Subscribe
 
Goto previous week
w2  
Goto next week

Time Activity Group Tillfälleskod/kurskod Room Info Person Programme/class
08:00 - 13:00 Re exam EL1120 Omtenta för EL1110 och EL1120. Skriver i samma salar som EL1010.
08:00 - 11:00 Re exam SF1625 COPEN1
08:00 - 12:00 Written Exam AE2801 Helklass AE2801 D1 TEEGM1
TMHIM1
08:00 - 17:00 Written Exam AG2806 Helklass AG2806 Hemtenta Nicolas Francart
Nils Brown
TCAEM2
THSSM1
TIETM2-SMCS
08:00 - 12:00 Written Exam AH1023 Helklass AH1023 Q1 Daniel Jonsson CSAMH3-MHI
CSAMH3-STP
08:00 - 13:00 Written Exam AH2307 Helklass AH2307 L1 TFORM1-2
TTGTM1
08:00 - 13:00 Written Exam DD1368 Helklass DD1368 M1-3
M31-33
M35-36
M38
Dena Hussain CDATE2
CLGYM3-TIKT
08:00 - 13:00 Written Exam EF2245 Helklass EF2245 Sal B3 tillsammans med EI2402 Tomas Karlsson TAEEM2-RMD
TEFRM1
TELFM1
08:00 - 13:00 Written Exam EL1010 Helklass EL1010 D32-35
E1
E32-36
E52-53
CDEPR3-AEE
CDEPR3-FOR
CDEPR3-INE
CDEPR3-IPDE
CDEPR3-IPUA-C
CDEPR3-MRS
CDEPR3-SUT
CDEPR3-TEMA-C
CFATE3
CINEK3-PFRI
CMAST3-AEE
CMAST3-FOR
CMAST3-INE
CMAST3-IPDE
CMAST3-IPUA-C
CMAST3-MRS
CMAST3-MTH
CMAST3-NEE
CMAST3-PRM
CMAST3-SUE
CMAST3-SUT
CMAST3-TEMA-C
CMEDT3
TIPUM1-IPUA
TIVNM1-AUSM
TIVNM1-AUSY
TSCRM1
08:00 - 12:00 Written Exam KH1251 Helklass KH1251 K2
K51
K53
TEN1 Nihad Subasic TIKED2
08:00 - 13:00 Written Exam MH2050 Helklass MH2050 U51
U61
CMATD3-INE
CMATD3-MMM
CMATD3-MRS
CMATD3-NEE
CMATD3-NTE
CMATD3-PRM
CMATD3-SUE
CMATD3-TEMB
CMATD3-TMV
08:00 - 12:00 Written Exam BB2445 FB53 Adnane Achour TIMBM2
08:00 - 13:00 Written Exam EI2402 B3 Daniel Månsson TEFRM1
TELFM1-2
TELPM2
08:00 - 12:00 Written Exam HE1200 T61
T63 (Theorellsalen)
Elias Said CMEDT1
08:00 - 12:00 Written Exam HL1013 T4 (Curiesalen)
T67
Hamed Hamid Muhammed TIMEL3
08:00 - 12:00 Written Exam HS1015 W25
W37-38
Thomas Johansson TBYPH2
TIBYH3-ANL
TIBYH3-PBEO
08:00 - 12:00 Written Exam ID1212 Ka-301
Ka-303
Ka-304
Leif Lindbäck CINTE3
TCOMK3
TIDAB3-DPUB
TINNM1
TIVNM1-ITAK
TIVNM1-ITAR
TSEDM1-PVT
08:00 - 12:00 Written Exam ID2214 Ka-205
Ka-208
Henrik Boström TIVNM1-DASC
TIVNM1-DASE
08:00 - 12:00 Written Exam ME2092 U41 TEILM1
TMMTM1-2
08:00 - 13:00 Written Exam ML1018 C36 (Övningssal)
C37 (Övningssal)
Oswald Fogelklou CMAST2-ITSY
08:00 - 12:00 Written Exam ML1204 Black Box
C38 (Övningssal)
Jafar Mahmoudi TIMAS2
08:00 - 12:00 Written Exam ML1206 Black Box
C38 (Övningssal)
Jafar Mahmoudi TIIPS2
08:00 - 11:00 Written Exam SF1625 D41-42
FA31-32
FB42
FB51
FB54-55
FD41
FP21-22
L31
M37
08:00 - 11:00 Written Exam SF1625 L21-22
L41-44
L51-52
Q11
Q13
Q15
Q17
Q21-22
Q24
Q26
Q31
Q33-34
Q36
V01
