v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 2019-01-21
Förel
MA 7
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1, K1, W1
Patrik Nordbeck
12:00
10:00
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 2019-01-22
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 2019-01-23
Förel
MA 7
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1, K1, W1
Patrik Nordbeck
10:00
08:00
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 2019-01-24
Förel
MA 7
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1, K1, W1
Patrik Nordbeck
10:00
08:00
Övn
KC:H
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1
Patrik Nordbeck
12:00
10:00
Övn
KC:I
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
K1
Gabrielle Flood
12:00
10:00
Övn
MH:228
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
W1
Martin Trimmel, Mårten Nilsson
12:00
10:00
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 2019-01-25
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 2019-01-28
Förel
MA 7
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1, K1, W1
Patrik Nordbeck
12:00
10:00
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 2019-01-29
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 2019-01-30
Förel
MA 7
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1, K1, W1
Patrik Nordbeck
10:00
08:00
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 2019-01-31
Förel
MA 7
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1, K1, W1
Patrik Nordbeck
10:00
08:00
Övn
KC:H
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1
Patrik Nordbeck
12:00
10:00
Övn
KC:I
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
K1
Gabrielle Flood
12:00
10:00
Övn
MH:228, MH:332A
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
W1
Martin Trimmel, Mårten Nilsson
12:00
10:00
Förel
MA 7
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1, K1, W1
Patrik Nordbeck
17:00
15:00
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 2019-02-01
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 2019-02-04
Förel
MA 7
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1, K1, W1
Patrik Nordbeck
12:00
10:00
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 2019-02-05
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 2019-02-06
Förel
MA 7
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1, K1, W1
Patrik Nordbeck
10:00
08:00
DatorÖvn
KC:Stibium
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
W1.01, W1.02
Patrik Nordbeck
15:00
13:00
DatorÖvn
KC:Tellurium
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
W1.03, W1.04
Gabrielle Flood
15:00
13:00
DatorÖvn
KC:Hydrargyrum
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
W1.05, W1.06
Martin Trimmel
15:00
13:00
DatorÖvn
KC:Cadmium
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
W1.07, W1.08
Mårten Nilsson
15:00
13:00
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 2019-02-07
Förel
MA 7
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1, K1, W1
Patrik Nordbeck
10:00
08:00
Övn
KC:H
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1
Patrik Nordbeck
12:00
10:00
Övn
KC:I
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
K1
Gabrielle Flood
12:00
10:00
Övn
MH:228, MH:332A
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
W1
Martin Trimmel, Mårten Nilsson
12:00
10:00
DatorÖvn
KC:Stibium
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1.01
Patrik Nordbeck
17:00
15:00
DatorÖvn
KC:Hydrargyrum
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1.02
Martin Trimmel
17:00
15:00
DatorÖvn
KC:Tellurium
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1.03
Gabrielle Flood
17:00
15:00
DatorÖvn
KC:Cadmium
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1.04
Mårten Nilsson
17:00
15:00
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 2019-02-08
DatorÖvn
KC:Hydrargyrum
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
K1.01
Patrik Nordbeck
12:00
10:00
DatorÖvn
KC:Platinum
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
K1.02
Martin Trimmel
12:00
10:00
DatorÖvn
KC:Stibium
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
K1.03
Mårten Nilsson
12:00
10:00
DatorÖvn
KC:Tellurium
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
K1.04
Gabrielle Flood
12:00
10:00
Förel
MA 7
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1, K1, W1
Patrik Nordbeck
15:00
13:00
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 2019-02-11
Förel
MA 7
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1, K1, W1
Patrik Nordbeck
12:00
10:00
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 2019-02-12
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 2019-02-13
Förel
MA 7
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1, K1, W1
Patrik Nordbeck
10:00
08:00
DatorÖvn, Redov
KC:Cadmium
