Starttid 08:00 - 18:00
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 10/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 11/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 12/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 13/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 14/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 17/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 18/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 19/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 20/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 21/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 24/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 25/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 26/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 27/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 28/6
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 1/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 3/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 4/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 5/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 8/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 9/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 10/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 11/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 12/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 15/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 16/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 17/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 18/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 19/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 22/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 23/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 24/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 25/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 26/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 29/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 30/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 31/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 1/8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 5/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 6/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 7/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 8/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 9/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 12/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 13/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 14/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 15/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 16/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 19/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 20/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 21/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 22/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 23/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 26/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 27/8
PTPR01, Introduktion, Pelle Olsson
16:00
09:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 28/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 29/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 30/8
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2/9
PSYB24, Introduktion, Eva Hoff
09:00
08:00
SOCK20, Tematisk kurs, Introduktion, Fredrik Sandberg
12:00
10:00
CCRN01, Moment 1 hemprov, Föreläsning, Erik Hannerz
15:00
13:00
CCRN01, Moment 1 hemprov, Föreläsning, Erik Hannerz
17:00
15:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 3/9
PSYD13, Psykologins grunder del 1, PSYD13.1, Seminarium, Geoffrey Patching
10:00
08:00
PSYD13, Psykologins grunder del 1, PSYD13.2, Seminarium, Geoffrey Patching
12:00
10:00
PSYD13, Psykologins grunder del 1, PSYD13.3, Seminarium, Geoffrey Patching
15:00
13:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 4/9
PSYE23, Föreläsning, Etzel Cardeña
09:00
08:00
PSYN55, Föreläsning, Mikael Johansson
10:00
09:00
PSYN55, Föreläsning, Geoffrey Patching
12:00
10:00
SOCN03, Workshop, Gustav Dahlin
15:00
13:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 5/9
PSYD13, Psykologins grunder del 1, PSYD13.1, Seminarium
10:00
08:00
PSYD13, Psykologins grunder del 1, PSYD13.2, Seminarium
12:00
10:00
PSYD13, Psykologins grunder del 1, PSYD13.3, Seminarium
15:00
13:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 6/9
BVGA44, Dk1-Introduktion till vetenskapligt tänkande, BVGA44.A, Föreläsning, Magnus Karlsson
10:00
08:00
BVGA44, Dk1-Introduktion till vetenskapligt tänkande, BVGA44.B, Föreläsning, Magnus Karlsson
12:00
10:00
BVGA44, Dk1-Introduktion till vetenskapligt tänkande, BVGA44.C, Föreläsning, Magnus Karlsson
15:00
13:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 9/9
PSYD13, Psykologins grunder del 1, PSYD13.1, Seminarium, Åse Innes-Ker
12:00
10:00
PSYD13, Psykologins grunder del 1, PSYD13.2, Seminarium, Åse Innes-Ker
15:00
13:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 10/9
SOCK20, Tematisk kurs, Föreläsning, Fredrik Sandberg
10:00
08:00
WPMP01, Föreläsning, Moira Nelson
12:00
10:00
PSYN45, Föreläsning, Petri Kajonius
17:00
13:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 11/9
PSYD13, Psykologins grunder del 1, PSYD13.1, Seminarium, Ilkka Salo
10:00
08:00
PSYD13, Psykologins grunder del 1, PSYD13.2, Seminarium, Ilkka Salo
12:00
10:00
PSYD13, Psykologins grunder del 1, PSYD13.3, Seminarium, Ilkka Salo