V11-12
V21-23
V32-35
CBIOT1
CDEPR1
CELTE1
CENMI1
CINEK1
CMAST1
CMATD1
CSAMH1
CTKEM1
08:00 - 13:00 Written Exam SF2957 E31
E51
TDTNM2
TTMAM1
TTMAM2-SIDA
08:00 - 13:00 Written Exam SK2901 M23-24 TNTEM1
TNTEM1-NTEA-B
08:00 - 14:00 Written Exam 8XFUNKA B1-2
08:00 - 20:00 Written Exam 8XFUNKA B21-22
D36 (Gamla styrelserummet)
D4448
Grupprum 1-11
12:00 - 15:00 Written Exam C38 (Övningssal) Kristina Jungland
13:00 - 16:00 Written Exam C37 (Övningssal) Kristina Jungland
14:00 - 18:00 Written Exam AF1402 Helklass AF1402 L21-22
L41-42
CSAMH3-BBP
14:00 - 18:00 Written Exam AF2101 Helklass AF2101 Q1
Q22
Q24
Q26
TCAEM1
14:00 - 18:00 Written Exam AF2507 Helklass
AF2512 Helklass
AF2507
AF2512
M36-37 TCAEM1-2
TIETM2-SMCS
14:00 - 18:00 Written Exam AH2171 Helklass AH2171 U41 TFORM1-2
TTGTM1
14:00 - 18:00 Written Exam AI1171 Helklass AI1171 M31-33
M35
M38
Andreas Fili TFAFK3
TFOFK3
14:00 - 18:00 Written Exam AI2135 Helklass AI2135 E31
E34-36
Åke Gunnelin TFOBM1
14:00 - 18:00 Written Exam AL2195 Helklass AL2195 Q11
Q13
Cecilia Sundberg CENMI3-HSS
CENMI3-KEM
CENMI3-MES
CENMI3-MHI
CENMI3-RENE
CENMI3-SMCS
CENMI3-SUE
CENMI3-SUT
TSUTM2
14:00 - 18:00 Written Exam DH1609 Helklass DH1609 V12
W41 (Visualiseringssal)
W42
Leif Dahlberg CMETE1
14:00 - 18:00 Written Exam HL2035 Helklass HL2035 U21
U31
TAEEM2-LKR
TMLEM1-2
14:00 - 19:00 Written Exam KA1015 Helklass KA1015 Q15
Q17
Q21
Gunnar Henriksson CTKEM3
TIKED3
14:00 - 17:00 Written Exam MJ2429 Helklass MJ2429 Butter
Glader
Kloker
Jens Fridh TAETM1
TIETM2-RENE
TIPUM1-IPUA
TSUEM2
14:00 - 18:00 Written Exam ML1000 Helklass ML1000 Black Box
C1
C2 (Hörsal)
C36 (Övningssal)
C41 (Övningssal)
C43 (Övningssal)
C44 (Övningssal)
Monica Kemvall
Per Ahlén
TIIPS1
TIMAS1
TITEH1-TIMA
14:00 - 17:00 Written Exam AF1722
HS1731
W37-38 Magnus Helgesson TBYPH1
14:00 - 18:00 Written Exam DD1418
DD2418
E51-53
U1
U51
U61
Johan Boye CINEK3-DKOI
TCSCM2-CSCS
TCSCM2-CSDA
TMAIM1-2
14:00 - 19:00 Written Exam DT1130 Q33-34
Q36
Jonas Beskow CDATE3
CMETE2
TCSCM1-CSCS
TCSCM2-CSCS
14:00 - 18:00 Written Exam EG2200 Q31 Mikael Amelin TELPM1
TIETM1-SENS
14:00 - 18:00 Written Exam EP2500 E32-33 Panagiotis Papadimitratos TCOMM2-ITE
TCOMM2-SMK
TCOMM2-TRN
TCSCM1-CSST
TCSCM2-CSST
TEBSM1-INMV
TEBSM1-INPF
TINNM1
TINNM1-NWS
TIVNM1-ITAK
TIVNM1-ITAR
TSCRM1-NCSS
TSCRM2-NCSS
14:00 - 19:00 Written Exam HE1030 T53 (Hertzsalen)
T54 (Elmqvistsalen)
T61
Elias Said TIELA2
TIMEL2
TITEH2-METL
TITEH2-TIEL
14:00 - 18:00 Written Exam ID2209 Ka-205
Ka-301
Mihhail Matskin TIDAB3-DPUB
TIVNM1-AUSM
TIVNM1-AUSY
TIVNM1-HCID
TIVNM1-HCIN
TIVNM2-DAMO
TSEDM1
TSEDM1-DASC
