Subscribe
 
Goto previous week
w22  
Goto next week

Time Activity Group Tillfälleskod/kurskod Room Info Person Programme/class
08:00 - 13:00 Re exam BB1090
08:00 - 13:00 Written Exam EQ1120 Helklass EQ1120 M31-33 Joakim Jaldén CDATE3
CELTE2
CINTE3
08:00 - 13:00 Written Exam MH2049 Helklass MH2049 Hemtentamen / Home exam Pär Jönsson TTMVM1-IMTA
TTMVM1-MDNA
TTMVM1-SUMA
08:00 - 12:00 Written Exam MJ2500 Helklass MJ2500 M36-37 Rafael Eduardo Guedez Mata TIETM1-RENE
TSUEM1
08:00 - 13:00 Written Exam SD1120 Helklass SD1120 M1-3
M35
M38
TEN1 & TEN2 Susann Boij
Ulf Carlsson
CFATE2
TTEMM1-TEMC
08:00 - 13:00 Written Exam SK1117 Helklass SK1117 FB52-53
FB55
CITEH1
CMATD1
08:00 - 13:00 Written Exam BB1230 FA31-32
FB54
FD41
CBIOT2
08:00 - 12:00 Written Exam HF0025 T3 (Meitnersalen)
T53 (Hertzsalen)
T54 (Elmqvistsalen)
T55 (Brånemarksalen)
T61
T63 (Theorellsalen)
TENB Maria Shamoun
Nicklas Brandefelt
Staffan Linnaeus
TBASA-FH
TBASA-GH
TBASA-IH
08:00 - 12:00 Written Exam HF1906 W25
W37-38
W42-43
HF1004 TEN 2 Marina Arakelyan
Stefan Eriksson
TIBYH1-A-C
TITEH2-TIBY
08:00 - 12:00 Written Exam HL1016 T4 (Curiesalen) TIMEL2
TITEH3-METL
08:00 - 12:00 Written Exam KE2051 U51
U61
Lars Pettersson TKEMM1
08:00 - 12:00 Written Exam KF2495 E51 Lars Berglund TMMMM1
TMMMM1-POTE
08:00 - 12:00 Written Exam KH0025 D32-35
D42
K2
K51
K53
L21-22
L31
L51-52
TENB:1 Abbas Jorjani
Bengt-Erik Andersson
Christina Persson
Rose Marie Hammar
Stephan Persson
TBASD1
08:00 - 12:00 Written Exam ME1315 Q11
Q13
Q15
Q17
Q21-22
Q24
Q26
CINEK1
08:00 - 12:00 Written Exam ML0025 Black Box
C36 (Övningssal)
TENB:1 Martin Wrååk
Per Ahlén
TBASE-A-B
TBTMS1
08:00 - 11:00 Written Exam SF1523 Q31
Q33-34
Q36
CDEPR1
08:00 - 11:00 Written Exam SF1547 V01
V11-12
V21-23
V32-35
CDATE1
CELTE3
CINTE3
08:00 - 13:00 Written Exam SF1632
SF1676
SF2718
E31-35
E52-53
CDATE3
CDEPR3
CLGYM4-MAKE
CLGYM4-TEMI
CMAST3-ITSY
CMAST3-MTH
CSAMH2
08:00 - 13:00 Written Exam SF2521 D41 CTFYS3
TDTNM1
TTMAM1
TTMAM1-COMA
08:00 - 20:00 Written Exam 8XFUNKA D36 (Gamla styrelserummet)
D4448
L41-44
08:00 - 14:00 Written Exam T67 Funka Joanna Selington
14:00 - 18:00 Re exam AL2140
14:00 - 18:00 Re exam MF1035 V01
14:00 - 18:00 Written Exam AE1501 Helklass
AE1502 Helklass
AE1503 Helklass
AE1501-1503 D33
D41-42
E34
E53
CENMI2
CLGYM2-TEMI
CSAMH3-MHI
14:00 - 18:00 Written Exam EK2350 Helklass EK2350 M33
M36-38
TEBSM1-INEL
TEBSM1-INPF
TEBSM1-INSR
TEFRM1
TEFRM1-MIC
TELFM1
TELFM1-MIC
TELFM2
TNTEM1-NTEB
TSCRM1-ELEM
TSCRM2-ELEM
14:00 - 18:00 Written Exam ME1313 Helklass ME1313 V22-23
V32-35
CINEK3-DKOI
CINEK3-EHUI
CINEK3-PFRI
CINEK3-TMAI
14:00 - 18:00 Written Exam MF1016 Helklass MF1016 Q21-22
Q26
Q31
Q33-34
Q36
CINEK2-PFRI
CMAST2
CMAST2-INTF
CMAST2-INTS-T
14:00 - 18:00 Written Exam MG1007 Helklass MG1007 V11-12 TPRMM1
