v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 31/8
Statsvetenskap: Politisk ordning i tid och rum, Introduktionsmöte, STVP20
15:15
13:30
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 1/9
Psykologi: Människan i biologiskt och kognitivt perspektiv, Föreläsning, TE 1 B:1, Elinor Schad, Att arbeta som psykolog, roll och identitet. Samverkan med andra yrkesgrupper (gränsdragningar). Framåtblick: PTP, legitimation och specialist
12:00
09:15
Möte, Anna Pardo, Kristian Almquist, Introduktion komplettander termin 3
15:00
14:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2/9
Vetenskapsfilosofi: Språkets grundläggande roll, Seminarium, SGR008F, Christina Erneling
14:00
10:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 3/9
Möte, Henrik Levinsson
12:00
10:00
Socialt arbete: Verksamhetsförlagd utbildning, praktik och teori, Basgruppsmöte, SOPA54 Lund, Maria Heintz
14:30
12:30
Socialt arbete: Verksamhetsförlagd utbildning, praktik och teori, Basgruppsmöte, SOPA54 Lund, Maria Heintz
17:00
15:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 4/9
Social Sciences: Theories and Issues in Development, Mentorsträff, SIMP35
11:00
10:00
Kurs 9: Psykoterapi - metoder och tillämpning, Seminarium, Grupp A, Sima Wolgast, 1. Introduktion i kognitiv beteendeterapi. Grundläggande begrepp och tillvägagångssätt. OBS pricktider kl 12.30-15.30
15:30
12:30
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 5/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 6/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 7/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 8/9
Statsvetenskap: Grundkurs, Statsvetenskaplig introduktion, Seminarium, STVA12.2, Martin Hall
10:45
09:00
Statsvetenskap: Grundkurs, Statsvetenskaplig introduktion, Seminarium, STVA12.8, Martin Hall
12:45
11:00
Statsvetenskap: Grundkurs, Statsvetenskaplig introduktion, Seminarium, STVA12.11, Martin Hall
15:45
14:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 9/9
Psykologi: Människan i biologiskt och kognitivt perspektiv, Examination, Seminarium, TE 1 B:1, Elinor Schad
15:45
09:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 10/9
Genusvetenskap: Genus i en global värld, Seminarium, GNVN05.1, Maja Sager
12:00
10:15
Genusvetenskap: Genus i en global värld, Seminarium, GNVN05.2, Maja Sager
15:00
13:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 11/9
Psychology: Theory and Practice of Science in Psychology, Philosophy of Psychology, Seminarium, PSYP11.A, Lena Lindström, 4.
09:45
08:00
Psychology: Theory and Practice of Science in Psychology, Philosophy of Psychology, Seminarium, PSYP11.B, Lena Lindström, 4.
11:45
10:00
Psychology: Theory and Practice of Science in Psychology, Philosophy of Psychology, Seminarium, PSYP11.C, Lena Lindström, 4.