TSEDM1-PVT
14:00 - 19:00 Written Exam KD2170 K51 TMMMM2
TMVTM2
14:00 - 18:00 Written Exam ME2065 D32-35
D41-42
Jannis Angelis TINEM1
14:00 - 19:00 Written Exam SF2863 L43
V01
V11
V21-23
V32-35
CINEK3-TMAI
TAEEM1
TDTNM2
TMAKM1-2
TTMAM1
TTMAM1-OPSA
TTMAM2
TTMAM2-OPSA
14:00 - 19:00 Written Exam SK2520 FB55 Jerker Widengren TMLEM2
TTFYM1-TFYE
18:00 - 20:00 Written Exam C41 (Övningssal) Kristina Jungland
08:00 - 13:00 Re exam SF1634 Q24
V3
08:00 - 17:00 Written Exam AG2806 Helklass AG2806 Hemtenta Nicolas Francart
Nils Brown
TCAEM2
THSSM1
TIETM2-SMCS
08:00 - 12:00 Written Exam AH2178 Helklass AH2178 D2
L31
TTGTM2
08:00 - 12:00 Written Exam KH1111 Helklass KH1111 U21
U31
TENB + TEN1 för ant H15 Abbas Jorjani TIKED1
TITEH1-TIKE
08:00 - 13:00 Written Exam MF2010 Helklass MF2010 F2 TIPUM1-IPUA-B
08:00 - 13:00 Written Exam MH1027 Helklass MH1027 B21-23 CMATD2
08:00 - 13:00 Written Exam SD1116 Helklass SD1116 M31-33
M35-36
Ulf Carlsson CDEPR2
CMAST3-AEE
CMAST3-FOR
CMAST3-INE
CMAST3-IPDE
CMAST3-IPUA-C
CMAST3-MRS
CMAST3-MTH
CMAST3-NEE
CMAST3-PRM
CMAST3-SUE
CMAST3-SUT
CMAST3-TEMA-C
TTEMM1-TEMC
08:00 - 13:00 Written Exam SE2126 Helklass SE2126 E1 TMLEM1-2
TTEMM1
TTEMM1-TEMB
TTEMM2
TTEMM2-TEMA
TTEMM2-TEMC
08:00 - 13:00 Written Exam SF1682 Helklass SF1682 B1-3
M1-3
CFATE2
CMEDT3
08:00 - 12:00 Written Exam BB2410 FA32 Gunaratna Kuttuva Rajarao TNTEM2
TNTEM2-NTEA-B
08:00 - 12:00 Written Exam BB2441 FB51
FB53-54
TDTNM2
TIMBM1
TMBIM1
TTMAM1-2
08:00 - 13:00 Written Exam EJ1200 D33
D35
D41-42
H1
CELTE3
CENMI3-ELP
CENMI3-HSS
CENMI3-KEM
CENMI3-MES
CENMI3-MHI
CENMI3-RENE
CENMI3-SENS
CENMI3-SMCS
CENMI3-SUE
CENMI3-SUT
08:00 - 13:00 Written Exam EJ2301 D1
D3
D32
D34
Hans-Peter Nee TELPM1
TIETM1-SENS
TIETM1-SMCS
TSCRM1-ELEM
TSCRM2-ELEM
08:00 - 13:00 Written Exam EL2805 L1
Q1-2
V1-2
Alexandre Proutiere TSCRM1
TSCRM1-NCSS
TSCRM1-RASM
TSCRM1-SCTY
TSCRM2
TSCRM2-NCSS
TSCRM2-RASM
TSCRM2-SCTY
08:00 - 12:00 Written Exam HF0022 T2 (Jacobssonsalen)
T3 (Meitnersalen)
T53 (Hertzsalen)
T54 (Elmqvistsalen)
T55 (Brånemarksalen)
T61
TENA Jonas Stenholm
Niclas Hjelm
Staffan Linnaeus
Svante Granqvist
TBASA-FH
TBASA-GH
TBASA-IH
08:00 - 12:00 Written Exam HI2002 T63 (Theorellsalen) Ibrahim Orhan TIDAA3
TIELA3
08:00 - 13:00 Written Exam HS1021 W42-43 Reza Forouzesh-Asl
Thomas Roth
TIBYH3-HUPK
08:00 - 13:00 Written Exam IE1202 Ka-301 Saul Rodriguez Duenas CINTE3
TIEDB2
TITEH2-TIED
08:00 - 12:00 Written Exam KH0022 E31-36
E51-53
K51
TENA:1 Bengt-Erik Andersson
Christina Persson
Hanna Magnholt Ohlman
Rose Marie Hammar
Stephan Persson
TBASD1
08:00 - 10:00 Written Exam ME2069 U1 TEILM1
