Abonnér
 
Gå til forrige måned
Okt.  
Gå til neste måned

Man. 19.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Gruppe A
P232_2020 HØST
Aleksandra Kurdel
Digital forelesning
11:45
09:00
P101-104_2020 HØST
11:45
09:00
REL111_2020 HØST
15:30
12:45
Tir. 20.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
RELPED110_2020 HØST
Gruppeveiled.
09:35
08:35
P101-104_2020 HØST
AVLYST - se info på CANVAS
11:45
09:00
VUHPED802_2020 HØST
Undervisning
15:30
09:00
RELPED110_2020 HØST
May Bente Matre
11:15
09:45
IKF210_2020 HØST
11:45
10:00
Andakt
12:15
11:45
NTGRE101_2020 HØST
Gunnar Innerdal
14:00
12:15
KMA303_2020 HØST
Hans M. Bringeland
14:00
12:15
RELPED110_2020 HØST
Rolf Kjøde
15:00
12:15
IKF218_2020 HØST
16:00
13:15
Ons. 21.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
TEOL130_2020 HØST
Rolf Kjøde
11:15
08:35
Ped.avd
11:30
09:00
PED.AVD Lunsj
12:15
11:30
EX102_2020 HØST
Gruppe 1
Gruppe 1:
-Studenter på første året pedagogikk, som i P101-104 er med i gruppe 1.
-Studenter på andre studier med etternavn A-L.
14:00
12:15
TEOL130_2020 HØST
Rolf Kjøde
15:00
12:15
P271_2020 HØST
Kjell Oppedal
Skriveseminar
15:00
12:15
EX102_2020 HØST
Gruppe 2
Gruppe 2:
-Studenter på første året pedagogikk, som i P101-104 er med i gruppe 2.
-Studenter på andre studier med etternavn M-Å.
16:00
14:15
Tor. 22.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
TEOL110_2020 HØST
11:15
08:35
P101-104_2020 HØST
11:45
09:00
Gruppe B
P232_2020 HØST
Aleksandra Kurdel
Digital forelesning
11:45
09:00
TEOL203_2020 HØST
Brandt Klawitter
12:45
09:00
Andakt
12:15
11:45
REL170_2020 HØST
14:00
12:15
P259_2020 HØST
Heidi Gudmundset
Digital forelesning
14:30
12:15
REL112_2020 HØST
TEOL111_2020 HØST
Tomas Bokedal
15:00
12:15
TEOL110_2020 HØST
15:00
12:15
IKF218_2020 HØST
Line Alice Ytrehus
Digital forelesning
16:00
13:15
Fre. 23.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
P303_2020 HØST
Vegard Kvam
Digital forelesning
11:15
08:30
P211_2020 HØST
Wills Kalisha
Digital forelesning
11:15
08:35
P270_2020 HØST
Dag Roness
11:15
08:35
TEOL110_2020 HØST
Ingrid Trætteberg
11:15
08:35
TEOL111_2020 HØST
Forberedelse til eksamen
Rolf Kjøde
11:15
08:35
NTGRE101_2020 HØST
Gunnar Innerdal
11:15
09:30
EX102_2020 HØST
Gruppe 1
Gruppe 1:
-Studenter på første året pedagogikk, som i P101-104 er med i gruppe 1.
-Studenter på andre studier med etternavn A-L.
14:00
12:15
TEOL110_2020 HØST
Rune Øystese
15:00
12:15
EX102_2020 HØST
Gruppe 2
Gruppe 2:
-Studenter på første året pedagogikk, som i P101-104 er med i gruppe 2.
-Studenter på andre studier med etternavn M-Å.
16:00
14:15

