w1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Monday 30/12 
w1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tuesday 31/12 
w1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Wednesday 1/1 
w1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Thursday 2/1 
w1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Friday 3/1 
w1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Saturday 4/1 
w1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sunday 5/1 

w2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Monday 6/1 
w2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tuesday 7/1 
w2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Wednesday 8/1 
w2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Thursday 9/1 
w2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Friday 10/1 
w2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Saturday 11/1 
w2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sunday 12/1 

w3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Monday 13/1 
w3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tuesday 14/1 
w3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Wednesday 15/1 
w3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Thursday 16/1 
w3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Friday 17/1 
w3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Saturday 18/1 
w3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sunday 19/1 

w4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Monday 20/1 
w4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tuesday 21/1 
w4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Wednesday 22/1 
w4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Thursday 23/1 
w4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Friday 24/1 
w4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Saturday 25/1 
w4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sunday 26/1 

w5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Monday 27/1 
w5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tuesday 28/1 
w5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Wednesday 29/1 
w5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Thursday 30/1 
w5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Friday 31/1 
w5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Saturday 1/2 
w5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sunday 2/2 

w6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Monday 3/2 
w6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tuesday 4/2 
w6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Wednesday 5/2 
w6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Thursday 6/2 
w6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Friday 7/2 
w6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Saturday 8/2 
w6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sunday 9/2 

w7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Monday 10/2 
w7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tuesday 11/2 
w7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Wednesday 12/2 
w7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Thursday 13/2 
w7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Friday 14/2 
w7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Saturday 15/2 
w7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sunday 16/2 

w8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Monday 17/2 
w8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tuesday 18/2 
w8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Wednesday 19/2 
w8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Thursday 20/2 
w8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Friday 21/2 
w8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Saturday 22/2 
w8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sunday 23/2 

w9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Monday 24/2 
w9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tuesday 25/2 
w9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Wednesday 26/2 
w9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Thursday 27/2 
w9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Friday 28/2 
w9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Saturday 29/2 
w9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sunday 1/3 

w10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Monday 2/3 
w10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tuesday 3/3 
w10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Wednesday 4/3 
w10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Thursday 5/3 
w10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Friday 6/3 
w10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Saturday 7/3 
w10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sunday 8/3 

w11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Monday 9/3 
w11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tuesday 10/3 
w11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Wednesday 11/3 
w11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Thursday 12/3 
w11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Friday 13/3 
w11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Saturday 14/3 
w11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sunday 15/3 

w12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Monday 16/3 
w12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tuesday 17/3 
w12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Wednesday 18/3 
w12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Thursday 19/3 
w12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Friday 20/3 
w12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Saturday 21/3 
w12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sunday 22/3 

w13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Monday 23/3 
w13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tuesday 24/3 
BIOR61, Compulsory, Introduction, Green Room (A261b), Marita Cohn, Introduction, Compulsory!
10:00
09:00
BIOR61, Lecture, Green Room (A261b), Mats Hansson, DNA sequencing on a small and large scale.
15:00
13:00
BIOR61, Lecture, Green Room (A261b), Allan Rasmusson, Introduction to Lab1
15:30
15:00
w13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Wednesday 25/3 
BIOR61, Lecture, Marita Cohn, DNA- and chromatin structure I
12:00
10:00
BIOR61, Self-study, Seminar preparation/Report writing/Reading
17:00
13:00
w13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Thursday 26/3 
BIOR61, Lecture, Green Room (A261b), Marita Cohn, DNA- and chromatin structure II
11:30
09:30
w13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Friday 27/3 
BIOR61, Compulsory, Laboratory session, Marita Cohn, Group B: Computer lab I: Sequence analysis exercise. Identification of open reading frames. Location: A261 Computer room
12:00
10:00
BIOR61, Compulsory, Laboratory session, Marita Cohn, Group A: Computer lab I: Sequence analysis exercise. Identification of open reading frames. Location: A261 Computer room
15:00
13:00
w13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Saturday 28/3 
w13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sunday 29/3 