14:00 - 18:00 Written Exam MJ2487 Helklass MJ2487 B23 Paul Petrie-Repar TAETM1
14:00 - 18:00 Written Exam ML1101 Helklass ML1101 Black Box
C41 (Övningssal)
TEND Sten Wiedling LÄRGR1
TIIPS1
TIMAS1
TITEH2-TIMA
14:00 - 18:00 Written Exam AF2024 E32-33
E51-52
TCAEM1
14:00 - 18:00 Written Exam AH2923 V21 TAEEM1-RMD
TEFRM1
TEFRM1-SPA
TELFM1-2
TTGTM1
14:00 - 18:00 Written Exam AL2143 M31-32 TKEMM1
TSUTM1
14:00 - 18:00 Written Exam AL2300 L21-22 TEEGM1
TMHIM1
14:00 - 19:00 Written Exam BB2450 FA31-32 Yves Hsieh TIMBM1
TMBIM1
14:00 - 16:00 Written Exam DD2460 U21
U41
U51
U61
Cyrille Artho TCSCM1-CSST
TCSCM1-CSTC
TCSCM2-CSST
TCSCM2-CSTC
TIEMM1-PUET
14:00 - 19:00 Written Exam EQ2341 L31
L51-52
TCSCM1-CSCS
TCSCM2-CSCS
TEBSM1-INMV
TEBSM2-INSR
TINNM1
TINNM1-INF
TINNM1-MMB
TIVNM1-AUSM
TIVNM1-AUSY
TIVNM1-DMTE
TIVNM1-DMTK
TMAIM1-2
14:00 - 17:00 Written Exam HE1041 T55 (Brånemarksalen) Anders Cajander TIMEL1
TITEH2-METL
14:00 - 18:00 Written Exam HH1802 T53 (Hertzsalen)
T54 (Elmqvistsalen)
Peter Sillén TITEH1
14:00 - 18:00 Written Exam HL2010 T63 (Theorellsalen) TTFYM1-TFYE
14:00 - 18:00 Written Exam HN2022 T61
T67
TTAHM1
14:00 - 18:00 Written Exam HS1009 W25
W37-38
W42-43
Håkan Jersenius
Viktors Zilinskis
TIBYH2-A-B
TITEH3-TIBY
14:00 - 18:00 Written Exam IE1332 Ka-303
Ka-304
Bengt Molin TIEDB2
14:00 - 19:00 Written Exam KA1020 Q11
Q13
Q15
Q17
Q24
Magnus Johnson
Martin Lawoko
CENMI1
14:00 - 19:00 Written Exam KD1080 K2
K51
K53
Mats Jonsson CLGYM3-MAKE
CTKEM2
14:00 - 19:00 Written Exam KH1122 E31
E35
Catharina Silfverbrand Lindh TIKED1
14:00 - 19:00 Written Exam SI1155 FB51-55
FD41
FP21
CLGYM3-MAFY
CTFYS2
08:00 - 12:00 Re exam ML1106 C44 (Övningssal)
08:00 - 13:00 Written Exam KH1223 Helklass KH1223 Q15
Q17
TEN1 TIKED2
08:00 - 13:00 Written Exam SE2134 Helklass SE2134 B21-24 Artem Kulachenko TTEMM1
08:00 - 11:00 Written Exam SG2211 Helklass SG2211 E31-32 Alessandro Talamelli TFORM1
TJVTM1
TTEMM1
TTEMM1-TEMC
08:00 - 13:00 Written Exam SK1112 Helklass SK1112 FB51-55 CFATE1
08:00 - 12:00 Written Exam AE2104 V01
V11
TEEGM1
TMHIM1
08:00 - 13:00 Written Exam AF2102 U21
U31
TCAEM1
08:00 - 12:00 Written Exam AG2425 L31 TTGTM1
08:00 - 12:00 Written Exam BB2400 FA32 Gunaratna Kuttuva Rajarao TNTEM1-NTEA
08:00 - 12:00 Written Exam HF0022 T3 (Meitnersalen)
T4 (Curiesalen)
T53 (Hertzsalen)
T54 (Elmqvistsalen)
T55 (Brånemarksalen)
T61
T63 (Theorellsalen)
TENA Niclas Hjelm
Staffan Linnaeus
Sven Göran Hallonquist
TBASA-AV
TBASA-BV
08:00 - 12:00 Written Exam HS1735 W37-38 TBYPH1
08:00 - 13:00 Written Exam IV1350 Ka-301
Ka-303
Ka-304
Ka-308
Leif Lindbäck CINTE3
TIDAB1
TITEH2-TIDB
08:00 - 13:00 Written Exam KE2045 K51
K53
Efthymios Kantarelis TKEMM1
08:00 - 12:00 Written Exam ML1505 C41 (Övningssal) CMAST2-ITSY
08:00 - 12:00 Written Exam ML1906 C33 (Övningssal)
C41 (Övningssal)
Bertil Wanner TIMAS2-SIEP
