Abonnér
 
Gå til forrige dag
Ti  
Gå til neste dag

Pågående undervisning. Tid 08:00 - 21:00
Tid Emnekode Studieprogram Rom Lærer Kommentar Kart
u 9 Ti 25.02.2020 u 9
08:00 - 16:00 Fag HFMolde B-262, ØV-254SIM, ØV.254-257 Admin KITS-kurs Else Karin Heggem Molde sykehus Kart , Kart , Kart
08:00 - 12:00 Internt A-2.136 Geir Arne Svenning Frokostmøte om IT og maskinlæring
08:00 - 10:00 B-138 Geir Arne Svenning
08:15 - 12:00 Eks EksM A-1.058, A-2.005, A-2.040, A-2.042, A-2.043, A-2.044, B-140, B-263Gr/Exrom, B-360 Admin Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart
08:15 - 12:15 A-2.041Gr
09:00 - 13:00 IDR211_2020 VÅR Sport Management Kull18, - se StudentWeb Odd Anders Bøyum-Folkeseth
09:00 - 11:00 SN15-2_2020 VÅR, VPL111_2020 VÅR Sykepleie Kull19, -, Vernepleie Kull19, - se StudentWeb Anne Gutteberg, Kristin Røvik
09:00 - 13:00 A-2.130Gr
09:10 - 13:10 A-3.020Gr
09:15 - 12:00 BØK205_2020_VÅR_M BedØk- Kull19, -, LOG-SCM Kull18, -, Sport Management Kull17, -, ØkAdm Kull2019, - A-1.020 Knut Peder Heen
09:15 - 12:00 BØK500_2020 VÅR Regnskap Revisjon Kull17, -, Sport Management Kull17, -, ØkAdm Kull17, -, ØkAdm Kull18, - A-2.137 Eddie Flatmo Rekdal
09:15 - 12:00 JUR205_2020 VÅR Juss Administrasjon Kull19, -, LOG-SCM Kull18, -, ØkAdm Kull18, - B-139 Janne Woie, Marit Vestad
09:15 - 11:00 LOG206_2020_VÅR_K Petroleumslogistikk Kull18, - K-122, New Room, New Time Ingrid Oline Uthaug
09:15 - 15:00 SY16-5_2020 VÅR Sykepleie Kull18, - A-2.007Gr, A-2.111Gr, A-2.112Gr, B-352aGr, B-355Gr, B-356Gr, B-357Gr, B-358aGr, B-358bGr, B-359Gr, K-152Gr Anita Nilsen Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart
09:15 - 12:00 TRA715_2020 VÅR Master ØkAdm Kull19, -, MasterSOL Kull19, -, Studiekull 2019-HØST, - A-2.135 Tom Rye
09:15 - 12:00 TRA820_2020 VÅR MSc in Logistics Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, TSCM A-2.116 Falko Müller
09:15 - 13:15 A-2.045Gr
09:15 - 13:15 A-2.046Gr
09:15 - 13:15 A-2.132Gr
09:15 - 12:15 A-3.021Gr
09:15 - 13:15 A-3.022Gr
10:00 - 13:00 A-2.114Gr
10:15 - 13:00 ADM201_2020_VÅR_M Sport Management Kull19, -, ØkAdm Kull18, - B-138 Turid Aarseth
10:15 - 14:00 SP16-5_2020 VÅR Sykepleie Kull17, M B-137 Liv Bachmann
10:15 - 14:15 A-2.006Gr
11:00 - 13:00 Mø2 B-136 Tove Orheim Avdelingsmøte
11:00 - 15:00 A-2.055Gr
11:00 - 13:20 A-2.113Gr
11:00 - 14:00 A-2.131Gr
12:00 - 14:00 Eks EksM A-1.058, A-2.005, B-263Gr/Exrom Admin Kart , Kart , Kart
12:00 - 14:30 A-2.040 Geir Gaupseth
12:00 - 16:00 A-2.129Gr
12:00 - 16:00 A-2.137 Geir Gaupseth
12:15 - 14:00 IBE211_2020 VÅR IT og digitalisering kull19, -, Årsstudium IT Kull19, -, Årsstudium IT Kull19, M, Årsstudium IT Kull19, NETT, ØkAdm Kull17, -, ØkAdm Kull18, - A-0.060, A-0.070 Ketil Danielsen Kart , Kart
12:15 - 15:00 LOG820_2020 VÅR MSc in Logistics Kull19, LOG, MSc in Logistics Kull19, LOGA, MSc in Logistics Kull19, OPR A-0.071 Irina Gribkovskaia
12:15 - 14:00 MAT110_2020_VÅR_M LOG-SCM Kull19, -, Sport Management Kull17, -, ØkAdm Kull2019, - A-1.020 Per Kristian Rekdal
12:15 - 16:15 A-2.041Gr
12:15 - 15:15 A-2.047Gr
12:15 - 13:15 A-3.021Gr
12:45 - 16:00 TRA715_2020 VÅR Master ØkAdm Kull19, -, MasterSOL Kull19, -, Studiekull 2019-HØST, - A-2.042 Tom Rye
 
Pågår




Hent neste side