w14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Monday 30/3 
BIOR61, Compulsory, Laboratory session, Lab-Cellen (A268), Beer SEN, Marie Dam, Raphael Gollnisch, Twinkle Biswas, Lab: Introduction and preparations
12:00
09:00
BIOR61, Self-study, Green Room (A261b), Seminar preparation/Report writing/Reading
18:00
13:00
w14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tuesday 31/3 
BIOR61, Compulsory, Seminar, Liganden (D202), Marita Cohn, Group A: Journal Club Chromatin structure
12:00
10:00
BIOR61, Compulsory, Laboratory session, Lab-Cellen (A268), Lab-Kärnan (A267), Beer SEN, Marie Dam, Raphael Gollnisch, Twinkle Biswas, Lab 1: Day 1 DNA isolation from tissue and food
17:00
13:00
w14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Wednesday 1/4 
BIOR61, Compulsory, Laboratory session, Lab-Cellen (A268), Beer SEN, Marie Dam, Raphael Gollnisch, Twinkle Biswas, Lab 1, Day 2 PCR
10:00
08:30
BIOR61, Compulsory, Seminar, Green Room (A261b), Marita Cohn, Group B: Journal Club Chromatin structure
12:00
10:00
BIOR61, Compulsory, Laboratory session, Lab-Cellen (A268), Beer SEN, Marie Dam, Raphael Gollnisch, Twinkle Biswas, Lab 1, Day 3 Electrophoresis
15:00
13:00
w14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Thursday 2/4 
BIOR61, Lecture, Green Room (A261b), Olivier Van Aken, DNA replication II
12:00
10:00
w14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Friday 3/4 
BIOR61, Compulsory, Lecture, Green Room (A261b), Olivier Van Aken, DNA replication I
12:00
10:00
BIOR61, Compulsory, Laboratory session, Lab-Cellen (A268), Beer SEN, Marie Dam, Raphael Gollnisch, Twinkle Biswas, Lab 1, Day 4, Array Hybridisation
16:00
13:00
w14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Saturday 4/4 
w14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sunday 5/4 

w15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Monday 6/4 
BIOR61, Compulsory, Laboratory session, Anna Runemark, Group B: Computer lab II: "Sequence analysis; BLAST". Location: A261 Computer room
12:00
09:00
BIOR61, Compulsory, Laboratory session, Anna Runemark, Group A: Computer lab II: "Sequence analysis; BLAST". Location: A261 Computer room
16:00
13:00
w15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tuesday 7/4 
BIOR61, Compulsory, Lecture, Green Room (A261b), Claes von Wachenfeldt, Transcription I
11:00
09:00
BIOR61, Self-study, Seminar preparation/Report writing/Reading
17:00
12:00
w15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Wednesday 8/4 
BIOR61, Compulsory, Lecture, Green Room (A261b), Claes von Wachenfeldt, Transcription II
11:00
09:00
BIOR61, Compulsory, Laboratory session, Green Room (A261b), Beer SEN, Marie Dam, Raphael Gollnisch, Twinkle Biswas, Lab 1, Discussion of results
12:00
11:00
BIOR61, Self-study, Seminar preparation/Report writing/Reading
17:00
13:00
w15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Thursday 9/4 
w15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Friday 10/4 
w15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Saturday 11/4 
w15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sunday 12/4 

w16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Monday 13/4 
w16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tuesday 14/4 
BIOR61, Self-study, Seminar preparation/Report writing/Reading
12:00
09:00
BIOR61, Compulsory, Lecture, Green Room (A261b), Allan Rasmusson, DNA repair
15:00
13:00
w16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Wednesday 15/4 
BIOR61, Compulsory, Seminar, Green Room (A261b), Olivier Van Aken, Group A: Journal Club Replication
11:00
09:00
BIOR61, Compulsory, Lecture, Green Room (A261b), Allan Rasmusson, RNA processing Introduction, NB! Compulsory
12:00
11:00
BIOR61, Compulsory, Seminar, Green Room (A261b), Olivier Van Aken, Group B: Journal Club Replication
15:00
13:00
w16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Thursday 16/4 
BIOR61, Compulsory, Seminar, Green Room (A261b), Claes von Wachenfeldt, Group B: Journal Club Transcription
11:00
09:00
BIOR61, Compulsory, Seminar, Green Room (A261b), Claes von Wachenfeldt, Group A: Journal Club Transcription
13:00
11:00
w16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Friday 17/4 
BIOR61, Self-study, Seminar preparation/Report writing/Reading
17:00
09:00
w16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Saturday 18/4 
w16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sunday 19/4 

