Subscribe
 
Goto previous week
w16  
Goto next week

Time Activity Group Tillfälleskod/kurskod Room Info Person Programme/class
07:00 - 14:00 Written Exam Ka-G301 Sandra Nyström
08:00 - 13:00 Re exam AH2029 Helklass AH2029 Q24 Anders Lindahl TIELA3
08:00 - 13:00 Re exam AH2307 Helklass AH2307 E34 TFORM1-2
TTGTM1
08:00 - 12:00 Re exam AI2102 Helklass AI2102 E32 Berndt Lundgren
Henry Muyingo
TFOBM1
08:00 - 12:00 Re exam MF2072 Helklass MF2072 U21 Ulf Olofsson
Ulf Sellgren
TIPUM2-IPUB
08:00 - 13:00 Re exam MH1018 Helklass MH1018 Blå CMATD3-INE
CMATD3-MMM
CMATD3-MRS
CMATD3-NEE
CMATD3-NTE
CMATD3-PRM
CMATD3-SUE
CMATD3-TEMB
CMATD3-TMV
08:00 - 13:00 Re exam SE2126 Helklass SE2126 D35 TMLEM1-2
TTEMM1
TTEMM1-TEMB
TTEMM2
TTEMM2-TEMA
TTEMM2-TEMC
08:00 - 13:00 Re exam EL2620 B21 TAEEM2-RMD
TAEEM2-SYS
TEBSM1-INSR
TEBSM2-INSR
TELPM2
TSCRM1-ELEM
TSCRM1-NCSS
TSCRM1-RASM
TSCRM1-SCTY
TSCRM2-ELEM
TSCRM2-NCSS
TSCRM2-RASM
TSCRM2-SCTY
08:00 - 12:00 Re exam HU1800 T63 (Theorellsalen) TITEH1
08:00 - 12:00 Re exam AE1602
AL1303
L31 CENMI3-HSS
CENMI3-KEM
CENMI3-MES
CENMI3-MHI
CENMI3-RENE
CENMI3-SMCS
CENMI3-SUE
CENMI3-SUT
CSAMH3-MHI
08:00 - 13:00 Re exam AE2201 B22 Robert Earon
Vladimir Cvetkovic
TMHIM1
08:00 - 13:00 Re exam AE2302 B22 Agnieszka Renman
Elzbieta Plaza
Gunno Renman
TEEGM2
TMHIM2
08:00 - 12:00 Re exam AF1402 B25 CSAMH3-BBP
08:00 - 13:00 Re exam AF1732 W38
W42-43
TBYPH1
TIBYH1-A-C
TITEH1-TIBY
08:00 - 12:00 Re exam AF1740 W25 TIBYH2
08:00 - 12:00 Re exam AF2508
AF2901
B26 Extra omtentatillfälle TCAEM1
08:00 - 13:00 Re exam AI1518-1519 E31 Eva Liedholm Johnsson CSAMH3-FEFJ
CSAMH3-STP
TFAFK2
TFOFK3
08:00 - 12:00 Re exam BB2441 FB51 TDTNM2
TIMBM1
TMBIM1
TTMAM1-2
08:00 - 11:00 Re exam DD1385
DD2385
E52 CINEK3-DKOI
CMETE3-CPS
TSCRM2
08:00 - 11:00 Re exam DD2395 L51
Q13
Q17
Sonja Buchegger TCSCM1
TIEMM1-IAVN
TIEMM1-MAIG
TIEMM1-PUET
TMAIM1-2
08:00 - 12:00 Re exam DH1609 V12 Leif Dahlberg CMETE1
08:00 - 13:00 Re exam EI1220
EI1225
EI1228
Q15
Q21-22
U31
U41
Lars Jonsson CELTE2
CENMI3-ELP
CENMI3-HSS
CENMI3-KEM
CENMI3-MES
CENMI3-MHI
CENMI3-RENE
CENMI3-SENS
CENMI3-SMCS
CENMI3-SUE
CENMI3-SUT
CLGYM4-MAFY
08:00 - 13:00 Re exam EL1010
EL1120
V1
V33-35
samt EL1110 CDEPR3-AEE
CDEPR3-FOR
CDEPR3-INE
CDEPR3-IPDE
CDEPR3-IPUA-C
CDEPR3-MRS
CDEPR3-SUT
CDEPR3-TEMA-C
CFATE3
CINEK3-PFRI
CMAST3-AEE
CMAST3-FOR
CMAST3-INE
CMAST3-IPDE
CMAST3-IPUA-C
CMAST3-MRS
CMAST3-MTH
CMAST3-NEE
CMAST3-PRM
CMAST3-SUE
CMAST3-SUT
CMAST3-TEMA-C
CMEDT3
TIPUM1-IPUA
TIVNM1-AUSM
TIVNM1-AUSY
TSCRM1
08:00 - 13:00 Re exam HE1030 T41 (Gullstrandsalen)
T53 (Hertzsalen)
Elias Said TIELA2
TIMEL2
TITEH2-METL
TITEH2-TIEL
08:00 - 12:00 Re exam HF0022 T54 (Elmqvistsalen)
T55 (Brånemarksalen)
TENA Jonas Stenholm
Niclas Hjelm
Staffan Linnaeus
Svante Granqvist
TBASA-FH
TBASA-GH
TBASA-IH
08:00 - 12:00 Re exam HF1006
HF1008
T2 (Jacobssonsalen)
T3 (Meitnersalen)
Armin Halilovic TIDAA1
TIELA1
TIMEL1
TITEH1-METL
TITEH1-TIDA
TITEH1-TIEL
08:00 - 12:00 Re exam HI1030 T61 TIDAA2
TITEH2-TIDA
08:00 - 12:00 Re exam AF1710
HS1721
W38
W42-43
TBYPH1
TIBYH1-A-C
TITEH1-TIBY
08:00 - 12:00 Re exam ID1212 Ka-208 Leif Lindbäck CINTE3
TCOMK3
TIDAB3-DPUB
TINNM1
TIVNM1-ITAK
TIVNM1-ITAR
TSEDM1-PVT
08:00 - 12:00 Re exam ID2202 Ka-204 CINTE3
TCOMK3
TEBSM1-INMV
TEBSM1-INPF
TEBSM2-INPF
TIDAB3-DPUB
TIDAB3-SAIN
TIVNM1-INSM
TIVNM1-INSY
08:00 - 12:00 Re exam IE1204-1205 Ka-205
Ka-301
Ka-303
Ka-304
Ka-308
CDATE3
CELTE1
08:00 - 12:00 Re exam IL2236 Ka-302 TEBSM1-INEL
