Schema
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 15/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 16/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 17/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 18/1
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, HGEUH, Introduktionsmöte, SOL:H135a, Mattias Nowak, Introduktionsmöte för kandidatkursen i Europastudier. Under mötet kommer lärarna att informera både om delkursen i teori-metod, samt om kandidatuppsatserna.
16:00
13:00
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 19/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 20/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 21/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 22/1
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, HGEUH, Föreläsning, SOL:H428b, Mattias Nowak, EUHK30. Föreläsning med Mattias Nowak.
13:00
10:00
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 23/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 24/1
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, HGEUH, Föreläsning, SOL:L201, Alena Minchenia, EUHK30. Föreläsning med Alena Minchenia.
12:00
09:00
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, HGEUH, Information, SOL:H104 hörsal, Studieteknik
17:00
15:00
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 25/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 26/1
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, HGEUH, Föreläsning, SOL:A313, Alena Minchenia, EUHK30. Föreläsning med Alena Minchenia.
12:00
09:00
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 27/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 28/1
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 29/1
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 30/1
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 31/1
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, HGEUH, Föreläsning, SOL:H405, Alena Minchenia, EUHK30. Föreläsning med Alena Minchenia.
15:00
13:00
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 1/2
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, HGEUH, Föreläsning, SOL:H135b, Niklas Bernsand, Föreläsning med Niklas Bernsand.
16:00
13:00
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 2/2
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 3/2
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 4/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 5/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 6/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 7/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 8/2
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, HGEUH, Föreläsning, SOL:H339, Alena Minchenia, Seminarium med Alena Minchenia.
16:00
13:00
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 9/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 10/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 11/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 12/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 13/2
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, HGEUH, Föreläsning, SOL:A129b, Tornike Metreveli, Lecture with Tornike Metreveli.
12:00
10:00
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 14/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 15/2
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, HGEUH, Föreläsning, SOL:A121, Tornike Metreveli, Lecture with Tornike Metreveli.
12:00
10:00
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 16/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 17/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 18/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 19/2
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, HGEUH, Föreläsning, SOL:H135b, Tornike Metreveli, Lecture/seminar with Tornike Metreveli.
14:00
12:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 20/2
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, HGEUH, Föreläsning, SOL:H135b, Tornike Metreveli, Lecture/seminar with Tornike Metreveli.
12:00
10:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 21/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 22/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 23/2
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, HGEUH, Föreläsning, SOL:H405, Tomas Sniegon, Föreläsning med Tomas Sniegon.
13:00
10:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 24/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 25/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 26/2
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, HGEUH, Föreläsning, SOL:L604, Tomas Sniegon, Föreläsning med Tomas Sniegon.
13:00
10:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 27/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 28/2
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, HGEUH, Föreläsning, SOL:A129b, Tomas Sniegon, Seminarium med Tomas Sniegon.
12:00
10:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 29/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 1/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 2/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 3/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 4/3
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, HGEUH, Föreläsning, SOL:H435, Mattias Nowak, Seminarium/workshop med Mattias Nowak.
15:00
12:00
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 5/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 6/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 7/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 8/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 9/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 10/3
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 1/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 2/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 3/4
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, HGEUH, Information, SOL:H104 hörsal, Praktik i utbildningen
17:00
15:00
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 4/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 5/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 6/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 7/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 8/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 9/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 10/4
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, HGEUH, Information, SOL:H104 hörsal, från examen till arbetsliv
17:00
15:00
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 11/4
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, HGEUH, Seminarium, SOL:L123, Mattias Nowak
16:00
09:00
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 12/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 13/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 14/4
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 27/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 28/5
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, HGEUH, Slutseminarium, SOL:L303b, Mattias Nowak
16:00
10:00
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 29/5
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, HGEUH, Slutseminarium, SOL:L303b, Mattias Nowak
15:00
12:00
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, HGEUH, Avslutningsceremoni, SOL:H104 hörsal, Mattias Nowak
16:00
15:00
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 30/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 31/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 1/6
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 2/6