Tid |
P, Status |
Kurs |
Ext bokare |
Lokal |
Bokare |
Moment |
|||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 23 | Mån 2024-06-03 v 23 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 2024-06-04 08:00 | Bekräftad | CAMP tekniker | svl M102, 90 pl | Tony Backlund | |||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-06-04 | |||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 19:00 | Bekräftad | svl C219, 39 pl, svl C227, 39 pl, svl E409, 160 pl, svl M209, 46 pl, svl M210, 50 pl, svl R106, 48 pl, svl R108, 48 pl | STUA, Avdelningen för studieadministration | Salstentamen - Sundsvall | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:00 | Bekräftad | BT004G B4740 VT2024 Östersund NML, BT004G B4770 VT2024 Flexibel Östersund DST, Byggnadsteknik GR (A), Byggproduktion I | svl R108, 48 pl | Susanne Lindström, NDH, Institutionen för Naturvetenskap, Design och Hållbar Utveck | Inspera salstentamen - Sundsvall | ||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Bekräftad | ET050G F2150 VT2024 Sundsvall NML, Elektroteknik GR (B), Reglerteknik | svl R108, 48 pl | Roger Olsson, DET, Institutionen för Data- och Elektroteknik | Salstentamen - Sundsvall | ||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Bekräftad | FY004X J2470 VT2024 Sundsvall NML, Fysik BE, Baskurs 2 i fysik | svl R108, 48 pl | Thomas Öhlund, NDH, Institutionen för Naturvetenskap, Design och Hållbar Utveck | Inspera salstentamen - Sundsvall | ||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Bekräftad | FY038G J2100 VT2024 Sundsvall NML, Fysik GR (B), Mekanik II | svl R106, 48 pl | Peter Glans, IMD, Institutionen för Ingenjörsvetenskap, Matematik och Ämnesdi | Salstentamen - Sundsvall | ||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Bekräftad | KE034G H2020 VT2024 Sundsvall NML, KE034G J2170 VT2024 Sundsvall NML, Kemi GR (B), Biokemi | svl R108, 48 pl | Erika Wallin, NDH, Institutionen för Naturvetenskap, Design och Hållbar Utveck | Salstentamen - Sundsvall | ||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Bekräftad | KT030G G2420 VT2024 Sundsvall NML, Kemiteknik GR (B), Värme- och strömningslära | svl R106, 48 pl | Marcus Eriksson, Nima Fallahjoybari, IMD, Institutionen för Ingenjörsvetenskap, Matematik och Ämnesdi | Salstentamen - Sundsvall | ||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:00 | Bekräftad | MA160G K4130 VT2024 Östersund NML, MA160G K4150 VT2024 Flexibel Östersund DST, MA160G K4X30 VT2024 Östersund NML, Matematik GR (A), Grundläggande analys och matematisk statistik | svl R106, 48 pl | Jens Persson, IMD, Institutionen för Ingenjörsvetenskap, Matematik och Ämnesdi | Salstentamen - Sundsvall | ||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Bekräftad | MT034A J2581 HT2023 Sundsvall NML, Maskinteknik AV, Mekanisk design | svl R106, 48 pl | Stefan Lindström, IMD, Institutionen för Ingenjörsvetenskap, Matematik och Ämnesdi | Salstentamen - Sundsvall | ||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Bekräftad | PE231G T2150 VT2024 Östersund DST, Pedagogik GR (A), Förskolepedagogik I och utbildningsvetenskaplig kärna I | svl R108, 48 pl | Marie Lundgren, UTV, Institutionen för utbildningsvetenskap | Inspera salstentamen - Sundsvall | ||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Bekräftad | SO110G M4030 VT2024 Östersund NML, Sociologi GR (A), Arbetslivets sociologi | svl R108, 48 pl | Per Eisele, HSV, Institutionen för humaniora och samhällsvetenskap | Inspera salstentamen - Sundsvall | ||||||||||||||||||||||||
