Tid |
P, Status |
Lokal |
Bokare |
Moment |
|||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 20 | Mån 2024-05-13 v 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
07:30 - 19:00 | Bekräftad | svl R106, 48 pl, svl R108, 48 pl | STUA, Avdelningen för studieadministration | Salstentamen - Sundsvall | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Bekräftad | svl R108, 48 pl | Jens Persson, Liselott Flodén, IMD, Institutionen för Ingenjörsvetenskap, Matematik och Ämnesdi | Salstentamen - Sundsvall | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Bekräftad | svl R108, 48 pl | Cecilia Andersson, HOV, Institutionen för hälsovetenskaper | Inspera salstentamen - Sundsvall | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 15:00 | Bekräftad | svl D014, 6 pl | Ridderström Dennis | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Bekräftad | svl R108, 48 pl | Salstentamen - Sundsvall | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | Bekräftad | svl R212, 25 pl | Jimmy Norén, NDH, Institutionen för Naturvetenskap, Design och Hållbar Utveck | Workshop | |||||||||||||||||||||||||
08:15 - 17:00 | Bekräftad | svl J329, Redaktionssal, 24 pl | Emil Hammarström, Fredrik Nilsson, KKI, Institutionen för Kommunikation, Kvalitetsteknik och Inform | Eget arbete | |||||||||||||||||||||||||
08:15 - 17:00 | Bekräftad | svl O315, 20 pl | Amanda Stolpe, NDH, Institutionen för Naturvetenskap, Design och Hållbar Utveck | Laboration | |||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | Bekräftad | svl L213, 24 pl, datorsal, svl L214, 24 pl, datorsal | Cornelia Schiebold, IMD, Institutionen för Ingenjörsvetenskap, Matematik och Ämnesdi | Laboration | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 17:00 | Bekräftad | svl S239, svl S241, 28 pl | Mazhar Hussain, DET, Institutionen för Data- och Elektroteknik | Laboration | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 09:00 | Bekräftad | svl R424, 25 pl | Kristina Brink, NDH, Institutionen för Naturvetenskap, Design och Hållbar Utveck | Introduktion | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 09:30 | Bekräftad | svl D320, Konferensrum 12 pl | Camilla Månsson-Waldehagen, Charlotta Collén, Jimmy Jaldemark, Åsa Nyberg | ||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 16:30 | Bekräftad | svl L210, 12 pl | Dageryd Ellinor | ||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 15:00 | Bekräftad | svl N112, 6 pl | Aynsley Alexandra | ||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 16:30 | Bekräftad | svl N335, 2 pl | Svedin Sara | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Bekräftad | svl C213, 12 pl | Modig Dennis | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | Bekräftad | svl C214, 4 pl | Mohammadi Nabil | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | Bekräftad | svl D017, 12 pl | Söderlund Hugo | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:30 | Bekräftad | svl L102, 12 pl | Tewelde Faris Keflit | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | Bekräftad | svl N101, 8 pl | Magnusson Astrid | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Bekräftad | svl N113, 4 pl | Norring Nils | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 14:30 | Bekräftad | svl N333, 4 pl | Bergmansson Lina | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Bekräftad | svl N403, 4 pl | Kinert William | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Bekräftad | svl N404, 4 pl | Bring Caris Felicia | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Bekräftad | svl N406, 5 pl | Nyholmer Zinsli Zara | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | Bekräftad | svl N408, 4 pl | Eriksson Stina | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | Bekräftad | svl N411, 6 pl | Bystedt Patrik | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Bekräftad | svl N414, 4 pl | Öberg Niclas | ||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 17:00 | Bekräftad | svl R120, 20 pl | NDH, Institutionen för Naturvetenskap, Design och Hållbar Utveck | Projekt | |||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | Bekräftad | svl R121 | Mikael Becker, NDH, Institutionen för Naturvetenskap, Design och Hållbar Utveck | Eget arbete | |||||||||||||||||||||||||
09:15 - 11:00 | Bekräftad | svl R424, 25 pl | Johanna Hellström, Jörgen Ringman, NDH, Institutionen för Naturvetenskap, Design och Hållbar Utveck | Föreläsning | |||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | Bekräftad | svl M206, 18 pl | Svante Lovén, HSV, Institutionen för humaniora och samhällsvetenskap | Seminarium | |||||||||||||||||||||||||
09:30 - 15:00 | Bekräftad | svl M105, 20 pl | Nordberg Tindra | ||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | Bekräftad | svl N114, 4 pl | Sjöström Sofia | ||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 17:00 | Bekräftad | svl N409, 4 pl | Håkansson Line | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Bekräftad | svl D307, Styrelserum, Konferensrum, 24 pl | Lena Ivarsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 17:00 | Bekräftad | svl M201, 14 pl | Sbhat Muiugeta Abrham | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 16:30 | Bekräftad | svl M205, 16 pl | Eningsjö Fanny | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 16:00 | Bekräftad | svl M211, 10 pl | Bylund Amanda | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Bekräftad | svl N111, 6 pl | Ibrahimi Atiyah | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Bekräftad | svl N211, 4 pl | Carlström Marcus | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 16:00 | Bekräftad | svl N402, 4 pl | Hallenberg Agnes | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 16:00 | Bekräftad | svl N407, 6 pl | Fahlman Josefine | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:30 | Bekräftad | svl N412, 4 pl | Källgren Lisa | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 18:00 | Bekräftad | svl N415, 4 pl | Katratsea Alexandra | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 17:00 | Bekräftad | svl N416, 4 pl | Shafai Saber | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 16:30 | Bekräftad | svl N417, 6 pl | Thungström Jonas | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Bekräftad | svl N102, 60 pl | Peng Cheng, DET, Institutionen för Data- och Elektroteknik | Föreläsning | |||||||||||||||||||||||||