14:45
13:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 12/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 13/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 14/9
Sociologi: Grundkurs, Introduktion till sociologi, Seminarium, SOCA20.3, Seminarium : Sociologins grundbegrepp – teman, frågor, begrepp. SOCA20 fristående, seminariegrupp 3
10:00
08:15
Sociologi: Grundkurs, Introduktion till sociologi, Seminarium, SOCA20.4, Seminarium : Sociologins grundbegrepp – teman, frågor, begrepp. SOCA20 fristående, seminariegrupp 4
12:00
10:15
Sociologi: Socialpsykologi, Introduktion till studier av sociala interaktioner, Introduktion till sociologi, Seminarium, SOCA30.2, Seminarium: Sociologins grundbegrepp – teman, frågor, begrepp. SOCA30 socialpsykologi, seminariegrupp 2
14:45
13:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 15/9
Kurs 3: Människan i livsloppsperspektiv, Seminarium, TE 3 3:2, G:a Köket 038 (Sh:038), G:a Köket 050 (Sh:050), G:a Köket 052 (Sh:052), G:a Köket 107 (Sh:107), G:a Polikliniken 102 (Hus M 102), G:a Polikliniken 124 (Hus M 124), G:a Polikliniken 128 (Hus M 128), Elia Psouni, Gruppaktivitet: emotionsreglering. Oblig
16:00
13:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 16/9
Statsvetenskap: Fortsättningskurs, Statsvetenskaplig metodologi, Seminarium, STVA22.2, Douglas Brommesson
12:00
10:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 17/9
Sociologi: Grundkurs, Introduktion till sociologi, Seminarium, SOCA20.3, Seminarium: makt, exploatering, kön, klass. SOCA20 fristående, seminariegrupp 3
10:00
08:15
Sociologi: Grundkurs, Introduktion till sociologi, Seminarium, SOCA20.4, Seminarium: makt, exploatering, kön, klass. SOCA20 fristående, seminariegrupp 4
12:00
10:15
Statsvetenskap: Policyprocesser - aktörer, drivkrafter och konsekvenser, Seminarium, STVN10
14:45
13:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 18/9
Sociologi: Grundkurs, Introduktion till sociologi, Seminarium, SOCA20.1, Seminarium: makt, exploatering, kön, klass. SOCA20 program, seminariegrupp 1
10:00
08:15
Sociologi: Grundkurs, Introduktion till sociologi, Seminarium, SOCA20.2, Seminarium: makt, exploatering, kön, klass. SOCA20 program, seminariegrupp 2
12:00
10:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 19/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 20/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 21/9
Statsvetenskap: Kandidatkurs, Seminarium, STVK02.1
10:00
08:15
Statsvetenskap: Kandidatkurs, Seminarium, STVK02.2
12:00
10:15
Statsvetenskap: Kandidatkurs, Seminarium, STVK02.3
15:00
13:15
Statsvetenskap: Kandidatkurs, Seminarium, STVK02.4
17:00
15:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 22/9
Psykologi: Människan i biologiskt och kognitivt perspektiv, Föreläsning, TE 2 B:3, Jonas Bjärehed, Psykiatrisk diagnostik. Hör till delkurs 3
12:00
09:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 23/9
Statsvetenskap: Fortsättningskurs, Statsvetenskaplig metodologi, Seminarium, STVA22.3, Niklas Altermark
12:00
10:15
Statsvetenskap: Fortsättningskurs, Statsvetenskaplig metodologi, Seminarium, STVA22.4, Niklas Altermark
15:00
13:15
Möte, Balkommittén PSP
18:00
16:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 24/9
Statsvetenskap: Grundkurs, Statsvetenskaplig introduktion, Seminarium, STVA12.4, Johannes Lindvall
11:45
10:00
Statsvetenskap: Grundkurs, Statsvetenskaplig introduktion, Seminarium, STVA12.6, Johannes Lindvall
14:45
13:00
Genusvetenskap: Grundkurs - Genus, samhälle och identitet, Delkurs 1 - Genus, samhälle och subjektivitet, Seminarium, GNVA33.6, Terese Anving
17:00
15:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 25/9
Political Science: Welfare Regimes in Transition - Comparative Perspectives on Policies, Management and Reform, Seminarium, WPMP01.2, Max Koch
14:00
12:15
Political Science: Welfare Regimes in Transition - Comparative Perspectives on Policies, Management and Reform, Seminarium, WPMP01.1, Max Koch
16:00
14:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 26/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 27/9
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 28/9
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 29/9
Psykologi: Människan i biologiskt och kognitivt perspektiv, Föreläsning, TE 2 B:3, Elinor Schad, Introduktion till delkurs 3
10:00
09:15
Psykologi: Människan i biologiskt och kognitivt perspektiv, Föreläsning, TE 2 B:3, Elinor Schad, Psykologutredning
12:00
10:15
Statsvetenskap: Policyprocesser - aktörer, drivkrafter och konsekvenser, Seminarium, STVN10
14:30
12:45
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 30/9
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 1/10
