Tid |
Kurs |
Undervisningstyp |
Lokal |
Kartlänk |
Lärare |
Studentgrupp |
Information till student |
||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 20 | Mån 2024-05-13 v 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 |
9GMA08 TATA43 |
Lektion | KY21 | Karta | Vladimir Tkatjev |
Y1.a Y1.c |
|||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Studentförening | R18 | Karta |
Y1.c Yi1 |
Kursutvärdering | ||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | TFYB04 | Lektion | P18 | Karta | Peter Andersson | Y1.c | |||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-14 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | TDDE44 | Laboration |
SU10 SU11 |
Karta
Karta |
Axel Sundelin Mio Cajander |
Y1.c | Labbtillfälle 7.4 | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 |
9GMA08 TATA43 |
Föreläsning | C2 | Karta | Vladimir Tkatjev |
LÄRMAGT2 MAT1 MED1 TMA1 Y1.a Y1.b Y1.c |
|||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | TBMT32 | Seminarium | R18 | Karta | Håkan Örman |
EL2 MED1 TMA1 Y1 Yi1 |
Uppsatsseminarium (obligatoriskt, välj ett av tre tillfällen) | ||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-15 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | TFYB04 | Föreläsning | C2 | Karta | Bo Durbeej |
MED1 TMA1 Y1 Yi1 |
|||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | TDDE44 | Laboration |
SU10 SU11 |
Karta
Karta |
Axel Sundelin Mio Cajander |
Y1.c | Ej handlett pass. | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 |
9GMA08 TATA43 |
Lektion | KY25 | Karta | Vladimir Tkatjev |
Y1.a Y1.c |
|||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 |
9GMA08 TATA43 |
Föreläsning | C2 | Karta | Vladimir Tkatjev |
LÄRMAGT2 MAT1 MED1 TMA1 Y1.a Y1.b Y1.c |
|||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-16 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | TATA40 | Föreläsning | BL32 | Karta |
Göran Bergqvist Hans Lundmark |
D2 IT2 MAT1 MED1 TMA1 U2 Y1 Yi1 |
Fö 16 | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | TDDE44 | Redovisning |
SU12 SU13 |
Karta
Karta |
Axel Sundelin Mio Cajander |
Y1.c | Redovisning 7 | ||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-17 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 |
9GMA08 TATA43 |
Lektion | P44 | Karta | Vladimir Tkatjev |
Y1.a Y1.c |
|||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | TFYB04 | Lektion | S7 | Karta | Peter Andersson | Y1.c |
Kurskod | Kursnamn |
9GMA08 | Matematik: Flervariabelanalys |
TATA40 | Matematiska utblickar |
TATA43 | Flervariabelanalys |
TBMT32 | Medicintekniska utblickar |
Kurskod | Kursnamn |
TDDE44 | Programmering, grundkurs |
TFYB04 | Mekanik och grundläggande fysikaliska begrepp |
Ändrade inom de senaste 7 dagarna.