***** Alla bokningar/scheman är preliminära tills två veckor innan kursstart. // All bookings/schedules are provisional until two weeks before the course starts.****
100
Tid
Lokal/Plats
Lärare
Kurs/Grupp
Information
v 8 Mån 19/2 v 8
10:00 - 11:00 146 Arvika Robert Henriksson MUGL40, M2023 halvklass grupp b Ackordinstrument Piano
11:15 - 12:00 142 Arvika Jennie Utbult MUGL40, M2023 stråkmetodik 23-24 Instrumentalmetodik
11:15 - 12:00 227C Arvika Antti Ojala MUGL40 Instrumentalmetodik
13:00 - 13:40 192A Arvika David Stackenäs MUGL40 Huvudinstrument
  Tis 20/2
09:15 - 10:00 145 Arvika Agneta Stolpe MUGL40, M2023 halvklass grupp a Röst
10:35 - 11:15 192B Arvika Alfred Lorinius MUGL40 Huvudinstrument
11:15 - 12:00 145 Arvika Agneta Stolpe MUGL40, M2023 halvklass grupp b Röst
14:05 - 15:00 145 Arvika Agneta Stolpe MUGL40 Huvudinstrument
14:30 - 15:30 146 Arvika Robert Henriksson MUGL40, M2023 halvklass grupp a Ackordinstrument Piano
16:30 - 17:10 144 Arvika Petra Ahlmark MUGL40 Huvudinstrument
  Ons 21/2
13:45 - 14:30 213 Arvika Per-Owe Solvelius MUGL40, M2023 gitarrmetodik 23-24 Instrumentalmetodik
  Tors 22/2
08:30 - 09:30 193 Arvika Kerstin Ekling Järvenhag MUGL40, M2023 gehör 23-24 grupp b Gehör
10:00 - 10:45 211 Arvika Martin Hultén MUGL40, M2023 halvklass grupp a Kompgruppsinstrument
11:00 - 12:00 193 Arvika Kerstin Ekling Järvenhag MUGL40, M2023 gehör 23-24 grupp a Gehör
  Fre 23/2
09:25 - 10:10 192C Arvika Nils Liljedahl MUGL40 Instrumentalmetodik
14:10 - 14:55 211 Arvika Martin Hultén MUGL40, M2023 halvklass grupp b Kompgruppsinstrument
v 11 Mån 11/3 v 11
10:00 - 11:00 146 Arvika Robert Henriksson MUGL40, M2023 halvklass grupp b Ackordinstrument Piano
10:15 - 11:00 211 Arvika Martin Hultén MUGL40, M2023 halvklass grupp a Kompgruppsinstrument
11:15 - 12:00 142 Arvika Jennie Utbult MUGL40, M2023 stråkmetodik 23-24 Instrumentalmetodik
13:00 - 13:40 192A Arvika David Stackenäs MUGL40 Huvudinstrument
13:00 - 13:45 227C Arvika Antti Ojala MUGL40 Instrumentalmetodik
  Tis 12/3
10:35 - 11:15 192B Arvika Alfred Lorinius MUGL40 Huvudinstrument
11:15 - 12:00 145 Arvika Agneta Stolpe MUGL40, M2023 halvklass grupp b Röst
13:00 - 13:45 145 Arvika Agneta Stolpe MUGL40, M2023 halvklass grupp a Röst
14:05 - 15:00 145 Arvika Agneta Stolpe MUGL40 Huvudinstrument
14:30 - 15:30 146 Arvika Robert Henriksson MUGL40, M2023 halvklass grupp a Ackordinstrument Piano
16:30 - 17:10 144 Arvika Petra Ahlmark MUGL40 Huvudinstrument
  Ons 13/3
13:45 - 14:30 213 Arvika Per-Owe Solvelius MUGL40, M2023 gitarrmetodik 23-24 Instrumentalmetodik
  Tors 14/3
08:30 - 09:15 192C Arvika Nils Liljedahl MUGL40 Instrumentalmetodik
08:30 - 09:30 193 Arvika Kerstin Ekling Järvenhag MUGL40, M2023 gehör 23-24 grupp b Gehör
10:00 - 10:45 211 Arvika Martin Hultén MUGL40, M2023 halvklass grupp b Kompgruppsinstrument
11:00 - 12:00 193 Arvika Kerstin Ekling Järvenhag MUGL40, M2023 gehör 23-24 grupp a Gehör