Psychology: Theory and Practice of Science in Psychology, Seminarium, PSYP11.2, G:a Paviljongen 008 (Hus P 008), G:a Paviljongen 017 (Hus P 017), Eva Hoff, Creativity
17:00
08:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2/10
Psychology: Theory and Practice of Science in Psychology, Seminarium, PSYP11.1, G:a Paviljongen 008 (Hus P 008), G:a Paviljongen 017 (Hus P 017), Eva Hoff, Creativity
17:00
08:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 3/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 4/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 5/10
Workshop, Eden 129 Hela, Eden 230, Eden 235, Katherine Anderson Ahlstedt, Thesis introduction day
16:00
13:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 6/10
Genusvetenskap: Grundkurs - Genus, samhälle och identitet, Delkurs 2 - Genus och social förändring, Seminarium, GNVA33.1, Andrés Brink Pinto
12:00
10:15
Genusvetenskap: Grundkurs - Genus, samhälle och identitet, Delkurs 2 - Genus och social förändring, Seminarium, GNVA33.2, Andrés Brink Pinto
15:00
13:15
Genusvetenskap: Grundkurs - Genus, samhälle och identitet, Delkurs 2 - Genus och social förändring, Seminarium, GNVA33.3, Andrés Brink Pinto
17:00
15:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 7/10
Freds- och konfliktvetenskap: Grundkurs, Teorier om krig och väpnade konflikter, Seminarium, FKVA12.1, Georgia de Leeuw
11:45
09:00
Genusvetenskap: Grundkurs - Genus, samhälle och identitet, Delkurs 2 - Genus och social förändring, Seminarium, GNVA33.4, Andrés Brink Pinto
15:00
13:15
Genusvetenskap: Grundkurs - Genus, samhälle och identitet, Delkurs 2 - Genus och social förändring, Seminarium, GNVA33.5, Andrés Brink Pinto
17:00
15:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 8/10
Political Science: Welfare Regimes in Transition - Comparative Perspectives on Policies, Management and Reform, Seminarium, WPMP01.1, Jan Mewes
11:45
10:00
Political Science: Welfare Regimes in Transition - Comparative Perspectives on Policies, Management and Reform, Seminarium, WPMP01.2, Jan Mewes
15:00
13:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 9/10
Sociologi: Global utvecklingssociologi och hållbar utveckling, Global utveckling, Seminarium, SOCA26, Olle Frödin
15:00
13:15
Sociologi: Global utvecklingssociologi och hållbar utveckling, Global utveckling, Seminarium, SOCA26, Olle Frödin
17:00
15:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 10/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 11/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 12/10
Socialantropologi: Teori- och metodkurs, Seminarium, SANN03, Ulf Johansson Dahre
11:45
10:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 13/10
Statsvetenskap: Grundkurs, Politik och styrelse, Seminarium, STVA12.9, Ylva Stubbergaard
12:00
09:15
Statsvetenskap: Grundkurs, Politik och styrelse, Seminarium, STVA12.10, Ylva Stubbergaard
16:00
13:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 14/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 15/10
Statsvetenskap: Politisk teori, Seminarium, STVC79.2, Juliane Liebsch
11:30
09:45
Möte
14:00
13:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 16/10
Psykologi: Socialpsykologi, Emotion och social kognition, Seminarium, PSYD21, G:a Paviljongen 115 (Hus P 115), G:a Paviljongen 206 (Hus P 206), G:a Polikliniken 123 (Hus M 123), Tomas Jungert, Utbildning
12:00
10:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 17/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 18/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 19/10
Kurs 2: Människan i biologiskt och kognitivt perspektiv, Seminarium, Grupp 1, Ines Bramao, Gr 1a-d. Oblig
Kursvärdering: ta med dator, läsplatta eller smart telefon
10:00
08:15
Kurs 2: Människan i biologiskt och kognitivt perspektiv, Seminarium, Grupp 2, Ines Bramao, Gr 2a-d. Oblig
Kursvärdering: ta med dator, läsplatta eller smart telefon
12:00
10:15
Kurs 2: Människan i biologiskt och kognitivt perspektiv, Seminarium, Grupp 3, Ines Bramao, Gr 3a-d. Oblig
Kursvärdering: ta med dator, läsplatta eller smart telefon
15:00
13:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 20/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 21/10
Psykologi: Samtals- och intervjuteknik, Seminarium, PSYB15.C, G:a Paviljongen 036 (Hus P 036), G:a Paviljongen 037 (Hus P 037), Emilia Thorup, Samtal 2. Oblig
16:00
13:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 22/10
Freds- och konfliktvetenskap: Grundkurs, Teorier om krig och väpnade konflikter, Seminarium, FKVA12.3, Erik Noreen
11:45
10:00
Statsvetenskap: Klimatförändringspolitik, Seminarium, STVC72, Johannes Stripple
15:45
13:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 23/10