w17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Monday 20/4 
BIOR61, Self-study, Seminar preparation/Report writing/Reading
17:00
09:00
w17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tuesday 21/4 
BIOR61, Compulsory, Lecture, Green Room (A261b), Marita Cohn, Yeast mating - NB! Compulsory!
11:00
09:00
BIOR61, Compulsory, Laboratory session, Lab-Cellen (A268), Marita Cohn, Lab 2: Yeast mating, day 1
12:00
11:00
BIOR61, Self-study, Seminar preparation/Report writing/Reading
17:00
13:00
w17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Wednesday 22/4 
BIOR61, Compulsory, Seminar, Green Room (A261b), Allan Rasmusson, Group B: RNA processing seminars
12:00
09:00
BIOR61, Compulsory, Laboratory session, Lab-Cellen (A268), Marita Cohn, Lab 2: Yeast mating, day 2
14:30
13:00
w17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Thursday 23/4 
BIOR61, Self-study, Seminar preparation/Report writing/Reading
12:00
09:00
w17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Friday 24/4 
BIOR61, Compulsory, Seminar, Green Room (A261b), Allan Rasmusson, Group A: RNA processing seminars
12:00
09:00
BIOR61, Self-study, Seminar preparation/Report writing/Reading
17:00
13:00
w17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Saturday 25/4 
w17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sunday 26/4 

w18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Monday 27/4 
BIOR61, Self-study, Seminar preparation/Report writing/Reading
17:00
09:00
w18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tuesday 28/4 
BIOR61, Compulsory, Lecture, Green Room (A261b), Olivier Van Aken, Responses to DNA damage/SOS response NB! Compulsory
11:00
09:00
BIOR61, Compulsory, Laboratory session, Lab-Cellen (A268), Marita Cohn, Lab 2: Yeast mating, day 3
12:30
11:00
BIOR61, Self-study, Seminar preparation/Report writing/Reading
17:00
13:00
w18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Wednesday 29/4 
BIOR61, Compulsory, Lecture, Green Room (A261b), Raphael Gollnisch
10:00
09:00
BIOR61, Compulsory, Laboratory session, Lab-Cellen (A268), Lab-Kärnan (A267), Beer SEN, Marie Dam, Raphael Gollnisch, Twinkle Biswas, Lab 3: The SOS response
18:00
09:00
w18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Thursday 30/4 
w18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Friday 1/5 
w18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Saturday 2/5 
w18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sunday 3/5 

w19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Monday 4/5 
BIOR61, Compulsory, Lecture, Green Room (A261b), Olivier Van Aken, Recombination
12:00
10:00
BIOR61, Self-study, Seminar preparation/Report writing/Reading
17:00
13:00
w19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tuesday 5/5 
BIOR61, Self-study, Seminar preparation/Report writing/Reading
17:00
09:00
w19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Wednesday 6/5 
BIOR61, Compulsory, Seminar, Liganden (D202), Olivier Van Aken, Group A: Journal Club Recombination
12:00
10:00
BIOR61, Compulsory, Seminar, Liganden (D202), Olivier Van Aken, Group B: Journal Club Recombination
15:00
13:00
w19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Thursday 7/5 
BIOR61, Lecture, Green Room (A261b), Claes von Wachenfeldt, Translation I
12:00
10:00
w19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Friday 8/5 
BIOR61, Compulsory, Lecture, Green Room (A261b), Claes von Wachenfeldt, Translation II
12:00
10:00
BIOR61, Self-study, Seminar preparation/Report writing/Reading
17:00
13:00
w19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Saturday 9/5 
w19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sunday 10/5 

w20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Monday 11/5 
BIOR61, Self-study, Seminar preparation/Report writing/Reading
17:00
09:00
w20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tuesday 12/5 
BIOR61, Compulsory, Laboratory session, Lab-Cellen (A268), Lab-Kärnan (A267), Beer SEN, Marie Dam, Raphael Gollnisch, Twinkle Biswas, Lab 4: Translation error
18:00
09:00
w20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Wednesday 13/5 
BIOR61, Self-study, Seminar preparation/Report writing/Reading
17:00
09:00
w20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Thursday 14/5 
BIOR61, Compulsory, Seminar, Liganden (D202), Claes von Wachenfeldt, Group B: Journal Club Translation
10:30
08:30
BIOR61, Compulsory, Seminar, Liganden (D202), Claes von Wachenfeldt, Group A: Journal Club Translation
12:30
10:30
w20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Friday 15/5 
BIOR61, Compulsory, Laboratory session, Lab-Cellen (A268), Beer SEN, Marie Dam, Raphael Gollnisch, Twinkle Biswas, Lab 5, Day 1 DNA prep & PCR
12:00
09:00
BIOR61, Self-study, Seminar preparation/Report writing/Reading
17:00
13:00
w20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Saturday 16/5 
w20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sunday 17/5 