  Fre 15/3
14:10 - 15:10 144 Arvika Rebecca Proba MUGL40 Instrumentalmetodik
v 12 Mån 18/3 v 12
10:00 - 11:00 146 Arvika Robert Henriksson MUGL40, M2023 halvklass grupp b Ackordinstrument Piano
11:15 - 12:00 142 Arvika Jennie Utbult MUGL40, M2023 stråkmetodik 23-24 Instrumentalmetodik
11:15 - 12:00 227C Arvika Antti Ojala MUGL40 Instrumentalmetodik
13:00 - 13:40 192A Arvika David Stackenäs MUGL40 Huvudinstrument
13:40 - 14:20 192B Arvika Alfred Lorinius MUGL40 Huvudinstrument
  Tis 19/3
11:15 - 12:00 145 Arvika Agneta Stolpe MUGL40, M2023 halvklass grupp b Röst
13:00 - 13:45 145 Arvika Agneta Stolpe MUGL40, M2023 halvklass grupp a Röst
13:45 - 14:40 145 Arvika Agneta Stolpe MUGL40 Huvudinstrument
14:45 - 15:45 146 Arvika Robert Henriksson MUGL40, M2023 halvklass grupp a Ackordinstrument Piano
16:30 - 17:10 144 Arvika Petra Ahlmark MUGL40 Huvudinstrument
  Ons 20/3
13:00 - 13:45 211 Arvika Martin Hultén MUGL40, M2023 halvklass grupp b Kompgruppsinstrument
13:55 - 14:40 213 Arvika Per-Owe Solvelius MUGL40, M2023 gitarrmetodik 23-24 Instrumentalmetodik
14:00 - 14:45 211 Arvika Martin Hultén MUGL40, M2023 halvklass grupp a Kompgruppsinstrument
  Tors 21/3
08:30 - 09:15 192C Arvika Nils Liljedahl MUGL40 Instrumentalmetodik
08:30 - 09:30 193 Arvika Kerstin Ekling Järvenhag MUGL40, M2023 gehör 23-24 grupp b Gehör
11:00 - 12:00 193 Arvika Kerstin Ekling Järvenhag MUGL40, M2023 gehör 23-24 grupp a Gehör
  Fre 22/3
14:10 - 15:10 144 Arvika Rebecca Proba MUGL40 Instrumentalmetodik
v 15 Mån 8/4 v 15
10:00 - 11:00 146 Arvika Robert Henriksson MUGL40, M2023 halvklass grupp b Ackordinstrument Piano
10:10 - 10:55 211 Arvika Martin Hultén MUGL40, M2023 halvklass grupp a Kompgruppsinstrument
11:15 - 12:00 142 Arvika Jennie Utbult MUGL40, M2023 stråkmetodik 23-24 Instrumentalmetodik
13:00 - 13:40 192A Arvika David Stackenäs MUGL40 Huvudinstrument
13:00 - 13:45 227C Arvika Antti Ojala MUGL40 Instrumentalmetodik
14:00 - 14:45 211 Arvika Martin Hultén MUGL40, M2023 halvklass grupp b Kompgruppsinstrument
  Tis 9/4
10:35 - 11:15 192B Arvika Alfred Lorinius MUGL40 Huvudinstrument
11:15 - 12:00 145 Arvika Agneta Stolpe MUGL40, M2023 halvklass grupp b Röst
13:00 - 13:45 145 Arvika Agneta Stolpe MUGL40, M2023 halvklass grupp a Röst
14:05 - 15:00 145 Arvika Agneta Stolpe MUGL40 Huvudinstrument
14:30 - 15:30 146 Arvika Robert Henriksson MUGL40, M2023 halvklass grupp a Ackordinstrument Piano
16:30 - 17:10 144 Arvika Petra Ahlmark MUGL40 Huvudinstrument
  Ons 10/4
14:00 - 14:45 213 Arvika Per-Owe Solvelius MUGL40, M2023 gitarrmetodik 23-24 Instrumentalmetodik
  Tors 11/4
08:30 - 09:15 192C Arvika Nils Liljedahl MUGL40 Instrumentalmetodik
08:30 - 09:30 193 Arvika Kerstin Ekling Järvenhag MUGL40, M2023 gehör 23-24 grupp b Gehör
11:00 - 12:00 193 Arvika Kerstin Ekling Järvenhag MUGL40, M2023 gehör 23-24 grupp a Gehör