08:00 - 2024-06-05 08:00 | Bekräftad | CAMP tekniker | svl M102, 90 pl | Tony Backlund | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 23:00 | Bekräftad | CAMP tekniker | svl N102, 60 pl | Tony Backlund | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Bekräftad | Servicecenter Funktionsmöte | svl D016, 28 pl | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:30 | Bekräftad | Yrkesakademin YH AB | svl M202, 20 pl | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Bekräftad | svl L105, 38 pl, svl L111, 70 pl, svl L212, 36 pl | Corné de Beer, HUV, Fakulteten för humanvetenskap | Möte | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Bekräftad | svl N109, Fälldinsalen, 178 pl | Inger Axbrink, KOM, Kommunikationsavdelningen | Seminarium | |||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Bekräftad | PE201G T2019 SU2024 Sundsvall DST, Pedagogik GR (A), KPU, Lärande, styrning och ledarskap, Ämneslärare åk 7-9 och Gymnasielärare | svl C309, 31 pl | Christina Widmark-Saari, UTV, Institutionen för utbildningsvetenskap | Föreläsning | ||||||||||||||||||||||||
08:30 - 14:30 | Bekräftad | svl N403, 4 pl | Norin Wiik Moa | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Bekräftad | svl C016, 36 pl, ALC | Lisbeth Kristiansen | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Bekräftad | svl L102, 12 pl | Dahlqvist Lovisa | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Bekräftad | svl M108, Lubbesalen, 120 pl | Inger Axbrink | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 09:30 | Bekräftad | svl N515, Konferensrum 13 pl | Eva SomeroSörensen | ||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 12:00 | Bekräftad | svl N515, Konferensrum 13 pl | Åsa Yderfält | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Bekräftad | svl D307, Styrelserum, Konferensrum, 24 pl | Maria Styf | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 18:00 | Bekräftad | svl L210, 12 pl | Müller Wolfgang | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Bekräftad | PE201G T2019 SU2024 Sundsvall DST, Pedagogik GR (A), KPU, Lärande, styrning och ledarskap, Ämneslärare åk 7-9 och Gymnasielärare | svl C309, 31 pl | Christina Widmark-Saari, UTV, Institutionen för utbildningsvetenskap | Föreläsning | ||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Bekräftad | svl M201, 14 pl, svl M205, 16 pl | Barbro Widerstedt, Cathrine Gladh, Helen Holoch, Fackförbundet ST | Möte | |||||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:45 | Bekräftad | PE059A T2029 SU2024 Sundsvall DST, Pedagogik AV, KPU, Perspektiv på utvärdering och skolutveckling, Ämneslärare 7-9 och Gymnasieskolan | svl C307, 30 pl | Ida Svensson, UTV, Institutionen för utbildningsvetenskap | Föreläsning | ||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Bekräftad | PE201G T2019 SU2024 Sundsvall DST, Pedagogik GR (A), KPU, Lärande, styrning och ledarskap, Ämneslärare åk 7-9 och Gymnasielärare | svl C309, 31 pl | Christina Widmark-Saari, UTV, Institutionen för utbildningsvetenskap | Föreläsning | ||||||||||||||||||||||||
14:00 - 19:00 | Bekräftad | MA095G K2110 VT2024 Sundsvall NML, MA098G K2120 VT2024 Sundsvall NML, Matematik GR (A), Diskret matematik A, Matematik GR (A), Diskret matematik | svl R106, 48 pl | Pia Heidtmann, IMD, Institutionen för Ingenjörsvetenskap, Matematik och Ämnesdi | Salstentamen - Sundsvall | ||||||||||||||||||||||||
14:00 - 19:00 | Bekräftad | MA129G K2290 VT2024 Sundsvall NML, MA130G K2340 VT2024 Sundsvall NML, Matematik GR (A), Differentialkalkyl, Matematik GR (A), Differentialkalkyl | svl R108, 48 pl | Aurélio Menegon, IMD, Institutionen för Ingenjörsvetenskap, Matematik och Ämnesdi | Salstentamen - Sundsvall | ||||||||||||||||||||||||
14:15 - 15:15 | Bekräftad | svl AN116, Konferensrum 8 pl | Karolina Rosdahl | ||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Bekräftad | PE201G T2019 SU2024 Sundsvall DST, Pedagogik GR (A), KPU, Lärande, styrning och ledarskap, Ämneslärare åk 7-9 och Gymnasielärare | svl C309, 31 pl | Christina Widmark-Saari, UTV, Institutionen för utbildningsvetenskap | Föreläsning | ||||||||||||||||||||||||
15:30 - 16:30 | Bekräftad | svl AN116, Konferensrum 8 pl | Nina Erkenstam, Åsa Yderfält |
Ändrad den senaste timmen.