TINEM2
TMMTM1-2
08:00 - 12:00 Written Exam MJ2659 U41
U51
TSUTM1
08:00 - 12:00 Written Exam ML0022 Black Box
C36 (Övningssal)
Per Ahlén TBASE-A-B
08:00 - 09:00 Written Exam SF1625 012:004
08:00 - 13:00 Written Exam SF1910 E2-3
V01
V12
V21-23
V32-35
CLGYM3-TEMI
CSAMH2
08:00 - 13:00 Written Exam SF1911 Q34
Q36
CBIOT3
08:00 - 13:00 Written Exam SF1917 Q22
Q26
Q31
Q33
CENMI2
08:00 - 13:00 Written Exam SF1918 L21-22
L51-52
Q11
Q13
V11
CINEK2
CINEK2-DKOI
CINEK2-EHUI
CINEK2-PFRI
CINEK2-TMAI
08:00 - 13:00 Written Exam SF1919 Q15
Q17
Q21
CMETE2
08:00 - 13:00 Written Exam SF2720 M37 Danijela Damjanovic
Kristian Bjerklöv
Maria Saprykina
TMAKM1-2
08:00 - 13:00 Written Exam SH2103 FB55
FD41
Jonas Strandberg TMLEM1-2
TTFYM1-TFYB
08:00 - 20:00 Written Exam 8XFUNKA D36 (Gamla styrelserummet)
D4448
Grupprum 1-11
K1
L41-44
08:00 - 14:00 Written Exam T67 Funka Joanna Selington
10:00 - 12:00 Written Exam KE1160 F1 (Alfvénsalen) CLGYM3-MAKE
CTKEM2
12:00 - 14:00 Written Exam C36 (Övningssal) Kristina Jungland
14:00 - 18:00 Re exam AF1710
HS1721
Samma lokaler som AF1732 TBYPH1
TIBYH1-A-C
TITEH1-TIBY
14:00 - 18:00 Written Exam AI1146 Helklass AI1146 B21
B23-24
Agnieszka Zalejska Jonsson
Anna Kadefors
Christina Gustafsson
Henry Muyingo
Kerstin Annadotter
Nils Brown
Olli Kytömäki
CSAMH3-FEFJ
14:00 - 18:00 Written Exam AI1175 Helklass AI1175 Q11
Q13
Q15
Q17
Q21
Han-Suck Song TFAFK1
TFOFK1
14:00 - 19:00 Written Exam AI2507 Helklass AI2507 V01 Peter Ekbäck TFOBM1
14:00 - 18:00 Written Exam ME2097 Helklass ME2097 B1-2
B22
Mohammad Akhbari
14:00 - 18:00 Written Exam MF1016 Helklass MF1016 B3
FB54
FD5
FR4
M1
M23-24
M31-33
CDEPR3
CDEPR3-AEE
CDEPR3-FOR
CDEPR3-INE
CDEPR3-IPDC
CDEPR3-IPDE
CDEPR3-IPUA-C
CDEPR3-MRS
CDEPR3-PRM
CDEPR3-SUE
CDEPR3-SUT
CDEPR3-TEMA-C
14:00 - 15:00 Written Exam MF1023 Helklass MF1023 M35
14:00 - 16:00 Written Exam MF1061 Helklass MF1061 Butter
Christopher
Glader
Kloker
Prosit
Toker
Trötter
CDEPR1
14:00 - 18:00 Written Exam MF2007 Helklass MF2007 D32
D34-35
D41
Lei Feng TEBSM1-INSR
TFORM1
TIEMM1-MPUA
TIPUM1-IPUA
TIPUM1-IPUC
TSCRM1
TSCRM1-NCSS
TSCRM1-RASM
TSCRM2
TSCRM2-NCSS
TSCRM2-RASM
14:00 - 18:00 Written Exam MH2040 Helklass MH2040 V33
V35
TTMVM1-IMTA
TTMVM1-MDNA
TTMVM1-SUMA
14:00 - 18:00 Written Exam MJ2383 Helklass MJ2383 Bure
Faggot
TIEEM2
TMESM2
TSUEM2
14:00 - 18:00 Written Exam ML1114 Helklass ML1114 C2 (Hörsal)
C41 (Övningssal)
TIMAS3-IEPS
14:00 - 19:00 Written Exam AF1732 343
W37-38
W41 (Visualiseringssal)
W42-43
W50
TEN A TBYPH1
TIBYH1-A-C
TITEH1-TIBY
14:00 - 17:00 Written Exam DA2210 Johan Karlander TCSCM1
