Abonnér
 
Gå til forrige dag
Ti  
Gå til neste dag

Pågående undervisning.
Tid Emnekode Emne Studieprogram Rom Lærer Kommentar Kart
19.11.2019   17:15 - 19:00 LOG716_2019 HØST Mathematical Modelling in Logistics ISU-Master Autumn19, -, MSc Petroleum Logistics Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, LOGA, Master ØkAdm Kull19, - A-0.071 Irina Gribkovskaia
  16:15 - 20:00 A-2.007Gr
  16:10 - 20:10 A-2.055Gr
  16:00 - 20:00 A-2.041Gr
  15:15 - 18:00 SPR315_2019 HØST Norsk I - språk og kultur ISU-Bac19 Autumn, -, ISU-Master Autumn19, - A-2.116 Marit Viken
  15:15 - 19:15 A-2.045Gr
  14:45 - 16:00 Møte Mø2 A-2.136 May Engeli Yoga for ansatte
  14:15 - 17:00 LOG716_2019 HØST Mathematical Modelling in Logistics ISU-Master Autumn19, -, MSc Petroleum Logistics Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, LOGA, Master ØkAdm Kull19, - A-0.071 Irina Gribkovskaia
  14:00 - 16:00 SN15-1_2019 HØST Anatomi, fysiologi og biokjemi Sykepleie Kull19, - B-138 Steinar Martinius Thorød Prøveeksamen i AFB
  14:00 - 18:00 A-2.006Gr
  14:00 - 16:00 A-2.047Gr
  13:15 - 15:00 BØK710_2019 HØST Operasjonsanalytiske emner Master ØkAdm Kull19, - B-137 Rasmus A Rasmussen
  13:15 - 15:00 SAF210_2019 HØST Organisasjonsteori og offentlig politikk Juss Administrasjon Kull18, - B-136 Ingunn Gjerde
  13:15 - 17:15 A-2.046Gr
  12:30 - 16:30 A-3.021Gr
  12:15 - 15:00 ADM290_2019 HØST Evaluering i teori og praksis Juss Administrasjon Kull17, - A-2.135 Turid Aarseth
  12:15 - 15:00 BØK300_2019 HØST Finansiell- og økonomisk styring LOG-SCM Kull17, -, ØkAdm Kull18, - A-1.058 Knut Peder Heen
  12:15 - 15:00 IDR302_2019 HØST Ledelse i prestasjonskulturer ISU-Bac19 Autumn, -, Sport Management Kull18, - A-2.040 Ole Martin Kleivenes
  12:15 - 15:00 IDR306_2019 HØST Spillteori og sportsøkonomi ISU-Bac19 Autumn, -, Sport Management Kull17, - A-2.116 Kjetil Kåre Haugen
  12:15 - 15:00 IDR705_2019 HØST Sport History MSc SportManagement Kull19, - A-2.005 Oskar Solenes
  12:15 - 16:00 MAT100_2019_HØST_M Matematikk(M) LOG-SCM Kull19, -, ØkAdm Kull2019, - A-2.042, A-2.043, A-2.044 Per Kristian Rekdal Kart , Kart , Kart
  12:15 - 14:00 VPL144_2019 HØST Samfunn og samarbeid Vernepleie Kull17, - A-2.006Gr, A-2.007Gr, B-355Gr, B-356Gr, B-357Gr, B-358aGr, B-358bGr, B-359Gr Anne Madeleine Botslangen Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart
  12:15 - 16:05 A-2.055Gr
  12:00 - 16:00 A-2.041Gr
  12:00 - 16:00 A-3.020Gr
  12:00 - 16:00 A-3.022Gr
  11:15 - 13:00 LOG708_2019 HØST Applied Statistics Erfaringsb. master Log Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, LOGA, MSc in Logistics Kull19, SCM, Master ØkAdm Kull19, - A-0.070, A-0.071 Assistant teacher Kart , Kart
  11:15 - 15:15 A-2.045Gr
  11:15 - 14:00 A-2.047Gr
  10:15 - 12:00 A-3.020Gr, A-3.021Gr, A-3.022Gr Olav Hauge Kart , Kart , Kart
  09:15 - 16:00 ADM700_2019 HØST Globale endringer og organisasjoner Master ØkAdm Kull19, -, MasterSOL Kull19, - B-360 Christina Berg Johansen
  09:15 - 16:00 DRHS Doktorgradskurs Ph.D B-262 Sanne Angel DRHS 903 Fordypning i kvalitative forskningsmetoder
  09:15 - 15:00 Gr Veiledningsgruppe NC B-263Gr/Exrom Siv Elin Nord Sæbjørnsen
  09:15 - 16:00 LOG904-146_2019 HØST Supply Base Logistics supporting Offshore O&G and Wind MSc in Logistics Kull18, LOGA, MSc in Logistics Kull18, SCM A-2.137 Bjørnar Aas
  09:15 - 16:00 LOG904-161_2019 HØST Digital Service Design MSc in Logistics Kull18, LOGA, MSc in Logistics Kull18, SCM B-135 Alessio Malizia
  09:15 - 12:00 MAR400_2019 HØST Produksjon av sjømat Marin logistikk Økonomi Kull 17, - Cancel lecture Per Engelseth
  09:15 - 15:00 SN15-1_2019 HØST Anatomi, fysiologi og biokjemi Sykepleie Kull19, - B-139, B-140 Steinar Martinius Thorød Kart , Kart
  09:15 - 13:00 SS15-4_2019 VÅR Samfunnsvitenskaplige emner Sykepleie Kull17, - A-1.020 Liv Bachmann
  09:15 - 16:00 SØK720_2019 HØST Urban økonomi Byutvikling kull18, -, Master ØkAdm Kull19, - A-1.025 Eivind Tveter
  09:15 - 13:15 A-2.046Gr
 
Assistant teacher
 
Alessio Malizia
 
Anne Madeleine Botslangen
 
Bjørnar Aas
 
Christina Berg Johansen
 
Eivind Tveter
 
Ingunn Gjerde
 
Irina Gribkovskaia
 
Kjetil Kåre Haugen
 
Knut Peder Heen
 
Liv Bachmann
 
Marit Viken
 
May Engeli
 
Olav Hauge
 
Ole Martin Kleivenes
 
Oskar Solenes
 
Per Engelseth
 
Per Kristian Rekdal
 
Rasmus A Rasmussen
 
Sanne Angel
 
Siv Elin Nord Sæbjørnsen
 
Steinar Martinius Thorød
 
Turid Aarseth




Hent neste side