v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 29/8 
EITA65
Förel
E:1406
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1
Paul Stankovski Wagner
12:00
10:00
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W3
Björn Regnell
15:00
13:00
v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 30/8 
EITA55
Förel
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
C1
12:00
10:00
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W3
Björn Regnell
15:00
13:00
EDAA60, EITA65
Förel
E:A
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1, D1
Roger Henriksson
17:00
15:00
v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 31/8 
EDAA60, EITA65
Labb
E:Falk, E:Hacke, E:Panter
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.04, C1.05, C1.06
10:00
08:00
EITA55
Coachning
E:5117 Snack
Kommunikationssystem
C1
Grupp 1
12:00
10:00
EITA55
Övn
E:2517
Kommunikationssystem
C1.01, C1.02, C1.03
15:00
13:00
EITA55
Övn
E:2517
Kommunikationssystem
C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 1/9 
EDAA45
Resurstid
E:Panter, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.04, C1.05, C1.06
10:00
08:00
EITA55
Förel
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
C1
12:00
10:00
EDAA60, EITA65
Labb
E:Elg, E:Lo, E:Val
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.01, C1.02, C1.03
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Panter, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03
17:00
15:00
v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 2/9 
EITA55
Förel
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
C1
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Elg, E:Falk, E:Hacke, E:Jupiter, E:Mars, E:Panter, E:Val
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06, D1.14
17:00
15:00
v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 3/9 
v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 4/9 

v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 5/9 
EITA55
Coachning
E:5117 Snack
Kommunikationssystem
C1
Grupp 2
12:00
10:00
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W3
Björn Regnell
15:00
13:00
v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 6/9 
EITA55
Förel
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
C1
12:00
10:00
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W3
Björn Regnell
15:00
13:00
EDAA60, EITA65
Förel
E:A
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1, D1
Roger Henriksson
17:00
15:00
v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 7/9 
EDAA60, EITA65
Labb
E:Falk, E:Hacke, E:Panter
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.04, C1.05, C1.06
10:00
08:00
EITA55
Sem
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
C1
Sökning, källkritik och referenshantering
12:00
10:00
EITA55
Övn
E:2517
Kommunikationssystem
C1.01, C1.02, C1.03
15:00
13:00
EITA55
Övn
E:2517
Kommunikationssystem
C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 8/9 
EDAA45
Resurstid
E:Panter, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.04, C1.05, C1.06
10:00
08:00
EITA55
Förel
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
C1
12:00
10:00
EDAA60, EITA65
Labb
E:Elg, E:Lo, E:Val
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.01, C1.02, C1.03
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Panter, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03
17:00
15:00
v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 9/9 
v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 10/9 
v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 11/9 

v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 12/9 
EITA65
Övn
E:1406
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1
12:00
10:00
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W3
Björn Regnell
15:00
13:00
v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 13/9 
EITA55
Sem
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
C1
Projektets delmoment och CANVAS
10:00
08:00
EITA55
Förel
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
C1
12:00
10:00
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W3
Björn Regnell
15:00
13:00
EDAA60, EITA65
Förel
E:A
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1, D1
Roger Henriksson
17:00
15:00
v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 14/9 
EDAA60, EITA65
Labb
E:Falk, E:Hacke, E:Panter
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.04, C1.05, C1.06
10:00
08:00
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
C1.01, C1.02
Labb 1
12:00
09:00
EITA55
Övn
E:2517
Kommunikationssystem
C1.01, C1.02, C1.03
15:00
13:00
EITA55
Övn
E:2517
Kommunikationssystem
C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 15/9 
EDAA45
Resurstid
E:Panter, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.04, C1.05, C1.06
10:00
08:00
EITA55
Förel
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
C1
12:00
10:00
EDAA60, EITA65
Labb
E:Elg, E:Lo, E:Val
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.01, C1.02, C1.03
15:00
13:00
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
C1.05, C1.06
Labb 1
16:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Panter, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03
17:00
15:00
v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 16/9 
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
C1.03, C1.04
Labb 1
12:00
09:00
EDAA45
Labb
E:Elg, E:Falk, E:Hacke, E:Jupiter, E:Mars, E:Panter, E:Val
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06, D1.14
17:00
15:00
v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 17/9 
v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 18/9 

v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 19/9 
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
C1.01, C1.02
Labb 2
12:00
09:00
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W3
Björn Regnell
15:00
13:00
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 20/9 
EITA55
Sem
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
C1
Responsgruppsmöte
10:00
08:00
EITA55
Förel
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
C1
12:00
10:00
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W3
Björn Regnell
15:00
13:00
EITA65
Övn
E:1406
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1
17:00
15:00
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 21/9 
INFORMATION
Info
Kårhusets Aula
Information
B1, BI1, C1, D1, E1, L1, N1, R1, V1
Studietekniksföreläsning
Närvaro rekommenderas starkt
12:00
10:00
EITA55
Övn
E:2517
Kommunikationssystem
C1.01, C1.02, C1.03
15:00
13:00
EITA55
Övn
E:2517
Kommunikationssystem
C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 22/9 
EDAA45
Resurstid
E:Panter, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.04, C1.05, C1.06
10:00
08:00
EITA55
Förel
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
C1
12:00
10:00
EITA65
Labb
E:4118, E:4119
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.01, C1.02, C1.03
15:00
13:00
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
C1.05, C1.06
Labb 2
16:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Panter, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03
17:00
15:00
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 23/9 
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
C1.03, C1.04
Labb 2
12:00
09:00
EITA65
Labb
E:4118, E:4119
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.04, C1.05, C1.06
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Elg, E:Falk, E:Hacke, E:Jupiter, E:Mars, E:Panter, E:Val
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06, D1.14
17:00
15:00
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 24/9 
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 25/9 

v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 26/9 
EITA65
Förel
E:1406
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1
12:00
10:00
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W3
Björn Regnell
15:00
13:00
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 27/9 
EITA55
Sem
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
C1
Responsgruppsmöte
10:00
08:00
EITA55
Förel
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
C1
12:00
10:00
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W3
Björn Regnell
15:00
13:00
EITA65
Övn
E:1406
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1
17:00
15:00
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 28/9 
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
C1.03, C1.04
Labb 3
12:00
09:00
EITA55
Övn
E:2517
Kommunikationssystem
C1.01, C1.02, C1.03
15:00
13:00
EITA55
Övn
E:2517
Kommunikationssystem
C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 29/9 
EDAA45
Resurstid
E:Panter, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.04, C1.05, C1.06
10:00
08:00
EITA65
Labb
E:4118, E:4119
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.01, C1.02, C1.03
15:00
13:00
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
C1.05, C1.06
Labb 3
16:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Panter, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03
17:00
15:00
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 30/9 
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
C1.01, C1.02
Labb 3
12:00
09:00
EITA65
Labb
E:4118, E:4119
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.04, C1.05, C1.06
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Elg, E:Falk, E:Hacke, E:Jupiter, E:Mars, E:Panter, E:Val
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06, D1.14
17:00
15:00
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 1/10 
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 2/10 
Accessibility statement