Tid |
P, Status |
Kurs |
Program |
Ext bokare |
Grp |
Lokal |
Bokare |
Moment |
Info |
Egen text |
|||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 20 | Mån 13/5 v 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 18:00 | Bekräftad | osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl | STUA, Avdelningen för studieadministration | Salstentamen - Östersund | |||||||||||||||||||||||||
07:00 - 18:00 | Bekräftad | osd G3351, 70 pl, osd G3355, 70 pl | STUA, Avdelningen för studieadministration | Salstentamen - Östersund | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Bekräftad | MA121G K4590 VT2024 Östersund NML, MA121G K4600 VT2024 Flexibel Östersund DST, Matematik GR (A), Kompletteringskurs i analys | osd G3351, 70 pl | Jens Persson, Liselott Flodén, IMD, Institutionen för Ingenjörsvetenskap, Matematik och Ämnesdi | Salstentamen - Östersund | 5 tim sam | sam | ||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Bekräftad | OM088G V4290 VT2024 Östersund NML, Omvårdnad GR (B), Information och undervisning i omvårdnad | VSSKG HT2022 Östersund NML, Sjuksköterskeutbildning | osd G3351, 70 pl | Cecilia Andersson, HOV, Institutionen för hälsovetenskaper | Inspera salstentamen - Östersund | Omtentamen del 2, Sam | 5 tim | |||||||||||||||||||||
08:00 - 15:00 | Bekräftad | PS096A P4052 VT2024 Östersund NML, Psykologi AV, Evidensbaserad psykologisk behandling och psykoterapi 2 | SPYGA HT2020 Östersund NML, Psykologprogrammet | Zoom | Anna Leiler, PSO, Institutionen för psykologi och socialt arbete | Handledning | |||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Bekräftad | SA084G P4310 VT2024 Östersund NML, Socialt arbete GR (A), Vetenskapsteori och metod för socialt arbete I | SSOCG VT2024 Östersund NML, Socionomutbildning | Zoom | Anders Röjde, PSO, Institutionen för psykologi och socialt arbete | Seminarium | Seminarie 1 (examination). Genomförs i mindre grupper. Mer information i Moodle. | ||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Bekräftad | osd G2363, 18 pl | Eriksson Sandra | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Bekräftad | osd G3207, 3 pl | Mårdberg Tova | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Bekräftad | osd G3230, Biblioteket 3 pl | Mohammad Jewan | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Bekräftad | osd G3237, Biblioteket 3 pl | Lundkvist Maria | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Bekräftad | osd G3351, 70 pl | STUA, Avdelningen för studieadministration | Salstentamen - Östersund | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 15:30 | Bekräftad | osd K246, Grupprum 12 pl | Landgren Johanna | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 17:00 | Bekräftad | JO089G I2340 VT2024 Flexibel Sundsvall DST, Journalistik GR (B), Den grävande journalistikens metoder | Zoom | Elin Rantakrans, Emil Hammarström, Fredrik Nilsson, Mikael Gulliksson, Peter Jonriksson, KKI, Institutionen för Kommunikation, Kvalitetsteknik och Inform | Handledning | Individuell handledning med teamets handledare Boka tid, maila frågor PÅ003, jour60 distans | |||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:15 | Bekräftad | osd P2218, Konferensrum10 pl | Daniel Berg | ||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 16:30 | Bekräftad | osd G1320, 8 pl | Lundman Alice | ||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 16:00 | Bekräftad | osd G3234, Biblioteket 3 pl | Edfeldt Werme Natalie | ||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 16:30 | Bekräftad | osd K245, 6 pl | Johansson Frida | ||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 16:00 | Bekräftad | osd Q216, 4 pl | Sätervik Maja | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 14:00 | Bekräftad | osd G1322, 16 pl | Andersson Moa | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | Bekräftad | osd G3232, Biblioteket 3 pl | Vikström AnnaKlara | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Bekräftad | osd G3235, Biblioteket 3 pl | Schedvin Anna | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | Bekräftad | osd P2311, 10 pl | Blomgren Vera | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | Bekräftad | osd Q219, 10 pl | Sundelin Linnéa | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Bekräftad | osd Q278, Projektrum, 12 pl | Blom Rasmus | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Bekräftad | osd Q283b, 4 pl | Fjellborg Linnea | ||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 13:00 | Bekräftad | osd Q215, 4 pl | Lindé Johansson Alexander | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 16:00 | Bekräftad | osd G2246, Biblioteket, 3 pl | Wildemarian Dawit | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 18:00 | Bekräftad | osd G3205, Biblioteket 10 pl | Häll Tingstam Marcus | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 17:00 | Bekräftad | osd G3208, 3 pl | Shahwan Shahd | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 16:00 | Bekräftad | osd G3365, 6 pl | Runsten Anneli | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 17:00 | Bekräftad | osd Q220, 10 pl | Tovar Polanco Natalia | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 15:00 | Bekräftad | osd Q224, 8 pl | Henrikson Klara | ||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 16:00 | Bekräftad | osd G1323, 8 pl | Holmström Matti | ||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 17:30 | Bekräftad | osd G2243, Biblioteket, 3 pl | Majed Hussein Alelyawi Zahra | ||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 18:30 | Bekräftad | osd G3236, Biblioteket 3 pl | Helal Rita | ||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 16:00 | Bekräftad | osd G3231, Biblioteket 3 pl | Nordlöf Frida | ||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | Bekräftad | osd G2244, Biblioteket, 3 pl | Persson Karin | ||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 16:00 | Bekräftad | osd G3229, Biblioteket 3 pl | Nordström Maja | ||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 16:30 | Bekräftad | osd B312, Styrelserummet, 22 pl | Åsa Yderfält | Styrgruppsmöte Kommunsamverkan - Samarbetsavtalet Östersunds kommun/Mittuniversitetet. | |||||||||||||||||||||||||
12:00 - 15:00 | Bekräftad | osd G1321, 16 pl | Ernkvist Caroline | ||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 16:00 | Bekräftad | osd Q230, 4 pl | Tellström Ida | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 17:00 | Bekräftad | SK033G M4260 VT2024 Östersund NML, SK033G M4X60 VT2024 Östersund NML, Statsvetenskap GR (A), Politiskt beslutsfattande vid kriser i samhället | SRIKG HT2023 Östersund NML, Risk- och krishanteringsprogrammet | osd P2517, Bävern, Konferensrum 20 pl | Håkan Gunneriusson, HSV, Institutionen för humaniora och samhällsvetenskap | Seminarium | Seminars: Text seminar Boin, Arjen, Paul t'Hart, Eric Stern, Bengt Sundelius, The Politics of Crisis Management: Public Leadership Under Pressure | ||||||||||||||||||||||
12:30 - 16:00 | Bekräftad | osd G2245, Biblioteket, 3 pl | Enryd Karlsson Belinda | ||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 16:30 | Bekräftad | osd Q231, 4 pl | Westlin Ingrid | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Bekräftad | RH068G V7060 VT2024 Flexibel Sundsvall/Östersund DST, Rehabiliteringsvetenskap GR (B), Etiska perspektiv på hälsa och rehabilitering i arbetslivet | VREAG HT2023 Flexibel Östersund DST, Programmet för Hälsa och Rehabilitering i arbetslivet | Zoom | Erika Wall, Jens Ljungdahl, HOV, Institutionen för hälsovetenskaper | Omexamination | Första omexamination: Seminarium 1 | ||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | Bekräftad | osd Q319b, Drivhuset, Konferensrum, 20 pl | Håkan Wiklund | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Bekräftad | osd Q340, Konferensrum,18 pl | Anna Longueville | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Bekräftad | FH030G V2050 VT2024 Flexibel Sundsvall DST, Folkhälsovetenskap GR (B), Delaktighet och social förändring | VFOHG VT2023 Flexibel Sundsvall DST, Folkhälsovetenskapliga programmet | Zoom | Katja Gillander Gådin, HOV, Institutionen för hälsovetenskaper | Workshop | Etik | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:00 | Bekräftad | GD071G E2410 VT2024 Flexibel Sundsvall DST, Grafisk design GR (A), Universell