  Fre 12/4
13:00 - 14:00 144 Arvika Rebecca Proba MUGL40 Instrumentalmetodik
v 17 Mån 22/4 v 17
10:00 - 11:00 146 Arvika Robert Henriksson MUGL40, M2023 halvklass grupp b Ackordinstrument Piano
10:10 - 10:55 211 Arvika Martin Hultén MUGL40, M2023 halvklass grupp a Kompgruppsinstrument
11:15 - 12:00 142 Arvika Jennie Utbult MUGL40, M2023 stråkmetodik 23-24 Instrumentalmetodik
11:15 - 12:00 227C Arvika Antti Ojala MUGL40 Instrumentalmetodik
14:00 - 14:45 211 Arvika Martin Hultén MUGL40, M2023 halvklass grupp b Kompgruppsinstrument
  Tis 23/4
10:00 - 10:50 192B Arvika Alfred Lorinius MUGL40 Huvudinstrument
11:15 - 12:00 145 Arvika Agneta Stolpe MUGL40, M2023 halvklass grupp b Röst
13:00 - 13:45 145 Arvika Agneta Stolpe MUGL40, M2023 halvklass grupp a Röst
14:05 - 15:00 145 Arvika Agneta Stolpe MUGL40 Huvudinstrument
14:30 - 15:30 146 Arvika Robert Henriksson MUGL40, M2023 halvklass grupp a Ackordinstrument Piano
16:30 - 17:10 144 Arvika Petra Ahlmark MUGL40 Huvudinstrument
  Ons 24/4
14:00 - 14:45 213 Arvika Per-Owe Solvelius MUGL40, M2023 gitarrmetodik 23-24 Instrumentalmetodik
  Tors 25/4
08:30 - 09:15 192C Arvika Nils Liljedahl MUGL40 Instrumentalmetodik
08:30 - 09:30 193 Arvika Kerstin Ekling Järvenhag MUGL40, M2023 gehör 23-24 grupp b Gehör
11:00 - 12:00 193 Arvika Kerstin Ekling Järvenhag MUGL40, M2023 gehör 23-24 grupp a Gehör
15:00 - 15:40 192A Arvika David Stackenäs MUGL40 Huvudinstrument
  Fre 26/4
13:00 - 14:00 144 Arvika Rebecca Proba MUGL40 Instrumentalmetodik
v 19 Mån 6/5 v 19
10:00 - 11:00 146 Arvika Robert Henriksson MUGL40, M2023 halvklass grupp b Ackordinstrument Piano
10:10 - 10:55 211 Arvika Martin Hultén MUGL40, M2023 halvklass grupp a Kompgruppsinstrument
11:15 - 12:00 142 Arvika Jennie Utbult MUGL40, M2023 stråkmetodik 23-24 Instrumentalmetodik
13:00 - 13:45 211 Arvika Martin Hultén MUGL40, M2023 halvklass grupp b Kompgruppsinstrument
  Tis 7/5
10:20 - 11:00 192A Arvika David Stackenäs MUGL40 Huvudinstrument
11:20 - 12:00 144 Arvika Petra Ahlmark MUGL40 Huvudinstrument
13:00 - 13:40 192B Arvika Alfred Lorinius MUGL40 Huvudinstrument
13:00 - 14:00 193 Arvika Kerstin Ekling Järvenhag MUGL40, M2023 gehör 23-24 grupp b Gehör
13:00 - 13:45 213 Arvika Per-Owe Solvelius MUGL40, M2023 gitarrmetodik 23-24 Instrumentalmetodik
14:05 - 15:00 145 Arvika Agneta Stolpe MUGL40 Huvudinstrument
14:30 - 15:30 146 Arvika Robert Henriksson MUGL40, M2023 halvklass grupp a Ackordinstrument Piano
  Ons 8/5
13:00 - 14:00 150 Arvika Rebecca Proba MUGL40 Instrumentalmetodik
15:00 - 16:00 193 Arvika Kerstin Ekling Järvenhag MUGL40, M2023 gehör 23-24 grupp a Gehör
v 20 Mån 13/5 v 20
10:00 - 11:00 146 Arvika Robert Henriksson MUGL40, M2023 halvklass grupp b Ackordinstrument Piano
10:10 - 10:55 211 Arvika Martin Hultén MUGL40, M2023 halvklass grupp a Kompgruppsinstrument
11:15 - 12:00 227C Arvika Antti Ojala MUGL40 Instrumentalmetodik