TEBSM1-INPF
TIVNM2-INSY
08:00 - 13:00 Re exam KD2350 Q26 Torbjörn Pettersson TMMMM1
TMVTM1
08:00 - 12:00 Re exam KE2300 Q11 Göran Lindbergh TKEMM1
TMVTM2
08:00 - 12:00 Re exam KH0022 K2
K51
K53
TENA:2 Bengt-Erik Andersson
Christina Persson
Hanna Magnholt Ohlman
Rose Marie Hammar
Stephan Persson
TBASD1
08:00 - 12:00 Re exam KH1111 E35 TENB TIKED1
TITEH1-TIKE
08:00 - 12:00 Re exam ME1308 Q31
Q33
CINEK2-DKOI
CINEK2-EHUI
CINEK2-PFRI
CINEK2-TMAI
08:00 - 13:00 Re exam ME1314 Q34
Q36
CINEK1
08:00 - 12:00 Re exam ME2065 D34 Jannis Angelis TINEM1
08:00 - 11:00 Re exam MJ2429 Butter TEN A TAETM1
TIETM2-RENE
TIPUM1-IPUA
TSUEM2
08:00 - 12:00 Re exam ML0022 C36 (Övningssal) TBASE1
08:00 - 12:00 Re exam ML1211 C45 (Datorsal)
08:00 - 13:00 Re exam SF2863 L21-22
L52
V11
V21
CINEK3
TAEEM1-2
TDTNM1-2
TTMAM1-2
08:00 - 13:00 Re exam SF1602
SF1668
SF1673
SF2980
M23-24
M31-33
M35-38
CFATE1
CLGYM2-MAFY
CTFYS1
TDTNM2
TIEMM1-CSCJ
TIEMM1-EEAA
TIEMM1-FMIB
TIEMM1-HCIE
TIEMM1-HKPA
TIEMM1-IAVN
TIEMM1-IBTA
TIEMM1-IPIB
TIEMM1-MAIG
TIEMM1-MBIA
TIEMM1-MPUA
TIEMM1-OSYT
TIEMM1-PUET
TIEMM2-CSCJ
TIEMM2-EEAA
TIEMM2-FMIB
TIEMM2-HCIE
TIEMM2-HKPA
TIEMM2-IBTA
TIEMM2-IPIB
TIEMM2-MBIA
TIEMM2-MPUA
TIEMM2-OSYT
TMAKM1
TSVDK3
TTMAM1-2
08:00 - 13:00 Re exam SH1005
08:00 - 13:00 Re exam SH2103 FB55 Jonas Strandberg TMLEM1-2
TTFYM1-TFYB
08:00 - 13:00 Re exam SH2701 inställd Henryk Anglart TIETM1-NUEY
TNEEM1
08:00 - 13:00 Re exam SI2372 FD41 Edwin Langmann TTFYM1-TFYA
08:00 - 13:00 Re exam SK1115 V22-23
V32
COPEN1
08:00 - 20:00 Re exam 8XFUNKA D36 (Gamla styrelserummet)
D4448
L41-44
08:00 - 16:00 Re exam T65 (Elektroniklab) Joanna Selington
08:00 - 16:00 Re exam T67 Funka Joanna Selington
09:00 - 13:00 Re exam HN2017 T4 (Curiesalen) Block B & HN2010 TTAHM1
12:00 - 14:00 Written Exam C36 (Övningssal) förlängd skrivtid Kristina Jungland
14:00 - 18:00 Re exam AI1175 Helklass AI1175 B21 Han-Suck Song TFAFK1
TFOFK1
14:00 - 18:00 Re exam MF2007 Helklass MF2007 M31-32 Lei Feng TEBSM1-INSR
TFORM1
TIEMM1-MPUA
TIPUM1-IPUA
TIPUM1-IPUC
TSCRM1
TSCRM1-NCSS
TSCRM1-RASM
TSCRM2
TSCRM2-NCSS
TSCRM2-RASM
14:00 - 18:00 Re exam MG1024 Helklass MG1024 Q31 CDEPR3-FOR
CDEPR3-INE
CDEPR3-IPDC
CDEPR3-IPDE
CDEPR3-IPUA-B
CDEPR3-MRS
CDEPR3-PRM
CDEPR3-SUT
CDEPR3-TEMA-C
CMAST3-AEE
CMAST3-FOR
CMAST3-INE
CMAST3-IPDE
CMAST3-IPUA-C
CMAST3-MRS
CMAST3-MTH
CMAST3-NEE
CMAST3-PRM
CMAST3-SUE
CMAST3-SUT
CMAST3-TEMA-C
CMATD3-PRM
14:00 - 18:00 Re exam MH2100 Helklass MH2100 B22 TTMVM1-IMTA
TTMVM1-MDNA
14:00 - 17:00 Re exam MJ2241 Helklass MJ2241 Nenad Glodic TAEEM2-FLT
14:00 - 18:00 Re exam MJ2414 Helklass MJ2414 M235 Ten 1 Peter Hagström TMESM1
14:00 - 18:00 Re exam MJ2440 Helklass MJ2440 M33 TIEEM2
TMESM2
TSUEM2
14:00 - 18:00 Re exam MJ2480 Helklass MJ2480 M37 TAETM1
TIETM2-RENE
14:00 - 18:00 Re exam SG1140 Helklass SG1140 U21
U31
U41
U51
U61
Nicholas Apazidis CMAST2
CMAST2-INTF
CMAST2-INTS-T
14:00 - 18:00 Re exam ID1354 Ka-304 Leif Lindbäck CINTE3
TIDAB2
TIEDB3
TITEH2-TIDB
14:00 - 18:00 Re exam AF2510
AF2512
Egen sal TCAEM2
14:00 - 17:00 Re exam AG1819 M38 Milan Horemuz CSAMH3-GIT
14:00 - 16:00 Re exam AH1025 B25 CSAMH3-TTK
14:00 - 18:00 Re exam AL1106 B23 TIIPS1
14:00 - 18:00 Re exam BB2445 FB51 Adnane Achour TIMBM2
14:00 - 18:00 Re exam DD1418
DD2418
D34 CINEK3-DKOI
TCSCM2-CSCS
TCSCM2-CSDA
TMAIM1-2
14:00 - 18:00 Re exam EG2100 Q33 Mehrdad Ghandhari Alavijh TELPM1
TIETM1-SENS
TIETM1-SMCS
TSCRM1-ELEM
14:00 - 19:00 Re exam EI1240