utformning av digital tillgänglighet | Fristående kurs GR DST | Zoom | Mikael Becker, NDH, Institutionen för Naturvetenskap, Design och Hållbar Utveck | Handledning | Handledning eget projekt. Boka din tid i Moodle. | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Bekräftad | JU010G L4222 VT2024 Östersund NML, Juridik GR (A), Offentlighet och sekretess | SFVJG HT2023 Östersund NML, Förvaltningsjuridiska programmet | osd O214, 42 pl | Hanna Wagenius, EJT, Institutionen för ekonomi, geografi, juridik och turism | Föreläsning | Sekretess och GDPR | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Bekräftad | MT069G G4060 VT2024 Östersund NML, MT069G G4070 VT2024 Flexibel Östersund DST, Maskinteknik GR (A), Mekanik | TEKOG HT2022 Östersund DST, TEKOG HT2022 Östersund NML, THMTG HT2023 Östersund NML, THPUG HT2023 Östersund NML, Ekoingenjör, Sportteknologi - högskoleingenjör produktutveckling, Additiv tillverkning - högskoleingenjör maskinteknik | osd Q176, 42 pl | David Sundström, IMD, Institutionen för Ingenjörsvetenskap, Matematik och Ämnesdi | Föreläsning | |||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | Bekräftad | MX040G B4200 VT2024 Flexibel Östersund DST, MX040G B4210 VT2024 Östersund NML, Miljövetenskap GR (B), CSR, miljöledning, och ekologisk ekonomi | NEKEG HT2023 Östersund DST, NEKEG HT2023 Östersund NML, Ekoentreprenör för hållbar utveckling | Zoom | Anna Longueville, NDH, Institutionen för Naturvetenskap, Design och Hållbar Utveck | Handledning | GRI/miljöledning/CSR (välkommen även till campus Q340!) | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Bekräftad | NA022G L2220 VT2024 Sundsvall NML, NA022G L4930 VT2024 Östersund NML, Nationalekonomi GR (A), Makroekonomi | SEKOA HT2023 Sundsvall NML, SEKOA HT2023 Östersund NML, SEKOG HT2023 Sundsvall NML, SEKOG HT2023 Östersund NML, Ekonomprogram, Civilekonomprogrammet | osd G1352, 72 pl, svl N102, 60 pl | Kai Kronenberg, EJT, Institutionen för ekonomi, geografi, juridik och turism | Föreläsning | |||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Bekräftad | SA049A P4850 VT2024 Östersund NML, Socialt arbete AV, Teoretiska perspektiv på det sociala arbetets praxis | SSOCG VT2021 Östersund NML, Socionomutbildning | osd G1351, 60 pl | Gunilla Egonsdotter, PSO, Institutionen för psykologi och socialt arbete | Föreläsning | Etiska dilemman och att praktisera mänskliga rättigheter i socialt arbete | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Bekräftad | SA087G P4350 VT2024 Östersund NML, SA091G P4400 VT2024 Östersund NML, Socialt arbete GR (B), Socialt arbete i en föränderlig värld, Socialt arbete GR (A), Socionomers arbetsuppgifter och professionsroller | SSOCG HT2022 Östersund NML, SSOCG HT2023 Östersund NML, Socionomutbildning | osd G1350, 40 pl | Carina Thörn, PSO, Institutionen för psykologi och socialt arbete | Föreläsning | Inför kursen handled fältförlagd utbildning 1, Utomlands Ht 24. SAO72G samt SAO73G Genomgång av studiehandledningen - Försäkringskort - Kontakt under HFU kursen | ||||||||||||||||||||||
13:30 - 17:30 | Bekräftad | osd Q278, Projektrum, 12 pl | Firdu Blen | ||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | Bekräftad | Intea /Bert Persson | osd O212, 75 pl | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 18:00 | Bekräftad | SV002X M2X80 VT2024 Sundsvall DST, SV002X M4X90 VT2024 Östersund DST, Svenska språket, Svenska för utländska studerande II | Fristående kurs GR DST | osd G1350, 40 pl | Madeleine Igede, HSV, Institutionen för humaniora och samhällsvetenskap | Lektion | |||||||||||||||||||||||
15:00 - 19:30 | Bekräftad | osd G1321, 16 pl | Göncü Derya Dilan | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Bekräftad | osd Q215, 4 pl | Sylvén Johan | ||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Bekräftad | KR053G M2090 VT2024 Flexibel Sundsvall DST, LI063G M2850 VT2024 Flexibel Sundsvall DST, Kriminologi GR (A), Kriminologins och viktimologins grunder, Litteraturvetenskap GR (A), Brott och straff i skönlitteraturen | Fristående kurs GR DST | Zoom | Eva Nordlinder, HSV, Institutionen för humaniora och samhällsvetenskap | Introduktion | Introduktion av slutuppgift | ||||||||||||||||||||||