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
W1.01, W1.02
Patrik Nordbeck
15:00
13:00
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 2019-02-14
Förel
MA 7
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1, K1, W1
Patrik Nordbeck
10:00
08:00
Övn
KC:H
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1
Patrik Nordbeck
12:00
10:00
Övn
KC:I
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
K1
Gabrielle Flood
12:00
10:00
Övn
MH:228, MH:332A
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
W1
Martin Trimmel, Mårten Nilsson
12:00
10:00
DatorÖvn, Redov
KC:Platinum
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
W1.03, W1.04
Gabrielle Flood
15:00
13:00
DatorÖvn, Redov
KC:Hydrargyrum
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
W1.05, W1.06
Martin Trimmel
15:00
13:00
DatorÖvn, Redov
KC:Cadmium
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
W1.07, W1.08
Mårten Nilsson
15:00
13:00
DatorÖvn, Redov
KC:Hydrargyrum
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
K1.02
Martin Trimmel
17:00
15:00
DatorÖvn, Redov
KC:Cadmium
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
K1.03
Mårten Nilsson
17:00
15:00
DatorÖvn, Redov
KC:Platinum
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
K1.04
Gabrielle Flood
17:00
15:00
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 2019-02-15
DatorÖvn, Redov
KC:Hydrargyrum
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1.01
Patrik Nordbeck
10:00
08:00
DatorÖvn, Redov
KC:Hydrargyrum
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
K1.01
Patrik Nordbeck
12:00
10:00
Förel
MA 7
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1, K1, W1
Patrik Nordbeck
15:00
13:00
DatorÖvn, Redov
KC:Hydrargyrum
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1.02
Martin Trimmel
17:00
15:00
DatorÖvn, Redov
KC:Tellurium
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1.03
Gabrielle Flood
17:00
15:00
DatorÖvn, Redov
KC:Platinum
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1.04
Mårten Nilsson
17:00
15:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 2019-02-18
Förel
MA 7
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1, K1, W1
Patrik Nordbeck
12:00
10:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 2019-02-19
Frågestund
KC:H
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1
Martin Trimmel, Patrik Nordbeck
12:00
10:00
Frågestund
KC:I
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
K1
Gabrielle Flood
12:00
10:00
Frågestund
KC:K
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
W1
Mårten Nilsson
12:00
10:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 2019-02-20
Förel
MA 7
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1, K1, W1
Patrik Nordbeck
10:00
08:00
Övn
MH:228, MH:332A
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
W1
Martin Trimmel, Mårten Nilsson
15:00
13:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 2019-02-21
Förel
MA 7
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1, K1, W1
Patrik Nordbeck
10:00
08:00
Övn
KC:H
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1
Patrik Nordbeck
12:00
10:00
Övn
KC:I
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
K1
Gabrielle Flood
12:00
10:00
DatorÖvn, Redov
KC:Aurum
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
W1.01, W1.02
Patrik Nordbeck
15:00
13:00
DatorÖvn, Redov
KC:Platinum
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
W1.03, W1.04
Gabrielle Flood
15:00
13:00
DatorÖvn, Redov
KC:Hydrargyrum
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
W1.05, W1.06
Martin Trimmel
15:00
13:00
DatorÖvn, Redov
KC:Cadmium
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
W1.07, W1.08
Mårten Nilsson
15:00
13:00
DatorÖvn, Redov
KC:Hydrargyrum
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
K1.02
Martin Trimmel
17:00
15:00
DatorÖvn, Redov
KC:Cadmium
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
K1.03
Mårten Nilsson
17:00
15:00
DatorÖvn, Redov
KC:Platinum
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
K1.04
Gabrielle Flood
17:00
15:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 2019-02-22
DatorÖvn, Redov
KC:Hydrargyrum
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
K1.01
Patrik Nordbeck
12:00
10:00
Förel
MA 7
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1, K1, W1
Patrik Nordbeck
15:00
13:00
DatorÖvn, Redov
KC:Cadmium
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1.01
Patrik Nordbeck
17:00
15:00
DatorÖvn, Redov
KC:Hydrargyrum
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1.02
Martin Trimmel
17:00
15:00
DatorÖvn, Redov
KC:Argentum
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1.03
Gabrielle Flood
17:00
15:00
DatorÖvn, Redov
KC:Platinum
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1.04
Mårten Nilsson