EI1320
L51-52 Martin Norgren CTFYS3
14:00 - 19:00 Re exam EI2405 Q11 TEFRM1
TELPM2
14:00 - 19:00 Re exam EK1191 Q21 Även omtentamen för EK1190 CELTE3
14:00 - 18:00 Re exam HE1200 T61 TENA CMEDT1
14:00 - 18:00 Re exam HS1015 W38 TBYPH2
TIBYH3-ANL
TIBYH3-PBEO
14:00 - 18:00 Re exam ID1214 Anne Håkansson CINTE3
TCOMK3
TIDAB3-DDNB
TIDAB3-DPUB
14:00 - 18:00 Re exam IL2238 Ana Rusu TEBSM1-INEL
TEBSM1-INPF
TIVNM1-INSY
TNTEM2-NTEB
14:00 - 18:00 Re exam KF2110 K53 TMMMM1
TMMMM1-POTE
TMMMM2-POTE
14:00 - 18:00 Re exam ME2706
ME2720
L31
14:00 - 18:00 Re exam ML1203 C41 (Övningssal) Sten Wiedling TIMAS2
TIMAS2-SIEP
TIMAS2-SIOD
TIMAS2-SROB
TIMAS2-SSLA
TITEH2-TIMA
14:00 - 18:00 Re exam ML1608 C41 (Övningssal) Claes Hansson TIIPS2
14:00 - 17:00 Re exam SF1522
SF1545
V21-23 CDEPR1
CINEK2-DKOI
CINEK2-EHUI
CINEK2-PFRI
CINEK2-TMAI
14:00 - 19:00 Re exam SF2565
SF2743
V32 TCSCM1-2
TDTNM2
TMAKM1-2
TTMAM1
14:00 - 19:00 Re exam SK2500-2501 FD41 Anna Burvall TMLEM1-2
TTFYM1-TFYC
TTFYM1-TFYE
TTFYM2-TFYC
TTFYM2-TFYE
18:00 - 20:00 Written Exam C41 (Övningssal) Förlängd skrivtid Kristina Jungland
08:00 - 12:00 Re exam AI1145 Helklass AI1145 B22
B24
Anders Hellström
Carl-William Åström
Henry Muyingo
TFOFK2
08:00 - 12:00 Re exam AI1174 Helklass AI1174 B21 Jonny Flodin TFAFK3
08:00 - 12:00 Re exam MF2046 Helklass MF2046 U41 TIPDM1-IPDE
TTMVM2-IMTA
TTMVM2-MDNA
TTMVM2-SUMA
08:00 - 12:00 Re exam MH1004 Helklass MH1004 L51-52
M35
Anders Eliasson CMAST3
CMAST3-AEE
CMAST3-FOR
CMAST3-INE
CMAST3-IPDE
CMAST3-IPUA-C
CMAST3-MRS
CMAST3-MTH
CMAST3-NEE
CMAST3-PRM
CMAST3-SUE
CMAST3-SUT
CMAST3-TEMA-C
08:00 - 13:00 Re exam MJ1112 Helklass MJ1112 M33 TEN1 Hans Havtun CENMI2
CLGYM3-TEMI
08:00 - 13:00 Re exam MJ2434 Helklass MJ2434 Samer Sawalha TMESM2
TSUEM2
08:00 - 11:00 Re exam MJ2497 Helklass MJ2497 M263 TMESM1
08:00 - 13:00 Re exam SD2222 Helklass SD2222 Munin TFORM1-FORA
TIPUM1-IPUA
08:00 - 13:00 Re exam EQ2310 M37 TEBSM1-INEL
TEBSM1-INPF
TINNM1
TIVNM2-DMTE
TSCRM1-2
08:00 - 12:00 Re exam AE2801 D41 TEEGM1
TMHIM1
08:00 - 12:00 Re exam AF1714 W43 TIBYH3-ABYI
TIBYH3-FUIS
08:00 - 12:00 Re exam AL2195 L31 Cecilia Sundberg CENMI3-HSS
CENMI3-KEM
CENMI3-MES
CENMI3-MHI
CENMI3-RENE
CENMI3-SMCS
CENMI3-SUE
CENMI3-SUT
TSUTM2
08:00 - 12:00 Re exam BB2255
BB2472
FB52 Afshin Ahmadian TIMBM1-2
TMBIM1
08:00 - 13:00 Re exam DT1130 Q21 Jonas Beskow CDATE3
CMETE2
TCSCM1-CSCS
TCSCM2-CSCS
08:00 - 13:00 Re exam EI2435-2436 V22 Hans Edin TELPM1
TIELA3
TIETM1-SENS
08:00 - 12:00 Re exam HE1034
HE1037
T63 (Theorellsalen) Anders Cajander TIMEL2
TITEH2-METL
08:00 - 12:00 Re exam HF0025 T3 (Meitnersalen)
T53 (Hertzsalen)
T54 (Elmqvistsalen)
T55 (Brånemarksalen)
TENB Maria Shamoun
Staffan Linnaeus
Stefan Eriksson
TBASA-AV
TBASA-BV
08:00 - 12:00 Re exam HL1013 T61
08:00 - 13:00 Re exam HS1021 W42 TIBYH3-HUPK
08:00 - 12:00 Re exam ID2223 Ka-210 Amir Payberah TIVNM2-DAMO
TIVNM2-DASC
TMAIM1-2
TMLEM1-2
TSEDM2
TSEDM2-DASC
TSEDM2-PVT
08:00 - 12:00 Re exam IV1351 Ka-208
Ka-303
Ka-304
CINTE3
TIDAB2
08:00 - 12:00 Re exam KE2351 K53 TIKED3
TKEMM1
TMMMM2
TMVTM2
08:00 - 12:00 Re exam KH1251 W38 TIKED2
08:00 - 12:00 Re exam ME2029
ME2721
D33 TEINM2
08:00 - 13:00 Re exam MH1027 U21 CMATD2
08:00 - 12:00 Re exam MJ1508 E32 Daniel Franzen CENMI1
CLGYM2-TEMI
08:00 - 11:00 Re exam MJ2429 Butter TEN B TAETM1
TIETM2-RENE
TIPUM1-IPUA
TSUEM2
08:00 - 12:00 Re exam ML1000 Black Box
C33 (Övningssal)
C36 (Övningssal)
C41 (Övningssal)
