Time Course Activity, Lokalbokningsaktivitet Premises, Location Comment Staff
w4 Mon 2020-01-20 w4
09:00 - 10:00 BIOR83 Compulsory, Introduction Ängen (G111) Johanna Yourstone, Ola Olsson
10:30 - 12:00 BIOR83 Lecture Ängen (G111) Ola Olsson
13:00 - 15:00 BIOR83 Compulsory, Exercise Ängen (G111) Ola Olsson
  Tue 2020-01-21
09:00 - 12:00 BIOR83 Lecture Ängen (G111) Ola Olsson
13:00 - 16:00 BIOR83 Compulsory, Exercise Johanna Yourstone, Ola Olsson
  Wed 2020-01-22
09:00 - 16:30 BIOR83 Group work Ola Olsson
  Thu 2020-01-23
09:00 - 10:30 BIOR83 Compulsory, Seminar Mossen Väster (B140), Mossen Öster (B141) Ola Olsson
10:30 - 12:00 BIOR83 Compulsory, Seminar Mossen Väster (B140), Mossen Öster (B141) Ola Olsson
13:00 - 14:30 BIOR83 Information
  Fri 2020-01-24
09:00 - 10:15 BIOR83 Compulsory, Seminar Krypt - Masklaven (T105a), Krypt - Renlaven (T108), Ris - Hjortronet (T104), Ris - Kråkbäret (T107), Ris - Lingonet (T105), Ris - Ripbäret (T106) Johanna Yourstone, Ola Olsson
10:30 - 12:00 BIOR83 Lecture Ängen (G111) Henrik Smith
w5 Mon 2020-01-27 w5
09:00 - 10:30 BIOR83 Lecture Ängen (G111) Jörgen Ripa
10:30 - 16:00 BIOR83 Compulsory, Exercise Ängen (G111) Jörgen Ripa, Mikael Pontarp
  Tue 2020-01-28
09:00 - 10:30 BIOR83 Lecture Ängen (G111) Jörgen Ripa
10:30 - 16:00 BIOR83 Compulsory, Exercise Ängen (G111) Jörgen Ripa, Mikael Pontarp
  Wed 2020-01-29
09:00 - 12:00 BIOR83 Compulsory, Lecture/Exercise Ängen (G111) Jörgen Ripa, Mikael Pontarp
13:00 - 16:00 BIOR83 Compulsory, Lecture/Exercise Ängen (G111) Jörgen Ripa, Mikael Pontarp
  Thu 2020-01-30
09:00 - 10:00 BIOR83 Lecture Ängen (G111) Jörgen Ripa
10:15 - 12:00 BIOR83 Compulsory, Exercise Ängen (G111) Jörgen Ripa, Mikael Pontarp
13:00 - 15:00 BIOR83 Information
  Fri 2020-01-31
09:00 - 12:00 BIOR83 Compulsory, Exercise Ängen (G111) Martin Stjernman, Åke Lindström
w6 Mon 2020-02-03 w6
09:00 - 10:30 BIOR83 Lecture Ängen (G111) Nils Cronberg
10:30 - 12:00 BIOR83 Compulsory, Seminar Krypt - Masklaven (T105a), Krypt - Renlaven (T108), Ris - Hjortronet (T104), Ris - Kråkbäret (T107), Ris - Lingonet (T105), Ris - Ripbäret (T106) Nils Cronberg, Stefan Andersson
13:00 - 15:00 BIOR83 Lecture Ängen (G111) Max Lundberg
  Tue 2020-02-04
09:00 - 12:00 BIOR83 Lecture Ängen (G111) Stefan Andersson
13:00 - 15:00 BIOR83 Lecture Ängen (G111) Stefan Andersson
  Wed 2020-02-05
09:00 - 10:15 BIOR83 Lecture Ängen (G111) Stefan Andersson
10:30 - 12:00 BIOR83 Lecture Ängen (G111) Stefan Andersson
13:00 - 15:00 BIOR83 Lecture Ängen (G111) Mikael Hedrén
  Thu 2020-02-06
09:00 - 12:00 BIOR83 Compulsory, Seminar N. Abducens (B147), N. Facialis (B148), N. Olfactorius (B105), N. Trigeminus (B146), N. Trochlearis (B145), N. Vestibulocochlearis (B149) Nils Cronberg, Stefan Andersson
  Fri 2020-02-07
09:00 - 16:00 BIOR83 Self-study
w7 Mon 2020-02-10 w7
09:00 - 12:00 BIOR83 Examination Hörsal Blå hallen Johanna Yourstone
  Tue 2020-02-11
09:00 - 12:00 BIOR83 Lecture Ängen (G111) Henrik Smith
  Wed 2020-02-12
09:00 - 12:00 BIOR83 Compulsory, Exercise Ängen (G111) Carsten Kost, Ola Olsson
13:00 - 16:00 BIOR83 Compulsory, Exercise Ängen (G111) Carsten Kost, Ola Olsson
  Thu 2020-02-13
09:00 - 10:00 BIOR83 Compulsory, Exercise Ängen (G111) Carsten Kost, Ola Olsson
10:30 - 12:00 BIOR83 Lecture Ängen (G111) Maria von Post
  Fri 2020-02-14
09:00 - 11:00 BIOR83 Lecture Hörsal Röda rummet Henrik Smith
11:00 - 12:30 BIOR83 Lecture Hörsal Röda rummet Henrik Smith
w8 Mon 2020-02-17 w8
09:00 - 12:00 BIOR83 Compulsory, Exercise Ängen (G111) Carsten Kost, Johanna Yourstone