Man. 26.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
TAM302_2020 HØST
Obligatorisk
16:30
08:30
TAM302_2020 HØST
Obligatorisk
16:30
08:30
Gruppe A
P232_2020 HØST
Gila Hammer Furnes
Digital forelesning
11:45
09:00
P101-104_2020 HØST
11:45
09:00
IKF131_2020 HØST
Utenlandsgruppen
Karina Hestad Skeie
11:15
09:35
REL111_2020 HØST
15:30
12:45
IKF131_2020 HØST
Norgesgruppen
Karina Hestad Skeie
15:00
13:15
Tir. 27.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
TEOL303_2020 HØST
Brandt Klawitter
12:15
08:05
TAM302_2020 HØST
Obligatorisk
16:30
08:30
TAM302_2020 HØST
Obligatorisk
16:30
08:30
IKF131_2020 HØST
Utenlandsgruppen
Karina Hestad Skeie
11:15
09:35
IKF210_2020 HØST
11:45
10:00
Andakt
12:15
11:45
NTGRE101_2020 HØST
Gunnar Innerdal
14:00
12:15
IKF131_2020 HØST
Norgesgruppen
Karina Hestad Skeie
15:00
13:15
IKF218_2020 HØST
16:00
13:15
NTGRE101_2020 HØST
Kollokviearbeid
16:00
14:15
Ons. 28.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
TAM302_2020 HØST
Obligatorisk
16:30
08:30
TAM302_2020 HØST
Obligatorisk
16:30
08:30
REL112_2020 HØST
Mona Helen Farstad
11:15
08:35
PED.AVD Lunsj
12:15
11:30
EX102_2020 HØST
Gruppe 1
Gruppe 1:
- Studenter på første året pedagogikk, som i P101-104 er med i gruppe 1.
- Studenter på andre studier med etternavn A-L.
14:00
12:15
EX102_2020 HØST
Gruppe 2
Gruppe 2
-Studenter på første året pedagogikk, som i P101-104 er med i gruppe 2.
-Studenter på andre studier med etternavn M-Å.
16:00
14:15
Tor. 29.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Reservert v/Gunnar I
MATAM
15:00
08:30
TAM302_2020 HØST
Obligatorisk
Gunnar Innerdal
17:00
08:30
Gruppe B
P232_2020 HØST
Gila Hammer Furnes
Digital forelesning
11:45
09:00
IKF131_2020 HØST
Utenlandsgruppen
Hilde Wallem Nielssen
11:15
09:35
Andakt
12:15
11:45
KMA306_2020 HØST
Hans M. Bringeland
14:00
12:15
P259_2020 HØST
Sara Brøvig Østby
Digital forelesning
14:30
12:15
IKF131_2020 HØST
Norgesgruppen
Hilde Wallem Nielssen
15:00
13:15
IKF218_2020 HØST
16:00
13:15
Fre. 30.10 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
P303_2020 HØST
Wills Kalisha
Digital forelesning
11:15
08:30
TAM302_2020 HØST
Obligatorisk
Gunnar Innerdal
17:00
08:30
TAM302_2020 HØST
Obligatorisk
Gunnar Innerdal
17:00
08:30
P270_2020 HØST
Dag Roness
11:15
08:35
REL112_2020 HØST
Mona Helen Farstad
11:15
08:35
NTGRE101_2020 HØST
Gunnar Innerdal
11:15
09:30
EX102_2020 HØST
Gruppe 1
Gruppe 1:
- Studenter på første året pedagogikk, som i P101-104 er med i gruppe 1.
- Studenter på andre studier med etternavn A-L.
14:00
12:15
P211_2020 HØST
Wills Kalisha
Digital forelesning
15:00
12:15
EX102_2020 HØST
Gruppe 2
Gruppe 2:
-Studenter på første året pedagogikk, som i P101-104 er med i gruppe 2.
-Studenter på andre studier med etternavn M-Å.
16:00
14:15

