Tid |
Aktivitet |
Aktivitet |
Hyrestagare |
Lokaler |
Personal |
Publik kommentar |
|||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 25 | Fre 21/6 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
00:00 - 00:00 | Midsommarafton | ||||||||||||||||||||||||||||
Lör 22/6 | |||||||||||||||||||||||||||||
00:00 - 00:00 | Midsommardagen | ||||||||||||||||||||||||||||
v 33 | Mån 12/8 v 33 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:00 | Möte | Informatik | EC2:241 Verona | Carla Böhme, Emilia Svefelt, Linda Öberg, Viktoria Svenby | |||||||||||||||||||||||||
v 34 | Mån 19/8 v 34 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Seminarium | Informatik | EC2:207 Bilbao, EC2:241 Verona | Osama Mansour | Slutseminarium enligt särskild kallelse (omexamination) | ||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:00 | Möte | Informatik | EC2:242 Cork | Carla Böhme, Emilia Svefelt, Linda Öberg, Viktoria Svenby | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | Seminarium | Informatik | EC2:207 Bilbao | Osama Mansour | Final thesis defence | ||||||||||||||||||||||||
v 35 | Mån 26/8 v 35 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:00 | Möte | Informatik | EC2:241 Verona | Carla Böhme, Emilia Svefelt, Linda Öberg, Viktoria Svenby | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Forskarseminarium | Informatik | EC2:207 Bilbao | Forskningsseminarie med Peter Bednar | |||||||||||||||||||||||||
Tis 27/8 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Forskarseminarium | Informatik | EC2:207 Bilbao | Masterclass med Peter Bednar | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Möte | Informatik | EC2:241 Verona | ||||||||||||||||||||||||||
v 36 | Mån 2/9 v 36 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:00 | Möte | Informatik | EC2:241 Verona | Carla Böhme, Emilia Svefelt, Linda Öberg, Viktoria Svenby | |||||||||||||||||||||||||
Tis 3/9 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Möte | Informatik | EC2:241 Verona | Björn Svensson, Christina Keller, Linda Öberg, Nicklas Holmberg | Ledningsgruppsmöte | ||||||||||||||||||||||||
Tors 5/9 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Möte | Informatik | EC2:207 Bilbao | Benjamin Weaver, Björn Svensson, Markus Lahtinen, Miranda Kajtazi, Paul Pierce, Viktoria Svenby | GuKom möte | ||||||||||||||||||||||||
v 37 | Mån 9/9 v 37 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:00 | Möte | Informatik | EC2:241 Verona | Carla Böhme, Emilia Svefelt, Linda Öberg, Viktoria Svenby | |||||||||||||||||||||||||
v 38 | Mån 16/9 v 38 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:00 | Möte | Informatik | EC2:241 Verona | Carla Böhme, Emilia Svefelt, Linda Öberg, Viktoria Svenby | |||||||||||||||||||||||||
Ons 18/9 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Möte | Informatik | EC2:207 Bilbao | Björn Svensson, Carla Böhme, Christina Keller, Gemza Ademaj, Linda Öberg, Nam Aghaee, Nicklas Holmberg, Osama Mansour | Styrelsemöte | ||||||||||||||||||||||||
v 39 | Mån 23/9 v 39 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:00 | Möte | Informatik | EC2:241 Verona | Carla Böhme, Emilia Svefelt, Linda Öberg, Viktoria Svenby | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Möte | Informatik | EC2:241 Verona | Björn Svensson, Miranda Kajtazi, Viktoria Svenby | Programråd kandidatprogram | ||||||||||||||||||||||||
Ons 25/9 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Möte | Informatik | EC2:207 Bilbao | Avijit Chowdhury, Benjamin Weaver, Betty Saenyi, Björn Svensson, Blerim Emruli, Carla Böhme, Christina Keller, Emilia Svefelt, Gemza Ademaj, Karl Bengtsson, Linda Öberg, Markus Lahtinen, Mats Svensson, Miranda Kajtazi, Nam Aghaee, Nicklas Holmberg, Niki Chatzipanagiotou, Odd Steen, Osama Mansour, Paul Pierce, Umberto Fiaccadori, Victor Sorribes, Viktoria Svenby | Staff meeting | ||||||||||||||||||||||||
