v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 29/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 30/8
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T E224, Thomas Sörensen
13:00
09:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 31/8
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T E421, Thomas Sörensen
13:00
09:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 1/9
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T C547, Thomas Sörensen
13:00
09:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 2/9
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 3/9
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 4/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 5/9
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T E218, Thomas Sörensen
13:00
09:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 6/9
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T E218, Thomas Sörensen
15:00
12:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 7/9
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T E230, Anders Nilsson
12:00
09:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 8/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 9/9
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T C164, Thomas Sörensen
13:00
09:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 10/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 11/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 12/9
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T C164, Thomas Sörensen
13:00
09:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 13/9
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T C164, Thomas Sörensen
13:00
09:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 14/9
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T E413, Anders Nilsson
12:00
09:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 15/9
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T C164, Thomas Sörensen
13:00
09:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 16/9
ÄENB11, Engelska 1, ÄEND01, Engelska 1, ÄFRA11, Franska med utbildningsvetenskaplig inriktning, ÄHIB11, Historia 1, ÄITA11, Italienska 1, ÄSHA11, Samhällskunskap 1: samhällsteori, ÄSPA11, Spanska 1, ÄSVA11, Svenska 1, ÄTYA11, Tyska 1, ÄENB11, ÄEND01, ÄFRA11, ÄHIB11, ÄSHA11, ÄSVA11, Information, 3T C547, Lotta Olsson
13:00
12:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 17/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 18/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 19/9
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T C164, Thomas Sörensen
13:00
09:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 20/9
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T E210, Thomas Sörensen
15:00
12:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 21/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 22/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 23/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 24/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 25/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 26/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 27/9
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Prov, 3T C163
18:00
12:00
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Prov, 3T C622-624, Enskilt prov
19:00
12:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 28/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 29/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 30/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 1/10
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 2/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 3/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 4/10
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T C164, Marie Louise Rodén
16:00
13:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 5/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 6/10
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T C164, Marie Louise Rodén
16:00
13:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 7/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 8/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 9/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 10/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 11/10
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T C164, Marie Louise Rodén
16:00
13:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 12/10
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T E224, Marie Louise Rodén
16:00
13:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 13/10
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T E421, Anders Nilsson
16:00
13:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 14/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 15/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 16/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 17/10
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T C525, Anders Nilsson
16:00
13:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 18/10
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T C164, Marie Louise Rodén
16:00
13:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 19/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 20/10
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T C164, Marie Louise Rodén
16:00
13:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 21/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 22/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 23/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 24/10
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T C525, Anders Nilsson
16:00
13:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 25/10
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T C164, Marie Louise Rodén
16:00
13:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 26/10
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning
12:00
10:00
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T C164
16:00
13:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 27/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 28/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 29/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 30/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 31/10
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Omprov, 3T C164, Delkurs 1
15:00
09:00
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Omprov, 3T C622-623, Enskilt prov
16:00
09:00
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 1/11
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T C164, Marie Louise Rodén
16:00
13:00
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 2/11
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T C126, Marie Louise Rodén
16:00
13:00
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 3/11
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Prov, 3T C337, 3T C547, Delkurs 2
17:00
13:00
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Prov, 3T C622-625, Enskilt prov
18:00
13:00
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 4/11
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T C525, Ingemar Ottosson
13:00
09:00
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 5/11
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 6/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 7/11
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T E224, Anders Nilsson
16:00
13:00
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 8/11
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T E224, Ingemar Ottosson
13:00
09:00
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 9/11
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T E218, Anders Nilsson
16:00
13:00
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 10/11
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T C164, Ingemar Ottosson
13:00
09:00
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 11/11
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T E218, Ingemar Ottosson
13:00
09:00
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 12/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 13/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 14/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 15/11
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T C164, Ingemar Ottosson
13:00
09:00
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 16/11
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Hemtentamen, Anders Nilsson, Deadline hemtentamen
10:00
09:00
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 17/11
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T C547, Ingemar Ottosson, Inställd p.g.a sjukdom
13:00
09:00
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 18/11
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T C525, Ingemar Ottosson, Inställd p.g.a sjukdom
13:00
09:00
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 19/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 20/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 21/11
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Seminarium, 3T C547, Anders Nilsson
16:00
09:00
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 22/11
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T C164, Ingemar Ottosson
13:00
09:00
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 23/11
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T C547, Ingemar Ottosson
13:00
09:00
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 24/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 25/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 26/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 27/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 28/11
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Prov, 3T C548, Dk 3
15:00
09:00
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Enskilt prov, 3T C626-628
16:00
09:00
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 29/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 30/11
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T E224, Lars Andersson Hult, Thomas Sörensen
16:00
10:00
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 1/12
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T C337, Lars Andersson Hult, Thomas Sörensen
13:00
09:00
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 2/12
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T C337, Lars I Andersson, Thomas Sörensen
13:00
09:00
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 3/12
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 4/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 5/12
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T E421, Lars Andersson Hult, Thomas Sörensen
13:00
09:00
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 6/12
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T C547, Lars Andersson Hult, Thomas Sörensen
13:00
09:00
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 7/12