Man. 2.11 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Gruppe A
P232_2020 HØST
Frøydis Oma Ohnstad
Digital forelesning
11:45
09:00
IKF131_2020 HØST
Utenlandsgruppen
Karina Hestad Skeie
11:15
09:35
REL111_2020 HØST
15:30
12:45
IKF131_2020 HØST
Norgesgruppen
Karina Hestad Skeie
15:00
13:15
Tir. 3.11 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
P290_2020 HØST
Obligatorisk
11:45
09:00
VUHPED802_2020 HØST
Undervisning
15:30
09:00
IKF131_2020 HØST
Utenlandsgruppen
Hilde Wallem Nielssen
11:15
09:35
IKF210_2020 HØST
11:45
10:00
Andakt
12:15
11:45
NTGRE101_2020 HØST
Gunnar Innerdal
14:00
12:15
IKF131_2020 HØST
Norgesgruppen
Hilde Wallem Nielssen
15:00
13:15
IKF218_2020 HØST
Line Alice Ytrehus
16:00
13:15
NTGRE101_2020 HØST
Kollokviearbeid
16:00
14:15
Ons. 4.11 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
REL112_2020 HØST
TEOL111_2020 HØST
Tomas Bokedal
11:15
08:35
PED.AVD Lunsj
12:15
11:30
EX102_2020 HØST
Gruppe 1
Gruppe 1:
- Studenter på første året pedagogikk, som i P101-104 er med i gruppe 1.
- Studenter på andre studier med etternavn A-L.
14:00
12:15
EX102_2020 HØST
Gruppe 2
Gruppe 2:
-Studenter på første året pedagogikk, som i P101-104 er med i gruppe 2.
-Studenter på andre studier med etternavn M-Å.
16:00
14:15
Tor. 5.11 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
TEOL203_2020 HØST
Brandt Klawitter
Oddvar Johan Jensen
11:45
09:00
Gruppe B
P232_2020 HØST
Frøydis Oma Ohnstad
Digital forelesning
11:45
09:00
IKF131_2020 HØST
Utenlandsgruppen
Karina Hestad Skeie
11:15
09:35
Andakt
12:15
11:45
REL170_2020 HØST
14:00
12:15
P259_2020 HØST
Digital forelesning
14:30
12:15
IKF131_2020 HØST
Norgesgruppen
Karina Hestad Skeie
15:00
13:15
IKF218_2020 HØST
16:00
13:15
Fre. 6.11 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
P303_2020 HØST
Wills Kalisha
Digital forelesning
11:15
08:30
P211_2020 HØST
Andrea Baldomir
Digital forelesning
11:15
08:35
P270_2020 HØST
Dag Roness
11:15
08:35
REL112_2020 HØST
TEOL111_2020 HØST
Tomas Bokedal
11:15
08:35
NTGRE101_2020 HØST
Gunnar Innerdal
11:15
09:30
EX102_2020 HØST
Gruppe 1
Gruppe 1:
- Studenter på første året pedagogikk, som i P101-104 er med i gruppe 1.
- Studenter på andre studier med etternavn A-L.
14:00
12:15
EX102_2020 HØST
Gruppe 2
Gruppe 2:
-Studenter på første året pedagogikk, som i P101-104 er med i gruppe 2.
-Studenter på andre studier med etternavn M-Å.
16:00
14:15

Man. 9.11 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Møte
Frimodig Kyrkje
Seminar og panelsamtale. Reservert av Egil Morland.
16:00
09:00
IKF131_2020 HØST
Utenlandsgruppen
Hilde Wallem Nielssen
Karina Hestad Skeie
11:15
09:35
REL111_2020 HØST
15:30
12:45
IKF131_2020 HØST
Norgesgruppen
Hilde Wallem Nielssen
Karina Hestad Skeie
15:00
13:15
Tir. 10.11 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
TEOL303_2020 HØST
Brandt Klawitter
11:15
08:35
IKF131_2020 HØST
Utenlandsgruppen
Karina Hestad Skeie
11:15
09:35
IKF210_2020 HØST
11:45
10:00
Andakt
12:15
11:45
NTGRE101_2020 HØST
Gunnar Innerdal
14:00
12:15
IKF131_2020 HØST
Norgesgruppen
Karina Hestad Skeie
15:00
13:15
IKF218_2020 HØST
16:00
13:15
Ons. 11.11 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
REL112_2020 HØST
TEOL111_2020 HØST
Tomas Bokedal
Digital forelesning
11:15
10:30
PED.AVD Lunsj
12:15
11:30
EX102_2020 HØST
Gruppe 1
Gruppe 1:
- Studenter på første året pedagogikk, som i P101-104 er med i gruppe 1.
- Studenter på andre studier med etternavn A-L.
14:00
12:15
EX102_2020 HØST
Gruppe 2
Gruppe 2:
- Studenter på første året pedagogikk, som i P101-104 er med i gruppe 2.
- Studenter på andre studier med etternavn M-Å.
16:00
14:15
Tor. 12.11 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
TEOL203_2020 HØST
Brandt Klawitter
11:45
09:00
Gruppe A-B
P232_2020 HØST
Aleksandra Kurdel
Gunn Vedøy
Digital forelesning
11:45
09:00
IKF131_2020 HØST
Utenlandsgruppen
Hilde Wallem Nielssen
11:15
09:35
Andakt
12:15
11:45
REL170_2020 HØST
14:00
12:15
P259_2020 HØST
Digital forelesning
14:30
12:15
IKF131_2020 HØST
Norgesgruppen
Hilde Wallem Nielssen
15:00
13:15
Fre. 13.11 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Reservert v/Cheng-Yu Peter Pan
16:00
08:00
P303_2020 HØST
Wills Kalisha
Digital forelesning
11:15
08:30
P270_2020 HØST
11:15
08:35
NTGRE101_2020 HØST
Gunnar Innerdal
11:15
09:30