TIMAS2-SROB
TIMAS2-SSLA
08:00 - 13:00 Written Exam SF1922-1923 V22-23
V32-35
CMEDT2
CTFYS1
08:00 - 13:00 Written Exam SF1924 Q21-22
Q24
Q26
Q31
Q33-34
Q36
CDATE2
08:00 - 20:00 Written Exam 8XFUNKA D36 (Gamla styrelserummet)
D4448
L41-44
08:00 - 14:00 Written Exam T67 Funka Joanna Selington
14:00 - 18:00 Re exam ME1039 Samtenta med ord.tenta i ME1003
14:00 - 18:00 Written Exam BB1190 Helklass BB1190 FB52-54 Peter Savolainen CBIOT1
14:00 - 18:00 Written Exam EG2220 Helklass EG2220 L51 Mikael Amelin TELPM1
TIEMM1-EEAA
TIEMM1-HKPA
TIETM1-SENS
14:00 - 18:00 Written Exam KD1000 Helklass KD1000 Q26
Q31
Q33-34
Q36
Andra Dédinaité COPEN1
14:00 - 18:00 Written Exam ME1003 Helklass ME1003 B21
B24
L22
L31
M23-24
M31-33
M35-38
U41
U51
U61
Mohammad Akhbari CMAST2
14:00 - 18:00 Written Exam ME2087 Helklass ME2087 Q17
Q21-22
Q24
TIEMM1-EEAA
TIEMM1-HKPA
TSUEM1
14:00 - 18:00 Written Exam AF2302 B22-23 Magnus Wålinder
14:00 - 18:00 Written Exam AI1125 L21
L52
TFOFK1
14:00 - 18:00 Written Exam DM2077 E31-32 TIMTM1-LTM
TIMTM1-VLM
TIMTM2-IMHI
TIMTM2-LTM
TIMTM2-VLM
TMMTM1
14:00 - 19:00 Written Exam HL1204 T53 (Hertzsalen)
T54 (Elmqvistsalen)
Philip Köck CMEDT1
14:00 - 18:00 Written Exam ID2211 Ka-303
Ka-304
Sarunas Girdzijauskas TIVNM1-DASC
TIVNM1-DASE
14:00 - 17:00 Written Exam IK2220 Ka-Sal A (Sal Östen Mäkitalo)
Ka-Sal C (Sal Sven-Olof Öhrvik)
TCOMM1-ITE
TCOMM1-SMK
TCOMM1-TRN
TINNM1
TINNM1-NWS
TIVNM1-ITAK
TIVNM1-ITAR
14:00 - 19:00 Written Exam KD1280
KD1290
D34-35
D41-42
TEN2 Rakel Wreland Lindström
Åsa Emmer
CLGYM2-MAKE
CTKEM1
14:00 - 19:00 Written Exam SF1904 V22-23
V32-35
CDATE3
CENMI3-ELP
CENMI3-HSS
CENMI3-KEM
CENMI3-MES
CENMI3-MHI
CENMI3-RENE
CENMI3-SMCS
CENMI3-SUE
CENMI3-SUT
CINEK2-TMAI
CMAST3-ITSY
CMAST3-MTH
CTFYS3
14:00 - 19:00 Written Exam SF2955 V01
V11-12
TCSCM1-CSTC
TIEMM1-FMIB
TMAKM1
TTMAM1
TTMAM1-SIDA
14:00 - 19:00 Written Exam SH2314 FB51
FB55
TTFYM1-TFYB
TTFYM1-TFYE
14:00 - 19:00 Written Exam SK2411 FA32
FD41
Valdas Pasiskevicius TEFRM1
TEFRM1-PHS
TTFYM1-TFYC
08:00 - 13:00 Re exam SF1662 Q36 TSVDK3
08:00 - 13:00 Written Exam EL2520 Helklass EL2520 Q26
Q31
Q33-34
Elling W Jacobsen TAEEM1-FLT
TAEEM1-RMD
TAEEM1-SYS
TEBSM1-INSR
TELPM1
TFORM1
TIVNM1-AUSM
TIVNM1-AUSY
TSCRM1
08:00 - 12:00 Written Exam MH2300 Helklass MH2300 Blå Pavel Korzhavy TTMVM1-MDNA
TTMVM1-SUMA
08:00 - 13:00 Written Exam MJ2484 Helklass MJ2484 B21 TAETM1
08:00 - 13:00 Written Exam SK1110 Helklass
SK1112 Helklass
SK1110
SK1112
M23-24
M31-33
M35-38
U21
U31
U41
U51
CENMI1
CINEK2-PFRI
CMAST1
08:00 - 12:00 Written Exam BB2015 FA32
FB54
TIMBM1
TMBIM1
08:00 - 13:00 Written Exam DM1580 L21-22
L51-52
CMETE2
08:00 - 12:00 Written Exam HF0024 T3 (Meitnersalen)
T53 (Hertzsalen)
T54 (Elmqvistsalen)
T55 (Brånemarksalen)
T61
T63 (Theorellsalen)
TENB Jonas Stenholm
Niclas Hjelm
TBASA-FH
TBASA-GH
