Abonnér
 
Gå til forrige måned
Apr  
Gå til neste måned

u 15 
Ma 6.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 15 
Ti 7.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 15 
On 8.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 15 
To 9.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 15 
Fr 10.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

u 16 
Ma 13.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 16 
Ti 14.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 16 
On 15.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
17:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
17:00
12:00
u 16 
To 16.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
17:00
09:00
u 16 
Fr 17.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
17:00
09:00

u 17 
Ma 20.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Området foran resepsjonen
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Byggetorg
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Teorirom
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Resepsjonsgalleri
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
White Box
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Forrom til kantina
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
P0
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Asiatisk hage
20:00
08:00
u 17 
Ti 21.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Området foran resepsjonen
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Byggetorg
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Teorirom
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Resepsjonsgalleri
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
White Box
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Forrom til kantina
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
P0
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Asiatisk hage
20:00
08:00
u 17 
On 22.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Området foran resepsjonen
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Byggetorg
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Teorirom
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Resepsjonsgalleri
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
White Box
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Forrom til kantina
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
P0
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Asiatisk hage
20:00
08:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
17:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
17:00
12:00
u 17 
To 23.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Området foran resepsjonen
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Byggetorg
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Teorirom
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Resepsjonsgalleri
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
White Box
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Forrom til kantina
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
P0
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Asiatisk hage
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Undervisningssal 1 (form)
20:00
08:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
17:00
09:00
u 17 
Fr 24.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Området foran resepsjonen
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Byggetorg
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Teorirom
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Resepsjonsgalleri
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
White Box
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Forrom til kantina
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
P0
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Asiatisk hage
20:00
08:00
Synnøve Øyen
Klargjøring rom avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Undervisningssal 1 (form)
20:00
08:00
Keramikk overflate laboratoriet
17:00
09:00
Keramikkverksted
17:00
09:00

u 18 
Ma 27.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Området foran resepsjonen
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Byggetorg
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Teorirom
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Resepsjonsgalleri
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
White Box
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Forrom til kantina
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
P0
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Asiatisk hage
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Katedralen
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Undervisningssal 1 (form)
21:00
08:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk overflate laboratoriet
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
u 18 
Ti 28.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Området foran resepsjonen
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Byggetorg
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Teorirom
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Resepsjonsgalleri
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
White Box
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Forrom til kantina
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
P0
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Asiatisk hage
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Katedralen
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Undervisningssal 1 (form)
21:00
08:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk overflate laboratoriet
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
u 18 
On 29.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Området foran resepsjonen
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Byggetorg
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Teorirom
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Resepsjonsgalleri
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
White Box
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Forrom til kantina
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
P0
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Asiatisk hage
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Katedralen
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Undervisningssal 1 (form)
21:00
08:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Anne Line Sund
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikkverksted
Anne Line Sund
12:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
17:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
17:00
12:00
u 18 
To 30.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Området foran resepsjonen
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Byggetorg
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Teorirom
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Resepsjonsgalleri
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
White Box
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Forrom til kantina
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
P0
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Asiatisk hage
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Katedralen
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Undervisningssal 1 (form)
21:00
08:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
17:00
09:00
u 18 
Fr 1.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Området foran resepsjonen
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Byggetorg
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Teorirom
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Resepsjonsgalleri
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
White Box
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Forrom til kantina
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
P0
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Asiatisk hage
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Katedralen
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Montering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Undervisningssal 1 (form)
21:00
08:00

u 19 
Ma 4.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Området foran resepsjonen
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Byggetorg
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Teorirom
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Resepsjonsgalleri
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
White Box
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Forrom til kantina
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
P0
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Asiatisk hage
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Katedralen
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Undervisningssal 1 (form)
21:00
08:00
u 19 
Ti 5.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Området foran resepsjonen
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Byggetorg
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Teorirom
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Resepsjonsgalleri
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
White Box
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Forrom til kantina
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
P0
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Asiatisk hage
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Katedralen
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Undervisningssal 1 (form)
21:00
08:00
u 19 
On 6.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Området foran resepsjonen
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Byggetorg
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Teorirom
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Resepsjonsgalleri
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
White Box
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Forrom til kantina
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
P0
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Asiatisk hage
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Katedralen
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Undervisningssal 1 (form)
21:00
08:00
u 19 
To 7.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Området foran resepsjonen
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Byggetorg
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Teorirom
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Resepsjonsgalleri
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
White Box
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Forrom til kantina
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
P0
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Asiatisk hage
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Katedralen
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Eksamen avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Undervisningssal 1 (form)
21:00
08:00
u 19 
Fr 8.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Området foran resepsjonen
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Byggetorg
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Teorirom
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Resepsjonsgalleri
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
White Box
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Forrom til kantina
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
P0
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Asiatisk hage
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Katedralen
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Undervisningssal 1 (form)
21:00
08:00