TEN B LÄRGR1
TIIPS1
TIMAS1
TITEH1-TIMA
08:00 - 12:00 Re exam SF1629
SF1683
Q22
Q26
Q34
Q36
CLGYM2-MAFY
CLGYM2-TIKT
CLGYM3-MAFY
CMEDT1
CTFYS1-2
08:00 - 13:00 Re exam SF1634
SF1682
Q17
Q31
Q33
CFATE1-2
CMEDT3
08:00 - 13:00 Re exam SF2832 V21 TIEMM1-OSYT
TMAKM1
TSCRM1
TTMAM1
08:00 - 13:00 Re exam SH2306 FD41 TTFYM1-TFYB
TTFYM2-TFYB
08:00 - 13:00 Re exam SK2330 inställd TTFYM1-TFYC
08:00 - 13:00 Re exam SK2520 tentamen i FD41 Jerker Widengren TMLEM2
TTFYM1-TFYE
08:00 - 20:00 Re exam 8XFUNKA D36 (Gamla styrelserummet)
D4448
L41-44
08:00 - 14:00 Re exam T4 (Curiesalen) Joanna Selington
08:00 - 14:00 Re exam T67 Funka Joanna Selington
08:00 - 13:00 Written Exam SH2600-2601 inställd Waclaw Gudowski TIETM1-NUEY
TNEEM1
08:00 - 18:00 Written Exam T2 (Jacobssonsalen) Joanna Selington
10:00 - 12:00 Re exam HF1700 W37 Extra TENTA 1 Marina Arakelyan TBYPH1
11:00 - 18:00 Written Exam Ka-G301-303 Funka Sandra Nyström
12:00 - 14:00 Written Exam C33 (Övningssal) Förlängd skrivtid Kristina Jungland
13:00 - 19:00 Written Exam Projektrum 2-3 Joanna Selington
14:00 - 18:00 Re exam AG2927 Helklass AG2927 B23 Huaan Fan TTGTM2
14:00 - 18:00 Re exam AI2135 Helklass AI2135 B21 Åke Gunnelin TFOBM1
14:00 - 18:00 Re exam MG2130 Helklass MG2130 E51-52 TPRMM1
14:00 - 18:00 Re exam MH2040 Helklass MH2040 W38 TTMVM1-IMTA
TTMVM1-MDNA
TTMVM1-SUMA
14:00 - 17:00 Re exam MJ2411 Helklass MJ2411 M33 Omtentamen för KS 2 TEEEM2
TIEEM1
TIEMM1-EEAA
TIEMM1-HKPA
TIETM1-NUEY
TIETM1-RENE
TIETM1-SMCS
TMESM1
TNEEM1
TSUEM1
14:00 - 18:00 Re exam SD2411 Helklass SD2411 L51
V35
TAEEM1
TFORM1-2
TJVTM1
TMEGM1
TMRSM1-MRSA-B
TMRSM1-MRSD
14:00 - 18:00 Re exam SG1218 Helklass SG1218 U21
U31
Erik Lindborg CTFYS3
TTEMM1-TEMA
14:00 - 15:00 Re exam AF1732 343
W41 (Visualiseringssal)
Viktors Zilinskis TBYPH1
TIBYH1-A-C
TITEH1-TIBY
14:00 - 18:00 Re exam AF2002
AF2101
W37 TCAEM1
14:00 - 19:00 Re exam AF2023 L21-22 TCAEM2
14:00 - 18:00 Re exam AF2610 B25 TCAEM2
14:00 - 17:00 Re exam AI1527
AI1531
V11-12
V21
V33
CSAMH1
14:00 - 18:00 Re exam AK2030
AK2034
AK2036
AK2040
AK2050
V22-23
V32
W25
TAEEM1
TFORM2-FORA-B
TMLEM2
TMRSM2-MRSA-B
TMRSM2-MRSD
14:00 - 19:00 Re exam BB1200 FP21 John Löfblom CBIOT2
14:00 - 18:00 Re exam DD2488 D35 Philipp Haller TCSCM1-CSST
TCSCM2-CSST
14:00 - 18:00 Re exam HE1026 T53 (Hertzsalen)
T54 (Elmqvistsalen)
T63 (Theorellsalen)
TIDAA1
TIELA1
TIMEL1
TITEH1-METL
TITEH1-TIDA
TITEH1-TIEL
14:00 - 18:00 Re exam HI2002 T61 Ibrahim Orhan TIDAA3
TIELA3
14:00 - 18:00 Re exam ID1200
ID1206
Ka-204
Ka-205
Ka-208
Ka-210
Ka-301
Ka-303
Ka-304
Ka-308
CDATE3
CINTE3
TCOMK3
TIDAB3-DDNB
TIDAB3-DPUB
TIEDB3
14:00 - 18:00 Re exam ID2200
ID2206
IS1350
Samma lokaler som ID1200/06 CDATE3
CINTE3
TCOMK3
TIDAB3-DDNB
TIDAB3-DPUB
TIEDB3
14:00 - 19:00 Re exam KA1015 K53 Gunnar Henriksson CTKEM3
TIKED3
14:00 - 19:00 Re exam KE1140
KE1150
Q15
Q17
KE1140 (TEN2) och KE1150 (TENA) Göran Lindbergh CLGYM2-MAKE
CTKEM1
14:00 - 18:00 Re exam KF2130 D33 Ulrica Edlund TMMMM1
TMMMM1-POTE
TMVTM2
14:00 - 16:00 Re exam MF1061 Prosit CDEPR1
14:00 - 18:00 Re exam ML1114 C41 (Övningssal) TIMAS3-IEPS
14:00 - 18:00 Re exam ML1214 C41 (Övningssal) Sten Wiedling TIMAS3-IODS
14:00 - 19:00 Re exam SF2957 Q11 TDTNM2
TTMAM1
TTMAM2-SIDA
14:00 - 19:00 Re exam SH1009 skriver tillsammans med SH1012/1013 i FB52
14:00 - 19:00 Re exam SH1012-1013 FB52 CELTE2-3
CMAST3-NEE
CMATD3-INE
CMATD3-MMM
CMATD3-MRS
CMATD3-NEE
CMATD3-NTE
CMATD3-PRM
CMATD3-SUE