TIEMM2-CSCJ
14:00 - 18:00 Written Exam DD2325 V22 Iolanda Dos Santos Carvalho Leite
14:00 - 19:00 Written Exam EI1320 L21-22
L31
L51-52
V32
V34
Martin Norgren CTFYS3
14:00 - 19:00 Written Exam EI2439 E34 Nathaniel Taylor TELPM2
14:00 - 19:00 Written Exam EQ1110 Q22
Q24
Q34
Q36
CDATE3
CELTE2
CINTE3
14:00 - 19:00 Written Exam EQ2330 M2
M38
TEBSM1-INPF
TIMTM1-VLM
TIMTM2-VLM
TINNM1
TINNM1-MMB
TIVNM2-DMTE
14:00 - 18:00 Written Exam HE1201 T53 (Hertzsalen)
T54 (Elmqvistsalen)
T55 (Brånemarksalen)
Peter Sillén CMEDT2
TIMEL2
14:00 - 18:00 Written Exam HF1006
HF1008
T3 (Meitnersalen)
T4 (Curiesalen)
T61
T63 (Theorellsalen)
T67
TEN 2 Armin Halilovic
Maria Shamoun
TIDAA1
TIELA1
TIMEL1
TITEH1-METL
TITEH1-TIDA
TITEH1-TIEL
14:00 - 18:00 Written Exam ID1214 Ka-208
Ka-308
Anne Håkansson CINTE3
TCOMK3
TIDAB3-DDNB
TIDAB3-DPUB
14:00 - 18:00 Written Exam IK2560 Ka-303
Ka-304
TCOMM1
TCOMM1-ITE
TCOMM1-SMK
TCOMM1-TRN
TIVNM1-ITAK
TIVNM1-ITAR
TIVNM2-HCID
14:00 - 19:00 Written Exam KE1160 U31
U41
U51
CLGYM3-MAKE
CTKEM2
14:00 - 18:00 Written Exam KF2110 E51-53 TMMMM1
TMMMM1-POTE
TMMMM2-POTE
14:00 - 18:00 Written Exam ML1214 C1
C41 (Övningssal)
C42 (Övningssal)
Sten Wiedling TIMAS3-IODS
14:00 - 19:00 Written Exam SF2832 Q26
Q31
TAEEM2-SYS
TDTNM2
TIEMM1-OSYT
TMAKM1-2
TSCRM1
TSCRM1-SCTY
TSCRM2
TSCRM2-SCTY
TTMAM1
TTMAM1-OPSA
TTMAM2
TTMAM2-OPSA
14:00 - 19:00 Written Exam SH2706 FA32 Henryk Anglart TNEEM1
14:00 - 19:00 Written Exam SK2500-2501 FB55 Anna Burvall TMLEM1-2
TTFYM1-TFYC
TTFYM1-TFYE
TTFYM2-TFYC
TTFYM2-TFYE
14:00 - 18:00 Written Exam SK2711 FD41 Vladislav Korenivski TTFYM1-TFYA-E
TTFYM2-TFYA-E
14:00 - 17:00 Written Exam T6 Rita Baumgartner
16:00 - 17:00 Written Exam MF1061 Helklass MF1061 Toker Förlängd skrivtid CDEPR1
18:00 - 20:00 Written Exam C41 (Övningssal) Kristina Jungland
18:00 - 20:00 Written Exam C42 (Övningssal) Kristina Jungland
08:00 - 13:00 Re exam DD1350 Samkör med ord.tenta i DD1351
08:00 - 13:00 Written Exam AE2302 Helklass AE2302 D2 Agnieszka Renman
Elzbieta Plaza
Gunno Renman
TEEGM2
TMHIM2
08:00 - 13:00 Written Exam DD1351 Helklass DD1351 D1
E1
F1 (Alfvénsalen)
F2
Q1
V3
Samkör med omtenta för DD1350 Alf Thomas Sjöland
Johan Karlander
CDATE2
CINTE2-3
08:00 - 12:00 Written Exam HM1021 Helklass HM1021 C36 (Övningssal)
C41 (Övningssal)
C42 (Övningssal)
Gabriel Montgomery
Oswald Fogelklou
TIMAS3-IEPS
08:00 - 13:00 Written Exam MJ2405 Helklass MJ2405 Bure
Butter
Faggot
Glader
Kloker
MacLean
Prosit
Toker
Miroslav Petrov TEEEM2
TIEEM1
TIEMM1-HKPA
TIETM1-NUEY
TIETM1-RENE
TMESM2
TSUEM1