16:00 - 16:30 | Bekräftad | MK046A I2100 VT2024 Flexibel Sundsvall DST, Medie- och kommunikationsvetenskap AV, Strategisk kommunikation för hållbar utveckling | SMSKA HT2023 Flexibel Sundsvall DST, Fristående kurs AV DST, Masterprogram i strategisk kommunikation | Zoom | Elin Helgesson, KKI, Institutionen för Kommunikation, Kvalitetsteknik och Inform | - | Drop in | ||||||||||||||||||||||
Tis 14/5 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 15:00 | Bekräftad | PS097A P4062 VT2024 Östersund NML, Psykologi AV, Evidensbaserad psykologisk behandling och psykoterapi 4 | SPYGA HT2019 Östersund NML, Psykologprogrammet | Zoom | Anna Leiler, PSO, Institutionen för psykologi och socialt arbete | Handledning | |||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Bekräftad | osd G2316, 10 pl | Ernkvist Caroline | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Bekräftad | osd G2318, 10 pl | Eriksson Sandra | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Bekräftad | osd G3207, 3 pl | Mårdberg Tova | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Bekräftad | osd G3230, Biblioteket 3 pl | Mohammad Jewan | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 15:00 | Bekräftad | osd K246, Grupprum 12 pl | Landgren Johanna | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 14:00 | Bekräftad | osd P2311, 10 pl | Mattsson Erika | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Bekräftad | osd Q219, 10 pl | Granlund Sara | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | Bekräftad | MX045G B4570 VT2024 Östersund DST, MX045G B4580 VT2024 Östersund NML, MÖ035G B4890 VT2024 Östersund NML, MÖ035G B4900 VT2024 Östersund DST, Miljövetenskap GR (C), Självständigt arbete, Miljöteknik GR (C), Självständigt arbete | NEKEG HT2021 Östersund DST, NEKEG HT2021 Östersund NML, NEKOG HT2021 Östersund DST, NEKOG HT2021 Östersund NML, NEKOG HT2021 Östersund NML, TEKOG HT2021 Östersund DST, TEKOG HT2021 Östersund NML, Ekoteknik, Ekoingenjör, Ekoentreprenör för hållbar utveckling | osd O212, 75 pl, Zoom | Andreas Andersson, Anna Longueville, Erik Grönlund, Henrik Haller, Nils Nilsson, Oskar Englund, Paul Van den brink, Sara Norström, Veiko Lehsten, NDH, Institutionen för Naturvetenskap, Design och Hållbar Utveck | Seminarium | MX045G - Presentations and review on campus in Östersund | ||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Bekräftad | SA049A P4850 VT2024 Östersund NML, Socialt arbete AV, Teoretiska perspektiv på det sociala arbetets praxis | SSOCG VT2021 Östersund NML, Socionomutbildning | A | osd G3217, 30 pl, ALC | Gunilla Egonsdotter, PSO, Institutionen för psykologi och socialt arbete | Övning | Tillämpningsövning 1 Instruktioner och anmälan i Moodle | |||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Bekräftad | SA087G P4350 VT2024 Östersund NML, Socialt arbete GR (A), Socionomers arbetsuppgifter och professionsroller | SSOCG HT2023 Östersund NML, Socionomutbildning | 3 | osd G3358, Konferensrum 20 pl | Anniken Jensen, PSO, Institutionen för psykologi och socialt arbete | Basgrupp | Tillfälle 3 | |||||||||||||||||||||
08:30 - 17:00 | Bekräftad | OM096G V7260 VT2024 Flexibel Sundsvall/Östersund DST, Omvårdnad GR (A), Grunder i palliativ vård | Fristående kurs GR DST | Zoom | Elin Nyberg, HOV, Institutionen för hälsovetenskaper | Examination | Muntlig examination 1 Muntlig presentation av skriftlig palliativ rapport, Moodle | ||||||||||||||||||||||
08:30 - 12:00 | Bekräftad | OM100G V2420 VT2024 Flexibel Sundsvall DST, Omvårdnad GR (A), Peer learning - en strukturerad handledningsmodell för lärande | Fristående kurs GR DST | Zoom | Marianne Maltheson, Yvonne Wengler, HOV, Institutionen för hälsovetenskaper | Seminarium | MUD seminarie | ||||||||||||||||||||||
