Abonnér
 
Gå til forrige dag
Ma  
Gå til neste dag

Pågående undervisning.
Tid Emne Studieprogram Rom Lærer Kommentar Kart
u 14 Ma 30.03.2020 u 14
08:15 - 10:00 Finansregnskap 2 Sport Management Kull17, -, ØkAdm Kull17, -, ØkAdm Kull18, - B-135 Kåre Vågsether, Ruth-Margrete Rørvik
09:00 - 11:00 Mikroøkonomi LOG-SCM Kull19, - A-2.040 Kjetil Kåre Haugen
09:00 - 15:00 Samhandling og velferd Vernepleie Kull19, - ØV-254SIM, ØV-259 Møterom , ØV-260 Kjøkken, ØV.254-257 Kristin Røvik Kart , Kart , Kart , Kart
09:15 - 12:00 Organisasjon 2 BedØk- Kull19, -, Juss Administrasjon Kull18, -, Sport Management Kull17, -, ØkAdm Kull2019, - B-138 Ingrid Marie Leikvoll Oskarsson
09:15 - 16:00 Innovasjon Master ØkAdm Kull19, -, MasterSOL Kull19, - B-360 Dag Magne Berge
09:15 - 12:00 Innovasjon og entreprenørskap Juss Administrasjon Kull18, -, Regnskap Revisjon Kull17, -, Sport Management Kull17, - A-2.137 Sjur Vindal
09:15 - 13:00 Skatt, regnskap og støtteordninger for idrettslag Sport Management Kull18, - A-2.005 Odd Anders Bøyum-Folkeseth
09:15 - 12:00 Heuristics in Analytics ISU-Master Spring20, -, MSc in Logistics Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, LOGA A-2.116 Lars Magnus Hvattum
09:15 - 13:00 Bacheloroppgave Sykepleie Kull17, - A-1.025, K-151 Bente Dale Malones, Liv Bachmann, Trine Tafjord Analyse og diskusjon
09:15 - 10:00 Undervisning Vernepleie Kull18, - B-139 Ole David Brask
09:15 - 12:00 Undervisning Vernepleie Kull18, - B-352aGr, B-355Gr, B-356Gr, B-357Gr, B-358aGr, B-358bGr, B-359Gr Ole David Brask Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart
10:15 - 12:00 Sport and Event Marketing MSc SportManagement Kull19, - A-2.135 Harald Klaus Dolles
10:15 - 12:00 e-Business(M) ISU-Bac Spring 2020, -, IT og digitalisering kull19, -, LOG-SCM Kull18, -, Årsstudium IT Kull19, -, Årsstudium IT Kull19, M, ØkAdm Kull18, - A-1.058 Deodat Edward Mwesiumo
12:15 - 15:00 Discrete Event Simulation ISU-Master Spring20, -, MSc in Logistics Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, ISCM A-0.070 Ketil Danielsen
12:15 - 15:00 Rettslære Juss Administrasjon Kull18, -, Regnskap Revisjon Kull17, -, ØkAdm Kull18, - A-2.040 Linda Yvonne Bøyum-Folkeseth
12:15 - 15:00 Business Cases in SCM ISU-Master Spring20, -, MSc in Logistics Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, ASCM, MSc in Logistics Kull19, TSCM A-0.071 Sergei Teryokhin
12:15 - 14:00 Lager- og produksjonsplanlegging(M) BedØk- Kull19, -, LOG-SCM Kull19, -, ØkAdm Kull18, - A-1.020 Bård Inge Austigard Pettersen
12:15 - 14:00 Undervisning Vernepleie Kull18, - B-140 Ole David Brask
13:15 - 17:00 Fra virksomhetsdata til informasjon IT og digitalisering kull19, -, LOG-SCM Kull18, -, Årsstudium IT Kull19, -, Årsstudium IT Kull19, M, Årsstudium IT Kull19, NETT, ØkAdm Kull17, -, ØkAdm Kull18, - A-0.060 Anne Karin Wallace
13:15 - 15:00 Mikroøkonomi ØkAdm Kull2019, - B-136 Kjetil Kåre Haugen
14:15 - 16:00 Lager- og produksjonsplanlegging(M) BedØk- Kull19, -, LOG-SCM Kull19, -, ØkAdm Kull18, - A-1.020 Hjelpelærer
15:15 - 18:00 Vehicle Routing MSc in Logistics Kull19, LOG, MSc in Logistics Kull19, LOGA, MSc in Logistics Kull19, OPR A-0.071 Irina Gribkovskaia
 
Anne Karin Wallace
 
Bente Dale Malones
 
Bård Inge Austigard Pettersen
 
Dag Magne Berge
 
Deodat Edward Mwesiumo
 
Harald Klaus Dolles
 
Hjelpelærer
 
Ingrid Marie Leikvoll Oskarsson
 
Irina Gribkovskaia
 
Ketil Danielsen
 
Kjetil Kåre Haugen
 
Kristin Røvik
 
Kåre Vågsether
 
Lars Magnus Hvattum
 
Linda Yvonne Bøyum-Folkeseth
 
Liv Bachmann
 
Odd Anders Bøyum-Folkeseth
 
Ole David Brask
 
Ruth-Margrete Rørvik
 
Sergei Teryokhin
 
Sjur Vindal
 
Trine Tafjord
 
Flere Lærer