08:00 - 12:00 Written Exam ML1609 Helklass ML1609 C41 (Övningssal) Gabriel Montgomery
Oswald Fogelklou
TIIPS2
08:00 - 12:00 Written Exam AF1740 W37-38
W42-43
Sven Dahlström TIBYH2-A-B
08:00 - 13:00 Written Exam EG2340 M1-3 Lennart Söder TELPM2
TIELA3
TIETM2-RENE
TITEH3-TIEL
08:00 - 13:00 Written Exam EL2805 B25 Alexandre Proutiere TSCRM1
TSCRM1-NCSS
TSCRM1-RASM
TSCRM1-SCTY
TSCRM2
TSCRM2-NCSS
TSCRM2-RASM
TSCRM2-SCTY
08:00 - 12:00 Written Exam HF0025 T53 (Hertzsalen)
T54 (Elmqvistsalen)
T55 (Brånemarksalen)
T61
TENB Maria Shamoun
Staffan Linnaeus
Stefan Eriksson
TBASA-AV
TBASA-BV
08:00 - 12:00 Written Exam HS1733 W25 Mikael Eriksson TBYPH2
08:00 - 12:00 Written Exam ID2202 Ka-303
Ka-304
Christian Schulte CINTE3
TCOMK3
TEBSM1-INMV
TEBSM1-INPF
TEBSM2-INPF
TIDAB3-DPUB
TIVNM1-INSM
TIVNM1-INSY
08:00 - 13:00 Written Exam ID2222 Ka-308
Ka-Sal A (Sal Östen Mäkitalo)
Ka-Sal B (Sal Peter Weissglas)
Ka-Sal C (Sal Sven-Olof Öhrvik)
Vladimir Vlassov TIVNM2-DAMO
TIVNM2-DASC
TMAIM1-2
TMLEM1-2
TSEDM2
TSEDM2-DASC
TSEDM2-PVT
08:00 - 12:00 Written Exam KH1324 K2
K51
TEN1 Catharina Silfverbrand Lindh TIKED3
08:00 - 11:00 Written Exam SF1624 Q24
Q26
Q31
Q33-34
Q36
V01
V11-12
V21-23
V32-35
CBIOT2
CDEPR1
CENMI1
CINTE1
CITEH1
CMAST1
CMEDT1
08:00 - 11:00 Written Exam SF1624 D32-35
D41-42
E31-36
E51-53
K53
L31
L41
U21
U31
U61
CDATE1
CLGYM2-MAKE
CLGYM2-TIKT
CMATD1
CSAMH1
CTKEM1
08:00 - 11:00 Written Exam SF1624 L21-22
L42-44
L51-52
M23-24
M31-33
M35-38
Q11
Q13
Q15
Q17
Q21-22
CELTE1
CINEK1
CMETE1
COPEN1
08:00 - 11:00 Written Exam SF1684 Skrivs med SF1624 i salarna E31 och E32. TCOMK1
08:00 - 12:00 Written Exam SF2524 U51 TDTNM1-2
TTMAM2-COMA
08:00 - 20:00 Written Exam 8XFUNKA B1-3
D36 (Gamla styrelserummet)
D4448
U41
08:00 - 14:00 Written Exam T67 Funka Joanna Selington
09:00 - 11:00 Re exam T51 (Henri Dunantsalen) LKM T3 Ann-Britt Scherfors
09:00 - 11:00 Re exam T52 (Jean Pictetsalen) LKM T3 Ann-Britt Scherfors
09:00 - 12:00 Re exam T6 LKM T3 Ann-Britt Scherfors
11:00 - 20:00 Written Exam 8XFUNKA E34
14:00 - 17:00 Re exam DD2385 Tillsammans med DD1385
14:00 - 18:00 Re exam ME1039 Samtenta med ord.tenta i ME1003 CINEK1
CSAMH1
TCAEM1
TCOMK3
TCSCM1
TCSCM1-CSCS
TCSCM1-CSVG
TCSCM2-CSCS
TCSCM2-CSVG
TEILM1
TFAFK1
TFOFK1
TIETM1-SMCS
TIMTM1-FID
TIMTM1-LTM
TIMTM1-VLM
TIMTM2-FID
TIMTM2-VLM
TINEM1
TINNM1
TIVNM1-AUSM
TIVNM1-AUSY
TMAIM1-2
TMBIM2
TMHIM1
TMLEM1-2
TMMTM1-2
TMRSM1-2
TSCRM1-2
TTMVM2-IMTA
TTMVM2-SUMA
14:00 - 18:00 Written Exam AI1174 Helklass AI1174 B21 Jonny Flodin TFAFK3
14:00 - 18:00 Written Exam AL1106 Helklass AL1106 B22-23 TIIPS1
14:00 - 19:00 Written Exam BB2570 Helklass BB2570 FB53 TIMBM1-2
