Starttidspunkt 08:00 - 18:00
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
u 7 | Man. 11.02.2019 u 7 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:45 - 14:00 | Bachelor 6.semester, Bachelor obligatorisk, Eirik Sjåholm Knudsen, Gruppeoppgave, Strategisk ledelse, WISEflow | ||||||||||||||||||||||||||||
u 9 | Fre. 01.03.2019 u 9 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:45 - 14:00 | Bachelor courses english, Bachelor valgemner, Business Taxation, Maximilian Todtenhaupt, Term paper, WISEflow | ||||||||||||||||||||||||||||
u 10 | Ons. 06.03.2019 u 10 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:45 - 14:00 | Bachelor 6.semester, Bachelor obligatorisk, Eirik Sjåholm Knudsen, Gruppeoppgave, Strategisk ledelse, WISEflow | ||||||||||||||||||||||||||||
u 13 | Man. 25.03.2019 u 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:45 - 09:00 | Adgangsbegrenset, Bachelor courses english, Bachelor valgemner, Evarist Stoja, Group-based project, Introductory Applied Finance, WISEflow | ||||||||||||||||||||||||||||
u 14 | Man. 01.04.2019 u 14 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:45 - 09:00 | Bachelor valgemner, Bjørnulf Hinderaker, Hjemmeeksamen, Tysk økonomisk språk II, WISEflow | ||||||||||||||||||||||||||||
13:45 - 14:00 | Bachelor courses english, Bachelor valgemner, Cassandra Lee Fredrickson Torgnes, Introduction to International Business, Term paper, WISEflow | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre. 05.04.2019 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:45 - 09:00 | Bachelor valgemner, Christian Langerfeld, Hjemmeeksamen, Nyere økonomisk og politisk historie i tyskspråklige land, WISEflow | ||||||||||||||||||||||||||||
13:45 - 14:00 | Bachelor 6.semester, Bachelor obligatorisk, Eirik Sjåholm Knudsen, Gruppeoppgave, Strategisk ledelse, WISEflow | ||||||||||||||||||||||||||||
u 15 | Man. 08.04.2019 u 15 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:45 - 14:00 | Bachelor valgemner, Bjørnulf Hinderaker, Hjemmeeksamen, Tysk økonomisk språk II, WISEflow | ||||||||||||||||||||||||||||
Tir. 09.04.2019 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 18:00 | Auditorium A, Bachelor courses english, Bachelor valgemner, Norway: Economy, History, Politics and Society, Oral exam, Stig Tenold | ||||||||||||||||||||||||||||
Tor. 11.04.2019 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | Annelise Ly, Bachelor valgemner, Frankrike i dag: økonomi, samfunn og kultur, Muntlig eksamen, Se Canvas | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre. 12.04.2019 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | Annelise Ly, Bachelor valgemner, Frankrike i dag: økonomi, samfunn og kultur, Muntlig eksamen, Se Canvas | ||||||||||||||||||||||||||||
13:45 - 14:00 | Bachelor valgemner, Christian Langerfeld, Hjemmeeksamen, Nyere økonomisk og politisk historie i tyskspråklige land, WISEflow | ||||||||||||||||||||||||||||
13:45 - 14:00 | Bachelor valgemner, Kjersti Berg Danilova, Prosjektledelse, Prosjektoppgave, WISEflow | ||||||||||||||||||||||||||||
13:45 - 14:00 | Bachelor valgemner, Business Intelligence, Gruppeoppgave, Trond Vegard Johannessen, WISEflow | ||||||||||||||||||||||||||||
u 16 | Man. 15.04.2019 u 16 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:45 - 14:00 | Adgangsbegrenset, Bachelor courses english, Bachelor valgemner, Evarist Stoja, Group-based project, Introductory Applied Finance, WISEflow | ||||||||||||||||||||||||||||
u 17 | Ons. 24.04.2019 u 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:45 - 09:00 | Bachelor 4.semester, Bachelor obligatorisk, Empiriske metoder, Hjemmeeksamen, Håkon Otneim, WISEflow | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre. 26.04.2019 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:45 - 14:00 | Bachelor 4.semester, Bachelor obligatorisk, Empiriske metoder, Hjemmeeksamen, Håkon Otneim, WISEflow | ||||||||||||||||||||||||||||
u 18 | Man. 29.04.2019 u 18 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 16:00 | Bachelor valgemner, Bjørnulf Hinderaker, Muntlig eksamen, Møterom D203 (FSK), Tysk økonomisk språk II | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Annelise Ly, Bachelor valgemner, Fransk økonomisk språk, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Bachelor valgemner, Japansk 1, Kristin Rygg, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Bachelor valgemner, Beate Sandvei, Margrete Dyvik Cardona, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen, Spansk språk | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Bachelor valgemner, Bjørnulf Hinderaker, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen, Tysk økonomisk språk | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Bachelor valgemner, Japansk 3, Kristin Rygg, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
