Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
u 48 | Fre. 01.12.2023 u 48 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Algorithms and Computer Programming with Python, Hjemmeeksamen, Julio César Góez, WISEflow | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Fundamentals of Innovation and Technology Management, Se Studentweb, Skoleeksamen, Vidya Oruganti | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Economics and Psychology, Hjemmeeksamen, Mathias Ekström, WISEflow | ||||||||||||||||||||||||||||
u 49 | Man. 04.12.2023 u 49 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Bachelor valgemner, Hjemmeeksamen, Japansk 2, Kristin Rygg, WISEflow | ||||||||||||||||||||||||||||
Tir. 05.12.2023 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Internasjonal handel og velferdsteori, Linda Orvedal, Se Studentweb, Siri Dorothea Isaksson, Skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
Tor. 07.12.2023 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Energy, Environment and Sustainability, Se Studentweb, Skoleeksamen, Torfinn Harding | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre. 08.12.2023 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Moderne regnskapsførsel i egen bedrift, Oddbjørn Sættem, Se Studentweb, Skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Bjørn Daniel Johanson, Corporate Governance and Management Control, Se Studentweb, Skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Beate Sandvei, Den spansktalende verden i dag: økonomi, samfunn og kultur (B2), Se Studentweb, Skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
u 50 | Man. 11.12.2023 u 50 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Matematikk for økonomer, Per Erik Manne, Se Studentweb, Skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Databehandling for økonomer, Muntlig eksamen, Se Canvas, Trond Vegard Johannessen | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 14:15 | Klaus Reiner Schenk-Hoppe, Term paper, Trading and Market Microstructure, WISEflow | ||||||||||||||||||||||||||||
Tir. 12.12.2023 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | Christer Andre Flatøy, Organisasjonen, Se Studentweb, Skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Databehandling for økonomer, Muntlig eksamen, Se Canvas, Trond Vegard Johannessen | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons. 13.12.2023 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Kjetil Bjorvatn, Mikroøkonomi, Se Studentweb, Skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Databehandling for økonomer, Muntlig eksamen, Se Canvas, Trond Vegard Johannessen | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre. 15.12.2023 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 14:00 | Jonas Andersson, Matematisk statistikk, Se Studentweb, Skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
u 51 | Man. 18.12.2023 u 51 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Dan-Richard Knudsen, Grunnleggende bedriftsøkonomi, Lars Ivar Oppedal Berge, Se Studentweb, Skoleeksamen, Øystein Foros | ||||||||||||||||||||||||||||
Tir. 19.12.2023 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Bedriftsøkonomiske beslutninger, Endre Jostein Bjørndal, Mette Helene Bjørndal, Se Studentweb, Skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons. 20.12.2023 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Bjørnulf Hinderaker, Se Studentweb, Skoleeksamen, Tysk økonomisk språk II (B2) | ||||||||||||||||||||||||||||
Tor. 21.12.2023 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Makroøkonomi, Se Studentweb, Skoleeksamen, Torfinn Harding, Øivind Anti Nilsen | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre. 22.12.2023 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Finansregnskap, Kjell Ove Røsok, Oddbjørn Sættem, Se Studentweb, Skoleeksamen |