TMBIM2
14:00 - 18:00 Written Exam ME1003 Helklass ME1003 B24
L21-22
L31
L41-44
L51-52
U21
U31
U51
U61
Samtentar med omtenta i ME1039 CDATE3
CDEPR3
CDEPR3-AEE
CDEPR3-FOR
CDEPR3-INE
CDEPR3-IPDC
CDEPR3-IPDE
CDEPR3-IPUB-C
CDEPR3-MRS
CDEPR3-PRM
CDEPR3-SUE
CDEPR3-SUT
CDEPR3-TEMA-C
CINTE2
CMAST2-ITSY
CMAST3-INTF
CMAST3-INTS-T
CMATD3-INE
CMATD3-MMM
CMATD3-MRS
CMATD3-NEE
CMATD3-NTE
CMATD3-SUE
CMATD3-TEMB
CMATD3-TMV
14:00 - 18:00 Written Exam MH1004 Helklass MH1004 M1
M23-24
M31
M33
M35-38
Anders Eliasson CMAST3
CMAST3-AEE
CMAST3-FOR
CMAST3-INE
CMAST3-IPDE
CMAST3-IPUA-C
CMAST3-MRS
CMAST3-MTH
CMAST3-NEE
CMAST3-PRM
CMAST3-SUE
CMAST3-SUT
CMAST3-TEMA-C
14:00 - 18:00 Written Exam MJ2420 Helklass MJ2420 M32 Jeevan Jayasuriya TMESM2
TSUEM2
14:00 - 17:00 Written Exam MJ2482 Helklass MJ2482 Trötter Jens Fridh TAETM1
14:00 - 18:00 Written Exam MJ2498 Helklass MJ2498 M235 OBS! 14-17:30. TMESM1
14:00 - 18:00 Written Exam AF1727 W37-38
W42
Sven Dahlström TIBYH3-FUIS
TIBYH3-PBEO
TITEH2-TIBY
14:00 - 19:00 Written Exam AF2023 D32
D41-42
E33
K53
TCAEM2
14:00 - 18:00 Written Exam AK2030
AK2034
AK2036
AK2040
AK2050
E31-32
E35-36
E51-53
V1-3
TAEEM1
TFORM2-FORA-B
TMLEM2
TMRSM2-MRSA-B
TMRSM2-MRSD
14:00 - 18:00 Written Exam DA2205 D1-3
D33-34
TMAIM1
14:00 - 17:00 Written Exam DD1385 Q17
Q21-22
V22
CINEK3-DKOI
CMETE3-CPS
TSCRM2
14:00 - 20:00 Written Exam HN2017 T61
T67
TTAHM1
14:00 - 18:00 Written Exam II1303 Ka-205 Guowang Miao TCOMK2-3
TIEDB2
TITEH2-TIED
14:00 - 18:00 Written Exam IK2514 Ka-210 TCOMM2-ITE
TCOMM2-SMK
TCOMM2-TRN
TINNM2
14:00 - 18:00 Written Exam IL2225 Ka-301
Ka-Sal A (Sal Östen Mäkitalo)
Ahmed Hemani TEBSM1-INEL
TEBSM1-INPF
TEBSM2-INMV
TEBSM2-INSR
TIELA3
TIVNM1-INSY
TIVNM2-INSY
14:00 - 18:00 Written Exam IV1351 Ka-208
Ka-303
Ka-304
Ka-308
Nikos Dimitrakas CINTE3
TIDAB2
14:00 - 18:00 Written Exam ML1203 Black Box
C37 (Övningssal)
Sten Wiedling TIMAS2
TITEH2-TIMA
14:00 - 17:00 Written Exam SF1675 Q15
V32-35
CFATE1
14:00 - 19:00 Written Exam SF1681 Q11
Q13
Q31
Q33-34
Q36
CTFYS2
14:00 - 19:00 Written Exam SF1811 K51
L1
Q24
Q26
V01
V11
V21
V23
CINEK3-TMAI
CTFYS3
TSCRM1-2
TTMAM1-2
14:00 - 19:00 Written Exam SH2772 FP21 TIETM1-NUEY
TNEEM2
14:00 - 19:00 Written Exam SK2513 FB55 TTFYM1-TFYE
TTFYM2-TFYE
14:00 - 19:00 Written Exam SK2800 FB54 Fredrik Laurell TTFYM1-TFYC
TTFYM2-TFYC
14:00 - 17:00 Written Exam SF1667 V12
18:00 - 20:00 Written Exam C37 (Övningssal) Kristina Jungland
18:00 - 20:00 Written Exam C41 (Övningssal) Kristina Jungland
18:00 - 20:00 Written Exam C42 (Övningssal) Kristina Jungland
08:00 - 12:00 Re exam AI2513 Tillsammans med AI1520/1525
