v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 25/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 26/3
Datorövning, Brandteknik, VBRF10, V:Dator23, V:Dator24, Nils Johansson, V:2508, V:2512, Two-zone models
Obligatoriskt
12:00
08:00
Övning, Trafik och väg, VGMF10, V:Dator23, V:Dator24, V:2508, V:2512, UAV 1
(group A)
17:00
15:00
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 27/3
Övning, Byggnadsfysik, VBFA01, V:Dator23, V:Dator24, V:P1, V:2508, V:2512, V:2115, Grupp 1 och 2
12:00
08:00
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 28/3
Skärtorsdag
Övning, Trafik och väg, VGMF10, V:Dator21, V:Dator22, V:Dator23, V:2501, V:2505, V:2508, UAV 1
(group B)
15:00
13:00
Övning, Trafik och väg, VGMF10, V:Dator21, V:Dator22, V:Dator23, V:2501, V:2505, V:2508, UAV 2
(group B)
17:00
15:00
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 29/3
Långfredag
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 30/3
Påskafton
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 31/3
Påskdagen
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 1/4
Annandag påsk
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 3/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 4/4
Datorövning, Installationsteknik, ABKA01, V:Dator21, V:Dator22, V:Dator23, V:Dator24, V:2501, V:2505, V:2508, V:2512
15:00
13:00
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 5/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 6/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 7/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 8/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 9/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 10/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 11/4
Tentamen, Energi och byggnadsdesign, V:Dator23, Ricardo Bernardo, V:2508, Ja, Tentamen för AEBF30
13:00
08:00
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 12/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 13/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 14/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 15/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 16/4
Föreläsning/Övning, Byggproduktion, VBEF50, V:Dator23, V:Dator24, V:2508, V:2512
12:00
08:00
Övning, Trafik och väg, VGMF10, V:Dator21, V:Dator22, V:Dator23, Sadegh Jamali, V:2501, V:2505, V:2508, GIS (network analysis)
(group B)
17:00
15:00
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 17/4
Övning, Byggnadsfysik, VBFA01, V:Dator23, V:Dator24, V:P1, V:2508, V:2512, V:2115, Grupp 1 och 2
12:00
08:00
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 18/4
Projekt, Miljö- och energisystem, FMIA10, V:Dator23, V:Dator24, V:2508, V:2512
12:00
10:00
Övning, Trafik och väg, VGMF10, V:Dator21, V:Dator22, V:Dator23, V:2501, V:2505, V:2508, LiDAR 1
13-15: group B
15-17: group A
17:00
13:00
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 19/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 20/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 21/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 22/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 23/4
Övning, Trafik och väg, VGMF10, V:Dator21, V:Dator22, V:Dator23, V:2501, V:2505, V:2508, UAV 2
(group A)
12:00
10:00
Övning, Trafik och väg, VGMF10, V:Dator21, V:Dator22, V:Dator23, Sadegh Jamali, V:2501, V:2505, V:2508, SWEPOS
(group B)
15:00
13:00
Övning, Trafik och väg, VGMF10, V:Dator21, V:Dator22, V:Dator23, Sadegh Jamali, V:2501, V:2505, V:2508, SWEPOS
(group A)
17:00
15:00
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 24/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 25/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 26/4
Projekt, Miljö- och energisystem, FMIA10, V:Dator23, V:Dator24, V:2508, V:2512
15:00
13:00
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 27/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 28/4
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 29/4
Datorövning, Fastighetsvetenskap, VFTA01, V:Dator23, V:Dator24, V:Dator25, Eric Norén, V:2508, V:2512, V:2490, DP 1
17:00
13:00
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 30/4
Valborgsmässoafton
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 1/5
Första maj
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2/5
Föreläsning/Övning, Byggproduktion, VBEF50, V:Dator23, V:Dator24, V:2508, V:2512
12:00
08:00
Datorövning, Fastighetsvetenskap, VFTA01, V:Dator23, V:Dator24, V:Dator25, Eric Norén, V:2508, V:2512, V:2490, DP 2
17:00
13:00
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 3/5
Projekt, Miljö- och energisystem, FMIA10, V:Dator23, V:Dator24, V:2508, V:2512
17:00
15:00
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 4/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 5/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 6/5
Konsultation, Byggproduktion, VBEF50, V:Dator23, V:Dator24, V:2508, V:2512
12:00
08:00
Datorövning, Fastighetsvetenskap, VFTA01, V:Dator23, V:Dator24, V:Dator25, Eric Norén, V:2508, V:2512, V:2490, DP 3
17:00
13:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 7/5
Datorövning, Fastighetsvetenskap, VFTA01, V:Dator23, V:Dator24, V:Dator25, Eric Norén, V:2508, V:2512, V:2490, DP 4
12:00
08:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 8/5
Projekt, Miljö- och energisystem, FMIA10, V:Dator23, V:Dator24, V:2508, V:2512
12:00
10:00
Datorövning, Fastighetsvetenskap, VFTA01, V:Dator23, V:Dator24, V:Dator25, Eric Norén, V:2508, V:2512, V:2490, DP 5
17:00
13:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 9/5
Kristi himmelsfärdsdag
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 10/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 12/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 14/5
Konsultation, Byggproduktion, VBEF50, V:Dator23, V:Dator24, V:2508, V:2512
12:00
08:00
Övning, Trafik och väg, VGMF10, V:Dator21, V:Dator22, V:Dator23, Sadegh Jamali, V:2501, V:2505, V:2508, InSAR
(group A)
15:00
13:00
Projekt, Miljö- och energisystem, FMIA10, V:Dator23, V:Dator24, V:2508, V:2512
17:00
15:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16/5
Övning, Trafik och väg, VGMF10, V:Dator21, V:Dator22, V:Dator23, V:2501, V:2505, V:2508, Drone fieldwork
(group B)
OBLIGATORY
12:00
08:00
Övning, Trafik och väg, VGMF10, V:Dator21, V:Dator22, V:Dator23, V:2501, V:2505, V:2508, Drone fieldwork
(group A)
OBLIGATORY
15:00
13:00
Övning, Trafik och väg, VGMF10, V:Dator21, V:Dator22, V:Dator23, V:2501, V:2505, V:2508, Drone fieldwork
(group A)
OBLIGATORY
17:00
15:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 18/5
Pingstafton
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 19/5
Pingstdagen
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 20/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 21/5
Övning, Trafik och väg, VGMF10, V:Dator21, V:Dator22, V:Dator23, Sadegh Jamali, V:2501, V:2505, V:2508, Geo Professional
13-15: group A
15-17: group B
17:00
13:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 22/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 23/5
Övning, Trafik och väg, VGMF10, V:Dator21, V:Dator22, V:Dator23, V:2501, V:2505, V:2508, LiDAR 2
(group B)
15:00
13:00
Övning, Trafik och väg, VGMF10, V:Dator21, V:Dator22, V:Dator23, V:2501, V:2505, V:2508, LiDAR 2
(group A)
17:00
15:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 24/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 25/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 26/5
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 3/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 4/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 5/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 6/6
Sveriges nationaldag
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 7/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 8/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 9/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 17/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 18/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 19/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 20/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 21/6
Midsommarafton
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 22/6
Midsommardagen
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 23/6