17:00
15:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 2019-02-25
Förel
MA 7
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1, K1, W1
Patrik Nordbeck
12:00
10:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 2019-02-26
Frågestund
KC:N
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1
Martin Trimmel, Patrik Nordbeck
12:00
10:00
Frågestund
KC:R
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
K1
Gabrielle Flood
12:00
10:00
Frågestund
KC:L
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
W1
Mårten Nilsson
15:00
13:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 2019-02-27
Förel
MA 7
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1, K1, W1
Patrik Nordbeck
10:00
08:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 2019-02-28
Förel
MA 7
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1, K1, W1
Patrik Nordbeck
10:00
08:00
Övn
KC:H
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1
Patrik Nordbeck
12:00
10:00
Övn
KC:I
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
K1
Gabrielle Flood
12:00
10:00
Övn
MH:228, MH:332A
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
W1
Martin Trimmel, Mårten Nilsson
12:00
10:00
DatorÖvn, Redov
KC:Aurum
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
W1.01, W1.02
Patrik Nordbeck
15:00
13:00
DatorÖvn, Redov
KC:Platinum
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
W1.03, W1.04
Gabrielle Flood
15:00
13:00
DatorÖvn, Redov
KC:Hydrargyrum
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
W1.05, W1.06
Martin Trimmel
15:00
13:00
DatorÖvn, Redov
KC:Cadmium
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
W1.07, W1.08
Mårten Nilsson
15:00
13:00
DatorÖvn, Redov
KC:Hydrargyrum
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
K1.02
Martin Trimmel
17:00
15:00
DatorÖvn, Redov
KC:Cadmium
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
K1.03
Mårten Nilsson
17:00
15:00
DatorÖvn, Redov
KC:Platinum
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
K1.04
Gabrielle Flood
17:00
15:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 2019-03-01
DatorÖvn, Redov
KC:Hydrargyrum
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1.01
Patrik Nordbeck
10:00
08:00
DatorÖvn, Redov
KC:Hydrargyrum
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
K1.01
Patrik Nordbeck
12:00
10:00
DatorÖvn, Redov
KC:Hydrargyrum
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1.02
Martin Trimmel
17:00
15:00
DatorÖvn, Redov
KC:Argentum
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1.03
Gabrielle Flood
17:00
15:00
DatorÖvn, Redov
KC:Platinum
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1.04
Mårten Nilsson
17:00
15:00
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 2019-03-04
Förel
MA 7
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1, K1, W1
Patrik Nordbeck
12:00
10:00
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 2019-03-05
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 2019-03-06
Förel
MA 7
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1, K1, W1
Patrik Nordbeck
10:00
08:00
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 2019-03-07
Övn
KC:H
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1
Patrik Nordbeck
12:00
10:00
Övn
KC:I
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
K1
Gabrielle Flood
12:00
10:00
Övn
MH:228, MH:332A
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
W1
Martin Trimmel, Mårten Nilsson
12:00
10:00
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 2019-03-08
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 2019-03-11
Övn
KC:H
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1
Patrik Nordbeck
12:00
10:00
Övn
KC:I
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
K1
Gabrielle Flood
12:00
10:00
Övn
MH:228
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
W1
Martin Trimmel, Mårten Nilsson
12:00
10:00
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 2019-03-12
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 2019-03-13
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 2019-03-14
DatorÖvn
MH:230, MH:231
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1, K1, W1
Patrik Nordbeck
Uppsamling
12:00
10:00
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 2019-03-15
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 2019-03-18
Tentamen
Sparta, Hela lokalen
Linjär algebra
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
Linjär algebra med introduktion till datorhjälpmedel
B1, K1, W1
Samtidigt med FMAB20
19:00
14:00
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 2019-03-19
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 2019-03-20
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 2019-03-21
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 2019-03-22