10:15 - 11:00 | Bekräftad | svl O111, Sunds Defibrator, 50 pl | Gästföreläsare, KKI, Institutionen för Kommunikation, Kvalitetsteknik och Inform | Gästföreläsning | |||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Bekräftad | svl SCA5091, Konferensrum 10 pl | Håkan Edlund, NDH, Institutionen för Naturvetenskap, Design och Hållbar Utveck | Föreläsning | |||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Bekräftad | svl L111, 70 pl | Aurélio Menegon, IMD, Institutionen för Ingenjörsvetenskap, Matematik och Ämnesdi | Föreläsning | |||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Bekräftad | svl C312, 60 pl | Kent Lövgren, KKI, Institutionen för Kommunikation, Kvalitetsteknik och Inform | Introduktion | |||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:30 | Bekräftad | svl D013, 6 pl | Mebrahtu Yorsalem Ristet | ||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 17:00 | Bekräftad | svl M101, 20 pl | Lundkvist William | ||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 16:00 | Bekräftad | svl N405, 4 pl | Lundell Sofia | ||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Bekräftad | svl N410, 4 pl | Arias Goa Gabriel Alejandro | ||||||||||||||||||||||||||
11:15 - 12:00 | Bekräftad | svl R424, 25 pl | Jörgen Ringman, NDH, Institutionen för Naturvetenskap, Design och Hållbar Utveck | Genomgång | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 16:00 | Bekräftad | svl D013, 6 pl | Rönnberg Matilda | ||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 17:00 | Bekräftad | svl N114, 4 pl | Brewitz Sebastian | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | Bekräftad | svl O301, 24 pl | Wiltrud Daniels, NDH, Institutionen för Naturvetenskap, Design och Hållbar Utveck | Lektion | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Bekräftad | svl L212, 36 pl | Ingemar Lyrberg, IMD, Institutionen för Ingenjörsvetenskap, Matematik och Ämnesdi | Omexamination | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Bekräftad | svl D320, Konferensrum 12 pl | Charlotta Collén | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Bekräftad | svl J503, Akvariet, Konferensrum 18 pl | Ann Ottestig, Lena Lundgren | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Bekräftad | svl N111, 6 pl | Alizade Nasir | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Bekräftad | svl N403, 4 pl | Ahderinne Camilla | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 18:00 | Bekräftad | svl N410, 4 pl | Strömberg Olivia | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Bekräftad | svl M206, 18 pl | Sarder Fakhrul Abedin, DET, Institutionen för Data- och Elektroteknik | Övning | |||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Bekräftad | svl O111, Sunds Defibrator, 50 pl | Börje Norlin, DET, Institutionen för Data- och Elektroteknik | Föreläsning | |||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Bekräftad | svl L208, 20 pl | Martin Olsen, IMD, Institutionen för Ingenjörsvetenskap, Matematik och Ämnesdi | Föreläsning | |||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Bekräftad | svl R210, 25 pl | Niklas Fagerholm, NDH, Institutionen för Naturvetenskap, Design och Hållbar Utveck | Handledning | |||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Bekräftad | svl R408, 20 pl, svl R409, 20 pl, svl R424, 25 pl | Jimmy Norén, NDH, Institutionen för Naturvetenskap, Design och Hållbar Utveck | Introduktion | |||||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:00 | Bekräftad | svl R212, 25 pl | Alexandra Lindberg, NDH, Institutionen för Naturvetenskap, Design och Hållbar Utveck | Handledning | |||||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | Bekräftad | svl M209, 46 pl, svl M210, 50 pl | Bengt Söderbergh, Jan Lundgren, Jan-Erik Berg, Lisa Sällvin, Magnus Eriksson, Mona Wärdell, KKI, Institutionen för Kommunikation, Kvalitetsteknik och Inform | Lektion | |||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Bekräftad | svl R217, 25 pl, lärosal | Jörgen Ringman, NDH, Institutionen för Naturvetenskap, Design och Hållbar Utveck | Workshop | |||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Bekräftad | svl M202, 20 pl | Ida Svanedal, NDH, Institutionen för Naturvetenskap, Design och Hållbar Utveck | Lektion | |||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Bekräftad | osd G1352, 72 pl, svl N102, 60 pl | Kai Kronenberg, EJT, Institutionen för ekonomi, geografi, juridik och turism | Föreläsning | |||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Bekräftad | svl C309, 31 pl | Ulrika Gidlund, UTV, Institutionen för utbildningsvetenskap | Föreläsning | |||||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | Bekräftad | svl O103, 24 pl | Shahrzad Arshadi Rastabi, IMD, Institutionen för Ingenjörsvetenskap, Matematik och Ämnesdi | Handledning | |||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Bekräftad | svl M203, 24 pl | Helena Andersson, FUS, Avdelningen för forsknings- och utbildningsstöd | Föreläsning | |||||||||||||||||||||||||
13:30 - 20:00 | Bekräftad | svl N412, 4 pl | Omar Nimco | ||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 16:00 | Bekräftad | svl N413, 4 pl | Boström Noel | ||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 18:00 | Bekräftad | svl N211, 4 pl | Kärrström Hanna | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 18:30 | Bekräftad | svl N333, 4 pl | Abera Siye | ||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 19:30 | Bekräftad | svl M105, 20 pl | Zettergren Ellen | ||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 18:30 | Bekräftad | svl M211, 10 pl | Hafvenström Beata | ||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Bekräftad | svl M205, 16 pl | Larsen Rebecca |
Ändrad den senaste timmen.