CMATD3-SUT
CMATD3-TEMB
CMATD3-TMV
14:00 - 19:00 Written Exam DD2423 L52
V34
Mårten Björkman TCSCM1-CSCS
TCSCM1-CSDA
TCSCM1-CSVG
TCSCM2-CSCS
TCSCM2-CSDA
TCSCM2-CSVG
TEBSM2-INPF
TEBSM2-INSR
TIEMM1-MAIG
TINNM1
TINNM1-MMB
TIVNM1-AUSM
TIVNM1-AUSY
TIVNM1-DMTE
TIVNM1-DMTK
TMAIM1-2
TMLEM1-2
TSCRM1-RASM
14:00 - 18:00 Written Exam DA2205 D32
D34
TMAIM1
15:00 - 16:00 Re exam W41 (Visualiseringssal) AF1732 Viktors Zilinskis
16:00 - 21:00 Re exam AF2130
AF213V
B26 TCAEM2
16:00 - 17:00 Re exam Prosit Omtentamen MF1061 Stefan Ståhlgren
08:00 - 12:00 Re exam AI2153 Helklass AI2153 D32 Fredrik Armerin
Han-Suck Song
Sigrid Katzler
Åke Gunnelin
TFOBM2
08:00 - 13:00 Re exam MJ2407 Helklass MJ2407 U21
U31
TEEEM2
TIEEM1
TIEMM1-EEAA
TIETM1-RENE
TSUEM1
08:00 - 12:00 Re exam SD2125 Helklass SD2125 Munin CFATE3
TIPUM1-IPUA
TTEMM1
TTEMM1-TEMC
TTEMM2-TEMB
08:00 - 12:00 Re exam SD2416 Helklass SD2416 Hugin TAEEM2-LKR
TFORM1-2
TMEGM1
TMEGM2-MEGE
TMRSM2-MRSA
08:00 - 13:00 Re exam EG2340 D35 Lennart Söder TELPM2
TIELA3
TIETM2-RENE
TITEH3-TIEL
08:00 - 13:00 Re exam EL2805 B21
B24
Alexandre Proutiere TSCRM1
TSCRM1-NCSS
TSCRM1-RASM
TSCRM1-SCTY
TSCRM2
TSCRM2-NCSS
TSCRM2-RASM
TSCRM2-SCTY
08:00 - 13:00 Re exam EQ1270 Q31 CELTE3
08:00 - 12:00 Re exam AH1023 L31 CSAMH3-MHI
CSAMH3-STP
08:00 - 12:00 Re exam BB1160 FB53 Torbjörn Gräslund CBIOT1
08:00 - 12:00 Re exam BB2410 FP21 Gunaratna Kuttuva Rajarao TNTEM2
TNTEM2-NTEA-C
08:00 - 13:00 Re exam BB2570 inställd TIMBM1-2
TMBIM2
08:00 - 13:00 Re exam DD1350-1351 Q33-34
Q36
Alf Thomas Sjöland
Johan Karlander
CDATE2
CINTE2-3
08:00 - 12:00 Re exam HF0025 T53 (Hertzsalen)
T54 (Elmqvistsalen)
T55 (Brånemarksalen)
TENA Maria Shamoun
Staffan Linnaeus
Svante Granqvist
TBASA-FH
TBASA-GH
TBASA-IH
08:00 - 13:00 Re exam HS1008 W38
W42-43
TIBYH2
TITEH3-TIBY
08:00 - 12:00 Re exam II1303 Ka-205 TCOMK2-3
TIEDB2
TITEH2-TIED
08:00 - 13:00 Re exam KE2130 K53 TIKED3
TKEMM1
08:00 - 12:00 Re exam KH0025 E51-52
K2
TENA:2 Abbas Jorjani
Christina Persson
Hanna Magnholt Ohlman
Ingemar Jerling
Stephan Persson
TBASD1
08:00 - 13:00 Re exam KH1120
KH1124
E35 KH1120 TEN1 och TEN2 TIKED1
TITEH1-TIKE
08:00 - 12:00 Re exam KH1324 K51 Catharina Silfverbrand Lindh TIKED3
08:00 - 12:00 Re exam ME1310 M32-33 TEN1 Hans Lööf CINEK3-DKOI
CINEK3-EHUI
CINEK3-PFRI
CINEK3-TMAI
08:00 - 12:00 Re exam ME2053 D42 TMLEM1-2
TPRMM1-2
08:00 - 13:00 Re exam MJ1401 V11 Rahmatollah Khodabandeh CDEPR3-FOR
CDEPR3-INE
CDEPR3-IPDC
CDEPR3-IPDE
CDEPR3-IPUA-B
CDEPR3-MRS
CDEPR3-SUE
CDEPR3-SUT
CDEPR3-TEMB-C
CENMI3-HSS
CENMI3-MES
CENMI3-RENE
CENMI3-SMCS
CENMI3-SUE
CENMI3-SUT
CINEK3-EHUI
CMAST3-AEE
CMAST3-FOR
CMAST3-INE
CMAST3-IPDE
CMAST3-IPUA-C
CMAST3-ITSY
CMAST3-MRS
CMAST3-MTH
CMAST3-NEE
CMAST3-PRM
CMAST3-SUE
CMAST3-SUT
CMAST3-TEMA-C
TIPUM1-IPUA
08:00 - 12:00 Re exam MJ2383 Butter TIEEM2
TMESM2
TSUEM2
08:00 - 12:00 Re exam ML1204 C33 (Övningssal) Jafar Mahmoudi TIIPS2
08:00 - 12:00 Re exam ML1206 C33 (Övningssal) Jafar Mahmoudi TIMAS2
TIMAS2-SIEP
TIMAS2-SIOD
TIMAS2-SROB
TIMAS2-SSLA
08:00 - 13:00 Re exam SF1910-1911
SF1917-1919
Q22
V01
V21-23
V32-35
CBIOT3
CENMI2
CINEK2-DKOI
CINEK2-EHUI
CINEK2-PFRI
CINEK2-TMAI
CLGYM3-MAFY
CLGYM3-TEMI
CLGYM3-TIKT
CMETE2
CSAMH2
08:00 - 12:00 Re exam SF2524 M38 TDTNM1-2
TTMAM2-COMA
08:00 - 13:00 Re exam SK1150 FB54-55 Jan Linnros CBIOT2
08:00 - 13:00 Re exam SK2800 examinator meddelar plats Fredrik Laurell TTFYM1-TFYC
TTFYM2-TFYC
08:00 - 20:00 Re exam 8XFUNKA D36 (Gamla styrelserummet)