15:00
13:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 12/9
PSYP11, Project work related to data collection, PSYP11.1, Seminarium, Elia Psouni, Gizem Han
17:00
08:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 13/9
PSYD13, Psykologins grunder del 1, PSYD13.1, Seminarium
10:00
08:00
PSYD13, Psykologins grunder del 1, PSYD13.2, Seminarium
12:00
10:00
PSYD13, Psykologins grunder del 1, PSYD13.3, Seminarium
15:00
13:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 16/9
SIMM12, Workshop, Nils Holmberg
12:00
09:00
PSYN65, Seminarium, Yunhwan Kim
16:00
13:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 17/9
PSYD13, Psykologins grunder del 1, PSYD13.1, Seminarium, Etzel Cardeña
12:00
10:00
PSYD13, Psykologins grunder del 1, PSYD13.2, Seminarium, Etzel Cardeña
15:00
13:00
PSYD13, Psykologins grunder del 1, PSYD13.3, Seminarium, Etzel Cardeña
17:00
15:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 18/9
PSYD13, Psykologins grunder del 1, PSYD13.1, Seminarium, Ilkka Salo
10:00
08:00
PSYD13, Psykologins grunder del 1, PSYD13.2, Seminarium, Ilkka Salo
12:00
10:00
PSYD13, Psykologins grunder del 1, PSYD13.3, Seminarium, Ilkka Salo
15:00
13:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 19/9
GNVB71, Rätten och social rättvisa, GNVB71.1, Seminarium, Maja Sager
10:00
08:00
GNVB71, Rätten och social rättvisa, GNVB71.2, Seminarium, Maja Sager
12:00
10:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 20/9
PSYN55, Föreläsning, Johannes Björkstrand
10:00
09:00
PSYN55, Föreläsning, Mikael Johansson
12:00
10:00
PSPB22, Kognitions- och neuropsykologi: moment 3 Postersession, Handledning, Anette Lidström
15:00
13:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 23/9
PSYD13, Psykologins grunder del 1, PSYD13.1, Seminarium, Mats Dahl
10:00
08:00
PSYD13, Psykologins grunder del 1, PSYD13.2, Seminarium, Mats Dahl
12:00
10:00
PSYD13, Psykologins grunder del 1, PSYD13.3, Seminarium, Mats Dahl
15:00
13:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 24/9
PSYN35, Föreläsning, Tomas Jungert
10:00
08:00
PSYN35, Seminarium, Tomas Jungert
12:00
10:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 25/9
PSYD13, Psykologins grunder del 1, PSYD13.1, Seminarium, Ilkka Salo
10:00
08:00
PSYD13, Psykologins grunder del 1, PSYD13.2, Seminarium, Ilkka Salo
12:00
10:00
PSYD13, Psykologins grunder del 1, PSYD13.3, Seminarium, Ilkka Salo
15:00
13:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 26/9
SOCA26, Klassisk och modern samhällsanalys, Seminarium, Olle Frödin
10:00
08:00
SOCA26, Klassisk och modern samhällsanalys, Seminarium, Olle Frödin
12:00
10:00
SOCA06, Samhällsvetenskapliga klassiker, SOCA06.1, Seminarium, Magnus Ring
15:00
13:00
SOCA06, Samhällsvetenskapliga klassiker, SOCA06.2, Seminarium, Magnus Ring
17:00
15:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 27/9
PSYD13, Psykologins grunder del 1, PSYD13.1, Seminarium, Ilkka Salo
10:00
08:00
PSYD13, Psykologins grunder del 1, PSYD13.2, Seminarium, Ilkka Salo
12:00
10:00
PSYD13, Psykologins grunder del 1, PSYD13.3, Seminarium, Ilkka Salo
15:00
13:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 30/9
PSYN65, Seminarium, Emilia Thorup
16:00
13:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 1/10
PSPB13, Grupp 1-3, Seminarium, Kajsa Järvholm
12:00
11:00
PSPB13, Grupp 4-6, Seminarium, Kajsa Järvholm
16:00
15:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2/10
PSUN14, Föreläsning, Grupparbete, Ulf Wallin
12:00
09:00
PSUN14, Föreläsning, Grupparbete, Ulf Wallin
16:30
13:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 3/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 4/10
PSUN14, Föreläsning, Grupparbete, Ulf Wallin
12:00
09:00
PSUN14, Föreläsning, Grupparbete, Ulf Wallin
16:30
13:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 7/10
PSYD63, Ungdomspsykologi, Föreläsning, Valentina Fantasia
12:00
10:00
SOCN03, Klassisk och modern teori, Föreläsning, Charalambos Demetriou
15:00
13:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 8/10
PSYD13, Psykologins grunder del 2, PSYD13.3, Övning, Tomas Jungert
10:00
08:00
PSYD13, Psykologins grunder del 2, PSYD13.1, Övning, Tomas Jungert
12:00
10:00
PSYD13, Psykologins grunder del 2, PSYD13.2, Övning, Tomas Jungert
15:00
13:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 9/10
PSYE23, Föreläsning, Etzel Cardeña
12:00
10:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 10/10
SOCK20, Vetenskapliga inriktningar och metoder, Föreläsning, Sandra Jönsson
11:00
09:00
PSPR12, Grupp A, Grupp C, Seminarium, Lina Ahlgren
15:00
13:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 11/10
SOAN44, Föreläsning, Leili Laanemets
12:00
09:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 14/10
PSYP11, Philosophy of Psychology, Examination muntlig, Henrik Levinsson, Åse Innes-Ker
10:00
08:00
PSYP11, Philosophy of Psychology, Examination muntlig, Henrik Levinsson, Åse Innes-Ker
12:00
10:00
PSYP11, Philosophy of Psychology, Examination muntlig, Henrik Levinsson, Åse Innes-Ker
15:00
13:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 15/10
PSYD13, Psykologins grunder del 2, PSYD13.2, Övning, Ingela Steij Stålbrand
12:00
10:00
PSYD13, Psykologins grunder del 2, PSYD13.3, Övning, Ingela Steij Stålbrand
15:00
13:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 16/10
SOPA62, Obligatoriskt, Övning, Mikael Sandgren
12:00
09:00
SOPA62, Obligatoriskt, Övning, Mikael Sandgren
16:00
13:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 17/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 18/10