Socialt arbete i skolan, Föreläsning, SOAN47 Lund, G:a Köket 038 (Sh:038), G:a Köket 050 (Sh:050), G:a Köket 052 (Sh:052), Ann-Louise Gyllenör, Jan Gassne
16:00
09:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 24/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 25/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 26/10
Statsvetenskap: Kandidatkurs, Seminarium, STVK02, Eden 132a, G:a Kirurgen 236 (Hus R 236), G:a Kirurgen 240 (Hus R 240)
17:00
08:15
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 27/10
Vetenskapsfilosofi: Språkets grundläggande roll, Seminarium, SGR008F, Christina Erneling
14:00
10:15
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 28/10
Psykologi: Samtals- och intervjuteknik, Seminarium, PSYB15.C, G:a Paviljongen 036 (Hus P 036), G:a Paviljongen 037 (Hus P 037), Emilia Thorup, Samtal 3. Oblig
16:00
13:15
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 29/10
Beteendevetenskaplig grundkurs, Tillämpning av pedagogiska perspektiv, Seminarium, BVGA42, Tina Kindeberg, 9.00 – 10.30 Grupp 10, 11, 12
11.00 – 12.30 Grupp 4, 5, 6
13.00 – 14.30 Grupp 7, 8, 9
14.45 -16.15 Grupp 1, 2, 3
16:15
09:00
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 30/10
Socialt arbete med äldre, Socialt arbete med äldre, Obligatoriskt, Seminarium, SOAN60 Lund, SOPM15 Lund, Eden 129 Hela, via zoom, Tove Harnett, Åsa Alfteberg, Examination tema 3
12:00
09:15
Socialt arbete med äldre, Socialt arbete med äldre, Obligatoriskt, Seminarium, SOAN60 Lund, SOPM15 Lund, Eden 129 Hela, Tove Harnett, Åsa Alfteberg, Examination tema 3
15:00
13:15
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 31/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 1/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2/11
Statsvetenskap: Kandidatkurs, Seminarium, STVK02, Eden 129 Hela, Eden 132a, Eden 235
17:00
08:00
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 3/11
Statsvetenskap: Partier och politiskt beteende, Föreläsning/Seminarium, Introduktionsmöte, STVC74, Hanna Bäck, Maiken Røed
12:00
10:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 4/11
Statsvetenskap: Svensk politik, Föreläsning, STVC01, Simon Davidsson
17:00
15:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 5/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 6/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 7/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 8/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 9/11
Statsvetenskap: Grundkurs, Politik och styrelse, Seminarium, STVA12.7, Ylva Stubbergaard
16:00
13:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 10/11
Statsvetenskap: Grundkurs, Politik och styrelse, Seminarium, STVA12.6, Tomas Bergström
12:00
09:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 11/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 12/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 13/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 14/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 15/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 16/11
Psykologi: Introduktion till psykologi, Övning, PEAB12, Eden 129 Hela, Eden 230, Eden 236, G:a Lungkliniken 129, G:a Lungkliniken 133, Ulf Kindberg, Samtalsövning 2. Grupp A-E
12:00
09:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 17/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 18/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 19/11
Statsvetenskap: Statsvetenskaplig metodologi, Seminarium, STVN14.1, Julie Hassing Nielsen
12:00
10:15
Statsvetenskap: Statsvetenskaplig metodologi, Seminarium, STVN14.2, Julie Hassing Nielsen
15:00
13:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 20/11
Statsvetenskap: Statsvetenskaplig metodologi, Seminarium, STVN14.3, Julie Hassing Nielsen
12:00
10:15
Statsvetenskap: Statsvetenskaplig metodologi, Seminarium, STVN14.4, Julie Hassing Nielsen
15:00
13:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 21/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 22/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 23/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 24/11
Statsvetenskap: Grundkurs, Politik och styrelse, Seminarium, STVA12.7, Ylva Stubbergaard
10:00
08:15
Statsvetenskap: Grundkurs, Politik och styrelse, Seminarium, STVA12.8, Ylva Stubbergaard
12:00
10:15
Statsvetenskap: Grundkurs, Politik och styrelse, Seminarium, STVA12.10, Ylva Stubbergaard
15:00
13:15
Statsvetenskap: Grundkurs, Politik och styrelse, Seminarium, STVA12.8, Ylva Stubbergaard
17:00
15:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 25/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 26/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 27/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 28/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 29/11
