
Lør. 18.11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Reservert
Lederkonferanse
Lederkonferanse v/Anne Marie Schiager Topland
17:30
08:30
Reservert
Lederkonferanse
Lederkonferanse v/Anne Marie Schiager Topland
17:30
08:30
u 46 
Søn. 19.11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Storsalen
Storsalen eget bruk
20:00
08:00

u 47 
Man. 20.11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
4HGA100_2023 HØST
4MAR150_2023 HØST
Fellestime arrangering
Ole Kristian Kogstad
09:55
09:10
4MTGH100_2023 HØST
Gruppe A
Sandra Borøy
09:55
09:10
HSM122_1_2023_HØST_1
Obligatorisk
ØKAD
Leif Ove Rørnes
11:45
09:10
4MGL1MA101_2023 HØST
Undervisning
Kathrin Liselott Storebø
11:45
09:10
4MGL5NO101_2023 HØST
Undervisning
Kristina Leganger Iversen
11:45
09:10
4MGL5SA101_2023 HØST
Undervisning
Anna Nøkland
11:45
09:10
4MGL5NO203_2023 HØST
Undervisning
Are Bøe Pedersen
11:45
09:10
4MGL5MA202_2023 HØST
Undervisning
Johannes Kleppe
11:45
09:10
4MGL1NA101_2023 HØST
4MGL5NA101_2023 HØST
Undervisning
Endre Knudsen
11:45
09:10
4MGL1PROP101_2023 HØST
4MGL5PROP101_2023 HØST
Undervisning
12:55
09:10
4HGA100_2023 HØST
Sandra Borøy
10:50
10:05
4MGL5MA101_2023 HØST
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
11:45
10:05
4MIW100_2023 HØST
Aleksander Lorentzen
11:45
10:05
4MTGH100_2023 HØST
Gruppe B
Sandra Borøy
11:45
11:00
4HGA100_2023 HØST
4MGL5MU101U_2023 HØST
Gehør UMD/UMLO
John Børge Askeland
12:55
12:10
4MGL5SA101_2023 HØST
Undervisning
Anna Nøkland
13:50
12:10
4MGL5NO203_2023 HØST
Undervisning
Are Bøe Pedersen
13:50
12:10
4MGL5MA202_2023 HØST
Undervisning
Johannes Kleppe
13:50
12:10
4MGL1MA101_2023 HØST
Undervisning
Kathrin Liselott Storebø
14:45
12:10
4MGL5NO101_2023 HØST
Undervisning
Kristina Leganger Iversen
14:45
12:10
4MGL5MA101_2023 HØST
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
14:45
12:10
HSM122_1_2023_HØST_1
IML
Obligatorisk
Leif Ove Rørnes
14:45
12:10
4MSEN300_2023 HØST
Henning Waaler Kemp
13:00
12:30
ØKAD204_1_2023_HØST_1
Undervisning
Ivar Bredesen
17:00
13:00
Maylen Rusti Sangundervisning
17:00
13:00
4GEH201_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
13:50
13:05
4GEH201_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
14:45
14:00
Marianne Jørgensen
17:00
14:00
4GEH201_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
15:40
14:55
u 47 
Tir. 21.11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17