D4448
L41-43
08:00 - 14:00 Re exam T61
T67
Funka Joanna Selington
08:00 - 13:00 Written Exam EQ2330 B23 TEBSM1-INPF
TIMTM1-VLM
TIMTM2-VLM
TINNM1
TINNM1-MMB
TIVNM2-DMTE
08:00 - 12:00 Written Exam ML0025 Black Box
C33 (Övningssal)
TENA:2 Monica Kemvall TBASE-A-B
TBTMS1
09:00 - 12:00 Re exam T1 (Emmy Rappesalen) F & D Ann-Britt Scherfors
09:00 - 12:00 Re exam T51 (Henri Dunantsalen) Patofys Ann-Britt Scherfors
09:00 - 12:00 Re exam T52 (Jean Pictetsalen) F&D T2 Gr c,d: Pf T2 Gr b: K&B Ann-Britt Scherfors
09:00 - 13:00 Re exam T6 3 moduler Ann-Britt Scherfors
10:00 - 12:00 Re exam KE1160 L51 Även KD1040 CLGYM3-MAKE
CTKEM2
12:00 - 14:00 Written Exam C33 (Övningssal) Förlängd skrivtid Kristina Jungland
14:00 - 18:00 Re exam AH2171 Helklass AH2171 L31 TFORM1-2
TTGTM1
14:00 - 18:00 Re exam AI1171 Helklass AI1171 B21 Andreas Fili TFAFK3
TFOFK3
14:00 - 17:00 Re exam AI1550 Helklass AI1550 B22
L21-22
TFAFK1
TFOFK1
14:00 - 18:00 Re exam EJ2410 Helklass EJ2410 D33 TFORM1-FORA
TFORM2-FORA
TIPUM1-IPUA
14:00 - 17:00 Re exam MF2104 Helklass MF2104 M38 TIPDM1-IPDC
14:00 - 18:00 Re exam MG2009 Helklass
MG2109 Helklass
MG2009
MG2109
M33 TPRMM2
14:00 - 18:00 Re exam MH2041 Helklass MH2041 B23 TTMVM1-IMTA
TTMVM1-MDNA
TTMVM1-SUMA
14:00 - 18:00 Re exam MJ2420 Helklass MJ2420 M37 TIETM2-RENE
TMESM2
TSUEM2
14:00 - 18:00 Re exam MJ2498 Helklass MJ2498 M263 OBS! 14-17:30. TMESM1
14:00 - 19:00 Re exam SE1010 Helklass SE1010 Q22
V23
V32
CFATE2
14:00 - 19:00 Re exam SE1010 Helklass SE1010 Q26
V33-35
CMAST2
CMAST2-INTF
CMAST2-INTS-T
14:00 - 19:00 Re exam SE1020 Helklass SE1020 V11-12
V21-22
CDEPR2
CMATD2
14:00 - 19:00 Re exam EJ2301 D32
E31-32
Hans-Peter Nee TELPM1
TIETM1-SENS
TIETM1-SMCS
TSCRM1-ELEM
TSCRM2-ELEM
14:00 - 18:00 Re exam ID2214 Ka-304 Henrik Boström TIVNM1-DASC
TIVNM1-DASE
14:00 - 19:00 Re exam SH2772 tentamen i FB54 TIETM1-NUEY
TNEEM2
14:00 - 18:00 Re exam AF1727 Skrivs med HS1733 sal W38 TIBYH3-FUIS
TIBYH3-PBEO
TITEH2-TIBY
14:00 - 18:00 Re exam AF2507 B25 TCAEM2
14:00 - 19:00 Re exam BB2280 inställd TCSCM1-CSSC
TCSCM2-CSSC
TDTNM2
TMVTM2
TTMAM1-2
14:00 - 18:00 Re exam DD2325 V01 Hossein Azizpour
14:00 - 18:00 Re exam EL2320 E35 John Folkesson TCSCM1-CSCS
TCSCM1-CSDA
TCSCM2-CSCS
TCSCM2-CSDA
TEBSM1-INSR
TIEMM1-MAIG
TMAIM1-2
TSCRM1-NCSS
TSCRM1-RASM
TSCRM2-NCSS
14:00 - 19:00 Re exam EQ1110 Q33
Q36
CDATE3
CELTE2
CINTE3
14:00 - 19:00 Re exam HF1013 Projektrum 1
T2 (Jacobssonsalen)
T3 (Meitnersalen)
T4 (Curiesalen)
Johnny Panrike TIDAA2
TITEH2-TIDA
14:00 - 18:00 Re exam HI1035 T61 Tomas Lind TIELA3
14:00 - 18:00 Re exam HL2035 U41 TAEEM2-LKR
TMLEM1-2
14:00 - 17:00 Re exam AF1722
HS1731
Skrivs med HS1733 sal W38 TBYPH1
14:00 - 18:00 Re exam HS1733 W38 TBYPH2
14:00 - 18:00 Re exam ID1018 Ka-205
Ka-208
Ka-210
CINTE1
TCOMK1
TIDAB1
TIEDB1
TINNM1
TITEH1-TIDB
TITEH1-TIED
14:00 - 18:00 Re exam ID2209 Ka-303 Mihhail Matskin TIDAB3-DPUB
TIVNM1-AUSM
TIVNM1-AUSY
TIVNM1-HCID
TIVNM1-HCIN
TIVNM2-DAMO
TSEDM1
TSEDM1-DASC
TSEDM1-PVT
14:00 - 18:00 Re exam IK2560 Inställd /Cancelled TCOMM1
TCOMM1-ITE
TCOMM1-SMK
TCOMM1-TRN
TIVNM1-ITAK
TIVNM1-ITAR
TIVNM2-HCID
14:00 - 18:00 Re exam IL2225 Ka-308 Ahmed Hemani TEBSM1-INEL
TEBSM1-INPF
TEBSM2-INMV
TEBSM2-INSR
TIELA3
TIVNM1-INSY
TIVNM2-INSY
14:00 - 20:00 Re exam KD2320 E34 Zoltan Szabo TIMBM2
TMBIM2
TMMMM1
TMVTM1
14:00 - 19:00 Re exam KE1160 L51 Även KD1040 CLGYM3-MAKE
CTKEM2
14:00 - 19:00 Re exam KF1165 K51
K53