TBASA-IH
08:00 - 13:00 Written Exam HL2011 T4 (Curiesalen) TMLEM1
08:00 - 13:00 Written Exam KD1270 D35
E36
Q11
Q13
Q21-22
Q24
Peter Dinér CBIOT2
CTKEM2-3
08:00 - 12:00 Written Exam KH0024 D41-42
E31-35
E51-53
K2
K51
K53
TENB:1 Abbas Jorjani
Anders Clenander
Bengt-Erik Andersson
Hanna Magnholt Ohlman
Katarina Ståhl Kaltea
TBASD1
08:00 - 12:00 Written Exam ML0024 Black Box
C36 (Övningssal)
TENB Albin Eriksson Östman TBASE-A-B
TBTMS1
08:00 - 12:00 Written Exam ML1612 C33 (Övningssal) Jafar Mahmoudi TIIPS2
08:00 - 13:00 Written Exam SF1610
SF1662
V01
V11-12
V21-23
V32-35
CELTE2-3
CINTE1
CLGYM1
CMETE3-CPS
TCOMK1
08:00 - 13:00 Written Exam SF2717 Q15
Q17
CLGYM4-MAFY
CLGYM4-MAKE
CLGYM4-TEMI
CLGYM4-TIKT
08:00 - 13:00 Written Exam SI2360 FB53 CTFYS3
08:00 - 13:00 Written Exam SK2774 B22
B24
Joydeep Dutta TNTEM1-NTEA
08:00 - 13:00 Written Exam SK2812
SK3884
FB52 samt IO2655 TEFRM1
TEFRM1-PHS
08:00 - 20:00 Written Exam 8XFUNKA D36 (Gamla styrelserummet)
D4448
L41-44
08:00 - 14:00 Written Exam T67 Funka Joanna Selington
09:00 - 11:00 Written Exam 7518 Gabriella Ahlenius
09:00 - 11:00 Written Exam T5 Gabriella Ahlenius
12:00 - 16:00 Written Exam T5 Petter Tinghög
13:00 - 16:00 Written Exam 7518 Petter Tinghög
13:00 - 16:00 Written Exam T51 (Henri Dunantsalen) Petter Tinghög
13:00 - 16:00 Written Exam T52 (Jean Pictetsalen) Petter Tinghög
13:00 - 16:00 Written Exam T6 Petter Tinghög
14:00 - 18:00 Written Exam AH1030 Helklass AH1030 Q31
Q33-34
Q36
CSAMH2
14:00 - 18:00 Written Exam IK2508 Helklass IK2508 Ka-205 TCOMM1-ITE
TCOMM1-SMK
TCOMM1-TRN
14:00 - 18:00 Written Exam ME2091 Helklass ME2091 W38 Tomas Sörensson
14:00 - 18:00 Written Exam MG1016 Helklass MG1016 U21
U31
U41
U51
U61
Mats Bejhem CDEPR2
CMATD3-INE
CMATD3-MMM
CMATD3-MRS
CMATD3-NEE
CMATD3-NTE
CMATD3-PRM
CMATD3-SUE
CMATD3-TEMB
CMATD3-TMV
14:00 - 18:00 Written Exam MG2100 Helklass MG2100 M31-32
M35-36
Antonio Maffei TPRMM1
14:00 - 17:00 Written Exam SD2150 Helklass SD2150 Hugin
Munin
Ulf Carlsson TFORM1
TTEMM1
TTEMM1-TEMB
14:00 - 18:00 Written Exam AE2612 B21
B24
TCAEM1
TMHIM1
14:00 - 18:00 Written Exam AE2707 E36 TEEGM1
TMHIM1
14:00 - 18:00 Written Exam AF1742 W25 Sven Dahlström TBYPH1
14:00 - 18:00 Written Exam AI2156 Q15
Q17
Q26
TFOBM1
14:00 - 18:00 Written Exam AK2030
AK2036
E31-33
E35
E51-53
TINNM1
TIPUM1-IPUA
14:00 - 19:00 Written Exam BB1000 FB42 CBIOT3
TIMBM1
TMBIM1
14:00 - 18:00 Written Exam DD1377 Q21-22
Q24
V01
V11
CINEK2-DKOI
14:00 - 18:00 Written Exam HF1012 T53 (Hertzsalen)
T54 (Elmqvistsalen)
T55 (Brånemarksalen)
T61
T63 (Theorellsalen)
Armin Halilovic TIDAA2
TIELA2
TIMEL2
14:00 - 18:00 Written Exam IS2202 Ka-301
Ka-303
CINTE3
TCOMK3
TEBSM1-INEL
TEBSM1-INMV
TEBSM1-INPF
TIVNM1-INSM
TIVNM1-INSY
14:00 - 19:00 Written Exam KE1185 K51 Kerstin Forsberg CBIOT3
CTKEM3
14:00 - 19:00 Written Exam KF2190 Q11