PSYD13, Psykologins grunder del 2, PSYD13.1, Övning, Åse Innes-Ker
10:00
08:00
PSYD13, Psykologins grunder del 2, PSYD13.2, Övning, Åse Innes-Ker
12:00
10:00
PSYD13, Psykologins grunder del 2, PSYD13.3, Övning, Åse Innes-Ker
15:00
13:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 21/10
PSYB24, Föreläsning, Eva Hoff
12:00
10:00
SOCN03, Klassisk och modern teori, Föreläsning, Charalambos Demetriou
15:00
13:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 22/10
SOCA50, Utvärderingsforskning – teori och metod, Föreläsning, Johan Sandberg
12:00
10:00
PSYN45, Föreläsning, Eva Hoff
17:00
13:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 23/10
PSYN55, Föreläsning, Sean Perrin
11:00
10:00
PSYN55, Föreläsning, Åsa Hammar
12:00
11:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 24/10
PSYD13, Psykologins grunder del 2, PSYD13.1, Övning, Frida Björkstrand
10:00
08:00
PSYD13, Psykologins grunder del 2, PSYD13.2, Övning, Frida Björkstrand
12:00
10:00
PSYD13, Psykologins grunder del 2, PSYD13.3, Övning, Frida Björkstrand
15:00
13:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 25/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 28/10
STVK04, Seminarium
17:00
08:00
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 29/10
PSYD13, Psykologins grunder del 2, PSYD13.1, Övning, Frida Björkstrand
10:00
08:00
PSYD13, Psykologins grunder del 2, PSYD13.2, Övning, Frida Björkstrand
12:00
10:00
PSYD13, Psykologins grunder del 2, PSYD13.3, Övning, Frida Björkstrand
15:00
13:00
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 30/10
PSYE23, Föreläsning, Etzel Cardeña
10:00
08:00
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 31/10
PSYD54, Högre kognitiva funktioner (moment 2), PSYD54.1, Laboration, Anette Lidström
12:00
10:00
PSYD54, Högre kognitiva funktioner (moment 2), PSYD54.2, Laboration, Anette Lidström
15:00
13:00
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 1/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 4/11
SIMS47, Introduktion, Hebatalla Taha
12:00
10:00
SOCA50, Kritiska perspektiv på samhällsanalys, Lektion, Lisa Eklund
15:00
13:00
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 5/11
SOAN54, Föreläsning, Håkan Jönson
13:00
09:00
PSYN45, Föreläsning, Eva Hoff
17:00
13:00
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 6/11
PSYD13, Grundläggande vetenskapliga metoder i psykologin, PSYD13.1, Seminarium, Patric Nordbeck
10:00
08:00
PSYD13, Grundläggande vetenskapliga metoder i psykologin, PSYD13.2, Seminarium, Patric Nordbeck
12:00
10:00
PSYD13, Grundläggande vetenskapliga metoder i psykologin, PSYD13.3, Seminarium, Patric Nordbeck
15:00
13:00
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 7/11
PSYE23, Föreläsning, Etzel Cardeña
12:00
10:00
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 8/11
SOCA06, Forskningsmetoder och samtida samhälleliga utmaningar 1, Seminarium, Erik Hannerz
12:00
08:00
20:00
13:00
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 11/11
PSYN65, Seminarium, Sofia Bunke
16:00
13:00
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 12/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 13/11
PSPB22, Grupp A-B, Grupp E, Seminarium, Johannes Björkstrand
12:00
09:00
PSPB22, Grupp C-E, Seminarium, Johannes Björkstrand
16:00
13:00
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 14/11
PSUN14, Föreläsning, Grupparbete, Ulf Wallin
12:00
09:00
PSUN14, Föreläsning, Grupparbete, Ulf Wallin
16:30
13:00
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 15/11
PSUN14, Föreläsning, Grupparbete, Ulf Wallin
12:00
09:00
PSUN14, Föreläsning, Grupparbete, Ulf Wallin
16:30
13:00
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 18/11
PSYN65, Seminarium, Yunhwan Kim
16:00
13:00
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 19/11
SIMM52, SIMM52.8, Workshop, tbc
12:00
10:00
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 20/11
PSYE23, Föreläsning, Etzel Cardeña
10:00
08:00
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 21/11
SIMM52, SIMM52.3, Seminarium, Workshop, Maryam Nastar
12:00
10:00
SIMM52, SIMM52.1, Seminarium, Workshop, Pinar Dinc
15:00
13:00
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 22/11
SIMS39, Föreläsning, Seminarium, Helle Rydström
12:00
09:00
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 25/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 26/11
UTVC22, UTVC22.3-4, Seminarium, Prince Young Aboagye
15:00
10:00
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 27/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 28/11
PSYE23, Föreläsning, Etzel Cardeña
12:00
10:00
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 29/11
18:00
13:00
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 3/12
PSPR12, Grupp 1, Seminarium, Daiva Daukantaité
12:00
09:00
PSPR12, Grupp 2, Seminarium, Daiva Daukantaité
16:00
13:00
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 4/12
PSYE23, Föreläsning, Etzel Cardeña
10:00
08:00
SIMS47, Föreläsning, Oliver Scharbrodt
15:00
13:00
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 5/12
WPMP02, Föreläsning
12:00
10:00
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 6/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 9/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 10/12
SOAN54, Föreläsning, Anna Meeuwisse
13:00
09:00
PSYP14, Data-analys II, PSYP14.1-2, Workshop, Geoffrey Patching
15:00
13:00
PSYP14, Data-analys II, PSYP14.3-4, Workshop, Geoffrey Patching
17:00
15:00
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 11/12
PSYE23, Föreläsning, Etzel Cardeña
