v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 15/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 16/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 17/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 18/4
Internutbildning, LU Byggnad, SC:Brunnen, Camilla Sonderyd Molnár, SC:201A
16:00
14:00
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 19/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 20/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 21/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 22/4
Möte, LU Byggnad, SC:Brunnen, Anna Holmes, SC:201A
16:00
13:30
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 23/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 24/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 25/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 26/4
Möte, Cent f Engineering & Education, SC:Brunnen, Åsa Ahnfelt, SC:201A, Möte CEE styrelse
12:00
10:00
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 27/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 28/4
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 29/4
Föreläsning/Övning, Genombrottet, H-TEACL, SC:Brunnen, SC:Pepparholm, Åsa Ahnfelt, SC:201A, SC:201B
13:00
09:00
Föreläsning, Genombrottet, T-DGF, SC:Brunnen, Åsa Ahnfelt, SC:201A
17:00
13:00
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 30/4
Valborgsmässoafton
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 1/5
Första maj
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2/5
Möte, LU Byggnad, SC:Brunnen, Malin Gülich, SC:201A, Malin Gülich, Möte
12:00
08:00
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 3/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 4/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 5/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 6/5
Föreläsning/Övning, Forskarutbildning, T-AW1, SC:Brunnen, SC:201A
12:00
09:00
Föreläsning/Övning, Forskarutbildning, T-AW1, SC:Brunnen, SC:201A
16:00
13:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 7/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 8/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 9/5
Kristi himmelsfärdsdag
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 10/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 12/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 14/5
Möte, LU Byggnad, SC:Brunnen, Anna Holmes, SC:201A
16:00
13:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15/5
Möte, LU Byggnad, SC:Brunnen, Malin Gülich, SC:201A, Utbildning, Malin Gülich, Utbildning
17:00
08:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 18/5
Pingstafton
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 19/5
Pingstdagen
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 27/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 28/5
Föreläsning/Övning, Genombrottet, T-DGF, SC:Brunnen, SC:Pepparholm, Åsa Ahnfelt, SC:201A, SC:201B
17:00
13:00
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 29/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 30/5
Föreläsning/Övning, Genombrottet, H-TEACL, SC:Brunnen, SC:Pepparholm, Åsa Ahnfelt, SC:201A, SC:201B
12:00
09:00
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 31/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 1/6
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 3/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 4/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 5/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 6/6
Sveriges nationaldag
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 7/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 8/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 9/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 17/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 18/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 19/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 20/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 21/6
Midsommarafton
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 22/6
Midsommardagen
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 23/6
Ändrad senaste dygnet.