Man. 16.11 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
PTL231_2020 HØST
PTL235_2020 HØST
11:15
08:35
IKF131_2020 HØST
Utenlandsgruppen
Hilde Wallem Nielssen
Karina Hestad Skeie
11:15
09:35
REL111_2020 HØST
15:30
12:45
IKF131_2020 HØST
Norgesgruppen
Hilde Wallem Nielssen
Karina Hestad Skeie
15:00
13:15
Tir. 17.11 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
TEOL220_2020 HØST
11:15
08:35
TEOL303_2020 HØST
Brandt Klawitter
11:15
08:35
VUP861-UD_2020 HØST
16:05
08:35
VUP861-UD_2020 HØST
16:05
08:35
VUP861-UD_2020 HØST
16:05
08:35
IKF131_2020 HØST
Utenlandsgruppen
Hilde Wallem Nielssen
11:15
09:35
IKF210_2020 HØST
11:45
10:00
Andakt
12:15
11:45
NTGRE101_2020 HØST
Gunnar Innerdal
14:00
12:15
TEOL220_2020 HØST
15:00
12:15
IKF131_2020 HØST
Norgesgruppen
Hilde Wallem Nielssen
Karina Hestad Skeie
15:00
13:15
NTGRE101_2020 HØST
Kollokviearbeid
16:00
14:15
Ons. 18.11 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
VUP861-UD_2020 HØST
16:05
08:35
VUP861-UD_2020 HØST
16:05
08:35
VUP861-UD_2020 HØST
16:05
08:35
Forskerseminar
Bård Norheim
15:00
09:00
PED.AVD Lunsj
12:15
11:30
Tor. 19.11 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
TEOL220_2020 HØST
11:15
08:35
TEOL203_2020 HØST
Brandt Klawitter
11:45
09:00
IKF131_2020 HØST
Utenlandsgruppen
Hilde Wallem Nielssen
11:15
09:35
Andakt
12:15
11:45
P259_2020 HØST
Heidi Gudmundset
Digital forelesning
14:30
12:15
TEOL220_2020 HØST
15:00
12:15
Ped.avd
Einar Reigstad
15:00
12:15
IKF131_2020 HØST
Norgesgruppen
Hilde Wallem Nielssen
15:00
13:15
Fre. 20.11 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
P303_2020 HØST
Wills Kalisha
Digital forelesning
11:15
08:30
TEOL220_2020 HØST
May Bente Matre
11:15
08:35
NTGRE101_2020 HØST
Gunnar Innerdal
11:15
09:30
TEOL220_2020 HØST
May Bente Matre
15:00
12:15

Tor. 26.11 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
IKF131_2020 HØST
Utenlandsgruppen
Hilde Wallem Nielssen
11:15
09:35
Andakt
12:15
11:45
REL170_2020 HØST
14:00
12:15
IKF131_2020 HØST
Norgesgruppen
Hilde Wallem Nielssen
15:00
13:15
















KodeNavn
KodeNavn