Q13
TMMMM1
TMMMM1-POTE
14:00 - 19:00 Written Exam SF2701 V22-23
V32-35
CINEK2-TMAI
CTFYS3
TTMAM1
TTMAM1-FMIA
14:00 - 18:00 Written Exam SG1109 L1
L21-22
L31
L51-52
CINEK1
14:00 - 19:00 Written Exam SI1146 FA31-32
FB51-55
FD41
FP21
Edwin Langmann CLGYM2-MAFY
CTFYS1
00:00 - 00:00 Kristi himmelsfärdsdag
08:00 - 12:00 Re exam ML1113 C36 (Övningssal) TEN1
08:00 - 13:00 Written Exam SE2121 Helklass SE2121 V01
V11
Christian Gasser TTEMM1
08:00 - 12:00 Written Exam AF1007 B21-23 Folke Björk TFAFK2
08:00 - 13:00 Written Exam AF1735
HS1004
W25
W37-38
W42-43
John Leander TIBYH1-A-C
TITEH2-TIBY
08:00 - 12:00 Written Exam AH2173 V12
V21
TJVTM1
TTGTM1
08:00 - 13:00 Written Exam AI1509
AI1516
E31
E51-52
TFAFK1
TFOFK2
08:00 - 12:00 Written Exam AI2155 D32-34 TFOBM1
TIETM1-SMCS
08:00 - 12:00 Written Exam BB2510 FB52-53 Jochen Schwenk TIMBM1
TMBIM1
08:00 - 11:00 Written Exam DD2352 L21-22
L31
L51-52
CINTE3
CMETE3-CPS
TCOMK3
TMAIM1
TMAKM1
TSCRM2
08:00 - 11:00 Written Exam DD2401 M23-24
M31-32
M37
CINTE3
TCOMK3
TCSCM1-CSSC
TCSCM2-CSSC
TMAIM1-2
TMLEM1
TSCRM2
08:00 - 13:00 Written Exam EI2430 Q11
Q13
TELPM1
TIETM1-SENS
08:00 - 12:00 Written Exam HF0021 T3 (Meitnersalen)
T4 (Curiesalen)
T53 (Hertzsalen)
T54 (Elmqvistsalen)
T55 (Brånemarksalen)
T61
T63 (Theorellsalen)
TENB Niclas Hjelm
Vania Engström Lyberg
TBASA-AV
TBASA-BV
08:00 - 13:00 Written Exam IX1303 Ka-205
Ka-208
Ka-210
Ka-301
Ka-303
Ka-304
Ka-308
TIDAB1
TIEDB1
TITEH2-TIDB
TITEH2-TIED
08:00 - 13:00 Written Exam KD2155 K51 Sergey Dvinskikh TMMMM1
TMVTM1
08:00 - 12:00 Written Exam ML1111 Black Box
C33 (Övningssal)
C41 (Övningssal)
Albin Eriksson Östman
Monica Kemvall
LÄRGR1
TIMAS1
TITEH2-TIMA
08:00 - 13:00 Written Exam SE1055 V22-23
V32-35
CTFYS2
08:00 - 13:00 Written Exam SF1861 Q31
Q33-34
Q36
CDATE3
CELTE2
CENMI3-ELP
CENMI3-HSS
CENMI3-KEM
CENMI3-MES
CENMI3-MHI
CENMI3-RENE
CENMI3-SMCS
CENMI3-SUE
CENMI3-SUT
CFATE3
TCSCM2-CSCS
TCSCM2-CSDA
TSCRM1
08:00 - 13:00 Written Exam SF2822 Q22
Q24
Q26
TAEEM1-SYS
TDTNM1
TIEMM1-OSYT
TINNM1
TMAKM1
TTMAM1
TTMAM1-OPSA
08:00 - 13:00 Written Exam SH2402 B1
B3
CTFYS3
TEFRM1
TEFRM1-SPA
TELFM1-2
08:00 - 12:00 Written Exam SK2560 FB51 Ying Fu TTFYM1-TFYC-E
08:00 - 20:00 Written Exam 8XFUNKA D36 (Gamla styrelserummet)
D4448
L41-44
08:00 - 14:00 Written Exam T67 Funka Joanna Selington
14:00 - 18:00 Re exam HF1201 T41 (Gullstrandsalen) Anna Williamsson CMEDT3
TIMEL3
14:00 - 18:00 Re exam HS1722 W25 Reza Forouzesh-Asl TBYPH1
14:00 - 19:00 Re exam SF2713 L31
14:00 - 18:00 Written Exam MF1064 Helklass MF1064 L21-22
L52
Q11
Q13
Q15
Anders Söderberg
Ellen Bergseth
CDEPR2
14:00 - 18:00 Written Exam MH1020 Helklass MH1020 B21
B23-24
Joakim Odqvist CMATD2
14:00 - 17:00 Written Exam MH1029 Helklass MH1029 K53 Pär Jönsson CMATD3-TMV
14:00 - 18:00 Written Exam MJ2424 Helklass MJ2424