u 20 
Ma 11.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Området foran resepsjonen
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Byggetorg
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Teorirom
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Resepsjonsgalleri
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
White Box
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Forrom til kantina
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
P0
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Asiatisk hage
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Katedralen
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Undervisningssal 1 (form)
21:00
08:00
u 20 
Ti 12.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Området foran resepsjonen
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Byggetorg
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Teorirom
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Resepsjonsgalleri
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
White Box
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Forrom til kantina
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
P0
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Asiatisk hage
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Katedralen
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Undervisningssal 1 (form)
21:00
08:00
u 20 
On 13.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Området foran resepsjonen
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Byggetorg
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Teorirom
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Resepsjonsgalleri
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
White Box
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Forrom til kantina
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
P0
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Asiatisk hage
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Katedralen
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Undervisningssal 1 (form)
21:00
08:00
u 20 
To 14.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Området foran resepsjonen
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Byggetorg
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Teorirom
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Resepsjonsgalleri
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
White Box
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Forrom til kantina
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
P0
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Asiatisk hage
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Katedralen
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Undervisningssal 1 (form)
21:00
08:00
u 20 
Fr 15.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Synnøve Øyen
Nedmontering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Området foran resepsjonen
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Nedmontering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Byggetorg
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Nedmontering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Teorirom
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Nedmontering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Resepsjonsgalleri
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Nedmontering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
White Box
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Nedmontering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Nedmontering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Forrom til kantina
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Nedmontering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Nedmontering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
P0
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Nedmontering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Asiatisk hage
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Nedmontering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Katedralen
21:00
08:00
Synnøve Øyen
Nedmontering avgangsutstilling - BA Kunst og håndverk
Undervisningssal 1 (form)
21:00
08:00

u 21 
Ma 18.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 21 
Ti 19.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 21 
On 20.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 21 
To 21.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 21 
Fr 22.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

u 22 
Ma 25.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Undervisningssal 2 (tegning)
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
White Box
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Forrom til kantina
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
P0
21:00
08:00
u 22 
Ti 26.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Undervisningssal 2 (tegning)
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
White Box
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Forrom til kantina
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
P0
21:00
08:00
u 22 
On 27.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Undervisningssal 2 (tegning)
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Teorirom
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Resepsjonsgalleri
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
White Box
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Forrom til kantina
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
P0
21:00
08:00
u 22 
To 28.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Undervisningssal 2 (tegning)
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Teorirom
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Resepsjonsgalleri
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
White Box
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Forrom til kantina
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
P0
21:00
08:00
u 22 
Fr 29.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Undervisningssal 2 (tegning)
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Teorirom
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Resepsjonsgalleri
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
White Box
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Forrom til kantina
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
P0
21:00
08:00

u 23 
Ma 1.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Undervisningssal 2 (tegning)
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Teorirom
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Resepsjonsgalleri
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
White Box
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Forrom til kantina
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
P0
21:00
08:00
u 23 
Ti 2.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Undervisningssal 2 (tegning)
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Teorirom
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Resepsjonsgalleri
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
White Box
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Forrom til kantina
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
P0
21:00
08:00
u 23 
On 3.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Undervisningssal 2 (tegning)
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Teorirom
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Resepsjonsgalleri
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
White Box
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Forrom til kantina
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
P0
21:00
08:00
u 23 
To 4.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Undervisningssal 2 (tegning)
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Teorirom
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Resepsjonsgalleri
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
White Box
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Forrom til kantina
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
P0
21:00
08:00
u 23 
Fr 5.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Undervisningssal 2 (tegning)
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Teorirom
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Resepsjonsgalleri
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
White Box
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Forrom til kantina
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
P0
21:00
08:00

u 24 
Ma 8.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Undervisningssal 2 (tegning)
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Teorirom
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Resepsjonsgalleri
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
White Box
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Forrom til kantina
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
P0
21:00
08:00
u 24 
Ti 9.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Undervisningssal 2 (tegning)
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Teorirom
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Resepsjonsgalleri
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
White Box
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Forrom til kantina
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
P0
21:00
08:00
u 24 
On 10.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Undervisningssal 2 (tegning)
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Teorirom
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Resepsjonsgalleri
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
White Box
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Forrom til kantina
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
P0
21:00
08:00
u 24 
To 11.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Undervisningssal 2 (tegning)
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Teorirom
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Resepsjonsgalleri
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
White Box
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Forrom til kantina
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
P0
21:00
08:00
u 24 
Fr 12.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Undervisningssal 2 (tegning)
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Teorirom
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Resepsjonsgalleri
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
White Box
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Forrom til kantina
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
P0
21:00
08:00