Tir. 30.04.2019 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 16:00 | Bachelor valgemner, Christian Langerfeld, Muntlig eksamen, Møterom D203 (FSK), Nyere økonomisk og politisk historie i tyskspråklige land | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Bachelor obligatorisk, Internasjonal handel og velferdsteori, Linda Orvedal, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Bachelor obligatorisk, Introduksjon til samfunnsøkonomi, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen, Torfinn Harding | ||||||||||||||||||||||||||||
Tor. 02.05.2019 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Bachelor valgemner, Hallgeir Sjåstad, Helge Thorbjørnsen, Lykken og det gode liv: Hvordan ta bedre beslutninger?, Multiple choice, Se Studentweb | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Bachelor courses english, Bachelor valgemner, Economic Growth and Development, Liam Brunt, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Bachelor valgemner, Japansk 2, Kristin Rygg, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 14:00 | Analyse og lineær algebra, Bachelor valgemner, Roman Kozlov, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre. 03.05.2019 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Bachelor courses english, Bachelor valgemner, Business Taxation, Maximilian Todtenhaupt, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
13:45 - 14:00 | Adgangsbegrenset, Bachelor courses english, Bachelor valgemner, Gunnar Magne Økland, Management Consulting, Term paper, WISEflow | ||||||||||||||||||||||||||||
u 19 | Man. 06.05.2019 u 19 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Bachelor valgemner, Moderne regnskapsførsel i egen bedrift, Oddbjørn Sættem, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Bachelor valgemner, Firm Strategy and Competition, Se Studentweb, Sissel Jensen, Skriftlig skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Bachelor obligatorisk, Grunnleggende bedriftsøkonomi, Lars Ivar Oppedal Berge, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen, Øystein Foros | ||||||||||||||||||||||||||||
Tir. 07.05.2019 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Anita Meidell, Bachelor 6.semester, Bachelor obligatorisk, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen, Trond Bjørnenak, Økonomisystemer og - styring | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons. 08.05.2019 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Bachelor obligatorisk, Knut M. Tande, Rettslære for økonomer, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Bachelor courses english, Bachelor valgemner, CEMS, Klara Sjo, Nei, Norwegian Language for Foreign Students level II, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
Tor. 09.05.2019 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | Alexander Madsen Sandvik, Bachelor 2.semester, Bachelor obligatorisk, Hjemmeeksamen, Psykologi og ledelse, WISEflow | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre. 10.05.2019 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 14:00 | Bachelor valgemner, Norsk økonomisk historie fra 1800 til vår tid, Ola Honningdal Grytten, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Bachelor valgemner, Japansk 2, Kristin Rygg, Muntlig eksamen, Møterom D202 (FSK) | ||||||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13.05.2019 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Bachelor courses english, Bachelor valgemner, Business Ethics, Social Responsibility, and Sustainability, Lars Jacob Tynes Pedersen, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen, Tina Søreide | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Annelise Ly, Bachelor valgemner, Frankrike i dag: økonomi, samfunn og kultur, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Bachelor valgemner, Beate Sandvei, Den spansktalende verden i dag: økonomi, samfunn og kultur, Margrete Dyvik Cardona, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
Tir. 14.05.2019 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Bachelor 4.semester, Bachelor obligatorisk, Makroøkonomi, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen, Torfinn Harding | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons. 15.05.2019 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 16:00 | Bachelor valgemner, Beate Sandvei, Den spansktalende verden i dag: økonomi, samfunn og kultur, Margrete Dyvik Cardona, Muntlig eksamen, Se Studentweb | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Alexander Wright Cappelen, Bachelor valgemner, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen, ØKONOMI OG PSYKOLOGI | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 14:00 | Bachelor valgemner, Differens- og differensiallikninger, Roman Kozlov, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 14:00 | Bachelor valgemner, Jonas Andersson, Matematisk statistikk, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