Ulrica Edlund CTKEM3
TIKED3
14:00 - 18:00 Re exam ME2703
14:00 - 18:00 Re exam MF2018 M32 Sergei Glavatskih TIPUM1-IPUA-B
14:00 - 17:00 Re exam MJ2482 Butter TAETM1
14:00 - 19:00 Re exam ML1018 C36 (Övningssal)
C41 (Övningssal)
Oswald Fogelklou CMAST2-ITSY
14:00 - 18:00 Re exam ML1501 C41 (Övningssal) CITEH1
14:00 - 19:00 Re exam SF1681 Q15
Q17
CLGYM2-MAFY
CTFYS2
14:00 - 19:00 Re exam SF1811 Q11
Q13
Q34
CINEK3-TMAI
CTFYS3
TMAIM1-2
TSCRM1-2
TTMAM1-2
14:00 - 19:00 Re exam SI2371 tentamen i FB54 TTFYM1-TFYA-B
14:00 - 19:00 Re exam SK2531 FB54 TTFYM1-TFYE
14:00 - 18:00 Written Exam HE1037 T63 (Theorellsalen) Anders Cajander TIMEL2
TITEH2-METL
15:00 - 21:00 Re exam 344 AF1730 Hanna Notsten
17:00 - 21:00 Re exam AF1730 343
19:00 - 21:00 Written Exam C41 (Övningssal) Kristina Jungland
08:00 - 12:00 Re exam AF1006 Helklass AF1006 B25-26 Anders Ansell
Håkan Hansson
John Leander
CSAMH3-BBP
CSAMH3-MHI
08:00 - 12:00 Re exam AI1146 Helklass AI1146 B24 Agnieszka Zalejska Jonsson
Anna Kadefors
Christina Gustafsson
Henry Muyingo
Kerstin Annadotter
Nils Brown
Olli Kytömäki
CSAMH3-FEFJ
08:00 - 13:00 Re exam AI1512 Helklass AI1512 D32 TFOFK2
08:00 - 12:00 Re exam AI1522 Helklass AI1522 B22 TFAFK3
08:00 - 13:00 Re exam AI1520 Helklass
AI1525 Helklass
AI1520
AI1525
E51-53 CENMI3-HSS
CENMI3-KEM
CENMI3-MES
CENMI3-MHI
CENMI3-RENE
CENMI3-SMCS
CENMI3-SUE
CENMI3-SUT
CSAMH2
TFAFK2
08:00 - 13:00 Re exam AI2507 Helklass AI2507 D34 Peter Ekbäck TFOBM1
08:00 - 13:00 Re exam DD1368 Helklass DD1368 E31-32 Dena Hussain CDATE2
CLGYM3-TIKT
08:00 - 13:00 Re exam EF2245 Helklass EF2245 TAEEM2-RMD
TEFRM1
TELFM1
08:00 - 13:00 Re exam MH2032 Helklass
MH2050 Helklass
MH2032
MH2050
B21 CMATD3-INE
CMATD3-MMM
CMATD3-MRS
CMATD3-NEE
CMATD3-NTE
CMATD3-PRM
CMATD3-SUE
CMATD3-TEMB
CMATD3-TMV
TTMVM1-MDNA
TTMVM1-SUMA
08:00 - 13:00 Re exam MJ2405 Helklass MJ2405 Glader Miroslav Petrov TEEEM2
TIEEM1
TIEMM1-HKPA
TIETM1-NUEY
TIETM1-RENE
TMESM2
TSUEM1
08:00 - 13:00 Re exam SD1116 Helklass SD1116 E33
V11
V21
Ulf Carlsson CDEPR2
CMAST3-AEE
CMAST3-FOR
CMAST3-INE
CMAST3-IPDE
CMAST3-IPUA-C
CMAST3-MRS
CMAST3-MTH
CMAST3-NEE
CMAST3-PRM
CMAST3-SUE
CMAST3-SUT
CMAST3-TEMA-C
TTEMM1-TEMC
08:00 - 13:00 Re exam SD2307 Helklass SD2307 Hugin TFORM1-FORB
TJVTM1
08:00 - 13:00 Re exam SE2132 Helklass SE2132 D35
D41
TTEMM1
TTEMM1-TEMB
TTEMM2
TTEMM2-TEMA
TTEMM2-TEMC
08:00 - 13:00 Re exam AF1734 U21
U31
U41
U51
U61
TIBYH1-A-C
TITEH1-TIBY
08:00 - 12:00 Re exam AH2178 L31 TTGTM2
08:00 - 13:00 Re exam BB1300 FB51-52 CBIOT3
08:00 - 12:00 Re exam BB2010 FD41 Anna Ohlsson TIKED3
TMBIM2
08:00 - 11:00 Re exam DA2210 Q31 Johan Karlander TCSCM1
TIEMM2-CSCJ
08:00 - 12:00 Re exam EJ2201 M37 TELPM1
TIETM1-SENS
TIETM1-SMCS
TIETM2-SMCS
TSCRM1-ELEM
TSCRM2-ELEM
08:00 - 13:00 Re exam EQ2300 Q24 TEBSM1-INPF
TINNM1
TINNM1-COE
TINNM1-INF
TINNM1-MMB
TIVNM2-DMTE
TSCRM1-RASM
TSCRM1-SCTY
TSCRM2-RASM
TSCRM2-SCTY
08:00 - 13:00 Re exam HE1201 T53 (Hertzsalen)
T54 (Elmqvistsalen)
Peter Sillén CMEDT2
TIMEL2
08:00 - 12:00 Re exam HF0024 T55 (Brånemarksalen)
T63 (Theorellsalen)
TENB Niclas Hjelm
Staffan Linnaeus
Svante Granqvist
TBASA-AV
TBASA-BV
08:00 - 12:00 Re exam HM1021 C33 (Övningssal) TENA TIMAS3-IEPS
08:00 - 13:00 Re exam HS1003 Skrivs med HS1014 sal W25 TIBYH1
TITEH1-TIBY
08:00 - 13:00 Re exam HS1014 W25 TIBYH3-ANL
TIBYH3-HUPK
08:00 - 12:00 Re exam IC2005 Ka-301 TIDAB3-DPUB
TIDAB3-SAIN
TIVNM1-HCID
TIVNM1-HCIN
08:00 - 13:00 Re exam ID2222 Ka-301 Vladimir Vlassov TIVNM2-DAMO