Tors 26/9 | |||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 27/9 17:00 | Konferens | LINC Finansföreningen | EC2:039, EC2:041, EC2:043, EC2:063, EC2:069, EC2:163, EC2:207 Bilbao | IBF | |||||||||||||||||||||||||
Fre 27/9 | |||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 28/9 17:00 | Konferens | LINC Finansföreningen | EC2:039, EC2:041, EC2:043, EC2:063, EC2:069, EC2:163, EC2:207 Bilbao | IBF | |||||||||||||||||||||||||
v 40 | Mån 30/9 v 40 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:00 | Möte | Informatik | EC2:241 Verona | Carla Böhme, Emilia Svefelt, Linda Öberg, Viktoria Svenby | |||||||||||||||||||||||||
Ons 2/10 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Möte | Informatik | EC2:241 Verona | Benjamin Weaver, Blerim Emruli, Linda Öberg, Miranda Kajtazi, Nicklas Holmberg | Arbetsmiljögruppen möte | ||||||||||||||||||||||||
v 41 | Mån 7/10 v 41 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | Seminarium | Informatik | EC2:207 Bilbao | Christina Keller | Grupp 1 A | ||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:00 | Möte | Informatik | EC2:241 Verona | Carla Böhme, Emilia Svefelt, Linda Öberg, Viktoria Svenby | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Seminarium | Informatik | EC2:207 Bilbao | Christina Keller | Grupp 1 B | ||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Seminarium | Informatik | EC2:207 Bilbao | Nam Aghaee | Grupp 2 A | ||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Seminarium | Informatik | EC2:207 Bilbao | Nam Aghaee | Grupp 2 B | ||||||||||||||||||||||||
Tis 8/10 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | Seminarium | Informatik | EC2:207 Bilbao | Niki Chatzipanagiotou | Grupp 3 A | ||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Seminarium | Informatik | EC2:207 Bilbao | Niki Chatzipanagiotou | Grupp 3 B | ||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Möte | Informatik | EC2:241 Verona | Björn Svensson, Christina Keller, Linda Öberg, Nicklas Holmberg | Ledningsgruppsmöte | ||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Seminarium | Informatik | EC2:207 Bilbao | Osama Mansour | Grupp 4 A | ||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Seminarium | Informatik | EC2:207 Bilbao | Osama Mansour | Grupp 4 B | ||||||||||||||||||||||||
Ons 9/10 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | Seminarium | Informatik | EC2:207 Bilbao | Umberto Fiaccadori | Grupp 5 A | ||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Seminarium | Informatik | EC2:207 Bilbao | Umberto Fiaccadori | Grupp 5 B | ||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Möte | Informatik | EC2:207 Bilbao | Benjamin Weaver, Björn Svensson, Markus Lahtinen, Miranda Kajtazi, Paul Pierce, Viktoria Svenby | GuKom möte | ||||||||||||||||||||||||
v 42 | Mån 14/10 v 42 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:00 | Möte | Informatik | EC2:241 Verona | Carla Böhme, Emilia Svefelt, Linda Öberg, Viktoria Svenby | |||||||||||||||||||||||||
Tis 15/10 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Möte | Informatik | EC2:241 Verona | Christina Keller, Emilia Svefelt, Linda Öberg, Markus Lahtinen, Paul Pierce | Programråd magisterprogram | ||||||||||||||||||||||||
v 43 | Mån 21/10 v 43 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:00 | Möte | Informatik | EC2:241 Verona | Carla Böhme, Emilia Svefelt, Linda Öberg, Viktoria Svenby | |||||||||||||||||||||||||