Tor. 16.05.2019 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 16:00 | Bachelor valgemner, Beate Sandvei, Den spansktalende verden i dag: økonomi, samfunn og kultur, Margrete Dyvik Cardona, Muntlig eksamen, Se Studentweb | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Bachelor obligatorisk, Matematikk for økonomer, Per Erik Manne, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
u 21 | Man. 20.05.2019 u 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Bachelor valgemner, Se Studentweb, Skatterett, Skriftlig skoleeksamen, Tormod Torvanger | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 14:00 | Bachelor valgemner, Optimering, Per Erik Manne, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
Tir. 21.05.2019 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Bachelor valgemner, Finans- og kredittrett (utgått), Knut M. Tande, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons. 22.05.2019 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Bachelor 4.semester, Bachelor obligatorisk, Empiriske metoder, Håkon Otneim, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
Tor. 23.05.2019 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 14:00 | Bachelor courses english, Bachelor valgemner, Bjørn L. Basberg, Historical Development of Modern Business, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre. 24.05.2019 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Bachelor obligatorisk, Bedriftsøkonomiske beslutninger, Endre Jostein Bjørndal, Mette Helene Bjørndal, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
u 22 | Man. 27.05.2019 u 22 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Bachelor 2.semester, Bachelor obligatorisk, Kjetil Bjorvatn, Mikroøkonomi, Se Studentweb, Sissel Jensen, Skriftlig skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
Tir. 28.05.2019 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Bachelor valgemner, Internasjonal økonomisk historie fra 1750 til vår tid, Liam Brunt, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Bachelor valgemner, Klaus Mohn, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen, The Economics of Resource Rich Countries, Torfinn Harding | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Astrid Kunze, Bachelor valgemner, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen, THE ECONOMICS OF THE FIRM, Øivind Anti Nilsen | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Aksel Ivar Rokkan, Bachelor valgemner, Purchasing Strategy and Supply Chain Management, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons. 29.05.2019 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Bachelor 6.semester, Bachelor obligatorisk, Eirik Sjåholm Knudsen, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen, Strategisk ledelse | ||||||||||||||||||||||||||||
u 23 | Man. 03.06.2019 u 23 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Bachelor valgemner, Foretaksrett (utgått), Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen, Torkel Tveit | ||||||||||||||||||||||||||||
Tir. 04.06.2019 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Bachelor 4.semester, Bachelor obligatorisk, Frode Sættem, Investering og finans, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen, Øystein Gjerde | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons. 05.06.2019 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Bachelor courses english, Bachelor valgemner, Cassandra Lee Fredrickson Torgnes, Hjemmeeksamen, Introduction to International Business, WISEflow | ||||||||||||||||||||||||||||
Tor. 06.06.2019 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Bachelor valgemner, Bram Timmermans, Organisational Theory, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre. 07.06.2019 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Bachelor obligatorisk, Finansregnskap, Oddbjørn Sættem, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
13:45 - 14:00 | Bachelor valgemner, Gruppeoppgave, Hallgeir Sjåstad, Helge Thorbjørnsen, Lykken og det gode liv: Hvordan ta bedre beslutninger?, WISEflow | ||||||||||||||||||||||||||||
u 24 | Tir. 11.06.2019 u 24 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Bachelor courses english, Bachelor valgemner, Giulia Di Nunno, Mathematical Finance, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons. 12.06.2019 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Bachelor 2.semester, Bachelor obligatorisk, Jan Ubøe, Se Studentweb, Skriftlig skoleeksamen, Statistikk for økonomer |