MJ2444
E32
E51-53
CENMI3-HSS
CENMI3-KEM
CENMI3-MES
CENMI3-MHI
CENMI3-RENE
CENMI3-SMCS
CENMI3-SUE
CENMI3-SUT
TIEEM1
TIETM1-RENE
TSUEM1
14:00 - 18:00 Written Exam SD2723 Helklass SD2723 D33-34 Karl Garme TMEGM1
TMRSM1-MRSA-B
TMRSM1-MRSD
14:00 - 18:00 Written Exam SG1130 Helklass
SG1132 Helklass
SG1133 Helklass
SG1130
SG1132-1133
Q21-22
Q24
Q26
Q31
Q33-34
Q36
V01
V11-12
V21-23
V32-35
Christophe Duwig
Erik Lindborg
Luca Brandt
Michael Liverts
Mireia Altimira Ferrer
Outi Tammisola
Philipp Schlatter
CDEPR1
CFATE1
CMAST1
COPEN1
14:00 - 18:00 Written Exam EJ2230 E1 TELPM1
TIETM1-SMCS
14:00 - 18:00 Written Exam EP2950 Q1 TINNM1
TINNM1-COE
TINNM1-NWS
TIVNM1-ITAK
TIVNM1-ITAR
14:00 - 18:00 Written Exam HF1201 T63 (Theorellsalen)
T67
TIDAA1
TIELA1
14:00 - 18:00 Written Exam HU1801 T53 (Hertzsalen)
T54 (Elmqvistsalen)
Peter Sillén TITEH1
14:00 - 18:00 Written Exam ID2218 Ka-303
Ka-304
Elena Dubrova TCOMM1-ITE
TCOMM1-SMK
TCOMM1-TRN
TEBSM1-INEL
TEBSM1-INMV
TEBSM1-INPF
TEBSM1-INSR
TIVNM1-INSY
14:00 - 18:00 Written Exam IV1023 Ka-301 TIDAB2
TIDAB3-DDNB
TIDAB3-DPUB
TITEH3-TIDB
14:00 - 18:00 Written Exam ML1605 C36 (Övningssal) TIIPS1
14:00 - 19:00 Written Exam SF1677 L51 CTFYS3
TCSCM1-CSTC
14:00 - 18:00 Written Exam SG1102 T55 (Brånemarksalen)
T61
CMEDT1
14:00 - 18:00 Written Exam SK1119 D32
D41-42
IF1614 skriver i samma sal Martin Månsson CELTE2-3
14:00 - 19:00 Written Exam SK1140 FB53-55 Linda Lundström CMETE2
08:00 - 17:00 Written Exam 8XFUNKA D36 (Gamla styrelserummet)
D4448
L41-44
09:00 - 14:00 Re exam DD1361 Q1
Q15
Q17
CDATE2
09:00 - 14:00 Written Exam DD1362 Q21-22
Q24
Q26
Q31
Q33-34
Q36
Per Austrin CDATE2
CLGYM3-TIKT
TIDAB2
09:00 - 13:00 Written Exam SG1112 M31-33
M35-38
Nicholas Apazidis CLGYM2-MAFY
CTFYS1
08:00 - 13:00 Re exam SH1013 Helklass SH1009
SH1013
08:00 - 13:00 Re exam EQ2871 L31 TINNM1
TINNM1-COE
TIVNM1-AUSM
TIVNM1-AUSY
TSCRM1-2
08:00 - 11:00 Re exam SF1626 B21-24
D32-35
D41-42
E31-35
E51-53
L52
M23-24
M31-32
M35-38
CDATE2
CDEPR1
CELTE1
CENMI1
CFATE1
CITEH1
CLGYM2-TEMI
CMAST1
CMETE2
COPEN1
08:00 - 11:00 Re exam SF1686 L22 TCOMK2
08:00 - 13:00 Written Exam HL1202 Helklass HL1202 T55 (Brånemarksalen)
T61
Massimiliano Colarieti Tosti
Matilda Larsson
CMEDT2
08:00 - 13:00 Written Exam MJ2423 Helklass
MJ2443 Helklass
MJ2423
MJ2443
U41
U51
TIETM1-SMCS
TSUEM1
08:00 - 13:00 Written Exam SH1012 Helklass SH1012 FB54-55 CELTE2-3
CMAST3-NEE
CMATD3-INE
CMATD3-MMM
CMATD3-MRS
CMATD3-NEE
CMATD3-NTE
CMATD3-PRM
CMATD3-SUE
CMATD3-TEMB
CMATD3-TMV
08:00 - 13:00 Written Exam SK2376 Helklass SK2376 FB53 Ulf Göran Manneberg
08:00 - 12:00 Written Exam AF1719 W43 TBYPH2
08:00 - 12:00 Written Exam AF1726
HS1005
W25
W37-38
W42
W50
Nour Khalil TIBYH1-A-C
TITEH2-TIBY
08:00 - 12:00 Written Exam KE2355 K51
K53
TKEMM1
08:00 - 13:00 Written Exam KH1231 M33
U31