08:30 - 15:30 | Bekräftad | osd G1323, 8 pl | Godén Holgersson Josefine | ||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 16:00 | Bekräftad | osd G2244, Biblioteket, 3 pl | Enryd Karlsson Belinda | ||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 15:00 | Bekräftad | osd G2245, Biblioteket, 3 pl | Haralambides Gabriella | ||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 16:30 | Bekräftad | osd G3208, 3 pl | Svärd Julia | ||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 16:00 | Bekräftad | osd Q283d, 6 pl | Olsson Caroline | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | Bekräftad | KG033G L4312 VT2024 Flexibel Östersund DST, KG033G L4322 VT2024 Östersund NML, Kulturgeografi GR (A), Mobilitet, tillgänglighet och hållbarhet | STUDG HT2023 Flexibel Östersund DST, STUDG HT2023 Östersund NML, Fristående kurs GR NML, Fristående kurs GR DST, Turism och destinationsutveckling | Zoom | Heather Mackay, EJT, Institutionen för ekonomi, geografi, juridik och turism | Handledning | Lärarstöd Tema Framtid. Lärarstöd enligt överenskommelse och tidsbokning med läraren. | ||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Bekräftad | osd G2317, 10 pl | Westlin Ingrid | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Bekräftad | osd G2320, 6 pl | Brodd Karl | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 14:00 | Bekräftad | osd G2323, 10 pl | Andersson Magdalena | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Bekräftad | osd G2363, 18 pl | Schultz Maria | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | Bekräftad | osd K245, 6 pl | Aveborn Johanna | ||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | Bekräftad | MA020X K4200 VT2024 Östersund NML, Matematik BE, Baskurs 4 i matematik | TBASX HT2023 Östersund NML, Basår/behörighetsgivande utbildning | osd Q233, 40 pl | Johanna Andersson, IMD, Institutionen för Ingenjörsvetenskap, Matematik och Ämnesdi | Föreläsning | 17 | ||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | Bekräftad | MT064G G4040 VT2024 Östersund NML, Maskinteknik GR (B), Datorstödd modellering II | THMTG HT2022 Östersund NML, THPUG HT2022 Östersund NML, Sportteknologi - högskoleingenjör produktutveckling, Additiv tillverkning - högskoleingenjör maskinteknik | osd Q279, 20 pl, datorsal | Lars-Erik Rännar, IMD, Institutionen för Ingenjörsvetenskap, Matematik och Ämnesdi | Föreläsning | Föreläsning 16 | ||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:00 | Bekräftad | PS093A P4012 VT2024 Östersund NML, Psykologi AV, Hälsopsykologi, utredning och intervention | SPYGA HT2020 Östersund NML, Psykologprogrammet | Zoom | PSO, Institutionen för psykologi och socialt arbete | Handledning | Gäst: Åshild Haaheim Möjlighet till handledning Projektarbete 3 | ||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | Bekräftad | PS185G P4980 VT2024 Östersund NML, Psykologi GR (C), Utredningsmetodik - individ och grupp | SPYGA HT2021 Östersund NML, Psykologprogrammet | A | osd G1322, 16 pl, osd G1351, 60 pl | Jasmine Hamad, PSO, Institutionen för psykologi och socialt arbete | Workshop | Workshop wisc och andra test - obligatoriskt enligt schema, samling i salen | |||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | Bekräftad | SA092G P4570 VT2024 Östersund NML, Socialt arbete GR (C), Analys av det sociala arbetets metoder | SSOCG VT2022 Östersund NML, Socionomutbildning | Zoom | Maarja Saar, PSO, Institutionen för psykologi och socialt arbete | Seminarium | Uppgift 2: Webbseminarium | ||||||||||||||||||||||
09:30 - 15:00 | Bekräftad | osd G3206, 3 pl | Graveleij Linda | ||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 16:30 | Bekräftad | osd G3234, Biblioteket 3 pl | Ericson Tilde | ||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 15:30 | Bekräftad | osd G3237, Biblioteket 3 pl | Åstrand Frej | ||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 17:30 | Bekräftad | osd Q220, 10 pl | Qvarngård Emma | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 16:00 | Bekräftad | osd G1320, 8 pl | Larsson Stina | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Bekräftad | osd G2319, 6 pl | Granbom Elin | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 15:00 | Bekräftad | osd G3239, Biblioteket 6 pl | Svedlund Sophie | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 16:00 | Bekräftad | osd G3365, 6 pl | Seabra Etagegn | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 15:00 | Bekräftad | osd Q278, Projektrum, 12 pl | Blom Rasmus |
Ändrad den senaste timmen.