v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 28/8
EDAA01
Introduktion
E:A
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
Anna Axelsson
17:00
15:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 29/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 30/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 31/8
EDAA01
Resurstid
E:Alfa
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
10:00
08:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 1/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 4/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 5/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 6/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 7/9
EDAA01
Resurstid
E:Alfa
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
10:00
08:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 8/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 11/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 12/9
EDAA01
Sem
E:3336
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
Anna Axelsson
10:00
08:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 13/9
EDAA01
Datorlabb
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
17:00
15:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 14/9
EDAA01
Resurstid
E:Alfa
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
10:00
08:00
EDAA01
Datorlabb
E:Alfa, E:Beta
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
17:00
15:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 15/9
EDAA01
Datorlabb
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
10:00
08:00
EDAA01, FMAF01, FMFF06, FMSF80
LPMöte
MH:330
Programmeringsteknik - fördjupningskurs, Matematik - Funktionsteori, Statistisk termodynamik med tillämpningar, Matematisk statistik, allmän kurs
F2, Pi2
Kristian Soltesz, Niels Christian Overgaard
Endast för utvalda kursombud
15:00
13:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 18/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 19/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 20/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 21/9
EDAA01
Resurstid
E:Alfa
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
10:00
08:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 22/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 25/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 26/9
EDAA01
Sem
E:3336
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
Anna Axelsson
10:00
08:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 27/9
EDAA01
Datorlabb
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
17:00
15:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 28/9
EDAA01
Resurstid
E:Alfa
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
10:00
08:00
EDAA01
Datorlabb
E:Alfa, E:Beta
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
17:00
15:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 29/9
EDAA01
Datorlabb
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
10:00
08:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 2/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 3/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 4/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 5/10
EDAA01
Resurstid
E:Alfa
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
10:00
08:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 6/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 9/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 10/10
EDAA01
Sem
E:3336
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
Anna Axelsson
10:00
08:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 11/10
EDAA01
Datorlabb
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
17:00
15:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 12/10
EDAA01
Resurstid
E:Alfa
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
10:00
08:00
EDAA01
Datorlabb
E:Alfa, E:Beta
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
17:00
15:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 13/10
EDAA01
Datorlabb
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
10:00
08:00
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 30/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 31/10
EDAA01
Resurstid
E:Alfa
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BME4-sbh, BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
10:00
08:00
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 1/11
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 2/11
EDAA01
Resurstid
E:Hacke
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BME4-sbh, BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
12:00
10:00
EDAA01
Sem
E:3336
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
Anna Axelsson
17:00
15:00
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 3/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 6/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 7/11
EDAA01
Resurstid
E:Alfa
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BME4-sbh, BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
10:00
08:00
EDAA01
Datorlabb
E:Alfa, E:Beta
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
15:00
13:00
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 8/11
EDAA01
Datorlabb
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
12:00
10:00
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 9/11
EDAA01
Resurstid
E:Hacke
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BME4-sbh, BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
12:00
10:00
EDAA01
Datorlabb
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
15:00
13:00
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 10/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 13/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 14/11
EDAA01
Resurstid
E:Alfa
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BME4-sbh, BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
10:00
08:00
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 15/11
EDAA01, FMAF05, FMFF06, FMSF80
LPMöte
MH:330
Programmeringsteknik - fördjupningskurs, Matematik - System och transformer, Statistisk termodynamik med tillämpningar, Matematisk statistik, allmän kurs
F2, Pi2
Kristian Soltesz, Niels Christian Overgaard
Endast för utvalda kursombud
12:00
10:00
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 16/11
EDAA01
Resurstid
E:Hacke
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BME4-sbh, BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
12:00
10:00
EDAA01
Sem
E:3336
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
Anna Axelsson
17:00
15:00
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 17/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 20/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 21/11
EDAA01
Resurstid
E:Alfa
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BME4-sbh, BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
10:00
08:00
EDAA01
Datorlabb
E:Alfa, E:Beta
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
15:00
13:00
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 22/11
EDAA01
Datorlabb
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
12:00
10:00
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 23/11
EDAA01
Resurstid
E:Hacke
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BME4-sbh, BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
12:00
10:00
EDAA01
Datorlabb
E:3336, E:Gamma, E:Mars
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
15:00
13:00
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 24/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 27/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 28/11
EDAA01
Resurstid
E:Alfa
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BME4-sbh, BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
10:00
08:00
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 29/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 30/11
EDAA01
Resurstid
E:Hacke
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BME4-sbh, BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
12:00
10:00
EDAA01
Sem
E:3336
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
Anna Axelsson
17:00
15:00
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 1/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 4/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 5/12
EDAA01
Resurstid
E:Alfa
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BME4-sbh, BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
10:00
08:00
EDAA01
Datorlabb
E:Alfa, E:Beta
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
15:00
13:00
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 6/12
EDAA01
Datorlabb
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
12:00
10:00
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 7/12
EDAA01
Resurstid
E:Hacke
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BME4-sbh, BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
12:00
10:00
EDAA01
Datorlabb
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
15:00
13:00
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 8/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 11/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 12/12
EDAA01
Resurstid
E:Alfa
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BME4-sbh, BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
10:00
08:00
EDAA01
Redov
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BME4-sbh, BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
15:00
13:00
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 13/12
EDAA01
Redov
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BME4-sbh, BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
12:00
10:00
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 14/12
EDAA01
Resurstid
E:Hacke
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BME4-sbh, BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
12:00
10:00
EDAA01
Redov
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BME4-sbh, BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
15:00
13:00
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 15/12
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 8/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 9/1
EDAA01
Frågestund
E:2116
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BR4, E2, F2, N2, Pi2, W4
Anna Axelsson
17:00
15:00
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 10/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 11/1
EDAA01
MA 8, Hela, MA 9, Hela
Tentamen
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
Programmeringsteknik - fördjupningskurs
BME4-sbh, E2, F2, N2, Pi2, W4
13:00
08:00
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 12/1