12:00
10:00
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 12/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 13/12
SANA14, SOCA20, Delkurs 4: Vetenskapsteori och metodologi, Vetenskapsteori och metodologi, Seminarium, Anton Petersson, Daniel Patrik Görtz
15:00
08:00
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 16/12
PSYD63, Utveckling hos vuxna, Föreläsning, Yunhwan Kim
12:00
10:00
PSYP14, Data-analys II, PSYP14.1-2, Workshop, Geoffrey Patching
15:00
13:00
PSYP14, Data-analys II, PSYP14.3-4, Workshop, Geoffrey Patching
17:00
15:00
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 17/12
HURB06, Introduktion till kvantitativ metod, HURB06.1, Övning, Benjamin Claréus
10:00
08:00
HURB06, Introduktion till kvantitativ metod, HURB06.2, Övning, Benjamin Claréus
12:00
10:00
HURB06, Introduktion till kvantitativ metod, HURB06.3, Övning, Benjamin Claréus
15:00
13:00
HURB06, Introduktion till kvantitativ metod, HURB06.4, Övning, Benjamin Claréus
17:00
15:00
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 18/12
PTPR01, Föreläsning, Lina Ahlgren
12:00
09:00
PTPR01, Möte, Pelle Olsson
15:00
12:00
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 19/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 20/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 23/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 24/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 25/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 26/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 27/12
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 30/12
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 31/12
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 1/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 3/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 6/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 7/1
PSPB22, Grupp B, Övning, Stefan Möller
15:00
13:00
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 8/1
PSPB22, Grupp A, Övning, Stefan Möller
12:00
10:00
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 9/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 10/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 13/1
PSYD63, Utveckling hos vuxna, Seminarium, Yunhwan Kim
12:00
10:00
PSYD63, Utveckling hos vuxna, Seminarium, Yunhwan Kim
15:00
13:00
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 14/1
PSPB18, Grupp 5-6, Examination, Tomas Kempe
12:00
08:00
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15/1
PSPR12, Grupp 1, Seminarium, Daiva Daukantaité
12:00
08:00
PSPR12, Grupp 2, Seminarium, Daiva Daukantaité
17:00
13:00
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16/1
17:00
08:00
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17/1
PSYD13, Projektarbete, PSYD13.1, Seminarium, Farida Rasulzada
10:00
08:00
PSYD13, Projektarbete, PSYD13.2, Seminarium, Ilkka Salo
12:00
10:00
PSYD13, Projektarbete, PSYD13.4, Seminarium, Patric Nordbeck
15:00
13:00
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 20/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 21/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 22/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 23/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 24/1
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 27/1
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 28/1
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 29/1
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 30/1
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 31/1
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 3/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 4/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 5/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 6/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 7/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 10/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 11/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 12/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 13/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 14/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 17/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 18/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 19/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 20/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 21/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 24/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 25/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 26/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 27/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 28/2
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 3/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 4/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 5/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 6/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 7/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 10/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 11/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 12/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 13/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 14/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 17/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 18/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 19/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 20/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 21/3