Schedule
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 26/3
ÄHIA61, History III:b, ÄHIB23, History III, ÄHIA61, ÄHIB23, Lecture, 3T C521, Lars Andersson Hult
15:00
10:00
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 27/3
ÄHIA61, History III:b, ÄHIB23, History III, ÄHIA61, ÄHIB23, Lecture, 3T C218, Ingemar Ottosson
12:00
10:00
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 28/3
ÄHIA61, History III:b, ÄHIB23, History III, ÄHIA61, ÄHIB23, Lecture, 3T C224, Ingemar Ottosson
12:00
10:00
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 29/3
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 30/3
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 31/3
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 1/4
w14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 2/4
w14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 3/4
w14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 4/4
w14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 5/4
ÄHIA61, History III:b, ÄHIB23, History III, ÄHIA61, ÄHIB23, Lecture, 3T C224, Lars Andersson Hult
15:00
12:00
w14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 6/4
w14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 7/4
w14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 8/4
w16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 16/4
w16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 17/4
w16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 18/4
w16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 19/4
w16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 20/4
ÄHIA61, History III:b, ÄHIB23, History III, ÄHIA61, ÄHIB23, Seminar, 3T C127, Lars Andersson Hult, Grupp 2
11:00
09:00
w16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 21/4
w16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 22/4
w17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 23/4
ÄHIA61, History III:b, ÄHIB23, History III, ÄHIA61, ÄHIB23, Seminar, 3T C127, Lars Andersson Hult, Grupp 1
15:00
13:00
w17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 24/4
w17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 25/4
w17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 26/4
w17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 27/4
w17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 28/4
w17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 29/4
w18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 30/4
w18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 1/5
w18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 2/5
ÄHIA61, History III:b, ÄHIB23, History III, ÄHIA61, ÄHIB23, Lecture, 3T C522, Ingemar Ottosson
16:00
09:00
w18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 3/5
w18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 4/5
w18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 5/5
w18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 6/5
w3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 14/1
w3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 15/1
w3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 16/1
w3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 17/1
ÄHIA51, History IV, ÄHIA61, History III:b, ÄHIB11, History 1, ÄHIB22, History II, ÄHIB23, History III, ÄHIB51, History IV, ÄHIA51, ÄHIA61, ÄHIB11, ÄHIB22, ÄHIB23, ÄHIB51, Information, 3T C525, Thomas Sörensen
14:00
13:00
w3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 18/1
w3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 19/1
w3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 20/1
w20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 13/5
w20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 14/5
w20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 15/5
w20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 16/5
ÄHIA51, History IV, ÄHIA61, History III:b, ÄHIB11, History 1, ÄHIB22, History II, ÄHIB23, History III, ÄHIB51, History IV, ÄHIM92, History: Degree project for Teachers, ÄHIA51, ÄHIA61, ÄHIB11, ÄHIB22, ÄHIB23, ÄHIB51, ÄHIM92, Information, 3T C547, Lars Andersson Hult, Uppsamlingar/rester i historia, Obs! Gäller ej salstentor, se separat schema.
14:00
13:00
w20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 17/5
w20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 18/5
w20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 19/5