TEN3 Lars Eidensten TIKED2
TITEH2-TIKE
08:00 - 12:00 Written Exam ML1108 C33 (Övningssal)
C41 (Övningssal)
Lärare: Bengt Wittgren Gabriel Montgomery TIMAS2-SIEP
TIMAS2-SIOD
TIMAS2-SROB
TIMAS2-SSLA
08:00 - 11:00 Written Exam SF1626 L51
Q11
Q13
Q15
Q17
Q21-22
Q24
Q26
Q31
Q33-34
Q36
V01
V11-12
V21-23
V32-35
CBIOT2
CINEK1
CLGYM2-MAKE
CLGYM2-TIKT
CMATD1
CMETE1
CSAMH1
CTKEM1
TIDAB2
TIDAB3-DDNB
TIDAB3-DPUB
TIEDB3
08:00 - 20:00 Written Exam 8XFUNKA D36 (Gamla styrelserummet)
D4448
L41-44
08:00 - 13:00 Written Exam FA31-32
08:00 - 13:00 Written Exam FR4
14:00 - 18:00 Re exam AH1908 W37 Alicja Tykocka Ström
Rickard Sundström
TIBYH3-ANL
TIBYH3-PBEO
14:00 - 18:00 Re exam AF2213 V01 TCAEM1
14:00 - 18:00 Re exam MJ1530 D34 Kemidelen Andra Dédinaité CLGYM1
14:00 - 18:00 Re exam SF2729 D33
14:00 - 19:00 Written Exam DD2457 Helklass DD2457 D32
D35
Dilian Gurov TCSCM1-CSST
TCSCM1-CSTC
TCSCM2-CSST
TCSCM2-CSTC
14:00 - 18:00 Written Exam KF1050 Helklass KF1050 Q21
Q24
CMATD2
14:00 - 20:00 Written Exam KH1130 Helklass KE1090
KH1130
V33
V35
TEN1 Märta-Lena Ernstsson CENMI3-HSS
CENMI3-KEM
CENMI3-SMCS
CENMI3-SUT
TIKED1
14:00 - 18:00 Written Exam ME2091 Helklass ME2091 L21
L51-52
Tomas Sörensson
14:00 - 18:00 Written Exam MG2033 Helklass
MG2202 Helklass
MG2033
MG2202
M32-33
M35-37
TPRMM1
14:00 - 18:00 Written Exam MH2600 Helklass
MH2601 Helklass
MH2600-2601 D41-42 Weihong Yang TTMVM1-IMTA
TTMVM1-MDNA
TTMVM1-SUMA
14:00 - 17:00 Written Exam MJ2418 Helklass MJ2418 M235 TMESM1
14:00 - 18:00 Written Exam MJ2426 Helklass MJ2426 M23-24
M31
TIEEM1
TIETM1-RENE
TSUEM1
14:00 - 18:00 Written Exam SD2170 Helklass SD2170 Hugin
Munin
Hans Bodén TTEMM1
14:00 - 18:00 Written Exam SD2413 Helklass SD2413 B21-23 Dan Zenkert TAEEM1-LKR
TMEGM1
TMRSM1-MRSA
14:00 - 19:00 Written Exam SG1216 Helklass SG1216 U21
U31
U41
U51
Anders Dahlkild CFATE2
14:00 - 18:00 Written Exam SH1003 Helklass SH1003 FB52
14:00 - 18:00 Written Exam AF1002 V11
V21-23
V32
V34
CSAMH2
14:00 - 18:00 Written Exam AF1601 Q15
Q17
Q22
Q26
CENMI3-HSS
CENMI3-KEM
CENMI3-MES
CENMI3-MHI
CENMI3-RENE
CENMI3-SMCS
CENMI3-SUE
CENMI3-SUT
CSAMH3-BBP
CSAMH3-MHI
14:00 - 19:00 Written Exam BB2446 FA31-32
FB53
TIMBM1
TMBIM1
14:00 - 18:00 Written Exam DD1388 Q31
Q33-34
Q36
CDATE3
CELTE2-3
TMAIM1
TSCRM2
14:00 - 18:00 Written Exam HS1029 343
W38
W42-43
Teresa Isaksson
Thomas Johansson
TIBYH2-A-B
TITEH3-TIBY
14:00 - 18:00 Written Exam IE1206
IF1330
Ka-204
Ka-208
Ka-301
Ka-303
Ka-304
Ka-308
CINTE1
TCOMK1
TIEDB1
14:00 - 19:00 Written Exam KF2480 Rånbyrummet Martin Lawoko TMMMM1
TMMMM1-POTE
14:00 - 18:00 Written Exam ML1613 C36 (Övningssal) TIIPS2
14:00 - 18:00 Written Exam SF1678 E31
E33-34
CTFYS3
14:00 - 19:00 Written Exam SF2943 E32
E35
E51-53
TIEMM1-FMIB
TMAIM1
TMAKM1
TSCRM1-2
TTMAM1
TTMAM1-FMIA
14:00 - 19:00 Written Exam SH2773 FB51
FD41
Weimin Ma TIETM1-NUEY