08:00 - 12:00 Re exam HS1003 W25 TIBYH1
TITEH1-TIBY
08:00 - 13:00 Re exam SF1604 V01
08:00 - 12:00 Written Exam AF1006 Helklass AF1006 E31-32
E35
Anders Ansell
Håkan Hansson
John Leander
CSAMH3-BBP
CSAMH3-MHI
08:00 - 12:00 Written Exam AG1817 Helklass
AG2926 Helklass
AG1817
AG2926
D32-33 Huaan Fan CSAMH3-GIT
TTGTM1
08:00 - 12:00 Written Exam AI1145 Helklass AI1145 D34
D41
V22
Anders Hellström
Carl-William Åström
Henry Muyingo
TFOFK2
08:00 - 13:00 Written Exam AI1520 Helklass
AI1525 Helklass
AI1520
AI1525
E34
E36
M23-24
M31-33
M35-38
Eidar Lindgren CENMI3-HSS
CENMI3-KEM
CENMI3-MES
CENMI3-MHI
CENMI3-RENE
CENMI3-SMCS
CENMI3-SUE
CENMI3-SUT
CSAMH2
TFAFK2
08:00 - 13:00 Written Exam MH2032 Helklass MH2032 K51 Stefan Jonsson TTMVM1-MDNA
TTMVM1-SUMA
08:00 - 13:00 Written Exam MJ2407 Helklass MJ2407 L43-44
U21
U31
U41
U51
U61
TEEEM2
TIEEM1
TIEMM1-EEAA
TIETM1-RENE
TSUEM1
08:00 - 13:00 Written Exam MJ2434 Helklass MJ2434 K53 Samer Sawalha TMESM2
TSUEM2
08:00 - 13:00 Written Exam MJ2485 Helklass MJ2485 M263 Nenad Glodic TAETM1
08:00 - 13:00 Written Exam SD2222 Helklass SD2222 D35
D42
TFORM1-FORA
TIPUM1-IPUA
08:00 - 13:00 Written Exam SD2307 Helklass SD2307 Hugin Mats Berg TFORM1-FORB
TJVTM1
08:00 - 13:00 Written Exam AF1734 343
W37-38
W42
W50
Peter Eklund
Reza Forouzesh-Asl
TIBYH1-A-C
TITEH1-TIBY
08:00 - 12:00 Written Exam BB1160 FB53-55 Torbjörn Gräslund CBIOT1
TIMBM1
TMBIM1
08:00 - 12:00 Written Exam BB2010 FD41 Anna Ohlsson TIKED3
TMBIM2
08:00 - 13:00 Written Exam EI2435-2436 Q2 TELPM1
TIELA3
TIETM1-SENS
08:00 - 13:00 Written Exam EL2620 E52-53 TAEEM2-RMD
TAEEM2-SYS
TEBSM1-INSR
TEBSM2-INSR
TELPM2
TSCRM1-ELEM
TSCRM1-NCSS
TSCRM1-RASM
TSCRM1-SCTY
TSCRM2-ELEM
TSCRM2-NCSS
TSCRM2-RASM
TSCRM2-SCTY
08:00 - 13:00 Written Exam EQ1270 E51
Q1
CELTE3
08:00 - 12:00 Written Exam HI1030 T61
T63 (Theorellsalen)
Anders Lindström
Reine Bergström
TIDAA2
TITEH2-TIDA
08:00 - 12:00 Written Exam IK2206 Ka-204
Ka-205
Ka-208
Ka-301
CINTE3
TCOMK3
TCOMM1
TCOMM1-ITE
TCOMM1-SMK
TCOMM1-TRN
TIDAB3-DDNB
TIVNM2-ITAK
TSEDM1
TSEDM1-DASC
TSEDM1-PVT
TSEDM2
TSEDM2-DASC
TSEDM2-PVT
08:00 - 12:00 Written Exam IL2236 Ka-304 TEBSM1-INEL
TEBSM1-INPF
TIVNM2-INSY
08:00 - 11:00 Written Exam KF2150 V12 Eva Malmström Jonsson TMMMM2
TMMMM2-POTE
08:00 - 11:00 Written Exam SF1522 Q31
Q33-34
Q36
CDEPR1
08:00 - 11:00 Written Exam SF1545 L21-22
L51-52
Q13
Q21
Q24
CINEK2-DKOI
CINEK2-EHUI
CINEK2-PFRI
CINEK2-TMAI
CINTE3
08:00 - 13:00 Written Exam SF1672 V21
V23
V32-35
CLGYM2-MAFY
CTFYS1
08:00 - 13:00 Written Exam SF2565 Q15
Q17
TCSCM1-2
TDTNM2
TTMAM1
08:00 - 13:00