u 25 
Ma 15.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Nedmontering avgangsutstilling - avdeling Design
Undervisningssal 2 (tegning)
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Nedmontering avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Nedmontering avgangsutstilling - avdeling Design
Teorirom
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Nedmontering avgangsutstilling - avdeling Design
Resepsjonsgalleri
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Nedmontering avgangsutstilling - avdeling Design
White Box
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Nedmontering avgangsutstilling - avdeling Design
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Nedmontering avgangsutstilling - avdeling Design
Forrom til kantina
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Nedmontering avgangsutstilling - avdeling Design
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Nedmontering avgangsutstilling - avdeling Design
P0
21:00
08:00
u 25 
Ti 16.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Nedmontering avgangsutstilling - avdeling Design
Undervisningssal 2 (tegning)
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Nedmontering avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Nedmontering avgangsutstilling - avdeling Design
Teorirom
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Nedmontering avgangsutstilling - avdeling Design
Resepsjonsgalleri
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Nedmontering avgangsutstilling - avdeling Design
White Box
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Nedmontering avgangsutstilling - avdeling Design
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Nedmontering avgangsutstilling - avdeling Design
Forrom til kantina
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Nedmontering avgangsutstilling - avdeling Design
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Nedmontering avgangsutstilling - avdeling Design
P0
21:00
08:00
u 25 
On 17.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 25 
To 18.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 25 
Fr 19.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

u 26 
Ma 22.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 26 
Ti 23.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 26 
On 24.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 26 
To 25.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 26 
Fr 26.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

u 27 
Ma 29.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 27 
Ti 30.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 27 
On 1.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 27 
To 2.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 27 
Fr 3.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

u 28 
Ma 6.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 28 
Ti 7.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 28 
On 8.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 28 
To 9.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 28 
Fr 10.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

u 29 
Ma 13.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 29 
Ti 14.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 29 
On 15.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 29 
To 16.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 29 
Fr 17.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

u 30 
Ma 20.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 30 
Ti 21.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 30 
On 22.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 30 
To 23.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 30 
Fr 24.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

u 31 
Ma 27.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 31 
Ti 28.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 31 
On 29.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 31 
To 30.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 31 
Fr 31.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

u 32 
Ma 3.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 32 
Ti 4.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 32 
On 5.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 32 
To 6.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 32 
Fr 7.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

u 33 
Ma 10.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 33 
Ti 11.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 33 
On 12.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 33 
To 13.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 33 
Fr 14.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

u 34 
Ma 17.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 34 
Ti 18.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 34 
On 19.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 34 
To 20.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 34 
Fr 21.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

u 35 
Ma 24.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 35 
Ti 25.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 35 
On 26.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 35 
To 27.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 35 
Fr 28.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

u 36 
Ma 31.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Byggetorg
Gjestekunstner demonstrasjoner - LAB Keramisk metode + Tirsdagsforum
16:00
09:00
u 36 
Ti 1.9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Byggetorg
16:00
09:00
u 36 
On 2.9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Byggetorg
16:00
09:00
u 36 
To 3.9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
13:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
13:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
13:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Byggetorg
16:00
09:00
u 36 
Fr 4.9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
Byggetorg
16:00
09:00

u 37 
Ma 7.9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Byggetorg
16:00
09:00
u 37 
Ti 8.9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Byggetorg
16:00
09:00
u 37 
On 9.9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Byggetorg
16:00
09:00
u 37 
To 10.9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Byggetorg
16:00
09:00
u 37 
Fr 11.9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
Byggetorg
16:00
09:00

u 38 
Ma 14.9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
Byggetorg
16:00
09:00
u 38 
Ti 15.9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
Byggetorg
16:00
09:00
u 38 
On 16.9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
Byggetorg
16:00
09:00
u 38 
To 17.9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
Byggetorg
16:00
09:00
u 38 
Fr 18.9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
Byggetorg
16:00
09:00

u 39 
Ma 21.9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Byggetorg
16:00
09:00
u 39 
Ti 22.9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Byggetorg
16:00
09:00
u 39 
On 23.9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Byggetorg
16:00
09:00
u 39 
To 24.9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Byggetorg
16:00
09:00
u 39 
Fr 25.9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
Byggetorg
16:00
09:00

u 40 
Ma 28.9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Byggetorg
16:00
09:00
u 40 
Ti 29.9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Byggetorg
16:00
09:00
u 40 
On 30.9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Byggetorg
16:00
09:00
u 40 
To 1.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Byggetorg
16:00
09:00
u 40 
Fr 2.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
Byggetorg
16:00
09:00

u 41 
Ma 5.10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
u 41 
Ti 6.10 
8
9
10
11
<