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T C547, Lars Andersson Hult, Thomas Sörensen
16:00
12:00
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 8/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 9/12
ÄHIB11, Historia 1, ÄSVC52, Svenska IV, GY, ÄHIB11, ÄSVC52, Omprov, 3T C164, Delkurs 2
12:00
08:00
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 10/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 11/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 12/12
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T E421, Lars Andersson Hult, Thomas Sörensen
13:00
09:00
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 13/12
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T C525, Lars Andersson Hult, Thomas Sörensen
13:00
09:00
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 14/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 15/12
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T C164, Lars Andersson Hult, Thomas Sörensen
13:00
09:00
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 16/12
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T E413, Lars Andersson Hult, Thomas Sörensen
13:00
09:00
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 17/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 18/12
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 9/1
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Prov, 3T C164
15:00
09:00
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T C163, Lars I Andersson, Thomas Sörensen
16:00
12:00
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 10/1
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T E224, Lars I Andersson, Thomas Sörensen
15:00
09:00
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 11/1
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T C547, Lars I Andersson, Thomas Sörensen
15:00
09:00
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 12/1
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T E421, Lars I Andersson, Thomas Sörensen
15:00
09:00
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 13/1
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Föreläsning, 3T U203, Lars I Andersson, Thomas Sörensen
15:00
09:00
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Uppsamlingsprov, 3T E108, dk 1
15:00
09:00
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 14/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 15/1
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 27/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 28/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 1/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2/3
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Uppsamlingsprov, 3T C547, Dk 1
19:00
13:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 3/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 4/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 5/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 6/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 7/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 8/3
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Uppsamlingsprov, 3T C126, Dk 3
15:00
09:00
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 9/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 10/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 11/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 12/3
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 5/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 6/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 7/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 8/6
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Uppsamlingsprov, 3T C422, Dk 3, 1700-1900
15:00
09:00
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 9/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 10/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 11/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 12/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 13/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 14/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 15/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 16/6
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Uppsamlingsprov, 3T C521, Uppsamling Dk1
15:00
09:00
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Uppsamlingsprov, 3T C622, Enskilda
16:00
09:00
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 17/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 18/6
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 14/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 15/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 16/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 17/8
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Uppsamlingsprov, 3T C163, Dk 2, Senmedeltid och tidigmodern tid
13:00
09:00
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 18/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 19/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 20/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 21/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 22/8
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Uppsamlingsprov, 3T C521, Uppsamling Dk1
15:00
09:00
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 23/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 24/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 25/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 26/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 27/8
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 16/10
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Uppsamlingsprov, 3T C672, Thomas Sörensen, Delkurs 1
15:00
09:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 17/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 18/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 19/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 20/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 21/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 22/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 23/10
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Uppsamlingsprov, 3T C422, Thomas Sörensen, Uppsamling Dk2
13:00
09:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 24/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 25/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 26/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 27/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 28/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 29/10
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 8/1
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Uppsamlingsprov, 3T E218, Thomas Sörensen, Uppsamling Dk1
15:00
09:00
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 9/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 10/1
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Uppsamlingsprov, 3T C422, Thomas Sörensen, Uppsamling Dk2
18:00
14:00
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 11/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 12/1
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Uppsamlingsprov, 3T C127, Thomas Sörensen, Uppsamling Dk 3
15:00
09:00
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 13/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 14/1
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 20/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 21/8
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Uppsamlingsprov, OBS: i sal C672
16:00
13:00
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Uppsamlingsprov, 3T C672, Uppsamling Dk1, OBS: i sal C672
19:00
16:00
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 22/8
ÄENB11, Engelska 1, ÄHIB11, Historia 1, Fonetik, ÄENB11, ÄHIB11, Omtentamen, 3T C672, ÄENB11, Dk4 och ÄHIB11, Dk2
16:00
13:00
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Uppsamlingsprov, 3T C422, ÄHIB11, Dk2
17:00
16:00
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 23/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 24/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 25/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 26/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 27/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 28/8
ÄHIB11, Historia 1, ÄSHB23, Samhällsekonomi för lärare, ÄHIB11, ÄSHB23, Uppsamlingsprov, 3T C127, ÄHIB22, Dk3 + ÄSHB23, Dk1
15:00
09:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 29/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 30/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 31/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 1/9
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 2/9
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 1/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 2/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 3/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 4/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 5/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 6/10
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Uppsamlingsprov, 3T C422, Dk 1
15:00
09:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 7/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 8/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 9/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 10/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 11/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 12/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 13/10
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Uppsamlingsprov, 3T C422, Dk 2
13:00
09:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 14/10
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 7/1
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Uppsamlingsprov, 3T C422, Dk 1
14:00
08:00
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 8/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 9/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 10/1
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Uppsamlingsprov, 3T C422, Dk 3
14:00
08:00
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 11/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 12/1
ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB11, Uppsamlingsprov, 3T C422, Dk 2
13:00
09:00
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 13/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 14/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 15/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 16/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 17/1
ÄHIA51, Historia IV, ÄHIA61, Historia III:b, ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB22, Historia II, ÄHIB23, Historia III, ÄHIB51, Historia IV, ÄHIA51, ÄHIA61, ÄHIB11, ÄHIB22, ÄHIB23, ÄHIB51, Information, 3T C525, Thomas Sörensen
14:00
13:00
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 18/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 19/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 20/1