v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 26.7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 27.7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 28.7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 29.7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 30.7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lørdag 31.7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Søndag 1.8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 2.8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 3.8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 4.8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 5.8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 6.8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lørdag 7.8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Søndag 8.8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 9.8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 10.8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 11.8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 12.8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 13.8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lørdag 14.8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Søndag 15.8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 16.8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 17.8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 18.8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 19.8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 20.8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lørdag 21.8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Søndag 22.8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 23.8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 24.8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 25.8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 26.8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 27.8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lørdag 28.8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Søndag 29.8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 30.8
2F12, KSADSOA1KU Advanced Software Analysis, Lecture, Marco Carbone, Patrick Bahr, Rasmus Ejlers Møgelberg, Specialisation, Zhoulai Fu
10:00
08:00
3A54, KSADDAS1KU Advanced Data Systems, Lecture, Pinar Tözün, Specialisation, Zsolt Istvan
10:00
08:00
4A56, KSADMAL1KU Advanced Machine Learning, Lecture, Sami Brandt, Specialisation, Stella Grasshof
12:00
10:00
2F12, Exercises, KSADSOA1KU Advanced Software Analysis, Marco Carbone, Patrick Bahr, Rasmus Ejlers Møgelberg, Specialisation, Zhoulai Fu
12:00
10:00
3A54, Exercises, KSADDAS1KU Advanced Data Systems, Pinar Tözün, Specialisation, Zsolt Istvan
12:00
10:00
2F10, Helge Pfeiffer, KSADVSE1KU Advanced Software Engineering 15 ECTS, Lecture, Mircea Lungu, Paolo Tell, Specialisation, Yvonne Gisela Dittrich
14:00
12:00
4A56, Exercises, KSADMAL1KU Advanced Machine Learning, Sami Brandt, Specialisation, Stella Grasshof
14:00
12:00
3A18, Carsten Elmar Schürmann, KSADSEC1KU Advanced Security, Lecture, Specialisation
14:00
12:00
2F10, Exercises, Helge Pfeiffer, KSADVSE1KU Advanced Software Engineering 15 ECTS, Mircea Lungu, Paolo Tell, Specialisation, Yvonne Gisela Dittrich
16:00
14:00
3A18, Carsten Elmar Schürmann, Exercises, KSADSEC1KU Advanced Security, Specialisation
16:00
14:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 31.8
5A14-16 (group), Andres Rodriguez Vila Faina, Exercises, Kasper Støy, KSADROB1KU Advanced Robotics, Lecture, Specialisation
12:00
08:00
3A54, 4A56, 5A60, Aud 1 (0A11), Daniel Cermak, DIM - 2nd year, Exercises, Fatemeh Saadatmand, GAMES - 2nd year, Gitte Bang Stald, KDDIT - 2nd year, KICRDTW1KU Cross-Disciplinary Team Work, Lecture, Mandatory, ScrollBar (0E01), Yvonne Gisela Dittrich
18:00
12:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 1.9
2A20, KSADDAS1KU Advanced Data Systems, Lecture, Pinar Tözün, Specialisation, Zsolt Istvan
14:00
12:00
3A18, KSADALG1KU Advanced Algorithms, Lecture, Radu-Cristian Curticapean, Specialisation
14:00
12:00
2A20, Exercises, KSADDAS1KU Advanced Data Systems, Pinar Tözün, Specialisation, Zsolt Istvan
16:00
14:00
3A18, Exercises, KSADALG1KU Advanced Algorithms, Radu-Cristian Curticapean, Specialisation
16:00
14:00
Aud 1 (0A11), Marco Carbone, Other, Patrick Bahr, SD - 2nd year
18:00
16:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2.9
2F10, Helge Pfeiffer, KSADVSE1KU Advanced Software Engineering 15 ECTS, Lecture, Mircea Lungu, Paolo Tell, Specialisation, Yvonne Gisela Dittrich
10:00
08:00
2F12, KSADSOA1KU Advanced Software Analysis, Lecture, Marco Carbone, Patrick Bahr, Rasmus Ejlers Møgelberg, Specialisation, Zhoulai Fu
10:00
08:00
2F10, Exercises, Helge Pfeiffer, KSADVSE1KU Advanced Software Engineering 15 ECTS, Mircea Lungu, Paolo Tell, Specialisation, Yvonne Gisela Dittrich
12:00
10:00
2F12, Exercises, KSADSOA1KU Advanced Software Analysis, Marco Carbone, Patrick Bahr, Rasmus Ejlers Møgelberg, Specialisation, Zhoulai Fu
12:00
10:00
4A56, KSADMAL1KU Advanced Machine Learning, Lecture, Sami Brandt, Specialisation, Stella Grasshof
12:00
10:00
3A12-14, Exercises, KSADMAL1KU Advanced Machine Learning, Sami Brandt, Specialisation, Stella Grasshof
14:00
12:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 3.9
3A52, KDS - 1st year, KSSEDAS1KU Seminars in Data Science, Lecture, Leon Derczynski, Luca Maria Aiello, Mandatory, Paolo Burelli, Specialisation, Tiago Oliveira Cunha, Veronika Cheplygina
12:00
10:00
3A18, Carsten Elmar Schürmann, KSADSEC1KU Advanced Security, Lecture, Specialisation
12:00
10:00
2F12, KSADALG1KU Advanced Algorithms, Lecture, Radu-Cristian Curticapean, Specialisation
12:00
10:00
4A22, 4A54, Exercises, KDS - 1st year, KSSEDAS1KU Seminars in Data Science, Leon Derczynski, Luca Maria Aiello, Mandatory, Paolo Burelli, Specialisation, Tiago Oliveira Cunha, Veronika Cheplygina
14:00
12:00
3A18, Carsten Elmar Schürmann, Exercises, KSADSEC1KU Advanced Security, Specialisation
14:00
12:00
2F12, Exercises, KSADALG1KU Advanced Algorithms, Radu-Cristian Curticapean, Specialisation
14:00
12:00
5A14-16 (group), Andres Rodriguez Vila Faina, Exercises, Kasper Støy, KSADROB1KU Advanced Robotics, Lecture, Specialisation
16:00
12:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lørdag 4.9
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Søndag 5.9