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 30/11
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 1/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2/12
Kurs 3: Människan i livsloppsperspektiv, Handledning, Grupp 1, Grupp 2, Grupp 3, Eden 129 Hela, G:a Kirurgen 148 (Hus R 148), Kajsa Järvholm, Kajsa Pettersson, Magnus Nilsson, 4. (Inför återkoppling)
12:00
09:15
Kurs 3: Människan i livsloppsperspektiv, Handledning, Grupp 4, Grupp 5, Grupp 6, G:a Kirurgen 148 (Hus R 148), G:a Lungkliniken 133, Kajsa Järvholm, Kajsa Pettersson, Magnus Nilsson, 4. (Inför återkoppling)
15:45
13:00
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 3/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 4/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 5/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 6/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 7/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 8/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 9/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 10/12
Socialt arbete: Vetenskapsteori, metod och analys, Workshop, SOAN55 Lund, Eden 230, G:a Köket 128 (Sh:128), G:a Lungkliniken 101, G:a Lungkliniken 125, G:a Paviljongen 008 (Hus P 008), G:a Paviljongen 017 (Hus P 017), G:a Polikliniken 128 (Hus M 128), G:a Polikliniken 331 (Hus M 331), Elizabeth Martinell Barfoed, Kristina Göransson, Teres Hjärpe, Analysworkshop
12:00
09:00
Socialt arbete: Vetenskapsteori, metod och analys, Workshop, SOAN55 Lund, G:a Lungkliniken 101, G:a Lungkliniken 125, G:a Paviljongen 008 (Hus P 008), G:a Paviljongen 017 (Hus P 017), G:a Paviljongen 115 (Hus P 115), G:a Polikliniken 102 (Hus M 102), G:a Polikliniken 128 (Hus M 128), G:a Polikliniken 331 (Hus M 331), Elizabeth Martinell Barfoed, Kristina Göransson, Teres Hjärpe
16:00
13:00
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 11/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 12/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 13/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 14/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 15/12
Möte, team FK, BVP, Master
11:00
08:00
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 16/12
Psykologi: Empiriskt arbete inom kognitiv neurovetenskap eller arbets- och organisationspsykologi, Föreläsning, PSYP40.N, Mikael Johansson
12:00
10:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 17/12
Statsvetenskap: Statsvetenskaplig metodologi, Seminarium, STVN14, Tony Ingesson
12:00
10:15
Statsvetenskap: Statsvetenskaplig metodologi, Seminarium, STVN14, Tony Ingesson
15:00
13:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 18/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 19/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 20/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 21/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 22/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 23/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 24/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 25/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 26/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 27/12
v 53
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 28/12
v 53
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 29/12
v 53
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 30/12
v 53
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 31/12
v 53
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 1/1
v 53
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2/1
v 53
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 3/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 4/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 5/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 6/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 7/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 8/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 9/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 10/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 11/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 12/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 13/1
Freds- och konfliktvetenskap: Fortsättningskurs, Uppsats och metod, Seminarium, FKVA22, Eden 129 Hela
16:30
09:00
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 14/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 15/1
Freds- och konfliktvetenskap: Fortsättningskurs, Uppsats och metod, Seminarium, FKVA22, Eden 129 Hela
16:30
09:00
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 16/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 17/1