Abonnér
 
Gå til forrige måned
Jun  
Gå til neste måned

Tid Andre objekter Planlegging Kurs, Emne/UndervAkt, Emne/UndervAkt Ansatt Kommentar
u 22 Ma 25.5 u 22
08:00 - 21:00 Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
  Ti 26.5
08:00 - 21:00 Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
  On 27.5
08:00 - 21:00 Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
  To 28.5
08:00 - 21:00 Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
  Fr 29.5
08:00 - 21:00 Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
  Lø 30.5
08:00 - 21:00 Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
  Sø 31.5
08:00 - 21:00 Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
u 23 Ma 1.6 u 23
08:00 - 21:00 Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
  Ti 2.6
08:00 - 21:00 Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
  On 3.6
08:00 - 21:00 Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
  To 4.6
08:00 - 21:00 Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
  Fr 5.6
08:00 - 21:00 Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
  Lø 6.6
08:00 - 21:00 Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
  Sø 7.6
08:00 - 21:00 Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
u 24 Ma 8.6 u 24
08:00 - 21:00 Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
  Ti 9.6
08:00 - 21:00 Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
  On 10.6
08:00 - 21:00 Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
  To 11.6
08:00 - 21:00 Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
  Fr 12.6
08:00 - 21:00 Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
  Lø 13.6
08:00 - 21:00 Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
  Sø 14.6
08:00 - 21:00 Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
u 25 Ma 15.6 u 25
08:00 - 21:00 Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Nedmontering avgangsutstilling - avdeling Design
  Ti 16.6
08:00 - 21:00 Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Nedmontering avgangsutstilling - avdeling Design
u 36 Ma 31.8 u 36
09:00 - 16:00 Kunst og håndverk Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramisk metode
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
09:00 - 16:00 Caroline Sofie Slotte Gjestekunstner demonstrasjoner - LAB Keramisk metode + Tirsdagsforum
  Ti 1.9
09:00 - 12:00 Kunst og håndverk Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramisk metode
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
09:00 - 16:00 Caroline Sofie Slotte
  On 2.9
09:00 - 12:00 Kunst og håndverk Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramisk metode
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
09:00 - 16:00 Caroline Sofie Slotte
  To 3.9
09:00 - 13:00 Kunst og håndverk Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramisk metode
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
09:00 - 16:00 Caroline Sofie Slotte
  Fr 4.9
09:00 - 16:00 Caroline Sofie Slotte
u 37 Ma 7.9 u 37
09:00 - 16:00 Kunst og håndverk Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramisk metode
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
09:00 - 16:00 Caroline Sofie Slotte
  Ti 8.9
09:00 - 12:00 Kunst og håndverk Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramisk metode
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
09:00 - 16:00 Caroline Sofie Slotte
  On 9.9
09:00 - 12:00 Kunst og håndverk Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramisk metode
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
09:00 - 16:00 Caroline Sofie Slotte
  To 10.9
09:00 - 16:00 Kunst og håndverk Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramisk metode
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
09:00 - 16:00 Caroline Sofie Slotte
 
Keramisk metode
 
Kunstnerisk praksis - Keramikk
 
Flere Emne/UndervAkt




Hent neste side