TNEEM1
14:00 - 19:00 Written Exam SI1142 FB55 CTFYS3
TTFYM1-TFYA
14:00 - 19:00 Written Exam SK2512 FB54 TTFYM1-TFYE
08:00 - 13:00 Re exam MH1026 Helklass MH1026 B23 CMATD3-INE
CMATD3-MMM
CMATD3-MRS
CMATD3-NEE
CMATD3-NTE
CMATD3-PRM
CMATD3-SUE
CMATD3-TEMB
CMATD3-TMV
08:00 - 13:00 Re exam SE2139 Helklass SE2139 4303 TAEEM1-LKR
TTEMM1
08:00 - 12:00 Re exam AE2507 M38 TEEGM1
THSSM1
TMHIM1
08:00 - 10:00 Re exam HS1007 W37-38 Viktors Zilinskis TIBYH2
TITEH3-TIBY
08:00 - 13:00 Re exam IM2601
SK2750
08:00 - 12:00 Written Exam EP1200 Helklass EP1200 E3
Q1-2
CELTE1
08:00 - 13:00 Written Exam MF2076 Helklass MF2076 U51
U61
TIPUM1-IPUB
08:00 - 12:00 Written Exam MG2010 Helklass MG2010 M311 TPRMM1
08:00 - 13:00 Written Exam MJ1112 Helklass MJ1112 L51-52
Q11
Q13
Q15
Q17
Q21-22
Q24
Q26
Q31
Q33-34
Q36
CDEPR2
CINEK2-EHUI
CMAST2
CMAST2-INTF
CMAST2-INTS-T
CMAST2-ITSY
08:00 - 13:00 Written Exam MJ2422 Helklass MJ2422 M31-32 TSUEM1
08:00 - 12:00 Written Exam ML1213 Helklass ML1213 C44 (Övningssal) Mark Lange TIMAS2-SIOD
TIMAS2-SROB
TIMAS2-SSLA
08:00 - 13:00 Written Exam SK2758 grupp E SK2758 FB52-53 Magnus Andersson CTFYS3
TTFYM1-TFYC-D
08:00 - 12:00 Written Exam AF2903 B21-22 TCAEM1
08:00 - 11:00 Written Exam AG1314 V21-23
V32-35
CSAMH1
08:00 - 13:00 Written Exam AL1300 E33
E35
TFAFK2
08:00 - 12:00 Written Exam BB2425 FB51
FB55
TIMBM1
TMBIM1
TMMMM1
08:00 - 11:00 Written Exam ID2204 Ka-205
Ka-301
Christian Schulte CDATE3
TEBSM1-INMV
TSEDM1
TSEDM1-DASC
TSEDM1-PVT
08:00 - 13:00 Written Exam SF2522
SF2525
D41 TDTNM1
TTMAM1
08:00 - 20:00 Written Exam 8XFUNKA D36 (Gamla styrelserummet)
D4448
L41-44
08:00 - 13:00 Written Exam FA32
13:00 - 16:00 Written Exam 7518
14:00 - 18:00 Re exam AF2511 B23 TCAEM1
14:00 - 19:00 Re exam SF1628 Q22
14:00 - 18:00 Written Exam EJ2400 Helklass
EJ2440 Helklass
EJ2400
EJ2440
E31
E33
Stefan Östlund TELPM1
TFORM1-FORB
TJVTM1
14:00 - 15:00 Written Exam MF2085 Helklass MF2085 Deadline, Home Exam
Deadline for submitting the Home Exam.
TIPDM1-IPDE
14:00 - 18:00 Written Exam MG2040 Helklass MG2040 V12 TIEMM1-IPIB
14:00 - 17:00 Written Exam MJ2416 Helklass MJ2416 M235 TMESM1
14:00 - 18:00 Written Exam AF1725 W37 Alicja Tykocka Ström
Erik Kristian Levlin
Viktors Zilinskis
TBYPH2
14:00 - 18:00 Written Exam AI1801 L31
L52
CSAMH3-BBP
14:00 - 17:00 Written Exam DD2481 U41
U51
TCSCM1-CSST
TCSCM2-CSST
TIEMM1-PUET
14:00 - 19:00 Written Exam EI2410 B24 TEFRM1
TEFRM1-MIC
TELFM1
TELFM1-MIC
TELFM2
14:00 - 17:00 Written Exam IV1013 Ka-303
Ka-304
CINTE3
TIDAB3-DDNB
TIDAB3-DPUB
TITEH3-TIDB
14:00 - 19:00 Written Exam KE1180 E36
E51-53
Michael Svärd CBIOT1
14:00 - 19:00 Written Exam SF1691 Q26
Q31
CELTE2-3
CTFYS3
TSCRM1
TSCRM1-SCTY
TSCRM2
TSCRM2-SCTY
17:00 - 21:00 Written Exam AF2730 W38 Marko Granroth
 
Info
Hide reservations Link to this page Graphical