w21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Monday 18/5 
BIOR61, Compulsory, Laboratory session, Lab-Cellen (A268), Beer SEN, Marie Dam, Raphael Gollnisch, Twinkle Biswas, Lab 5, Day 2 Electrophoresis etc.
12:00
09:00
BIOR61, Self-study, Seminar preparation/Report writing/Reading
17:00
13:00
w21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tuesday 19/5 
BIOR61, Compulsory, Laboratory session, Lab-Cellen (A268), Beer SEN, Marie Dam, Raphael Gollnisch, Twinkle Biswas, Lab 5, Day 3 Prep. for sequencing
12:00
10:00
BIOR61, Self-study, Seminar preparation/Report writing/Reading
17:00
13:00
w21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Wednesday 20/5 
BIOR61, Compulsory, Lecture, Green Room (A261b), Torbjörn Säll, Genetic diseases
12:00
10:00
BIOR61, Self-study, Seminar preparation/Report writing/Reading
17:00
13:00
w21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Thursday 21/5 
w21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Friday 22/5 
w21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Saturday 23/5 
w21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sunday 24/5 

w22 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Monday 25/5 
BIOR61, Compulsory, Lecture, Green Room (A261b), Torbjörn Säll, The evolving genome
12:00
10:00
BIOR61, Self-study, Seminar preparation/Report writing/Reading
17:00
13:00
w22 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tuesday 26/5 
BIOR61, Compulsory, Laboratory session, Lab-Cellen (A268), Beer SEN, Marie Dam, Raphael Gollnisch, Twinkle Biswas, Lab 5: Day 4 Analysis DNA sequences
12:00
10:00
BIOR61, Self-study, Seminar preparation/Report writing/Reading
17:00
13:00
w22 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Wednesday 27/5 
BIOR61, Compulsory, Seminar, Green Room (A261b), Torbjörn Säll, Group A: Journal Club Genetics
12:00
10:00
BIOR61, Compulsory, Seminar, Green Room (A261b), Torbjörn Säll, Group B: Journal Club Genetics
15:00
13:00
w22 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Thursday 28/5 
BIOR61, Self-study, Seminar preparation/Report writing/Reading
12:00
09:00
w22 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Friday 29/5 
BIOR61, Self-study, Seminar preparation/Report writing/Reading
17:00
09:00
w22 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Saturday 30/5 
w22 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sunday 31/5 

w23 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Monday 1/6 
BIOR61, Self-study, Preparation for exam
17:00
09:00
w23 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tuesday 2/6 
BIOR61, Questions and Answers, Green Room (A261b), Allan Rasmusson, Claes von Wachenfeldt, Marita Cohn, Mats Hansson, Olivier Van Aken, Torbjörn Säll, Question time
11:00
09:00
BIOR61, Self-study, Preparation for exam
17:00
11:00
w23 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Wednesday 3/6 
BIOR61, Self-study, Preparation for exam
17:00
09:00
w23 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Thursday 4/6 
BIOR61, Self-study, Preparation for exam
17:00
09:00
w23 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Friday 5/6 
BIOR61, Examination, Cerebrum höger (D215b), Cerebrum vänster (D215a), Receptorn (D205), Final exam
14:00
09:00
BIOR61, Information, Barbecue for Master's students, Exchange students and teachers at the Dept. of Biology
19:00
16:00
w23 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Saturday 6/6 
w23 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sunday 7/6 

w24 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Monday 8/6 
w24 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tuesday 9/6 
w24 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Wednesday 10/6 
w24 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Thursday 11/6 
w24 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Friday 12/6 
w24 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Saturday 13/6 
w24 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sunday 14/6 

w25 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Monday 15/6 
w25 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tuesday 16/6 
w25 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Wednesday 17/6 
w25 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Thursday 18/6 
w25 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Friday 19/6 
w25 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Saturday 20/6 
w25 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sunday 21/6