TIVNM2-DASC
TMAIM1-2
TMLEM1-2
TSEDM2
TSEDM2-DASC
TSEDM2-PVT
08:00 - 13:00 Re exam IE1202 Ka-301 Saul Rodriguez Duenas CINTE3
TIEDB2
TITEH2-TIED
08:00 - 13:00 Re exam KD2170 K51 TMMMM2
TMVTM2
08:00 - 12:00 Re exam MJ2659 M35-36 TSUTM1
08:00 - 12:00 Re exam ML1200 Black Box Bertil Wanner TIMAS1
TITEH1-TIMA
08:00 - 12:00 Re exam ML1603 Black Box
C33 (Övningssal)
Bertil Wanner TIIPS1
08:00 - 12:00 Re exam ML1609 C33 (Övningssal) TENA TIIPS2
08:00 - 13:00 Re exam SF1604
SF1672
M23-24
M32-33
CDATE1
CTFYS1
08:00 - 11:00 Re exam SF1624
SF1667
SF1675
SF1684
D42
L21-22
L51-52
M1
Q1
Q11
Q13
Q15
Q17
Q21-22
Q26
Q33-34
Q36
V01
V1-2
V12
V22-23
V32-35
W42-43
CBIOT2
CDATE1
CDEPR1
CELTE1
CENMI1
CFATE1
CINEK1
CINTE1
CITEH1
CLGYM2-MAKE
CLGYM2-TEMI
CLGYM2-TIKT
CMAST1
CMATD1
CMEDT1
CMETE1
COPEN1
CSAMH1
CTKEM1
TCOMK1
08:00 - 13:00 Re exam SF2720 D33 Danijela Damjanovic
Kristian Bjerklöv
Maria Saprykina
TMAKM1-2
08:00 - 13:00 Re exam SH2706 inställd Henryk Anglart TNEEM1
08:00 - 13:00 Re exam SK2513 FP21 TTFYM1-TFYE
TTFYM2-TFYE
08:00 - 13:00 Re exam SK2753
SK2901
FB54 TNTEM1
TNTEM1-NTEA-B
08:00 - 20:00 Re exam 8XFUNKA D36 (Gamla styrelserummet)
D4448
L41-44
08:00 - 16:00 Re exam T61 Joanna Selington
08:00 - 14:00 Re exam T67 Funka Joanna Selington
09:00 - 11:00 Written Exam T5 Elina Scheers-Andersson
09:00 - 11:00 Written Exam T51 (Henri Dunantsalen) Elina Scheers-Andersson
09:00 - 11:00 Written Exam T52 (Jean Pictetsalen) Elina Scheers-Andersson
09:00 - 12:00 Written Exam T6 Elina Scheers-Andersson
10:00 - 12:00 Re exam HF1700 W37 Extra TENTA 2 Marina Arakelyan TBYPH1
12:00 - 14:00 Written Exam C33 (Övningssal) Kristina Jungland
14:00 - 18:00 Re exam AG2926 Helklass AG1817
AG2926
L21 CSAMH3-GIT
TTGTM1
14:00 - 18:00 Re exam HM1025 Helklass HM1025 U21 CDEPR3-FOR
CDEPR3-INE
CDEPR3-IPDC
CDEPR3-IPDE
CDEPR3-IPUA-B
CDEPR3-MRS
CDEPR3-SUT
CDEPR3-TEMA-C
14:00 - 18:00 Re exam ME2097 Helklass ME2097 Q15
14:00 - 18:00 Re exam MG2032 Helklass MG2032 M37 TPRMM1
14:00 - 17:00 Re exam MJ2475 Helklass MJ2475 M23 Semida Silveira TIEEM2
TSUEM2
14:00 - 16:00 Re exam MJ2499 Helklass MJ2499 M263 TMESM1
14:00 - 18:00 Re exam HH1801 T67 TITEH1
14:00 - 16:00 Re exam DD2350 E1 Viggo Kann CDATE3
CINTE3
TIEMM1-PUET
14:00 - 18:00 Re exam EG2200 B22 Mikael Amelin TELPM1
TIETM1-SENS
14:00 - 19:00 Re exam EJ1200 Q22
Q36
CELTE3
CENMI3-ELP
CENMI3-HSS
CENMI3-KEM
CENMI3-MES
CENMI3-MHI
CENMI3-RENE
CENMI3-SENS
CENMI3-SMCS
CENMI3-SUE
CENMI3-SUT
14:00 - 18:00 Re exam EP2500 Panagiotis Papadimitratos TCOMM2-ITE
TCOMM2-SMK
TCOMM2-TRN
TCSCM1-CSST
TCSCM2-CSST
TEBSM1-INMV
TEBSM1-INPF
TINNM1
TINNM1-NWS
TIVNM1-ITAK
TIVNM1-ITAR
TSCRM1-NCSS
TSCRM2-NCSS
14:00 - 18:00 Re exam HN2017 T53 (Hertzsalen) Block A & HN2009 TTAHM1
14:00 - 19:00 Re exam IF1613
SK1118
D41-42 Urban Westergren CINTE2
TCOMK2
TIEDB3
14:00 - 18:00 Re exam IK2206 Ka-204
Ka-208
CINTE3
TCOMK3
TCOMM1
TCOMM1-ITE
TCOMM1-SMK
TCOMM1-TRN
TIDAB3-DDNB
TIVNM2-ITAK
TSEDM1
TSEDM1-DASC
TSEDM1-PVT
TSEDM2
TSEDM2-DASC
TSEDM2-PVT
14:00 - 20:00 Re exam KH1231 M31
M36
TEN2 Sara Thyberg Naumann TIKED2
TITEH2-TIKE
14:00 - 19:00 Re exam SF1536
SF2520
Q11
Q34
CTFYS3
TSVDK3
TTMAM1
14:00 - 19:00 Re exam SH1014 FB53-55 CLGYM3-MAFY
CTFYS2
14:00 - 19:00 Re exam SK2711 munta Vladislav Korenivski TTFYM1-TFYA-E
TTFYM2-TFYA-E
00:00 - 00:00 Långfredag
00:00 - 00:00 Påskafton
00:00 - 00:00 Påskdagen
 
Info
Hide reservations Link to this page Graphical